Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim się wam nie śniło!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-25, 09:51   #61
sheisrebellious
Przyczajenie
 
Avatar sheisrebellious
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 19
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

bzdura. gadka szmatka, a w szpitalach umieraja ludzie...
sheisrebellious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 09:54   #62
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
hmm... troche mnie zdziwilyscie tymi komentarzami... myslcie sobie co chcecie ale ja mam inne zdanie na ten temat:P
A wyleczyłaś sobie raka czy hiva ?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:00   #63
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Smile Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
hmm... troche mnie zdziwilyscie tymi komentarzami... myslcie sobie co chcecie ale ja mam inne zdanie na ten temat:P
Możesz nawet twierdzić, że latanie na paralotni leczy raka, stwardnienie rozsiane, kiłe i AIDS, mnie osobiście taka teoria nie przeszkadza. Tylko zanim zaczniesz rozsiewać ją wśród znajomych zastanów się czy chcesz być uważana za wariatkę
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 13:01   #64
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Nie wierzę, że woda utleniona potrafi zdziałać takie cuda
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:14   #65
anonimowa89
Przyczajenie
 
Avatar anonimowa89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

gdyby rzeczywiście woda ta miała jakiekolwiek działanie, jestem przekonana, że naukowcy/lekarze już dawno użyliby jej, nawet z racji jej niskich kosztów.
anonimowa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:37   #66
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Tak się składa, że organizm broni się przed nadtlenkiem wodoru jak tylko może, bo to "lecznicze cudo" powstaje w organizmie w wyniku wielu reakcji a jest wyjątkowo reaktywne i może prowadzić do nieprzyjemności. Zaliczany jest zresztą do wolnych rodników, chyba każdy słyszał o wolnych rodnikach i to niekoniecznie w dobrym kontekście. No i po jaką cholerę w organizmie istniałby cały system antyoksydantów skoro tenże nadtlenek jest zbawieniem ludzkości. Więc na pewno działa szkodliwie na komórki zmutowane, ale równie szkodliwie na zdrowe. tak też można się leczyć,tylko jak długo
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 17:41   #67
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

ja słyszalam o ciekawych skutkach dolewania wody utlenione do alkoholu.
nie polecam uzywać jej jako wspomagacza,bo odpłyniecie szybciutko.najwięksi twardziele odpadali
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-25, 17:53   #68
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Ja bym nie ryzykowała - nie znam się na medycynie i wole nie sprawdzać, jak się poczuję po wypiciu wody utlenionej...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 18:03   #69
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Co za bzdurny wątek - chodzi mi o motyw przewodni jaki tutaj autorka próbuje sprzedać.
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:11   #70
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Phi Co mi tam hify, raki i inne SMy. Jakby odchudzała... To dopiero byłoby coś.
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 00:13   #71
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
ja słyszalam o ciekawych skutkach dolewania wody utlenione do alkoholu.
nie polecam uzywać jej jako wspomagacza,bo odpłyniecie szybciutko.najwięksi twardziele odpadali
o kurczaki, nie slyszalam o czyms takim.ludzie to maja jednak pomysly

a co do samego watku to szkoda gadac, slow mi normalnie brakuje na tego typu bzdury.
po 1. niech autorka watku przeczyta chcocby najprostsza definicje nowotworu
po 2. niech poczyta co to w ogole ta woda utleniona.

no comments
__________________
serwus
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-26, 08:45   #72
śnieżka_
Zakorzenienie
 
Avatar śnieżka_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 696
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

co za intrygujący wątek
mimo wszystko nie skosztuję
śnieżka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-26, 10:59   #73
1stLaDy
Wtajemniczenie
 
Avatar 1stLaDy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 305
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Andzia280 Pokaż wiadomość
Ale to wszystko prawda wode utleniona trzeba codziennie pic (10 kropelek na lyzke wody). Ona na prawde pomaga:P a z ta kasa to nie mialam na mysli akurat raka tylko wszystkie inne lekarstwa za ktore ludzie sa w stanie wydac majatek:P a woda utleniona na raka dziala tak: rak to jest obumarle mieso ktore powoli "zrzera" komorki a woda utleniona dostarcza tlenu tym komorkom ktore po pewnym czasie sie regeneruja. (bo pomyslcie: jezeli woda utleniona tak dziala na nasze rany od zewnatrz ze przyspiesza gojenie sie to dlaczego niby nie mialaby tak dzialac wewnatrz) no i naprawde polecam wam picie wody utlenionej bo ja nie jestem na nic chora ale pije i czuje sie o wiele wiele lepiej jestem pelna energii i wigoru

rak to nie obumarle mieso tylko uszkodzone GENETYCZNIE grupy komorek ktore rozrastaja sie bez zadnej kontroli czesto po calym ciele przenoszone poprzez krew (przerzuty)

woda utleniona nic nie poradzi na uszkodzony kot genetyczny
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55

