Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 21:07   #841
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
Lush rządzi, też lubię Angelsa.
Rządzi i to jak! wpadłam po uszy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:25   #842
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32413606]Moim zdaniem tak, masz racje .

Wyeliminowane wszystkich matujacych kosmetykow, tonikow z alkoholem (moze Twoj filtr ma tez duzo alkoholu i zamiast lekkiego filtra warto kupic taki dla dzieci?), micel z rana zamiast zelu i odzywcze kremy powinny w koncu pomoc.
Pogoda tez sprzyja bo w koncu zima sobie poszla .[/QUOTE]

Matowych kosmetyków nie używam, toników z alkoholem też. Ten zimowy lipidowy z Iwostinu, co się nim smaruję, polecany jest dla dzieci :P Micel z rana zawsze stosuje, żel tylko wieczorem. W sumie nie ma się do czego przyczepić teraz, jeśli chodzi o oczyszczanie. Spróbuję upolować tę emulsję Sanoflore lub koncentrat Anne Marie Borlind (poleciła mi go jedna z wizażanek). Muszę w końcu uporać się z tym problemem, bo nie chcę się meczyć w kolejną zimę :/
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:47   #843
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Matowych kosmetyków nie używam, toników z alkoholem też. Ten zimowy lipidowy z Iwostinu, co się nim smaruję, polecany jest dla dzieci :P Micel z rana zawsze stosuje, żel tylko wieczorem. W sumie nie ma się do czego przyczepić teraz, jeśli chodzi o oczyszczanie. Spróbuję upolować tę emulsję Sanoflore lub koncentrat Anne Marie Borlind (poleciła mi go jedna z wizażanek). Muszę w końcu uporać się z tym problemem, bo nie chcę się meczyć w kolejną zimę :/
Na koncentrat też się czaję , ale na razie mam jeszcze ponad połowę ANR. Muszę też przyznać, że bardzo miło zaskoczył mnie peeling z kawy. Może nie usunął mi wszystkich suchych skórek, ale z większością poradził sobie całkiem dobrze. Zauważyłam też, że skóra zrobiła się bardziej promienna. Pewnie kofeina zadziałała energetyzująco . Będę ten peeling powtarzać co jakiś czas.
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:53   #844
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Dzięki !

Postaram się potestować w Sephorze ....
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 23:52   #845
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja muszę innego miasta, bo u mnie nie ma BB
na makijaż do Maca to już chyba z rok się wybieram i nie dojdę raczej
Byłam w MACu 2 razy i zawsze trafiałam makijażystki, które na siłę wciskały mi podkłady za ciemne i w chłodnej tonacji, na to dużo bronzera. Po zakończonym mejkapie nie mogłam siebie poznać, a co gorsza wyglądałam jakbym przedawkowała solarium... Masakra
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 07:41   #846
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Solciuchna Pokaż wiadomość
Byłam w MACu 2 razy i zawsze trafiałam makijażystki, które na siłę wciskały mi podkłady za ciemne i w chłodnej tonacji, na to dużo bronzera. Po zakończonym mejkapie nie mogłam siebie poznać, a co gorsza wyglądałam jakbym przedawkowała solarium... Masakra
To musialaś wyjątkowo źle trafić, bo ja byłam parę razy malowana i o ile co do makijazu oczu miałam zastzreżenia, tak do makijazu buzi nigdy, wszystko idealnie dobrane kolorystycznie bez przesadyzmu.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 07:51   #847
kevschaa
Zakorzenienie
 
Avatar kevschaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 3 356
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Jak już któraś sprawdzi czy dostanie się zniżkę na czarną kartę to dajcie znać, bo chciałam kupić kilka rzeczy, ale nie chce wchodzić do sephory i czuć zawodu później

Wspominałyście też, że można mieć zniżkę w systemie, a nie zostać o tym poinformowanym. Czyli przed zakupami mam podejść do kasy i spytać się czy na mojej karcie jest zniżka?
kevschaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 07:53   #848
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez kevschaa Pokaż wiadomość
Wspominałyście też, że można mieć zniżkę w systemie, a nie zostać o tym poinformowanym. Czyli przed zakupami mam podejść do kasy i spytać się czy na mojej karcie jest zniżka?
najlepiej się spytać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:49   #849
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Promocja na kosmetyki Givenchy, Guerlain i Collistar : http://www.bao.pl/p/kosmetyki3
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg promo.jpg (89,6 KB, 106 załadowań)
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:22   #850
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Na CheapSmells.com sa kosmetyki MAC w przyjaznych cenach. Co prawda mały wybór kolorów i produktów, ale jest np. Blush Baby za 10,45 Ł.

