Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz. IX - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-28, 10:22   #61
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cebulka, spoko;* bedzie wiadomo na nastepny raz
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:07   #62
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

A i ja witam na nowym wątku. Gdzieś się Wam zapodziałam a to dlatego, że odwiedził nas mój brat. Kładzie nam elektrykę na ranczo i były długie debaty ile gniazdek, gdzie, ile świateł i ile włączników i inne takie
Ale dzięki temu byłam tam już 2 razy i co dzień widzę jakie postępy czyni tam mój małżonek szanowny. Jestem pełna podziwu, bo robią we dwóch ale idzie im ta robota....szok. Musi się sprężać, żeby zdarzyć przed moim powrotem do pracy. A mi się wcale nie spieszy do pracy, jeszcze się w życiu napracuje a chwil spędzonych z córcia nikt mi nie zwróci. Umkną na zawsze!


Cytat:
Napisane przez _Kluska_ Pokaż wiadomość

w przeprosiny załączam 5cio tygodniową Hanię

Jej...jaka ona śliczna.... a te usteczka.... tylko całować!!!



Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość

Gdzie jest Isia?? chciałam jej napisać że nie dawno śniła mi się jej Lidka, i była moim dzieckiem a ja tak na nią patrzyłam i myślałam że nie mogłam jej przecież urodzić bo jest to dziecko Isi Ja to mam zryte sny w tej ciąży, np ostatnio śniło mi się też że wpadam do pokoju a tam mój maż uprawia miłość ze mną a ja tak staję i mówię nie przeszkadzajcie obie bo to przecież tylko ja


Linka pewnie że im szybciej zaczniesz się przygotowywać tym lepiej


Ale masz sny mojej Ci nie oddam, ale będziesz mieć własne, dzięki bogu.
I to racja, że ciąża rządzi się własnymi prawami.



Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
A skoro już mowa o zmianach to mnie możesz zmienić na 30cs na 31 zmienimy jak @ zawita bo jeszcze łaskawa pani nie zawitała do mnie i już mnie to wkurza bo ja chciałabym już teraz żeby zacząć przygotowania do IUI
Iza nie robię testa bo nie widzę sensu szkoda czasu i pieniędzy. Bzykanka było w tym miesiącu jak na receptę raptem tylko 2 razy (wstyd tak się opuściliśmy) także cierpliwie czekam aż nadejdzie

To czas zacząć przygotowania do IUI, skoro nadeszła @. Będziemy dopingować.


Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Mój nastrój dzisiejszy juz niczym się nie da naprawić. Na wátku mamusiowym dziewczyna, która miala tp dwa dni po mnie straciła dziś swoja córeczkę. Nie czuła ruchów maleństwa, przed chwilą okazało się, źe dzidzia nie żyje. Zaraz będą jej wywoływac poród.... To jest tak straszne, że nie mogę się pozbierać... :-(


Boże, prawie tak samo jak z Jasiem. Wiecie, że mój mąż ciągle pamięta tę historię? Czytałam mu wtedy to co się działo, jak ona pisała ze szpitala, że leży w szpitalu i słyszy jak maleństwa płaczą a ona wie, że urodzi Jasia i on nie zapłacze. Jak urodziła i pisała, że Jasio wyglądał jakby spał i miał dużo czarnych włosów. Bardzo przeżywaliśmy jego historię i on do tej pory pamieta to wszystko. Potem wiele razy mówił, że mamy naprawdę wielkie szczęście, że mamy dwójkę zdrowych dzieci i nie mamy jako tako kłopotów. Że nie trzeba jeździć z nimi po szpitalach, żadnych przewlekłych chorób.
Matka martwi się o dziecko w czasie ciąży, w czasie porodu a potem do końca życia. Nie wyobrażam sobie nawet co taka kobieta przeżywa! Inne zabijają, bo nie chcą dziecka a inne tracą, a tak bardzo chcą. Smutne i bardzo poruszające są takie historie.

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam prosbe do Was: nie przynoscie takich wiesci z innych watkow, bo ja tu osiwieje. Juz wczoraj trzasnelam laptopem i sie.poryczalam... Wiem, ze takie tragedie sie dzieja, ale jesli slyszymy o nich non stop, to czlowiek nie jest spokojniejszy ani o kawalek niestety

jestem zakochana po uszy w naszych dzieciaczkach watkowych

Sent from my SAMSUNG-SGH-I997


Santi , ja też przepraszam, bo zanim przeczytałam to opisałam historię Jasia.

Ja też już uprzedziłam męża, że ma mi nie mówić o żadnych zabitych dzieciach, zgwałconych dzieciach, okaleczonych itd. Ja już nie mogę tego słuchać ani czytać, bo potem prześladuje mnie to całymi dniami, chodzę i myślę o tym, jak można coś takiego zrobić??? Ostatnio spytał czy słyszałam o tym we Włocławku. Od razu mu powiedziałam NIE I NIE CHCĘ WIEDZIEĆ. Ale i tak wiem, bo jak się ogląda DDTVN to trudno się nie dowiedzieć.
Santi kochana, a Ty nie wykorzystałaś swojego limitu???? Ja myślę, że wykorzystałaś i doczekasz się ślicznego Bobasa, naszej małej Lili.
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:50   #63
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

ja tez mysle, ze wykorzystalam, ale prawda jest taka, ze nikt nie wie co mu los jeszcze przyniesie. ja chce i ciesze sie kazda chwila spedzona z nasza kruszynka, ale kiedy czytam te wszystkie historie, ktore teraz w ogole osiagnely juz jakies apogeum to czlowiek w moment traci caly zapal
wczoraj tez juz T. do mnie mowi: niech zleca te 3 miesiace juz i zeby mala byla juz z nami, wiec widze, ze te wszystkie historie z Tv go strasznie dotykaja, mimo, ze przede mna zawsze stara sie byc silny. tych wizazowych mu nawet nie opowiadam, bo zabroni mi tutaj wchodzic.
a jeszcze ta historia sie wstrzelila w moment jak Lila miala cichsze dni: chyba przez 3 ostatnie bardzo mocno odpoczywala, ale dzis na szczescie juz czuje ja mocniej.

