Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-24, 15:26   #1
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74

Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić


Witam widzę [img]icons/icon7.gif[/img] żę jeseście w stanie zmienić całkowicie wizerunek osoby.Mam nadzieję że pomożecie mi coś ze soba zrobić.Powiem tak nie maluje się ( nie dlatego żę nie chcę , lecz że nie umiem i nie wiem w jakich kolorac bedzie mi dobrze) Pomóżcie mi zrobć coś z włosami i dobieraniu kolorów do makijażu .Pomóc wam mogę wysyłając swoje zdjęcie
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 15:37   #2
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

to jestem z włosami
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 15:37   #3
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić/ Zło

Zło, zdjęcia nie ma, coś poszło nie tak... możesz zerknąć?

[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 15:42   #4
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić/ Zło

a to ja z bliska( ze wszystkimi wadami)
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 16:06   #5
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Witaj Weroniko [img]icons/icon7.gif[/img]
Napisz coś jeszcze proszę o swoich włoskach. Jakiej są długości, czy są gęste, czy podatne na układanie [img]icons/icon7.gif[/img]

Pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-24, 17:36   #6
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Mam bardzo podatne włosy na układanie, są długie teraz prawie do pasa, raczej proste nie są żadkie (można powiedzieć że są gęste) (kiedyś były bardziej kręcone ale po farbowaniu i różnego rodzaju pasemkach zrobiły się troche falowane)
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-25, 20:56   #7
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Niech ten Elf ze zdjęcia nie wybrzydza na swoje oblicze!

A teraz do dzieła:

Włosy:
Nie wiem na jak radykalne cięcie jesteś gotowa...W każdym razie możesz pozostac przy dlugich i tylko upinac je efektownie by podkreślić swa elfia naturę. Na codzień proponuję pasma grzywkowe i te nad uszami zaczesać do tyłu i spiąć klamrą, "dolnym" włosom pozwól opadać swobodnie.

Tę samą fryzurę można uczynić wyjściową jeśli pasma od grzywki lekko (!) natapirujesz i zaczeszesz do tyłu ( utrwal lakierem) a boki zaczeszesz za uszy i wygładzisz leciutko żelem. Dolne włosy pozostaw jw.

Czy masz szare oczy, czy mi się tylko tak wydaje?
Jeśli tak to podkreślą je delikatne odcienie brążu i zlocistego beżu. Niezbyt nasycone, opalizujące, wybieraj lekko transparentne kosmetyki by nie przytłumić delikatnej urody).
Masz duże oczy z widoczną ruchomą częścia powieki więc pasuje Ci praktycznie każdy rodzaj makijażu [img]icons/icon7.gif[/img]Musisz tylko pamiętać by podkreślać kredką lub cieniem dolną powiekę (pod rzęsami,kreska przez 3/4 oka, od zewnątrz) by oczy nie robiły się zbyt okrągłe ani nie uciekały w górę
[img]icons/icon12.gif[/img]
Na twoim miejscu nie regulowałabym tak mocno brwi, bo masz ciemną oprawę oczu i ich naturalny kształt bedzie wyglądał bardzo fajnie.

Cera:
Widzę żę raczej nie dokuczają Ci cienie pod oczyma ( szczęściara!). I cerę też masz ładną [img]icons/icon7.gif[/img] Trzeba jedynie punktowo zamasakować jej drobne niedoskonalości korektorem a potem nalożyc lekki podkład lub krem koloryzujący. Ważny jest dobór odcienia - nie za żółty ale też nie ziemisty. Taki chłodny, świetlisty beż z kropelką różu - wydaje mi sie że odpowiedni byłby dla Ciebie taki kolorek jak w beige clair z Le nu si va bien Bourjois.