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;32404177]To może być ciekawe i uczące, jeśli faktycznie babeczki znają się na rzeczy Szkoda, że u mnie nie ma BB, bo też na pewno bym skorzystała, ciekawe, jaki profesjonalistka dobrałaby mi look, co poprawiła, co zrobiła inaczej no i jakiej kolorystyki użyła[/QUOTE]
Własnie odniosłam wrażenie, że babeczki znaja się b. dobrze na rzeczy, inaczej nie dałabym się posadzic na krzesełku i "zdemakijażować" kawałka brody w celu doboru koloru podkładu
Robiłam juz podchody, więc nie poszłam do D. bez żadnej wiedzy. Konsultantka dobrała mi ten kolor, który sama wcześniej wybrałam dla siebie w oparciu o testy na próbkach. Potwierdziła też moje przypuszczenia, że kolor który miałam nałożony na twarzy jest za jasny (wg pani i mojego TZta wyglądałam bardzo blado). To bylo w ZT.
Za pierwszym razem w GalMok pani "rzuciła okiem" i dała mi dwie próbki, tez nieźle jak na szybki dobór "na oko".
próbki były w saszetkach, takie gotowe firmowe i starczyły na dosyć długo, mogłam więc spokojnie sobie poobserowować twarz

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32404542]Fajnie, chetnie bym poszla. Nigdy nie bylam na takim makijazu.

Musialabym jednak wziac swoj puder i podklad co mija sie z celem .[/QUOTE]
no tak, BB ma dużo odcieni, ale nie wiem czy taki jasny jest dostępny pewnie nie

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja byłam na tym Podstawy Bobbi Brown (40 min) i polecam, fajna sprawa, chociaż ja takiego malowania na środku nie lubię
super, to ja się dzisiaj zapiszę na przyszły tydzień

tez nie lubię malowania na środku, ale po tych dwóch spotkaniach konsultantki wzbudziły moje zaufanie
zapiszę się w tyg. na jakąś godzinę przedpołudniową, będzie mniej ludzi

Mi się generalnie podoba idea makijażu BB, takiego naturalnego, troche sportowego Lubię tez lekkie podkłady.

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Matowych kosmetyków nie używam, toników z alkoholem też. Ten zimowy lipidowy z Iwostinu, co się nim smaruję, polecany jest dla dzieci :P Micel z rana zawsze stosuje, żel tylko wieczorem. W sumie nie ma się do czego przyczepić teraz, jeśli chodzi o oczyszczanie. Spróbuję upolować tę emulsję Sanoflore lub koncentrat Anne Marie Borlind (poleciła mi go jedna z wizażanek). Muszę w końcu uporać się z tym problemem, bo nie chcę się meczyć w kolejną zimę :/
ooo, a co to za koncentrat? wrzucisz link
Używam teraz kremu pod oczy Annemarie Borlind i mam miłe odczucia, dobrze nawilża.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 11:53   #851
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość


ooo, a co to za koncentrat? wrzucisz link
Używam teraz kremu pod oczy Annemarie Borlind i mam miłe odczucia, dobrze nawilża.
Milko nie do mnie pytanie ale chodzi o
http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000009082.html

koncentrat jest świetny polecam

napisz więej o tym kremie pod oczy, zamierzam go kupic jak skończe shiseido.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 11:58   #852
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na CheapSmells.com sa kosmetyki MAC w przyjaznych cenach. Co prawda mały wybór kolorów i produktów, ale jest np. Blush Baby za 10,45 Ł.


Własnie odniosłam wrażenie, że babeczki znaja się b. dobrze na rzeczy, inaczej nie dałabym się posadzic na krzesełku i "zdemakijażować" kawałka brody w celu doboru koloru podkładu
Robiłam juz podchody, więc nie poszłam do D. bez żadnej wiedzy. Konsultantka dobrała mi ten kolor, który sama wcześniej wybrałam dla siebie w oparciu o testy na próbkach. Potwierdziła też moje przypuszczenia, że kolor który miałam nałożony na twarzy jest za jasny (wg pani i mojego TZta wyglądałam bardzo blado). To bylo w ZT.
Za pierwszym razem w GalMok pani "rzuciła okiem" i dała mi dwie próbki, tez nieźle jak na szybki dobór "na oko".
próbki były w saszetkach, takie gotowe firmowe i starczyły na dosyć długo, mogłam więc spokojnie sobie poobserowować twarz


no tak, BB ma dużo odcieni, ale nie wiem czy taki jasny jest dostępny pewnie nie


super, to ja się dzisiaj zapiszę na przyszły tydzień

tez nie lubię malowania na środku, ale po tych dwóch spotkaniach konsultantki wzbudziły moje zaufanie
zapiszę się w tyg. na jakąś godzinę przedpołudniową, będzie mniej ludzi

