Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-12, 08:21   #4591
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Czy któraś z Was miała nawilżająco-wygładzający krem do rąk z Sally Hansen? Jeśli tak, napiszcie czy miał paskudny zapach. Kupiłam go ostatnio na douglasowej wyprzedaży i co prawda ma jeszcze kilka miesięcy przydatności, ale używanie go nie należy do przyjemności.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 09:58   #4592
Margo25
Zadomowienie
 
Avatar Margo25
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 341
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Po tygodniu od razu wystąpić o zwrot. Po wystąpieniu o prowizję od razu sobie przypomni o zakupie. Lepiej nie wystawiać zbyt wielu negatywów, bo nowi kupujący będą się bać u Ciebie kupować.
Dziękuję
Margo25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 11:45   #4593
sabinkasob
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 907
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Hej dziewczyny
Ja dziś tak troszkę nie w temacie. A mianowicie, wiem, że często wystawiacie do sprzedaży zalegające wam kosmetyki, miniatury. Czy korzystacie tylko z allegro, czy może jest jeszcze jakiś podobny, zaufany serwis, gdzie można wystawiać kosmetyki? Mam tego trochę, i chciałam się zorientować w temacie. Za każdą podpowiedź dziękuję
sabinkasob jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 11:48   #4594
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

ja wystawiam czasem na vinted
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 15:39   #4595
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Kiedy u mnie większość flaszek to nisza . Pozbyłam się większości jakiś popularnych i oklepanych .
Moi majtkozdziercy numer 1 to Back to Black Aphrodisiac, czarny Narciso właśnie, Ilham SoOud'u. Zapachy lubię mieszać z iso e super lub ambroksanem albo używać ich solo oczywiscie. Dior Addict podoba się facetom ale nie wiem jak z ta nową wersją bo jej jeszcze dokładnie nie wytestowałam, miałam starą i żałuję, że jej się pozbyłam . Poza tym wiekszość facetów z ktorymi się spotykałam lubiła wanilię, kokos, czekoladę w perfumach, a jeden jak czuł kokos to od razu mu się pinokio sam ostrzył .
Jak ktoś pragnie mocny wrażen to polecam to http://www.fragrantica.pl/perfumy/Ra...sha-19531.html zapach pipy, dosłownie.

O tak czarny Nerciso jest boski , kupiłam dzięki Never i jestem zachwycona i ...mąż też

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Mi ten czarnt cavalli się nie podoba jest za mocny i pachnie dla mnie babcią która się wypsikała do kościoła jednak wolę lżejsze
Cytat:
Napisane przez her_green_eyes Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka powiedziała to samo, że babcią pachnie;D a mi się podoba, ja lubię takie zapachy właściwie to kocham wszystkie
Mój mąż w D na cały głos krzyknął jak mu dałam powąchać : pachnie jak moja babcia!!, aż się pan ochroniarz zaczął głośno śmiać

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Hah dziękuje . Wolałabym wcześniej gdzieś go spróbować niż sama kupić i gotować bo pewnie coś spieprze . No dziewczyny która mnie zaprosi na bób ?
Wpadaj do Wrocka, akurat ugotowałam

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Heeeeeeeeeej!!!!! Matko laski, ale mnie tu dawno nie bylo! Ja juz na nowym mieszkaniu, sajgon byl jak nic Dopiero dzisiaj załączili mi internet Ide poczytac troche co tam naskrobałyście Szkoda, ze mnie box Sephorowy ominął
Powodzenia w urządzaniu nowego gniazdka

