Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-12-25, 11:52   #1441
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

witam chcia³abym siê Was poradziæ. próbuje uzyskaæ od dawna efekt jaki jest na za³±czonym zdjêciu,dok³adnie taki, tylko aby nie mieni³ siê na koniak -rudy zwa³ jak zwa³ jak na koñcach, jednak juz sie podda³am jedyny ratunek w Was ufarbowa³am u fryzjerki tydzien temu goldwellem 5A iwyszed³ koszmar wrêcz czarne w³osy, a tyle czasu pozbywa³am sie kruczo-czarnych z paletty, zaczê³am siê zastanawiæ nad 6A ale juz nie wiem. Prosze o porade w szczególach co powinnam kupic i w jakich proporcjach to mieszac, dodam ¿e moj kolor jest mysi zimny http://i40.tinypic.com/23s8yfo.jpg
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 12:49   #1442
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aga hol Poka¿ wiadomo¶æ
witam chcia³abym siê Was poradziæ. próbuje uzyskaæ od dawna efekt jaki jest na za³±czonym zdjêciu,dok³adnie taki, tylko aby nie mieni³ siê na koniak -rudy zwa³ jak zwa³ jak na koñcach, jednak juz sie podda³am jedyny ratunek w Was ufarbowa³am u fryzjerki tydzien temu goldwellem 5A iwyszed³ koszmar wrêcz czarne w³osy, a tyle czasu pozbywa³am sie kruczo-czarnych z paletty, zaczê³am siê zastanawiæ nad 6A ale juz nie wiem. Prosze o porade w szczególach co powinnam kupic i w jakich proporcjach to mieszac, dodam ¿e moj kolor jest mysi zimny http://i40.tinypic.com/23s8yfo.jpg
jezeli Twoj kolor jest mysi i zimny to masz z gorki, nie rozumiem kombinowania
ffarba farby nie rozjasnisz, to po pierwsze. skoro masz czarne wlosy, to poczekaj az sie wyplucza troche, ewentualnie bedzie potrzebne rozjasnianie - ale ciezko mi okreslic, nie znajac stanu Twoich wlosow.

my wszystkiego dazymy tutaj do koloru wlosow z zalacznika


Zyta, boje sie je myc jak to bedzie sie wyplukiwalo jutro rano bedzie chwila prawdy, czy oleje odbarwily odrost czy nie
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 13:48   #1443
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aga hol Poka¿ wiadomo¶æ
witam chcia³abym siê Was poradziæ. próbuje uzyskaæ od dawna efekt jaki jest na za³±czonym zdjêciu,dok³adnie taki, tylko aby nie mieni³ siê na koniak -rudy zwa³ jak zwa³ jak na koñcach, jednak juz sie podda³am jedyny ratunek w Was ufarbowa³am u fryzjerki tydzien temu goldwellem 5A iwyszed³ koszmar wrêcz czarne w³osy, a tyle czasu pozbywa³am sie kruczo-czarnych z paletty, zaczê³am siê zastanawiæ nad 6A ale juz nie wiem. Prosze o porade w szczególach co powinnam kupic i w jakich proporcjach to mieszac, dodam ¿e moj kolor jest mysi zimny http://i40.tinypic.com/23s8yfo.jpg
Ale "masz mysi" naturalny, czy teraz po farbowaniu masz mysi????
Wrzuæ tu swoje fotki z bliska i okre¶l dok³adnie refleks jaki jest. Konieczne jest to po to aby wiedzieæ jak± farbê dobraæ.
Potrzebne tu pewnie bêdzie neutralizowanie niechcianego refleksu, ale tak jak Caate napisa³a musisz poczekaæ a¿ siê wyp³ucze do ja¶niejszych.
Mo¿esz myæ szamponem H&S przeciw³upie¿owym z ³y¿eczk± sody oczyzczonej, ale koniecznie zakwa¶ na koniec wod± z ³y¿k± octu, ¿eby kwa¶ne ph 8-9 zamknê³o ³uski które otworzy niskie ph sody 1-2 i nie by³y szorstkie.

