Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-04, 09:57   #4201
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Poszukuję pudru wykończeniowego, który nadawałby twarz mat, ale nie płaski i tępy
Co myślicie o pudrze diamentowym z BU lub pudrze ryżowym ze sklepu, który odkryła Aga ?
Zastanawiam się jeszcze nad pudrem wykończeniowym z EDM - Sunlight, ale sama nie wiem...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 16:41   #4202
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Inc0rrect, spróbuj się rozstać z EDM (ze mnie spływał niemiłosiernie, mogę polecić Blusche Full Coverage). Jako primery dobrze się sprawdzają mieszanki składników. Przed nałożeniem czegokolwiek na twarz przykładaj chusteczkę higieniczną (w bibułki nie ma sensu się bawić), jak będzie idealnie matowa, to dopiero aplikuj proszki. Staraj się ograniczać warstwy makijażu. No i jakiś dobry nawilżacz by się przydał.





No nie tylko polecają, ale też mają kilka produktów z ZSK . Mnie się ich oferta kojarzy z TKB.

dzięki za rady

wlaśnie myslalam nad mieszaniem skladnikow i chce zamowic z tej stronki kolorowka.com sterynian magnezu + puder ryżowy + krzmionka + skrobia kukurydziana + koalin
i to wymieszac razem, chociaz skrobi kukurydzianej nigdy nie probowalam jeszcze
mam nadzieje że nie musze koniecznie w pudrze mieszac miki (na tej stronce jest napisane o 3 objetosciach miki do pudru )
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 17:41   #4203
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

dziewczyny sklep ten ma już swój wątek

a ja wrzucam zdjęcie kilku fioletów, które akurat mam.
1.Utopia-pure luxe
2.bwitched-bgminerals
3,deep royalpurple-EGM
4.girls with attitude -she space
5.tonic-paint fx
6.empty promise-she space
7.grape ice-egm
8.charm-blusche
9.plume-blusche
10. new ametyhst-egm
11.pinch of magic-she space

A.hitormiss-aromaleigh seria rocks
B.mireille-aromaleigh
C.purple princess -aromaleigh
D.south beach-egm
E.combat-paint
F.promise-joppa

fioletowe, fiolety, purpurowe, cienie, pigmenty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fiolet podpis.jpg (86,2 KB, 3 załadowań)
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-12-05 o 18:32
braworka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 22:26   #4204
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Poszukuję pudru wykończeniowego, który nadawałby twarz mat, ale nie płaski i tępy
Co myślicie o pudrze diamentowym z BU lub pudrze ryżowym ze sklepu, który odkryła Aga ?
Nie wiem, jak z diamentowecem, ale ryżowy samodzielnie da "płaski" mat, więc najlepiej zmieszać go z miką.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
wlaśnie myslalam nad mieszaniem skladnikow i chce zamowic z tej stronki kolorowka.com sterynian magnezu + puder ryżowy + krzmionka + skrobia kukurydziana + koalin
i to wymieszac razem, chociaz skrobi kukurydzianej nigdy nie probowalam jeszcze
mam nadzieje że nie musze koniecznie w pudrze mieszac miki (na tej stronce jest napisane o 3 objetosciach miki do pudru )
Wg mnie, za dużo składników matujących na raz, taka mieszanka może zabójczo wysuszać i wzmagać łojotok. Trochę miki nie zaszkodzi, polecam matową z Conservatorie lub CS (semi-matte). W recepturze na stronie sklepu zaznaczają, że można odwrócić proporcje miki i pudrów organicznych.