Cytat:
Napisane przez sabinkasob Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Ja dziś tak troszkę nie w temacie. A mianowicie, wiem, że często wystawiacie do sprzedaży zalegające wam kosmetyki, miniatury. Czy korzystacie tylko z allegro, czy może jest jeszcze jakiś podobny, zaufany serwis, gdzie można wystawiać kosmetyki? Mam tego trochę, i chciałam się zorientować w temacie. Za każdą podpowiedź dziękuję
Ja wystawiam jeszcze czasami na olx i szafa. pl
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 17:06   #4596
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Powodzenia w urządzaniu nowego gniazdka
Wypad do Ikei juz odhaczony Hahaha
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 17:51   #4597
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wypad do Ikei juz odhaczony Hahaha
Teraz już z górki
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-12, 18:57   #4598
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wypad do Ikei juz odhaczony Hahaha
ikea to najważniejszy przystanek w urządzaniu mieszkania Poziomka fajnie że znalazłas fajne mieszkanko teraz będziesz mogła więcej czasu spędzać z nami
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 21:50   #4599
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Teraz już z górki
Nooooo!

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ikea to najważniejszy przystanek w urządzaniu mieszkania Poziomka fajnie że znalazłas fajne mieszkanko teraz będziesz mogła więcej czasu spędzać z nami
Hahahahahah bez Ikei nie moze byc No ja tez sie cieszę bardzo bardzo Co prawda, to tylko wynajem, nie kupno, ale zawsze cos No i oczywiscie ze bede teraz zagladac tutaj czesciej, bo nie trace 4 godzin dziennie na dojazdy
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-12, 21:50   #4600
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Zamówiłam spożywkę, posprzątałam i zasiadam opłacać zamówienia z Douglasa
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 07:04   #4601
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zamówiłam spożywkę, posprzątałam i zasiadam opłacać zamówienia z Douglasa
Szalejesz

Poziomka - gratuluję mieszkanka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 07:54   #4602
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Heeeeeeeeeej!!!!! Matko laski, ale mnie tu dawno nie bylo! Ja juz na nowym mieszkaniu, sajgon byl jak nic Dopiero dzisiaj załączili mi internet Ide poczytac troche co tam naskrobałyście Szkoda, ze mnie box Sephorowy ominął
Super!

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Wypad do Ikei juz odhaczony Hahaha


---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ikea to najważniejszy przystanek w urządzaniu mieszkania Poziomka fajnie że znalazłas fajne mieszkanko teraz będziesz mogła więcej czasu spędzać z nami
A ja nie lubię IKEI jeszcze nigdy nie wyszłam stamtąd z pustym wózkiem

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Zamówiłam spożywkę, posprzątałam i zasiadam opłacać zamówienia z Douglasa

Kliknęłabym coś fajnego, malutkiego

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Odebrałam w piątek buciki z ryło i zakochałam się szczególnie w tych
https://www.rylko.com/pl/produkt/Y92...,54336,20.html
Na żywo prezentują się o wiele lepiej, są mega wygodne mimo platformy i obcasa, bardzo stabilne, z mięciutkiej skóry. Kwiatek jest zdejmowany (na klips), chyba trochę lepiej wyglądają bez niego
Teraz czekam na kolejne przeceny