Caate jestem z tob±... duchem A ja nawet by³abym za tym, ¿eby siê na rudo wyp³uka³o (ca³o¶æ , bo wtedy nie trzeba by siê z bordem gimnastykowaæ )
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 15:26   #1444
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

kolor swoich w³osów mam mysi, oczywi¶cie poczekam ile tylko trzeba zeby sp³yn±³ ten który mam teraz , choæ by³ robiony na 4% wodzie Prosze powiedzcie jaka farbê radzicie u¿yæ czy jak±s mieszanke by uzyskaæ ten kolor ze zdjecia, czy np goldwell?widze ¿e jeste¶cie weterankami w tym temacie ...hmmm musze zakupiæ to czymkolwiek jest bo za dwa tygodnie wyjezdzam znów poza kraj a tam sobie pomarze jedynie o moim upatrzonym kolorku Z góry Wam dziêkuje
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 15:38   #1445
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

kolor obecnie delikatnie w machoñ , swój mysi mam poprostu zimny ale nijaki, nie mam zdjêcia przed farbowaniem , jednak bêdê czekaæ tyle ile trzeba aby siê wyp³uka³ do naturalnego...oczywi¶cie zastosuje siê do rady z szamponem Prosze napiszcie jaki kolor mi radzicie zakupiæ po wyp³ukaniu siê farby bym mog³a otrzymaæ mój ukochany ze zdjêcia, z tego co czytam jestescie weterankami czy co¶ z goldwella jeszcze probowaæ??czy mam co¶ kombinowaæ z jakims neutralizatorem? Napiszcie prosze jak raczkuj±cemu krok po kroku dziêkuje
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 20:16   #1446
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aga hol Poka¿ wiadomo¶æ
kolor obecnie delikatnie w machoñ , swój mysi mam poprostu zimny ale nijaki, nie mam zdjêcia przed farbowaniem , jednak bêdê czekaæ tyle ile trzeba aby siê wyp³uka³ do naturalnego...oczywi¶cie zastosuje siê do rady z szamponem Prosze napiszcie jaki kolor mi radzicie zakupiæ po wyp³ukaniu siê farby bym mog³a otrzymaæ mój ukochany ze zdjêcia, z tego co czytam jestescie weterankami czy co¶ z goldwella jeszcze probowaæ??czy mam co¶ kombinowaæ z jakims neutralizatorem? Napiszcie prosze jak raczkuj±cemu krok po kroku dziêkuje
Mi chodzi³o o fotkê koloru jaki masz teraz na g³owie!!!! Dawaj czym prêdzej, lub nawet znajd¼ w necie kolor najbardziej odpowiadaj±cy temu jaki masz teraz na g³owie i wklejaj, bo widzê, ¿e Ciê czas nagli...wiesz przecie¿, ¿e fryzjer te¿ musi kolor zobaczyæ i pyta czym robi³a¶, bo musi wiedzieæ czym to potraktowaæ...a jaka farbê k³ad³a¶???numer???
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-25, 20:21   #1447
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Aga hol - zrozum prosze, ze nie jestesmy jasnowidzami i nie wiemy jak Twoj kolor sie wyplucze, stad jak mamy dobrac Ci farbe?
krok po kroku jest w poscie 634. zapoznaj sie z nim, wtedy lepiej sie dogadamy

---------- Dopisano o 21:21 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi chodzi³o o fotkê koloru jaki masz teraz na g³owie!!!! Dawaj czym prêdzej, lub nawet znajd¼ w necie kolor najbardziej odpowiadaj±cy temu jaki masz teraz na g³owie i wklejaj, bo widzê, ¿e Ciê czas nagli...wiesz przecie¿, ¿e fryzjer te¿ musi kolor zobaczyæ i pyta czym robi³a¶, bo musi wiedzieæ czym to potraktowaæ...a jaka farbê k³ad³a¶???numer???
z tego co ja zrozumialam - tydzien temu fryzjerka polozyla 5A z goldwella.

ps. troche mialam kolorowa wode, niech schna jak najdluzej
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 00:14   #1448
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ


...... z tego co ja zrozumialam - tydzien temu fryzjerka polozyla 5A z goldwella.

ps. troche mialam kolorowa wode, niech schna jak najdluzej
No tak jak byk napisane, ¿e nak³ada³a 5A, przepraszam.....jako¶ rozpêdzi³am siê w pisaniu i ju¿ z automatu pojecha³am Tyle te¿ nie wiemy co by³o na w³osach agi hol wcze¶niej, czy k³ad³a na naturê, tak¿e aga hol gdybaæ nie bêdziemy, chcemy faktów

Caate - mam nadziejê, ¿e to rudy i czerwieñ siê zmy³, ale wiesz nadzieja matk± g³upich
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 09:52   #1449
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Zyta - patrz i mdlej ze mna ja sie pytam oooooo coooooooo chooodzi?!