isiaku, juz sie nie moge doczekac foteczek z nowego domku kurcze, jak sie tam wprowadzicie to wszystko bedzie taka nowoscia pachnialo
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 11:57   #64
ANTERIA
Zakorzenienie
 
Avatar ANTERIA
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Graz/Austria
Wiadomości: 3 730
GG do ANTERIA
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Na mnie też te historie okropnie działają, zaraz odczuwam ogromny strach i niepokój zwłaszcza że nie czuję się ostatnio też najlepiej i w ogóle chciałabym już tak regularnie czuć moje maleństwo a tak to ciągle tylko zastanawiam się czy to ono czy może burczy mi tylko w brzuchu


Isia nigdy nie chciała bym nawet odebrać Ci twojej córuni, tak jak mówisz będę miała swoje dzieciątko, no ale takie sny się mi zdarzają, już czasami sama budzę się i pukam sobie w czoło, co też tam w tej mojej głowie siedzi
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ANTERIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:04   #65
elunka88
Zakorzenienie
 
Avatar elunka88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 13 212
GG do elunka88
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Dzień dobry
__________________
Mikołajek
26.02.2014



Obudził mnie trzepot skrzydeł
Wyjrzałam przez okno
Na parapecie zostało
Białe piórko -
Pamiątka po Tobie
Mój Aniołku

01.12.2012 [*]
elunka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 12:06   #66
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie
Urodziłam w sierpniu 2013 synka ( w avatarze), ważył 2900 i miał 55 cm. I nie wiem dlaczego, ale już po głowie chodzi mi następne

Co do smutnych historii, naszemu znajomemu zmarła ostatnio 9 miesięczna córka na sepsę. Szok i ból nie do wyobrażenia.
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:05   #67
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Hej

Kamilkowi się dwa zęby na raz przebijają, szał poprostu
wczoraj przeszkadzal TŻ obierać ziemniaki i dawał mu buziaki a drugą ręką podbierał ziemniaki
oprócz tego tak tylko wyczai książeczkę to robi minę "moje życie nie ma sensu" i wyje do puki nie przeczytam, chodzby 30 razy pod rzad jak wczoraj nawet mi przylożył raz nią ze złości.. taki kochany łobuziak. Na słowa "gdzie jest łobuzzzz??" klepie się po brzuszku

Izka nie bój się kłaść na pleckach, sama widziałaś że na boku ryzykownie. Na pleckach Dominiś będzie miał główkę przekręconą na bok i nawet jak mu się uleje to nic mu nie będzie

Kluska Hania piękności maleńkie
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 13:06   #68
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie
Urodziłam w sierpniu 2013 synka ( w avatarze), ważył 2900 i miał 55 cm. I nie wiem dlaczego, ale już po głowie chodzi mi następne
Heh to podobnie wymiarowo jak u nas Ja juz tez ciagle mysle o nastepnym
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:16   #69
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
ja tez mysle, ze wykorzystalam, ale prawda jest taka, ze nikt nie wie co mu los jeszcze przyniesie. ja chce i ciesze sie kazda chwila spedzona z nasza kruszynka, ale kiedy czytam te wszystkie historie, ktore teraz w ogole osiagnely juz jakies apogeum to czlowiek w moment traci caly zapal
wczoraj tez juz T. do mnie mowi: niech zleca te 3 miesiace juz i zeby mala byla juz z nami, wiec widze, ze te wszystkie historie z Tv go strasznie dotykaja, mimo, ze przede mna zawsze stara sie byc silny. tych wizazowych mu nawet nie opowiadam, bo zabroni mi tutaj wchodzic.
a jeszcze ta historia sie wstrzelila w moment jak Lila miala cichsze dni: chyba przez 3 ostatnie bardzo mocno odpoczywala, ale dzis na szczescie juz czuje ja mocniej.

isiaku, juz sie nie moge doczekac foteczek z nowego domku kurcze, jak sie tam wprowadzicie to wszystko bedzie taka nowoscia pachnialo


Będzie wszystko dobrze, zobaczysz!
A co do zapachów, to racja. Już teraz jak mąż wraca, to pachnie drewnem, jakby z tartaku wracał.
Wszystko nowe nie będzie, np. meble będą póki co stare, ale w nowym domu. Postaram się kiedyś zrobić foty i pokazać ale na razie zawsze tam jeżdżę jak jest już ciemno i nie ma jak zdjęć zrobić. Świecimy sobie latarką i trochę mamy światła od latarni.

Cytat:
Napisane przez ANTERIA Pokaż wiadomość
Isia nigdy nie chciała bym nawet odebrać Ci twojej córuni, tak jak mówisz będę miała swoje dzieciątko, no ale takie sny się mi zdarzają, już czasami sama budzę się i pukam sobie w czoło, co też tam w tej mojej głowie siedzi

Wiem, wiem...


Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie
Urodziłam w sierpniu 2013 synka ( w avatarze), ważył 2900 i miał 55 cm. I nie wiem dlaczego, ale już po głowie chodzi mi następne

Co do smutnych historii, naszemu znajomemu zmarła ostatnio 9 miesięczna córka na sepsę. Szok i ból nie do wyobrażenia.

A tylko chodzi po głowie czy przeszliście do czynów?
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:17   #70
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Mój nastrój dzisiejszy juz niczym się nie da naprawić. Na wátku mamusiowym dziewczyna, która miala tp dwa dni po mnie straciła dziś swoja córeczkę. Nie czuła ruchów maleństwa, przed chwilą okazało się, źe dzidzia nie żyje. Zaraz będą jej wywoływac poród.... To jest tak straszne, że nie mogę się pozbierać... :-(
Ojej... no niestety tak to jest. Ja przez całą ciążę udzielałam się na AM gdzie niestety też były takie przypadki. Zawsze takie historie działają na nas, mamy serca...

Cytat:
Napisane przez iza243 Pokaż wiadomość
JejkuNie wyobrażam sobie co musi czuć
Izuś dobrze że Ty już po i masz maluszka przy sobie

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi się nawet nie chce pisać co się u mnie dzieje..

Apogeum jeśli chodzi o sprawy, które opisywałam w K.


No wiec tylko Marcelek przesyła buziaki

A Marceluś słodziutki

Cytat:
Napisane przez pennee Pokaż wiadomość
Witam się w nowym wątku
Linka zmienisz mi wiek na 23? matko, chyba jestem najmłodsza na wątku
dwa dni nauki i obrona i będę wolna !
Chyba tak, chociaż ja mam wpisane 22l ale nie proszę Linki o zmianę bo zaraz kwiecień i mi zmieni od razu na 24

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
Hej
Witam się z kawką czekoladką i @ tak tak w końcu przylazła małpa jedna chyba się wczoraj wystraszyła i postanowiła już dziś z rana zawitać
Także już Linka proszę zmień mi na 31CS
A ja już w tym cyklu przygotowuję się do IUI z piękną lepszą i wzmocniona armią mojego małża a teraz tylko trzymajcie kciuki co by mi jajca piękne urosły
Miłego dzionka życzę może zajrzę później
Trzymamy!

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja mam prosbe do Was: nie przynoscie takich wiesci z innych watkow, bo ja tu osiwieje. Juz wczoraj trzasnelam laptopem i sie.poryczalam... Wiem, ze takie tragedie sie dzieja, ale jesli slyszymy o nich non stop, to czlowiek nie jest spokojniejszy ani o kawalek niestety
Albo najlepiej napisać uwaga drastyczne i białym kolorem

Cytat:
Napisane przez santom Pokaż wiadomość
ja tez mysle, ze wykorzystalam, ale prawda jest taka, ze nikt nie wie co mu los jeszcze przyniesie. ja chce i ciesze sie kazda chwila spedzona z nasza kruszynka, ale kiedy czytam te wszystkie historie, ktore teraz w ogole osiagnely juz jakies apogeum to czlowiek w moment traci caly zapal
wczoraj tez juz T. do mnie mowi: niech zleca te 3 miesiace juz i zeby mala byla juz z nami, wiec widze, ze te wszystkie historie z Tv go strasznie dotykaja, mimo, ze przede mna zawsze stara sie byc silny. tych wizazowych mu nawet nie opowiadam, bo zabroni mi tutaj wchodzic.
a jeszcze ta historia sie wstrzelila w moment jak Lila miala cichsze dni: chyba przez 3 ostatnie bardzo mocno odpoczywala, ale dzis na szczescie juz czuje ja mocniej.
Ja myślałam że historie ciążowe to moja fobia... a teraz mam maluszka i słyszę że dziewczynka starsza o 10 dni umiera na sepse z dnia na dzień to zamieram ze strachu... niestety to już ciągle nam będzie towarzyszyć, strach o nasze maleństwa...

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość

Co do smutnych historii, naszemu znajomemu zmarła ostatnio 9 miesięczna córka na sepsę. Szok i ból nie do wyobrażenia.
witaj
czyli właśnie o niej pisałam powyzej
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:22   #71
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość

Chyba tak, chociaż ja mam wpisane 22l ale nie proszę Linki o zmianę bo zaraz kwiecień i mi zmieni od razu na 24

zaraz Ci wpiszę 23,9
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 13:24   #72
mamaszkrabka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaszkrabka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 4 272
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez IsiaG Pokaż wiadomość
Będzie wszystko dobrze, zobaczysz!
A co do zapachów, to racja. Już teraz jak mąż wraca, to pachnie drewnem, jakby z tartaku wracał.
Wszystko nowe nie będzie, np. meble będą póki co stare, ale w nowym domu. Postaram się kiedyś zrobić foty i pokazać ale na razie zawsze tam jeżdżę jak jest już ciemno i nie ma jak zdjęć zrobić. Świecimy sobie latarką i trochę mamy światła od latarni.




Wiem, wiem...





