Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-08, 06:29   #151
lenka_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Cześć!
Jestem tu nowa. To moja pierwsza wypowiedź ;-)
Od wielu lat farbuję włosy na granatowo czarny kolor. Od kilku miesięcy jest to ciemny brąz (SAFIRA - aksamitna noc). Fryzjerzy u których byłam nie chcieli podjąć się pracy z moimi włosami (farbowane wielokrotnie i co 2-3 mies. trwała ondulacja). Wszyscy mówili, że po rozjaśnianiu czy dekoloryzacji ZDEJMĘ SKALP ;-(
Czytałam na forum o dekoloryzatorze ELGON, ale nie chciałam czekać na wysyłkę. Wybrałam się wiec do hurtowni fryzjerskiej. Zakupiłam dekoloryzator włoskiej firmy OYSTER.
Kupiłam 2 opakowania. Jedno było chyba trefne, bo nie zdziałało NIC!!!!
Po nałożeniu mieszanaka nie pachniała brzydko (czytałam, że zapach jest odrażający.... zgniłe jaja itp.)
Wieczorem nałożyłam kolejne opakowanie i........
Mam teraz brązowe włosy. Niestety w świetle MAJĄ RUDY ODCIEŃ.
Dziś biegnę po kolejne opakowanie i po farbę.
W załączniku fotki przed i po pierwszym razie ;-)
lenka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 20:04   #152
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Jak zmyć czarną farbę z włosów???

Zaopatrzyłam się dzisiaj w head & shoulders i przy pierwszym myciu cala woda w wannie byla fioletowa. Mam nadzieję,że za tydzień już będę miała chociażby ciemny braz
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 21:22   #153
Marta1289
Przyczajenie
 
Avatar Marta1289
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Hey witam ponownie Tak jak radziłyście używałam sody, dodawałam jej trochę do szamponu i tak jak jedna z Was napisała- moje włosy po tych zabiegach to sterta siana... po prostu masakra... ale muszę przyznać że chyba trochę się rozjaśniły, pod słońce mają odcień rudy. Trzymam za Was kciuki a ja nadal będę walczyć z moimi czarnymi włosami
Marta1289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 17:19   #154
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Dziś rano pofarbowałam włosy czerwoną miedzią garniera i po zmyciu farby na włosach u nasady i na grzywce miałam pomarańczowe włosy a na na reszcie długości swój naturalny kolor czyli brązowy :/
Jak to zobaczyłam to od razu poszłam do sklepu po szamponetkę w kolorze ciemnobrązowym i po niej te włosy u nasady są takie jakby czerwone.

Jutro planuję poświęcić dużo czasu aby zmyć tą szamponetkę i na ten zafarbowany kolor położyć mieszankę szamponu oczyszczającego, sody oczyszczonej i dolać odrobinę zmywaczu do paznokci z acetonem. Jak myślicie czy jeśli przez całą noc tak średnio co 20min będę to nakładała na włosy i spłukiwała to ten kolor choć trochę zejdzie ? Zależy mi na tym jak najszybciej bo ten kolor jest ohydny !
Jak się wypłuka to w jak najbliższym czasie planuję położyć farbę średni brąz na włosach...

Edytowane przez Nugabu
Czas edycji: 2010-07-11 o 18:03
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:57   #155
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

zmywacz z acetonem???
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 20:59   #156
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Ja wiem, że to głupie i niedorzeczne ale ten kolor jest taki okropny, że już sama nie wiem co mam robić i zależy mi tylko na tym aby jak najszybciej sie go pozbyć
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 22:57   #157
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomości: 938
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

To może od razu zacznij zbierać na perukę bo już nie będzie czego farbować odczekaj chociaż z tydzień, myj włosy codziennie, intensywnie regeneruj ( mocne maski przyspieszaja wyplukiwanie sie koloru ) i wtedy zobacz co można zrobić. A najlepiej to się wybierz do fryzjera
__________________
" Ciekawość zabiła kota, satysfakcja go wskrzesiła "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zużywam kosmetyki, nie kupuję nowych

