Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-30, 23:32   #1
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372

Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse


Witam, widziałam dzisiaj w TESCO nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse, niby farba w postaci pianki bez amoniaku. Mam uprzedzenia do farb tej firmy, jednak nowość kusi,zwłaszcza kolor 1000 - perłowy blond

Czy któraś z Was już jej używała? do tej pory widziałam te farby tylko w TESCO, w Naturze i Rossmannie nie zauważyłam.

Pozdrawiam
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:04   #2
gina_deville
Raczkowanie
 
Avatar gina_deville
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 109
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ja właśnie trzymam ją na włosach - kolor czarny brąz, kupiona w tesco. zmywam za 15 minut i zobaczymy co z tego wyjdzie. trochę się boję podrażnień, bo zawiera SLS i nie wiem jak to będzie z moją wrażliwą skórą głowy.

w każdym razie nakładanie fantastyczne, konsystencja pianki, dosyć rzadkiej. wystarczy ją wmasować i wydaje mi się, że pokryła bardzo dobrze wszystkie włosy. farby jest bardzo dużo - mam włosy do połowy pleców i jedno opakowanie w zupełności wystarczyło . przy linii włosów i w okolicach uszu trzeba się wspomóc trochę pędzlem.

edytuję posta jak zmyję i wysuszę włosy, póki co jestem zadowolona
__________________
speed demon
gina_deville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 11:19   #3
katinka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

A ile dokładnie ją trzymałaś na włosach?? Na opakowaniu chyba nie ma żadnej info ,tylko tyle,żeby nałożyć jak szampon:/Czy się mylę??
katinka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:17   #4
gina_deville
Raczkowanie
 
Avatar gina_deville
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 109
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

w ulotce podają 30 minut i tyle trzymałam.
ogólnie jestem bardzo zadowolona, zmywa się niesamowicie szybko, nie farbuje skóry, odżywka standardowa jak w farbach schwarzkopf - biała w tubce, myślę że starczy mi jeszcze na jakieś 5 użyć. włosy nie śmierdzą bardzo farbą, wyglądają dużo lepiej niż po innych farbach. ogólnie same plusy .
no i aplikacja jest dziecinnie prosta, pianka nie kapie na całą łazienkę i ubranie, nie spływa z włosów.
kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu ale farbowałam na wymyty czarny, więc nie mogę się do tego przyczepić.
zdecydowanie polecam, chyba znalazłam w końcu farbę, której będę się trzymać
__________________
speed demon
gina_deville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 13:53   #5
katinka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Mmmm...Brzmi zachęcająco Ciekawe czy zacznie się wypłukiwać niedługo:/No,pożyjemy,zobaczymy,ale po takiej ocenie ja też lecę ją kupić
katinka09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 18:22   #6
Kenamysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kupiłam dzisiaj tą farbę w Rossmanie, odcień średni blond 800. Jutro zamierzam zdekoloryzować włosy za pomocą Color Peel i na rudzielce eksperymentalnie nałożę ten mus. Skusiła mnie ta "trwała koloryzacja bez amoniaku" i forma musu.

Dodam jeszcze, że po otworzeniu pudełka znalazłam w nim fajną, solidną pompkę do "robienia" tego musu, tylko rękawiczki ochronne kiepskie, ogromne!

Edytowane przez Kenamysz
Czas edycji: 2010-09-03 o 18:26
Kenamysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 18:56   #7
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Kenamysz Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj tą farbę w Rossmanie, odcień średni blond 800. Jutro zamierzam zdekoloryzować włosy za pomocą Color Peel i na rudzielce eksperymentalnie nałożę ten mus. Skusiła mnie ta "trwała koloryzacja bez amoniaku" i forma musu.

Dodam jeszcze, że po otworzeniu pudełka znalazłam w nim fajną, solidną pompkę do "robienia" tego musu, tylko rękawiczki ochronne kiepskie, ogromne!
Jak możesz to wklej fotkę po farbowaniu
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 19:52   #8
Kenamysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kumkumkum1986 Pokaż wiadomość
Jak możesz to wklej fotkę po farbowaniu
Dobrze, postaram się pstryknąć zdjęcia. Już nie mogę się doczekać zmiany koloru!
Kenamysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 13:04   #9
gina_deville
Raczkowanie
 
Avatar gina_deville
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 109
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

faktycznie, zapomniałam o tym napisać, ale rękawiczki są naprawdę beznadziejne, wielkie i się zsuwają .
__________________
speed demon
gina_deville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-05, 19:34   #10
gusiagatko
Zakorzenienie
 
Avatar gusiagatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 3 202
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Kenamysz Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj tą farbę w Rossmanie, odcień średni blond 800. Jutro zamierzam zdekoloryzować włosy za pomocą Color Peel i na rudzielce eksperymentalnie nałożę ten mus. Skusiła mnie ta "trwała koloryzacja bez amoniaku" i forma musu.