A tylko chodzi po głowie czy przeszliście do czynów?
Na razie tylko chodzi po głowie... nie byłoby łatwo z jednym małym i jeszcze w ciąży.. Ale raz się żyje
mamaszkrabka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:26   #73
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

mamoszkrabka dawaj do nas..jak sama powiedziałaś raz się zyje..staraj się z nami..mało nas i byłoby raźniej
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:36   #74
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Na razie tylko chodzi po głowie... nie byłoby łatwo z jednym małym i jeszcze w ciąży.. Ale raz się żyje
to zostań z nami a może podejmiesz konkretną decyzję

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
zaraz Ci wpiszę 23,9



Kocur chodź no do klubu na spowiedź
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 13:57   #75
pennee
Raczkowanie
 
Avatar pennee
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 338
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

mamaszkraba - dołącz do nas ! Na razie niech Linka może Cię wpisze na oczekujące, a może już niedługo weźmiecie się do roboty
Co do tych wszystkich strasznych historii to z przerażeniem tego słucham.. Aż boję się zachodzić w ciążę..
A mi się dziś śniło pełno dzieciaków - tylko nie moich niestety. I jak się przebudziłam to aż mnie zaczęło ściskać w sercu..
Kwitka, może i rocznikowo starsza o dekadę, ale z pewnością duchem o wiele młodsza Jak piszesz o tych waszych różnych wycieczkach to czuję się jak stare babsko - mi to się nawet ostatnio nie chce na piwo wyjść, w szczególności w taki mróz. Zimą się urodziłam a zimy nie lubię. Kocham upały i lato, ale najlepiej jakbym miała wtedy urlop
pennee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:01   #76
Linka1984
Zakorzenienie
 
Avatar Linka1984
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 202
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez pennee Pokaż wiadomość
Kwitka, może i rocznikowo starsza o dekadę, ale z pewnością duchem o wiele młodsza Jak piszesz o tych waszych różnych wycieczkach to czuję się jak stare babsko - mi to się nawet ostatnio nie chce na piwo wyjść, w szczególności w taki mróz. Zimą się urodziłam a zimy nie lubię. Kocham upały i lato, ale najlepiej jakbym miała wtedy urlop
wiesz kiedy ja ostatni raz temu byłam w pubie na piwie??? 11 lat temu...
__________________
Jagoda




3690 gram szcześcia <3
Linka1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:05   #77
iza243
Zakorzenienie
 
Avatar iza243
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 20 277
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie
Urodziłam w sierpniu 2013 synka ( w avatarze), ważył 2900 i miał 55 cm. I nie wiem dlaczego, ale już po głowie chodzi mi następne

Co do smutnych historii, naszemu znajomemu zmarła ostatnio 9 miesięczna córka na sepsę. Szok i ból nie do wyobrażenia.
Witaj u nas
Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Hej

Kamilkowi się dwa zęby na raz przebijają, szał poprostu
wczoraj przeszkadzal TŻ obierać ziemniaki i dawał mu buziaki a drugą ręką podbierał ziemniaki
oprócz tego tak tylko wyczai książeczkę to robi minę "moje życie nie ma sensu" i wyje do puki nie przeczytam, chodzby 30 razy pod rzad jak wczoraj nawet mi przylożył raz nią ze złości.. taki kochany łobuziak. Na słowa "gdzie jest łobuzzzz??" klepie się po brzuszku



Ja myślałam że historie ciążowe to moja fobia... a teraz mam maluszka i słyszę że dziewczynka starsza o 10 dni umiera na sepse z dnia na dzień to zamieram ze strachu... niestety to już ciągle nam będzie towarzyszyć, strach o nasze maleństwa...
[/QUOTE]
Ja też się ciągle boje..Jak śpi to bardzo często sprawdzam czy oddycha...
__________________
Życie jest po to aby walczyć. Gdy upadniemy trzeba powstać z honorem i nie poddawać się,chociaż zabrakłoby sił na dalszą walkę. Zawsze istnieje inne rozwiązanie, nadzieja która trwa zawsze.


Domiś-30.12.13 godz 11:05



Dnia 25.04.12 - 8 tydzień Aniołek
iza243 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:36   #78
Ivonccia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 17
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Ja staram się z moim partnerem o naszego Skarbusia już 3 miesiące i ciągle nic ...Ażż !! w tym miesiącu okres powinnam dostać 22-23 a po okresie a ni słychu a ni dychu !! , chociaż zrobiłam już chyba z 10 testów i nadal jedna krecha ;( ... 21 stycznia byłam u ginekologa w Polsce na badaniach stwierdził , że jestem zdrową kobietką i , że bez problem powinno nam się udać ... Czy to możliwe że na USG mógł przeoczyć że jestem w ciąży ? Teraz wróciłam do Anglii i nie wiem co się dzieje , okresu nie ma , test negatywny już szaleje ..... Lekkie nudności poranne mam , dość spory ból głowy ... no i ten pęcherz muszę często korzystać z toalety .... Przyznam się szczerze że raz nawet nie zdążyłam do niej dojść ... piersi mnie nie bolą , ale jakieś półtora tyg temu okropnie mnie swędziały, i pojawia mi się częsty śluz z niej taki biały gęsty bardzo gęsty ...a później ogromna suchość , aż sprawiało mi to ból przy ubieraniu bielizny , pochwa jest bardzo wrażliwa bolesna , jak by napuchnięta i uciśnięta ...Nie wiem co to może znaczyć .... Może ktoś miał podobne sytuacje proszę powiedzie co o tym sądzicie ?? jest szansa , że mogę zostać mamusia ? Tak tego pragniemy , ja i mój partner .....Pozdrawiam Ivona .
Ivonccia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 14:46   #79
...Skierka...
Zakorzenienie
 
