Prawo - jaka uczelnia?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-12, 08:53   #1
dzelaa
Raczkowanie
 
Avatar dzelaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65

Prawo - jaka uczelnia??


Chciałabym pójść na prawo ,ale nie do końca wiem na jaką uczelnie się dostanę i gdzie jest dosyć dobry poziom...

pisałam maturę z:
- polski roz.
- historia podst.
- wos podst.

liczę ,że bedę mieć ponad 70% raczej na pewno..

myślałam o:
UW, URZ, UKSW, KUL albo Uniwersytet Marii Skłodowskiej - Curie..

Może znajdą się studenci albo kandydaci tych uczelni Chciałabym znać wasze opinie Bardzo prosze
dzelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 08:57   #2
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

o UW z podstawowymi maturami możesz zapomnieć, nieważne, jak dobrze by ci poszły. przypuszczam (choć tego pewna nie jestem), że o UKSW też.
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 09:16   #3
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Takie wyniki są ok... na rozszerzeniu. Z podstawą zapomnij, no chyba że mówimy o zaocznych, wieczorowych.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 09:17   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
Chciałabym pójść na prawo ,ale nie do końca wiem na jaką uczelnie się dostanę i gdzie jest dosyć dobry poziom...

pisałam maturę z:
- polski roz.
- historia podst.
- wos podst.

liczę ,że bedę mieć ponad 70% raczej na pewno..

myślałam o:
UW, URZ, UKSW, KUL albo Uniwersytet Marii Skłodowskiej - Curie..

Może znajdą się studenci albo kandydaci tych uczelni Chciałabym znać wasze opinie Bardzo prosze
patrzyłaś w ogóle na zasady rekrutacji?
na UW z podstawowymi Wosem i historią w ogóle nie spełniasz wymagań

z takimi maturami jeśli chodzi o studia dzienne to może w którejś turze KUL, URZ i bardzo ewentualnie UMCS... Ale z tymi podstawami to naprawdę może być kiepsko...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 09:36   #5
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Według mnie z podstawą i to tak słabą (70% z podstawy na prawo to śmiech na sali) nie masz co marzyć o prawie na żadnej z tych uczelni. No, może, wielkie MOŻE na URz, ale też nie liczyłabym na szczęście.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:02   #6
dzelaa
Raczkowanie
 
Avatar dzelaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Według mnie z podstawą i to tak słabą (70% z podstawy na prawo to śmiech na sali)
napisałam ponad 70%, może nawet ponad 80%.


czyli nie ma jakichkolwiek szans? to na jakie studia mam iść, jak interesuje mnie już od kilku lat prawo ??

a matury roz. bałam się zdawać,że mi temat nie podejdzie czy cos, troche zaluje, ale co teraz zrobic..
dzelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:09   #7
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
napisałam ponad 70%, może nawet ponad 80%.


czyli nie ma jakichkolwiek szans? to na jakie studia mam iść, jak interesuje mnie już od kilku lat prawo ??

a matury roz. bałam się zdawać,że mi temat nie podejdzie czy cos, troche zaluje, ale co teraz zrobic..
Ponad 80% podstawy to też śmiech na sali, jeśli chodzi o prawo.

Słuchaj, życie jest brutalne - skoro prawo od lat cię interesuje, to po kiego czorta zdawałaś tylko podstawową maturę? Dlaczego wcześniej nie zainteresowałaś się wymogami uczelni, dlaczego nie przyłożyłaś się do nauki, żeby zdać rozszerzenie?
Z takim podejściem to ty prawnikiem nie zostaniesz, więc nawet lepiej, że się nie dostaniesz na uczelnię.

Jakby cię prawo interesowało od lat, to byś zrobiła wszystko, żeby się dostać, a nie leciała na podstawowej maturze, bo "bałaś" się rozszerzonej.