Dodam jeszcze, że po otworzeniu pudełka znalazłam w nim fajną, solidną pompkę do "robienia" tego musu, tylko rękawiczki ochronne kiepskie, ogromne!


i jak?? Ładny kolorek wyszedł?
__________________

06.07.2011
06:06
gusiagatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 15:34   #11
kumkumkum1986
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 372
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

http://www.perfectmousse.com/products/500-medium-brown/

tutaj można sobie pooglądać olory

ja kupiłam najjaśniejszy kolor, do soboty mam zamiar wypróbować :P
tzn odrostów mam zamiar nie farbować, tylko ożywić włosy już rozjaśniane
kumkumkum1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-08, 00:14   #12
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Kupiłam w Rossmanie za ok 22 zł, i te 22 zł poszło jakby do śmieci Dziewczyny, totalna strata pieniędzy. Włosy maluje od ponad 10 lat i nigdy nie miałam tak beznadziejnej farby, o zgrozo, nie nazwałabym tego szamponetka! Zakupiłam kolor Czarny, taki jak zawsze. Nałożenie faktycznie ok, pianka bardzo wydajna, ale co z tego, skoro nawet mi nie zafarbowało odrostów! Mam swój kolor ciemny mysi, podatny na farby. Włosy zrobiły się brązowe, ale to nawet nie jest podobne do czerni! To nawet nie jest ciemny brąz Trzymałam ją 40 min, tak na wszelki wypadek. Miałam jej użyć przed ślubem, który jest za miesiac. Dziękować niebiosom, że użyłam jej dla sprawdzenia teraz, bo by mnie szlak trafił podwójnie! Podobno farba Sayos jest świetna, tyle że ma chyba amoniak. To ja jużwole zwykły szampon koloryzujący do 36 myć!

---------- Dopisano o 00:14 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

Moim zdaniem, to jest ich felerny produkt. Po 1. nie ma go na ich ofecjalnej stronie, po 2. Pudełka są przerabiane. Na pudełkach w obcym języku są zrobione nakładki w naszym. Dla mnie to wygląda, jakby gdzieś indziej się nie sprzedawał, to siup do polski, u nas łykną wszystko
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 18:25   #13
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

mnie zainteresowały złote blondy 668 i 750 - jutro w rossmannie promocja 16 zł
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-09, 21:50   #14
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

kathy 668 i 750 to już zdecydowanie jasne brązy

Ja właśnie zmyłam 1000 z włosów ale zdaje się że moich włosów na poziomie 8-9 w ogóle nie ruszyła....

edit:

jednak rozjaśniło chociaż niestety kolor nie jest taki ślicznie chłodny jak na próbniku Bardziej coś w stylu złotego blondu z pudełka... No i słabo wzięło odrosty w kolorze ciemnego blondu-jasnego szatyna także są minimalnie ciemniejsze niż całe włosy. Plus taki że nie zniszczyło moich i tak dosyć suchych włosów - zaryzykoswałabym stwierdzenie że są nawet bardziej miękkie niż przed farbowaniem. Wklejam zdjęcie - może komuś się przyda
1 i 2
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.

Edytowane przez Nea75
Czas edycji: 2010-09-10 o 09:38
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 23:36   #15
Klaudia9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
Trzymałam ją 40 min, tak na wszelki wypadek.
Po pierwsze farby nie ma sensu trzymać na włosach dłużej niż 30 min, gdyż po 30 minutach odcień się nie zmieni, a tylko zniszczysz sobie włosy. Reakcja chemiczna jaka następuję przy łączeniu koloryzatora i utleniacza potrafi farbować włos do ok 30 min, po tym czasie mieszanka nie nadaje się już do farbowania.


Po drugie Schwarzkopf jest renomowaną firmą, która ma zasięg światowy (w Polsce od tego roku są patronem Elite Model Look- teraz "Schwarzkopf Elite Model Look") i wątpie by jakiś produkt trafił do Polski ze względu na niską sprzedajność.

