Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-25, 21:18   #2131
Niteczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Miskaa78 boskie buty! I nogi! Tak Was czytam i zaczyna mi się chcieć luny Ale ta cena mnie odstrasza... Myślę o szczocie z dermofuture żeby sprawdzić czy w ogóle mi się spodoba coś takiego
Niteczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:26   #2132
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość


zawstydziłam się



biore je jutro na spacer i nową torebkę, te z białym
jeszcze planuje wymienic rzemyki na różowe
Czekamy na fotę w całości
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:27   #2133
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Niteczka1 Pokaż wiadomość
Miskaa78 boskie buty! I nogi! Tak Was czytam i zaczyna mi się chcieć luny Ale ta cena mnie odstrasza... Myślę o szczocie z dermofuture żeby sprawdzić czy w ogóle mi się spodoba coś takiego
Ta cena teraz to chyba najniższa jaka do tej pory była Nic tylko brać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:32   #2134
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ta cena teraz to chyba najniższa jaka do tej pory była Nic tylko brać
A Ty się już przekonalas do niej?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:35   #2135
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Ta cena teraz to chyba najniższa jaka do tej pory była Nic tylko brać
Ja jestem luna zachwycona. Nie sadzilam, ze kawalek sylikonu sprawi, ze bede miala gladka skore na twarzy. A to zaledwie kilka dni odkad ja mam. Zadnych podraznien, suchych skorek.

Niteczka, nie bierz zadnej szczoty z wymienianymi koncowkami tylko kupuj Lune.
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:38   #2136
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mnie ta zieleń mega sie podoba

zobacz jak cudnie na zywo są ciemniejsze


---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

paczajcie Miśkę buszującą w kazarkach

Masz buty na które się czaję
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:39   #2137
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Ja jestem luna zachwycona. Nie sadzilam, ze kawalek sylikonu sprawi, ze bede miala gladka skore na twarzy. A to zaledwie kilka dni odkad ja mam. Zadnych podraznien, suchych skorek.

Niteczka, nie bierz zadnej szczoty z wymienianymi koncowkami tylko kupuj Lune.
Potwierdzam
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 21:48   #2138
AgataWozniak
Rozeznanie
 
Avatar AgataWozniak
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Warszawa/Poznań
Wiadomości: 664
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Potwierdzam
Ależ ja będę oryginałem jak powiem- potwierdzam. Od pól roku miłość trwa niezmiennie

---------- Dopisano o 21:48 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Miała może kiedyś któraś:
1. SU:M37 MIRACLE ROSE CLEANSING STICK
2. Yum Yum cleanser
I jak wrażenia
AgataWozniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 21:49   #2139
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Nadrobiłam i powiem jedno - Miśka wymiatasz
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-25, 22:29   #2140
Niteczka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 13
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

No kusicie bardzo Prawdopodobnie poudaje przed samą sobą że jeszcze ze sobą walczę, ale obawiam się że wewnętrzna walka skończy się zakupem
Niteczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 05:06   #2141
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Odebralam wczoraj myjke do okien i dzieki dziewczyny za rady bo wahalam sie czy ja kupic a wczoraj w ramach testow umykam jedno duze okno i 4 male. Najpierw mi nie wychodzilo ale jak juz pozniej wprawilam sie to trwa to doslownie chwile. Normalnie ze trzy wiadra wody na jedno okno zuzywam a tu chwila i czysciutkie. Nie mylam ram bo zrobie to porzadnie na urlopie ale takie brudasy byly a sa czysciutkie.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 05:32   #2142
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Odebralam wczoraj myjke do okien i dzieki dziewczyny za rady bo wahalam sie czy ja kupic a wczoraj w ramach testow umykam jedno duze okno i 4 male. Najpierw mi nie wychodzilo ale jak juz pozniej wprawilam sie to trwa to doslownie chwile. Normalnie ze trzy wiadra wody na jedno okno zuzywam a tu chwila i czysciutkie. Nie mylam ram bo zrobie to porzadnie na urlopie ale takie brudasy byly a sa czysciutkie.
Mojej mamie tak się spodobało mycie okien, że teraz myje co chwilę Ale u nas trzeba, bo pieseł siedzi na parapecie w kuchni i obszczekuje wszystko co się rusza
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 05:59   #2143
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Mojej mamie tak się spodobało mycie okien, że teraz myje co chwilę Ale u nas trzeba, bo pieseł siedzi na parapecie w kuchni i obszczekuje wszystko co się rusza
tak to jest z tymi psami same przecinki na szybach bo przylozy nos do szyby a jaki kogos widzi to jedzie nosem po szybie i robi przecinki

Nie dziwie sie bo teraz sama bede czesciej je myc. Super sie blyszcza.

