Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-11, 14:36   #1
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896

Farba L'Oeral MAJIREL - wątek zbiorczy


Dziewczynki, wiem, ze był wątek o tym temacie, ale niestety za mało w nim informacji dla mnie.
Pytanie do osób, ktore używały:
Czy długo się trzyma w porównaniu do "sklepowych" farb?
Gdzie można ją kupić?
Czy jest jakas stronka www gdzie można obejżeć paletę (podobno bardzo szeroką) kolorów? Ba nazwy mają ładne, ale wolałabym kolorki zobaczyć.
Jak to jest z tą wodą utlenioną? Powinna być 3% czy 6%?
Wystarczy zwykła, za 3zł ze sklepu fryzjerskiego czy jakaś specjalna? Może jest ona już załączona do farby?
Moje włoski są po "ciężkich przejściach" (dekoloryzacja 2x), a że farbuję je stale (z natury jestem myszowatobrązowa), chciałam się "przerzucić" na trwałą farbę jak najmniej niszczącą włoski. Znalazłam bardzo pozytywne opinie na KWC ale niestety tylko 2...
Z góry dzięki!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 16:39   #2
Kasiaczek22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 113
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Ja coś znalazłam ale nie wiem czy będzie przydatne dla Ciebie http://www.hairdressersworld.nl/inde...faf150c81eef0aMyślę że numeracja farb jest u nas taka sama, jak wpróbujesz daj znać jakie efekty.Pozdrawiam
Kasiaczek22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-11, 17:34   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Dziękuję, będę przeczesywać tą stronkę.
Jak się zdecyduję "ufarbię" to napiszę o efektach
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 16:43   #4
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Smile Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

A które odcienie brązów z tej palety są zimne?

Pozdrawiam!
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:12   #5
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

ank@ mam nadzieje ze sie nie obrazisz , podepne sie pod Twój watek otóż
może któraś miała kolor Kawa z mlekiem albo stalowy z profesjonalnej L'OREAL Majirel. Dzis byłam w sklepie fryzjerskim i jak zobaczylam ta kawe z mlekiem to prawie padłam. Super kolorek. To są odcienie popielate ale niestety nie znam numerka. Może któras wie jak wychodza na wlosach i do jakich pasują, nie chce zadnych ciepłych odcieni tylko zimne popielate. Moje wlosy sa farbowane na brąz ale przepija przez nie okropny blond. Mój naturalny kolor średni brąz.
asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:16   #6
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 98
Question Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Hej! A ta "kawa z mlekiem" to który odcień z tej podanej internetowej palety kolorów?
1f1007dbc1893deb845c27192263acd2a23066e6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-14, 23:20   #7
asianiunia
Raczkowanie
 
Avatar asianiunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 208
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

kama wiesz że nie wiem nie zapamietałam sobie numerka , a z tych kolorów nie moge go poznac , moze nawet tu go nie ma
asianiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-15, 00:32   #8
xstylistka
Raczkowanie
 
Avatar xstylistka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 134
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

I właśnie dlatego jest zróżnicowanie pomiędzy farbami (i nie tylko) detalicznymi ( a więc tymi ogólno dostępnymi ), a tymi , w których doborze może pomóc fryzjer (ew.stylista ) - nie należy się sugerować paletą kolorów - to wszystko zależy od kondycji włosa
to fryzjer decyduje czy nałożyć kolor np.900, albo 901..albo lepiej je ze sobą wymieszać
Odwagi - wasz fryzjer, jak siadacie na krzesełku, powinien mieć "wizję", a cała reszta - zależy od was
xstylistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 12:11   #9
makgoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 53
GG do makgoga
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