Po trzecie włosów się nie maluje tylko farbuje

Po czwarte jeśli farbujesz włosy 10 lat (w tym czasie pewnie jakieś suszenie suszarką, prostowanie, kręcenie) to z pewnością struktura włosa jest naruszona i niektóre farby inaczej mogą reagować (jeśli chcesz możesz mi podać maila wyślę Ci prezentację w power poincie dotyczącą zniszczonych włosów i farbowania, bo nie będę się tutaj rozwodzić)
Klaudia9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 10:42   #16
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

bianeczkaa a czy przypadkiem nie bełtałaś ta buteleczką przed użyciem?

Generalnie pomysł aplikacji jest strzałem w 10 Mam taka farbkę ale czeka aż mi poprzednie farbowanie trochę zejdzie. Na minus wg mnie kolory - wszystkie są ciepłe, złotawe
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 13:57   #17
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Klaudia9191 Pokaż wiadomość
Po pierwsze farby nie ma sensu trzymać na włosach dłużej niż 30 min, gdyż po 30 minutach odcień się nie zmieni, a tylko zniszczysz sobie włosy. Reakcja chemiczna jaka następuję przy łączeniu koloryzatora i utleniacza potrafi farbować włos do ok 30 min, po tym czasie mieszanka nie nadaje się już do farbowania.


Po drugie Schwarzkopf jest renomowaną firmą, która ma zasięg światowy (w Polsce od tego roku są patronem Elite Model Look- teraz "Schwarzkopf Elite Model Look") i wątpie by jakiś produkt trafił do Polski ze względu na niską sprzedajność.

Po trzecie włosów się nie maluje tylko farbuje

Po czwarte jeśli farbujesz włosy 10 lat (w tym czasie pewnie jakieś suszenie suszarką, prostowanie, kręcenie) to z pewnością struktura włosa jest naruszona i niektóre farby inaczej mogą reagować (jeśli chcesz możesz mi podać maila wyślę Ci prezentację w power poincie dotyczącą zniszczonych włosów i farbowania, bo nie będę się tutaj rozwodzić)
Cześć, myślę że większość - jest po prostu strasznie zawiedziona ,,Palette,, dlatego kojarzy Schwarzkopf z czymś gorszym.
Ja mam duży problem jeśli chodzi o farbowanie włosów - ponieważ farba wypłukuje się z końców bardzo szybki - dodam że używam tylko i wyłącznie farb profesjonalnych w kolorach miedzi i rudości. Ostatnio ktoś mi doradził żeby właśnie ,,Palette,, sobie strzelic to na pewno się nie wypłuka (no ale brak tam rudości). Czy z tej nowej serii znajdę coś dla siebie, najbardziej pasował by mi kolor średnia miedź (7.4 lub 8.4).
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 18:15   #18
Klaudia9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Cześć, myślę że większość - jest po prostu strasznie zawiedziona ,,Palette,, dlatego kojarzy Schwarzkopf z czymś gorszym.
Ja mam duży problem jeśli chodzi o farbowanie włosów - ponieważ farba wypłukuje się z końców bardzo szybki - dodam że używam tylko i wyłącznie farb profesjonalnych w kolorach miedzi i rudości. Ostatnio ktoś mi doradził żeby właśnie ,,Palette,, sobie strzelic to na pewno się nie wypłuka (no ale brak tam rudości). Czy z tej nowej serii znajdę coś dla siebie, najbardziej pasował by mi kolor średnia miedź (7.4 lub 8.4).

hej kathy
faktycznie farba Palette jest farbą bardzo mocną i nie polecam jej osobom mającym delikatne włosy (choć skład farby zmienił się jakiś czas temu i w chwili obecnej i tak są już lepsze) z rudych kolorków faktycznie Palette nic nie ma, a próbowałaś może natural & easy tam jest rudy kolor - średni miedziany blond (nie pamiętam nr) bardzo dużo klientek go sobie chwali, więc może faktycznie jest dobry. Ja nie próbowałam więc nie jestem w stanie powiedzieć. Używasz przy każdym myciu odżywki regenerującej ?? polecałabym dwa razy w tyg maseczkę regenerującą, gdy łuski włosów się zregenerują i zamkną to farba nie będzie się tak wypłukiwać, a może podetnij końcówki ??
Klaudia9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-11, 18:49   #19
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Klaudia9191 Pokaż wiadomość
hej kathy
faktycznie farba Palette jest farbą bardzo mocną i nie polecam jej osobom mającym delikatne włosy (choć skład farby zmienił się jakiś czas temu i w chwili obecnej i tak są już lepsze) z rudych kolorków faktycznie Palette nic nie ma, a próbowałaś może natural & easy tam jest rudy kolor - średni miedziany blond (nie pamiętam nr) bardzo dużo klientek go sobie chwali, więc może faktycznie jest dobry. Ja nie próbowałam więc nie jestem w stanie powiedzieć. Używasz przy każdym myciu odżywki regenerującej ?? polecałabym dwa razy w tyg maseczkę regenerującą, gdy łuski włosów się zregenerują i zamkną to farba nie będzie się tak wypłukiwać, a może podetnij końcówki ??
tak maski regenerujące czasami ampułki - dosłownie wszystko, faktycznie końce są przetrawione ale na razie cięcie chyba nie wchodzi w grę, mam długie włosy ale maksymalnie wycieniowane - szczególnie górna warstwa ok 12 cm więc muszę czekac - u mnie to takie błędne koło i trochę za często farbuję...a to wynika z tego że kolor się wypłukuje
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 12:13   #20
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie
 
