Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-28, 16:11   #61
Patiszok
Przyczajenie
 
Avatar Patiszok
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 16
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Stosuję kozieradkę od tygodnia i włosy mi już nie wypadają!
Zapach okropny, ale dla efektów można przecierpieć. Wcieram na noc a rano myję włosy. Wcześniej stosowałam wcierkę Joanna Rzepa, ale włosy wypadały mi tylko bardziej, więc to wyrzuciłam i tylko opakowanie zostawiłam.
Patiszok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 23:35   #62
Eyeshadow__
Raczkowanie
 
Avatar Eyeshadow__
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Bergen Norwegia
Wiadomości: 128
GG do Eyeshadow__
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Nie moge nigdzie jej znalezc w aptekach albo wiekszych marketach ????
Eyeshadow__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 19:07   #63
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Ja kupiłam na straganie z przyprawami. W aptekach szukałam to nie było.
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 20:09   #64
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Eyeshadow__ Pokaż wiadomość
Nie moge nigdzie jej znalezc w aptekach albo wiekszych marketach ????
W sklepach zielarskich, ewentualnie w internecie.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 18:36   #65
CrystalNatasha
Rozeznanie
 
Avatar CrystalNatasha
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 502
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Na początku stosowania miałam wrażenie,że wzrosło wypadanie włosów,więc odstawiłam ją na tydzień,a teraz już normalnie wcieram i jest super
__________________
If you want something in life, reach out and grab it.
CrystalNatasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 13:33   #66
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Zaczęłam niedawno wcierać kozieradkę, jednak jej zapach powoli mnie pokonuje :/ Cały czas czuję ten zapach, który kojarzy mi się z kostkami rosołowymi i mam wrażenie, że wszyscy koło mnie też czują ode mnie rosół Dlatego zamierzam wkropić kropelkę jakiegoś olejku, który zabiłby choć trochę ten smrodek. Jak myślicie, czy mogłabym do tego użyć olejku pomarańczowego? Zapach ma obłędny, ale boję się, że może mi zrobić krzywdę na skórze.
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-16, 13:32   #67
amarenamena666
Raczkowanie
 
Avatar amarenamena666
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 97
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

ja właśnie się przymierzam to zrobienia tej wcierki .
amarenamena666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-27, 14:19   #68
Ms_Alex
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 332
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

A ja dziś kupiłam w aptece mieloną kozieradkę, wieczorem zrobię pierwsze podejście i za jakiś czas dam znać czy będą efekty u mnie
Ms_Alex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 19:33   #69
Faxu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 796
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Od kilku dni codziennie na noc wcieram kozieradkę. Na razie ciężko mówić o jakichkolwiek efektach, ale może coś zdziała, bo nie wzmożyła wypadania, ani nie podrażniła skóry głowy, więc jest dobrze.
Zapach ma intensywny, dlatego wcieram dopiero na noc, rano myję włosy.
Faxu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-08, 10:59   #70
kokila
Raczkowanie
 
Avatar kokila
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 282
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Ja też kupiłam, wczoraj pierwszy raz wcierałam. Na wieczór, bo zawsze myję włosy rano, więc żeby nie było niespodzianek wolałam ją zostawić na noc na głowie i rano umyć i się nie martwić, że muszę iść do pracy, a na głowie nie wiadomo co. Moje włosy na drugi dzień zwykle nie są już zbyt piękne. Czasem, jak mają lepszy dzień, można jeszcze z takimi się pokazać, ale często po prostu myję je codziennie. Ale to co zobaczyłam dziś rano...

Wczoraj wtarłam napar i czesałam włosy dość intensywnie w ramach masażu, więc spodziewałam się, że będzie minimum tak jak zwykle. A tu szok! Włosy ładniejsze niż wczoraj zaraz po myciu!

