Clare Blanc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-05-13, 14:46   #31
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Podkładu jeszcze nie wypróbowałam. Ale rozświetlacze (zamówiłam próbki wszystkich trzech) już po trochu tak i na ten moment wydaje mi się, że są świetne.

---------- Dopisano o 22:54 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



Jakim pędzlem nakładasz?
To mój debiut z minerałami, dotąd używałam głownie Clarins.
mam rozświetlacz cashmere i be mine - uwielbiam je!
teraz jest promocja -15% z okazji dnia matki i myślę nad bronzerem albo rózem

PS: minerały najlepiej nakłada mi się takimi kolorowymi z bdellium tools (mam jeszcze hakuro ale one nabierają zbyt dużo i aplikują bardzo brzydko, edm - zbyt małe i drapiące) zastanawiam się nad zoevą albo poczekam aż cb wypuści swoje - prototypy bardzo mi się spodobały (lubię mieć wszystko w jednym stylu )
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:02   #32
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Zamówiłam i już mam u siebie kolejny kolor - 330 w beżu. Bo 34o w beżu było dla mnie nieco za ciemne, poczeka na lato.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość

PS: minerały najlepiej nakłada mi się takimi kolorowymi z bdellium tools (mam jeszcze hakuro ale one nabierają zbyt dużo i aplikują bardzo brzydko, edm - zbyt małe i drapiące) zastanawiam się nad zoevą albo poczekam aż cb wypuści swoje - prototypy bardzo mi się spodobały (lubię mieć wszystko w jednym stylu )
gdzie kupujesz te pędzle?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 18:51   #33
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Zamówiłam i już mam u siebie kolejny kolor - 330 w beżu. Bo 34o w beżu było dla mnie nieco za ciemne, poczeka na lato.

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------



gdzie kupujesz te pędzle?
ja mam kolor beige 350 od listopada i końca nie widać a ostatnio zamowilam próbki 620 i 640 z żółtej serii golden i też bardzo mi odpowiadają (wszystkie naczynka i cienie pięknie ten żółtek przykrywa, cera wygląda na zdrowszą

pędzle bdellium zamówiłam na stronie http://bdelliumtools.pl/yellow-bambu-c32.html - mam taki komplet 5 z żółtej serii (szczególnie polecam ten duzy do podkladu (dokupilam drugi zielony) i skosny (też mam 2 -do rozswietlacza zielony i zolty do konturowania)
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-13, 19:32   #34
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
ja mam kolor beige 350 od listopada i końca nie widać a ostatnio zamowilam próbki 620 i 640 z żółtej serii golden i też bardzo mi odpowiadają (wszystkie naczynka i cienie pięknie ten żółtek przykrywa, cera wygląda na zdrowszą

pędzle bdellium zamówiłam na stronie http://bdelliumtools.pl/yellow-bambu-c32.html - mam taki komplet 5 z żółtej serii (szczególnie polecam ten duzy do podkladu (dokupilam drugi zielony) i skosny (też mam 2 -do rozswietlacza zielony i zolty do konturowania)
Dziękuję Ci bardzo

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:29 ----------

Jakie słodkie te pędzelki
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 15:39   #35
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Clare Blanc

  • Hej dziewczyny Jak zamowic te probki? nie widze takiej opcji na stronie
__________________

my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-24, 15:58   #36
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Clare Blanc

Tutaj:
http://sklep.clareblanc.pl/?___store=pl
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-31, 09:23   #37
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

hej dziewczyny! nowa na forum, ale z minerałami trochę mam do czynienia widzę, że szukacie tu porównań clare blanc do innych znanych marek mineralnych. U siebie na blogu puckowa.blogspot.com dodałam ostatnio takie porównania.

Jeżeli nie macie wyraźnie żółtego odcienia skóry nie zamawiajcie golden. Warm będzie wystarczająco z żółtymi tonami.
Sama używam z Annabelle Minerals GOLDEN FAIREST a z AMILIE MINERAL COSMETICS - Cashmere. Oba w wersji matującej.

Clare Blanc mam w odcieniu WARM 520. Miałam próbkę Warm 540 ale jednak było za ciemne. Generalnie jestem blada, ale Clare ma jeszcze bledsze odcienie niż ten mój. (btw. warm 540 to odpowiednik Anabelkowego Golden Fair oraz Amiliowego Sesame).

