DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-18, 11:41   #631
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Oj, wiem co czujesz.... Ja już nie mogę patrzeć w lustro na moje jasno, żółto, rude włosięta. Farby czekają w szafie. Mam plan dzisiaj zafarbować 7 i 8.13 z excellence. Boże jak się boję, żeby za ciemno nie wyszło! Oczywiście zdjęcia prześlę, jak mówiłam Jeśli masz jednak podniszczone włoski to trzymaj się i nie farbuj. Moje nie są w złym stanie, dlatego ciągle ryzykuję..
Moje wlosy sa juz w lepszym stanie, konce troche bardziej suche, ale przynajmniej nie drapia jak po wyjsciu od fryzjera No i wreszcie przestaly wypadac. Farbuje za jakies 1,5 tygodnia, 1.09. jade na urlop i ufarbuje wlosy tuz przed. Farby juz czekaja w szafie
Mam a10 i c10 z Palette. e20 robilam wiele lat temu i wychodzila mi zolta.

Edytowane przez katja_24
Czas edycji: 2012-08-18 o 11:42
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:19   #632
kamilaa1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 101
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Witam. Wiem,ze duzo juz o tym bylo ale szukam odpowiedzi na moje konkretne pytania
1.Ile potrzeba zabiegów aby zejsc z czarnych włosów?(farbowanych od czterech lat na czarno, naruralne mam mysio- brazowe) aby uzyskac taki efekt i czy w ogole sie da? http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura295379.htm
albo cos takiego http://i2.pinger.pl/pgr488/1a6745de0...7cec/fryz1.jpg
2.A moze raz wystarczy dekoloryzacja + odrazu balejaż?Czy tak nie można? Czy musi byc na początek jednolity kolor po dekoloryzacji?
3.Jezeli za jednym razem sie nie da to jakie musza byc odstepy czasowe od kolejnego zabiegu?
FRYZ 5 szukalam Jednak jest tego tak duzo ze nie jestem w stanie znalezc odpowiedzi na akurat te pytania...
__________________
Chwila która trwa, może być najlepszą z Twoich chwil.. ;-)

kamilaa1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 12:46   #633
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kamilaa1993 Pokaż wiadomość
Witam. Wiem,ze duzo juz o tym bylo ale szukam odpowiedzi na moje konkretne pytania
1.Ile potrzeba zabiegów aby zejsc z czarnych włosów?(farbowanych od czterech lat na czarno, naruralne mam mysio- brazowe) aby uzyskac taki efekt i czy w ogole sie da? http://ikf.styl.fm/fryzury-dlugie/fryzura295379.htm
albo cos takiego http://i2.pinger.pl/pgr488/1a6745de0...7cec/fryz1.jpg
2.A moze raz wystarczy dekoloryzacja + odrazu balejaż?Czy tak nie można? Czy musi byc na początek jednolity kolor po dekoloryzacji?
3.Jezeli za jednym razem sie nie da to jakie musza byc odstepy czasowe od kolejnego zabiegu?
FRYZ 5 szukalam Jednak jest tego tak duzo ze nie jestem w stanie znalezc odpowiedzi na akurat te pytania...
dekoloryzacja byłaby dobra w przypadku, jakbyś chciała zejśc do naturalnego koloru z tej czerni, a naturlany masz ciemniejszy niż docelowy blond, więc i tak trzeba będzie co nie co rozjaśnić

ja bym zrobił kąpiel rozjaśniającą i refleksy potem rozjaśniaczem, ale z wodą 6%, oczywiście mozesz wstępnie zdekoloryzować, włoski mniej ucierpią, ale i więcej kasy wydasz i więcej zabawy byś miała, po deko musisz nałozyc farbe taką, żeby kolor nie wrócił do czarnego.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 16:59   #634
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Jestem po farbowaniu. Oto efekty. Qrcze myślałam, że wyjdzie jaśniej tzn miałam taką nadzieję Jakbym glona widziała we włosach, ale już nie wiem czy nie wyolbrzymiam, przesadzam.. Jak myślicie, czy jak dalej jestem uparta na 9 blond, to mam w ogóle jakieś szanse? Nie lubiłam łaciatych włosów, ale teraz jakoś mi ciemno... W ogóle jakby włosy troszkę jaśniejsze mi na zdjęciach wyszły (tak mi się wydaje). Foty na balkonie robiłam