To mi dało taką motywację, że na pewno będę tę kozieradkę stosować codziennie! Zobaczymy jakie będą długofalowe efekty, ale nawet dla samego nadania objętości jakie ma miejsce po pierwszym użyciu warto ją stosować.
__________________
Where are we?
Far away.
From what?
Yesterday.
kokila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-11, 09:37   #71
arturowaaa
Raczkowanie
 
Avatar arturowaaa
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 105
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Hej
Wczoraj kupiłam kozieradkę, wtarłam(zapach da się przeżyć), później umyłam... mam nadzieję że pomoże, bo włosy strasznie mi lecą.. :/ nie wiem czy to nie przez CP.. biorę 2 tabletki rano i 2 popołudniu.. kończę już, został mi jeden blister. Poza tym łykam wiesiołka i vitapil.
Czy kozieradka wcierana codziennie nie przetłuści mi włosów? moje włosy są cienkie i delikatne, myję co drugi dzień..
arturowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 14:42   #72
zielonamorelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielonamorelka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: tam gdzie mnie nogi poniosły...
Wiadomości: 6 232
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

już jakiś czas temu kupiłam koezieradkę i ze 2 razy wtarłam.Mam wrażenie,że po niej od razu przestają włosy wypadać heh chociaż pewnie to sobie wmawiam. Jednak postaram się aplikować ją na głowę częściej[przed każdym myciem]. Jednak nie bardzo chce mi się ją gotować i za każdym razem kłaść na głowę papkę bo nie jestem w stanie potem tego wypłukać moich długaśnych włosów. Myślicie, że jak tylko będę zaparzać i wcierać w skórę sam napar to będą efekty?
__________________
drożdże part 5 od 10.11.13r.
waga max-103,2kg
SBDiet 19.10.13r
teraz-88,8kg
wzrost 172cm
zielonamorelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-19, 22:42   #73
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

ja właśnie przed chwilą użyłam po raz pierwszy zalałam wrzątakiem dosłownie pół łyżeczki tego zielska i zapachu prawie nie czuć nic nie swędzi, nie szczypie, jutro rano umyję włosy i zobaczymy :p liczę na baby hair, bo tak to mi nie wypadają włosy, ale w jednym miejscu mam bardzo przerzedzone więc jeśli tylko jakies nowe wlosy si e pojawią to będzie to widac jak na dloni
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 14:56   #74
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Patiszok Pokaż wiadomość
Stosuję kozieradkę od tygodnia i włosy mi już nie wypadają!
Zapach okropny, ale dla efektów można przecierpieć. Wcieram na noc a rano myję włosy. Wcześniej stosowałam wcierkę Joanna Rzepa, ale włosy wypadały mi tylko bardziej, więc to wyrzuciłam i tylko opakowanie zostawiłam.
Ja stosuję od 2-3 tygodni i widzę baby hair i mi nie wypadają już włosy Zapach dla mnie ma normalny i go nie czuję
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 16:27   #75
(:Iza:)
Wtajemniczenie
 
Avatar (:Iza:)
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 344
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

ja na razie użyłam 2 razy zapach ujdzie, pachnie trochę jak curry, ale jest ok mam nadzieję, że pojawią się u mnie baby hair!!!
(:Iza:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 00:00   #76
agatka *~
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 172
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Dziewczyny w jakiej ilości powinno się wcierać napar jednorazowo? Dziś zrobiłam napar i nie wiem czy skalp i włosy przy skórze powinny być dość porządnie tym nasączone? Czy tylko w niewielkiej ilości ten napar wetrzeć?
agatka *~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 00:35   #77
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: FR/CH
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Witam, stosowalam.kozieradkę jakiś czas temu, fakt działała, ale i ja i TŻ nie mogliśmy znieść tego zapachu,był dosłownie wszędzie. Ale parę dni temu tutaj na forum tylko na innym wątku, dziewczyna pisała że zawsze dodaje kilka kropel olejku z drzewa herbacianego i to eliminuje zapach. Wypróbowałam, ale miałam resztki bardzo starego olejku i nie za bardzo działał, ale muszę jechać kupić kozieradkę, to przy okazji zainwestuje w nowy olejek
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 07:03   #78
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
Witam, stosowalam.kozieradkę jakiś czas temu, fakt działała, ale i ja i TŻ nie mogliśmy znieść tego zapachu,był dosłownie wszędzie. Ale parę dni temu tutaj na forum tylko na innym wątku, dziewczyna pisała że zawsze dodaje kilka kropel olejku z drzewa herbacianego i to eliminuje zapach. Wypróbowałam, ale miałam resztki bardzo starego olejku i nie za bardzo działał, ale muszę jechać kupić kozieradkę, to przy okazji zainwestuje w nowy olejek
Kozieradka z tym olejkiem też śmierdzi, bo olejek sam w sobie jest śmierdzący Ale tak czy inaczej lepiej pachnie niż sama kozieradka. Ja dodaję do niej na zmianę właśnie olejek z drzewa herbacianego i olejek pomarańczowy, dosłownie 2 kropelki na 100 ml naparu.
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 20:26   #79
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: FR/CH
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Kozieradka z tym olejkiem też śmierdzi, bo olejek sam w sobie jest śmierdzący Ale tak czy inaczej lepiej pachnie niż sama kozieradka. Ja dodaję do niej na zmianę właśnie olejek z drzewa herbacianego i olejek pomarańczowy, dosłownie 2 kropelki na 100 ml naparu.
mi tam akurat ojelek z drzewa herbacianego pachnie, ale ten pomysł z pomarańczowym nie głupi
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-28, 16:15   #80
Gackt_vanilia
Raczkowanie
 