Właśnie zauważyłam, że ta receptura pokrywa się zasadniczo z tym, co przytoczyłam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...5&postcount=32
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 12:11   #4205
a_l_j_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

cześć Mam do Was dziewczynki mega prośbę jestem jeszcze zielona w minerałkach i podczytuję wasze forum Proszę o pomoc w dobraniu primera i finishing powder pliss Jedyną firmą której do tej pory używałam jest EDM: stosuję mieszankę fairly summer int+ o-glo. Na razie nie za bardzo jestem zadowolona podkreśła stukturę skóry i wysusza( ale ponieważ nie mam doświadczenia dzięki Waszym postom pokombinuję z metodami aplikacji). Zagalopowałam się:p Mam tłustą skóre , łatwo zapychającą się i skłonną do przesuszania i nczynkową Stosowałam jako primer hydrating mineral veil z BE i było lepiej ale miałam po nim zaczerwienione policzki i wyskoczyła mi kaszka szukam primera który nie wysuszy skóry nie zależy mi na tym , żeby super matowił (moja skóra świeci sie zawsze już się z tym pogodziłam:p)
Myślałam o equilibrium z Meow albo kick start Lauress, ale może Wy jeszcze coś wymyślicie pozdrawiam
__________________
alijka
a_l_j_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 13:29   #4206
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez a_l_j_a Pokaż wiadomość
cześć Mam do Was dziewczynki mega prośbę jestem jeszcze zielona w minerałkach i podczytuję wasze forum Proszę o pomoc w dobraniu primera i finishing powder pliss Jedyną firmą której do tej pory używałam jest EDM: stosuję mieszankę fairly summer int+ o-glo. Na razie nie za bardzo jestem zadowolona podkreśła stukturę skóry i wysusza( ale ponieważ nie mam doświadczenia dzięki Waszym postom pokombinuję z metodami aplikacji). Zagalopowałam się:p Mam tłustą skóre , łatwo zapychającą się i skłonną do przesuszania i nczynkową Stosowałam jako primer hydrating mineral veil z BE i było lepiej ale miałam po nim zaczerwienione policzki i wyskoczyła mi kaszka szukam primera który nie wysuszy skóry nie zależy mi na tym , żeby super matowił (moja skóra świeci sie zawsze już się z tym pogodziłam:p)
Myślałam o equilibrium z Meow albo kick start Lauress, ale może Wy jeszcze coś wymyślicie pozdrawiam
przede wszystkim zmien firme podkladowa bo jak widac Ci nie sluzy, a te dwa primery co wybralas bym polecala + z obu firm podklady
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 15:29   #4207
a_l_j_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięuję Ci bardzo Pastereczko A moglabyś polecić jakiś puderek wykończeniowy ? spróbuję na pewno Zastanawiałam się też nad EGM cover me i Lumiere VV lub FF. Chciałam jeszcze zapytać czy z Lumiere można mieszać formuły ? Przepraszam jeżeli ktoś już pyt o to na forum ale trochę się zakręciłam - i nie dam rady wszystkiego przeczytac (na razie dot na 122str
__________________
alijka
a_l_j_a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-08, 15:57   #4208
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez a_l_j_a Pokaż wiadomość
Dzięuję Ci bardzo Pastereczko A moglabyś polecić jakiś puderek wykończeniowy ? spróbuję na pewno Zastanawiałam się też nad EGM cover me i Lumiere VV lub FF. Chciałam jeszcze zapytać czy z Lumiere można mieszać formuły ? Przepraszam jeżeli ktoś już pyt o to na forum ale trochę się zakręciłam - i nie dam rady wszystkiego przeczytac (na razie dot na 122str
Zawsze można mieszać w minerałach To jedna z ich zalet Sama mieszam formuły Cover Me i Youthfull Glow z EGM, nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby to robić. Tylko odnośnie Lumiere- są widoczne różnice w stopniu jasności odcienia w różnych formułach- omówione w wątku firmowym. Powodzenia i witam w stadku Minerałoholiczek
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 19:33   #4209
a_l_j_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięuję Ci bardzo za informacje Mnie też jest miło że do was dołączyłam idę szukać kolorku innych minerałków
__________________
alijka
a_l_j_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 21:13   #4210
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