Próbuj na zaoczne, albo odpuść rok, popraw maturę w przyszłym roku i zdawaj tym razem rozszerzenia, jeśli ci tak bardzo na tych studiach zależy.
Możesz też próbowac zdawać na jakiś Uniwerek w Koziej Wólce, gdzieś tam się dostaniesz, ale licz się z tym, ze poziom dobry nie będzie.

Z ciekawości sprawdziłam - nawet najsłabszy wymieniony przez ciebie uniwerek w 2 turze przyjmował osoby mające ok 50-60% ze wszystkich trzech rozszerzonych przedmiotów. Przy takiej konkurencji nawet 100% podstawa niewiele daje.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 11:11   #8
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

jest jeszcze UMK na którym wymagają tylko podstaw przedmiotów obowiązkowych, ale nie licz na to, że mając średnio poniżej 80 masz szansę się na nie dostać
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:17   #9
dzelaa
Raczkowanie
 
Avatar dzelaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Ponad 80% podstawy to też śmiech na sali, jeśli chodzi o prawo.


Z takim podejściem to ty prawnikiem nie zostaniesz, więc nawet lepiej, że się nie dostaniesz na uczelnię.
zadałam tutaj pytanie,żeby ozyskać jakieś kulturalniejsze odpowiedzi,a nie po to, żeby mi ktoś wmawiał, że rzekomo nie się nie nadaję.

Poza tym jak możesz oceniać moją (skoro mnie nie znasz) wiedzę tylko na podstawie tego,że zdawalam maturę podstawową?? ;/
Nawet najlepszemu może nie podejść temat, więc to nie znaczy,że sie zaraz nie nadaje.. pfff...
dzelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:19   #10
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

skladac na uczelnie liczyc na szczescie a jak nie to poprawiac mature... jezeli prawo jest twoim marzeniem to nie rezygnuj z niego
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:19   #11
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

ja znam co najmniej kilka osób które mają podstawy z wosu i poszły zaocznie na śląski na prawo.
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 11:27   #12
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
zadałam tutaj pytanie,żeby ozyskać jakieś kulturalniejsze odpowiedzi,a nie po to, żeby mi ktoś wmawiał, że rzekomo nie się nie nadaję.

Poza tym jak możesz oceniać moją (skoro mnie nie znasz) wiedzę tylko na podstawie tego,że zdawalam maturę podstawową?? ;/
Nawet najlepszemu może nie podejść temat, więc to nie znaczy,że sie zaraz nie nadaje.. pfff...
Nigdzie nie oceniłam twojej wiedzy. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.

Ja nie piszę o wynikach matury, tylko o twoim podejściu. Przeczytaj sama swoje słowa: kilka lat interesujesz się prawem, ale nawet nie zadałaś sobie trudu, by przed wyborem przedmiotów na maturę rozejrzeć się w ofercie uczelni. Dlaczego?
Niby interesujesz się prawem, ale "bałaś się" zdawać rozszerzoną maturę,która do studiowania prawa dziennego na jakiejś w miarę rozsądnej uczelni jest właściwie niezbędna.

Ja rozumiem, że czasem może nie podejść temat, ale ty w ogóle nie podeszłaś do rozszerzonej matury... marząc równoczesnie o prawie. Bardzo to naiwne i nieprzemyślane z twojej strony.

Ja nie jestem niekulturalna, jestem po prostu szczera. Przykro mi, jeśli poczułaś się urażona, ale taka jest prawda. Z takim podejściem, jakie prezentujesz, na prawnika się nie nadajesz.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:28   #13
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

a nie nazywałabym UŚ jakimś z Koziej Wólki bo prawda jest taka, że przyjmują np. na te zaoczne wszystkich jak leci a potem i tak pewnie po 1 sesji odpadną ale niekoniecznie. Z klasy mam kolegę co zdawał historię podstawową zdał ledwo 40% może?, poszedł na zaoczne nie wiem gdzie ale uczyć i tak trzeba się uczyć, zaoczne to też studia i nauka a niektórych może to dziwić
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:28   #14
dzelaa
Raczkowanie
 