MerriqueMayfair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 07:31   #158
Bella2010
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Olszyn
Wiadomości: 33
Thumbs up Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic Pokaż wiadomość
Cześć. Mój dylemat jest mianowicie taki..moze najpierw opisze jak to u mnie z tymi włosami. Wiec juz od niecałego roku jestem farbowana BRUNETKą a wczesniej byłam ciemną blondynką Teraz mam juz odrosty straszne że masakra normalnie. I nie wiem co zrobic, mam dylemat. Najchętniej bym powróciła do mojego kolorku naturalnego a nawet do jasnego blondu<podoba mi sie blond co ma doda>. Tylko nie wiem jak to sie "przyjmie wśród ludzi" no chyba rozumiecie o co mi chodzi, że brunetka a teraz jasna blondynka...Wiec nie wiem czy nie lepiej z tym blondem poczekac do wakacji doradzcie mi . Acha i jeszcze taki problem, wlasnie jak na te czarne przyjmie blond?? O dekoloryzatorach za słodkich rzeczy nie słyszałam. Nie chce wyłysieć, wiec jak najlepiej. Teraz nie wiem ale chcialabym na szatynke sie zrobic może,bo czarne juz nie. Postarza że szok. Ale brąz znowu nie przyjmie ...Może seście odemnie mądrzejsze i bardziej oświecone hehe i dacie mi kilka rad :Pozdrowionkaa i licze na was PAa
Miałam ten sam problem. Długie czarne włosy i straszne odrosty przypominające po prostu siwe (mam naturalny jasny brąz). Malowanie co 3 tygodnie, wszystko (łazienka, ja, ręczniki itd..) w czarnej farbie. Ogólnie wcale nie pasował mi ten kolor ale trwałam w tym bo zadna farba nie zdejmie tego czarnego koloru. W salonach fryzjerskich wszyscy pytali a jaka to farba, czy czesto malowane, mowiły ze wlosy podniszczone i ze się nie podejmą. Trafaiłam jednak na panią, która zrbiłam mi dekoloryzacje przez pasemka. Ładnie się rozjaśniły i położyła kolor podobny do moich naturalnych (troche ciemniejsze). Po myciach farba sie spłukała i kolor nie byl do koncza rowny bo na gorze jasniejszy na dole ciemniejszy ale ogolnie było dobrze, włosy sie zniszczyły fakt ale nie żałowałam tylko ciągle podcinałam żeby powrócić do naturalnego koloru (odrostów nie było widać) Włosów juz nie farbuje. Nie ma to jak naturalny kolor, nie trzeba sie martwic za kazdy m razem co wyjdzie na tych wlosach, czy sie pokruszą, odrostów nie ma... Luzik. Za koloryzacje dałam ok 150zł. ale opłacało się.
Bella2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 07:59   #159
dalilda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Hej, chciałąm dołaączyć sie do tematu i opisać swoją historie z czarnymi włosami
Jestem naturalną szatynką, od ok 6 lat farbowałam włosy na czarno (tzn na brąz ale zawsze wychodził czarny) Jakieś 3 lata temu próbowałam sama zrobić sobie blond (młoda i głupia byłam) Efekt był oczywisty, wyglądałam jak wielkanocny kurczak heh
Chciałam zamalować ten kolor jasnym brązem i wyszedł czarny:P także zostałam przy tym kolorze. Miesiąc temu wybrałam się do fryzjera na dekoloryzacje i pasemka, wyszło całkiem fajnie a dziś idę na kolejne psaemka, żeby były jaśniejsze
dołączam moje zdjęcia przed i po dekoloryzacji
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez dalilda
Czas edycji: 2010-07-12 o 08:00
dalilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 08:53   #160
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Uff, udało się. Pani w aptece dała mi szampon Healing przeciwłupieżowy i w połączeniu z sodą oczyszczoną wypłukał mi cały kolor

Trzymałam na głowie ok. 10min po czym spłukiwałam, rozczesywałam włosy i tak 5 razy. Naprawdę się ucieszyłam bo to była prawdziwa farba i myślałam, że tak łatwo się nie wypłucze

W prawdzie moje włosy są teraz przesuszone i całkiem inne niż były przedtem no ale cóż, coś za coś. Za 4 dni położę farbę średni brąz i już więcej włosów nie farbuję
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 19:35   #161
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

uuu, to to jest możliwe???? ja marzę o ładnym czarnym kolorze,ale po kilku myciach po farbpwaniu pojawia sie ruda poswiata nawet na naturalnym odroście, a mam bardzo jasny blond czemu?
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 20:54   #162
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
uuu, to to jest możliwe???? ja marzę o ładnym czarnym kolorze,ale po kilku myciach po farbpwaniu pojawia sie ruda poswiata nawet na naturalnym odroście, a mam bardzo jasny blond czemu?
Myślę, że w moim przypadku okazało się to możliwe bo nie była to czarna farba tylko ruda a poza tym z tego co wyczytałam z opinii innych dziewczyn jeśli chodzi o trwałość to szybko się wypłukiwała, co okazało się dla mnie korzystne

Może akurat ta farba, której używasz ma to do siebie, że właśnie zostawia taką rudą poświatę ?