idę na łatwiznę i wklejam to co już naskrobałam w podobnym wątku :P :
Wiecie co, tak się napaliłam na tą profesjonalną lorealkę (czekoladowy brąz) że już wybierałam się ją kupić. Spotkałam jednak koleżankę, która siedzi już trochę w biznesie fryzjerskim (co prawda w marketingu, ale siłą rzeczy...) i zapytałam ją co o tym myśli. Ona mocno mnie ostudziła w zapałach. Powiedziała, że odradza jakiekolwiek eksperymenty z profesjonalną serią w zaciszu domowym, bo te preparaty są dużo dużo silniejsze niż całe to badziajstwo kupowane w drogeriach i każda minuta tak naprawdę jest w takim procesie farbowania decydująca. Poza tym woda utleniona nie jest tutaj dobierana do farby, a do... włosa! i tylko fryzjer jest w stanie ocenić jego grubość, porowatość itd. (takża ta 6% może być dla jednej z nas za słaba, a innej popalić włosy)
dół, co?
makgoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 13:02   #10
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Rzeczywiście kazdy zabieg chemiczny domowy jest ryzykowny.Nigdy nie bedzie to taka koloryzacja jak wykonana rękoma fachowca.My mamy "komputerki" w głowach i dotyk wlosow,wywiad z klientka oraz kondycja i kolory wlosow decyduja o koloryzacji.
Ja napewno nie slyszalam zeby 6% woda oxydant Loreala popaliła komuś włosy...????Chyba że osoba sama cudowala w domu i tworzyła coś wspaniałego.Ja uważam że farby loreal majirel są cudowne.Bardzo dobrze mi się nimi pracuje.Jeśli chcecie trwlaego koloru takiego,który będzie długo trzymal wybierajcie farby z dużą ilością amoniaku ale wtedy co z kondycja wlosa.Musicie zadać sobie pytanie czy chcecie mega trwaly kolor czy piękne i lśniace gladkie wlosy!
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-21, 19:19   #11
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Podciągam watek bo mam pytanko do Neonki Farbuje od jakiegos czasu wlosy farba l'oreal excellance - nr 4 braz. Zalaczam foto jak wychodzi zaraz po farbowaniu. Problem w tym ze ta farba dosc szybko schodzi. Chcialabym uzyc farby majirel dla bardziej dlugotrwalego efektu ale nie wiem jaki kolor da podobny efekt. I jeszcze pytanko... czy ta farba az tak niszczy wlosy? Dbam o swoje wloski bardzo ale jesli juz nic ma im nie pomoc po takim farbowaniu to wole zostac przy excellance... Przepraszam ze zameczam ale widze ze sie na tym znasz I czekam na odpowiedz
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 21:10   #12
osca17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Majirel L`oreal

Potrzebuje porady odnosnie farby Majirel L`oreal. Ostatnio kupilam farbe majirel 8,13. W palecie kolorow znajdowala sie w grupie chlodnych brazow. Jestem typem "lato" wiec pasuja mi chlodne odcienie i takie zdecydowanie lubie. Moj naturalny kolor wlosow to ciemny blond. Nie znosze odcieni cieplych, w tonacji zlota lub rudosci.
Jednak po przyjsciu do domu zauwazylam na opakowaniu farby opis: Light Beige Blonde,czyli jasny bezowy blond. I zglupialam...Czy ktos z was ma doswiadczenia z farbami Majirel? Jak kolory wychodza na wlosach? Czy mozna polegac na palecie kolorow ze sztucznymi wloskami przy wyborze koloru? Ten kolor ktory wybralam wydawal mi sie najbardziej zblizonym do mojego naturalnego. Mam teraz balejaz ale powoli zaczyna mi sie nudzic odwiedzanie fryzjera z czestotliwoscia co 3 miesiace. Tak wiec chce wrocic do swojego koloru lub bardzo zblizonego chlodnego odcienia ciemnego blondu lub jasnego brazu. Moze potraficie mi cos poradzic?
osca17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 21:31   #13
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Majirel L`oreal

Miałam ostatnio ( hmm ostatnio -półtora miesiąca temu) zakładaną tę farbkę odcień złocisty kasztan czy jakos tak ( u fryzjera, nie znam numeru)-wyszedł identyczny jak na sztucznych włosach, jednak nie wiem czy ta zgodność odnosi się do wszystkich odcieni.natomiast ja bym zaryzykowała na Twoim miejscu , to dobra delikatna farba, a , że nie zawiera amoniaku bardzo szybko sie zmywa ( u mnie już właściwie jej nie ma).
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 23:30   #14
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: Majirel L`oreal

