ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 15:17   #841
poziomka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy DAX moze powodować jakies reakcje z acne derm? dziś byłam w aptece i wymienie żel Clearasil na ivostin. Dręczy mnie ten trądzik, chodz zauwazyłam ze przez ten tydzien twaz stała sie jasniejsza, nie ejst tak czerowna jak kiedyś, podobno na efekty trzeba czekać długo..więc jak narazie nie zrezygnuje chdźby dlatego ze już sporo wydałam Mam nadzieje ze ten "wysyp" ustąpi
Pozdr.
poziomka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 18:28   #842
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Acne Derm a kremy

Odswiezam watek
Kolezanka zapytala w watku czy do acne drem moze uzywac kremu nivea visage young. Dostala odp, ze do owego specyfiku trzeba uzywac filtrow, jednak czy ten rkem jest odpowiedni? Mysle, zeby zakupic Acne derm, ale nie mam pojecia jaki krem moge uzywac pod lekki makijaz rano
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 18:47   #843
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Acne Derm a kremy

Cytat:
Odswiezam watek
Kolezanka zapytala w watku czy do acne drem moze uzywac kremu nivea visage young. Dostala odp, ze do owego specyfiku trzeba uzywac filtrow, jednak czy ten rkem jest odpowiedni? Mysle, zeby zakupic Acne derm, ale nie mam pojecia jaki krem moge uzywac pod lekki makijaz rano
__________________
ten krem nie jest odpowiedni z racji tego ze wysokość foltra jest równa 2 czy 3 SPF czyli prakrycznie nic.w sumie kremy z filtrem przez cały rok należy używać bez względu czy uzywa się retinoidw , czy właśnie kwas azelainowy.proponowałaby 40 lub 50 ,żeby nie było przebarwień podczas uzywania kwasu azealinowego
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 20:05   #844
Pyra1990
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7 527
Dot.: Acne Derm a kremy

A czy jakis kreimik z serii dla nastolatkow typu garnier czysta skora czy cos bylby dobry? Czytalam dzisija bardzo duzo o filtrach i kwasach i byly wymienione rozne filtry, jednak sie w tmy wszystkim pogubilam. Nie stac mnie z koleji na filtr 100ml za ok 50 zł, co mi starczy na 1.5 miesiaca
__________________
Hold me when I'm scared
And love me when I'm gone

I'll never let you down...
Pyra1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-29, 20:42   #845
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Acne Derm a kremy

Hej,
ja troche nie na temat, ale POMOOOCYYY!!!
siedze i czytam o tych filtrach i kwasach i pogubilam sie strasznie!
czy ktos moze mnie "odprawic" do watku, w ktorym wszystko to byloby zebrane i podsumowane?

zielona jestem, no..
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 10:52   #846
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Acne Derm a kremy

nie wiem, co konkretnie ma być zebrane, ale o kwasach i filtrach rozmawiamy na Biochemii:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdispl...=66&order=desc
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 11:12   #847
atena22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 132
Dot.: Acne Derm a kremy

Ja od kilku dni smaruje buzie acne dermem i widze ze skora jest jasniejsza i wygładzona Chciałabym jesczcze zeby mi tez przebarwienia wybieliło bo troszke ich mam na policzku moze sie uda stosuje tez krem acnofan tez jest dobry jak dla mnie
atena22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-30, 12:00   #848
kasiek_150
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 20
Unhappy Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

hej dziewczyny!! Sluchajcie, czy was AD zatyka? Bo mam wrazenie ze odkad go uzywam (5 dni) porobilo mi sie sporo nowych zaskórników . Używam AD juz 3 raz, nie przypominam sobie zeby wtedy dzialo sie cos takiego. Zmienilo sie tez to ze poprzednio po posmarowaniu buźki AD szczypala mnie lekko skóra, delikatnie sie łuszczyła a teraz zupełnie nic nie czuje. Nie uzywam zadnych innych kosmetyków, tylko aksamitnego żelu do mycia twarzy Lirene i toniku pichtowego (po kilku godzinach od nałożenia AD w dzien, a wieczorem pól h przed nalozeniem AD). Kremu nie używam żadnego bo po AD buziala mam ładnie nawilżonego (dziwne bo wcale mi sie skora nie łuszczy ).Jesli już zacznie mnie wysuszać to bede smarować nawilżającym pichtowym. Nie wiem co jest nie tak. Ktos może mi podpowiedzieć?? Z góry dziękuję
kasiek_150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-30, 12:28   #849
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