Zapraszam na bloga, poczytacie tam o cieniach z Clare - Mauve, Coraline, Light Brown, stormy grey, perfect black ale i o bronzerze rocka locka, różu charming, korektorze light 73 i lemon cover up

Jeżeli ktoś nie może się doczekać - poniżej załączam kilka porównań!

PS. Ja jestem zachwycona podkładem z Clare. Jest dla mnie najbardziej kremowy. Anabelki są na 3cim miejscu, Amilie na drugim. Jednak wiem, że nie wszystkie z was będą zadowolone - doszły mnie słuchy, że Clare może nie pasować osobom z dużymi problemami skórnymi - krycie może być za słabe. Jednak polecam zamówić sobie próbkę (ten mały słoiczek starczył mi na jakieś 7 użyć i jeszcze trochę go mam!, a to było 0.5g...) plus jakiś korektor. Wypryski lub przebarwienia pokryć korektorem a później podkład. A jak się będzie za dużo świecić - są próbki pudrów mineralnych, które można nanieść przed podkładem na strefę T a i w razie czego zrobić puder na strefę T, podkład i znów puder. Kombinujcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkladclareblanc.jpg (63,5 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc1.jpg (100,6 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc2.jpg (104,9 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc4.jpg (97,5 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc10.jpg (93,9 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc14.jpg (86,9 KB, 114 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc16.jpg (90,5 KB, 163 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc17.jpg (85,7 KB, 68 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc19warm520.jpg (102,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg clareblanc3.jpg (88,3 KB, 24 załadowań)
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 20:21   #38
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
PS. Ja jestem zachwycona podkładem z Clare. Jest dla mnie najbardziej kremowy. Anabelki są na 3cim miejscu, Amilie na drugim. Jednak wiem, że nie wszystkie z was będą zadowolone - doszły mnie słuchy, że Clare może nie pasować osobom z dużymi problemami skórnymi - krycie może być za słabe. Jednak polecam zamówić sobie próbkę (ten mały słoiczek starczył mi na jakieś 7 użyć i jeszcze trochę go mam!, a to było 0.5g...) plus jakiś korektor. Wypryski lub przebarwienia pokryć korektorem a później podkład. A jak się będzie za dużo świecić - są próbki pudrów mineralnych, które można nanieść przed podkładem na strefę T a i w razie czego zrobić puder na strefę T, podkład i znów puder. Kombinujcie
Witaj ja też uwielbiam te podkłady, nie mam wyprysków ale moja cera nie jest idealna - piegi, naczynka, hormonalne przebarwienia itd... i podkład regulujący radzi sobie bardzo dobrze. Nie używam korektora, tylko 2-3 cieniutkie warstewki podkładu. Najbardziej cenię sobie jego trwałość i to, że nic w ciągu dnia się nie ściera! A do tego wygląda bardzo, bardzo naturalnie! To zdecydowało, że porzuciłam swój ukochany dotąd NARS i Estee Lauder!

Nie mam takiej kolekcji jak Wy dziewczyny, ale powoli, systematycznie powiększam swój zbiór minerałków. Właśnie kupiłam rozświetlacz Papeetie Sweetie i jestem zakochana więcej zdjęć na moim blogu bitedelite. Zapraszam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg BITEDELITE-3172.jpg (65,8 KB, 69 załadowań)
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 11:12   #39
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

o, właśnie myślę o czymś jeszcze z Clare Blanc, ale dostałam info, że tworzą powoli swoje własne pędzelki, robią je w Europie, przykładają się do tego - więc czekam niecierpliwie jako pędzloholiczka
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-13, 11:25   #40
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Ja myślę o cieniu do brwi od nich. Tylko mam dylemat czy wziąć kolor blond czy jasny brąz...
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 06:48   #41
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

hm, a używasz jakiegoś cienia do brwi w ogóle, żeby można było porównać? Ja wzięłam cień z Clare Blanc w kolorze LIGHT BROWN - włosy mam ciemne blond. I z początku obawiałam się, że kolor jest zbyt jasny i trochę jakby ciepły. Jednak po użyciu i przeczesaniu grzebykiem brwi, patrzę... i w życiu nie miałam tak naturalnych (a zarazem jednak zrobionych) brwi!
W postach wyżej znajdziesz porównanie LIGHT BROWN do drogeryjnych cieni do brwi z Catrice i Golden Rose.
Ja prawdopodobnie zaopatrzę się jeszcze w kolor DARK BROWN - bo tych cieni do brwi można używać też jako zwykłe cienie do powiek, więc tak czy siak mi się przyda.
Swojej mamie zakupie odcień BLOND, bo ma włosy biało-szare A jak jakiś kolor nie podpasuje to tak jak pisałam wykorzystam w innym celu, bo się da!