Ja rowniez mialam na wlosach ta farbe, kolor o nazwie light natural copper blonde. Kolor wyszedl niemal identycznie jak na palecie opierajac sie na swoim malym doswiadczeniu z ta farba i poprzedniczki mysle ze jest spore prawdopodobienstwo ze i Tobie wyjdzie taki sam jak w palecie
Dodam jeszcze, ze bardzo szybko kolor sie zmywa i farba jest naprawde bardzo delikatna i zupelnie inna, przyjemna w uzyciu od innych mi znanych
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 23:49   #15
osca17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Majirel L`oreal

Dzieki za odpowiedzi dziewczyny .
Mariti, piszesz ze ta farba nie zawiera amoniaku ale sprawdzilam na opakowaniu ze jednak zawiera, no chyba ze piszesz o innej farbie niz majirel?
A czy ktoras z was uzywala Majirel 6,1 Dark Ashblonde? Czy ten kolor wychodzi rzeczywiscie tak jak w palecie taki ciemny? Z nazwy wnioskujac ten powinien mi pasowac najlepiej...
osca17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:07   #16
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majirel L`oreal

Witam!! Mam pytanie do dziewczyn, ktore same w domku robiły sobie włoski Majirel-em: jakiej firmy oxydantu( wody) uzywacie do koloryzacji ta farba??
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:44   #17
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Majirel L`oreal

Cytat:
Napisane przez osca17
Dzieki za odpowiedzi dziewczyny .
Mariti, piszesz ze ta farba nie zawiera amoniaku ale sprawdzilam na opakowaniu ze jednak zawiera, no chyba ze piszesz o innej farbie niz majirel?
A czy ktoras z was uzywala Majirel 6,1 Dark Ashblonde? Czy ten kolor wychodzi rzeczywiscie tak jak w palecie taki ciemny? Z nazwy wnioskujac ten powinien mi pasowac najlepiej...
w takim razie zostałam wprowadzona w błąd przez fryzjera, który zapewniał , że jest ona bez amoniaku, więc przepraszam za podanie mylnej informacji. W kazdym jednak razie szybciutko się zmyła i nie zrobiła krzywdy włosom
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 17:05   #18
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: Majirel L`oreal

Cytat:
Napisane przez Soft
Witam!! Mam pytanie do dziewczyn, ktore same w domku robiły sobie włoski Majirel-em: jakiej firmy oxydantu( wody) uzywacie do koloryzacji ta farba??
Ja mieszalam z Matrixem, watpie jednak zebys mogla go kupic w sklepie. Jest dostepny tylko dla fryzjerow lub w sklepach z takim zaopatrzeniem. Pozdrawiam
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 17:32   #19
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Majirel L`oreal

Wiem, że tego typu produkty sa dostepne tylko w hurtowniach lub sklepach fryzjerskich a ile zaplacilas za wode matrixa?
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 21:39   #20
moods
Raczkowanie
 
Avatar moods
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 66
Dot.: Majirel L`oreal

Przykro mi ale Ci chyba nie pomoge. Nie pamietam ile dalam za ta wode matrixa. nie jestem pewna ale chyba ok 20 zl/butelka. Pewnosci jednak nie mam.
__________________
<<<.... na pewne rzeczy trzeba poczekac, a o innych zapomniec ....>>>
moods jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 23:30   #21
gosz
Raczkowanie
 
Avatar gosz
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 373
Dot.: Majirel L`oreal

a propos, wiecie moze czy gdzies na necie jest dostepna paleta kolorow majirel?
gosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 23:37   #22
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Majirel L`oreal

gdzieś miałam link, zaraz poszukam i wkleje
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-29, 23:42   #23
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Majirel L`oreal

http://www.hairdressersworld.nl/inde...th=71_73_83_84
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 10:58   #24
hashira
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