Avatar pilnikDOpaznokci
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

dwa dni temu użyłam tej farbopianki, z koloru jestem zadowolona. fajnie się ją nakłada (jak ktoś ma wprawę to nawet pędzelek będzie zbędny), ładnie pachnie, łatwo się zmywa z zabrudzonej skóry. jednak mam 'JEDNO' ale. zacznę od początku. w każdej instrukcji obsługi piszą że trzeba robić tą próbę uczuleniową, ja oczywiście nie zrobiłam, bo mi się nie chciało czekać (byłam strasznie napalona na farbę ;]). no i pokarało. tak mnie głowa zaczęła piec, swędzieć, szczypać, chromolić, ale niee powiedziałam:'nie zmyję cię, siedź puki mi dobrze nie zafarbujesz włosów. i czekałam. po kilku minutach przestało. ino ruszyłam włosy żeby jeszcze coś tam domasować tej farby i znowu to samo. ehhh... po umyciu, po nałożeniu odżywki jeszcze coś tam swędziało, ale na szczęście przeszło. teraz kurczę boję się żeby mi włosiny nie zaczęły wypadać, bo jak dojdzie do reakcji uczuleniowej to się lubią przerzedzić . wiem, wiem, wiem, teraz zaczniecie mnie ganić ' jak tak mogłaś', 'to nieodpowiedzialne', 'co po nagle to po diable'. pliiiss, nie kopcie już leżącego

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

a jeszcze jedno, (znowu się pośpieszyłam), kolor to- ciemny brąz. a co do za dużych, zsuwających się i szum,nie nazwanych 'rękawiczek' to mam na nie sposób - przy nadgarstku owijam je gumką recepturką ;p


KONIEC
pilnikDOpaznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 15:17   #21
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

[QUOTE=pilnikDOpaznokci;22 077944]dwa dni temu użyłam tej farbopianki, z koloru jestem zadowolona. fajnie się ją nakłada (jak ktoś ma wprawę to nawet pędzelek będzie zbędny), ładnie pachnie, łatwo się zmywa z zabrudzonej skóry. jednak mam 'JEDNO' ale. zacznę od początku. w każdej instrukcji obsługi piszą że trzeba robić tą próbę uczuleniową, ja oczywiście nie zrobiłam, bo mi się nie chciało czekać (byłam strasznie napalona na farbę ;]). no i pokarało. tak mnie głowa zaczęła piec, swędzieć, szczypać, chromolić, ale niee powiedziałam:'nie zmyję cię, siedź puki mi dobrze nie zafarbujesz włosów. i czekałam. po kilku minutach przestało. ino ruszyłam włosy żeby jeszcze coś tam domasować tej farby i znowu to samo. ehhh... po umyciu, po nałożeniu odżywki jeszcze coś tam swędziało, ale na szczęście przeszło. teraz kurczę boję się żeby mi włosiny nie zaczęły wypadać, bo jak dojdzie do reakcji uczuleniowej to się lubią przerzedzić . wiem, wiem, wiem, teraz zaczniecie mnie ganić ' jak tak mogłaś', 'to nieodpowiedzialne', 'co po nagle to po diable'. pliiiss, nie kopcie już leżącego

Jeśli masz skórę podrażnioną olej kokosowy pomaga, mi pomógł lub mycie delikatną odżywką
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:29   #22
niunka045
Zadomowienie
 