Bo właśnie ja jak w zeszłym roku farbowałam ciemnym brązem to wszyscy, którzy widzieli moje włosy w słońcu pytali mnie jaki to kolor bo miałam czerwonawo-rudy połysk chociaż farba, którą kupiłam miała być wyraźnie ciemno brązowa
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-14, 07:10   #163
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

może to zależy od firmy, ale farbowałam Garnier'em, choć wczesniej nawet na jasnych odrostach było ok. fakt, farbowałam na sprana czerwień, ale dawniej tak nie było... dziwy dziwne
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 20:34   #164
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

tak czytam i jeszcze bardziej mysle ze jestem w czarnej duuu

jestem zdecydowana isc do fryziera ale na jakiegos super zeby dekoloryzacja bez kitu wyszla nie mam kasy

musze sie tego koloru pozbyc, do pazdziernika a najpozniej marca...

myslalam zeby zrobic baleyage albo pasemka... moze one cos pokryja, cos moze sie da zrobic? moja kolezanka z brazu wracala na blond to pasemka blond jej fryyzierka zrobila... ale czy na czarnych da sie je polozyc?

dalilda
widze ze jestes uratowana tez tak chce!!

ja chodze jak idiotka z odrostami i jasniejsza farba na czubku glowy- nie chcialam pograzac sie czarnych wiec jak farbowalam odrosty to na ciemny braz... i odrosty pokrywalo ale na ciemy braz wiec byla roznica... a jeszcze jak nowe odrosty sie zrobily to jestem trzykolorowa... tam na koncowkach i dlugosci gdzie czarna farba byla to juz przebija sie brazowy. ale kiepsko to wyglada. ale wole sie przemeczyc.. nie zafarbuje juz na czarny...
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:34   #165
dalilda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
tak czytam i jeszcze bardziej mysle ze jestem w czarnej duuu

jestem zdecydowana isc do fryziera ale na jakiegos super zeby dekoloryzacja bez kitu wyszla nie mam kasy

musze sie tego koloru pozbyc, do pazdziernika a najpozniej marca...

myslalam zeby zrobic baleyage albo pasemka... moze one cos pokryja, cos moze sie da zrobic? moja kolezanka z brazu wracala na blond to pasemka blond jej fryyzierka zrobila... ale czy na czarnych da sie je polozyc?

dalilda
widze ze jestes uratowana tez tak chce!!

ja chodze jak idiotka z odrostami i jasniejsza farba na czubku glowy- nie chcialam pograzac sie czarnych wiec jak farbowalam odrosty to na ciemny braz... i odrosty pokrywalo ale na ciemy braz wiec byla roznica... a jeszcze jak nowe odrosty sie zrobily to jestem trzykolorowa... tam na koncowkach i dlugosci gdzie czarna farba byla to juz przebija sie brazowy. ale kiepsko to wyglada. ale wole sie przemeczyc.. nie zafarbuje juz na czarny...
Możesz spróbować schodzić z czarnego pasemkami ale to też wiążę się z wizytą u fryzjera Ja za dekoloryzacje i pasemka zapłaciłam 190zl także nie tak dużo Możesz też troche zapuścić włosy i obciąć na krótko no ale niestety trzeba trochę czekać zanim odrosną...
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
dalilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 16:00   #166
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez dalilda Pokaż wiadomość
Możesz spróbować schodzić z czarnego pasemkami ale to też wiążę się z wizytą u fryzjera Ja za dekoloryzacje i pasemka zapłaciłam 190zl także nie tak dużo Możesz też troche zapuścić włosy i obciąć na krótko no ale niestety trzeba trochę czekać zanim odrosną...
tzn ja jestem gotowa na wizyte u fryziera tylko zeby cos dala sama i tak juz bajzlu narobilam na glowie i sie jej nie tykam
wole pasemkami wychodzic wlasnie niz obcinaniem

a niektore z Was pisaly ze u zwyklego fryziera nic sie nie da i tzreba isc do takiego powyzej 400 zl a na takiego kasy nie mam ;/ 200 zl to tak ale nie 400...
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604

