AMILIE Mineral Cosmetics - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-14, 15:46   #1261
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Mowicie ze lepszy od bambusowego? Moze sie skuszę, tani jest
Oj , ale piszą , że w lodówce trzeba trzymać...
Nie trzeba, przecież to jakby nie było mąka, a kto trzyma mąkę w lodówce? Nawet jak się przeterminuje, to można używać - przynajmniej takie info jedna z Wizażanek (nie pamiętam która) dostała od Mazideł.

Ja od paru miesięcy mieszam Dry-Flo z mikrosferami silikonowymi, a teraz czekam na Ronasphere, krzemionkę i krzemionkę Spherica z Kolorówki i będę mieszać, bo jakkolwiek bym nie uwielbiała Dry-Flo , tak niestety nie mogę nie zauważyć faktu, że moja skóra zwyczajnie się do niej przyzwyczaiła
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 15:50   #1262
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

to czeste zjawisko u mnie z kosmetykami:/

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 17:58   #1263
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czym się różni cashmere od pine nut? Są bardzo podobne, chociaż minimalnie lepiej czuje sie w pine nut... Jak to jest u Was, jaki kolor na buzi ma pine nut? Wpada lekko w zolc?(...)
Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
mamy chyba podobny koloryt skóry
pine nut jest według mnie bardziej żółty taki właśnie dla osób o zimnym kolorycie twarzy z żółtymi tonami
cashmere jest nieco cieplejszy w tym sensie, że nie ma aż tylu żółtych tonów ale jak najbardziej jest dla osób o zimniejszym kolorze skóry

jak kupiłam próbki to nie mogłam się zdecydować pomiędzy pine nut a cashmere - obie były dopasowane
wybrałam pine nut bo idealnie stapiał się z kolorem szyi (żółto-zielona) chociaż cashmere wydawało mi się lepiej wyglądał na poliku...
po używaniu jakiś czas pine nut stwierdzam, że chyba jednak kupię też opakowanie cashmere bo ostatnio jak użyłam to co miałam w próbce na całą twarz to wydawało mi się, że efekt jest fajniejszy, bardziej dla mnie korzystny
(miałam też na sobie wtedy korektor ten żółciutki, rozświetlający więc to może tez dlatego ten korektor też sobie kupię pełny pod oczy bo o ile nie mam jakichś cieni to jednak fajnie mnie rozświetlił)
pine nut jest dopasowany ale cashmere bardziej ociepla moją twarz i mam wrażenie, że u mnie wygląda lepiej
to wszystko są bardzo subtelne różnice i tak naprawdę obydwa kolory mi pasują

ale się rozpisałam sorry
Cytat:
Napisane przez mikasa5 Pokaż wiadomość
Ja również mam taki odcień cery Mój pierwszy big to był właśnie odcień cashmere, ale potem był dłuugi okres kiedy nie był dostępny i musiałam znaleźć coś w zastępstwie. Po mailowej konsultacji z Panią z Amilie wybrałam właśnie pine nut i ostatnio już tak automatycznie kupuje tylko pine nut Chociaż też myślałam czy by nie wrócić do cashmere. Wydaje mi się, że większej różnicy między nimi nie ma. Z cashmere na tłustym filtrze czasami wychodziły mi bardziej pomarańczowe tony niż z pine nut, ale zmieniłam filtr i wyglądam już bardziej naturalnie Pine nut chyba lepiej radzi sobie z pokryciem, wyrównaniem zaczerwienień właśnie ze względu na ten żółtawy odcień.
Dziewczyny możecie powiedzieć jakich kolorów używałyście z innych firm? Ostatnio używałam golden fairest z AM, ale olali mojego maila wiec i ja olewam ich i chce spróbować Amilie. Przeszukałam wątek i Wizażanki golden fairest z AM porównują do Amilie w odcieniach: pine nut, sesame, golden fair i cashmere. No i sama nie wiem Chciałabym zamówić jeszcze korektor, myślę nad medium, bo light wydaje mi się bardzooo jasny na zdjęciach, wręcz biały (?)