(jest szaro, buro i ponuro na dworze, wiec ciezko o jakis konkretny kolor patrzac na zdj 4 i 5 sama nie wiem co myslec)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12472.jpg (64,6 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12468.jpg (62,3 KB, 38 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12467.jpg (69,4 KB, 34 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12469.jpg (63,1 KB, 48 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12471.jpg (82,2 KB, 59 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 11:24   #1450
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Kochane dziewczynki za³±czam czym prêdzej fotkê koloru najbardziej odpowiadaj±cego http://i43.tinypic.com/5l1kjq.jpg,farbê na³o¿y³am na swój naturalny kolor w³osów a oksydant by³ jak wspomnia³am 4% , przeczyta³am zawarto¶æ postu 634 , a teraz biegnê wyp³ukiwaæ wytrwale kolor Czekam na wasze wskazówki
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 15:57   #1451
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Zyta - patrz i mdlej ze mna ja sie pytam oooooo coooooooo chooodzi?!

(jest szaro, buro i ponuro na dworze, wiec ciezko o jakis konkretny kolor patrzac na zdj 4 i 5 sama nie wiem co myslec)
W³a¶nie prawie zemdla³am . Jakim sposobem 3% rozja¶ni³a Ci odrost O ile 5 wygl±da w miarê fajnie to 4 ewidentnie ruda . Pocieszaj±ce jest to ¿e koñcówki wygl±daj± do¶æ jasno, tzn rudo
Czy Ty masz jakikolwiek niebieski mix? Mam tubkê niebieskiego korektora z allwaves, prze¶lij mi na priv adres to Ci pode¶lê w pojemniczku trochê (sama i tak nie zu¿yjê), mo¿e och³odzi jak zrobisz 1:5, jutro postaram siê wys³aæ to mo¿e zd±¿y przed sylwestrem doj¶æ, albo chocia¿ na próbê zrobisz pasemko, czy zadzia³a
A Ty jeszcze jakie¶ farby z Allw.. masz?

aga hol - Bez rozja¶nienia siê nie obejdzie, chocia¿ o 1 poziom, jak fryzjerka po³o¿y³a Ci t± 5A to ja nie wiem, przecie to wiadomo, ze to prawie czerñ. A nie da siê reklamowaæ u fryzjerki? ¿e nie to Ci zrobi³a na co siê umówi³a¶? A Twój naturalny jaki by³, na jakim poziome? mo¿esz jakie¶ zdjêcie z neta wkleiæ tak pogl±dowo?
Mo¿e dobrym wyj¶ciem bylo by po prostu ¶ci±gniêcie koloru i mo¿e fryzjerka Ci w ramach reklamacji by to zrobi³a.
Jak nie to na w³asn± rêkê. Naczyta³am siê ostatnio o dekolorze i pyta³am dziewczyny z do¶wiadczeniem i nie jest to takie trudne, trzeba tylko szczelnie po na³o¿eniu mieszanki (¶mierdz±cej siark±) zafoliowaæ w³osy, ¿eby siê tlen nie dostawa³ i dok³adnie wyp³ukaæ pod bie¿±c± wod± pigment z w³osów co najmniej przez 10minut(¿eby ponownie nie ¶ciemnia³ kolor). Mo¿na powtarzaæ 3x raz po razie.
Decolor z chantala color peel jest ponoæ taki sam jak oyster, tyle, ¿e tego z chantala jest o wiele wiêcej ijest tañszy.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 16:10   #1452
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie prawie zemdla³am . Jakim sposobem 3% rozja¶ni³a Ci odrost O ile 5 wygl±da w miarê fajnie to 4 ewidentnie ruda . Pocieszaj±ce jest to ¿e koñcówki wygl±daj± do¶æ jasno, tzn rudo
Czy Ty masz jakikolwiek niebieski mix? Mam tubkê niebieskiego korektora z allwaves, prze¶lij mi na priv adres to Ci pode¶lê w pojemniczku trochê (sama i tak nie zu¿yjê), mo¿e och³odzi jak zrobisz 1:5, jutro postaram siê wys³aæ to mo¿e zd±¿y przed sylwestrem doj¶æ, albo chocia¿ na próbê zrobisz pasemko, czy zadzia³a
A Ty jeszcze jakie¶ farby z Allw.. masz?
to dobrze, ze zyjesz bo ja ledwo
wiesz co jutro pojade po oxy3% zeby nie kombinowac, bo moze cos zle zrobilam
tylko jakiej firmy? moze to jednak ma znaczenie?