Te cienie do brwi mają świetną pigmentację!
Opisy na stronie przy cieniach dużo dają. Choć ciężko im wierzyć, pomagają

Więcej o nich możesz przeczytać u mnie na blogu http://puckowa.blogspot.com/2015/05/...ien-mauve.html
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 16:33   #42
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
hm, a używasz jakiegoś cienia do brwi w ogóle, żeby można było porównać? Ja wzięłam cień z Clare Blanc w kolorze LIGHT BROWN - włosy mam ciemne blond. I z początku obawiałam się, że kolor jest zbyt jasny i trochę jakby ciepły. Jednak po użyciu i przeczesaniu grzebykiem brwi, patrzę... i w życiu nie miałam tak naturalnych (a zarazem jednak zrobionych) brwi!
W postach wyżej znajdziesz porównanie LIGHT BROWN do drogeryjnych cieni do brwi z Catrice i Golden Rose.
Ja prawdopodobnie zaopatrzę się jeszcze w kolor DARK BROWN - bo tych cieni do brwi można używać też jako zwykłe cienie do powiek, więc tak czy siak mi się przyda.
Swojej mamie zakupie odcień BLOND, bo ma włosy biało-szare A jak jakiś kolor nie podpasuje to tak jak pisałam wykorzystam w innym celu, bo się da!

Te cienie do brwi mają świetną pigmentację!
Opisy na stronie przy cieniach dużo dają. Choć ciężko im wierzyć, pomagają

Więcej o nich możesz przeczytać u mnie na blogu http://puckowa.blogspot.com/2015/05/...ien-mauve.html
Dziękuję Ci, zdjęcia z bloga są bardzo pomocne, te cienie do brwi wydają się ciepłe, ja lubię raczej chłodne, wpadające w szarość odcienie. Z paletki Catrice używałam jasniejszego odcienia, ale paletka jakoś mnie nie rzucała na kolana, już raczej byłam bardziej zadowolona z zelu do brwi Catrice. Oprócz nich używałam koloru blonde od Bobbi Brown (również żel) idealny dla mnie i koloru najjasniejszego z kredek Maca. Teraz chciałabym coś mineralnego.

Natomiast cienie Clare Blanc mnie zaintrygowaly... I ten róż Cienie kupię na pewno.

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

zamówiłam cień mauve, kusi jeszcze coraline
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 11:11   #43
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Ja też byłam przerażona kolorami cieni do brwi z Clare. Bo na zdjęciach są mega ciepłe, a ja jednak lepiej wyglądam w kolorach chłodnych - przynajmniej tak mi się wydaje. No i brwi mam w kolorze chłodnego brązu (ciemnego blondu, jak kto woli) - ale tzw mysi blond :P czyli jakby z popielem.

Jednak o dziwo ten cień do brwi z Clare bardzo mi podpasował kolorem, choć bałam się bardzo o jego tonację. Po nałożeniu na brwi i lekkim wyczesaniu grzebykiem efekt jest przepiękny.

Pamiętaj też, że cień do brwi powinien być jaśniejszy niż twoje brwi chociaż odrobinę - żeby nie wyglądały jak przerysowane markerem A jeżeli lubisz brązy na powiekach (i masz chęć) to zawsze zamówiony cień do brwi jak nie sprawdzi się do brwi - będzie idealny do powiek.

Z resztą ja tego swojego LIGHT BROWN używam właśnie dwojako - w podróży idealnie. Jak używałaś jasnego odcienia z Catrice to może faktycznie LIGHT BROWN jest dla Ciebie. Moja mama ma jaśniejsze brwi niż ja a też z LIGHT BROWN wyglądała świetnie, tylko trzeba pamiętać o przeczesaniu brwi z nadmiaru kosmetyku po aplikacji. BLONDIE zamówię pewnie też, jak już pisałam wcześniej, no i ten ciemniejszy też - ale to też ze względu na to, że ostatnio lubię brązy na powiekach.