Avatar dzelaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez Alyssum Pokaż wiadomość
ja znam co najmniej kilka osób które mają podstawy z wosu i poszły zaocznie na śląski na prawo.
czyli na dzienne wgl nie ma na co liczyc...
dzelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:30   #15
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez Alyssum Pokaż wiadomość
ja znam co najmniej kilka osób które mają podstawy z wosu i poszły zaocznie na śląski na prawo.
Zaoczne to inna bajka - ja znam ludzi z podstawową biologią na zaocznym prawie na UJ (inna sprawa, że po roku odpadli).

Na zaoczne bardzo często jedynym kryterium jest "kto pierwszy, ten lepszy", byleby maturę jakąkolwiek zdał.

Ale rozumiem, że Autorka myśli o studiach dziennych,

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Alyssum Pokaż wiadomość
a nie nazywałabym UŚ jakimś z Koziej Wólki bo prawda jest taka, że przyjmują np. na te zaoczne wszystkich jak leci a potem i tak pewnie po 1 sesji odpadną ale niekoniecznie. Z klasy mam kolegę co zdawał historię podstawową zdał ledwo 40% może?, poszedł na zaoczne nie wiem gdzie ale uczyć i tak trzeba się uczyć, zaoczne to też studia i nauka a niektórych może to dziwić
No ale ja nie mówię o zaocznych, tylko o dziennych. O zaocznych to doskonale wiem, jak wyglądają, ale zrozumiałam, że autorka myśli raczej o dziennych.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:34   #16
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

a mam pytanie, istnieją jakieś statystyki, które pokazują ilu ze studentów zaocznego prawa dostało się na aplikację?

zdaj za rok rozszerzenia (dowiedz się jakie są Ci potrzebne na daną uczelnie zanim złożysz deklarację!) i idź na prawo
można zdać słabo, ale przynajmniej spróbować
zmień podejście (chyba nie będziesz rezygnować ze studiów bo możesz egzaminów nie zdać?)
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:41   #17
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

ja przyznam się szczerze, że nie mam porównania jak to jest z dziennymi naprawdę nie wiem, tylko znane mi przypadki z zaocznych a tam można mieć maturę nawet buk wie czego i tak będzie ok, tylko potem czy ktoś się utrzyma ale to sprawa indywidualna

mnie zastanawia jak to jest na Frycza Modrzewskiego w Krakowie na dziennych czy takie same zasady z rozszerzeń są.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

pewnie zadałam głupie pytanie
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 11:55   #18
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Ja znam osoby które zdawały biologię i chemię i są na zaocznym prawie. Składaj, gdzieś się na pewno dostaniesz Jeśli nie na dzienne to na wieczorowe albo zaoczne
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:03   #19
Isavele
Raczkowanie
 
Avatar Isavele
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
Wiadomości: 127
GG do Isavele
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
Chciałabym pójść na prawo ,ale nie do końca wiem na jaką uczelnie się dostanę i gdzie jest dosyć dobry poziom...

pisałam maturę z:
- polski roz.
- historia podst.
- wos podst.

liczę ,że bedę mieć ponad 70% raczej na pewno..

myślałam o:
UW, URZ, UKSW, KUL albo Uniwersytet Marii Skłodowskiej - Curie..

Może znajdą się studenci albo kandydaci tych uczelni Chciałabym znać wasze opinie Bardzo prosze
A co myślicie, jeżeli ktoś ma takie wyniki ale nie z pp tylko z PR i również wybiera się na prawo??? albo ciut niższe. Czy istnieje szansa żeby dostać się na prawo np. na UWr chociaż w II turze? Chciałam mieć z historii PR chociaż 75% ale będzie niżej na pewno, bo dali tyle zadań że nie zdążyłam ze wszystkim... Polski PR ewentualnie mnie ratuje bo liczy się po hist najbardziej (przynajmniej we wro)...