róż:
Delikatny różowy nałożony na "pućki" powstające podczas uśmiechu od ucha do ucha nada buzi wesoły i niewinny wyraz. Zaś pudrem brązującym lub beżowym różem możesz pdkreślić kości policzkowe prowadząc go lekką linią poniżej ww.kośći a następnie muskając nim skronie i postawę włosów na czole.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-03-26, 17:17   #8
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Dziękuje bardzo za pomoc >Nawet wydrukowałam sobie te rady
Mam pytanko co do makijażu oczu ( czy dolną powiekę mogę malować czarną kredką czy wybrać raczej jaśniejszy kolorek (szary)?
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-26, 18:11   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Cześć Weroniko [img]icons/icon7.gif[/img]
Sorrki , że musiałas czekać, ale miałam sporo roboty.
Noa bardzo ładnie i dokładnie doradziła Ci w sprawie makijażu. [img]icons/icon35.gif[/img]
Odpowiadając na Twoje ostatnie pytanie, to uważam, że Twój typ urody jest zdecydowanie za delikatny na podkreślanie oczu czarną kredka. Wybierz raczej szarą, grafitową, granatową, czekoladową. Możesz to równie dobrze robić samymi cieniami. Wtedy makijaż jest delikatniejszy, jeśli Ci na tym zależy.

Co do fryzurki, to jeśli chcesz dużej odmiany to proponuję małe szaleństwo fryzjerskie. Może któraś fryzurka wpadnie Ci w oczko. W taj pierwsze jest to piękny kolorek, ale nie sugeruj się nim. Twoje kolorki muszą być chłodniejsze. Albo słomiany blond z domieszką jasnego brązu, albo nieco ciemniejsze chłodne brązy z jaśniejszymi refleksami.

I jeszcze jedno. Kolczyki i generalnie biżuterię powinnaś nosić srebrną. Ten złoty kolor gryzie się mocno z kolorem Twojej karnacji [img]icons/icon7.gif[/img]

Gorąco pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (35,6 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (35,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image14.jpg (31,7 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image17.jpg (33,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (42,5 KB, 0 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-26, 22:21   #10
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

głosuję na trzecią od góry i ostatnią - łatwe do uczesania i do wykonania ( dla fryzjera [img]icons/icon12.gif[/img]

a może spodoba Ci się coś z celtyckiej lub orientalnej, srebrnej biżuterii ( indiańska lub indyjska z turkusami lub jaspisami)

A co do podkładu to źle podałam Ci nazwę za to wiem na pewno, że numer=52

Dziś widziałam w sephorze śliczny makijaż dla Ciebie - Bourjois na wiosnę, mają żłocisty beż i opalizujący lekki róż a do tego słodki transparentny różowy błyszczyk - przepraszam że ja tak ciągle o Bourjois ale strrrasznie lubię ich kolory
i delikatny lekko łososiowy cień z nowej serii wiosennej L'Oreala
Do tego możesz zaszaleć i dolną powiekę podreślić malwowo- fioletową kredką ( różowawy fiolet) - w połaczeniu z beżem, łososiwym lub szarym ( -taki makijaż ma Malgosia Bela na okładce marcowej Elle) na górnej powiece będzie wyglądać bardzo ciekawie. I zalotnie.
pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
Noa
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-26, 23:52   #11
Liluu
Raczkowanie
 
Avatar Liluu
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 374
GG do Liluu
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Zobacz, może Ci się spodoba...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg makeover.jpg (12,0 KB, 16 załadowań)
Liluu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-03-27, 12:03   #12
weronika33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 74
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Dziękuje wszystkim za pomoc , na pewno skorzystam ( chyba nawet zetnę włosy - w końcu włosy to nie kapusta i odrosną . w Sprawie kolorków posłucham rady i zakupię sobie te kolorki. Bardzo chciałabym zmienić kolorem na ( np. tycian , coś z rudych odcieni ale nie wiem czy przypadkiem nie jestem za jasna , ( w blodnach podobno mi jest niedobrze, ale z brązami jeszcze się nie bawiłam?)
weronika33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-27, 13:24   #13
noa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 165
Re: Pomóżcie mi coś ze sobą zrobić

Boję się że w rudych włosach Twoja skóra zrobi się blada i gdzieniegdzie różowa ( tj. ujawnią się wszelkie zaczerwienienia itd...) - musiałabyś się starannie malować żeby to zniwealować a to chyba się nie opłaca.
Może coś z orzechowych ewentualnie odcieni whisky, sherry ( jest nawet farba welli o takiej nazwie).
Nasycony brąz + delikatne jaśniejsze pasemka = wydobycie koloru oczu
noa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:15.