a z allw nie mam nic, mam chantal.
red - 3/4 (90ml)
7.0 - 1/2 (60ml)
yellow - mniej niz 1/3 (jakies 20ml)

nooo i wygrzebalam jakiegos starego kolestona 0/28 - to chyba jakis morski byl?
to mam go z 40ml ale ma juz dobry rok

iiiiii moge oddac Ci prawie cala 1l (ubytek 3farbowania) oxy6% jak chcesz bo ja tego nie zuzyje

zaraz wysle PW.

edit:
0/28 to niebieski
ale klasc tego starucha bedzie dobrym pomyslem
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-12-26 o 16:13
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 16:59   #1453
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dekoloryzacja u fryzjerki to niestety niezbyt dobry pomys³ w ma³ym miescie w którym mieszkam to najlepszy fryzjer i wychodzi na to ze kiepski, wole z jej us³ug juz nie korzystaæ Mój kolor naturalny to mniej wiecej taki jak u ch³opca na zdjeciu, niestety nic m±drzejszego nie znalaz³am wiêc wklejam to zdjêcie,chyba cierpliwie poczekam a¿ farba sp³ynie czyli jaki¶ miesiac,do pó³torej ale co dalej? http://i41.tinypic.com/2qal0s9.jpg
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 17:13   #1454
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
to dobrze, ze zyjesz bo ja ledwo
wiesz co jutro pojade po oxy3% zeby nie kombinowac, bo moze cos zle zrobilam
tylko jakiej firmy? moze to jednak ma znaczenie?

a z allw nie mam nic, mam chantal.
red - 3/4 (90ml)
7.0 - 1/2 (60ml)
yellow - mniej niz 1/3 (jakies 20ml)

nooo i wygrzebalam jakiegos starego kolestona 0/28 - to chyba jakis morski byl?
to mam go z 40ml ale ma juz dobry rok

iiiiii moge oddac Ci prawie cala 1l (ubytek 3farbowania) oxy6% jak chcesz bo ja tego nie zuzyje

zaraz wysle PW.

edit:
0/28 to niebieski
ale klasc tego starucha bedzie dobrym pomyslem
Na pasemko nie zaszkodzi spróbowaæ, tym bardziej, ze pewnie nie otwiera³a¶ go za czêsto, mój te¿ ma ok roku, ¶mierdzi bajorem, ale dzia³a³


Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:25
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 17:19   #1455
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Na pasemko nie zaszkodzi spróbowaæ, tym bardziej, ze pewnie nie otwiera³a¶ go za czêsto, mój te¿ ma ok roku, ¶mierdzi bajorem, ale dzia³a³
A jeszcze trzeba zobaczyæ na te stronki northamericagoldwell. Zreszt± mam to i jest tam napisane, 3%, 6%, 9%, 12%, skopiuj sobie, bo jutro usunê.
zapisane


ok, to ile tego wycisnac? 1cm na 20ml oxy?

zaraz lece probowac

tylko affff, jak mam 6% rozcienczy? 10ml 6% i 10ml wody dest.?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 17:29   #1456
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
zapisane


ok, to ile tego wycisnac? 1cm na 20ml oxy?

zaraz lece probowac

tylko affff, jak mam 6% rozcienczy? 10ml 6% i 10ml wody dest.?
Poczekaj przegl±dne, czy mam t± rozpiskê na mixy z kolestonu...
Na pocz±tek sprawd¼ na 3% i w miarê zadowalaj±cych efektów zmienisz proporcje

Speciznalaz³am ale na 30g farby + oxy

Special mix z welli koleston/podzia³ka (1cm mixu=0.5g)
na poziom 6 /5cm mixu=2.5g/ 30g farby,
na poziom 5/6cm mixu=3g/30 g farby
a 30g farby to 15cm farby

