Korektor pod oczy - zbiorczy - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-26, 10:33   #1351
purpledot
Raczkowanie
 
Avatar purpledot
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 104
Dot.: Korektor pod oczy

polecam korektor Babor, firma jest marką samą w sobie jego cena to 40 zł ale spokojnie wystarczy na prawie rok! nie wiem jak z jego dostępności internetową, ja kupuje swój w salonie kosmetycznym tej firmy - nieprzerwanie od kilku lat
purpledot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 12:48   #1352
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Korektor pod oczy - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Można prosić o namiar na sprzedawcę (może być PW)? Bo niestety podróbek tego korektora jest tyle, że już nie wiem, który to oryginał. :/
zaskoczyłaś mnie , nie miałam pojęcia że ten korektor jest podrabiany . Zaraz wysle Ci namiary na PW
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 22:06   #1353
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez Cela1990 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim. Mam dziewczyny do Was wielką prośbę. Poszukuję dobrego korektora pod oczy, ale zależy mi na tym, żeby bardzo dobrze krył, nie wysuszał skóry i nie zwijał się w zmarszczkach. Rozglądam się za tym już od jakiegoś czasu jednak nie znalazłam nic konkretnego. Może polecacie coś co same używacie i jesteście zadowolone?
Ja również mam ten sam problem, stosowałam już wiele różnych korektorów, by ukryć moje cienie pod oczami, lecz żaden jak na razie nie spełnia moich oczekiwań w 100 procentach. Boję się kupić drogiego korektora w obawie o dobry dobór odcienia no i czy będzie on skuteczny.
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 20:00   #1354
Cela1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 7
Dot.: Korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez purpledot Pokaż wiadomość
polecam korektor Babor, firma jest marką samą w sobie jego cena to 40 zł ale spokojnie wystarczy na prawie rok! nie wiem jak z jego dostępności internetową, ja kupuje swój w salonie kosmetycznym tej firmy - nieprzerwanie od kilku lat
A czy ten korektor dobrze kryje?
Cela1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-01, 23:10   #1355
Kori_Yoitama
Rozeznanie
 
Avatar Kori_Yoitama
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 769
Dot.: Korektor pod oczy

Wg mnie z korektorami jest tak, że mają 3 podstawowe działania: krycie, nawilżanie i niepodkreślanie zmarszczek. A teraz trzeba wybrać 2 z 3 działań.

Ja mam korektor Bell i te 3 cechy ma tak wypośrodkowane, ale to może kogoś nie zadowalać, bo nie kryje wybitnie dobrze. Korektor Bourjois krył świetnie, ale potrafił wysuszać skórę. Poza tym kolerkor bourjois nr 52 (medium) i tak jest dla mnie za jasny
Kori_Yoitama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-02, 13:41   #1356
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez Kori_Yoitama Pokaż wiadomość
Wg mnie z korektorami jest tak, że mają 3 podstawowe działania: krycie, nawilżanie i niepodkreślanie zmarszczek. A teraz trzeba wybrać 2 z 3 działań.

Ja mam korektor Bell i te 3 cechy ma tak wypośrodkowane, ale to może kogoś nie zadowalać, bo nie kryje wybitnie dobrze. Korektor Bourjois krył świetnie, ale potrafił wysuszać skórę. Poza tym kolerkor bourjois nr 52 (medium) i tak jest dla mnie za jasny
W pewnym sensie masz rację Mam długie pojedyncze zmarszczki pod oczami i są tylko 2 korektory które się u mnie sprawdzają - SkinFood Salmon Concealer i Benefit Erase Paste. Nie zbierają się, nawilżają doskonale bo są bardzo masełkowe ale krycie nie jest powalające bo bazuje bardziej na maskowaniu kolorem. Salmon jest brzoskwiniowy i dobrze maskuje sińce niebieskie i fioletowe, natomiast Erase Paste ma odcień bardziej różowy i lepiej maskuje szare lub brązowe cienie. Poza tym są bardzo podobne.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 00:48   #1357
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
W pewnym sensie masz rację Mam długie pojedyncze zmarszczki pod oczami i są tylko 2 korektory które się u mnie sprawdzają - SkinFood Salmon Concealer i Benefit Erase Paste. Nie zbierają się, nawilżają doskonale bo są bardzo masełkowe ale krycie nie jest powalające bo bazuje bardziej na maskowaniu kolorem. Salmon jest brzoskwiniowy i dobrze maskuje sińce niebieskie i fioletowe, natomiast Erase Paste ma odcień bardziej różowy i lepiej maskuje szare lub brązowe cienie. Poza tym są bardzo podobne.
Możesz podać orientacyjną cenę tych korektorów?
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-03, 13:47   #1358
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Korektor pod oczy

Salmon Concealer w zależności od strony od 40 do 60zł, Erase Paste w cenie regularnej 115zł.
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-03, 22:45   #1359
Hazel Eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 553
Dot.: Korektor pod oczy

A coś tańszego?
__________________
Hazel Eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 11:02   #1360
pinkblackcatx
Przyczajenie
 