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2014-05-14 o 17:59
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:13   #1264
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie powiedzieć jakich kolorów używałyście z innych firm? Ostatnio używałam golden fairest z AM, ale olali mojego maila wiec i ja olewam ich i chce spróbować Amilie. Przeszukałam wątek i Wizażanki golden fairest z AM porównują do Amilie w odcieniach: pine nut, sesame, golden fair i cashmere. No i sama nie wiem Chciałabym zamówić jeszcze korektor, myślę nad medium, bo light wydaje mi się bardzooo jasny na zdjęciach, wręcz biały (?)
Ja używałam Golden Fairest, ale był dla mnie o ton za ciemny, Pine Nut z Amilie jest idealny Do tego korzystam z korektora Light, jest ciut jaśniejszy od Pine Nut, ale świetnie rozjaśnia mi moje cienie pod oczami, po nałożeniu cerę mam jednolitą, od szyi nie odcina się w ogóle

Stronę - dwie wcześniej wrzucałam porównanie Golden Fairest do wielu odcieni Amilie
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:28   #1265
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

DziękiHmm dla mnie z kolei golden fairest jest niemal idealny(mógłby być ciemniejszy dosłownie odrobinkę), więc pine nut może być za jasny.. Fotki widziałam,sesame wygląda ładnie,ale boje się, że będzie za żółty...Myślę nad cashmere, ale podobno jest bardziej ziemisty niż pine nut. Z kolei na zdjęciach wydaje mi się, że cashmere jest ciemniejszy i bardziej żółty niż pine nut? Czytałam jeszcze, ze pine nut ma lepsze krycie niż cashmere, możesz to potwierdzić?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2014-05-14 o 19:29
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:38   #1266
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
DziękiHmm dla mnie z kolei golden fairest jest niemal idealny(mógłby być ciemniejszy dosłownie odrobinkę), więc pine nut może być za jasny.. Fotki widziałam,sesame wygląda ładnie,ale boje się, że będzie za żółty...Myślę nad cashmere, ale podobno jest bardziej ziemisty niż pine nut. Z kolei na zdjęciach wydaje mi się, że cashmere jest ciemniejszy i bardziej żółty niż pine nut? Czytałam jeszcze, ze pine nut ma lepsze krycie niż cashmere, możesz to potwierdzić?
o kryciu nic nie powiem, bo zamówiłam Pine Nut biga, podpasował i nie testowałam innych próbek na twarzy

jak teraz jeszcze sprawdzam na żywo, to Sesame jest żółty, ale też nie za bardzo, Pine Nut jest jaśniejszy, ale bardziej chłodny, zaś Cashmere u mnie na dłoni w ogóle w beż wpada, w porównaniu z tamtą dwójką nawet lekko w róż :P
Najlepiej zamówić próbki tych 3-4 kolorów i już
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 19:49   #1267
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Oj to cashmere odpada, już i tak mam sporo czerwieni na twarzy Dzięki za podpowiedzi Poczytam jeszcze trochę i chyba zdecyduje się na pine nut, mam próbkę golden ligdht z AM to najwyżej domieszam. Zawsze zamawiam bigi od razu, szkoda mi kasy na podwójną przesyłkę
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-14, 19:51   #1268
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Oj to cashmere odpada, już i tak mam sporo czerwieni na twarzy Dzięki za podpowiedzi Poczytam jeszcze trochę i chyba zdecyduje się na pine nut, mam próbkę golden ligdht z AM to najwyżej domieszam. Zawsze zamawiam bigi od razu, szkoda mi kasy na podwójną przesyłkę
O nie, cashmere nie jest różowy. Ja mam przebarwienia potrądzikowe i jakbym nałożyła na to różowy podklad to bym wyglądała jak pigi a wcale tak nie jest.
Chociaż pine nut bardziej by mi pasował, wydaje mi sie ze ma domieszke żółtego
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 20:11   #1269
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzięki Dziewczyny! Chindarella, ja tez mam sporo przebarwień i wciąż walczę z trądzikiem, także chyba ta domieszka żółtego w pine nut mnie skusi A używałaś może AM lub Pixie? Jeśli tak to jaki odcień?

Noodle Soup, Przejrzałam Twój blog makijażowy i musze powiedzieć, że jest baardzo fajny,świetne zdjęcia, konkretne i rzetelne wpisy co niestety rzadko się zdarza u innych blogerek, na pewno będę zagłądać!Może dałabyś się namówić na o notkę o rysowaniu kresek,tak aby taka fajtłapa jak ja w końcu sobie z nimi poradziła?