Edytowane przez madzia_g
Czas edycji: 2010-07-26 o 16:01
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 19:50   #167
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

witam. farbowała może któras z was farbą wellaton gorzka czekolada?
ale od poczatku. rok temu zachciało mi sie brązowych włosów, chociaz miałam swoj kolor złocisty blond. zafrabowałam schwarzkopf'em na czekoladowy braz, który miał zejść po kilku myciach ale nie zszedł, trzymał się rok, troche sie wypłukał i zrobił sie jakis taki mleczny brąz. zapragnęłam znowu mieć blond włosy więc je rozjasniałam, ale po miesiącu stwierdziałam, że nie chcę mieć odrostów <a jakimś cudem, gdy były brązowe ich nie miałam>... wiec wracam do brązowych postanowiłam... kupiłam wellaton, ale fryzjerka ta małpa przebrzydła nie powiedziała, ze powinnam miec jansiejszy kolor, zeby nie wyszły czarne. no i bum- sa czarne. niby kolor się zmywa, myje je średnio co dwa dni zwykłym szamponem, ale wolałabym, żeby nie były czarne tylko brązowe. pod słonce czy switło prześwituje brązowy, ale to jednak ciągle czarny czy jeżeli będę myła codziennie szamponem przeciwłupeżowym to ten kolor chociaz troche się wypłuka? moze jakies inne NATURALNE sposoby? z góry dziękuję za odp
Nagabu a na jaki kolor się sprał ten czarny?

Edytowane przez bella_luna
Czas edycji: 2010-07-26 o 19:53
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:01   #168
Nugabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 138
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Ale ja nie farbowałam czarnym tylko rudawo-czerwonawym. I mi ten kolor wypłukał się prawie całkowicie, po tamtej farbie została mi tylko poświata, którą tylko w słońcu widać. Jak wcześniej pisałam mieszałam szampon przeciwłupieżowy Healing i sodę oczyszczoną i zeszło. Może ty też spróbuj
Nugabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:26   #169
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

ja tez ne czarną farbą tylko taki zimny średni brąz, ale spróbuję thx za odp
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 09:59   #170
dalilda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 61
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez madzia_g Pokaż wiadomość
tzn ja jestem gotowa na wizyte u fryziera tylko zeby cos dala sama i tak juz bajzlu narobilam na glowie i sie jej nie tykam
wole pasemkami wychodzic wlasnie niz obcinaniem

a niektore z Was pisaly ze u zwyklego fryziera nic sie nie da i tzreba isc do takiego powyzej 400 zl a na takiego kasy nie mam ;/ 200 zl to tak ale nie 400...
Ja byłam u dobrego fryzjera ale w małym mieście pewnie dlatego tak tanio
Wyżej zamieściłam zdjęcie z efektem dekoloryzacji, wydaje mi się że jest całkiem nie źle jestem już po drugich pasemkach i powoli zbieram sie na farbowanie całych włosów na blond
__________________
74 73 72 71 70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
dalilda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 10:04   #171
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Ja już farbuje włosy na czarno od około 3 lat i chcę to zmienić! (Zimą rozjaśniałam i miałam ładny brązowy) i nie wiem co mnie pokusiło znowu na czarny ;( . Teraz już nie farbuje na czarno około 3 miesiące i już mam odrost i kolor troche się zmył (ale dalej jest ciemny) i nie wiem co z nim zrobić , a mam bardzo zniszczone włosy, więc chyba drugie rozjaśnianie odpada..
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 09:14   #172
Lathspell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