Avatar pinkblackcatx
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 10
Dot.: Korektor pod oczy

No właśnie. Akurat w moim wątku zadałam to pytanie, a trochę był to offtop, więc spytam tutaj.
Chodzi o jakiś lekki, ale dobrze kryjący korektor, bo mam od dziecka pokdrążone oczy i który nie wchodzi w takie kreski pod oczami (pisałam że mam pod jednym okiem jedną, pid drugim dwie, ale to nie zmarszczki właśnie segregowałam stare zdjęcia i widziałam, że jak byłam młodsza tzn 12 lat to były te kreski więc to pewnie taka uroda).
Chodzi o taki korektor, który nadaje sie dla jasnych cer i jest niedrogi..
Skromnie to zabrzmi, ale nie mam zbyt dużego budżetu, więc najlepiej żeby był tak do 25-30zł max. Choć nie wiem czy w tej cenie wgl dobre korektory są o takich właściwościach.
pinkblackcatx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 20:21   #1361
kamilaaa3
Raczkowanie
 
Avatar kamilaaa3
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 102
Dot.: Korektor pod oczy

Korektory jakie ja używam obecnie i sprawdzają się dla mnie:
-Collection Lasting Perfection - korektor bardzo dobrze kryje zielone, niebieskie i fioletowe zasinienia a także żyłki na powiekach, nie zbiera się w zmarszczkach ani załamaniach ale trzeba dobrze rozcierać bo jest gęsty kosztuje ok 30 zł na allegro można go dopaść w różnych cenach, ale zawsze kupuję dwa i wychodzi taniej
-MAC korektor studio finish concealer - bardzo dobry korektor, kryjący jak dla mnie najlepszy, nie zbiera się w załamaniach, kryje wszystko! nieważne ile warstw nałożę, oprócz tego sprawdza się dobrze jako baza pod cienie . ceny różne ale tak ok 80 zł
-Bell multi mineral concealer - średnio kryje dlatego nakładam dwie warsty, rzadka konsystencja, używam wtedy gdy nie chce mi się paćkać z powyższymi korektorami. 8 zł! dobre cena za jakość! ale mówię, nałożyć lepiej dwie warstwy
__________________
2.06.2017 TAK!!! <3 A.
10.08.2019
kamilaaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-04, 20:25   #1362
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez pinkblackcatx Pokaż wiadomość
No właśnie. Akurat w moim wątku zadałam to pytanie, a trochę był to offtop, więc spytam tutaj.
Chodzi o jakiś lekki, ale dobrze kryjący korektor, bo mam od dziecka pokdrążone oczy i który nie wchodzi w takie kreski pod oczami (pisałam że mam pod jednym okiem jedną, pid drugim dwie, ale to nie zmarszczki właśnie segregowałam stare zdjęcia i widziałam, że jak byłam młodsza tzn 12 lat to były te kreski więc to pewnie taka uroda).
Chodzi o taki korektor, który nadaje sie dla jasnych cer i jest niedrogi..
Skromnie to zabrzmi, ale nie mam zbyt dużego budżetu, więc najlepiej żeby był tak do 25-30zł max. Choć nie wiem czy w tej cenie wgl dobre korektory są o takich właściwościach.
Mam takie przekonanie, że jeśli chcesz coś dobrego to nie będzie to nic taniego.

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Salmon Concealer w zależności od strony od 40 do 60zł, Erase Paste w cenie regularnej 115zł.
Myślę, że ten korektor Salmon Concealer jest w miarę możliwości jeśli chodzi o cenę, ale czy dobrze kryje??
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-05, 06:14   #1363
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Korektor pod oczy

Jest tak jak napisałam, kryje bardziej na zasadzie różnicy odcieni. W google grafika można zobaczyć sobie zdjęcia jak korektor wygląda "na człowieku".
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 09:52   #1364
Amellia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 16
Cienie pod oczami

Co zrobić, jak skorygować cienie pod oczami.
Taka już moja uroda
Co zrobić aby były mniej widoczne?
Amellia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 10:24   #1365
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cienie pod oczami

Pytasz o pielęgnację czy maskowanie cieni korektorem?
Jeśli chodzi ci o to pierwsze, to pytaj na forum Pytania do kosmetyczki, jeśli o to drugie, to jest wątek o korektorach pod oczy. Wypowiedz się, to przesunę twój wątek gdzie trzeba.
Na przyszłośc proszę korzystaj z wyszukiwarki, bo takich wątków jest tu od groma.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 11:45   #1366
Amellia00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 16
Dot.: Cienie pod oczami

Tak właściwie to chodzi mi o jedno i drugie.
Ale raczej chyba o skorygowanie, bo zmienić tego i tak nie można
Amellia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-26, 19:13   #1367
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Cienie pod oczami