A propo Bobbi Brown - używam odcienia MAHOGANY - więc dużo ciemniejszy chyba niż ty. Do Mac nie mam porównania, bo od nich tylko pędzle mam - na nic z kolorówki się jeszcze nie zdecydowałam.

Róże mają piękne z Clare. CHARMING jest boski - ale powoli już nic nie mieści mi się w szafkach...

Cień MAUVE jest przepiękny, szybko można z nim wyczarować dzienny ale i też wieczorowy makijaż oka. Ostatnio używam go prawie codziennie.

CORALINE za to ładnie podkręca makijaż z użyciem MAUVE dodaje mu lekkiego różu - bo sam MAUVE niby różowy jest ale z popielem, szarością, brązem... CORALINE za to pięknie różowy - no i oba te kolory pasują chyba każdemu!
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 20:06   #44
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja myślę o cieniu do brwi od nich. Tylko mam dylemat czy wziąć kolor blond czy jasny brąz...
znalazłam to zdjęcie gdzieś na ich fb - moze ci pomoże
blond do brwi, jasny braz do brwi i cień biscoti
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond_lightbrown_biscotti2.jpg (49,4 KB, 75 załadowań)
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:21   #45
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
A jeżeli lubisz brązy na powiekach (i masz chęć) to zawsze zamówiony cień do brwi jak nie sprawdzi się do brwi - będzie idealny do powiek.
Dziękuję Ci bardzo, pomogłaś

Na powiekach też wolę chłodne odcienie

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
znalazłam to zdjęcie gdzieś na ich fb - moze ci pomoże
blond do brwi, jasny braz do brwi i cień biscoti
Czy mi się wydaje czy cień biscoti jest chłodniejszy od jasnego brązu do brwi? Blond zdecydowanie za jasny, upewniłam się

Edytowane przez Linka25
Czas edycji: 2015-06-15 o 21:24
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-15, 21:45   #46
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

a Biscoti to cień skąd? Bo Clare nie ma chyba czegoś takiego w swoim asortymencie? Na fb Clare znalazłam jeszcze takie zdjęcie cieni do brwi (dorzucam też znalezione na ich profilu zdjęcia cieni )
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 12:12   #47
ja_ja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 10
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
hej dziewczyny! nowa na forum, ale z minerałami trochę mam do czynienia widzę, że szukacie tu porównań clare blanc do innych znanych marek mineralnych. U siebie na blogu puckowa.blogspot.com dodałam ostatnio takie porównania.

Jeżeli nie macie wyraźnie żółtego odcienia skóry nie zamawiajcie golden. Warm będzie wystarczająco z żółtymi tonami.
Sama używam z Annabelle Minerals GOLDEN FAIREST a z AMILIE MINERAL COSMETICS - Cashmere. Oba w wersji matującej.

Clare Blanc mam w odcieniu WARM 520. Miałam próbkę Warm 540 ale jednak było za ciemne. Generalnie jestem blada, ale Clare ma jeszcze bledsze odcienie niż ten mój. (btw. warm 540 to odpowiednik Anabelkowego Golden Fair oraz Amiliowego Sesame).

Zapraszam na bloga, poczytacie tam o cieniach z Clare - Mauve, Coraline, Light Brown, stormy grey, perfect black ale i o bronzerze rocka locka, różu charming, korektorze light 73 i lemon cover up

Jeżeli ktoś nie może się doczekać - poniżej załączam kilka porównań!

PS. Ja jestem zachwycona podkładem z Clare. Jest dla mnie najbardziej kremowy. Anabelki są na 3cim miejscu, Amilie na drugim. Jednak wiem, że nie wszystkie z was będą zadowolone - doszły mnie słuchy, że Clare może nie pasować osobom z dużymi problemami skórnymi - krycie może być za słabe. Jednak polecam zamówić sobie próbkę (ten mały słoiczek starczył mi na jakieś 7 użyć i jeszcze trochę go mam!, a to było 0.5g...) plus jakiś korektor. Wypryski lub przebarwienia pokryć korektorem a później podkład. A jak się będzie za dużo świecić - są próbki pudrów mineralnych, które można nanieść przed podkładem na strefę T a i w razie czego zrobić puder na strefę T, podkład i znów puder. Kombinujcie
Dzięki za link. Dostałam próbki teraz czas testować!
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
ja_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 14:43   #48
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Clare Blanc