Ja sam mix miesza³am 1:5 na 5 minut, dos³ownie nak³ada³am i sp³ukiwa³am, ale co¶ pamiêtam, ¿e na 6% mi rudzia³o, bierz rozcienczaj 6% na 3% i tak masz jej du¿o Mo¿e najpierw rób z³absz± 1: 10


Hekate2069 - wejd¼ na bloga do blondbuny i zjed¿ na prawie sam dó³ do wpisu z 11 lutego i przeczytaj wszystko w dó³, zreszt± wszystkim siê te informacje przydadz±.
Pisze tam o napigmentowaniu w³osa, ale nie trzeba jak u¿yjesz natury, tzn np. 7N, je¶li baaardzo chcesz mieæ popiel to zmieszaj 2 czê¶ci 7N z 1 cê¶ci± 7.1 popielem i z oxydantem utleniaczem tak jak napisz± na ulotce.

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2012-10-09 o 13:26
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 18:26   #1457
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

zrobilam jedno pasemko w proporcji 1:10, drugie 2:10 i nic nie ruszylo, jest jak bylo
moze teraz przetrzymam np.10min zamiast 5
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 18:33   #1458
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

za³±czam jeszcze raz zdjêcie bowiem widze ¿e nie przesz³o to powiedzmy moj naturalny kolor http://i41.tinypic.com/2qal0s9.jpg, jesli chodzi o fryzjera i reklamacje niemam na co liczyæ nie ma tu profesjonalistów, poczekam miesiac po³torej a¿ sie wyp³ucze.... ale co pó¿niej?by uzyskaæ moje marzenie ????ohhhhhhhhh moje marzenie hmmmm i obawiam sie ¿e marzeniem pozostanie http://i44.tinypic.com/21ahfyw.jpg
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 19:01   #1459
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aga hol Poka¿ wiadomo¶æ
za³±czam jeszcze raz zdjêcie bowiem widze ¿e nie przesz³o to powiedzmy moj naturalny kolor http://i41.tinypic.com/2qal0s9.jpg, jesli chodzi o fryzjera i reklamacje niemam na co liczyæ nie ma tu profesjonalistów, poczekam miesiac po³torej a¿ sie wyp³ucze.... ale co pó¿niej?by uzyskaæ moje marzenie ????ohhhhhhhhh moje marzenie hmmmm i obawiam sie ¿e marzeniem pozostanie http://i44.tinypic.com/21ahfyw.jpg
Ten ch³opak ma w³osy napoziomie miêdzy 7 z 8, Natalia z kolei poziom miêdzy 6 a 7...na prawde nie wiem co Ci ta wymy¶l³a z t± 5, ale ju¿ nie narzekajmy i nie ma co p³akaæ nad rozlanym mlekiem, poczytaj te¿ tego bloga blond buny o którym napisa³am ni¿ej i priva Ci wysy³am.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
zrobilam jedno pasemko w proporcji 1:10, drugie 2:10 i nic nie ruszylo, jest jak bylo
moze teraz przetrzymam np.10min zamiast 5
2:10 to 1:5 , to 3% za slaba lub za krótko trzymana dawaj jedno na 4% inne na 6%, ale wiesz to na 6, to 3 minutki i zmywaj, tzn....zetrzyj wacikiem na mokro i zobacz jak wygl±da. Teraz mo¿e nie byæ widaæ niebieskiego, wiêc uwa¿aj, bo jutro w dziennym ¶wietle mo¿esz siê zdziwiæ...lepiej by by³o zrobiæ w dzieñ..ale wiem, przecie¿ ludzie pracuj±
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-26, 19:20   #1460
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ten ch³opak ma w³osy napoziomie miêdzy 7 z 8, Natalia z kolei poziom miêdzy 6 a 7...na prawde nie wiem co Ci ta wymy¶l³a z t± 5, ale ju¿ nie narzekajmy i nie ma co p³akaæ nad rozlanym mlekiem, poczytaj te¿ tego bloga blond buny o którym napisa³am ni¿ej i priva Ci wysy³am.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------