Mi się generalnie podoba idea makijażu BB, takiego naturalnego, troche sportowego Lubię tez lekkie podkłady.


ooo, a co to za koncentrat? wrzucisz link
Używam teraz kremu pod oczy Annemarie Borlind i mam miłe odczucia, dobrze nawilża.
ja się tylko tak maluję innego makijażu jakoś u siebie nie lubię
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:05   #853
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko nie do mnie pytanie ale chodzi o
http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000009082.html

koncentrat jest świetny polecam

napisz więej o tym kremie pod oczy, zamierzam go kupic jak skończe shiseido.
dzięki
mam go, tylko jeszcze zachomikowany. Denkuję inne rzeczy na razie. Kupowałam go z kremem własnie.

Ten krem pod oczy ma dużą pojemność 30 ml. Dobrze nawilża, nie podrażnia (dla mnie to ważne, bo nosze soczewki), dobrze się aplikuje, nie roluje sie i dobry jest pod makijaż.
Nie oceniam pod względem zniwelowania cieni pod oczami i zmarszczek, bo w cuda nie wierzę Mi pasuje, zwłaszcza, że ceny nie ma kosmicznej.

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
ja się tylko tak maluję innego makijażu jakoś u siebie nie lubię
ja też
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:06   #854
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dzięki
mam go, tylko jeszcze zachomikowany. Denkuję inne rzeczy na razie. Kupowałam go z kremem własnie.

Ten krem pod oczy ma dużą pojemność 30 ml. Dobrze nawilża, nie podrażnia (dla mnie to ważne, bo nosze soczewki), dobrze się aplikuje, nie roluje sie i dobry jest pod makijaż.
Nie oceniam pod względem zniwelowania cieni pod oczami i zmarszczek, bo w cuda nie wierzę Mi pasuje, zwłaszcza, że ceny nie ma kosmicznej.
Milko
koncentrat uzywam od ponad m-ca 2-3 razy w tyg i wreszcie nie mam sciągnietej skóry, suchych skorek ect.

wlasnie mnie ten krem pod oczy juz od jakiegos czasu interesuje, cena do pojemności super, tez nosze soczewki
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:14   #855
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko
koncentrat uzywam od ponad m-ca 2-3 razy w tyg i wreszcie nie mam sciągnietej skóry, suchych skorek ect.

wlasnie mnie ten krem pod oczy juz od jakiegos czasu interesuje, cena do pojemności super, tez nosze soczewki
Szkoda tylko, że produkty tej marki nie są dostępne stacjonarnie Ostatnio odwiedziłam przypadkiem D. i byłam już nastawiona na zakup, ale szybko sprowadzono mnie na ziemię
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:42   #856
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko
koncentrat uzywam od ponad m-ca 2-3 razy w tyg i wreszcie nie mam sciągnietej skóry, suchych skorek ect.

wlasnie mnie ten krem pod oczy juz od jakiegos czasu interesuje, cena do pojemności super, tez nosze soczewki
to super, że ten olejek taki dobry

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że produkty tej marki nie są dostępne stacjonarnie Ostatnio odwiedziłam przypadkiem D. i byłam już nastawiona na zakup, ale szybko sprowadzono mnie na ziemię
szkoda , ja kupiłam w wysyłkowym D.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 12:58   #857
moni_k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 138
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Jakby ktoś był zainteresowny to tutaj http://www.matique.pl/pl/sklep/szukaj jest sporo produktów tej firmy. Niektóre są tańsze niż wysyłkowym douglasie, z kolei inne droższe, ale wybór jest całkiem spory.
moni_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:05   #858
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez moni_k Pokaż wiadomość
Jakby ktoś był zainteresowny to tutaj http://www.matique.pl/pl/sklep/szukaj jest sporo produktów tej firmy. Niektóre są tańsze niż wysyłkowym douglasie, z kolei inne droższe, ale wybór jest całkiem spory.
dzieki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 13:31   #859
myszka__77
Zakorzenienie
 