Wczoraj zrobiłam małe porządki w szafie i okazało się, ze mam 13 pustych pudełek z syfory i 2 z D. - kompletnie bez pomysłu na ich zagospodarowanie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 07:56   #4603
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
A ja nie lubię IKEI jeszcze nigdy nie wyszłam stamtąd z pustym wózkiem
Chyba nie ma nikogo, kto by choć raz nie kupił jakiegoś drobiazgu w IKEA. Zetknęłam się z Tą siecią bardzo dawno temu podczas wycieczki do Skandynawii i jakoś nie zachłystnęłam się ich kampanią promocyjną w Polsce. Jednak zasadniczo nie polecam ich mebli. Chodzi o to, że meble mają celowo inne wymiary niż standardowe np.materace są nieco dłuższe, aby kupujący zdecydowali się na kupno łóżka też w ich sklepie. To samo z meblami kuchennymi. Inny wymiar cokołu, wysokości drzwiczek. To wszystko wypływa na to, że brakujące elementy musisz też kupować u nich. Część mebli jest robionych dosłownie z tektury o strukturze plastra miodu, choć wygląda jak płyta pilśniowa. Często widuję na śmietnikach meble IKEA i widać ich jednorazowość (podobnie jak Black, Red & White). Aby sprzedać słabej jakości meble, mają świetny marketing, w tym bardzo tanie dobre jedzenie w restauracji, stoiska mające przyciągnąć rodziny z dziećmi (plac zabaw) specjalnie opracowana trasa przejazdu przez sklep. Niemniej czasem można coś kupić u nich naprawdę tanio. Dobrałam sobie do sypialni szafę z drzwiami suwanymi. Akurat wymiar podpasował. Gdybym zamówiła taką szafę na wymiar zapłaciłabym dwa razy więcej, ale nie policzyłam tu samodzielnego montażu, który wymaga udziału 2 osób oraz dodatkowych akcesoriów, które trzeba później dokupić. Łatwość montażu to jednak ogromny plus IKEA.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-07-13 o 08:08
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 08:02   #4604
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chyba nie ma nikogo, kto by choć raz nie kupił jakiegoś drobiazgu w IKEA. Zetknęłam się z Tą siedzią bardzo dawno temu podczas wycieczki do Skandynawii i jakoś nie zachłystnęłam się ich kampanią promocyjną w Polsce. Jednak zasadniczo nie polecam ich mebli. Chodzi o to, że meble mają celowo inne wymiary niż standardowe np.materace są nieco dłuższe, aby kupujący zdecydowali się na kupno łóżka też w ich sklepie. To samo z meblami kuchennymi. Inny wymiar cokołu, wysokości drzwiczek. To wszystko wypływa na to, że brakujące elementy musisz też kupować u nich. Część mebli jest robionych dosłownie z tektury o strukturze plastra miodu, choć wygląda jak płyta pilśniowa. Często widuję na śmietnikach meble IKEA i widać ich jednorazowość. Ponieważ mają słabej jakości meble, mają świetny marketing, w tym bardzo tanie dobre jedzenie w restauracji, stoiska mające przyciągnąć rodziny z dziećmi (plac zabaw) specjalnie opracowana trasa przejazdu przez sklep. Niemniej czasem można coś kupić u nich naprawdę tanio. Dobrałam sobie do sypialni szafę z drzwiami suwanymi. Akurat wymiar podpasował. Gdybym zamówiła taką szafę na wymiar zapłaciłabym dwa razy więcej, ale nie policzyłam tu samodzielnego montażu, który wymaga udziału 2 osób oraz dodatkowych akcesoriów, które trzeba później dokupić. Łatwość montażu to jednak ogromny plus IKEA.
To prawda, pościele i kołdry/poduszki mają w niestandardowych wymiarach mam kilka półek z IKEI (na książki, płyty) i jestem zad0wolona, choć jakością nie powalają ogólnie wystroje pokoi prezentowane w tym sklepie nie są w moim stylu, ale lubię kupować tam pierdółki typu szklanki, talerze, ściereczki, świeczniki itp.
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 08:24   #4605
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

W Ikea są produkty tanie i kiepskiej jakości, ale można znaleźć za rozsądną cenę meble b. dobrze wykonane. Mam ich meble kuchenne od 13 lat i są super. Kiedy mi się znudzą następne też tam kupię.
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 08:37   #4606
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Ale cena szkoda, że niedostępne
http://www.e-glamour.pl/product-pol-...wa-Tester.html
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 08:52   #4607
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Chyba tylko ostatnia sztuka tyle kosztowała, bo zaglądałam u nich niedawno i HF była za ok. 180zł.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 08:58   #4608
sylwia1986sz
Zadomowienie
 
Avatar sylwia1986sz
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 530
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Kupiłam Claudię z maseczkami Bandi 2x2 za 6,9
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150713_083006.jpg (137,0 KB, 42 załadowań)
__________________
Nie denkuję...
To syzyfowa praca
Zużywam...
sylwia1986sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:08   #4609
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Klawiatura mi się popsuła w smartfonie .