Czy któraś z was ma porównanie do Neauty? Uzywam Golden Medium i zastanawiam się nad produktem CB, ale nie wiem, w jaki odcień celować.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 17:37   #49
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Kaataarzynaa1 - Niestety Neauty jeszcze u mnie nie zawitało jedyne co mogę dodać jeszcze, to że Lucy Minerals podkład Light jest podobny do Warm 520 z Clare Blanc (i do Annabelle Minerals Golden Fairest oraz do Amilie Mineral Cosmetics Cashmere)

ja_ja - dawaj znać jak wrażenia o Clare! ;]
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-17, 20:23   #50
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Kaataarzynaa1 - Niestety Neauty jeszcze u mnie nie zawitało jedyne co mogę dodać jeszcze, to że Lucy Minerals podkład Light jest podobny do Warm 520 z Clare Blanc (i do Annabelle Minerals Golden Fairest oraz do Amilie Mineral Cosmetics Cashmere)
Z Annabelle Golder Fair był za jasny, a Light o niebo za ciemny W który z podkładów CB radziłabyś mi celować?
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 20:41   #51
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
a Biscoti to cień skąd? Bo Clare nie ma chyba czegoś takiego w swoim asortymencie? Na fb Clare znalazłam jeszcze takie zdjęcie cieni do brwi (dorzucam też znalezione na ich profilu zdjęcia cieni )
cień biscoti ma zostać wprowadzony, ale można go zamówić bo dostałam info na fb, że mozna włożyć do koszyka dowolny cień a w uwagach w formularzu zakupowym poprosić o wymianę na cień BISCOTI, rzeczywiście jest chłodniejszy i nadal jasny, wg mnie nadaje się do brwi dla blondynek i sama się nad nim zastanawiam kuszą mnie satynowe cienie do powiek ale nie mam już nic do brwi... co tu wybrać...
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 21:24   #52
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

podobają mi się: mood pink, taupe, demure, groove

Kto zna, kto pomoze? Mam mauve, pewnie zbliżony do niego będzie groove? To wzięłabym raczej taupe / demure.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 22:00   #53
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
podobają mi się: mood pink, taupe, demure, groove

Kto zna, kto pomoze? Mam mauve, pewnie zbliżony do niego będzie groove? To wzięłabym raczej taupe / demure.
ja mam mauve, taupe i truffle a moja siostra ma groove i muszę wybłagać od niej odsypkę :P pięknie podbija niebieskie oko, jest najbardziej brązowy z tych wymienionych (mauve tez jest sliczny - taki bardzo brudny róż i zupełnie inny!), idealny i na dzień i na wieczór taupe jest najbardziej wymagający i nie umiem się ładnie nim pomalować jako jedyny z tych wymienionych ma matową ciemną bazę i do tego delikatne drobinki, reszta jest satynowa... a i tak najczęściej maluję się truffle
uwielbiam te cienie! są baaaaaaaaardzo trwałe! bez żadnej bazy trzymają się cały dzień! Zupełnie nic się nie rolują
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-17, 22:22   #54
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
ja mam mauve, taupe i truffle a moja siostra ma groove i muszę wybłagać od niej odsypkę :P pięknie podbija niebieskie oko, jest najbardziej brązowy z tych wymienionych (mauve tez jest sliczny - taki bardzo brudny róż i zupełnie inny!), idealny i na dzień i na wieczór taupe jest najbardziej wymagający i nie umiem się ładnie nim pomalować jako jedyny z tych wymienionych ma matową ciemną bazę i do tego delikatne drobinki, reszta jest satynowa... a i tak najczęściej maluję się truffle
uwielbiam te cienie! są baaaaaaaaardzo trwałe! bez żadnej bazy trzymają się cały dzień! Zupełnie nic się nie rolują

a do zielonych oczu polecilabyś groove czy raczej truffle? mauve rzeczywiście jest niesamowity, nie znam żadnego innego, ktory robilby coś takiego z moim spojrzeniem...