z tym zmywaniem czarnej farby to nie jest prosta sprawa. mam ciemne włosy juz jakieś 7lat. na początku farbowałam granatową i niebieską czernia ale ten kolor mi się znudził. jakieś 4 lata temu zdecydowałam się więc na ściągnięcie koloru i....efekt był przerazający. dzieki Bogu mialam tyle rozwagi że postanowiłam że spróbuje najpierw ściągnąć kolor z kilku pasemek i rozjasniać stopniowo. w przeciwnym razie to chyba bym była łysa. Wołsy wyszły w kilku odcieniach od brazu poprzez rudy do blondu. Czyli na końcówkach gdzie tej farby bylo dużo we włosie były brązowe a im bliżej skóry tym bardziej blond. Oczywiśćie farba którą mi położono pózniej tez mi równo tego nie ufarbowała. ale kolor to jeszcze nic bo to bym przeżyła. najgorsze że moje włosy się zrobiły hmmm gumowe a te które nie były gumowe to były spalone na wiór. NIE POLECAM więc. Jeśli ktoś ma krótkie i zdrowe włosy i farby jest w nich mało ze względu na podcinanie to myśle że taka dekoloryzacja się uda. na długich i bardzo długich a także cienkich odradzam. Przeszlam cos takiego i najgorszemu wrogowi bym nie życzyła takiej przygody.
w tej chwili mam włosy ciemny brąz w słońcu są złotociemnokasztanowe. doszłam do tego stopniowo przestałam farbować odrosty na czarno i zaczęłam na ciemny brąz. po pół roku przeszłam na naturalny brąz a teraz muszę poszukać ton lub 2 jaśniejszego. Efekt jest taki że odrosty sie wcale nie odcinają a włosy stopniowo robia się jaśniejsze (farbuje tylko odrosty a z pozostałej częci włosów pozwałam żeby kolor się wypłukiwał) i są zdrowe. Ale caly proces chyba ze 2 lata potrwa na moich włosach więc to propozycja dla cierpliwych.
Lathspell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 11:47   #173
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Oj, też coś o tym wiem. Po rozjaśnieniu miałam takie rozciągliwe, tak jak napisałaś, jakby gumowe i jednocześnie suche, tak przeraźliwie suche, że słyszałam jak szeleszczą na poduszcze tak 'strzelały' używałam tony odżywek i teraz już jakoś dają rade, ale dalej są słabe. Nigdy więcej tak radykalnie nie rozjaśnie włosów, już wole chodzić z odrostami na pół głowy i czekać aż samo się troche zmyje i farbować stopniowo na nieco jaśniejsze.
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 16:41   #174
kiko92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

cześć dziewczyny, mam problem tak jak wiekszość tutaj... Mianowicie, moje włosy to średni blond z jasnymi pasemkami, 4 dni temu odwaliło mi i pomalowałam włosy lorealem castingiem ciemnym brązem(wyszedł czarny), pomyślałam ze mogę zobaczyć jak w nich wyglądam bo zmywają sie po 28 myciach, jednak jest inaczej myłam juz z 8 razy i nic;/ jak mogę się go pozbyc?;( pomocy!
kiko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 13:13   #175
anetalilu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Witam.Dziewczyny pamiętajcie,że po wszystkich dekoloryzatorach trzeba porządnie umyć włosy szamponem oczyszczającym,bo pigment z farb czasami lubi zostać.Nałożenie nawet jasnego odcienia spowoduje,że włosy zrobią się znowu ciemne.Dla sprawdzenia,czy pigment został wypłukany należy nałożyć wodę utlenioną w kremie 3% na 5 min,jeżeli włosy zaczynają ciemnieć to znaczy,że ten pigment jeszcze tam jest.Ponowne nałożenie dekoloryzatora powinno wypłukać całość koloru Po dekoloryzacji nałożyć kolor ton jaśniejszy od porządanego,lepiej jak jest to farba niż szampon,bo utrzyma poziom rozjaśnienia.
Powodzenia!
anetalilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 15:55   #176
Lathspell
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 13
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez ToxicSweety Pokaż wiadomość
Oj, też coś o tym wiem. Po rozjaśnieniu miałam takie rozciągliwe, tak jak napisałaś, jakby gumowe i jednocześnie suche, tak przeraźliwie suche, że słyszałam jak szeleszczą na poduszcze tak 'strzelały' używałam tony odżywek i teraz już jakoś dają rade, ale dalej są słabe. Nigdy więcej tak radykalnie nie rozjaśnie włosów, już wole chodzić z odrostami na pół głowy i czekać aż samo się troche zmyje i farbować stopniowo na nieco jaśniejsze.
odratujesz je. nie przejmuj się. Tylko musisz im dać dużo odżywek. mi np pomagało nałożenie odżywki, potem włosy w folię i podgrzewac suszarką przez 10min i dopiero płukałam. taka domowa sauna możesz tez kupic seboradin lotion wzmacnia cebulki włosów i szybciej troche rosną. kosztuję 17zl i naparawdę działa.
Lathspell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 10:42   #177
ToxicSweety
Rozeznanie
 