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

zamówiłam na allegro paletke magnetyczna i powyciagam wszystko w jedno miejsce 😄
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-13, 09:15   #4610
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość


Hahahahahah bez Ikei nie moze byc No ja tez sie cieszę bardzo bardzo Co prawda, to tylko wynajem, nie kupno, ale zawsze cos No i oczywiscie ze bede teraz zagladac tutaj czesciej, bo nie trace 4 godzin dziennie na dojazdy
od czegoś trzeba zacząć fajnie tak zamieszkać z facetem spodoba Ci się
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:17   #4611
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
od czegoś trzeba zacząć fajnie tak zamieszkać z facetem spodoba Ci się
potwierdzam
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:20   #4612
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia;52062387[COLOR=Silver
]
[/COLOR]

A ja nie lubię IKEI jeszcze nigdy nie wyszłam stamtąd z pustym wózkiem


---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Odebrałam w piątek buciki z ryło i zakochałam się szczególnie w tych
https://www.rylko.com/pl/produkt/Y92...,54336,20.html
Na żywo prezentują się o wiele lepiej, są mega wygodne mimo platformy i obcasa, bardzo stabilne, z mięciutkiej skóry. Kwiatek jest zdejmowany (na klips), chyba trochę lepiej wyglądają bez niego
Teraz czekam na kolejne przeceny

Wczoraj zrobiłam małe porządki w szafie i okazało się, ze mam 13 pustych pudełek z syfory i 2 z D. - kompletnie bez pomysłu na ich zagospodarowanie
ja też zawsze na coś się skuszę w Ikei. Przez dział z "pierdółkami" do kuchni czy jadalni to musiałabym przejść z zamkniętymi oczami żeby nic nie kupić

buty jak to dobrze że nie ma mojego nr bo bym kupiła

a do pudełek z S i D musisz poczynić mini zam żeby je tam trzymać :d bo jak to tak, żeby puste pudełka stały
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:21   #4613
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
potwierdzam
ja też potwierdzam
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:22   #4614
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja też zawsze na coś się skuszę w Ikei. Przez dział z "pierdółkami" do kuchni czy jadalni to musiałabym przejść z zamkniętymi oczami żeby nic nie kupić

buty jak to dobrze że nie ma mojego nr bo bym kupiła

a do pudełek z S i D musisz poczynić mini zam żeby je tam trzymać :d bo jak to tak, żeby puste pudełka stały
chętnie bym coś zamówiła, ale nikt nie kusi w D. tylko 6 próbek i wszystkie beznadziejne
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:28   #4615
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
potwierdzam
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:31   #4616
xPoziomkax
Zakorzenienie
 
Avatar xPoziomkax
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 8 315
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szalejesz

Poziomka - gratuluję mieszkanka
Dziekuje!

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Super!

---------- Dopisano o 08:22 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------





---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:22 ----------



A ja nie lubię IKEI jeszcze nigdy nie wyszłam stamtąd z pustym wózkiem

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------




Kliknęłabym coś fajnego, malutkiego

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:24 ----------

Odebrałam w piątek buciki z ryło i zakochałam się szczególnie w tych
https://www.rylko.com/pl/produkt/Y92...,54336,20.html
Na żywo prezentują się o wiele lepiej, są mega wygodne mimo platformy i obcasa, bardzo stabilne, z mięciutkiej skóry. Kwiatek jest zdejmowany (na klips), chyba trochę lepiej wyglądają bez niego
Teraz czekam na kolejne przeceny

Wczoraj zrobiłam małe porządki w szafie i okazało się, ze mam 13 pustych pudełek z syfory i 2 z D. - kompletnie bez pomysłu na ich zagospodarowanie
Dzieki Martusia Butki sliczne