171cm
1stLaDy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:09   #74
85malenstwo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Wiecie co, tak sobie czytam i oczom nie wierzę ile nieżyczliwości w nas siedzi... Raczej nie pisuje na forach - raczej po prostu czytam jak jest coś ciekawego... ale musiałam, bo to jak tu naskoczyliście to jest straszne.

Nie chcę bronić autorki wątku...

Co do reklamy, może i to faktycznie reklama - nie wiem.

Co do raka, AIDS, itp., to myślę ze jest to mocno przesadzona teoria, ale nie jest powodem do linczu...

Co do działania leczniczego wody utlenionej to słyszałam wiele pochlebnych opini. Ale przewijało się działanie raczej na "mniejsze" dolegliwości typu usunięcie grzybów, pasożytów itp, pomoc przy problemach z zatokami.

Czemu nie jest to rozpowszechnione? Lekarze sami wiedzą... kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Firmy farmaceutyczne straciłyby część dochodów.

Kończąc - ja tez bym się bała pić wodę utlenioną... ale dla odważynych, proszę bardzo.
85malenstwo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:14   #75
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Nieżyczliwości? Nie, raczej niezgadzania się na wmawianie nam głupot
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 12:17   #76
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez 85malenstwo Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak sobie czytam i oczom nie wierzę ile nieżyczliwości w nas siedzi... Raczej nie pisuje na forach - raczej po prostu czytam jak jest coś ciekawego... ale musiałam, bo to jak tu naskoczyliście to jest straszne.

Nie chcę bronić autorki wątku...

Co do reklamy, może i to faktycznie reklama - nie wiem.

Co do raka, AIDS, itp., to myślę ze jest to mocno przesadzona teoria, ale nie jest powodem do linczu...

Co do działania leczniczego wody utlenionej to słyszałam wiele pochlebnych opini. Ale przewijało się działanie raczej na "mniejsze" dolegliwości typu usunięcie grzybów, pasożytów itp, pomoc przy problemach z zatokami.

Czemu nie jest to rozpowszechnione? Lekarze sami wiedzą... kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Firmy farmaceutyczne straciłyby część dochodów.

Kończąc - ja tez bym się bała pić wodę utlenioną... ale dla odważynych, proszę bardzo.
jeśli ktoś pisze niesprawdzoną teorię, musi liczyc się z tym,że kto bedzie to chciał obalić.

tak jak w życiu,trzeba udowodnić swoją słuszność.

nie rozumiem ciebie.
przecież na tym polega dyskusja,wymieniamy sie poglądami,prosimy o potwierdzenie wypisywanych słów.
nie wiem,czego oczekiwałaś.potwierdzenia ,zaakceptowania ?

wątpię,czy to był atak.wizaż jest tak skonstruowany,że kazdy atak na użytkownika można zgłosic i zaręczam ci,że posypałyby się bany.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:22   #77
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Dożylnie? To jak mi miną 3 miesiące od otwarcia płynu do czyszczenia soczewek na bazie nadtlenku wodoru, resztę wstrzyknę sobie tu i ówdzie

PS. Czy to przypadek, że akurat słucham piosenki "Toxicity" SOAD?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-21, 21:38   #78
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez 85malenstwo Pokaż wiadomość
Wiecie co, tak sobie czytam i oczom nie wierzę ile nieżyczliwości w nas siedzi... Raczej nie pisuje na forach - raczej po prostu czytam jak jest coś ciekawego... ale musiałam, bo to jak tu naskoczyliście to jest straszne.

Nie chcę bronić autorki wątku...

Co do reklamy, może i to faktycznie reklama - nie wiem.

Co do raka, AIDS, itp., to myślę ze jest to mocno przesadzona teoria, ale nie jest powodem do linczu...

Co do działania leczniczego wody utlenionej to słyszałam wiele pochlebnych opini. Ale przewijało się działanie raczej na "mniejsze" dolegliwości typu usunięcie grzybów, pasożytów itp, pomoc przy problemach z zatokami.