A ja mam pytanie:
Czy istnieją jakieś kosmetyki mineralne 2w1 albo 3w1 itp. tzn. takie, które mają wiele zastosowań? Ja bym chciała coś takiego co byłoby jednocześnie korektorem, primerem i pudrem wykańczającym Tak mnie zainspirował opis jednego z korektorów EDM, wg którego to cudo nadaje się również jako baza pod cienie.
No, w każdym razie szukam minerałów wielofunkcyjnych. Coś polecicie?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-08, 23:04   #4211
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

kazdy produkt mineralny jest wielofunkcyjny
ja uzywam podkladu jako korektora rozswietlacza jako cienia, cinia jako bronzera. mozna tez rozu jako koloru na usta
ograniczniem jest chyba tylko wyobraznia
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-20, 19:13   #4212
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

To ja pytam o najjaśniejsze z najjaśniejszych minerałów-podkład.
Cerę mam raczej nie różową, ale dalej mi trudno juz określić czy beżowa, neutralna czy jaka.
Potrzebuję matowania, ale nie mam specjalnie wiele do ukrycia, no chyba, że wielkie sińce po oczami.
I pędzel na początek: flat top czy kabuki czy jest jeszcze coś cudownego.

notka od moderatora: post przesuniety z watku Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK , ktory zdecydowanie nie sluzy do zadawania ogolnych pytan.

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-10-20 o 19:37
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-20, 20:54   #4213
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
kazdy produkt mineralny jest wielofunkcyjny
ja uzywam podkladu jako korektora rozswietlacza jako cienia, cinia jako bronzera. mozna tez rozu jako koloru na usta
ograniczniem jest chyba tylko wyobraznia
Mozna o ile nie ma w skladzie Ultramarines.

Ja tez bylam zadowolona, ze kazdy produkt mozna bylo roznie uzywać. Przykladowo uzywalam cienia do oczu jako różu do policzków.

Musze w listopadzie zaopatrzyc się w jakies sample, szkoda ze nic na miejscu kupic nie mozna, tzn tak namacalnie w jakims sklepie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 01:58   #4214
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
To ja pytam o najjaśniejsze z najjaśniejszych minerałów-podkład.
Cerę mam raczej nie różową, ale dalej mi trudno juz określić czy beżowa, neutralna czy jaka.
Potrzebuję matowania, ale nie mam specjalnie wiele do ukrycia, no chyba, że wielkie sińce po oczami.
I pędzel na początek: flat top czy kabuki czy jest jeszcze coś cudownego.
Z EDM Fair Neutral (jeśli dobrze pamiętam). Z Buff'd np. Biscuit (formuła Light), można do tego wziąć Porcelain - zupełnie biały i mieszać (lub zamówić gotowe miksy, np. 50% Biscuit + 50% Porcelain, 70% Biscuit + 30% Porcelain). Od matowienia są primery (pudry nakładane pod podkład). Pędzel - rzecz gustu, LHKabuki jest bardziej uniwersalny (dobry i do podkładu i do pudru).

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Mozna o ile nie ma w skladzie Ultramarines.
Witaj, Anecko!

Zakaz obowiązuje w Stanach. W Unii Europejskiej dozwolone jest stosowanie wszystkich pigmentów mineralnych do wszystkiego.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 14:50   #4215
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
To ja pytam o najjaśniejsze z najjaśniejszych minerałów-podkład.
Cerę mam raczej nie różową, ale dalej mi trudno juz określić czy beżowa, neutralna czy jaka.
Potrzebuję matowania, ale nie mam specjalnie wiele do ukrycia, no chyba, że wielkie sińce po oczami.
I pędzel na początek: flat top czy kabuki czy jest jeszcze coś cudownego.

notka od moderatora: post przesuniety z watku Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK , ktory zdecydowanie nie sluzy do zadawania ogolnych pytan.
najjasniejsze sa tez ghost i porcelain z aromaleigh.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 14:56   #4216
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Zakaz obowiązuje w Stanach. W Unii Europejskiej dozwolone jest stosowanie wszystkich pigmentów mineralnych do wszystkiego.
Serio??? Wydawało mi się zawsze, że to UE jest bardziej restrykcyjna A co Ty myślisz o stosowaniu ultramaryn na usta?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 21:28   #4217
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość


Witaj, Anecko!