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chyba nie ma nikogo, kto by choć raz nie kupił jakiegoś drobiazgu w IKEA. Zetknęłam się z Tą siecią bardzo dawno temu podczas wycieczki do Skandynawii i jakoś nie zachłystnęłam się ich kampanią promocyjną w Polsce. Jednak zasadniczo nie polecam ich mebli. Chodzi o to, że meble mają celowo inne wymiary niż standardowe np.materace są nieco dłuższe, aby kupujący zdecydowali się na kupno łóżka też w ich sklepie. To samo z meblami kuchennymi. Inny wymiar cokołu, wysokości drzwiczek. To wszystko wypływa na to, że brakujące elementy musisz też kupować u nich. Część mebli jest robionych dosłownie z tektury o strukturze plastra miodu, choć wygląda jak płyta pilśniowa. Często widuję na śmietnikach meble IKEA i widać ich jednorazowość (podobnie jak Black, Red & White). Aby sprzedać słabej jakości meble, mają świetny marketing, w tym bardzo tanie dobre jedzenie w restauracji, stoiska mające przyciągnąć rodziny z dziećmi (plac zabaw) specjalnie opracowana trasa przejazdu przez sklep. Niemniej czasem można coś kupić u nich naprawdę tanio. Dobrałam sobie do sypialni szafę z drzwiami suwanymi. Akurat wymiar podpasował. Gdybym zamówiła taką szafę na wymiar zapłaciłabym dwa razy więcej, ale nie policzyłam tu samodzielnego montażu, który wymaga udziału 2 osób oraz dodatkowych akcesoriów, które trzeba później dokupić. Łatwość montażu to jednak ogromny plus IKEA.
No niestety.. Meble pozostawiaja wiele do zyczenia jesli chodzi o jakosc.. Ja kupiłam sławną i wszystkim znaną toaletkę MALM. Wiem, że jakość taka se, ale mi się podoba

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
od czegoś trzeba zacząć fajnie tak zamieszkać z facetem spodoba Ci się

Hahahahahha oj laski laski :hahahaha: Teraz sie dopiero zacznie poznawanie charakterków
xPoziomkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:49   #4617
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
zamówiłam na allegro paletke magnetyczna i powyciagam wszystko w jedno miejsce 😄
Jaką?
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 09:54   #4618
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez xPoziomkax Pokaż wiadomość
Dziekuje!


Dzieki Martusia Butki sliczne


No niestety.. Meble pozostawiaja wiele do zyczenia jesli chodzi o jakosc.. Ja kupiłam sławną i wszystkim znaną toaletkę MALM. Wiem, że jakość taka se, ale mi się podoba


Hahahahahha oj laski laski :hahahaha: Teraz sie dopiero zacznie poznawanie charakterków
Dzięx
Śliczna ta toaletka, ale trochę mało pojemna mi się marzy taka:

http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/10121228/

ale z większą liczbą szufladek, bo w te maleństwa chyba tylko błyszczyk wejdzie

Niedługo czeka mnie wycieczka do Warszawki, więc przystanek w IKEI na pewno będzie
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 10:03   #4619
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
To prawda, pościele i kołdry/poduszki mają w niestandardowych wymiarach mam kilka półek z IKEI (na książki, płyty) i jestem zad0wolona, choć jakością nie powalają ogólnie wystroje pokoi prezentowane w tym sklepie nie są w moim stylu, ale lubię kupować tam pierdółki typu szklanki, talerze, ściereczki, świeczniki itp.
Ja lubię do Ikei chodzić trochę już mi się znudziła ale fakt można tam kupić na szybkiego meble czy dodatki do domu w niewysokiej cenie i ładne. Ostatnio brałam szafę i regał i na plus ich składanie, udało się cała poskrecac w 2 godziny wszystko. To taka masowka z dobrymi rozwiązaniami. Ale wymiary z kosmosu, teraz się czaje na jedną pościel
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-13, 10:06   #4620
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.VII

XPoziomkax to będziemy miały ta sama bo ja też ja chcę kupić, a marzy mi się takie cos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Screenshot_2015-07-13-11-05-00.jpg (61,5 KB, 93 załadowań)
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-16 08:38:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.