jak czesto zmieniacie zarowki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-25, 19:08   #1
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123

żywotność żarówki uv


dziewczyny prosze powiedzcie mi ile powinna działać żarówka w lampie uv oczywiście w przybliżeniu. Ja kupiłam lampe 4 miesiące temu i już spaliła się żarówka, dodam że lampa nie swieci non stop raczej rzadko jej używam.
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:28   #2
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żywotność żarówki uv

Ana7, zalezy co rozumiesz poprzez stwierdzenie, ze zarówka "nie swieci non stop"..
Dobre zarówki mozna uzywac przez pól roku do roku, robiąc czesto paznokcie- np w salonie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:32   #3
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żywotność żarówki uv

Hmmm...sama ciekawa jestem, słyszałam, że po około pół roku trzeba wymienić, jak się dużo używa. Ale to dopiero przede mną Jedną lampę mam już pół roku i działa super, wszystkie 4 żarówki. Mam też 2 nowe lampy więc cięzko mi powiedzieć
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:33   #4
magda_222
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 044
GG do magda_222
Dot.: żywotność żarówki uv

Z wlasnego doswiadczenia to nie wiem, bo takiego nie mam Ale czytalam gdzies, ze dobre zarówki nalezy zmieniac co pol roku.
__________________

NASZ DZIEŃ :
magda_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 19:43   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żywotność żarówki uv

Żarówki wymienia sie, gdy pojawia sie na nich czarne "obraczki", lub gdy przestaja dobrze utwardzac zel.
Po jakim czasie to nastepuje zalezy od:
-czestotliwosci uzytkowania
-sposobu uzytkowania- np.: czeste właczanie i wyłaczanie lampy powoduje szybsze zuzycie zarówek
-jakości żarówek
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:30   #6
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: żywotność żarówki uv

no wlasnie jak to jest?? ja bylam wczoraj w hurtwoni wymienic nowa zarowke bo mi mrygala po 5 minutach i nieumozliwiala pracy, pani w hurtowni powiedziala poniewaz lampa nie ma wylacznika czasowego to musze ja wylaczac sama bo sie przegrzewa. ale chyba nie co minute??
nie chcialam sie z nia klucic bo wiem co mi Albertyka i Kasia kiedys tlumaczyly na ten temat
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 22:15   #7
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żywotność żarówki uv

Cytrynko, nie wiem, czy wiesz, ale ja najczęściej pracuje na trybie ciągłym- dbam o moje zarówki i jakby mi zarówka po 5 minutach zaczęła mrugac to bym chyba , przeca to dopiero utwatrdzenie pierwszej warstwy białego przy frenchu- 2x3 minutki!

Nie wierz tej pani... bzdury Ci gada i tyle, bo chce czyms wytłumaczyczyc wadliwośc zarówki...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 08:58   #8
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: żywotność żarówki uv

no wlasnie dlatego zglupialam zupelnie ale juz dziala wszystko ok
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 16:12   #9
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: żywotność żarówki uv

powiedzcie mi jeszcze czy jak jedna się spali(tak jest w moim przypadku)
to czy musze wymieniać wszystkie 4 żarówkina nowe?
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 11:43   #10
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: żywotność żarówki uv

proszę o odpowiedz jeśli któraś z Was się orientuje.
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-30, 12:31   #11
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: żywotność żarówki uv

Cytat:
Napisane przez ANAN7 Pokaż wiadomość
powiedzcie mi jeszcze czy jak jedna się spali(tak jest w moim przypadku)
to czy musze wymieniać wszystkie 4 żarówkina nowe?
A jak spali Ci się żarówka w pokoju to w kuchni też wymieniasz ?

Najlepiej miec 4 w zapasie - w razie czego możesz od razu wymienić.

A gdzie kupiłaś tą lampkę ? Skoro ma 4 miesiące i już 1 żarówka poszła to hmmm polecam zakup 4 żarówek.
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-30, 18:01   #12
ANAN7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 123
Dot.: żywotność żarówki uv

kupiłam w sklepie kosmetycznym. czyli mogę wymienić tylką tą jedną?
ANAN7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-31, 22:36   #13
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żywotność żarówki uv