Ps. Jak myślicie, ścinać końce? Nie rozdwajają mi się, tylko suche są i się takie tępe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1130305.jpg (24,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130306.jpg (26,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130308.jpg (23,0 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1130312.jpg (20,2 KB, 29 załadowań)
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 17:12   #635
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Nie jest zle, przynajmniej bez lat Co do scinania, ja bym sie wstrzymala i nakladala maski, tez mialam takie sztywne tepe konce po fryzjerze i udalo mi sie to naprawic
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 20:24   #636
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ale nie sa rude! :3
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 21:27   #637
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
ale nie sa rude! :3
Widzisz Andy, a dziewczyny na "blondzie" widzą rudy... Osobiście z dystansem podchodząc to jest kolor wypisz wymaluj ze zdjęcia farby 7 excellence. Na zdjęciach wyszedł jakiś taki "kasztaowy", a w rzeczywistości jest po prostu blond nawet szatyn jasny....

Już wiem, że tak łatwo się mnie pozbędziecie. Oj pomęczę jeszcze o blondzik, pomęczę Może teraz będzie lepszy start w kierunku pięknej chłodnej 8-9
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 12:00   #638
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

marrunia, śliczne są nie ścinaj, tylko odżywiaj.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 12:29   #639
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
marrunia, śliczne są nie ścinaj, tylko odżywiaj.
Dzięki Przyzwyczaić się ie moge jak patrzę w lustro. Jak nie patrzę, to zaczynam się już dobrze czuć Prawdziwa baba jestem Czytałam, że decydujesz się na przyciemnienie włosów.. Już farbowałaś włoski? Wrzuć fotki koniecznie
Ps. Ja też się wyraziście nie czułam w blondzie, ale to dlatego, że nie byłam zadowolona z kolorów które mi wychodziły jak widać było nic dziwnego hehe Ale będę jeszcze próbowała blondu na 100%.
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 14:32   #640
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Dzięki Przyzwyczaić się ie moge jak patrzę w lustro. Jak nie patrzę, to zaczynam się już dobrze czuć Prawdziwa baba jestem Czytałam, że decydujesz się na przyciemnienie włosów.. Już farbowałaś włoski? Wrzuć fotki koniecznie
Ps. Ja też się wyraziście nie czułam w blondzie, ale to dlatego, że nie byłam zadowolona z kolorów które mi wychodziły jak widać było nic dziwnego hehe Ale będę jeszcze próbowała blondu na 100%.
Właśnie jeszcze nie pofarbowałam... Mam straszny dylemat. Z jednej strony chcę brąz, chcę wyglądać naturalnie. Z drugiej podoba mi się blond, ale nie do końca dobrze się czuję. Tym bardziej, że jaśniejszy odrost mi się trochę odznacza od reszty. Teraz wpadłam na pomysł pofarbowania góry na brąz i zostawienia końcówek- takie ombre. Mam za dużo dylematów.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 15:23   #641
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Oj ja też wiedząc, że będę musiała wyrównać odrost i resztę jeszce rudych myślałam o ombre Osobiście bardzo mi się podoba ten rodzaj farbowania jeśli mogę tak powiedzieć W sumie zawsze będziesz mogła wyrównać kolor końcówek włsoów jeśli stwierdzisz, że chcesz być albo posiadaczką blond, albo brązowej czupryny
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-19, 21:07   #642
xooxoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Widzę, że wiele dziewczyn znalazło w tym wątku pomoc, to może i mi ktoś pomoże
A więc do rzeczy :
mój naturalny kolor włosów, to ciemny blond
od roku farbowałam włosy na czekoladowy brąz farbą perfect mousse (najbardziej mi przypasowała), jednak coś mi odbiło i miesiąc temu postanowiłam włosy rozjaśnić do jasnego blondu...użyłam do tego rozjaśniacza joanny intensiv blond. moje włosy z tej zabawy wyszły w kolorze bliżej nieokreślonym, a mianowicie były w ciapki, paski i tak dalej...jednym słowem na głowie miałam żółto-rudo-pomarańczowo-brązowy meksyk. postanowiłam wrócić do czekoladowego brązu, ale... w wielu miejscach perfect mousse w ogóle mi nie złapało! próbowałam potem kilku innych farb drogeryjnych(palette, syoss) i kończyło się na tym samym. dziś podeszłam raz jeszcze do farbowania włosów farbą perfect mousse w kolorze czekoladowy brąz i po wysuszeniu wlosów byłam mega szczęśliwa, bo wyglądało na to, że farba jednak złapała, ale gdy wyszłam na słońce, okazało się, że te paskudne ciapy nie zniknęły... czy ktoś może mi pomóc ? chciałabym nadal mieć czekoladowy brąz na głowie, ale te ciapy za cholerę nie chcą się schować! czytałam gdzieś o domowej pigmentacji, ale nie do końca wiem jak to wykonać. czy mogę do tego użyć farb drogeryjnych ? np garnier? mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo już dostaję powoli szału z tymi włosami
xooxoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 21:26   #643
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xooxoo Pokaż wiadomość
Widzę, że wiele dziewczyn znalazło w tym wątku pomoc, to może i mi ktoś pomoże
A więc do rzeczy :
mój naturalny kolor włosów, to ciemny blond
od roku farbowałam włosy na czekoladowy brąz farbą perfect mousse (najbardziej mi przypasowała), jednak coś mi odbiło i miesiąc temu postanowiłam włosy rozjaśnić do jasnego blondu...użyłam do tego rozjaśniacza joanny intensiv blond. moje włosy z tej zabawy wyszły w kolorze bliżej nieokreślonym, a mianowicie były w ciapki, paski i tak dalej...jednym słowem na głowie miałam żółto-rudo-pomarańczowo-brązowy meksyk. postanowiłam wrócić do czekoladowego brązu, ale... w wielu miejscach perfect mousse w ogóle mi nie złapało! próbowałam potem kilku innych farb drogeryjnych(palette, syoss) i kończyło się na tym samym. dziś podeszłam raz jeszcze do farbowania włosów farbą perfect mousse w kolorze czekoladowy brąz i po wysuszeniu wlosów byłam mega szczęśliwa, bo wyglądało na to, że farba jednak złapała, ale gdy wyszłam na słońce, okazało się, że te paskudne ciapy nie zniknęły... czy ktoś może mi pomóc ? chciałabym nadal mieć czekoladowy brąz na głowie, ale te ciapy za cholerę nie chcą się schować! czytałam gdzieś o domowej pigmentacji, ale nie do końca wiem jak to wykonać. czy mogę do tego użyć farb drogeryjnych ? np garnier? mam nadzieję, że ktoś mi pomoże, bo już dostaję powoli szału z tymi włosami
Teoretycznie można sklepowymi ale ja bym stawiała na jakąś profeskę - na all jest dużo i są niedrogie np CECE 125ml za 16zł. Możesz też spróbować specjalnych farb do siwych włosów które teoretycznie lepiej wypełniają włosy pigmentem. Mi też się zmywały farby po rozjaśnianiu, nawet po pigmentacji, ostatnio zafarbowałam CECE odcieniem 5/00 (jasny brąz do siwych), trzyma się ładnie i nie zmywa, także polecam
http://allegro.pl/ce-ce-farba-wszyst...544081978.html
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:53   #644
sequielle
Raczkowanie
 