Avatar ToxicSweety
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 942
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez Lathspell Pokaż wiadomość
odratujesz je. nie przejmuj się. Tylko musisz im dać dużo odżywek. mi np pomagało nałożenie odżywki, potem włosy w folię i podgrzewac suszarką przez 10min i dopiero płukałam. taka domowa sauna możesz tez kupic seboradin lotion wzmacnia cebulki włosów i szybciej troche rosną. kosztuję 17zl i naparawdę działa.
Dziękuje za radę! co prawda włosy są już w całkiem dobrej formie, szczególnie przy tym co było ;D. Ale może wypróbuję to seboradin lotion bo rosną mi straaaasznie wolno a jeśli to ma troche pomóc, to może warto
__________________
Wierzę w Nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek,
chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć.
Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość?

- Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie! K.

ToxicSweety jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 22:40   #178
lilia23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 203
Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

hej nadal mam problem z tymi czarnym wlosami nie wiem jak zejsc pomalu "domowymi" sposobami do brazu znalazlam cos takiego na jakiejs stronce, jakas dziewczyna to napisala: "Włosy przez 3 lata farbowałam paletą, wiec zadne farby nie były w stanie tego ani zdjac, ani rozjasnic, a dekoloryzacje kiedys mialam okazje przetestowac i nie polecam
Kupiłam sobie szampon i odżywke do włosow brazowych gliss kur i stosowałam regularnie. Włosy zaczeły nabierac brazowozłotego odcienia a odrosty były niezauwazalne, choc naturalny mam ciemny blond. I w ten sposob nim sie zorientowalam, miałam 'swoje włosy". Podcinałam az wszystko zrosło, a zapewniam, ze nie było duzej roznicy w kolorze. No i wrzucilam na to potem wymarzony odcien brązu."
kupilam szampon do wlosow brazowych ale z timotei myslicie ze to na serio pomoze czy to jakies bzdury??
lilia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:40   #179
_czarnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3
Cool Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

tez mam problem...
mam 15 lat i przefarbowalam sie na czarny ..chcialabym usunac kolor..
tylko ze to byla farba trwała ; //
nie wiem co zrobic... a w szkole nie wolno farbowac wlosow.. macie jakies sposoby ?
_czarnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 06:03   #180
lenka_aa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 3
Dot.: Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez _czarnaa Pokaż wiadomość
tez mam problem...
mam 15 lat i przefarbowalam sie na czarny ..chcialabym usunac kolor..
tylko ze to byla farba trwała ; //
nie wiem co zrobic... a w szkole nie wolno farbowac wlosow.. macie jakies sposoby ?
Jeżeli farbowałaś tylko raz, to masz duuużżżże szanse pozbyć się niechcianego koloru ;-)
Użyj dekoloryzatora (nie rozjaśniacza)
Na sobie testowałam Oyster (REMOVE SYSTEM KIT dekoloryzator
Remove System a+b to profesjonalny dekoloryzator pozwalający całkowicie lub miejscowo usunąć dotychczasowy kolor włosów w celu przygotowania ich do kolejnego etapu koloryzacji. Opakowanie zawiera 2 tuby po 50ml, instrukcję użycia, parę rękawiczek lateksowych, plastykowy czepek na włosy.

) i Chantal (
Chantal PROSALON PROFESIONAL
color peel DEKOLORYZATOR
DO WŁOSÓW 2x100 g
)

Oyster mniej śmierdzi niż Chantal. Za to Chantal starczy Ci na kilka zabiegów.
Możesz je wykonać nawet 2-3 razy z rzędu.
Z mojego doświadczenia (po nałożeniu mieszanki na włosy szybko i szczelnie zawiń je w czepek fryzjerski i owiń ręcznikiem. Ja za pierwszym razem nie doczytałam instrukcji i niestarannie zawinęłam włosy, efekt był mierny. Po prostu włosy muszą mieć jak najmniejszy kontakt z tlenem. Inaczej ma się sprawa z rozjaśnianiem, tu jest wskazany kontakt z tlenem)
Powodzenia. Ja już nie mam czarnych włosów od sierpnia ;-)
lenka_aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:53.