A ja mam innej natury problem Mam 2 lampy IBD Jet 1000 i Jet 5000, i tu mi się nasunęło pytanie. Pierwsza ma żarówki 2x po 4 wat, a druga 2x 8 wat. Czy obie tak samo utwardzają? Czas utwardzania ustawia się proporcjonalnie do mocy lampy? Jak dotąd utwardzałam żel tylko w tej mocniejszej, zgodnie z zaleceniami producenta Włączyłam je obie naraz i ta słabsza jakoś tak słabo świeci Strasznie mnie nurtuje to pytanie W zumie znacznie różnią się wielkośćią (jedna prawie się mieści w drugiej, więc może tak samo będą utwardzać). Zaczęłam główkować nad tym i zgłupiałam
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 09:03   #14
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: żywotność żarówki uv

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
A ja mam innej natury problem Mam 2 lampy IBD Jet 1000 i Jet 5000, i tu mi się nasunęło pytanie. Pierwsza ma żarówki 2x po 4 wat, a druga 2x 8 wat. Czy obie tak samo utwardzają? Czas utwardzania ustawia się proporcjonalnie do mocy lampy? Jak dotąd utwardzałam żel tylko w tej mocniejszej, zgodnie z zaleceniami producenta Włączyłam je obie naraz i ta słabsza jakoś tak słabo świeci Strasznie mnie nurtuje to pytanie W zumie znacznie różnią się wielkośćią (jedna prawie się mieści w drugiej, więc może tak samo będą utwardzać). Zaczęłam główkować nad tym i zgłupiałam
IBD swojego czasu, nie wiem jak to jest teraz miało zele utwardzane za pomoca zarówek chyba 3 wattowych (nie dam sobie głowy uciąć), stąd moze ta lampa 8 watowa. Nie wiem, czy bedzie dobrze utwardzaa żele innych firm, bo wiekszosc jednak jest 9 watowa.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 16:50   #15
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: żywotność żarówki uv

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
IBD swojego czasu, nie wiem jak to jest teraz miało zele utwardzane za pomoca zarówek chyba 3 wattowych (nie dam sobie głowy uciąć), stąd moze ta lampa 8 watowa. Nie wiem, czy bedzie dobrze utwardzaa żele innych firm, bo wiekszosc jednak jest 9 watowa.
Ja na szczescie mam zele IBD Moze bedzie dobrze utwardzac oby
Wczoraj robilam mala probe i po 3 min. zel wydawal sie wlasciwie utwardzony
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 11:32   #16
karroollinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Exclamation Dot.: żywotność żarówki uv

ja mam lampe EZ Flow Gel It!
i do niech wchodza te zarowki bez wtyku,takie małe ''jazeniowki''
pisze UV lamp Jet 1000 UV type 3
i kurde niewiem ile watow maja te zarowki..Ktos sie orientuje?
karroollinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 20:10   #17
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: żywotność żarówki uv

Cytat:
Napisane przez mona1978 Pokaż wiadomość
A jak spali Ci się żarówka w pokoju to w kuchni też wymieniasz ?

Najlepiej miec 4 w zapasie - w razie czego możesz od razu wymienić.

A gdzie kupiłaś tą lampkę ? Skoro ma 4 miesiące i już 1 żarówka poszła to hmmm polecam zakup 4 żarówek.

Nie do konca się zgadzam, z tymi wymianami jednej żarówki.
Na pewno zauwazyłyście taką prawidłowość:
pali się żarówka w zyrandolu, wymieniacie tą jedną a za parę dni zaczyna reszta się palić, tak sobie umierają po kolei, aż nie wymienimy wszystkich.

Żarówki mają swoją zywotność i jak padnie jedna, to znając zycie za chwilę poleci reszta. Chyba, ze pierwsza żarówka pali się po np. 14 dniach eksploatacji - to raczej była felerna, mozna ją wtedy wymienić - pozostawiając resztę.

Ale generalnie powinno się wymieniać cały komplet, a te kilka które jeszcze zyją - schować na wszelki wypadek. Jak się któraś spali a nie mamy nowych - zawsze się mozna poratować tymi starymi - choćby na kilka dni.

Dobre żarówki są produkcji niemieckiej, są trwałe i dobrze wykonane.
W większości nowych fabrycznych lamp UV (popularnych tanich tunelówek) są jednak zwykłe żarówki chińskie.