---------- Dopisano o 23:22 ---------- Poprzedni post napisano o 23:15 ----------

demure tez wygląda nieźle
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-18, 00:10   #55
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Kaataarzynaa1 Pokaż wiadomość
Z Annabelle Golder Fair był za jasny, a Light o niebo za ciemny W który z podkładów CB radziłabyś mi celować?
Hmm... Golden fairest z Annabelle to Warm 520. Dawałam gdzieś swatche wcześniej.
Więc może zamów sobie próbkę Warm 540 i Warm 550? Będą ciemniejsze trochę, myślę, że powinnaś z jednym z nich trafić. Ja zamówiłam sobie kiedyś warm 520 i 540 i od razu trafiłam
W razie czego możesz też zapytać na facebooku na fanpejdżu Clare Blanc. Napisz im posta tam albo w prywatnej wiadomości, jakich używasz lub używałaś firm i odcieni - pomogą ci dopasować.

Jeżeli chcesz mogę zrobić ci swatcha Warm 540, bo też go posiadam. Pamiętaj tylko, że odcienie Warm są ciepłe ale nie "słoneczne". Goldeny z Annabelle maja zielonkawe tony więc są "ciemniejsze".
Warm z Clare jest delikatnie żółty. Jak masz mocniej żółty pigment możesz celować w GOLDEN, choć wydaje mi się on za żółty dla większości polek...

Ja myslalam, że mam mega żółtą skórę, stąd pojawił się anabelkowy golden fairest (jeszcze nie było odcieni sunny, które weszły teraz). a golden fairest mnie lekko przyżółca za bardzo i jeszcze ten oliwkowy ton... jednak nie mogę go nosić za często, bo wyglądam wtedy na jakąś przybitą i muszę więcej kombinować, żeby to nie rzucało się w oczy.
Przy Warm 520 z Clare moja cera dostaje ładnego, świeżego kolorytu, w końcu twarz jest tak jasna jak szyja Kolor Warm-u jest delikatnie żółty z delikatnym neutralnym tonem - ale nie kanarkowy, a więc nie przyciemniam się.
A co do odcienia mojej skóry, po długich latach myslenia o tym - owszem, mam zolty pigment, widac to mocno. Ale mam też troche pękajace naczynka na nosie i policzkach, więc tam neutralizowac je musze zoltym odcieniem... moje żyły mają kolor niebiesko -zielony - a więc tak pół na pół. Jestem sobie między neutralem a goldenem (jak już tak podkładami mówimy :P). Neutral jest z różowym pigmentem, którego unikam ze względu na częste zaczerwienienia a golden jest za żółty. Na szczęście Clare ma coś pomiedzy i tym czymś jest Warm
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkladclareblanc.jpg (495,9 KB, 62 załadowań)

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2015-06-18 o 07:39
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-24, 23:50   #56
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
o, właśnie myślę o czymś jeszcze z Clare Blanc, ale dostałam info, że tworzą powoli swoje własne pędzelki, robią je w Europie, przykładają się do tego - więc czekam niecierpliwie jako pędzloholiczka
Ja też czekam na te pędzelki, z niecierpliwością! Jeśli ich jakośc będzie taka jak kosmetyków (i opakowań) to

Margitea - ty jesteś tutaj specem, jaki bronzer z CB polecasz? Mam Fraser Beach i Papettie Sweetie (ten sprawdza się u mnie jako rozświetlacz) ale po przeczytaniu opinii, zastanawiam się jeszcze nad Lanikai Paradise... Poradź
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 10:02   #57
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość

Jeżeli chcesz mogę zrobić ci swatcha Warm 540, bo też go posiadam. Pamiętaj tylko, że odcienie Warm są ciepłe ale nie "słoneczne". Goldeny z Annabelle maja zielonkawe tony więc są "ciemniejsze".
Ja bardzo poproszę takiego swatcha. Gdybyś jeszcze mogła porównać je do AM to byłaby pełnia szczęścia
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-25, 10:52   #58
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Margitea - ty jesteś tutaj specem, jaki bronzer z CB polecasz? Mam Fraser Beach i Papettie Sweetie (ten sprawdza się u mnie jako rozświetlacz) ale po przeczytaniu opinii, zastanawiam się jeszcze nad Lanikai Paradise... Poradź