Avatar sequielle
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: paryż.
Wiadomości: 41
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ponad tydzień temu byłam u fryzjera na 'dekoloryzacji'. Z czarnych wyszły... czarne z czerwonym połyskiem na słońcu. Brak efektu a zapłacić musiałam Chciałam zejść do naturalnego brązu, nie wiem co poszło nie tak. Pięknie widać odrosty, już niedługo będę wychodziła z torbą na głowie Rozmyślałam o rozjaśnianiu ale mam długie włosy (prawie do pasa) i już są w nie najlepszym stanie, a ścinać ich potem nie chce. Macie jakiś pomysł? Zazdroszczę osobom, którym udało się zejść z czarnego na jakikolwiek jasny kolor
sequielle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:53   #645
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sequielle Pokaż wiadomość
Ponad tydzień temu byłam u fryzjera na 'dekoloryzacji'. Z czarnych wyszły... czarne z czerwonym połyskiem na słońcu. Brak efektu a zapłacić musiałam Chciałam zejść do naturalnego brązu, nie wiem co poszło nie tak. Pięknie widać odrosty, już niedługo będę wychodziła z torbą na głowie Rozmyślałam o rozjaśnianiu ale mam długie włosy (prawie do pasa) i już są w nie najlepszym stanie, a ścinać ich potem nie chce. Macie jakiś pomysł? Zazdroszczę osobom, którym udało się zejść z czarnego na jakikolwiek jasny kolor
wcale mnie ten efekt nie dziwi jak przejrzysz wątek to zobaczysz że wielu osobom tak wychodziła pierwsza dekoloryzacja z czerni - właśnie coś pod bordo, w tym mi. Tak koło czwartej dekoloryzacji efekt był już bardzo widoczny i jaśniejszy. Do brązu raczej dojdziesz sama bez problemu dekoloryzatorami (rene blanche albo chantal), rozjaśniać nie warto, szkoda włosów, jeśli nie chcesz mieć blondu.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 00:26   #646
2e898c0989695950f373651a66ba3cb75919c28f_618322823ac8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 22
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dobła! Przeczytanie wątku zajęło mi jakieś 2 godziny, ale uporałam się z tym i poznałam Wasze problemy, sytuacje odbarwianie rozjasnianie etc.
W kwietniu pisałam do Was, ale wtedy przyznam się byłam całkowicie zielona ( jeśli chodzi o wiedzę oczywiście). Nadal pewnie jestem choć wydaje mi się, że swoje małe doświadczenie już mam.
W skrócie: farbowanie palettem na ciemną czekoladę ok 3 lat, próba z dekoloryzatorem Garniera i Loreara nieudana. Wizyta u fryzjera ( 180 zł!!) lekko udana. Ściągnęła mi czarną farbę - to najważniejsze. Od tamtej pory daje odpocząć włosom, ale coraz bardziej przeszkadza mi fakt, że mam włosy brązowo-rudo-blond -naturalnie.
CO teraz? Nie chcę wydawać już na fryzjera A marzę o syossie miodowy blond. Odrosty mam na ok 2 cm już.
Nie chcę się bawić w kąpiele. Co Wy na to, abym położyła garniera E0? Mam 2 opakowania więc jestem przygotowana na mocniejsze efekty. Może zdradzicie jakie proporcje? Napomknę tylko, że moje włosy są mocne i grube.
Dziękuję dobranoc.
2e898c0989695950f373651a66ba3cb75919c28f_618322823ac8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 10:04   #647
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