Ewentualnie rozważam studia wieczorowe. Nikomu się nie przyznam w domu, bo dla mojej rodziny to hańba. Z moimi oszczędnościami jestem w stanie utrzymać się przez 1,5 rok studiów, ale za rok chcę poprawić maturę i iść na dzienne. Chyba że wydarzy się cud i teraz dostanę się na te dzienne...
__________________
I am sick and tired of being afraid


staram się przychwycić
na gorącym uczynku- czas


The reason i hold on i need this hole gone- funny you're the broken one but I'm the only one who needed saving
Isavele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-12, 12:06   #20
Alyssum
Wtajemniczenie
 
Avatar Alyssum
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 830
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Nikomu się nie przyznam w domu, bo dla mojej rodziny to hańba.
nie obraź się ale ja bym uciekała z takiego domu i rodziny jak najdalej.
__________________

Alyssum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:12   #21
willy_nilly
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 221
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez zollla Pokaż wiadomość
a mam pytanie, istnieją jakieś statystyki, które pokazują ilu ze studentów zaocznego prawa dostało się na aplikację?
Nie. Po prostu nie ma takich studentów, a jeśli są, to można ich wyliczyć na palcach JEDNEJ ręki. Na zaocznych mają BARDZO okrojony plan. Porównajmy choćby dwa lata nauki (na mojej uczelni):
ROK I: dzienni - 645h, zaoczni - 333h.
ROK II: dzienni - 840h, zaoczni - 379h !!!
Pomyśl, ile dodatkowo samodzielnej pracy musieliby włożyć studenci, żeby dostać się na aplikację. Mało jest jednostek, które potrafią tak się zmobilizować (a przy podejściu Autorki pt. chcę na prawo, ale warunki rekrutacji mam w nosie i niech biorą, co mają, bo pod nich zdawać nie będę...). Mój brat jest na zaocznych studiach na politechnice, gdzie nie było rekrutacji pt. kto pierwszy ten lepszy, a studia trwają trzy semestry dłużej od dziennych, żeby nadrobić materiał. Na prawie takiego czegoś nie ma. Nvm.

Jedyne wyjście dla Autorki, jakie widzę, to próba zakręcenia się koło UMK w Toruniu - tam na prawo przyjmują wyłącznie z podstawami, ale muszą być zdane perfekcyjnie, bo przy 70-80% raczej nie ma na co liczyć. (Ja przykładowo miałam 100% z angielskiego, 86% z matmy, a mam ogromne wątpliwości, czy bym się dostała... ale głowy sobie uciąć nie daję, bo nie składałam tam papierów).
willy_nilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:42   #22
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
zadałam tutaj pytanie,żeby ozyskać jakieś kulturalniejsze odpowiedzi,a nie po to, żeby mi ktoś wmawiał, że rzekomo nie się nie nadaję.

Poza tym jak możesz oceniać moją (skoro mnie nie znasz) wiedzę tylko na podstawie tego,że zdawalam maturę podstawową?? ;/
Nawet najlepszemu może nie podejść temat, więc to nie znaczy,że sie zaraz nie nadaje.. pfff...
nikt nie ocenial twojej wiedzy tylko podejscie. z podstawowa matura ni masz szans na dzienne prawo. ja tak samo nie rozumiem, jak mozna marzyc o czyms przez x lat, ale NIC nie zrobic w kwestii realizacji marzen, a pozniej jeszcze marudzic.

Cytat:
Napisane przez Alyssum Pokaż wiadomość
ja znam co najmniej kilka osób które mają podstawy z wosu i poszły zaocznie na śląski na prawo.
slowo klucz - ZAOCZNE.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 12:53   #23
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Studiuję prawo w Lublinie na Kulu i powiem tak-zapomniaj o dziennym prawie jeśli chodzi o Lublin. W drugiej turze dostawały się osoby które mniej więcej miały <70 z rozszerzenia. Ale może próbuj w Stalowej Woli? Kul tam też ma swój oddział, mam znajomego który się dostał z dość kiepskimi wynikami z podstawy? Aha-jeśli będziesz mieć dobrą średnią jest szansa że po roku będziesz mogła się przenieść do Lublina W tym roku doszła do nas właśnie jedna koleżanka w ten sposób Uszy do góry
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 13:01   #24
20160901857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 21 098
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
a matury roz. bałam się zdawać,że mi temat nie podejdzie czy cos, troche zaluje, ale co teraz zrobic..