Edytowane przez nAtaL!a
Czas edycji: 2014-05-14 o 20:13
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 20:43   #1270
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny! Chindarella, ja tez mam sporo przebarwień i wciąż walczę z trądzikiem, także chyba ta domieszka żółtego w pine nut mnie skusi A używałaś może AM lub Pixie? Jeśli tak to jaki odcień?

Noodle Soup, Przejrzałam Twój blog makijażowy i musze powiedzieć, że jest baardzo fajny,świetne zdjęcia, konkretne i rzetelne wpisy co niestety rzadko się zdarza u innych blogerek, na pewno będę zagłądać!Może dałabyś się namówić na o notkę o rysowaniu kresek,tak aby taka fajtłapa jak ja w końcu sobie z nimi poradziła?
Jeżeli Gode Fairest mógłby być dla Ciebie ton ciemniejszy, to Pine Nut będzie o wiele za jasny, bo on jest na prawdę jaśniejszy niż Fairest z Annabelle. Może jednak Sesame albo rzeczywiście Cashmere?

Dziękuję bardzo Jeżeli chodzi o kreski - zrobiłam na ten temat film na YT, mój pierwszy :P Może Ci pomoże, choć pewnie osobną notkę na temat kresek też zrobię :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-14, 20:44   #1271
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny! Chindarella, ja tez mam sporo przebarwień i wciąż walczę z trądzikiem, także chyba ta domieszka żółtego w pine nut mnie skusi A używałaś może AM lub Pixie? Jeśli tak to jaki odcień?

Noodle Soup, Przejrzałam Twój blog makijażowy i musze powiedzieć, że jest baardzo fajny,świetne zdjęcia, konkretne i rzetelne wpisy co niestety rzadko się zdarza u innych blogerek, na pewno będę zagłądać!Może dałabyś się namówić na o notkę o rysowaniu kresek,tak aby taka fajtłapa jak ja w końcu sobie z nimi poradziła?
Przed Amilie uzywalam tylko EDM. A z tradzikiem tez sie meczylam długi czas, tydzien temu skończyłam kurację retinoidami
Jesli chodzi o pine nut to mam próbkę i żałuje ze nie wzięłam biga
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-15, 00:41   #1272
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

mam pine nut i jest idealnie dopasowany (chociaż zmienię sobie na cashmere - też dobry)
z annabelle niestety nie testowałam goldenów bo się przestraszyłam że będą za ciepłe a ja jestem zdecydowanie zimna
beige mi nie pasował (za pomarańczowy, za ciepły) i dobrałam natural fairest ale to nie jest dla mnie chyba najszczęśliwszy kolor... jest ciut za jasny a fair już za ciemny, pomijając jasność to coś też jest nie do końca ok z odcieniem dla mnie
pewnie wrócę do niego zimną kiedy jestem mega blada bo mimo tych minimalnych zgrzytów to pięknie się zachowuje na mojej buźce (amilie też się bardzo ładnie zachowują )

co do zaczerwienień to miałam faktycznie czerwonawe łaty (nie wiem po czym, nie po trądziku) i pine nut to całkiem porządnie ukrywał
(chociaż podejrzewam, że inne kolory też by dały radę)

Edytowane przez kasiatoya
Czas edycji: 2014-05-15 o 00:49
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 08:03   #1273
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez chindarella Pokaż wiadomość
O nie, cashmere nie jest różowy. Ja mam przebarwienia potrądzikowe i jakbym nałożyła na to różowy podklad to bym wyglądała jak pigi a wcale tak nie jest.
Chociaż pine nut bardziej by mi pasował, wydaje mi sie ze ma domieszke żółtego
Potwierdzam, nie jest różowy.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 12:12   #1274
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

No i stało się - zamówiłam Pine Nut, a właściwie mieszanka 4g Pine Nut + 1g Olive Fair. Co prawda mam jeszcze trochę Cashmere i resztkę Latte, ale przynajmniej będę miała porównane kolorystyczne. Dodatkowo wzięłam po próbce korektora fair, sunrise i pistachio, zobaczymy ile są warte.