[1=2e898c0989695950f373651 a66ba3cb75919c28f_6183228 23ac8a;36036408]Dobła! Przeczytanie wątku zajęło mi jakieś 2 godziny, ale uporałam się z tym i poznałam Wasze problemy, sytuacje odbarwianie rozjasnianie etc.
W kwietniu pisałam do Was, ale wtedy przyznam się byłam całkowicie zielona ( jeśli chodzi o wiedzę oczywiście). Nadal pewnie jestem choć wydaje mi się, że swoje małe doświadczenie już mam.
W skrócie: farbowanie palettem na ciemną czekoladę ok 3 lat, próba z dekoloryzatorem Garniera i Loreara nieudana. Wizyta u fryzjera ( 180 zł!!) lekko udana. Ściągnęła mi czarną farbę - to najważniejsze. Od tamtej pory daje odpocząć włosom, ale coraz bardziej przeszkadza mi fakt, że mam włosy brązowo-rudo-blond -naturalnie.
CO teraz? Nie chcę wydawać już na fryzjera A marzę o syossie miodowy blond. Odrosty mam na ok 2 cm już.
Nie chcę się bawić w kąpiele. Co Wy na to, abym położyła garniera E0? Mam 2 opakowania więc jestem przygotowana na mocniejsze efekty. Może zdradzicie jakie proporcje? Napomknę tylko, że moje włosy są mocne i grube.
Dziękuję dobranoc.
[/QUOTE]
Fryziu na pewno bedzie chcial zobaczyc zdjecie, ale on z tego co wiem, jest juz jedna noga na koncercie Gagi, wiec nie wiem, czy jeszcze tu wpadnie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 10:29   #648
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Fryziu na pewno bedzie chcial zobaczyc zdjecie, ale on z tego co wiem, jest juz jedna noga na koncercie Gagi, wiec nie wiem, czy jeszcze tu wpadnie
dokładnie tak, chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia no juz po koncercie siedzę z koleżanką w warszawie juz od 2 godzinek.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 10:56   #649
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dokładnie tak, chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia no juz po koncercie siedzę z koleżanką w warszawie juz od 2 godzinek.
Czesc Andy
Juz po koncercie? jak bylo? Pochwal sie
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 13:52   #650
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Mleczna czekolada wyszła tak jak chciałam. Spokojny, naturalny brąz, w świetle rudawy. Wczoraj farbowałam, jestem zadowolona i zaraz naturalniej się czuję. Nawet z makijażem zluzowałam, fajnie tak powrócić do korzeni. Dzięki za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nat.jpg (52,7 KB, 47 załadowań)
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 14:21   #651
xkejti
Raczkowanie
 
Avatar xkejti
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 99
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ja się zastanawiam czy na dekoloryzowane ponad miesiąc temu włosy pójdzie gołębi popiel z joanny nturia. mój obecny poziom to chyba 7 lus odrost naturalny tez jakos siedem ale juz bez rudawej poswiaty a taki chlodny. Jest sens troszke skatować je farbą z utleniaczem 9%?
__________________
"Wiara w coś nie jest tym samym, co wiara w to, że w coś wierzymy”
xkejti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 00:32   #652
2e898c0989695950f373651a66ba3cb75919c28f_618322823ac8a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 22
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No to tak wczoraj wyglądało to tak: zd. 1 2 3 4 . Zaś "kto nie ryzykuje ten nie żyje" dziś zrobiłam garnierem E0 a potem syossem i wyszło tak 5 6 7 .
Co na to polecicie? Nie jest tragicznie, ale nie jest też dobrze marzę o syossie miodowym blondzie....
2e898c0989695950f373651a66ba3cb75919c28f_618322823ac8a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 07:04   #653
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Mleczna czekolada wyszła tak jak chciałam. Spokojny, naturalny brąz, w świetle rudawy. Wczoraj farbowałam, jestem zadowolona i zaraz naturalniej się czuję. Nawet z makijażem zluzowałam, fajnie tak powrócić do korzeni. Dzięki za pomoc
Hejo Wreszcie zdjęcia wrzuciłaś. Stwierdzam z przekonaniem... super! Ten kolor bardzo Ci pasuje, naprawdę wyglądasz bardzo ładnie.

