Kosmetyki mineralne MEOW - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-26, 11:10   #451
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny, czy któraś z Was używała może Crystalline Cat Glow Powder untinted albo Top Cat Luxury Finish/Setting Powder? Szukam czegoś wykańczającego makijaż, co dobrze rozprasza światło a nie daje efektu żarówki. Czy któryś z tych (lub innych) produktów Meow mogłybyście polecić?
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 11:13   #452
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez aPerfectDrug Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używała może Crystalline Cat Glow Powder untinted albo Top Cat Luxury Finish/Setting Powder? Szukam czegoś wykańczającego makijaż, co dobrze rozprasza światło a nie daje efektu żarówki. Czy któryś z tych (lub innych) produktów Meow mogłybyście polecić?
Top Cata próbkę miałam i wydałam, niespecjalnie błyszczał, raczej z tych matowiejszych prochów, ale niewiele robił
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 12:00   #453
levante
Zadomowienie
 
Avatar levante
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: bogha ceatha
Wiadomości: 1 996
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

anyolek jak Twój big Frisky Korat FF? Jednak nietrafiony? A i swatche super!
Ja im dalej w las, tym głupsza . Na początku zamawiałam w ciemno, różne formuły, kolory i stopnie jasności. Jedno jest pewne, FF to mój ideał, pasują mi 2Frisky, choć biga mam 3Naughty FF Benegal i jest ekstra (zimny, ziemisty kolor). Nadal waham się co do odcienia idealnego, rozrzut kolorystyczny jest spory . Bez wątpienia jednak Meow to mój faworyt.
Wklejam obiecane dawno temu zdjęcia.
Edit: tutaj reszta fotek - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=398

Dziewczyny, czy w ogóle dają Wam coś takie fotki w pojemniczkach?

Edytowane przez levante
Czas edycji: 2010-04-26 o 12:03
levante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 13:15   #454
aPerfectDrug
Raczkowanie
 
Avatar aPerfectDrug
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 236
GG do aPerfectDrug
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
Top Cata próbkę miałam i wydałam, niespecjalnie błyszczał, raczej z tych matowiejszych prochów, ale niewiele robił
Dzięki za odpowiedź. Czyli jakiegoś specjalnego rozświetlenia maskującego nie było. Szkoda, bo lubię Meow.
aPerfectDrug jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 22:49   #455
oleczka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witam! Uzywam EDM Golden Light i LilyLolo Warm Peach. Ktory kolor MEOW FF najbardziej by mi pasowal? Z gory dzikuje za podpowiedzi
oleczka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 17:33   #456
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witam
Z tego co się zorientowałam to meow ma formułę dla osób uczulonych na mikę i generalnie proste składy.Czy miałyście przypadki uczuleń/podrażnień przez podkłady meow?
Może mógłby mi ktoś doradzić jaki kolor będzie odpowiadał breena 3 albo calista 3 z pixie?
Zastanawiam się nad zamówieniem próbek.Rozumiem,że na zbiorowych można zamawiać próbki?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 20:59   #457
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Witam
Z tego co się zorientowałam to meow ma formułę dla osób uczulonych na mikę i generalnie proste składy.Czy miałyście przypadki uczuleń/podrażnień przez podkłady meow?
Może mógłby mi ktoś doradzić jaki kolor będzie odpowiadał breena 3 albo calista 3 z pixie?
Zastanawiam się nad zamówieniem próbek.Rozumiem,że na zbiorowych można zamawiać próbki?
Pasuje mi breena 2/3 a z meowa używałam Korata 2/3 aczkolwiek on jest bardziej szary, napewno nie bierz ocicata bo on to juz ekstremalnie szarozielonozółty.
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-05, 21:28   #458
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Pasuje mi breena 2/3 a z meowa używałam Korata 2/3 aczkolwiek on jest bardziej szary, napewno nie bierz ocicata bo on to juz ekstremalnie szarozielonozółty.
Korat?To mnie zaskoczyłaś.Ja obstawiałam siamese albo bengal.
Czy kolory w różnych formułach różnią się?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 21:37   #459
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Korat?To mnie zaskoczyłaś.Ja obstawiałam siamese albo bengal.
Czy kolory w różnych formułach różnią się?
Z pixie korat najbardziej przypomina tinkerbell ale on znowu sie niewiele rozni od breeny.
nie mialam siamese ani bengala, wiec nie wiem, byc moze bylyby jeszcze lepsze, tak czy inaczej bez probek sie nie obejdziesz

