Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-09, 21:14   #2371
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej mam takie pytanie czy ta farba ,ktora tak zachwalacie skandynawski blond to ta http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/511929?
bo wydawalo mi sie ze widzialam inne opakowanie

Mam takii problem rok temu rozjansilamwlosy do platyny od tego czasu co 6 tyg. rozjasnialam rozjasniaczami odrosty (kallos ,leo,marriel) + woda 12% (moje wlosy naturalne to takie mysie) i przy ostatnim rozjasnianiu odrostow pokruszyly mi sie wlosy z jednej strony.. z tej strony z ktorej trzymalam dluzej..
poradzce czym teraz zrobic odrosty?
aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:23   #2372
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Wiecie co Blondyny, chyba dam sobie jeszcze szansę w walce o jaśniuśkie włoski. Zainspirowała mnie Adzi
zakupiłam więc sprawdzony 522 N&E, ale niestety nie znalazłam skandynawskiego z palety więc kupiłam c10 z serii cool blonds. Podobnie jak Adzi mam zamiar zrobić podkład, ale mam wątpliwość czy nie wyjdzie mi kaszana po tym c10 . jak myślicie dziewczyny?
Farbuję za kilka dni, aż skończy mi się @ , także może przez ten czas uda mi się dorwać skandynawski.
Blond-Bunny a Ty jak myślisz czy C10 sprawdziłby się jako podkład na odrosty? Zaopiniuj proszę

Jak to nie wyjdzie to daruję sobie i przyciemniam...

o to tak jak i ja jutro lece po skandynawski na podklad a potem moj ukochany stockholm jowitka trzymam kciuki za twoje i moje odrosty
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:24   #2373
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez aniolek99 Pokaż wiadomość
Hej mam takie pytanie czy ta farba ,ktora tak zachwalacie skandynawski blond to ta http://www.skapiec.pl/site/cat/140/comp/511929?
bo wydawalo mi sie ze widzialam inne opakowanie

Mam takii problem rok temu rozjansilamwlosy do platyny od tego czasu co 6 tyg. rozjasnialam rozjasniaczami odrosty (kallos ,leo,marriel) + woda 12% (moje wlosy naturalne to takie mysie) i przy ostatnim rozjasnianiu odrostow pokruszyly mi sie wlosy z jednej strony.. z tej strony z ktorej trzymalam dluzej..
poradzce czym teraz zrobic odrosty?


---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
o to tak jak i ja jutro lece po skandynawski na podklad a potem moj ukochany stockholm jowitka trzymam kciuki za twoje i moje odrosty
będzie dobrze dziewczyny
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:29   #2374
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

a jeszcze mam pytanie adzio na jaki kolor wzial ci odrost po skandynawskim? bo ja akutalnie uzywam loreala 03 na odrost i wychodzi slomkowy z tym ze nie robilam dotad podkladu
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 21:50   #2375
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Adzi... kurcze chyba jednak poszukam tego skandynawskiego przynajmniej sprawdzony hihi umiesz zainspirować- wystarczy , że zobaczyłam Twoje włoski i już mi przeszła ochota na przyciemnienie no ale jak nie wyjdzie to będę zmuszona to zrobić

Thedoll nie dziękuję, by nie zapeszyć, a i ja trzymam kciuki za Twoje malowanko, oby owocne

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Kochana stan na rzęsach i znajdź skandynawski.On jest sprawdzony nie tylko przez ze mnie i wiem ze mogę zagwarantować ze wszystko wyjdzie w 100 % a i tez nie kosztuje zbyt wiele nie cale 10 zl.Ale to c10 to nie daje sobie reki uciąć.Aha i pamiętaj trzymaj godzinę na odrostach.
musi być dobry, bo gdy poszłam do Rossmanna i stanęłam przed farbami to były wszystkie z tej serii prócz skandynawskiego- po nim zostało tylko wspomnienie i cena na półce
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)

Edytowane przez Jowitka061987
Czas edycji: 2010-08-09 o 21:55
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 22:00   #2376
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Adzi... kurcze chyba jednak poszukam tego skandynawskiego przynajmniej sprawdzony hihi umiesz zainspirować- wystarczy , że zobaczyłam Twoje włoski i już mi przeszła ochota na przyciemnienie no ale jak nie wyjdzie to będę zmuszona to zrobić

Thedoll nie dziękuję, by nie zapeszyć, a i ja trzymam kciuki za Twoje malowanko, oby owocne



musi być dobry, bo gdy poszłam do Rossmanna i stanęłam przed farbami to były wszystkie z tej serii prócz skandynawskiego- po nim zostało tylko wspomnienie i cena na półce
Jak tak was czytam, to zachciewa mi się zabaw z włosami by uzyskać kolor taki jak ma Adzi
Dobrze, że niedługo wyjeżdzam, włosy odpoczną od mojego eksperymentowania
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 22:07   #2377
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak tak was czytam, to zachciewa mi się zabaw z włosami by uzyskać kolor taki jak ma Adzi
Dobrze, że niedługo wyjeżdzam, włosy odpoczną od mojego eksperymentowania