Podejść do rozszerzonej za rok?
20160901857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 14:23   #25
KubekCzekolady
Raczkowanie
 
Avatar KubekCzekolady
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 33
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Studiowałam w Gdańsku, dostałam się również do Szczecina. Bez rozszerzeń nie ma co myśleć o prawie dziennym. Nie dostałam się do Wrocławia (zabrakło mi 1,5 pkt) głównie dlatego, że nie napisałam rozszerzenia z jezyka obcego. Nawet pomimo tego, że podstawa była na 100%. Niby nic, ale pokazuje jak wysokie są wymagania na tych uczelniach.
Jeśli nie chcesz płacić idź na coś innego a prawo spróbuj za rok
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.


Miejsce na twoją reklamę
KubekCzekolady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 14:44   #26
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez Alyssum Pokaż wiadomość
ja przyznam się szczerze, że nie mam porównania jak to jest z dziennymi naprawdę nie wiem, tylko znane mi przypadki z zaocznych a tam można mieć maturę nawet buk wie czego i tak będzie ok, tylko potem czy ktoś się utrzyma ale to sprawa indywidualna

mnie zastanawia jak to jest na Frycza Modrzewskiego w Krakowie na dziennych czy takie same zasady z rozszerzeń są.

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

pewnie zadałam głupie pytanie
To jest prywaciak, więc nie ma co porównywać.

Jak już ktoś chce płacić za prawo w Krakowie, to niech idzie na zaoczny UJ, tam studenci zaoczni mają możliwość chodzenia na dzienne zajęcia.
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:06   #27
dzelaa
Raczkowanie
 
Avatar dzelaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 65
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

a administracja juz bardziej ??

zawsze mnie ciagnelo w tych 2 kierunkach, chociaz jednak bardziej na prawo.. ale trudno.. popelnia sie bledy których sie potem żałuje
dzelaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:13   #28
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez dzelaa Pokaż wiadomość
a administracja juz bardziej ??

zawsze mnie ciagnelo w tych 2 kierunkach, chociaz jednak bardziej na prawo.. ale trudno.. popelnia sie bledy których sie potem żałuje
popraw w przyszłym roku maturę albo idź na zaoczne/wieczorowe i potem próbuj się na dzienne przenosić. Np. na UW studenci wieczorowi są tylko z nazwy, bo dzienni i wieczorowi mają zajęcia razem, egzaminy te same i różnica taka, że bulić trzeba
Jeżeli myślisz o aplikacji to w ogóle nie ma sensu isc na administracje

a tak z ciekawości, skoro od zawsze chciałaś prawo to czemu się w ogóle nie zainteresowalaś nigdy progami i wymaganiami?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:22   #29
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-12, 16:49   #30
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Prawo - jaka uczelnia??

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
popraw w przyszłym roku maturę albo idź na zaoczne/wieczorowe i potem próbuj się na dzienne przenosić. Np. na UW studenci wieczorowi są tylko z nazwy, bo dzienni i wieczorowi mają zajęcia razem, egzaminy te same i różnica taka, że bulić trzeba
Jeżeli myślisz o aplikacji to w ogóle nie ma sensu isc na administracje

a tak z ciekawości, skoro od zawsze chciałaś prawo to czemu się w ogóle nie zainteresowalaś nigdy progami i wymaganiami?
Też nie potrafię tego zrozumieć, jak dla mnie to się zwyczajnie wyklucza...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-31 19:23:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:41.