Czemu nie jest to rozpowszechnione? Lekarze sami wiedzą... kasa, kasa i jeszcze raz kasa. Firmy farmaceutyczne straciłyby część dochodów.

Kończąc - ja tez bym się bała pić wodę utlenioną... ale dla odważynych, proszę bardzo.
Ja uwazam, ze jesli ktos wypisuje absudry typu - "woda utleniona leczy raka i AIDS", to to co spotkalo autorke jest normalna, wrecz wskazana reakcja.
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-22, 15:57   #79
merczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Fribourg
Wiadomości: 455
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Ja tez czytalam ta ksiazke, jakis czas temu zupelnie przypadkiem mi wpadla w rece. Ale nie przypominam sobie, zeby cos w niej bylo o leczeniu AIDS. Ale rzeczywiscie teorie w niej zawarte sa bardzo niecodzienne. Jestem naiwna i latwowierna (coz... taka moja natura), ale nawet mi trudno uwierzyc w te rewelacje. Chociaz akurat watek z ukrywaniem ewentualnych wlasciwosci wody utlenionej przez firmy farmaceutyczne wydaje sie bardzo realny. Co do reszty sie nie wypowiadam, komplatnie sie nie znam na medycynie, ani biochemii, wiec na dobra sprawe kazda teorie bym lyknela, jesli by zostala dobrze podana. Mnie woda utleniona pomogla w walce z pryszczami, efekt uboczny: rozjasnilo mi brwi, prawie w ogole ich nie widac. Ale nic to, mam nadzieje ze to przejsciowe
merczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-22, 16:23   #80
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez merczi Pokaż wiadomość
Ja tez czytalam ta ksiazke, jakis czas temu zupelnie przypadkiem mi wpadla w rece. Ale nie przypominam sobie, zeby cos w niej bylo o leczeniu AIDS. Ale rzeczywiscie teorie w niej zawarte sa bardzo niecodzienne. Jestem naiwna i latwowierna (coz... taka moja natura), ale nawet mi trudno uwierzyc w te rewelacje. Chociaz akurat watek z ukrywaniem ewentualnych wlasciwosci wody utlenionej przez firmy farmaceutyczne wydaje sie bardzo realny. Co do reszty sie nie wypowiadam, komplatnie sie nie znam na medycynie, ani biochemii, wiec na dobra sprawe kazda teorie bym lyknela, jesli by zostala dobrze podana. Mnie woda utleniona pomogla w walce z pryszczami, efekt uboczny: rozjasnilo mi brwi, prawie w ogole ich nie widac. Ale nic to, mam nadzieje ze to przejsciowe
brwi,tak jak rzęsy odrastają około 2 miesiecy.do tego czasu zrób henne,lub maluj .
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 10:08   #81
survive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Właśnie kilka dni temu, na zupełnie innym forum, też dowiedziałam się o piciu wody utlenionej-i tu uwaga: 500 kropli dziennie! Pewna osoba twierdzi, że w takiej ilości ją osobiście pije! Dlatego właśnie zaczęłam szukać coś na ten temat i trafiłam na ten wątek na Wizażu.

Pić bym się bała, ale muszę powiedzieć na temat ekstra działania tego "specyfiku" na katar. Mamy w domu infekcję grypopodobną i oboje z mężem zakropliliśmy sobie do nosa wodę utlenioną(3%) w stężeniu : 15 kropli na łyżkę wody gotowanej.
Rewelacja! Katar jak ręką odjął!
survive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-27, 11:07   #82
Ponura
Wtajemniczenie
 
Avatar Ponura
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 594
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

To jeszcze powiedz, jak to rozwiązaliście technicznie Bo ja często mam katar

Zakraplacz wzięliście czy jak?
__________________
Muminki cię widzą. Muminki cię śledzą. Muminki cię znajdą, zabiją i zjedzą...