Zakaz obowiązuje w Stanach. W Unii Europejskiej dozwolone jest stosowanie wszystkich pigmentów mineralnych do wszystkiego.
Hej hej

Czytalam, ze stosowanie Ultramaryn na usta jest niezdrowe czy coś w tym stylu. Akurat to zapamietalam z wizazu
Ja i tak za bardzo nie lubie nic stosowac na usta, chyba ze wazeline. Jakos cos szybko mi sie wszystko zlizuje..
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 22:08   #4218
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

i karminu na oczy w usa nie mozna, oni (USA) z racji ustawodastwa zabezpieczaja sie przed powodztwem cywilnym, my (UE) mamy po badaniach dopiero rozporzadzenia, poprzedzane najczesciej zaleceniami KE, poza tym u nas nie ma tak mocnych regulacji z racji popularnosci KM tam i tu.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-21, 22:54   #4219
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Serio??? Wydawało mi się zawsze, że to UE jest bardziej restrykcyjna A co Ty myślisz o stosowaniu ultramaryn na usta?
UE jest bardziej restrykcyjna tylko w temacie stężeń białych tlenków (tytanu, cynku), czyli filtrów UV - maks. 25% każdego w kosmetyku.

O przepisach amerykańskich pisałam tutaj:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...3&postcount=16

To czy będziemy się stosować do regulacji FDA czy UE, to już nasz wybór. Rozsądnie byłoby pewnie trzymać się bardziej restrykcyjnych. Ja nie widzę potrzeby ładowania ultramaryn na usta; róże można uzyskać mieszając tlenki, fiolet od biedy wziąć manganowy (do pomadek), poza tym są miki powlekane (chociaż ja akurat wystrzegam się karminu, a ten często się pojawia w mikach różowych, fioletowych). Zresztą wolę bardziej "naturalne" kolory, ultramaryny są w nich zbędne.
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-10-21 o 23:08
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-24, 21:55   #4220
ane8
Raczkowanie
 
Avatar ane8
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Mam pytanko: Otóż można powiedzieć, że wygrałam walkę z trądzikiem, zaskórnikami. Niestety pojawił się kolejny problem - blizny. Nie chodzi o zaczerwienienia, przebarwienia tylko o dziurki (dołki) z którymi mam zamiar walczyć. Zastanawiam się czy mogłabym używać minerałów, czy jeszcze bardziej nie uwidoczniłyby się te blizny????

P.S Jestem pod ogromnym wrażeniem jakich cudów potrafią dokonać minerałki. Wszystkie wyglądacie pięknie. Można pozazdrościć...
ane8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 14:30   #4221
Yvette Rouge
Raczkowanie
 
Avatar Yvette Rouge
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Cytat:
Napisane przez Kornka Pokaż wiadomość
Yvette, hmmm może po prostu EDM Ci nie podeszło? Przecież napewno tak jak z tradycyjnymi podkładami może być różnie u mnie najlepiej wygląda makijaż mineralny (choć w sumie każdy) , jak już mówiłam,na super nawilżonej buzi, czyli oliwka+krem,bez faktycznie przesusza trochę (pod oczami, bo w strefie T to tylko jakieś silne maści typu benzacne czy toniki z alkoholem mnie przesuszają)
Też brałam pod uwagę tę możliwość, ale będę jeszcze próbować. Może rzeczywiście jest to kwestia niedostatecznego nawilżenia buzi? Przyznam ze wstydem, że nie poświęcam temu procederowi zbyt dużej uwagi Tak naprawdę, dopiero od kilku miesięcy uczę się prawidłowego dbania o swoją cerę a wcześniej... no cóż, bywało różnie niestety. Jeszcze mnóstwo czytania i testowania przede mną, mam nadzieję jednak że i ja będę mogła pochwalić się efektami na forum Będę Was dalej podpatrywać i wykorzystywać rady, zobaczymy a nuż się uda. Pozdrawiam
Yvette Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-28, 19:27   #4222
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Przed/Po, czyli jak minerały zmieniają nasz LOOK :)