Sprzedalam podklad bo kupilam w zlym kolorze i zamowilam na tagomago redness solutions i nawilzacz z cliniqua

Fajnie mi lagodzila próbka podkladu naczynka wiec mam nadzieje, ze sie sprawdzi.
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:01   #2144
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cześć dziewczyny

dziś mam ostatnią wizytę u stomatologa
i tak pomyślałam, że chyba chciałabym sobie kupić maszynę do szycia i nauczyć się szyć

Cytat:
Napisane przez Niteczka1 Pokaż wiadomość
No kusicie bardzo Prawdopodobnie poudaje przed samą sobą że jeszcze ze sobą walczę, ale obawiam się że wewnętrzna walka skończy się zakupem
skończę tę walkę nim we wszystkich D. wykupią Luny :P
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:15   #2145
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Ja mialam ale juz dawno - tez zbylam bo po dluzszym czasie wysuszyl mi skore.
Dziewczynki czy ktoras uzywala podkladu Maestro Glow?
Zamowilam probke na ebayu , ciekwa bylam jak moja skora zareaguje na ta tone oleju ale chyba jej sie spodobalo bo podklad trzyma od rana do wieczora.. Tlustego nie czuc. Kurde, musze chyba zakupic
Z rzeczy butowych mam na oku buty za 1600 zl .. Heh
ja miałam odlewkę tegoż i bardzo mi się spodobał zakupię go na pewno jak będę kupować podklad świetny produkt

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

dziś mam ostatnią wizytę u stomatologa
i tak pomyślałam, że chyba chciałabym sobie kupić maszynę do szycia i nauczyć się szyć



skończę tę walkę nim we wszystkich D. wykupią Luny :P
fajny pomysł też bym sobie kupiła ale nie mam jej gdzie trzymać lubię szyć na maszynie ale odkąd nie mieszkam z mamą to nie mam za dużo takich okazji

nadrobiłam witam rankiem ostatni dzień przed urlopem mam plan nic dzisiaj nie robić
Aniyam przekonałaś się do szczoty?

najlepszego wszyskim Annom!!!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:22   #2146
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Przesyłam gorące życzenia wszystkim Annom, samych szaneli, kk bez konieczności spłaty i duuużo słońca ja mam Anna na drugie imię, więc takie naciągane imieniny mogę sobie zrobić

Edytowane przez Paulincia1234
Czas edycji: 2016-07-26 o 07:22
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:26   #2147
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Dobryyyy
Ale jestem niewyspana w nocy komara ganiałam dziad musiał wlecieć przez kuchnie, bo w pokojach mamy siatki po co takie g.wno żyje tylko życie zatruwa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:26   #2148
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja miałam odlewkę tegoż i bardzo mi się spodobał zakupię go na pewno jak będę kupować podklad świetny produkt

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------



fajny pomysł też bym sobie kupiła ale nie mam jej gdzie trzymać lubię szyć na maszynie ale odkąd nie mieszkam z mamą to nie mam za dużo takich okazji

nadrobiłam witam rankiem ostatni dzień przed urlopem mam plan nic dzisiaj nie robić
Aniyam przekonałaś się do szczoty?

najlepszego wszyskim Annom!!!
Szczęściara Najlepszego kochana dużo brokułków
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:27   #2149
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Najlepsze życzenia imieninowe wszystkim wątkowym Aniom spełnienia marzeń!
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 06:28   #2150
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dobryyyy
Ale jestem niewyspana w nocy komara ganiałam dziad musiał wlecieć przez kuchnie, bo w pokojach mamy siatki po co takie g.wno żyje tylko życie zatruwa
ojjj ale pocieszę Cię, że ja pomimo tego że spałam całą noc - to i tak jestem nie wyspana
Jakie masz dzisiaj meliski?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:29   #2151
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

dziś mam ostatnią wizytę u stomatologa
i tak pomyślałam, że chyba chciałabym sobie kupić maszynę do szycia i nauczyć się szyć



skończę tę walkę nim we wszystkich D. wykupią Luny :P
Super

Kupuj maszynę marzenia trzeba spełniać
Ja kiedyś próbowałam szyć, ale nic z tego za to mamusia śmiga, jak ta lala niestety nie odziedziczyłam tego talentu