2:10 to 1:5 , to 3% za slaba lub za krótko trzymana dawaj jedno na 4% inne na 6%, ale wiesz to na 6, to 3 minutki i zmywaj, tzn....zetrzyj wacikiem na mokro i zobacz jak wygl±da. Teraz mo¿e nie byæ widaæ niebieskiego, wiêc uwa¿aj, bo jutro w dziennym ¶wietle mo¿esz siê zdziwiæ...lepiej by by³o zrobiæ w dzieñ..ale wiem, przecie¿ ludzie pracuj±
tak wiem 2:10 to 1:5 ale zeby bylo, ze podwoilam

teraz nie bede kombinowac juz. jutro poogladam w dziennym swietle i wstane troche wczesniej pokombinowac. z tego co pamietam koleston trzymalam mixy 15-20min ale za chiny nie moge sobie przypomniec proporcji, ale efekt byl. albo zwietrzal mix
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 19:33   #1461
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Slicznie dziêkuje za wiadomo¶æ na priva jest bezcenna...dekoloryzator zamówiony, poczekam ±¿ przyjdzie, eksperyment bêdê robiæ juz poza granicami kraju za pó³torej tygodnia , zak³adam ¿e wrócê do koloru swojej natury Proszê porad¼ jak± farbê na poziomie 6 a 7 (jak piszesz)mam sobie sprawiæ i czy co¶ jeszcze mam zakupiæ by to pó¼niej po³o¿yæ po zabiegu dekoloryzacji?Bowiem po dekoloryzacji nie kupie tego w Nl nigdzie od rêki, jedyna szansa ¿e zamówie teraz
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 19:42   #1462
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

aga hol - ja do tego marzenia daze juz dobry rok
tylko, ze wczesniej mialam dlugo czarny kolor i bez dekoloryzacji sie nie bylo. dlatego ja proponuje odczekac te 6tyg i zobaczyc jak sie kolor zachowa. zrobic zdjecia swoich wlosow, wstawic je tutaj i wtedy bedziemy myslec
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 19:47   #1463
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez aga hol Poka¿ wiadomo¶æ
Slicznie dziêkuje za wiadomo¶æ na priva jest bezcenna...dekoloryzator zamówiony, poczekam ±¿ przyjdzie, eksperyment bêdê robiæ juz poza granicami kraju za pó³torej tygodnia , zak³adam ¿e wrócê do koloru swojej natury Proszê porad¼ jak± farbê na poziomie 6 a 7 (jak piszesz)mam sobie sprawiæ i czy co¶ jeszcze mam zakupiæ by to pó¼niej po³o¿yæ po zabiegu dekoloryzacji?Bowiem po dekoloryzacji nie kupie tego w Nl nigdzie od rêki, jedyna szansa ¿e zamówie teraz
Sorryyy wszystkch za off topa
Ja nie testowa³am nigdy dekoloru. Z tego co czyta³am najlepiej poczekaæ z tydzieñ, ¿eby pigment siê z myciem g³owy wymy³ dok³adnie.
Chocia¿ Lenka k³ad³a w ten sam dzieñ.
Polecaj± te¿ k³a¶æ 2-3 poziomów ja¶niejsz± farbê ni¿ kolor który chcesz uzyskaæ, ¿eby kolor nie wróci³ do ciemnych, to wypada³oby skoro chcesz poziom 6 i pó³ ....k³a¶æ 8? ale to ju¿ jasny blond? wiêc trudno mi doradziæ...morze akurat zejdzie kolor i nic nie trzeba bêdzie robiæ.
Jak pisa³am nie znam siê na tym a 8 wydaje mi siê za jasna, mo¿e mieszaæ 8 i 7, ale te¿ zale¿y od firmy, wbij siê mo¿e jeszcze na ten w±tek z dekolorem, lub przeczekaj w kolorze jak Ci wyjdzie po dekolorze jaki¶ czas.
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-26, 20:58   #1464
aga hol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

dziêki za wszystko, pogmeram pogrzebie, a srode uderze do krakowskich fryzjerów jak cos bede wiedziec to sie podziele informacjami,.....dla pocieszenia wiem wiem jak to by³o z kruczo czarnego kolorku zejsc , a¿ musia³am z d³uuugich w³osów obci±æ na pazia pozdrawiam
aga hol jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 21:29   #1465
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

nie wytrzymalam z tym BS...
polozylam na oxy3% londe 6.1+mix blue.
jest lepiej, moge smialo wyjsc do ludzi, ale grzywke to mam prawie czarna. jakies przeblyski mam. ehh te moje wlosy