I potwierdzam, gama naturalna nie jest różowa, moim zdaniem to klasyczny neutral (choć Cashmere potrafił mi czasami wybić pomarańczą, ale to pewnie tylko dlatego, że jest nieco za ciemny). Za to mieszanka z najjaśniejszym odcieniem bardzo mi pasowała i całkiem nieźle kryła zaczerwienienia, jestem z niej zadowolona. Właściwie to zamówiłam oliwki tylko po to, by przekonać się, czy nie będą jeszcze lepsze, ale na pewno kiedyś wrócę do naturalek.

Edytowane przez AncientQueen
Czas edycji: 2014-05-15 o 12:15
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 12:13   #1275
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
No i stało się - zamówiłam Pine Nut, a właściwie mieszanka 4g Pine Nut + 1g Olive Fair. Co prawda mam jeszcze trochę Cashmere i resztkę Latte, ale przynajmniej będę miała porównane kolorystyczne. Dodatkowo wzięłam po próbce korektora fair, sunrise i pistachio, zobaczymy ile są warte.

I potwierdzam, gama naturalna nie jest różowa, moim zdaniem to klasyczny neutral (choć Cashmere potrafił mi czasami wybić pomarańczą, ale to pewnie tylko dlatego, że jest nieco za ciemny).
kurde forum nie mozna czytac bo sie czlowiek nakreca i zamawia

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 12:34   #1276
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
No i stało się - zamówiłam Pine Nut, a właściwie mieszanka 4g Pine Nut + 1g Olive Fair. Co prawda mam jeszcze trochę Cashmere i resztkę Latte, ale przynajmniej będę miała porównane kolorystyczne. Dodatkowo wzięłam po próbce korektora fair, sunrise i pistachio, zobaczymy ile są warte.

I potwierdzam, gama naturalna nie jest różowa, moim zdaniem to klasyczny neutral (choć Cashmere potrafił mi czasami wybić pomarańczą, ale to pewnie tylko dlatego, że jest nieco za ciemny). Za to mieszanka z najjaśniejszym odcieniem bardzo mi pasowała i całkiem nieźle kryła zaczerwienienia, jestem z niej zadowolona. Właściwie to zamówiłam oliwki tylko po to, by przekonać się, czy nie będą jeszcze lepsze, ale na pewno kiedyś wrócę do naturalek.
Wymieszali Ci to w pojemniczku, czy w woreczkach dostałaś te kolory?
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 12:38   #1277
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez aania88 Pokaż wiadomość
Wymieszali Ci to w pojemniczku, czy w woreczkach dostałaś te kolory?
Dobre pytanie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-15, 13:34   #1278
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dobre pytanie

Tego jeszcze nie wiem, dopiero zamówiłam. Całe szczęście, że udostępnili taką opcję, bo nie widzi mi się kupowanie dwóch pełnowymiarowych opakowań i mieszanie, niby dałoby się zrobić, ale dobrze, że firma mnie do tego nie zmusza.

Dostałam taką wiadomość: "Zwykle w takich przypadkach pakujemy dwa wybrane odcienie do jednego pojemniczka lub dwóch osobnych woreczków strunowych do wyboru. Nie łączymy ze sobą kolorów ze względu na to, że jest to zbyt mała ilość. Czy odpowiada Pani takie rozwiązanie?"

Wybrałam opcję w pojemniczku, zobaczymy jak mi przyjdzie, na pewno dam Wam znać, sama jestem ciekawa.
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 15:22   #1279
soniuska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 19 197
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

w pon zamawialam i czekam na probeczki bralam tez w ndz zamawiane am dla porownania i obu jeszcze nie ma

Wyslane z Samsunga Galaxy S3
soniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-16, 17:58   #1280
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi
Noodle Soup, nie nie, ton ciemniejszy byłby na pewno za ciemny. Jak pisałam Golden fairest z AM jest w zasadzie idealny, a po dzisiejszym dniu z podkładem La Roche Posay (pomaranczowym?), śmiem twierdzić ze doskonały
Chindarella, ja też jestem po izo. Po 1 całej serii, a od września 2012 jestem na kuracji "podtrzymującej" (teraz biore 1 raz na 2 tyg.), różnica jest znaczna,ale ciągle coś mi wyłazi..Byłaś zadowolona z krycia w trakcie kuracji? Podkład daje rade czy korektor jest konieczny?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 19:30   #1281
chindarella
Zadomowienie
 