Avatar ...Skierka...
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 479
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Witam Kochane,jak tak na chwile ponadrabiać troche i patrze a tu nie da sie nic napisać! Dopiero po jakimś czasie załapałam że tamten wątek już zamknięty bo jest nowy!

mam troche nadrabiania bo ostatnio więcej czasu poświęcam w "wolnej chwili" na prace domowe, bo stwierdziłam że jakaś mało zorganizowana jestem i sporo rzeczy zaniedbałam w ostatnim czasie, więc robie sie teraz na perfekcyjną panią domu która znajdzie czas na wszystko!
...a przynajmniej takie mam założenie

elunka jak torba spakowana znaczy że dzidzia już tuż tuż w końcu 9 miesiąc się zaczął! śpij śpij kochana oporowo!
bazile dzięki za radę z ciemieniuchą narazie dalej walczymy z nią
iza ja właśnie zrobiłam tak jak santom pisała, podłożyłam ręcznik pod materac żeby był pod lekkim skosem. Ale jak mały jest po jedzeniu to też go kładę na bok, ale on jeśli sie przekręca to na plecki.
kluska dzidzia taka słodziaśna... i jaka malutka
kwicia też chce spaaaaa
sophia ponoc zus często tak płaci z wielkimi spóźnieniami. Ale jak Ty sie spóźnisz z czymś do zus to już wielka afera!
cebulko to jest strasznie przykre... nie jestem w stanie sobie nawet wyobrazić co mama czuje w takim momencie...
monini a to @wredna!
kocurku jaki Marcelek już duży! a jaką ma słodką czuprynkę
mamaszkrabka witaj
Lunka słoski łobuziak z tego Kamilka
pszczoua ja narazie całkiem zapatrzona w Tymka jestem i narazie jak myślę o drugim dziecku to od razu mam przed oczami czas po cesarce i to jak narazie mnie blokuje na maksa nawet o myśleniu o drugiej dzidzi dlatego podziwiam
czarna a właśnie takie krzesełko chcieliśmy kupić, tzn podobne
cebulko doczytałam właśnie o infekcji. Nie wiem czy to aktualne ale jeśli nadal coś tam się zadziewa to skontaktuj się może ze swoim ginem...
anteria nie ma nic piękniejszego jak czucie swojego maleństwa w brzuszku

i moje dziecie wstało, znów nie zajrze do K...
ale nadrobie - mam nadzieje
__________________

kiedy byłam jak kropelka czułam serca twego bicie
i wiedzialam jak jest wielka miłość która daje życie...

20.11. ...nasze Szczęście...
...Skierka... jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-28, 14:50   #80
pszczoua
Zakorzenienie
 
Avatar pszczoua
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 330
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Skierka poki co na mysleniu sie konczy
__________________
pszczoua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:07   #81
Ivonccia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 17
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Dziewczyny proszę o pomoc!!!
Ivonccia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:23   #82
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez Ivonccia94 Pokaż wiadomość
Ja staram się z moim partnerem o naszego Skarbusia już 3 miesiące i ciągle nic ...Ażż !! w tym miesiącu okres powinnam dostać 22-23 a po okresie a ni słychu a ni dychu !! , chociaż zrobiłam już chyba z 10 testów i nadal jedna krecha ;( ... 21 stycznia byłam u ginekologa w Polsce na badaniach stwierdził , że jestem zdrową kobietką i , że bez problem powinno nam się udać ... Czy to możliwe że na USG mógł przeoczyć że jestem w ciąży ? Teraz wróciłam do Anglii i nie wiem co się dzieje , okresu nie ma , test negatywny już szaleje ..... Lekkie nudności poranne mam , dość spory ból głowy ... no i ten pęcherz muszę często korzystać z toalety .... Przyznam się szczerze że raz nawet nie zdążyłam do niej dojść ... piersi mnie nie bolą , ale jakieś półtora tyg temu okropnie mnie swędziały, i pojawia mi się częsty śluz z niej taki biały gęsty bardzo gęsty ...a później ogromna suchość , aż sprawiało mi to ból przy ubieraniu bielizny , pochwa jest bardzo wrażliwa bolesna , jak by napuchnięta i uciśnięta ...Nie wiem co to może znaczyć .... Może ktoś miał podobne sytuacje proszę powiedzie co o tym sądzicie ?? jest szansa , że mogę zostać mamusia ? Tak tego pragniemy , ja i mój partner .....Pozdrawiam Ivona .
no bez jaj, 3 miesiace to nie wiecznosc, to jest dopiero 3 miesiace, nie kazdym udaje sie za pierwszym razem. jesli juz cos jest na rzeczy to za wczesnie bylo by lekarz cos zobaczyl, zreszta jesli tyle testow zrobilas i sa negatywne to nie sadze by bylo na co liczyc, trzeba bylo zrobic w Polsce beta hcg wtedy miala bys pewnosc czy jest ciaza czy nie. powtorz test za pare dni.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:34   #83
Ivonccia94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Nottingham
Wiadomości: 17
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Hej nie napisałam , że 3 ms to dł . tylko po prostu napisałam od ilu staramy się.... W Polsce nie mogłam zrobić badania bo byłam tylko na weekend a w pon już po południu byłam w Anglii ... nie wiem skąd ten surowy ton , szukam oparcia nie krytyki .... ale dzięki za odp widzę , że nie ma co dzielić się swoją historią i problemami na takich str ... bo zamiast pomóc i wesprzeć ludzie tylko krytykują .... Ale ja i tak wierzę , że teraz nam się uda , a testa w 100 % nie ufam poczekam chwile i zrobię ponownie test ... pozdrawiam
Ivonccia94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 15:40   #84
santom
Zakorzenienie
 