AD nie zapycha

On wyciąga te wszystkie zanieczyszczenia, które są pod skórą. Dlatego możesz odnosic wrażenie, że Cię zapycha.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 14:20   #850
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

moja skóra także bardzo pogorszyła sie po AD używam go jakieś 5 dni wiem że to normalna reakcja ale zastanawiam się czy nie przestać go używać bo naprawde moja twarz zaczyna wyglądać fatalnie jeszcze nigdy tak źle nie wyglądałam. zrobił mi się taki WIELKI pryzczor na brodzie nigdy takich wielkich nie miałam czy powinnam go dalej używać czy może przestać? poradzcie mi coś bo ja już sama nie wiem boję się że może być jeszcze gorzej i że może się to nie zagoić...
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 16:28   #851
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Acne Derm a kremy

Cytat:
Napisane przez justa79
nie wiem, co konkretnie ma być zebrane, ale o kwasach i filtrach rozmawiamy na Biochemii:
http://www.wizaz.pl/forum/forumdispl...=66&order=desc
Dzieki Justa!
Zaraz zabieram sie do kolejnej lektury
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 10:01   #852
>>Girl<<
Raczkowanie
 
Avatar >>Girl<<
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 264
GG do >>Girl<<
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez Misiata
moja skóra także bardzo pogorszyła sie po AD używam go jakieś 5 dni wiem że to normalna reakcja ale zastanawiam się czy nie przestać go używać bo naprawde moja twarz zaczyna wyglądać fatalnie jeszcze nigdy tak źle nie wyglądałam. zrobił mi się taki WIELKI pryzczor na brodzie nigdy takich wielkich nie miałam czy powinnam go dalej używać czy może przestać? poradzcie mi coś bo ja już sama nie wiem boję się że może być jeszcze gorzej i że może się to nie zagoić...
Na początku stosowania AD praktycznie u większości osób występuje pogorszenie stany cery,gdyż wyciąga on wszystko na wierzch.Radze Ci,żebyś używała go dalej...Ja używam go prawie miesiąc a efekty są naprawde rewelacyjne,dlatego warto przeczekać ten "kryzys" i stosować go dalej.Pozdrawiam
__________________

Ze szczęściem
bywa czasami tak jak z okularami,
szuka się ich,a one "siedzą" na nosie.
Tak blisko!

Phil Bosmans
>>Girl<< jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 10:26   #853
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Jestem z AD coraz bardziej zadowolona, jeśli chodzi o jego wpływ na moje powakacyjne piegi, które znikają. Jeszcze są, ale są bledsze.

Jeśli chodzi o stan mojej cery, to po podrażnieniu nie ma już śladu, natomiast zaczynają mi się robić w okolicach ust wągry, których w tym miejscu nie widziałam od około roku. Na szczęście są nieliczne i małe. Daję im około tygodnia na zniknięcie. Jak nie znikną, to przestaję używać AD i wracam do toniku aspirynowego.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 14:01   #854
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

prosze powiedzcie mi czy stosujac AD mozna robic czesto peeling???ja zawsze codziennie wieczorem robilam peeling ..dzieki temu mialam swietna skore ,,a teraz mysle czy jak zrobie peeling to AD niepodrazni mi wtedy skory bo po peelingu jest ona delikatna ???prosze o odpowiedz ...czytalam tez gdzies ze uzywajac AD peelingi sa niepotrzebne bo on dziala jako peeling czyli zluszcza ..ja juz samaniewiem prosze o odpowiedz kogos doswiadczonego>>>>>>>!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 14:05   #855
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Moim zdaniem przy stosowaniu kwasów peeling jest niepotrzebny. Ja nigdy go nie robię.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 14:08   #856
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a nierobia ci sie wtedy zaskorniki czy wagry??????
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 14:09   #857
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Moim też,wyjatkiem są suche skórki powstajace w wyniku łuszczenia. Nie wiem ajk u Ciebie, ale mnie takie cos by podrazniło.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 14:10   #858
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

troche sie martwie ze jak odloze peeling to bedzie po jakims czasie mnostwoo tych okropnych zaskornikow!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-01, 14:16   #859
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

abstrahując od używania kwasów, myślę, że w ogóle nie powinno się robić peelingu codziennie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-01, 14:37   #860
kaska20
Przyczajenie
 