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja miałam odlewkę tegoż i bardzo mi się spodobał zakupię go na pewno jak będę kupować podklad świetny produkt

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------



fajny pomysł też bym sobie kupiła ale nie mam jej gdzie trzymać lubię szyć na maszynie ale odkąd nie mieszkam z mamą to nie mam za dużo takich okazji

nadrobiłam witam rankiem ostatni dzień przed urlopem mam plan nic dzisiaj nie robić
Aniyam przekonałaś się do szczoty?

najlepszego wszyskim Annom!!!
Zazdroooooo!!!!!
za wybitny plan
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:31   #2152
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Przesyłam gorące wszystkim Annom, samych szaneli, kk bez konieczności spłaty i duuużo słońca ja mam Anna na drugie imię, więc takie naciągane imieniny mogę sobie zrobić
drugie też się liczy

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ojjj ale pocieszę Cię, że ja pomimo tego że spałam całą noc - to i tak jestem nie wyspana
Jakie masz dzisiaj meliski?

Ja jeszcze do późna z Tż oglądałam "Ojca chrzestnego" nie dla mnie takie nocne maratony

dziś mam czarne klapki z Ryło na zmianę chodzę w czarnych i brązowych - kocham je
A Ty jakie masz Melisski?
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:36   #2153
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Przesyłam gorące wszystkim Annom, samych szaneli, kk bez konieczności spłaty i duuużo słońca ja mam Anna na drugie imię, więc takie naciągane imieniny mogę sobie zrobić
jak na drugie Anna to jak najbardziej przysługuje impreza

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dobryyyy
Ale jestem niewyspana w nocy komara ganiałam dziad musiał wlecieć przez kuchnie, bo w pokojach mamy siatki po co takie g.wno żyje tylko życie zatruwa
komary to zuooooooooooo na szczęscie u mnie ich w tym roku w ogóle nie ma wytłukli je chyba przed ŚDM wszystkie

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Szczęściara Najlepszego kochana dużo brokułków
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Najlepsze życzenia imieninowe wszystkim wątkowym Aniom spełnienia marzeń!
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:37   #2154
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Witam we wtorek . Zanim zacznie się u mnie atak zombi może uda mi się coś napisać.
Do domu dotarłam (jajka w całości też), choć pod koniec podróży (dobrze, że już na klatce schodowej) wyglądałam trochę jak Ellen Barkin w Switch. Nie wiem czy kojarzycie scenę, jak facet w ciele kobiety maszeruje w szpilkach – tak, wczoraj to trenowałam . Niewygodne buty to zło.

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość

Też mnie kuszą cienie od Hani, zwłaszcza Perskie Oko czy jakoś tak
Perskiego oka nie ma już w sklepie. Jak patrzę na tempo uciekania mi cieni z koszyka to zastanawiam się czy jak już dojrzeję do zakupu to czy będzie co kupić.

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
One nie są sypkie To raczej takie poduszeczki, które uginają się pod naciskiem palca.

Same w sobie są bardzo fajne ale dość błyszczące w większości.
Dzięki, wiedziałam, że Dougi błędną informacją na stronie chce mnie zniechęcić do zakupu, ale nie ze mną te numery. Jak tylko znajdę chwile pooglądam słocze, nadal siedzi we mnie niestety trochę sroki.

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
A propos kosmetyczki, jaki polecacie zabieg na oczyszczenie twarzy? Na czole mam sporo jakby zamkniętych porów, które wyglądają jak krostki i nie wiem jak ich się pozbyć
Mi żaden zabieg na twarz nie pomógł dotąd tak skutecznie na grudki na twarzy (a jako osoba walcząca od zawsze z zapychaniem twarzy miałam z tym mega problem) jak apteczne serum z kwasem glikolowym. Nie mogę doczekać się jesieni, by znów je stosować.