Avatar myszka__77
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 3 198
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Na koncentrat też się czaję , ale na razie mam jeszcze ponad połowę ANR. Muszę też przyznać, że bardzo miło zaskoczył mnie peeling z kawy. Może nie usunął mi wszystkich suchych skórek, ale z większością poradził sobie całkiem dobrze. Zauważyłam też, że skóra zrobiła się bardziej promienna. Pewnie kofeina zadziałała energetyzująco . Będę ten peeling powtarzać co jakiś czas.
Też sobie zrobiłam peeling z kawy wymieszany z żelem do mycia twarzy. Efekt rewelacyjny!!!
Buźka gładka jak pupa niemowlaka
__________________
myszka__77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 14:15   #860
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

czy macałyscie YSL Rouge pur Couture Glossy Stain lip stain ?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:02   #861
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
czy macałyscie YSL Rouge pur Couture Glossy Stain lip stain ?
Ja jeszcze nie, ale mam ochotę Macałam natomiast YSLowy róż w kremie i strasznie mi się ten jasnoróżowy spodobał Daje taki cudowny naturalny świeży wiosenny ach i och efekt przynajmniej u mnie :P Czeka już w mojej kolejce do zakupu
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:29   #862
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

ja mam ten róż i polecam, sliczny i trwały
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:30   #863
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość

ooo, a co to za koncentrat? wrzucisz link
Używam teraz kremu pod oczy Annemarie Borlind i mam miłe odczucia, dobrze nawilża.
Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko nie do mnie pytanie ale chodzi o
http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000009082.html

koncentrat jest świetny polecam

napisz więej o tym kremie pod oczy, zamierzam go kupic jak skończe shiseido.
Powiem, ze jestem pozytywnie zaskoczona cenowo. My niestety gustujemy przewaznie w nienajtanszych rzeczach a lista polecanych kosmetykow na tym watku w ciagu roku jest pewnie rownowartoscia malej wyspy .

Tym bardziej mnie zaskoczyly Wasze propozycje, ze koncentrat ma az 50 ml a krem 30 ml. Ogromny ten krem .

btw: Holu, nie zapycha Cie ten olejek?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:33   #864
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez myszka__77 Pokaż wiadomość
Też sobie zrobiłam peeling z kawy wymieszany z żelem do mycia twarzy. Efekt rewelacyjny!!!
Buźka gładka jak pupa niemowlaka
A mówiłam, że rewelka Najpier chichy śmichy, a potem zachwyt
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 15:38   #865
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32428823]Powiem, ze jestem pozytywnie zaskoczona cenowo. My niestety gustujemy przewaznie w nienajtanszych rzeczach a lista polecanych kosmetykow na tym watku w ciagu roku jest pewnie rownowartoscia malej wyspy .

Tym bardziej mnie zaskoczyly Wasze propozycje, ze koncentrat ma az 50 ml a krem 30 ml. Ogromny ten krem .

btw: Holu, nie zapycha Cie ten olejek?[/QUOTE]

Jamesku swiete słowa ja troche z pielegnacja sięgam w strone naturalnych kosmetyków ale bez slepego pędu, wybieram to co mi pasuje a w przypadku mojej cery mniej znaczy lepiej.
co do koncentratu to ma bogaty sklad i moze zapchac ja go uzywam co 2,3 dni od miesiąca i nic zlego mi nie zrobił. zreszta jesli mnie cos zapcha dzieje sie to w ciągu max 2 dni. koncentrat ma jedna wade, szklane opakowanie i dozownik a w zasadzie jego brak, anty nobel dla twórcy opakowania.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 16:32   #866
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Był już ktoś dzisiaj w S. i korzystał z VIPów?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 16:47   #867
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Był już ktoś dzisiaj w S. i korzystał z VIPów?
Ja byłam.
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:38   #868
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Milko nie do mnie pytanie ale chodzi o
http://www.douglas.pl/douglas/Piel%2...000009082.html

koncentrat jest świetny polecam

napisz więej o tym kremie pod oczy, zamierzam go kupic jak skończe shiseido.

Holu, a czy na ten koncentrat nakładasz po chwili krem, czy też nie?
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:42   #869
Solciuchna
Zakorzenienie
 
Avatar Solciuchna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 9 673
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Teraz są vipy tylko dla goldów? Kiedy będą vipy dla kart black?
Solciuchna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 19:21   #870
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Holu, a czy na ten koncentrat nakładasz po chwili krem, czy też nie?
Też mam ten koncentrat i uwielbiam go, ja go używam tylko na noc i po ok 30 min nakładam krem Clinique repairwear.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Jeśli chodzi o krem LL Regeneration AnneMarie Boerlind też i również jestem zadowolona, jeśli chodzi o te kosmetyki to mam jeszcze sztyft na wypryski a mój facet ma krem matujao- przeciwzmarszczkowy.
Ja tą markę znam dobrze bo wcześniej w Niemczech kupowałam te kosmetyki.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.