Avatar kaska20
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 14
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

justa wiesz kazdy ma swoj sposob na cere mi wlasnie peelingi duzo pomoglyy a od tygodnia uzywam AD nierobie peelingu codzien ...niejestem jeszcze doswiadczona z AD pytam czy moglabym robic codzien ...wiesz zanim zaczelam uzywac AD robilam czesto peeling i jakos nic mi niebylo a na niespodzianki jesli ju zjakas si epojawila stosowalam benzacne i bylo super !!!! jakos nieumarlam a na dzien oczywiscie filtry stosowalam !!!!!takze niepowinno sie duzo rzeczy
a czesto jest tak ze wlasnie tez rzeczy pomagaja ktore zekomo moga nam zaszkodzic !!!wiesz twoja wypowiedz mnie lekko rozbawila
kaska20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 16:57   #861
marciuchna74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Chciałam się tak jak wy podzielić moimi odczuciami po zastosowaniu acne derm. a więc ogolnie po tygodniu stosowania oceniam go na 5. Od dawna mam problemy z trądzikiem, ale jeszcze żadna maść ( w sumie nie używałam dostąd żadnych silnych specyfków jak np. kwasy) nie podziałała na mnie tak dobrze. Skóra na twarzy jest przyjemnie gładka, wyprysków prawie zero, maść zaczyna delikatnie wybielać przebarwienia potrądzikowe; pory jakby też lekko się zwęziły. Czuję, że faktycznie tak jakby ta maść wyciągała wszystko na wierzch, żeby oczyścic skórę od wewnątrz, ale robi to w taki dośc przyjemny i łagodny sposób. U mnie nie ma jak na razie żadnych problemów z przesuszeniem, podrażenieniem itd, aczkolwiek jak np. wmasowuje maść w skórę to czuję, ze ze skóry schodzą wszelkie jakieś wypukłe pozostałości Moja skóra naprawdę wyglada dobrze Oby tak dalej działał na mnie acne a będę naprawdę usatysfakcjonowana. Ogólnie używam acne derm na noc, na osuszoną skórę, umytą wcześniej nivea visage dla skóry tłustej z drobinkami oczyszczającymi; potem wmasowuje maść i idę spać Rano smaruję buzię kremikiem poleconym mi przez lekarza - zwykły kremik ziaji - nagietkowy - kosztuje grosze ok 5zł, a jest rewelacyjnie kojący i leciutko nawilżający.Wychodząc tuszuję twarz w koniecznych miejscach - korektorem z vipery antybakteryjnym i na to leciutko nakładam na cała twarz podkładzik wonder finish Maybelline ( jest dla mnie idealny i nie uczula, super dopasowuje się do odcienia skóry, którą mam bardzą jasną. Twarz wygląda naprawdę estetycznie i gładko.
Co do acne, zrobię sobie teraz w okresie jesiennym kurację 3miesięczną i dalszymi efektami podzielę się później.
marciuchna74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 17:28   #862
adam:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Czesc Dziewczyny Mam problem i zwracam sie do Was z prośbą o pomoc. W czasie wakacji na mojej twarzy pojawil sie trądzik. W aptece pani polecila mi tonik Benzacne, uzywam go systematycznie kilka razy dziennie po umysciu twarzy i efekty sa. Zglosilem sie do Dermatologa aby uzyskac od niego jakis informacji, poniewaz na mojej twarzy pozostalo kilka wiekszych plam po wiekszych krostach. Lekarz polecil mi wlasnie Acne-Derm i Aknemycin. Odlozylem na bok Benzacne i dzis pierwszy raz zastosowalem Aknemycin (poniewaz w okolicach podbrodka i czola wystepuje drobny tradzik), po nim twarz stala sie taka napieta i blyszczaca sie, ogolnie zle sie "czuje" stosujac ja, zdecydowanie lepiej wole Benzacne. Co mi lepeiej radzicie uzyvac Aknemycin czy Benzacne? Moj drugi problem to uzycie AD, poniewaz mam ciemna karnacje ciala i w dodatku po wakacyjnym sloncu bardzo opalona boje sie ze bede mial jakies plamy na twarzy. Poradzcie mi cos, prosze. Pozdrawiam ;*
adam:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 18:55   #863
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Po pierwsze poczytaj na wizażu o kwasach.
Po drugie stosuj się do zaleceń dermatologa.
Po trzecie, jak używasz kwasów i retinoidów (AD i Acnemycin) to musisz na dzień używac fotostabilnych filtrów.
Po czwarte, plam nie będziesz miał, jeżeli będziesz smarował całą twarz.