zdj w dziennym swietle
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC12494.jpg (113,8 KB, 122 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12497.jpg (98,2 KB, 83 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC12503.jpg (103,9 KB, 85 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 21:36   #1466
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
nie wytrzymalam z tym BS...
polozylam na oxy3% londe 6.1+mix blue.
jest lepiej, moge smialo wyjsc do ludzi, ale grzywke to mam prawie czarna. jakies przeblyski mam. ehh te moje wlosy

zdj w dziennym swietle
Bêdziesz mnie biæ???
Na pierwszym zdjêciu piêknie wysz³o, na drugim jaki¶ cm od skóry jest ciep³y i na trzecim tak jakby pasmo ja¶niejsze? Wiem, ¿e apratat przek³amuje, a grzywê zmyj H&S .....z sod±.....to¿ to chyba morderstwo dla Toich w³osów?
Co jak co, ale ch³odno jest A co mówi± domownicy i ludzie? niebieskiego nie widz±?
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 21:44   #1467
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Bêdziesz mnie biæ???
Na pierwszym zdjêciu piêknie wysz³o, na drugim jaki¶ cm od skóry jest ciep³y i na trzecim tak jakby pasmo ja¶niejsze? Wiem, ¿e apratat przek³amuje, a grzywê zmyj H&S .....z sod±.....to¿ to chyba morderstwo dla Toich w³osów?
Co jak co, ale ch³odno jest A co mówi± domownicy i ludzie? niebieskiego nie widz±?
ogolnie to jest tak jak na pierwszym zdjeciu moimi oczami
drugiego i trzeciego nie rozumiem, bo ja tego nie widze. owszem moze w sloncu i chyba wlasnie tak dziwnie za drzew wwychodzilo ono...

wszyscy mi mowili dzis, ze pieknie wygladam i cos zmienilam, ale nikt nie zgadl co
czyli jest naturalnie.
nie, nic niebieskiego nie ma
umyje raz ejszcze wlsoy i pomysle, bo dla lokow tak czeste farbowanie, to jakby mogly to juz by mnie do trumny wsadzily
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 21:54   #1468
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
ogolnie to jest tak jak na pierwszym zdjeciu moimi oczami
drugiego i trzeciego nie rozumiem, bo ja tego nie widze. owszem moze w sloncu i chyba wlasnie tak dziwnie za drzew wwychodzilo ono...

wszyscy mi mowili dzis, ze pieknie wygladam i cos zmienilam, ale nikt nie zgadl co
czyli jest naturalnie.
nie, nic niebieskiego nie ma
umyje raz ejszcze wlsoy i pomysle, bo dla lokow tak czeste farbowanie, to jakby mogly to juz by mnie do trumny wsadzily
No to reakcja ludzi dooko³a najlepiej mówi jak super wysz³o, cieszê siê baaaaardzo o tak , ju¿ siê martwi³am, ¿e nie piszesz teraz oby jak najd³u¿ej siê trzyma³o, buziaki
P.s. dopisz do ni¿szego postu ile da³a¶ tego mixu tak dla innych
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 22:03   #1469
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
No to reakcja ludzi dooko³a najlepiej mówi jak super wysz³o, cieszê siê baaaaardzo o tak , ju¿ siê martwi³am, ¿e nie piszesz teraz oby jak najd³u¿ej siê trzyma³o, buziaki
P.s. dopisz do ni¿szego postu ile da³a¶ tego mixu tak dla innych
lubie siebie w ciemnych, wiec dla mnie to nie problem ale marze aby byly jak najbardziej naturalne

okej to pisze:
mieszalam 1:1
30ml - londy 6.1
6cm - mix intensywny blue 0.88
czas:30min+5min malaksowanie

__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-12-29, 22:08   #1470
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
lubie siebie w ciemnych, wiec dla mnie to nie problem ale marze aby byly jak najbardziej naturalne
Nastêpnym razem na 4% mo¿e spróbujesz tak jak fryzjerka Ci robi³a.
A jak w³osy po londzie siê zachowuj±, wysuszone, czy ok?
I ona strasznie ma³a by³a, wystarczy³a Ci na Twoje w³osy?
..
.
Uciekam, jutro przeczytam, dobranoc, "pch³y" na noc

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2011-12-29 o 22:14
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:16.