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
E tam, kilka lekcji i jeździsz. Ja to mam nawet tenisówki w aucie, coby mi nóżki odpoczywały po drodze.
No ze mnie to jest wyjątkowo ciężki przypadek. Po pierwsze, mam masakrycznie słabą orientację w przestrzeni. Po drugie (tu możecie się śmiać) nie odróżniam strony prawej od lewej . Dla mnie komenda „w prawo” to jest kompletnie czeski film, jak mi instruktor podczas nauki jazdy wydawał takie komendy to często udawało mi się na przykład wjechać pod prąd (no co ja poradzę, że nie potrafił powiedzieć po ludzku co mam zrobić ). Jest to pewnie związane z moją dziwaczną oburęcznością. Piszę lewą ręką, maluję i rysuję prawą (jeśli dobrze pamiętam, ostatnio zdarzało mi się to w szkole podstawowej). Jem jak typowy leworęczny, ale już czeszę włosy i robię na drutach jak praworęczny. Coś mi się tam w mózgu nietypowo wykształciło, ale co mi tam, dobrze mi z tym

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
ekhem , pytanie z gatunku blondi ..... czy w biedrolunie to powinno być widać,
jak te wypustki drgają, czy tylko czuć ?
Wprawdzie mam doświadczenie nikłe, ale moim zdaniem tylko czuć. To jest niewidoczne dla oka.

Przy okazji – przy myciu luną czoła mam dziwne wrażenie, tak jakbym czuła te drgania też w pozostałych częściach twarzy. Też tak macie czy może znalazłam w końcu naukowy dowód na to, że pod czaszką mam niezbyt pełno?

A tak w ogóle to prosiłam aby do końca lipca nie rozmawiać o lunie. Ja idę spać, a Wy tu gadu - gadu

Czas wracać do pracy. Miłego dnia i zapraszam na słoneczną Warmię na jagody
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:38   #2155
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
jak na drugie Anna to jak najbardziej przysługuje impreza

---------- Dopisano o 07:34 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------



komary to zuooooooooooo na szczęscie u mnie ich w tym roku w ogóle nie ma wytłukli je chyba przed ŚDM wszystkie

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:34 ----------





żeby Papy nie pogryzły
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:38   #2156
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Super

Kupuj maszynę marzenia trzeba spełniać
Ja kiedyś próbowałam szyć, ale nic z tego za to mamusia śmiga, jak ta lala niestety nie odziedziczyłam tego talentu



Zazdroooooo!!!!!
za wybitny plan
cały wieczór wczoraj go obmyślałam boszz musze się dziś spakować. odkryłam wczoraj że nie mam kostiumu kąpielowego ani spodenek, ani kapelusza ani klapek żadnych sensownych. I najgorsze jest to że nie mam gdzie i kiedy tego kupić. Jak żyć?
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:41   #2157
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
Witam we wtorek . Zanim zacznie się u mnie atak zombi może uda mi się coś napisać.
Do domu dotarłam (jajka w całości też), choć pod koniec podróży (dobrze, że już na klatce schodowej) wyglądałam trochę jak Ellen Barkin w Switch. Nie wiem czy kojarzycie scenę, jak facet w ciele kobiety maszeruje w szpilkach – tak, wczoraj to trenowałam . Niewygodne buty to zło.



Perskiego oka nie ma już w sklepie. Jak patrzę na tempo uciekania mi cieni z koszyka to zastanawiam się czy jak już dojrzeję do zakupu to czy będzie co kupić.



Dzięki, wiedziałam, że Dougi błędną informacją na stronie chce mnie zniechęcić do zakupu, ale nie ze mną te numery. Jak tylko znajdę chwile pooglądam słocze, nadal siedzi we mnie niestety trochę sroki.



Mi żaden zabieg na twarz nie pomógł dotąd tak skutecznie na grudki na twarzy (a jako osoba walcząca od zawsze z zapychaniem twarzy miałam z tym mega problem) jak apteczne serum z kwasem glikolowym. Nie mogę doczekać się jesieni, by znów je stosować.



No ze mnie to jest wyjątkowo ciężki przypadek. Po pierwsze, mam masakrycznie słabą orientację w przestrzeni. Po drugie (tu możecie się śmiać) nie odróżniam strony prawej od lewej . Dla mnie komenda „w prawo” to jest kompletnie czeski film, jak mi instruktor podczas nauki jazdy wydawał takie komendy to często udawało mi się na przykład wjechać pod prąd (no co ja poradzę, że nie potrafił powiedzieć po ludzku co mam zrobić ). Jest to pewnie związane z moją dziwaczną oburęcznością. Piszę lewą ręką, maluję i rysuję prawą (jeśli dobrze pamiętam, ostatnio zdarzało mi się to w szkole podstawowej). Jem jak typowy leworęczny, ale już czeszę włosy i robię na drutach jak praworęczny. Coś mi się tam w mózgu nietypowo wykształciło, ale co mi tam, dobrze mi z tym



Wprawdzie mam doświadczenie nikłe, ale moim zdaniem tylko czuć. To jest niewidoczne dla oka.