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:59 ----------

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
dokładnie tak, chciałbym zobaczyć jakieś zdjęcia no juz po koncercie siedzę z koleżanką w warszawie juz od 2 godzinek.
Wróciłeś!!! Już tak się cichutko na forum bez Ciebie zrobiło Andy, że hoho. Nasze włosy ocalone
Ps. Mój blond juz czeka na Twoją ingerencję, także zbieraj siły Kochany

---------- Dopisano o 07:04 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez xkejti Pokaż wiadomość
ja się zastanawiam czy na dekoloryzowane ponad miesiąc temu włosy pójdzie gołębi popiel z joanny nturia. mój obecny poziom to chyba 7 lus odrost naturalny tez jakos siedem ale juz bez rudawej poswiaty a taki chlodny. Jest sens troszke skatować je farbą z utleniaczem 9%?
kejti, jak zdecydujesz się na farbowanie to daj znać i oczywiście foto mile widziane
Ja też mam poziom 7, tylko, że po farbie jestem. Loreal kładziony żeby przykryć rudość z poziomu 9. I szukam inspiracji, że tak powiem
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 11:59   #654
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziękuję ślicznie. Jutro wyjeżdżam nad morze i stwierdzam, że lepiej będzie wyglądać na zdjęciach, niż nierówny blond :P. Zastanawiam się tylko czy prostować, czy nie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:14   #655
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

[1=2e898c0989695950f373651 a66ba3cb75919c28f_6183228 23ac8a;36060666]No to tak wczoraj wyglądało to tak: zd. 1 2 3 4 . Zaś "kto nie ryzykuje ten nie żyje" dziś zrobiłam garnierem E0 a potem syossem i wyszło tak 5 6 7 .
Co na to polecicie? Nie jest tragicznie, ale nie jest też dobrze marzę o syossie miodowym blondzie....[/QUOTE]

jest ładnie zostaw je z czasem same się wypłukają, wyrownają i położysz miodowy blond

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:10 ----------

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Czesc Andy
Juz po koncercie? jak bylo? Pochwal sie
http://andyfromhell.blogspot.com/201...-21082012.html

---------- Dopisano o 14:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie. Jutro wyjeżdżam nad morze i stwierdzam, że lepiej będzie wyglądać na zdjęciach, niż nierówny blond :P. Zastanawiam się tylko czy prostować, czy nie.
udanego wyjazdu kochana

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:13 ----------

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Mleczna czekolada wyszła tak jak chciałam. Spokojny, naturalny brąz, w świetle rudawy. Wczoraj farbowałam, jestem zadowolona i zaraz naturalniej się czuję. Nawet z makijażem zluzowałam, fajnie tak powrócić do korzeni. Dzięki za pomoc
ślicznie

---------- Dopisano o 14:14 ---------- Poprzedni post napisano o 14:14 ----------

Cytat:
Napisane przez marrunia Pokaż wiadomość
Wróciłeś!!! Już tak się cichutko na forum bez Ciebie zrobiło Andy, że hoho. Nasze włosy ocalone
Ps. Mój blond juz czeka na Twoją ingerencję, także zbieraj siły Kochany[COLOR="Silver"]
czekam na wyzwanie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 14:54   #656
marrunia
Raczkowanie
 
Avatar marrunia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Land of milk and honey...
Wiadomości: 276
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Dziękuję ślicznie. Jutro wyjeżdżam nad morze i stwierdzam, że lepiej będzie wyglądać na zdjęciach, niż nierówny blond :P. Zastanawiam się tylko czy prostować, czy nie.
Ja jestem fanką naturalnych fal Także ja bym nie prostowała, zwłaszcza, że patrząc na Twoje zdjęcia uważam, że w swoich naturalnych wygladasz bardzo kobieco I to mówi baba, także
marrunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 15:14   #657
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Ale masz kreske nad okiem, mi takie nie wychodza albo sie rozmazuja
Powiedz mi, z tym turkusem to o cos chodzi czy to przypadkpwy wybor koloru?
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 16:10   #658
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
Ale masz kreske nad okiem, mi takie nie wychodza albo sie rozmazuja
Powiedz mi, z tym turkusem to o cos chodzi czy to przypadkpwy wybor koloru?
do mnie mówisz?
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:39   #659
katja_24
Zakorzenienie
 
Avatar katja_24
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 637
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
do mnie mówisz?
tak, mowie do Ciebie, zapomnialam zacytowac
katja_24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 17:46   #660
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

w erze Born This Way Gaga miała turkus często, dlatego
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:24.