co do formul, nie wiem mialam tylko FF
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:26   #460
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Z pixie korat najbardziej przypomina tinkerbell ale on znowu sie niewiele rozni od breeny.
nie mialam siamese ani bengala, wiec nie wiem, byc moze bylyby jeszcze lepsze, tak czy inaczej bez probek sie nie obejdziesz

co do formul, nie wiem mialam tylko FF
Ok,dzięki.
Próbek tinkerbell-a akurat nie mam.Jeszcze nie skończyłam testować jpixie,ale póki co pasują mi właśnie breena(tyle,że czuję się w niej trochę szaro,ale nie odcina się) i calista(w niej z kolei się czuję trochę żółto,ale w sumie wygląda dobrze,może nawet lepiej niż breena).
Meow mnie kusi ze względu na to,że oni mają proste formuły i podobno nawet przy alergii na mikę się sprawdzają.Natomiast po nałożeniu pixie trochę szczypie mnie skóra.A piję ostatnio cały czas wapno,więc jak przestanę to może być gorzej.
Może jeszcze ktoś ma jakiś pomysł w jakie kolory strzelać?
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-05, 22:31   #461
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez katty86 Pokaż wiadomość
Ok,dzięki.
Próbek tinkerbell-a akurat nie mam.Jeszcze nie skończyłam testować jpixie,ale póki co pasują mi właśnie breena(tyle,że czuję się w niej trochę szaro,ale nie odcina się) i calista(w niej z kolei się czuję trochę żółto,ale w sumie wygląda dobrze,może nawet lepiej niż breena).
Meow mnie kusi ze względu na to,że oni mają proste formuły i podobno nawet przy alergii na mikę się sprawdzają.Natomiast po nałożeniu pixie trochę szczypie mnie skóra.A piję ostatnio cały czas wapno,więc jak przestanę to może być gorzej.
Może jeszcze ktoś ma jakiś pomysł w jakie kolory strzelać?
hmm to jeszcze jedno ja dodam
jesli czujesz sie szaro w breenie, to jednak nie bierz korata, on jest duzo bardziej szary...
z mojej strony moge powiedziec ze meow mnie nie uczula wogole, do tej pory jest to wg mnie i dla mnie najlepszy podklad jaki mialam, nie uzywam, bo jednak nie trafilam z kolorem, a ceny maja wysokie, zero kitow, drogą wysylke, wiec szukam w innych firmach, czekam jednak na probki ze zbiorowego i kto wie...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-06, 01:36   #462
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
hmm to jeszcze jedno ja dodam
jesli czujesz sie szaro w breenie, to jednak nie bierz korata, on jest duzo bardziej szary...
z mojej strony moge powiedziec ze meow mnie nie uczula wogole, do tej pory jest to wg mnie i dla mnie najlepszy podklad jaki mialam, nie uzywam, bo jednak nie trafilam z kolorem, a ceny maja wysokie, zero kitow, drogą wysylke, wiec szukam w innych firmach, czekam jednak na probki ze zbiorowego i kto wie...
Też miałam takie obawy do korata.
Właśnie zamierzam zamówić próbki na zbiorowym,ale okazuje się,że to dopiero za jakiś czas,bo na razie muszę swój budżet podreperować.
katty86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-25, 13:48   #463
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Mnie akurat podklady nie kreca z Meow (ani formula ani kolory-nic za bardzo mi nie podeszlo) a brazer Ambrosia jest idealny

EDIT:

Gapa jestem bo brazer jest z Lumiere i po przejrzeniu swojego zbioru zostawilam sobie Feliner Abra-Cat-Abra! piekny odcien liliowego fioletu,niezle spisal sie Primp&Preen:Top Cat Finish/Setting a kolorystycznie niezle wypadlo FF 2 Frisky Ocicat oraz PP 1 Sleek Ocicat.
Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Testowalam wszystkie formuly i wzielam multum kolorow po czym efekt byl taki,ze dobranie koloru graniczylo z cudem-jestem chlodnym typem z tendencja do naczynek ale o brzoskwiniowym odcieniu skory i wybieram tonacje neutralne,z kapka rozu-stronie od zolci chyba ze neutralna to ok.Mam jasna karnacje ale nie jestem typem bladolicej
Prawie wszystkie odcienie sprawialy,ze skora przybierala szary niezdrowy odcien i mimo,ze mam mieszana cere to sklania sie w strone suchej przez co konsystencja podkladow nie bardzo mi pasuje