Avatar santom
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: tam gdzie diabel mowi dobranoc;D
Wiadomości: 5 424
GG do santom Send a message via Skype™ to santom
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

uwielbiam takie sytuacje!!!

ivona staracie sie to oczywiste jest, ze mozesz byc w ciazy, ale skad my mamy to wiedziec? nie napisalas jakie dlugie masz cykle, czy sie obserwujesz pod wzgledem owulacji, czy cykle masz regularne...
przypomniala mi sie od razu sytuacja z moim szwagrem: S. widzialem aplikacje na tlf, musisz nasikac i Ci pokaze czy jestes w ciazy
__________________





NA ZAWSZE W SERCU...
santom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:13   #85
cebulova
Zadomowienie
 
Avatar cebulova
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 956
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez Ivonccia94 Pokaż wiadomość
Ja staram się z moim partnerem o naszego Skarbusia już 3 miesiące i ciągle nic ...Ażż !! w tym miesiącu okres powinnam dostać 22-23 a po okresie a ni słychu a ni dychu !! , chociaż zrobiłam już chyba z 10 testów i nadal jedna krecha ;( ... 21 stycznia byłam u ginekologa w Polsce na badaniach stwierdził , że jestem zdrową kobietką i , że bez problem powinno nam się udać ... Czy to możliwe że na USG mógł przeoczyć że jestem w ciąży ? Teraz wróciłam do Anglii i nie wiem co się dzieje , okresu nie ma , test negatywny już szaleje ..... Lekkie nudności poranne mam , dość spory ból głowy ... no i ten pęcherz muszę często korzystać z toalety .... Przyznam się szczerze że raz nawet nie zdążyłam do niej dojść ... piersi mnie nie bolą , ale jakieś półtora tyg temu okropnie mnie swędziały, i pojawia mi się częsty śluz z niej taki biały gęsty bardzo gęsty ...a później ogromna suchość , aż sprawiało mi to ból przy ubieraniu bielizny , pochwa jest bardzo wrażliwa bolesna , jak by napuchnięta i uciśnięta ...Nie wiem co to może znaczyć .... Może ktoś miał podobne sytuacje proszę powiedzie co o tym sądzicie ?? jest szansa , że mogę zostać mamusia ? Tak tego pragniemy , ja i mój partner .....Pozdrawiam Ivona .
Ivoncia, wszysko jest możliwe. Czasem bywa, że testy się mylą, ale to rzadkie bardzo przypadki. W 21 dc jest niemożliwością nawet jeśli do ciąży doszło zobaczyc ją na usg. Najlepiej gdybys zrobiła beta hcg z krwi, ale nie wiem czy w GB takie badania robią. Jeśli nie, to musisz cierpliwie czekać na rozwój sytuacji.






Cytat:
Napisane przez ...Skierka... Pokaż wiadomość
cebulko doczytałam właśnie o infekcji. Nie wiem czy to aktualne ale jeśli nadal coś tam się zadziewa to skontaktuj się może ze swoim ginem...:
Idę do gina w czwartek, jeśli do tego czasu nie przejdzie to powiem. Póki co płucze tantum rosa i smaruję clotrimazolum.
__________________
Małe wielkie szczęście
Antoś - ur. 05.02.2014


A ja rosnę i rosnę

Edytowane przez cebulova
Czas edycji: 2014-01-28 o 16:15
cebulova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:44   #86
IsiaG
Zadomowienie
 
Avatar IsiaG
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 970
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez pennee Pokaż wiadomość
Zimą się urodziłam a zimy nie lubię. Kocham upały i lato, ale najlepiej jakbym miała wtedy urlop


O, to tak jak ja - piąteczka


Cytat:
Napisane przez Ivonccia94 Pokaż wiadomość
Ja staram się z moim partnerem o naszego Skarbusia już 3 miesiące i ciągle nic ...Ażż !! w tym miesiącu okres powinnam dostać 22-23 a po okresie a ni słychu a ni dychu !! , chociaż zrobiłam już chyba z 10 testów i nadal jedna krecha ;( ... 21 stycznia byłam u ginekologa w Polsce na badaniach stwierdził , że jestem zdrową kobietką i , że bez problem powinno nam się udać ... Czy to możliwe że na USG mógł przeoczyć że jestem w ciąży ? Teraz wróciłam do Anglii i nie wiem co się dzieje , okresu nie ma , test negatywny już szaleje ..... Lekkie nudności poranne mam , dość spory ból głowy ... no i ten pęcherz muszę często korzystać z toalety .... Przyznam się szczerze że raz nawet nie zdążyłam do niej dojść ... piersi mnie nie bolą , ale jakieś półtora tyg temu okropnie mnie swędziały, i pojawia mi się częsty śluz z niej taki biały gęsty bardzo gęsty ...a później ogromna suchość , aż sprawiało mi to ból przy ubieraniu bielizny , pochwa jest bardzo wrażliwa bolesna , jak by napuchnięta i uciśnięta ...Nie wiem co to może znaczyć .... Może ktoś miał podobne sytuacje proszę powiedzie co o tym sądzicie ?? jest szansa , że mogę zostać mamusia ? Tak tego pragniemy , ja i mój partner .....Pozdrawiam Ivona .