Nie polecam kupowania zapasowego kompletu i trzymania go np. przez rok - na tzw. wszelki wypadek.
Żarówki nawet jak są nieuzywane - starzeją się, a dokładnie gaz który w nich jest może reagować z osypem żarówek w ich wnetrzu - ten biały osyp na ściankach wewnatrz szklanej końcówki, jak i z fragmentami obsadki które mają kontakt z gazem. Metalowe elementy żarówki mogą korodować i żarówka może po prostu nie zachowywać standardów. Dlatego też, żarówki powinno się kupować w miejscach gdzie mamy gwarancję względnej świeżości produktów i dużej rotacji towarów (wtedy wszystko jest świeże i ma odległa datę trwałości).
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:46   #18
Weronika1010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: OLEŚNICA k.Wrocławia
Wiadomości: 406
GG do Weronika1010
Dot.: żywotność żarówki uv

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
Nie do konca się zgadzam, z tymi wymianami jednej żarówki.
Na pewno zauwazyłyście taką prawidłowość:
pali się żarówka w zyrandolu, wymieniacie tą jedną a za parę dni zaczyna reszta się palić, tak sobie umierają po kolei, aż nie wymienimy wszystkich.

Żarówki mają swoją zywotność i jak padnie jedna, to znając zycie za chwilę poleci reszta. Chyba, ze pierwsza żarówka pali się po np. 14 dniach eksploatacji - to raczej była felerna, mozna ją wtedy wymienić - pozostawiając resztę.

Ale generalnie powinno się wymieniać cały komplet, a te kilka które jeszcze zyją - schować na wszelki wypadek. Jak się któraś spali a nie mamy nowych - zawsze się mozna poratować tymi starymi - choćby na kilka dni.

Dobre żarówki są produkcji niemieckiej, są trwałe i dobrze wykonane.
W większości nowych fabrycznych lamp UV (popularnych tanich tunelówek) są jednak zwykłe żarówki chińskie.

Nie polecam kupowania zapasowego kompletu i trzymania go np. przez rok - na tzw. wszelki wypadek.
Żarówki nawet jak są nieuzywane - starzeją się, a dokładnie gaz który w nich jest może reagować z osypem żarówek w ich wnetrzu - ten biały osyp na ściankach wewnatrz szklanej końcówki, jak i z fragmentami obsadki które mają kontakt z gazem. Metalowe elementy żarówki mogą korodować i żarówka może po prostu nie zachowywać standardów. Dlatego też, żarówki powinno się kupować w miejscach gdzie mamy gwarancję względnej świeżości produktów i dużej rotacji towarów (wtedy wszystko jest świeże i ma odległa datę trwałości).
Dobrarado, Ty to masz łeb jak sklep

No masakra techniczna- ten Twój esej, ale chyle czoła przed wiedzą ogólną
Weronika1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-27, 22:27   #19
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
jak czesto zmieniacie zarowki?

ja zaczelam juz notowac...miesiac i kilka dni. Kupuje dobre zarowki u dobrej rady dc- do lamp cyfrowych. Zmienialam 16 listopada i tuz przed swietami znow musialam zmienic...moje lampy duzo pracuja ale miesiac to troche szybko....
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-28, 21:22   #20
Sieciunia
Zadomowienie
 
Avatar Sieciunia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 940
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

ostatnio tez u DR kupilam, do cyfrowek i padly po moze 3 czy 4 miesiacach, a ja za to uzywam bardzo rzadko... 2 przesaly swiecic... Sama teraz nie wiem gdzie kupowac
__________________
Sieciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-31, 20:29   #21
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

A ja różnie... Zależy od ilości zrobionych zabiegów. Raz się zrobi 20 innym razem 50. Średnio raz na 5-6 miesięcy staram się zmienić. :P
Nie zdarzyło mi się, żeby jakaś przestała świecić. Kupuję w BelArte.
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 11:40   #22
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

zarowki w belarte sa drogie, ale moze warto sprobowac...

Ja musze wymieniac zarowki co miesiac teraz...wczesniej nawet nie zwracalam na to uwagi, ale teraz wyposazam kilka stanowisk - kazda po dwie lampy i zaczelam notowac kiedy i gdzie zmieniam zarowki.

Za rada ''eksperta'' z dr zmieniam caly set, ale jesli jakas jest lepsza to zostawiam na wszelki wypadek...
ale wlasnie???? jesli wkladam te same zarowki, od tego samego sprzedajacego, zarowki pracuja w tym samym czasie....to dlaczego dwie padaja w tym samym czasie a dwie zostaja calkiem dobre???
Dopisze ze nie zawsze w tych samych miejscach...
Ostatnio jak kupilam zarowki to juz przy pierwszym wlaczeniu widac bylo ciemny pas przez szklo.....jest tu ktos kto wie o zarowkach wiecej niz ja....
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-01, 13:03   #23
Izu91
Raczkowanie
 
Avatar Izu91
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Szydło.
Wiadomości: 174
GG do Izu91
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
zarowki w belarte sa drogie, ale moze warto sprobowac...
Uważam, że są warte swojej ceny.