Avatar Gackt_vanilia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Zadziwiacie mnie co niektórzy
Zapach nie jest taki straszny, pachnie jak kostka rosołowa przecież

Ja uwielbiam kozieradkę! Uwielbiam jej działanie, wręcz natychmiastowe!

Pamiętam jak pierwszy raz ją używałam, czytałam wtedy że najlepiej jest używać jako wcierki. Ale że ja osobiście nie znoszę żadnych wcierek, to po porostu z pół godziny przed porannym umyciem włosów, zalewałam 1 łyżkę(tę małą) w kubku, i zostawiałam.
Później gdy już umyłam włosy, nałożyłam odżywkę, która po chwili spłukałam - odsączyłam wodę ręcznikiem papierowym, to wzięłam wlałam napar do zlewu, dolałam tam wody, i za pomocą szklanki nalewałam to na włosy, i skórę głowy. I znów wytarłam papierowym ręcznikiem, i zostawiłam do wyschnięcia. Zapach się ulatnia zaraz po wyschnięciu włosów.

A efekty? Efekty widziałam już po 2 użyciu. O wiele mniej włosów podczas mycia, i o połowę mniej w czasie nakładania odżywki.
Jest to jedyny sposób na wypadanie jaki na mnie działa. I jaki tani!
No i babyhair, wysyp dosłownie natychmiastowy. Stosuję kozieradkę ca 2 dni, od 2 tyg. (ostatnio częściej mi się to zdarza ) i małe włoski dosłownie leżą na czole, odstają, i nijak idzie z tym sobie poradzić
Ale przecież o to mi chodziło, by włosy nie leciały jak liście z drzew a by były mocne, i żeby w końcu pojawiły się nowe I tak się stało.
Polecam wszystkim taką płukankę
Gackt_vanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-28, 21:23   #81
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: FR/CH
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Gackt_vanilia Pokaż wiadomość
Zadziwiacie mnie co niektórzy
Zapach nie jest taki straszny, pachnie jak kostka rosołowa przecież

Ja uwielbiam kozieradkę! Uwielbiam jej działanie, wręcz natychmiastowe!

Pamiętam jak pierwszy raz ją używałam, czytałam wtedy że najlepiej jest używać jako wcierki. Ale że ja osobiście nie znoszę żadnych wcierek, to po porostu z pół godziny przed porannym umyciem włosów, zalewałam 1 łyżkę(tę małą) w kubku, i zostawiałam.
Później gdy już umyłam włosy, nałożyłam odżywkę, która po chwili spłukałam - odsączyłam wodę ręcznikiem papierowym, to wzięłam wlałam napar do zlewu, dolałam tam wody, i za pomocą szklanki nalewałam to na włosy, i skórę głowy. I znów wytarłam papierowym ręcznikiem, i zostawiłam do wyschnięcia. Zapach się ulatnia zaraz po wyschnięciu włosów.