Avatar chindarella
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 518
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wszystkie podpowiedzi
Noodle Soup, nie nie, ton ciemniejszy byłby na pewno za ciemny. Jak pisałam Golden fairest z AM jest w zasadzie idealny, a po dzisiejszym dniu z podkładem La Roche Posay (pomaranczowym?), śmiem twierdzić ze doskonały
Chindarella, ja też jestem po izo. Po 1 całej serii, a od września 2012 jestem na kuracji "podtrzymującej" (teraz biore 1 raz na 2 tyg.), różnica jest znaczna,ale ciągle coś mi wyłazi..Byłaś zadowolona z krycia w trakcie kuracji? Podkład daje rade czy korektor jest konieczny?
Podczas kuracji uzywalam fluidow, ale myśle ze mineraly nie dałyby rady niestety
chindarella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 19:51   #1282
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Noodle Soup, zawsze jak widzę Twoj nick to robię się głodna i mi się przypominają wakacje w Tajlandii

Wybaczcie mi ten off top
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 14:45   #1283
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Zrobiłam trzecią próbę do cashmire. Mineły 3 godziny i podkład lezy prawie tak samo jak po nałożeniu. Jedynie nos i troszkę czoło mi się swieci, podklad troche zbiera sie w zmarszczkach i w moim zalamaniu na brodzie. Troszke tez ciastoli w miejscach w ktorych cera zaczyna sie mi sie luszczycz. Zapomnialam wczoraj zrobić peeling. Tym razem nałożyłam spokojnie, powoli trzy cienkie warstwy na morko. Dalam na to puder sunshine, chyba nawet zbyt duzo no i w końcu podkład wyglada idealnie. Tylko nie wiem czy to zasługa tygodniowej kuracji nowymi kosmetykami czy po prostu lepiej go zaaplikowałam. Od tygodnia uzywam toniku z kwasem bha i kremu azelo. Zauwazylam tez poprawę stanu cery.
Tylko mam wątpliwości do koloru niby pasuje, ale do szyi i dekoltu jest za ciemny. Twarz mam ciemniejsza od szyi i dekoltu, da sie w ogole nalozyc jasny podklad na ciemną twarz, tak zeby szyi i twarz byla w jednym kolorze? Bo mimo wszystko przebarwienia i moje czerwoności trochę przebijają.

Zapowiadają upały może się troche opalę, to bedzie w sam raz

Dziewczyny a nie chciałaby któraś wymienić się probkami, z checia przetestowałabym pine nut, moge zaproponować coś z anabelle...A może ktos moglby zrobic odsypkę za jakiś inny kosmetyk?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Puder sunshine ma zolty kolor i w sumie srednio podoba mi sie cera po jego nalozeniu, widać pyłek na twarzy.
Mam też korektor light, jest jaśniutki ale dobrze kryje.

Edytowane przez Listopadowaa
Czas edycji: 2014-05-17 o 14:47
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-17, 20:51   #1284
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Tylko mam wątpliwości do koloru niby pasuje, ale do szyi i dekoltu jest za ciemny. Twarz mam ciemniejsza od szyi i dekoltu, da sie w ogole nalozyc jasny podklad na ciemną twarz, tak zeby szyi i twarz byla w jednym kolorze? Bo mimo wszystko przebarwienia i moje czerwoności trochę przebijają.
Da się Ja właśnie też mam ciemniejszą twarz, niż szyję i dekolt (naczynka i czerwonawa cera), a Pine Nut idealnie mi wszystko zakrywa i sprawia, że w końcu mam twarz w kolorze reszty ciała
I od razu dodam, że tylko z minerałami mi się to udało, zazwyczaj jasny pigment w tradycyjnych podkładach nie jest na tyle silny/skoncentrowany, żeby wszystko zakryć i rozjaśnić buzię, zazwyczaj dodatkowo mi się utleniały.