Dzisiaj przyszły próbki.
Mam narazie 3 podkłady, 2 korektory i 2 róże.
Korektory narazie czekają, bo nie mam pędzla, jedynie kupiłam FT.
A z podkładami [wszystkie intensive] będę szukać dalej. Lubię experymenty, a zresztą te też nie są wymarzonymi.
Czułam ściąganie skóry, ale musze ją ostro nawilżyć.
Wiem, lecę z tym do innego wątku, jak tylko znajdę czas.

ps. a gdzie są triki z oliwkami opisane? może mnie ktoś odesłać? bo strasznie mnie zszokowało: taka świecąca naoliwiona i na to podkład? narazie tak sobie to wyobraziłam.
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 10:44   #4223
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Hej dziewczyny. Mam zamiar zakupic zestaw mineralkow, ale jeszcze nie do konca wiem jakie wybrac. Bare Minerals probowalam na wlasnej skorze. Ale zastanawiam sie jeszcze nad SHEER COVER. Porobowala ktoras?
http://www.sheercover.co.uk/
Zestaw startowy jest duzo tanszy niz BM
Sama nie wiem Reklama jak zwykle pokazuje cuda.
kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:04   #4224
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Przepraszam, ale niem wiem gdzie zadać to pytanie, więc zadam je tu.

Czy jakaś firma mineralna oferuje tak gdzies do 100zł, mocno napigmentowane cienie do powiek? Chodzi mi o palety, minimum 48 kolorów.

Widziałam paletę MANLY oraz swatche na YT (nie jest mineralna), ale po prostu bombowa i tania! Tyle, że ciężko ją dostać. Można ponoc kupic na ebay'u, ale nienawidzę tej strony, wszystko jest chaotyczne no i nie mam konta.
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 23:46   #4225
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez LaBombaa Pokaż wiadomość
Przepraszam, ale niem wiem gdzie zadać to pytanie, więc zadam je tu.

Czy jakaś firma mineralna oferuje tak gdzies do 100zł, mocno napigmentowane cienie do powiek? Chodzi mi o palety, minimum 48 kolorów.
Firmy mineralne raczej nie robią palet, bo cienie mineralne są w postaci sypkiej.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 10:33   #4226
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Tylko Coastal Scents mi się kojarzy, czyżby ich palety nie były mineralne? W związku z tym co pisze Lorri, do tej pory wydawało mi się że są mineralne.
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 21:52   #4227
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Tylko Coastal Scents mi się kojarzy, czyżby ich palety nie były mineralne? W związku z tym co pisze Lorri, do tej pory wydawało mi się że są mineralne.
Nie są (bazą jest talk, są konserwowane parabenem, zawierają olej mineralny i pigmenty lakowe), dlatego umieszczono je w dziale "Makeup", a nie "Mineral Makeup". CS to nie tylko minerały.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 22:07   #4228
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Dzięki Lorri za dokształcenie
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:00   #4229
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

czy możecie mi powiedzieć, która firma mineralna ma taki cień do powiek? Zdjęcie trochę słabe, ale może wiecie o co mi chodzi
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 14:49   #4230
selene211
Zakorzenienie
 
Avatar selene211
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: nie widać ;)
Wiadomości: 3 333
GG do selene211 Send a message via Skype™ to selene211
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny

Chodzi ci o kąciki czy o powiekę ? rzeczywiście słabe zdjęcie...
selene211 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.