A efekty? Efekty widziałam już po 2 użyciu. O wiele mniej włosów podczas mycia, i o połowę mniej w czasie nakładania odżywki.
Jest to jedyny sposób na wypadanie jaki na mnie działa. I jaki tani!
No i babyhair, wysyp dosłownie natychmiastowy. Stosuję kozieradkę ca 2 dni, od 2 tyg. (ostatnio częściej mi się to zdarza ) i małe włoski dosłownie leżą na czole, odstają, i nijak idzie z tym sobie poradzić
Ale przecież o to mi chodziło, by włosy nie leciały jak liście z drzew a by były mocne, i żeby w końcu pojawiły się nowe I tak się stało.
Polecam wszystkim taką płukankę
ten Twój pomysł na płukanki całkiem fajny, ja wcieram napar z kozieradki przed myciem i niekiedy jak mi zosataje, to nakładam razem z odzywką. a jak jetsem sama w domu, tzn jak TŻ nie ma, to zostawiam na noc i myję rano. tylko u mnie jest ten problem, że pościel mi strasznie wali. a muszę brać pod uwagę to, że nie śpię sama więc w moim przypadku zapach ma znaczenie
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-29, 22:09   #82
Gackt_vanilia
Raczkowanie
 
Avatar Gackt_vanilia
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 49
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

No, ale przy płukance zapach częściowo znika. Gdy ja myję włosy rano, używam odżywki, p czym odżywkę spłukuję tym rozcieńczonym naparem, to zapach na początku jakiś tam jest, ale w ostateczności zanika, i nie pachnę jak rosół A jeśli ktoś ma chłonne włosy jeśli o zapachy chodzi, to ten sposób na kozieradkę powinien częściowo rozwiązać problem rosołu na włosach

Ja jak na początku poczytałam o wcierce z tych nasion, od razu zmieniłam z wcierki na płukankę Bo takiemu leniowi jak ja, to wcierek wcierać się nie chce Haha
Gackt_vanilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 00:04   #83
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: FR/CH
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Gackt_vanilia Pokaż wiadomość
No, ale przy płukance zapach częściowo znika. Gdy ja myję włosy rano, używam odżywki, p czym odżywkę spłukuję tym rozcieńczonym naparem, to zapach na początku jakiś tam jest, ale w ostateczności zanika, i nie pachnę jak rosół A jeśli ktoś ma chłonne włosy jeśli o zapachy chodzi, to ten sposób na kozieradkę powinien częściowo rozwiązać problem rosołu na włosach

Ja jak na początku poczytałam o wcierce z tych nasion, od razu zmieniłam z wcierki na płukankę Bo takiemu leniowi jak ja, to wcierek wcierać się nie chce Haha
to mi akurat nie przeszkadza to że muszę wcierać, tylko sam zapach. no ale da się wytrzymać. teraz przez parę dni jestem sama, TŻ wyjechał i zostawiam na noc a rano zmywam, ale i tak przez cały dzień czuję ten zapach na sobie. mimo że mam i pachnący i szampon i odżywkę. ale masz rację z tą skłonnością do wchłaniania zapachów przez włosy, nigdy o tym nie pomyślałam, a zawsze mi pachniały czymś nieporządanym.
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 09:33   #84
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

a ja skonsultowałam z panią profesors słynącą z miłości do ziół i ekstraktów naturalnych na mojej politechnice i kozieradkę zalewam wrzątkiem, trzymam pod przykryciem do następnego dnia a potem przecedzam przez gazę (wszystko co cenne musi zostawać w wywarze bo po w ciągu tygodnia wypadanie z 80 włosów po samym myciu spadło do może 10)

mi w ten sposób zdecydowanie mniej śmierdzi i mogę nawet nałożyć i wyjść do ludzi, a nikt się nie skarży
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 12:03   #85
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: FR/CH
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
a ja skonsultowałam z panią profesors słynącą z miłości do ziół i ekstraktów naturalnych na mojej politechnice i kozieradkę zalewam wrzątkiem, trzymam pod przykryciem do następnego dnia a potem przecedzam przez gazę (wszystko co cenne musi zostawać w wywarze bo po w ciągu tygodnia wypadanie z 80 włosów po samym myciu spadło do może 10)

mi w ten sposób zdecydowanie mniej śmierdzi i mogę nawet nałożyć i wyjść do ludzi, a nikt się nie skarży
właśnie dzisiaj sobie wymyśliłam że bede tak robiła i nakładała na włosy taki mocny i zimny napar, bo wszyscy piszą że taki z lodówki mniej śmierdzi. bo ja normalnie to zalewam wrzątkiem, kładę talerzyk i czekam aż ostygnie ok godziny i wcieram w skalp
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 15:01   #86
nati-mo
Rozeznanie
 