Napisalam sprostowanie w poprzednim poscie bo calkiem zapomnialam,ze zostawilam sobie to co mogloby ewentualnie byc ponownie kupione Nie sa to idealne odcienie ale...blisko

W EDM duzo szybciej znalazlam odcien dla siebie,podobnie jak z EGM z ktorymi sie przeprosilam i wiem,gdzie lezal problem kiedy porzucilam je niezadowolona;-uzywalam filtrow ROC'a ktore nie bardzo wspolgraly z mineralami EGM)Przede wszystkim wiem,ze na filtrach zaden podklad mineralny nie bedzie lezal tak jak powinien jezeli chcemy nalozyc go zgodnie z wszelkimi zasadami itd. wiec daje sobie spokoj i ciesze sie makijazem

Mija rok od poznania Meow i KKZJ na nowo mnie zainspirowala by sprobowac poszukac koloru dla siebie
FF 2 Frisky Ocicat jest niestety za jasny ale widze,ze ladnie stapia sie z cera i mysle nad zakupem innych formul w tym odcieniu zeby poprobowac oraz nastepnym wyborem bedzie Naughty na tym poziomie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:02   #464
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Hej Dziewczyny doradzcie , co jest podobne do FF 3 Naughtly Korat , tylko mniej szro/ziemiste? Szukam lekko żółtawego beżu...
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 23:07   #465
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Moze Abyssinian?
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:15   #466
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny doradzcie , co jest podobne do FF 3 Naughtly Korat , tylko mniej szro/ziemiste? Szukam lekko żółtawego beżu...
ja uzywalam wlasnie FF Naughty Korat ale doszlam do wniosku ze jest za szary.
przerzucilam sie na 3 Abyssinian ( ma troche wiecej żółci )
Dobry tez jest Manx - to typowy żółtawy beż, ale mam 3 i ona jest o wiele jaśniejsza od innych rodzin, dużo za jasna w stosunku do 3 Korata, więc polecam 4 Manx jesli juz, chyba sama taki zamówie.
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 11:45   #467
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witajcie dziewczyny

Dopiero niedawno wpadłam na trop kosmetyków mineralnych MEOW i jeszcze nie bardzo orientuję się w tym temacie. Jak dotąd nie używałam żadnego podkładu mineralnego, ale stan mojej cery zmusza mnie do ratowania jej minerałkami. Od koleżanek słyszałam niezbyt pochlebne opinie na temat EDM-ów, więc nie będę ryzykować zakupu podkładu tej firmy. Chyba skuszę się na któryś z podkładów MEOW. Proszę doradźcie mi w sprawie wyboru koloru. Mam cerę mieszaną, więc chyba najlepszą formułą będzie FF...? Co do koloru mam kompletny zamęt w głowie (za dużo ich mają w swojej ofercie!!! ) Spośród wszystkich wypróbowanych przeze mnie w życiu podkładów najbliższy mojemu kolorowi cery był podkład Revlon Colorstay with SoftFlex numer 180 Sand Beige. Tak "na oko" wydaje mi się, że to będzie Korat Sleek lub Charteux Sleek...sama już nie wiem...
Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:00   #468
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Spośród wszystkich wypróbowanych przeze mnie w życiu podkładów najbliższy mojemu kolorowi cery był podkład Revlon Colorstay with SoftFlex numer 180 Sand Beige. Tak "na oko" wydaje mi się, że to będzie Korat Sleek lub Charteux Sleek...sama już nie wiem...
cokolwiek ze Sleek będzie za jasne, ja z tego revlona miałam kiedyś ivory, który był dla mnie ciut za ciemny, i z meow używam 1, czyli konkretnie angory 1; ten sand beige wygląda na coś z ciepłymi podtonami, czyli stawiałabym na 2 z Chartreux albo 2 z Mau
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:31   #469
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
cokolwiek ze Sleek będzie za jasne, ja z tego revlona miałam kiedyś ivory, który był dla mnie ciut za ciemny, i z meow używam 1, czyli konkretnie angory 1; ten sand beige wygląda na coś z ciepłymi podtonami, czyli stawiałabym na 2 z Chartreux albo 2 z Mau