Musisz poczekać. Być może podróż zachwiała Twoimi hormonami. Często spóźniona miesiączka spowodowana jest przez stres, podróże. Wierzę, że chcesz być w ciąży i masz wszelkie możliwe objawy. Każda z nas przechodziła przez to. Jednak sądzę, że nie jesteś w ciąży. Przy tylu testach... pokazałby się chociaż cień. Próbujcie dalej a się uda. Powodzenia.
__________________

Chcę słyszeć Twój głośny śmiech, ciągle pamiętać każdą łzę i wszystkie Twoje smutki.
Chcę grać kołysanki do snu póki nie zaśniesz słodko znów
Maleńka i bezbronna
Szybko tak ucieka czas, cenny czas


córeczka



IsiaG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 16:53   #87
Sophia_1
Zadomowienie
 
Avatar Sophia_1
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 684
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Witam!
Humor mam dziś wisielczy. Nie dość, że przybiła mnie ta wczorajsza sytuacja z wątku mamusiowego, to jeszcze na wieczór się pokłóciłam z mężem. Spać nie mogłam, głowa mnie rozbolała. Dobrze, że chociaż mój syn daje do wiwatu to chociaż nie wpadam w paranoję, że z nim może być coś nie tak. Ja chcę już rodzić!!!
Słońce


Cytat:
Napisane przez kwitka13 Pokaż wiadomość
to żeś mnie teraz załamała - jestem starsza od Ciebie o dekadę

wczoraj wróciłam do swoich ćwiczeń, umarłam szczęśliwa. Wprawdzie po mojej kondycji sprzed pół roku nie pozostał nawet cień to i tak było warto - wszystko mnie boli
Jutro idę na basen a w weekend narty, nie dam się tej cholernej meno! Ona mi spać w nocy nie pozwala to skopie jej tyłek!
masz rację!

Cytat:
Napisane przez monini2507 Pokaż wiadomość
Hej
Witam się z kawką czekoladką i @ tak tak w końcu przylazła małpa jedna chyba się wczoraj wystraszyła i postanowiła już dziś z rana zawitać
Także już Linka proszę zmień mi na 31CS
A ja już w tym cyklu przygotowuję się do IUI z piękną lepszą i wzmocniona armią mojego małża a teraz tylko trzymajcie kciuki co by mi jajca piękne urosły
Miłego dzionka życzę może zajrzę później
To będziemy Was dopingować

Cytat:
Napisane przez pszczoua Pokaż wiadomość
Julek śpi a ja postanowiłam wypić kawkę (bez mleka ) żeby siły po nocce zebrać. Tak jak ładnie przesypiał nocki, tak od 4 dni znów budzi mi się na jedzonko co 2-3 godziny. W rezultacie miałam dziś 3 nocne karmienia... Już myślałam że może zębiska mu dokuczają, ale wczoraj pukałam łyżeczką i podejrzanych odgłosów nie słyszałam Tylko Julcio miał zaciesz z matki
Współczuję... Nasza Agata też śpi w kratkę. Ja całych nocek nie przesypiałam, ale zaznałam już 6 godzin snu i zmiana na 4 to masakra
I też nie wiem czemu, bo w dziubku cisza
Musiał się nieźle dziwić, co ta mama tam robi

Cytat:
Napisane przez Ivonccia94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc!!!
Hej.
Nie denerwuj się od razu, każdy ma prawo odpowiedzieć tak jak uważa za słuszne.
Ja też uważam, że 21 dc to za wcześnie żeby coś zobaczyć. Ponawiaj testy, ale cos mi się wydaje, że tyle już zrobiłaś, że któryś powinien coś pokazać. Nie mniej jednak powodzenia

mamaszkraba witaj

Idę robić sałatkę z makaronem i tuńczykiem (z majonezem). Będzie na kolację i na śniadanie jutro
__________________
Nie rezygnuj z marzeń. To, że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi.

08.09.2013 Agata - spełnienie Naszych marzeń
Sophia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 17:38   #88
czarna_mala
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_mala
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 015
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Witam się

Kocurku trzymam kciuki za pozytywne zakończenie tej całej żenującej sytuacji, wierzę, że dasz radę
A Marcello cudowny jest

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Witam!
Humor mam dziś wisielczy. Nie dość, że przybiła mnie ta wczorajsza sytuacja z wątku mamusiowego, to jeszcze na wieczór się pokłóciłam z mężem. Spać nie mogłam, głowa mnie rozbolała. Dobrze, że chociaż mój syn daje do wiwatu to chociaż nie wpadam w paranoję, że z nim może być coś nie tak. Ja chcę już rodzić!!!
Cebulko, już bliziutko do spotkania a myślałaś, co by było gdyby Antoni okazał się jednak Antoniną?

Cytat:
Napisane przez mamaszkrabka Pokaż wiadomość
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie
Urodziłam w sierpniu 2013 synka ( w avatarze), ważył 2900 i miał 55 cm. I nie wiem dlaczego, ale już po głowie chodzi mi następne
Witaj zostań z nami, my Cię tu namówimy na drugie dzieciątko

Cytat:
Napisane przez Linka1984 Pokaż wiadomość
wiesz kiedy ja ostatni raz temu byłam w pubie na piwie??? 11 lat temu...
No nie żartuj ciotka...