Hah, dziękuję za zaufanie, ale jeszcze specem nie jestem Ja się tylko zachwyciłam CB i dzielę się zachwytami
Z bronzerem będzie mi ciężko doradzić jeżeli chodzi o CB. Posiadam od nich jedynie próbkę rocka locka i wrzucałam swatche na poprzedniej stronie z porównaniem do bronzera z Bikor i Mary Kay.
Rocka Locka lubię, ale ja głównie ocieplam twarz, nie muszę jej konturować. Linkai Paradise będzie na pewno chłodniejszym bronzerem niż moja Rocka Locka...
Ps. Mogłabyś wrzucić tu swatche Fraser Beach i Papettie Sweetie?
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 13:46   #59
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Ja bardzo poproszę takiego swatcha. Gdybyś jeszcze mogła porównać je do AM to byłaby pełnia szczęścia
Hej, w natłoku wszystkie zgubiłam twojego posta I dopiero teraz się zorientowałam, że go przeoczyłam i nie odpisałam nic. Zrobiłam dla ciebie swatche, zerknij
pokrótce mamy tam:
podkład z Lucy - neutralno-żółty jest, ale tak mega delikatnie
podkład Amilie CASHMERE - na tej focie wyszedł dziwnie, normalnie jest bez takiego pomarańczowego tonu, też jest takim neutralnym kolorem z lekką żółcią
podkład CLARE BLANC WARM 520 - mój idealny odcień, bardzo delikatnie żółty bez innych podtonów, choć tych dwóch powyżej też mogę używać, bo na twarzy są śliczne
podkład CLARE BLANC WARM 540 - podkradłam go mamie, żeby ci pokazać różnicę jest mocniej żółty, ale dalej nie kurczakowy. Właśnie dlatego na stronce Clare przy podkładach WARM i GOLDEN jest opis, że jeżeli nie masz wyraźnie żółtego tonu skóry nie kupuj GOLDEN, tylko WARM
podkład AMILIE SESAME - bardzo podobny odcień do warm 540 z Clare, mama używa ich zamiennie, choć ten ma bardzo delikatny podton pomarańczy. Ledwo zauważalny, ale na ręce jak dałam grubsza warstwę podkładu to widać
na koniec podkład GOLDEN FAIREST z Annabelle - oliwkowy. żółty kolor+oliwkowy ton. u mnie potrafi niestety wyglądać bardzo blado - i tu mam pecha, bo mam tych podkładów aż 3 (takie wiesz, na zapas kupione w każdej możliwej formule...)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg podkladyswatchewszystko.jpg (815,0 KB, 183 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-27, 14:37   #60
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Hej, w natłoku wszystkie zgubiłam twojego posta I dopiero teraz się zorientowałam, że go przeoczyłam i nie odpisałam nic. Zrobiłam dla ciebie swatche, zerknij
pokrótce mamy tam:
podkład z Lucy - neutralno-żółty jest, ale tak mega delikatnie
podkład Amilie CASHMERE - na tej focie wyszedł dziwnie, normalnie jest bez takiego pomarańczowego tonu, też jest takim neutralnym kolorem z lekką żółcią
podkład CLARE BLANC WARM 520 - mój idealny odcień, bardzo delikatnie żółty bez innych podtonów, choć tych dwóch powyżej też mogę używać, bo na twarzy są śliczne
podkład CLARE BLANC WARM 540 - podkradłam go mamie, żeby ci pokazać różnicę jest mocniej żółty, ale dalej nie kurczakowy. Właśnie dlatego na stronce Clare przy podkładach WARM i GOLDEN jest opis, że jeżeli nie masz wyraźnie żółtego tonu skóry nie kupuj GOLDEN, tylko WARM
podkład AMILIE SESAME - bardzo podobny odcień do warm 540 z Clare, mama używa ich zamiennie, choć ten ma bardzo delikatny podton pomarańczy. Ledwo zauważalny, ale na ręce jak dałam grubsza warstwę podkładu to widać
na koniec podkład GOLDEN FAIREST z Annabelle - oliwkowy. żółty kolor+oliwkowy ton. u mnie potrafi niestety wyglądać bardzo blado - i tu mam pecha, bo mam tych podkładów aż 3 (takie wiesz, na zapas kupione w każdej możliwej formule...)
Choć to nie dla mnie, to i tak od siebie dziękuję za fotkę Chyba będę musiała zamówić Warm 640, bo 540 jest na oko odpowiednikiem Sezame, który jest teraz dla mnie ciut za jasny.
__________________
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.