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 22:20   #864
adam:)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 7
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziekuje za odpowiedz. AD mam uzywac tylko na noc (tak zalecil lekarz). Czy "wybielanie" skóry przez AD jest znaczne czy tylko lekkie? Poniewaz boje sie ze twarz bede mial jasna, a reszte ciala opalona, moze poczekac jeszcze jakis czas az opalenizna zniknie i wtedy zaczac stosowac AD. Ehh, przepraszam ze tak przezywam, ale po prostu chce zeby bylo dobrze... Z Góry dziekuje za pomoc
adam:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-02, 23:12   #865
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Nie bój się, nie będzie takiego czegos. AD naprawdę lekko rozjasnia skórę.
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 18:25   #866
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A ja mam pytanie o Skinoren...pewnie cos podobne sie w watku pojawio, wiec bardzo przepraszam za powielanie pytania ale nie moge znalesc! Otoz...na opakowaniu Skinorenu pisze ze nalezy stosowac go na noc i na dzien. Ale czy moge stosowac go tylko na noc i efekty beda?[oczywiscie wiem ze nie od razu..potrzeba na to przeciez ok. 2 miesiecy] oraz czy w czasie uzywania Skinorenu na dzien moge kłasc podklad? Teraz nie ma slonca w sumie, a jesli jest to male, wiec filtry raczej nie beda mi potrzebne?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 19:06   #867
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez gamaa Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie o Skinoren...pewnie cos podobne sie w watku pojawio, wiec bardzo przepraszam za powielanie pytania ale nie moge znalesc! Otoz...na opakowaniu Skinorenu pisze ze nalezy stosowac go na noc i na dzien. Ale czy moge stosowac go tylko na noc i efekty beda?[oczywiscie wiem ze nie od razu..potrzeba na to przeciez ok. 2 miesiecy] oraz czy w czasie uzywania Skinorenu na dzien moge kłasc podklad? Teraz nie ma slonca w sumie, a jesli jest to male, wiec filtry raczej nie beda mi potrzebne?

Z tego co ja pamiętam to dziewczyny odpisały Ci już na wszystkie powyższe pytania w innym wątku zresztą przez Ciebie założonym. Skinoren to to samo co Acne-Derm,więc wszystko co dotyczy Acne dotyczy także Skinorenu. Obojętnie czy jest słońce,deszcz, wiatr czy śnieg filtry to koniecznoś. Brak filtrów= przebarwienia. To,że nie wyjdą teraz nie oznacza,że mając lat 20 kilka-30 nie będziesz musiała się z nimi zmagać.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 20:43   #868
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A czy to musi tak piec jak sie tym posmaruje? brrrrrrr.... zadrapie sie chyba...albo nie dam sie! czy moge smarowac cala twarz czy tylko partie bo na ulotce to nie jest sprecyzowane?
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 21:18   #869
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

gamaa, a nakładasz na zupełnie suchą twarz, minimum 15 min. po myciu?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 21:46   #870
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Tak, na pewno byla sucha, i uplynelo 15min od mycia
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.