Dziękuję Miciel Tyle tylko, że Mau i Chartreux wydają mi się bardzo różowe, a ten mój Sand Beige z Revlonu był jakby bardziej neutralny, beżowy. Właśnie dlatego obstawiałam Korat, ale z tego co widzę sporo osób pisze, że jest ziemisto-szarawy...
Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-29, 12:37   #470
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Dziękuję Miciel Tyle tylko, że Mau i Chartreux wydają mi się bardzo różowe, a ten mój Sand Beige z Revlonu był jakby bardziej neutralny, beżowy. Właśnie dlatego obstawiałam Korat, ale z tego co widzę sporo osób pisze, że jest ziemisto-szarawy...
Korat nie ma nic wspólnego z beżem...
nie widziałam tego Soft Beige revlonu na oczy ale po nazwie obstawialabym również Manxa, jest mniej różowy od Mau i Charteux, generalnie i tak zamawianie wielu próbek Cię czeka, bo kolory na stronie Meow nijak się mają do rzeczywistości...
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:37   #471
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Jovanka85 Pokaż wiadomość
Dziękuję Miciel Tyle tylko, że Mau i Chartreux wydają mi się bardzo różowe, a ten mój Sand Beige z Revlonu był jakby bardziej neutralny, beżowy. Właśnie dlatego obstawiałam Korat, ale z tego co widzę sporo osób pisze, że jest ziemisto-szarawy...
na pewno nie są różowe, monitory mogą kartę kolorów pokazywać różnie; najlepiej wziąć próbki we wspólnym zamówieniu i sprawdzić

ja po obejrzeniu karty kolorów obstawiałam dla siebie Siamese, Korata lub Abyssinian, ale na żywo okazały się zbyt szare - na podstawie karty nie powiedziałabym, że ta "strasznie żółta" Angora będzie ok
__________________
avatar





Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2010-07-01 o 12:15
Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 12:52   #472
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
Korat nie ma nic wspólnego z beżem...
nie widziałam tego Soft Beige revlonu na oczy ale po nazwie obstawialabym również Manxa, jest mniej różowy od Mau i Charteux, generalnie i tak zamawianie wielu próbek Cię czeka, bo kolory na stronie Meow nijak się mają do rzeczywistości...

No to pocieszające, co piszesz Chyba dłuuuuuga droga przede mną...Nie spodziewam się, że trafią od razu w dziesiątkę z wyborem koloru, ale w tym wypadku będzie bardzo ciężko. Chyba zdam się na Ciebie kasiura z Chartreux i Manx, bo rzeczywiście mogą być mniej "ziemiste". Dziękuję


Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
na pewno nie są różowe, monitory mogą kartę kolorów pokazywać różnie; najlepiej wziąć próbki we wspólnym zamówieniu i sprawdzić

ja po obejrzeniu karty kolorów obstawiałam dla siebie Siamese, Korata lub Abyssinian, ale na żywo okazały się zbyt szare - na podstawie karty nie powiedziałabym, że ta "strasznie żółta" Angora będzie ok

Właśnie sprawdziłam te kolorki na innym monitorze...hmmm...rzeczy wiście wyglądają inaczej Chyba jedyną metodą przy wyborze koloru będzie "metoda prób i błędów"...Kiedyś chyba w końcu trafię Póki co piszę się na zbioróweczkę dziewczynki- trochę poeksperymentuję z kolorami.
Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 12:31   #473
Jovanka85
Zadomowienie
 
Avatar Jovanka85
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 399
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Drogie Wizażanki, mam prośbę- podeślijcie mi proszę linka do strony ze wspólnymi zakupami MEOW (jeśli takowa istnieje). Chętnie dołączę do wspólnych zakupów