Cytat:
Napisane przez olack Pokaż wiadomość
ale wlasnie???? jesli wkladam te same zarowki, od tego samego sprzedajacego, zarowki pracuja w tym samym czasie....to dlaczego dwie padaja w tym samym czasie a dwie zostaja calkiem dobre???
Dopisze ze nie zawsze w tych samych miejscach...
A może to wina lampy? Szczerze powiem, że nie miałam jeszcze takiego problemu...
Izu91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 17:33   #24
addda
Raczkowanie
 
Avatar addda
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 156
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

No to teraz zadam pytanie jak "kawalowa blondynka",ale na serio nie wiem...po czym poznac kiedy nalezy wymienic zarówki? Robie paznokcie od ok 3lat (tylko sobie) i nigdy nie wymienialam zarówek....
addda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-08, 23:31   #25
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Najprościej - żel Ci się nie będzie dobrze utwardzał. Na przykład warstwa budująca będzie się zlewać na boki. Możesz też zajrzeć do lampki. Żarówka, która jest bliska końca będzie miała przy tym plastikowym wykończeniu czarny nalot...
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 09:39   #26
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

a ja wczoraj znow musialam wymienic zarowki. Byly w lampkach krocej niz miesiac. W jednej przestala swiecic jedna, w drugiej dwie, w trzeciej nie swiecily juz tak jasno i przecierajac shellac usunelam troche kolorku w boczku. Wymienilam wiec hurtem we wszystkich ale zaczyna mnie to irytowac - co miesiac wymieniac zarowki???
Nie boire pod uwage trefnosci lamp - sa kupowane u roznych sprzedawcow, zarowki wszystkie w jednym miejscu....
Ale raz mielam zarowki z jakiegos innego miejsca i ich swiatlo bylo o wiele mocniejsze wizualnie niz te ktorych zazwyczaj uzywalam....ciekawa jestem czy ma to wplyw na jakosc, utwardzanie itp...
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 00:22   #27
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Też ostatnimi czasy miałam z tym problem, co chwile któraś żarówka migała... wymieniałam pojedyńczo, potem wszystkie 4, i tak w kółko... ale ile można. Kupiłam nową lampe i po miesiącu problem znowu sie pojawił i ta sama historia... wymieniam, wymieniam. Tym sposobem mam 4 lampy z czego 1 oddałam na gwarancje bo po tygodniu od zakupu zaczęly migać i wymiana żarówek nie pomagała (lub pomagała na chwile), pracuje na niej 2 miesiące i znowu zaczynaną świrować... Już sama nie wiem ale skoro nie tylko ja mam ten problem to może wypuścili jakąś wadliwą serie żarówek;P?
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 01:07   #28
madziulkaa
Rozeznanie
 
Avatar madziulkaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 556
GG do madziulkaa
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Ja myślę, że to jest tego kwestia, że większość żarówek na rynku to żarówki niestety 7Wattowe, chociaż podpisane są mylnie 9W... a lampki mamy zazwyczaj na 9Wattowe... Nie są po prostu kompatybilne. W firmowych żarówkach nie ma tego typu problemu
__________________
Galeria Madeleine Studio
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=324581
madziulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-07, 16:09   #29
Ea89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 568
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Ja mam lampę gdzieś od października 2009r. - dopiero wczoraj padła mi pierwsza żarówka, a druga zaczęła mrugać co jakiś czas jakby styku nie miała(domyślam się, że też jest już na wyczerpaniu, hehe) Robiłam pazurki właściwie niezbyt często, ale mimo wszystko chyba wyjątkowo długi mi trzymały żarówki w przeciwieństwie do Waszych. Skoro jest tyle felernych to teraz zastanawiam się gdzie lub jakiej firmy kupić nowe. A może napiszcie jakich NIE KUPOWAĆ skoro macie takie przykre doświadczenia.
Ea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-08, 09:20   #30
olack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 75
Dot.: jak czesto zmieniacie zarowki?

Cytat:
Napisane przez madziulkaa Pokaż wiadomość
Ja myślę, że to jest tego kwestia, że większość żarówek na rynku to żarówki niestety 7Wattowe, chociaż podpisane są mylnie 9W...
a skad masz takie informacje? nigdy o tym nie slyszalam
olack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 10:16:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:03.