Zniszczone! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 18:48   #1
morrison_06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 2
Exclamation

Zniszczone!


Witam,
ostatnio dałam się namówić na rozjaśnianie włosów. Wyglądają teraz jak puch. Stroją na wszystkie strony i już się nie kręcą. Co mam zrobić aby przywrócić im stary wygląd? Nie wyglądają nawet jak włosy.
morrison_06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 18:57   #2
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zniszczone!

Cytat:
Napisane przez morrison_06 Pokaż wiadomość
Witam,
ostatnio dałam się namówić na rozjaśnianie włosów. Wyglądają teraz jak puch. Stroją na wszystkie strony i już się nie kręcą. Co mam zrobić aby przywrócić im stary wygląd? Nie wyglądają nawet jak włosy.
trzeba ciachnąć
czy wszystkie dziewczyny, które farbują, rozjaśniają włosy nie są świadome, że takie zabiegi niszczą włosy i niekiedy zmiany są nieodwracalne?
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:03   #3
morrison_06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 2
Dot.: Zniszczone!

Święcie przekonywano mnie, że to mi aż takiej krzywdy nie zrobi, a chodzenie na łyso jakoś mi się nie uśmiecha.
morrison_06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:14   #4
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Zniszczone!

Olejowanie, olejowanie, olejowanie... Regularne podcinanie, odstawienie farby, suszarki, prostownicy.....
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 19:38   #5
KONICZYNKA 47
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 395
Dot.: Zniszczone!

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
trzeba ciachnąć
czy wszystkie dziewczyny, które farbują, rozjaśniają włosy nie są świadome, że takie zabiegi niszczą włosy i niekiedy zmiany są nieodwracalne?
Sądząc po wyglądzie niektórych kobiet chodzących po ulicach to nie
Powiem więcej: większość uważa to za normalny wygląd włosa.
KONICZYNKA 47 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 20:32   #6
xblackxshadowx
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 887
Dot.: Zniszczone!

Cytat:
Napisane przez KONICZYNKA 47 Pokaż wiadomość
Sądząc po wyglądzie niektórych kobiet chodzących po ulicach to nie
Powiem więcej: większość uważa to za normalny wygląd włosa.
Okropny to ejst widok... Zwłaszcza z bliska, końcówki wyglądają jak pędzelki.

Jak ich nie obetniesz to same się wykruszą i dalej będą postrzępione, a jak je zetniesz to końce będą w miarę równe.
Ja kiedyś też za wszelką cenę chciałam mieć długie i ich nie obcinać, a ponad 10 cm i tak się wykruszyło
xblackxshadowx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-16, 21:41   #7
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Zniszczone!

Cytat:
Napisane przez xblackxshadowx Pokaż wiadomość
Okropny to ejst widok... Zwłaszcza z bliska, końcówki wyglądają jak pędzelki.

Jak ich nie obetniesz to same się wykruszą i dalej będą postrzępione, a jak je zetniesz to końce będą w miarę równe.
Ja kiedyś też za wszelką cenę chciałam mieć długie i ich nie obcinać, a ponad 10 cm i tak się wykruszyło
dokładnie, włos, który się rozdwaja, kruszy nie uratuje żadne olejowanie, dbanie itp może poprawić wygląd, ale tylko nożyczki są ratunkiem, Jeśli autorka nie zauważyła rozdwojonych końców itp u siebie to niech zacznie pielęgnację.

Ja podnie.. Kiedyś byłam młoda i głupia, w liceum prostowałam troszkę, rzadko obcinałam, włosy się kruszyły i w rezultacie nie rosły, siostra kiedyś zauważyła, że zapuszczam zapuszczam i włosy mi w miejscu stoją teraz jestem mądrzejsza, włosy podcięte i zapuszczam zdrowe.
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 09:32   #8
czarnaaa33
Raczkowanie
 
Avatar czarnaaa33
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 324
Dot.: Zniszczone!

Tak jak już dziewczyny napisały...jeśli nie masz jeszcze rozdwojonych i tylko o puch i wysuszenie chodzi, to szybko weź sie za pielęgnację. Oleje-zwłaszcza araganowy, migdałowy , spróbuj kokos/ale mi np wysusza/. Polecam też maskę bioetika IV, z wax serum wzmacniające z wit A+E, odstawienie suszarki itp, niech schną naturalnie. Dodam, że ja przez 7 lat rozjaśniałam z bardzo ciemnego brązu na jasny blond i nie miałam zniszczonych, pokruszonych itp, a o olejowaniu to wtedy nawet nie słyszałam. Uzywałam dobrych szamponów i masek. Powodzenia i nie załamuj sie-bedzie dobrze.
__________________
Walka o włos-obecna długość 71cm
Walczę z wypadaniem i o odrost-szampon i żel Dermena, lotion seboradin niger, wax, Falvit i Cynk, magnez z wit .B6/witaminki/, pije pokrzywę i skrzyp
Olejowanie-olejki: kokos, rycynowy, czosnkowy, rozmarynowy + brahmi
Rozpoczęłam przygodę z Jantarem
czarnaaa33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 17:58   #9
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: Zniszczone!

Też mam rozjaśniane włosy i poleciłabym tak : przede wszystkim podcięcie końcówek, bo to bez sensu je teraz zapuszczać bo i tak sie wykruszą. Później olejowanie, odstawienie prostownicy i suszarki, RECONSTRUCTOR ( ! ) mi baaaaardzo dużo pomógl, a poza tym jakies maseczki nawilżające. Ja do masek dodaję wit B i keratynę hydrolizowaną i są fajniutkie Ponad to psikam mgiełką radical i jestem mega zadowolona
__________________
dbam o WŁOSY !
ostatnie farbowanie: 6.01.2012

cel jest


Nie musisz być perfekcyjna na starcie, ale musisz wystartować, żeby być perfekcyjną!
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:30   #10
larish
Przyczajenie
 
Avatar larish
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 14
Dot.: Zniszczone!

hej ja strasznie zniszyłam włosy schodząc z czarnego koloru :/ tez były suche i niemiłosiernie zniszczone na caaaaałej strukturze ale teraz juz powoli dochodzą do formy Też nie chciałam obcinać bo byłam bardzo przywiązana do swoich długich włosów ale od tego trzeba zacząć regeneracje Mi osobiście bardzo pomogła maska Schwarzkopf BC Repair Rescue. Nakładałam ją na włoski, na to folia i na to jeszcze czapka zimowa żeby ciepełko było ;D i są efekty
larish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 21:59   #11
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Zniszczone!

Cytat:
Napisane przez morrison_06 Pokaż wiadomość
Witam,
ostatnio dałam się namówić na rozjaśnianie włosów. Wyglądają teraz jak puch. Stroją na wszystkie strony i już się nie kręcą. Co mam zrobić aby przywrócić im stary wygląd? Nie wyglądają nawet jak włosy.
Przejrzyj forum o pielęgnacji. Wystarczy pierwsza strona. Masz na niej wątek ze ściągawką pielęgnacyjną. Plus wiele innych tematów o pielęgnacji włosów zawierających dobre rady.
Nie widzę powodu do dublowania tematyki, dlatego wątek zamykam i zapraszam do lektury topików już istniejących.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:27.