Avatar nati-mo
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 519
GG do nati-mo
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
właśnie dzisiaj sobie wymyśliłam że bede tak robiła i nakładała na włosy taki mocny i zimny napar, bo wszyscy piszą że taki z lodówki mniej śmierdzi. bo ja normalnie to zalewam wrzątkiem, kładę talerzyk i czekam aż ostygnie ok godziny i wcieram w skalp
Dla mnie właśnie zimny bardziej śmierdzi, a już odstały dwa-trzy dni w lodówce to czysta zaraza Dodam, że nie zepsuta, tylko rosołowa.
__________________
A. i C.mną rządzą ->

->
nati-mo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-30, 15:48   #87
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: FR/CH
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez nati-mo Pokaż wiadomość
Dla mnie właśnie zimny bardziej śmierdzi, a już odstały dwa-trzy dni w lodówce to czysta zaraza Dodam, że nie zepsuta, tylko rosołowa.
hahahaha jak stary rosół

a tak wogóle to dzisiaj wtarłam przed samym myciem, na jakieś pół godz i jestem w szoku, bo nie śmierdzi bo zawsze jak zostawiam na noc to póżniej cały dzień czuję na sobie. teraz już tylko tak bede robić, tylko sie zastanawiam czy pół godz to nie za krótko?
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:36   #88
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Dziewczyny, jak efekty?

Co z przyrostem włosów?
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 08:23   #89
gosita213
Zadomowienie
 
Avatar gosita213
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: FR/CH
Wiadomości: 1 731
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

U mnie za każdym razem oczekiwane efekty robię sobie taką kurację co jakiś czas (kiedy widzę potrzebę), teraz trwała ponad miesiąc, przy regularnym stosowaniu co dwa dni.
Moje włosy i skalp zdecydowanie potrzebują raz na jakiś czas tej smierdzacej kuracji przy myciu wypada mi średnio 5-10 włosów + przy czesaniu jakieś 15-20. W ciągu dnia zawsze sprawdzam, i albo nic nie wyciągami, albo 1-2 włosy.
Tak że dla mnie kozieradka to zbawienie :thumbup:
A jak u Ciebie?
__________________
Wiem jak trudno jest znalezc milosc. Kiedy znajdziesz kogos, trzeba korzystac z okazji. Nie mozesz tylko siedziec i liczyc na to, ze jutro tu bedzie, bo czasami – bum! Nie ma go. I nie masz nikogo. Hilda, Ugly Betty

góra - 23.09.2013
dół i wyciągi - 03.01.2014
gosita213 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 00:33   #90
brakxdsdsac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 73
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez gosita213 Pokaż wiadomość
U mnie za każdym razem oczekiwane efekty robię sobie taką kurację co jakiś czas (kiedy widzę potrzebę), teraz trwała ponad miesiąc, przy regularnym stosowaniu co dwa dni.
Moje włosy i skalp zdecydowanie potrzebują raz na jakiś czas tej smierdzacej kuracji przy myciu wypada mi średnio 5-10 włosów + przy czesaniu jakieś 15-20. W ciągu dnia zawsze sprawdzam, i albo nic nie wyciągami, albo 1-2 włosy.
Tak że dla mnie kozieradka to zbawienie :thumbup:
A jak u Ciebie?
Dopiero zaczęłam.. jestem po 3 zastosowaniu. Stosuję jako wcierkę, na noc po uprzednio umytych włosach, a potem chodzę z nią na głowie jeszcze przez cały dzień (u mnie nic nie śmierdzi, nikt się nie skarży, sama też tego nie czuję, ale mam cienkie i rzadkie włosy, więc gubią one wszelkie zapachy tak szybko jak je łapią).
Dam znać za jakiś miesiąc o efektach.

A czy zauważyłyście przyspieszenie tempa wzrostu włosów?
brakxdsdsac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-21 16:30:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.