Przy okazji – przy myciu luną czoła mam dziwne wrażenie, tak jakbym czuła te drgania też w pozostałych częściach twarzy. Też tak macie czy może znalazłam w końcu naukowy dowód na to, że pod czaszką mam niezbyt pełno?

A tak w ogóle to prosiłam aby do końca lipca nie rozmawiać o lunie. Ja idę spać, a Wy tu gadu - gadu

Czas wracać do pracy. Miłego dnia i zapraszam na słoneczną Warmię na jagody

Ja też czuję takie drgania podczas używania Luny

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:39 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
cały wieczór wczoraj go obmyślałam boszz musze się dziś spakować. odkryłam wczoraj że nie mam kostiumu kąpielowego ani spodenek, ani kapelusza ani klapek żadnych sensownych. I najgorsze jest to że nie mam gdzie i kiedy tego kupić. Jak żyć?

Musisz iść do galeryji na szybki szoping w HaMie mają teraz poprzeceniane kostiumy
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:45   #2158
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

no to z okazji święta wszystkich Ani, Anien, tudzież Annów wszystkiego dobrego życzę

ja dziś z Tż mam jedną z kilku rocznic
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:47   #2159
lena40
Lady Pudernica
 
Avatar lena40
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 7 487
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość

Ja też czuję takie drgania podczas używania Luny [COLOR="Silver"]
Ufff, czyli ze mną wszystko okej?
Chociaż czasem brak mózgu w tym świecie by się przydał.

---------- Dopisano o 07:47 ---------- Poprzedni post napisano o 07:46 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
cały wieczór wczoraj go obmyślałam boszz musze się dziś spakować. odkryłam wczoraj że nie mam kostiumu kąpielowego ani spodenek, ani kapelusza ani klapek żadnych sensownych. I najgorsze jest to że nie mam gdzie i kiedy tego kupić. Jak żyć?
Zrobić zakupy po drodze - np w galerii w Olsztynie.
Mamy nawet dwie
lena40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 06:49   #2160
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXVI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość


No ze mnie to jest wyjątkowo ciężki przypadek. Po pierwsze, mam masakrycznie słabą orientację w przestrzeni. Po drugie (tu możecie się śmiać) nie odróżniam strony prawej od lewej . Dla mnie komenda „w prawo” to jest kompletnie czeski film, jak mi instruktor podczas nauki jazdy wydawał takie komendy to często udawało mi się na przykład wjechać pod prąd (no co ja poradzę, że nie potrafił powiedzieć po ludzku co mam zrobić ). Jest to pewnie związane z moją dziwaczną oburęcznością. Piszę lewą ręką, maluję i rysuję prawą (jeśli dobrze pamiętam, ostatnio zdarzało mi się to w szkole podstawowej). Jem jak typowy leworęczny, ale już czeszę włosy i robię na drutach jak praworęczny. Coś mi się tam w mózgu nietypowo wykształciło, ale co mi tam, dobrze mi z tym



Wprawdzie mam doświadczenie nikłe, ale moim zdaniem tylko czuć. To jest niewidoczne dla oka.

Przy okazji – przy myciu luną czoła mam dziwne wrażenie, tak jakbym czuła te drgania też w pozostałych częściach twarzy. Też tak macie czy może znalazłam w końcu naukowy dowód na to, że pod czaszką mam niezbyt pełno?

A tak w ogóle to prosiłam aby do końca lipca nie rozmawiać o lunie. Ja idę spać, a Wy tu gadu - gadu

Czas wracać do pracy. Miłego dnia i zapraszam na słoneczną Warmię na jagody
1. nie nietypowo tylko jesteś wyjątkowa ja to lewą ręką nie umiem jednej litery napisać i tez mam problem z prawą i lewą stroną tzn ja wiem gdzie trzeba iść/jechać, w przestrzeni się orientuję świetnie ale nie umiem tego nazwać mogę pokazać ręką i pokażę dobrze ale z nazwą mam problem jak jedziemy gdzieś z tż to mu zawsze mówię że ja będę jego nawigacją ale musi patrzeć co pokazuję i absolutnie nie sugerować się tym co gadam bo na pewno pojedziemy źle

2. też tak mam ale głównie jak jeżdżę nią po brodzie czuję jak mi się wtedy zęby trzęsą

3. a na warmię zawitam :d chociaż ja nigdy nie wiem gdzie warmia a gdzie mazury

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-07-26 o 06:50
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 19:14:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.