Cytat:
Napisane przez Amellia00 Pokaż wiadomość
Tak właściwie to chodzi mi o jedno i drugie.
Ale raczej chyba o skorygowanie, bo zmienić tego i tak nie można
To w takim razie zapraszam do tego wątku. Tutaj na pewno znajdziesz informacje, trzeba tylko trochę poczytać
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 10:30   #1368
ririana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 104
Dot.: korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez 201703291446 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
może używasz na dzień zbyt ciężkiego kremu pod oczy?
ririana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 13:09   #1369
karinkaka2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 118
Dot.: korektor pod oczy

wybierz jakis lekki korektor ja mam np z eveline i jest ok, nie odznacza sie. Kiedys mialam z ceatrice to był własnie zbyt ciezki
karinkaka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-21, 08:16   #1370
madzinka90
Raczkowanie
 
Avatar madzinka90
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 52
Dot.: korektor pod oczy

Jeśli komuś mogę jeszcze pomóc to ja stosuje Eveline Art Scenic oraz Manhattan Wake Up Concealer i mogę polecić, bo fajnie kryją
madzinka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 11:13   #1371
pralini
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 96
Dot.: korektor pod oczy

Catrice ten nowy może być trochę ciężki do suchej skóry. Fajne lekkie korektory ma Bell, Maybelline i korektory w pisaku z Catrice
pralini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:21   #1372
makeup_lover
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 162
Dot.: korektor pod oczy

Ja używam korektora emani pod oczy. Ma w składzie oleje, więc konsystencja jest taka kremowa, bardzo dobrze rozjaśnia mi cienie pod oczami, z którymi mam problem od zawsze! To jest pierwszy korektor, który w końcu nie wchodzi w żadne załamania, wytrzymuje cały dzień (a spodziewałam się, że będzie się świecił). Jest cudowny!
makeup_lover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 19:19   #1373
hania203
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 24
za jasny korektor

Używam samoopalaczu i korektor pod oczy jest już za jasny. Jak go wykorzystać. Może nałożyć pierwsze korektor a na to podkład to nie będzie widać że za jasny??
hania203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-11, 20:01   #1374
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: za jasny korektor

Cytat:
Napisane przez hania203 Pokaż wiadomość
Używam samoopalaczu i korektor pod oczy jest już za jasny. Jak go wykorzystać. Może nałożyć pierwsze korektor a na to podkład to nie będzie widać że za jasny??
Podkład może wejść w zmarszczki albo wysuszyć lub podrażnić delikatną skórę pod oczami. Spróbuj przykryć go po prostu ciemniejszym pudrem.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 08:47   #1375
kasiula91kasiula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
korektor

mam bardzo jasna karnacje, jaki korektor mi polecacie. chce zeby byl duzo jasniejszy od cery bo mam spore worki czasami.. oraz cena zeby byla przystepna
kasiula91kasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 12:57   #1376
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: korektor

Cytat:
Napisane przez kasiula91kasiula Pokaż wiadomość
mam bardzo jasna karnacje, jaki korektor mi polecacie. chce zeby byl duzo jasniejszy od cery bo mam spore worki czasami.. oraz cena zeby byla przystepna
Korektory w pędzelku:
Z najtańszych Catrice. Jasny kolor ma też L'oreal Lumi Magique, z droższych Art Deco nr 5 KLIK. Jasne odcienie ma też Make Up Factory.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 15:06   #1377
MyaMK
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 344
Dot.: korektor

Ja mam taki i u mnie się świetnie sprawdza. Jest też w jasnym odcieniu. Idealnie radzi sobie z moimi workami pod oczami i lekko rozświetla cerę. Cenowo nie pamiętam, bo kupowałam kilka rzeczy razem, ale kobo nie jest drogie, więc pewnie kilkanaście złotych.

MyaMK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 07:30   #1378
highheelsjunkie
Raczkowanie
 
Avatar highheelsjunkie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 163
Dot.: korektor

kasiula91kasiula, jeżeli jesteś porównywalnie blada, jak ja, to z pewnością Kobo i Catrice będą za ciemne. Innych wymienionych powyżej nie miałam, więc nie wiem.
Najjaśniejsze korektory, jakie mam/miałam, to Urban Decay Naked Skin w kolorze Fair Neutral, z którego jestem bardzo zadowolona i korektor z H&M'u. Nie pamiętam dokładnej nazwy, ale jasny kolor to Alabaster. Jest prawie biały U mnie się nie sprawdził i ostatecznie zużyłam go do rozjaśnienia kremu BB, ale może u Ciebie akurat.
highheelsjunkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:32   #1379
malinis
Raczkowanie
 
Avatar malinis
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 105
Dot.: korektor

faktycznie Catrice jest jasny, ale dla ekstremalnie porcelanowych cer będzie chyba odrobinę zbyt ciemny
malinis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 23:38   #1380
Silence_
Zakorzenienie
 
Avatar Silence_
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Lincolnshire
Wiadomości: 4 734
Dot.: korektor

Cytat:
Napisane przez malinis Pokaż wiadomość
faktycznie Catrice jest jasny, ale dla ekstremalnie porcelanowych cer będzie chyba odrobinę zbyt ciemny
W takim wypadku polecam korektor z ben nye w kolorze 'red neutralizer no. 1' Albo ogólnie szukać w ben nye bo mają sporą paletę kolorów.
__________________


Silence_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-03 10:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.