jak pójdziesz do sklepu fryzjerskiego,gdzie maja te farby to na palcecie są zaznaczone,które toz imne brązy. Ja zrobilam dzisiaj rano sobie 5,15 to jest z zimnych brązów. Wyszedł bardzo ładnie z pobłyskami kasztanowego . Włosy sa mięciutkie. Najlepiej kup wode 6% do brązów,jakąś lepszą. Robi się prosto, nie piecze bardzo. Włoski ładnie błyszczą. Ogólnie polecam. wczesniej ta sama farba miałam raz zrobione u fryzjerki i kolor trzymał sie bardzo długo.
hashira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-31, 13:45   #25
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Farbka Majirel jest poprostu rewelacyjna.Uzywałam więc moge polecić z czystm sumieniem Odzywia włoski, kolorki wychodza prawie takie jak na palecie.Farba jest nieporównywalna do tych dostepnych w sklepach. Do brązów stosuje sie 3% albo 6% emulsje a do blondów 9% i 12%...ja daje do blondów 6% bo mam naturalnie jasne włoski Woda musi być takak profesjonalna...niestety nie sprzedają mniej niz litrowe buteleczki:-(...ale za to takak butla starcza na wiele razy Polecam ta farbke!!
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-07, 09:11   #26
Wilnianka
Przyczajenie
 
Avatar Wilnianka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 9
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

Ta farba jest naprawde bardzo trwala, farbowalam wlosy w salonie, pozniej otrzymalam tubke i malowalam w domu (kupowalam 6proc. peroxide). Malowalam w naturalne brazy, ale zechcialam miec swiatle wlosy i poszlam do innego salonu i mam problem. Delikatne balsamiczne farby kadusu nie przebijaja tej mocnej lorealowskiej farby i ciagle sie wybija zolty

jesli masz cienkie delikatne wlosy (jak ja), to nie polecam, francuskie farby sa mocniejsze niz niemieckie, no bo francuski maja grubsze wlosy, jak to z poludnia niz niemki
Wilnianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-09, 19:24   #27
fiszunia
Raczkowanie
 
Avatar fiszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 163
GG do fiszunia
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

a ja polecam nieoglądanie kolorów na stronce tylko przejście się w miarę możliwości do sklepu obejrzec paletę, bo ta internetowa nie oddaje w pełni tego jak one naprawdę wyglądają, kolorki są prześliczne, właśnie zafundowałam sobie złoty blond(7.3 albo 7.13 nie pamiętam) i jest boski (co prawda użyłam 6% oxydantu przez co włosy sa ciemniejsze niż w 'orginale') i jestem w pełni usatysfakcjonowana włosy są milusie w dotyku, błyszczą się, jak dla mnie ideał
__________________
You're The First, The Last, My Everything
fiszunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 12:40   #28
osca17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 7
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

pare dni temu bylam u fryzjera aby pozbyc sie balejazu (w kolorze blond). Niewiele go pozostalo na moich wlosach ale wkurzaly mnie odrosty. Kolor ktory fryzjerka polozyla mi na wlosy to Majirel 7.1 popielaty blond. Kolor z palety byl bardzo zblizony do mojego naturalnego i wiecie co?- to co mam na wlosach wcale nie przypomina owego popielatego blondu, wyszlo cos w odcieniu kasztanowym a ja nie cierpie podobnych kolorow i teraz mam nadzieje ze kolor zmyje mi sie jak najszybciej, w koncu ma mala zawartosc amoniaku...acha, a pasemka pozostale po balejazu nadal widac, sa troche bladsze ale sa. Tak wiec z wlasnego doswiadczenia powiem ze te farby wcale nie sa takie wspaniale jak sie o nich mowi :-(
osca17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-26, 14:21   #29
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Farbka L'oeral MAJIREL.

super strona nareszcie znalazlam odcienie farb z loreal proffesionnel skzoda tylko ze sa wszystkie oprocz richesse
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 23:02   #30
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Majirel L`oreal

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
w takim razie zostałam wprowadzona w błąd przez fryzjera, który zapewniał , że jest ona bez amoniaku, więc przepraszam za podanie mylnej informacji. W kazdym jednak razie szybciutko się zmyła i nie zrobiła krzywdy włosom
mariti ty pewnie mialaś w loski farbowane richesse diacolor l'oreala, ta farba rzeczywiscie nie zawiera amoniaku, nie niszczy wloskow, szybko sie zmywa. a majirel ma amoniak

o kurcze dopiero zobaczylam, ze to jest stary wątek...
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc

Edytowane przez klaustrofobia007
Czas edycji: 2007-11-06 o 23:02 Powód: zauwazylam, ze wyciagnelam stary wątek
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-09 13:40:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.