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:29 ----------



Przepraszam za zamieszanie...Znalazłam już...Nie zauważyłam tego wcześniej
Jovanka85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 15:32   #474
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Witam... przyznam, że nastawiłam się na zamówienie z Aromaleigh, ale skoro są wycofywane, to nie będę ryzykować, że mi się spodoba coś, co mi zaraz chcą zabrać- to się trochę mija z celem i... padło na MEOW ale podpowiedzcie mi proszę, jeśli z Aromaleigh ( http://ep.yimg.com/ca/I/aromaleighinc_2114_24964824 ) zamierzałam zamówić 1Y ; 1Y/1L ; 1W (ew. jeszcze 1w/1L) i 00 Alabaster, to jakie odcienie powinnam wziąć z MEOW? jestem ciepła, raczej-zdecydowanie żółta, ale na wszelki wypadek chcę też sprawdzić żółto-beżowe odcienie... w żadnym wypadku nie jestem chłodno-beżowa, ani nawet całkowicie neutralna.
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-07-04 o 15:33
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 16:55   #475
Isztar01
Raczkowanie
 
Avatar Isztar01
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 184
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny , prosze powiedzcie mi czy wysylka meow powyzej 60$ jest gratis tak jak pisza na stronie?
Isztar01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 17:26   #476
wie-wiórka
Rozeznanie
 
Avatar wie-wiórka
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 939
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez Isztar01 Pokaż wiadomość
Dziewczyny , prosze powiedzcie mi czy wysylka meow powyzej 60$ jest gratis tak jak pisza na stronie?
Gratis powyżej 75$ przy użyciu kodu.
wie-wiórka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 23:30   #477
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Pomocy, dziewczyny, bo ja głupieję, jak mi się tyle możliwości otwiera tak myślę, po swatchach stronkowych, że może Angora 0 i 1, Korat 0, Abyssinian 0, Ocicat 0... może jeszcze Chatreaux 0 i 1? hmm... ja się raczej nigdy nie opalam, zresztą i tak mam karnację z założenia jasną, ignorującą słońce, ale znowuż nie jestem albinosem ani rudą, ani nawet blondynką... (nie ma w tym przytyku, raczej zazdrość ) więc... jak myślicie? bo nie wiem, jaki stopień...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)

Edytowane przez denq
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:37
denq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 18:04   #478
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez denq Pokaż wiadomość
Witam... przyznam, że nastawiłam się na zamówienie z Aromaleigh, ale skoro są wycofywane, to nie będę ryzykować, że mi się spodoba coś, co mi zaraz chcą zabrać- to się trochę mija z celem i... padło na MEOW ale podpowiedzcie mi proszę, jeśli z Aromaleigh ( http://ep.yimg.com/ca/I/aromaleighinc_2114_24964824 ) zamierzałam zamówić 1Y ; 1Y/1L ; 1W (ew. jeszcze 1w/1L) i 00 Alabaster, to jakie odcienie powinnam wziąć z MEOW? jestem ciepła, raczej-zdecydowanie żółta, ale na wszelki wypadek chcę też sprawdzić żółto-beżowe odcienie... w żadnym wypadku nie jestem chłodno-beżowa, ani nawet całkowicie neutralna.
sprobuj moze Abyssinian, jest ladny i z przewaga zolci. Manx tez jest zolty z odrobinka brzoskiwni, ale bardzo bardzo jasny!
Korat, mimo opisu, wydaje mi sie raczej neutralny (oceniam po P amperedP 2-frisky Korat- ten ma wiecej nieco zolci, za to FF jest kompletnie szary, dla mnie identyczny z Ocicatem, ot, starty pustak ). Co do poziomu jasnosci to lepiej zamowic kilka obok siebie pamietajac ze Meow wypadaja jasniej niz np EDM, no i o tym ze w roznych kolorach poszczegolne poziomy jasnosci sa kompletnie rozne Powodzenia

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2010-07-08 o 18:12
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 13:12   #479
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Dziewczyny czy Meow wysyła maila z info o wysyłce? Bo rozumiem, że inaczej nie sprawdzę co z moim zamówieniem.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 20:58   #480
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne MEOW

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Meow wysyła maila z info o wysyłce? Bo rozumiem, że inaczej nie sprawdzę co z moim zamówieniem.
Tak, wysyłają
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-02 00:24:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.