ZIP NFZ - wejdź i bądź w szoku - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-08, 23:04   #211
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Ewuś/ zip

Cytat:
Napisane przez samotny_t Pokaż wiadomość
I tak nie masz wyboru, konto indywidualne możesz założyć tylko w ZIP. Tam zobaczysz i to archiwum, i swój status w eWUŚ. Twoje dane nie będą w większym niebezpieczeństwie niż są obecnie. Sam korzystam i sobie chwalę.
Chciałam się zarejestrować, ale nie wiedziałam, że aby dokończyć rejestrację, należy udać się do NFZ. Póki co jestem za granicą, prędko nie wrócę, więc też szybko nie dostanę danych do logowania :/.
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 19:00   #212
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Ewuś/ zip

Odkopuję temat, może się komuś przyda. Niekoniecznie musimy udawać się osobiście do NFZ, wystarczy założyć profil zaufany i potwierdzić go przy użyciu internetowej bankowości. https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil...przez-internet
milczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 13:06   #213
Glodomorek
Zakorzenienie
 
Avatar Glodomorek
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 301
Dot.: Ewuś/ zip

Cytat:
Napisane przez milczka Pokaż wiadomość
Odkopuję temat, może się komuś przyda. Niekoniecznie musimy udawać się osobiście do NFZ, wystarczy założyć profil zaufany i potwierdzić go przy użyciu internetowej bankowości. https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil...przez-internet
To nic nie daje. Musi być podpis kwalifikowany, a ten jest płatny. Sprawdzałam miesiąc temu, bo chciałam pomóc komuś założyć ZIP i nie dało rady.
Jeśli jednak jest taka opcja to poproszę dokładną instrukcję, może coś pominęłam.
Glodomorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-01, 21:19   #214
Jamaika88
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 186
Dot.: Ewuś/ zip

Cytat:
Napisane przez Glodomorek Pokaż wiadomość
To nic nie daje. Musi być podpis kwalifikowany, a ten jest płatny. Sprawdzałam miesiąc temu, bo chciałam pomóc komuś założyć ZIP i nie dało rady.
Jeśli jednak jest taka opcja to poproszę dokładną instrukcję, może coś pominęłam.
Miesiąc temu zakładałam konto w ZIP właśnie w taki sposób, jaki podała milczka. Nie podam Ci wszystkich kroków, bo nie pamiętam, ale po prostu postępowałam zgodnie ze wszystkimi krokami na stronie ZIP.
Jamaika88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 00:39   #215
milczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 22
Dot.: Ewuś/ zip

Cytat:
Napisane przez Jamaika88 Pokaż wiadomość
Miesiąc temu zakładałam konto w ZIP właśnie w taki sposób, jaki podała milczka. Nie podam Ci wszystkich kroków, bo nie pamiętam, ale po prostu postępowałam zgodnie ze wszystkimi krokami na stronie ZIP.
Ja również nie jestem w stanie odtworzyć wszystkich kroków, bo trochę tego klikania i logowania się po kilka razy (m.i.n) na stronie swojego banku było, ale jest to jak najbardziej możliwe bez wychodzenia z domu. Polecam trzymać się instrukcji z wcześniej podanego linka z uwzględnieniem zakładki "Za pomocą internetowego konta bankowego". Inna sprawa, że od kilku dni mam ten sam status w ZIP "trwa synchronizacja danych", czy jakoś tak...
milczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 18:49   #216
For3verYoung
Rozeznanie
 
Avatar For3verYoung
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 536
Dot.: ZIP NFZ - wejdź i bądź w szoku

Ja też założyłam konto przez profil zaufany, żaden podpis kwalifikowany nie jest do tego potrzebny. U mnie wszystkie dane zostały zsynchronizowane m-c temu, a mimo tego w rejestrze usług medycznych wielu wizyt po prostu nie ma
__________________
ChemicznieKosmetycznie.pl
For3verYoung jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-02, 19:26   #217
Laguna2
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 146
Dot.: Ewuś/ zip

Cytat:
Napisane przez milczka Pokaż wiadomość
Odkopuję temat, może się komuś przyda. Niekoniecznie musimy udawać się osobiście do NFZ, wystarczy założyć profil zaufany i potwierdzić go przy użyciu internetowej bankowości. https://obywatel.gov.pl/zaloz-profil...przez-internet
Dziękuję Trafiłam na ten wątek przypadkiem, ale już kiedyś chciałam założyć ZIP, ale do NFZ mi się nie chciało iść ( jakoś dawno temu sprawdzałam, to nie było możliwości przez profil zaufany).
Właśnie sobie założyłam, teraz czekam na synchronizacjękla ski:
Laguna2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-03-13, 21:16   #218
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Ewuś/ zip

Hej, wie ktoś jak "krok po kroku" złożyć ten wniosek przez ePUAP? Nie mam zielonego pojęcia gdzie to można znaleźć... Mam profil zaufany, który działa. Pomocy!
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-13 21:16:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:20.