Cytat:
Napisane przez Ivonccia94 Pokaż wiadomość
Ja staram się z moim partnerem o naszego Skarbusia już 3 miesiące i ciągle nic ...Ażż !! w tym miesiącu okres powinnam dostać 22-23 a po okresie a ni słychu a ni dychu !! , chociaż zrobiłam już chyba z 10 testów i nadal jedna krecha ;( ... 21 stycznia byłam u ginekologa w Polsce na badaniach stwierdził , że jestem zdrową kobietką i , że bez problem powinno nam się udać ... Czy to możliwe że na USG mógł przeoczyć że jestem w ciąży ? Teraz wróciłam do Anglii i nie wiem co się dzieje , okresu nie ma , test negatywny już szaleje ..... Lekkie nudności poranne mam , dość spory ból głowy ... no i ten pęcherz muszę często korzystać z toalety .... Przyznam się szczerze że raz nawet nie zdążyłam do niej dojść ... piersi mnie nie bolą , ale jakieś półtora tyg temu okropnie mnie swędziały, i pojawia mi się częsty śluz z niej taki biały gęsty bardzo gęsty ...a później ogromna suchość , aż sprawiało mi to ból przy ubieraniu bielizny , pochwa jest bardzo wrażliwa bolesna , jak by napuchnięta i uciśnięta ...Nie wiem co to może znaczyć .... Może ktoś miał podobne sytuacje proszę powiedzie co o tym sądzicie ?? jest szansa , że mogę zostać mamusia ? Tak tego pragniemy , ja i mój partner .....Pozdrawiam Ivona .
Witaj :róża: zawsze jakieś prawdopodobieństwo, że jesteś w ciązy jest, jeśli serduszkujecie bez zabezpieczeń. Żadna z Nas tutaj nie jest niestety lekarzem i nie potrafi Ci dokładnie odpowiedzieć czy jesteś w ciąży czy nie. Testy rzadko się mylą, być może to jakieś wahania hormonalne ja z całęgo serca życzę Ci, aby to jednak była fasolinka

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Idę do gina w czwartek, jeśli do tego czasu nie przejdzie to powiem. Póki co płucze tantum rosa i smaruję clotrimazolum.
Ale przechodzi coś po Tantum Rosa?

Cytat:
Napisane przez Sophia_1 Pokaż wiadomość
Idę robić sałatkę z makaronem i tuńczykiem (z majonezem). Będzie na kolację i na śniadanie jutro
Wklej przepis do K. proszę

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

A co do wypowiedzi Santom o tych różnych tragediach, to też jestem za tym, aby takie wieści były poprzedzone "uwaga drastyczne" i potem napisane na biało, źle na mnie działają takie rzeczy, czuję że znowu zaczynam się blokować a nie chcę Was opuszczać na jakiś czas, przez takie rzeczy
__________________
Wybacz Życie, nie pozwolę się zmiażdżyć. Masz pecha, trafiłeś na silnego przeciwnika

Staraczka od stycznia 2013:
- insulinooporność
- heterozygota w mutacji MTHFR
- prawdopodobnie problemy z przepływami
- dodatnie: ANA, AOA
...i może jeszcze frytki do tego?

× 6

Edytowane przez czarna_mala
Czas edycji: 2014-01-28 o 17:39
czarna_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:12   #89
cebulova
Zadomowienie
 
Avatar cebulova
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 956
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez czarna_mala Pokaż wiadomość


Cebulko, już bliziutko do spotkania a myślałaś, co by było gdyby Antoni okazał się jednak Antoniną?
Mało prawdopodobne raczej, 4 różnych lekarzy potwierdziło a syn pokazuje na każdym usg swoje klejnoty szybciej niz buźkę
__________________
Małe wielkie szczęście
Antoś - ur. 05.02.2014


A ja rosnę i rosnę
cebulova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-28, 18:23   #90
czarna_mala
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_mala
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 15 015
Dot.: Razem tu wszystkie rozprawiamy..mamusie i przyszłe mamy. Staraczki i mamusie cz

Cytat:
Napisane przez cebulova Pokaż wiadomość
Mało prawdopodobne raczej, 4 różnych lekarzy potwierdziło a syn pokazuje na każdym usg swoje klejnoty szybciej niz buźkę
No to super



A ja przestałam brać dziś ten cholerny antybiotyk i wiecie co, pierwszy raz po braniu antybiotyku nie mam grzybka (obym nie wypowiedziała tego w niewłaściwym momencie ), za to brzuch tak mnie napiep**ał po braniu, że załagodziło ten ból siemię lniane jutro przytulanko, czwartek przerwa i w piątek planuję ponowny wymaz swój i małża ofkors

edit:
właśnie zadzwoniłam do Gin i 7-10 dni po odstawieniu antybiotyku robi się ponowny posiew, więc umówiłam się na przyszły czwartek
__________________
Wybacz Życie, nie pozwolę się zmiażdżyć. Masz pecha, trafiłeś na silnego przeciwnika

Staraczka od stycznia 2013:
- insulinooporność
- heterozygota w mutacji MTHFR
- prawdopodobnie problemy z przepływami
- dodatnie: ANA, AOA
...i może jeszcze frytki do tego?

× 6

Edytowane przez czarna_mala
Czas edycji: 2014-01-28 o 18:25
czarna_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-20 22:57:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:30.