Ja tylko żałuję, że Amilie lepiej nie kryją - z wszystkim jest jak najbardziej ok, ale muszę ich trochę nałożyć, żeby cera była idealnie wygładzona. Annabelle są pod tym względem lepsze, ale już kolory nie są tak dobrze dopasowane.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 07:33   #1285
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Zrobiłam trzecią próbę do cashmire. Mineły 3 godziny i podkład lezy prawie tak samo jak po nałożeniu. Jedynie nos i troszkę czoło mi się swieci, podklad troche zbiera sie w zmarszczkach i w moim zalamaniu na brodzie. Troszke tez ciastoli w miejscach w ktorych cera zaczyna sie mi sie luszczycz. Zapomnialam wczoraj zrobić peeling. Tym razem nałożyłam spokojnie, powoli trzy cienkie warstwy na morko. Dalam na to puder sunshine, chyba nawet zbyt duzo no i w końcu podkład wyglada idealnie. Tylko nie wiem czy to zasługa tygodniowej kuracji nowymi kosmetykami czy po prostu lepiej go zaaplikowałam. Od tygodnia uzywam toniku z kwasem bha i kremu azelo. Zauwazylam tez poprawę stanu cery.
Tylko mam wątpliwości do koloru niby pasuje, ale do szyi i dekoltu jest za ciemny. Twarz mam ciemniejsza od szyi i dekoltu, da sie w ogole nalozyc jasny podklad na ciemną twarz, tak zeby szyi i twarz byla w jednym kolorze? Bo mimo wszystko przebarwienia i moje czerwoności trochę przebijają.

Zapowiadają upały może się troche opalę, to bedzie w sam raz

Dziewczyny a nie chciałaby któraś wymienić się probkami, z checia przetestowałabym pine nut, moge zaproponować coś z anabelle...A może ktos moglby zrobic odsypkę za jakiś inny kosmetyk?

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Puder sunshine ma zolty kolor i w sumie srednio podoba mi sie cera po jego nalozeniu, widać pyłek na twarzy.
Mam też korektor light, jest jaśniutki ale dobrze kryje.
Może ciastoli ze względu na ilość warstw i to kładzionych na mokro?
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-19, 22:10   #1286
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Być może od warstw, no ale nawet zalecane jest kłaść 3 cienkie warstwy. Na sucho nie sprawdzalam, obawiam sie tylko małego krycia. Ale przetestuje koniecznie.
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 07:33   #1287
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
Być może od warstw, no ale nawet zalecane jest kłaść 3 cienkie warstwy. Na sucho nie sprawdzalam, obawiam sie tylko małego krycia. Ale przetestuje koniecznie.
Ja daję jedną. Ale faktycznie dużych przebarwień nie mam.
Jeśli masz problematyczną skórę, sugerowałabym skupić się na pokryciu tych miejsc (korektor), a na reszcie skóry dać delikatniejszy mejkap.
KLIK Może to nie mineralny, ale Lisa świetnie pokazuje co można zrobić z mocno problematyczną skórą
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 10:24   #1288
Listopadowaa
Zakorzenienie
 
Avatar Listopadowaa
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Trochę tu i tam
Wiadomości: 14 980
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

U mnie jedna warstwa nic nie zakryje...Mam korektor light, nawet fajnie kryje, ale nie wiem czy nie jest za jasny.Ze nie wzielam medium na testy
Listopadowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 10:28   #1289
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Cytat:
Napisane przez Listopadowaa Pokaż wiadomość
U mnie jedna warstwa nic nie zakryje...Mam korektor light, nawet fajnie kryje, ale nie wiem czy nie jest za jasny.Ze nie wzielam medium na testy
No zdaję sobie sprawę, że rzadko komu 1 wystarczy
Spróbuj jednak nieco mniej, lub choć na sucho. Wtedy mniej podkładu się znajdzie na twarzy i mniejsze prawdopodobieństwo ciasta.
Jak zaczynałam poznawać minerały, to właśnie nałożyłam za dużo warstw i zrobiło się ciasto
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-20, 16:51   #1290
mikasa5
Zadomowienie
 
Avatar mikasa5
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 520
Dot.: AMILIE Mineral Cosmetics

Myślicie, że możemy spodziewać się jakiegoś rabatu na Dzień Matki? Bo kończy mi się podkład
__________________
wymiana
mikasa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-28 16:19:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.