************************* ***


Stultorum infinitus est numerus...
Ponura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 13:28   #83
raphus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Widzę tu ostrą krytykę tej alternatywnej metody, ale wątpię czy większość krytyków przeczytała chociaż ogólne przesłanki o skuteczności stosowania terapii wodą utlenioną. Tej książki nie napisał jakiś tam naturoterapeuta tylko profesor medycyny.
Nie twierdzę że jest to panaceum na raka, ale znam osobiście przypadek znacznego zmniejszenia liczby markerów nowotworowych po stosowaniu wewnętrznym nadtlenku wodoru.
Dlaczego więc to nie jest powszechnie stosowane, dlaczego ludzie codziennie umierają na raka? A słyszeliście o terapii dra Gersona? Mnie przekonuje jej skuteczność w walce z rakiem. Nie słyszeliście? A o amigdalinie (B17) która wspomaga* leczenie raka? Nie? A dlaczego? Bo z raka wiele osób żyje i to dostatnio. Gdyby pozwolono na rozpowszechnienie skutecznych metod, medycyna konwencjonalna wzięła by w łeb i cały ten system, a przemysł farmaceutyczny należy do najbardziej dochodowych na świecie.
Dlatego proponuję nie ograniczać się konserwatywnie do tego co konwencjonalne i oficjalnie uznawane, zwłaszcza że skuteczność medycyny konwencjonalnej w leczeniu chorób przewlekłych jest niska.
raphus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 09:49   #84
ania108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 19
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Jak mozna powiedziec,ze cos jest "glupota"nie zbadajac wczesniej tematu?.TYLKO WLASNE DOSWIADCZENIE jest wykladnikiem czy cos dziala czy nie a nie opinie innych ludzi czesto wyssane z palca.Jakby nie bylo jest tysiace ludzi wyleczonych wlasnie woda utleniona czy sie to komus podoba czy nie.Kazdy ma wybor,jedni lubia leki z apteki inni medycyne naturalna.I dzieki Bogu kazdy ma wolna wole i decyduje o sobie.Dajmy wolnosc ludziom w wyborze a nie krytykujmy jak cos nie jest zgodne z pojmowaniem naszego umyslu.Z doswiadczenia moge napisac,ze przewaznie krytykuja ludzie ktorzy nie mieli do czynienia z ciezka choroba i medycyna nie rozlozyla wobec ich choroby rak.Wtedy dopiero czlowiek szuka alternatywnych metod o ktorych nie jest glosno z wiadomego powodu.A jakiego pomyslcie sami.Zdrowia zycze i tolerancji!

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------

Dodam jeszcze,ze sama zaczelam stosowac wode utleniona i zakrapiam nos dziecku z przewleklym katarem.Jestem b.zadowolona i bede polecac kazdemu ksiazke bo wiele wyjasnia,pozdrawiam
ania108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 13:54   #85
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

polecam woęd na trądzik,czy inne wypryski,
jest tańszy od firmowych specyfików,a daje takie same efekty.
polecam,
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-17, 20:19   #86
Bettina_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Nie masz racji, powiedz mi ile kosztuje woda utleniona? tego się nie da opatentować i sprzedawać pod nazwą własną bo to już jest wynalezione. Pomyśl - czy koncerny farmaceutyczne będa sprzedawać coś co warte jest np 3 zł. kiedy mogą sprzedawać coś co jest warte 3000 tyś? Lobby farmaceutyczne nie pozwoli nigdy na to. Szczepiona na próchnicę jest wynaleziona - dlaczego tego nie wprowadzą? bo upadła by cała stomatologia na świcie - a to oznacza miliardy strat dla firm.
Bettina_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 15:46   #87
alfry999
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