Avatar niunka045
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 719
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam skusiłam się na tą piankę i powiem tak jestem mega zadowolona. Włosy mam bardzo zniszczone poprzedni kolor to bardzo jasny blond. Kolor ślicznie zrównał mi kolor(wcześniej miałam malowane na blond po balejażu) odrosty jednolite z resztą. Jestem bardzo zadowolona, włosy mam za ramiona i spokojnie farby starczyło. Dodam tylko że farbowałam kolorem 800 średni blond
niunka045 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 18:19   #23
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Wlasnie dziewczyny...
A odcień Pralina to faktycznie taki jasny wychodzi jak na opakowaniu ?
Mnie sie on kojarzy osobiscie z Pralina z Casting
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:04   #24
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

pilnikDOpaznokci farbowałaś ciemnym brązem więc zapytam

czy kolor nie wyszedł ciemniejszy niż pokazywany na opakowaniu ?
__________________
bezsenność
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 19:23   #25
Klaudia9191
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Moje Drogie zauważyłam (w tym i innych postach dotyczących Schwarzkopfu) że macie straszny problem z rękawiczkami (prawdę mówiąc mi też nie odpowiadają) zdecydowanie wolę gumowe (lateksowe) rękawiczki, więc jeśli tak strasznie się z nimi męczycie to w pierwszym lepszym sklepie za 20 gr można kupić takie rękawiczki
Klaudia9191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 21:03   #26
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie
 
Avatar pilnikDOpaznokci
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

do Nugabu:
ciemny brąz wyszedł śliczny wręcz. dodam tylko że kolor ten był robiony na włosach farbowanych a nie naturalnych. poprzednia 'farba' z Castinga miała ten sam odcień i porównując oba kolory powiem że jednak z Castinga bardziej naturalny jest. tak jakoś mi sie wydaje... może dlatego że go używam od 4 lat. w końcu kiedyś musiał mnie dopaść dziki szał na innowacyjne pianki i inne 'ecie pecie'

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

a co do olejku kokosowego ----> gdzie go można upolować?
pilnikDOpaznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 08:03   #27
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

pilnik do paznokci...
Efavit kupisz w kazdym sklepie zielarskim Przynajmniej w moim mieście
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 12:20   #28
pilnikDOpaznokci
Przyczajenie
 
Avatar pilnikDOpaznokci
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 6
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

ooo... to się dobrze składa, bo zielarski mam piętro niżej. trzeba będzie zrobić napad...

a co do tej lekkiej odżywki to może być ta taka z Joanny 'Z apteczki babuni - wzmacniająca' ? bo akurat mam ją na zbyciu. jak ją stosować? codziennie czy 2x w tygodniu tak jak włosy myję?
pilnikDOpaznokci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 16:13   #29
katarzyna86
Raczkowanie
 
Avatar katarzyna86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 55
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
kathy 668 i 750 to już zdecydowanie jasne brązy

Ja właśnie zmyłam 1000 z włosów ale zdaje się że moich włosów na poziomie 8-9 w ogóle nie ruszyła....

edit:

jednak rozjaśniło chociaż niestety kolor nie jest taki ślicznie chłodny jak na próbniku Bardziej coś w stylu złotego blondu z pudełka... No i słabo wzięło odrosty w kolorze ciemnego blondu-jasnego szatyna także są minimalnie ciemniejsze niż całe włosy. Plus taki że nie zniszczyło moich i tak dosyć suchych włosów - zaryzykoswałabym stwierdzenie że są nawet bardziej miękkie niż przed farbowaniem. Wklejam zdjęcie - może komuś się przyda
1 i 2
Wczytywanie…
kochana a czy moglabys wstawic fotke swoich wloskow bo jestem napalona na ten kolorek najjasniejszy

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Nea75 Pokaż wiadomość
kathy 668 i 750 to już zdecydowanie jasne brązy

Ja właśnie zmyłam 1000 z włosów ale zdaje się że moich włosów na poziomie 8-9 w ogóle nie ruszyła....

edit:

jednak rozjaśniło chociaż niestety kolor nie jest taki ślicznie chłodny jak na próbniku Bardziej coś w stylu złotego blondu z pudełka... No i słabo wzięło odrosty w kolorze ciemnego blondu-jasnego szatyna także są minimalnie ciemniejsze niż całe włosy. Plus taki że nie zniszczyło moich i tak dosyć suchych włosów - zaryzykoswałabym stwierdzenie że są nawet bardziej miękkie niż przed farbowaniem. Wklejam zdjęcie - może komuś się przyda
1 i 2

kochana a czy moglabys wstawic fotke swoich wloskow bo jestem napalona na ten kolorek najjasniejszy
katarzyna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 23:42   #30
opad
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Nowe farby Schwarzkopf - Perfect Mousse

Witam,
właśnie zastanawiam się nad kupnem tej farby ale mam pytanko do dziewczyn które już ją stosowały:
powiedzcie mi czy jak się wymiesza substancję koloryzującą z tę pianką to trzeba całość zużyć od razu???
opad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-05 11:25:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:19.