W jakiej proporcji mieszać wodę utlenioną do płukania gardła?
1:10 ? 1.20 ?
Prosiłbym o dokładniejsze dane, bo temat ciekawy jest
alfry999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 15:57   #88
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez raphus Pokaż wiadomość
Widzę tu ostrą krytykę tej alternatywnej metody, ale wątpię czy większość krytyków przeczytała chociaż ogólne przesłanki o skuteczności stosowania terapii wodą utlenioną. Tej książki nie napisał jakiś tam naturoterapeuta tylko profesor medycyny.
Nie twierdzę że jest to panaceum na raka, ale znam osobiście przypadek znacznego zmniejszenia liczby markerów nowotworowych po stosowaniu wewnętrznym nadtlenku wodoru.
Dlaczego więc to nie jest powszechnie stosowane, dlaczego ludzie codziennie umierają na raka? A słyszeliście o terapii dra Gersona? Mnie przekonuje jej skuteczność w walce z rakiem. Nie słyszeliście? A o amigdalinie (B17) która wspomaga* leczenie raka? Nie? A dlaczego? Bo z raka wiele osób żyje i to dostatnio. Gdyby pozwolono na rozpowszechnienie skutecznych metod, medycyna konwencjonalna wzięła by w łeb i cały ten system, a przemysł farmaceutyczny należy do najbardziej dochodowych na świecie.
Dlatego proponuję nie ograniczać się konserwatywnie do tego co konwencjonalne i oficjalnie uznawane, zwłaszcza że skuteczność medycyny konwencjonalnej w leczeniu chorób przewlekłych jest niska.
W zupełności się z Tobą zgadzam, również głęboko wierzę w zdrową żywność (chociaż sama nieraz mam z tym problemy, bo jestem bardzo mało zdyscyplinowana). Zachwyca mnie też witamina B17 (o której mówiła na lekcji biologii nasza pani profesor), która autentycznie LECZY raka, o terapii Gersona to już nie wspomnę.... również genialna rzecz. A dr Gerson musiał oczywiście wyjechać ze Stanów do Ameryki Południowej, bo Północna jest zbyt "farmaceutyczna i konwencjonalna", nastawiona na kasę.
I teraz terapia wodą utlenioną - zamierzam wypróbować. To, to najprostsze jest najlepsze!
A jeśli ktoś całe życie podchodzi do takich rzeczy sceptycznie i nie wypróbuje, to potem się dziwi, że na starość stawy już nie i zaczyna brać Artresan, bo pani w aptece poleciła. (podałam tylko przykład).

Aha, na początku napisałam, że głęboko w to wierzę - to nie kwestia wiary, to coś oparte jest na faktach. Gdy pozna się fakty, po prostu trzeba w to uwierzyć, bo nie ma innego wyjścia.

A i jeszcze jedna rzecz: Dla zainteresowanych polecam gorąco film dokumentalny Jedzenie Ma Znaczenie w częściach na YT:
http://www.youtube.com/watch?v=sNcF_f5sdoo

Edytowane przez Ewelina_94
Czas edycji: 2012-06-21 o 15:59 Powód: oj tam oj tam
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 16:07   #89
Tilluviel
Raczkowanie
 
Avatar Tilluviel
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 169
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Kiedyś czytałam, że wodą utlenioną można myć zęby i się wybielą. Tak samo jak to, że od picia wody utlenionej można schudnąć.
Ja nie mam zamiaru tego testować na swoim organizmie bo nie wierzę w takie rewolucje, ale może ktoś stosował i może opisać jak się po tym wszystkim czuje? Najlepiej po kilku latach stosowania...
Tilluviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 18:52   #90
Ewelina_94
Raczkowanie
 
Avatar Ewelina_94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 154
Dot.: Koniecznie przeczytać!!! Zastosowanie wody utlenionej o jakim sie wam nie sniło

Cytat:
Napisane przez Tilluviel Pokaż wiadomość
Kiedyś czytałam, że wodą utlenioną można myć zęby i się wybielą. Tak samo jak to, że od picia wody utlenionej można schudnąć.
Ja nie mam zamiaru tego testować na swoim organizmie bo nie wierzę w takie rewolucje, ale może ktoś stosował i może opisać jak się po tym wszystkim czuje? Najlepiej po kilku latach stosowania...
Ja właśnie dzisiaj mam zamiar po myciu zębów płukać usta (słyszałam o wybielaniu, chodzi mi też o ogólną higienę )

A co do poprzedniego mojego posta, chciałabym wkleić cytat z książki Nieumywakina, który nie pokazuje, jakoby był niespełna rozumu, jak niektórzy twierdzą:
"O nadtlenku wodoru powiem co
następuje: nie ma sensu kreować go
na jakieś cudowne panaceum. Jak już
rozumiecie, podczas każdej choroby
zwiększa się w organizmie zużycie
nadtlenku wodoru i w rezultacie powstaje
jego deficyt.Wzwiązku z tym patogenna
flora ma możliwość wzmocnić
swe oddziaływanie. Jedne choroby się
nasilają, a inne, nowe - pojawiają. Organizm
bezwarunkowo wymaga wówczas
pomocy, bez której nie jest w stanie
się obejść. Nadtlenek wodoru jest
właśnie jednym z najefektywniejszych
sposobów pomocy. Określiłbym nadtlenek
wodoru jako swego rodzaju
wszechstronny środek wspomagający
leczenie każdej dolegliwości."
Ewelina_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-02 05:38:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.