To wszystko "wina" Adzi to Ona nas poszczuła swoimi ślicznymi włoskami
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-09, 22:49   #2378
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka na podkład z palette nadają się:
- 100 skandynawski naturals
-100 platynowy deluxe
-00A czysta platyna xxl
C10 się niestety nie nada, bo ma wodę 9% i słabo rozjaśnia, będzie to co masz teraz czyli odcięty odrost.
Sprawdzone przeze mnie czyli te wszystkie które mają saszetki z aktywatorem rozjaśniania czyli rozjaśniacz
Kolor po nich jest nieistotny, bo będzie rozjaśniaczowy żółty, ale kolejna farbka to przykryje.
Dajcie zdjęcia eksperymentów koniecznie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-09, 23:11   #2379
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Jowitka na podkład z palette nadają się:
- 100 skandynawski naturals
-100 platynowy deluxe
-00A czysta platyna xxl
C10 się niestety nie nada, bo ma wodę 9% i słabo rozjaśnia, będzie to co masz teraz czyli odcięty odrost.
Sprawdzone przeze mnie czyli te wszystkie które mają saszetki z aktywatorem rozjaśniania czyli rozjaśniacz
Kolor po nich jest nieistotny, bo będzie rozjaśniaczowy żółty, ale kolejna farbka to przykryje.
Dajcie zdjęcia eksperymentów koniecznie.
Ja przez was wyłysieję
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 00:00   #2380
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 212
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Mariola23 Pokaż wiadomość
1985SiWA nie jesteś sama... masz mnie

Przypomnę, że jestem w trakcie schodzenia z ciemnego brązu na blond małymi kroczkami czyli balejażem, a prezentują to zdjęcia poniżej.

laseczkaa wydaje mi się, że mamy bardzo podobne włoski Ja już przy następnej wizycie u fryzjera planuję położyć jakąś farbkę na całość aby wyrównać w miarę kolor. Chciałabym coś z beżyków właśnie....albo z cieplejszych słonecznych odcieni. Co myślicie na ten temat??
suuuuuuuuuuuuuuuuuperrrrr rrr jak robisz odrosty???????? bo ja mam naprawde bardzo ciemny brąz i juz sie zastanawiam jak ja to bede robic jak dojde do blondu hehe

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Hej blondyny, masakra mnie dzisiaj spotkala, poratujcie jakas rada
od jakiegos czasu robilam pasemka i udalo mi sie zejsc po kilku latach z czarnych wlosow (fot nr 1, robione kilka dni temu, siedzialam pod czerwonym parasolem wiec na ten poblask nie zwracajcie uwagi, taki ot sobie zoltawe blond pasma). Z koloru bylam w sumie zadowolona, ale mialam juz odrosty a TŻ jeczal, ze pasemka to wiocha wiec stwierdzilam, ze zafarbuje je na jednolity kolor. Polozylam wellaton jasny blond, na opakowaniu raczej nie obiecywali rozjasniania wiec mialam nadzieje, ze sie lekko wyrowna, tymbardziej ze z doswiadczenia wiedzialam ze sredni blond wychodzi dosc ciemno. No i wyszla mi pomaranczowa kupa (fot 2) pognalam do rossmana i dlugo stojac przy polce zdecydowalam sie ponownie na wellaton (nie pytajcie dlaczego ale wiecej nie kupie tego gowna ), ale tym razem sredni blond. Wczesniej robilam nim pasemka i wyszedl dosc ladnie. Niestety nie tym razem, trzymalam go tylko 20 min a wlosy wyszly w kolorze czarno brazowym (fot 3,4), autentycznie na grzwce mam czarne pasma chce mi sie plakac, wygladam jak emo i nie moge na siebie patrzec myslalam zeby isc po rozjasniacz jutro, ale co, zrobie pasemka blond na czarnych wlosach? nie bedzie to zbyt ciekawie wygladalo... calych nie rozjasnie bo juz mi w ogole wypadna czekac az sie zmyje? mamo na koniec zalaczam fotke wlosow jakie mi sie marza, bylam juz tak blisko a teraz czuje ze cofnelam sie w tej walce o lata swietlne
kochana nie płakusiaj tylko zamow na allegro dekoloryzator color peel lub rene blanche i do dzieła, odrazu ci sciagnie ten ciemny kolor i nie zniszczy wlosów.
mi jedno opakowanie starczylo na 4 razy bo jest bardzo wydajny, tylko ze ja z czarnych dekoloryzowalam hehe
wy tu sobie fajnie o farbkach na odrost a ja musze walic rozjasniacz z wysokoprocentowa wodą hehe
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - Żelki! już są
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okrągłe Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 04:28   #2381
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja też jestem brunetką z ciemnawą cerą i brązowymi oczami Bardzo podoba mi się taki złotawy, ciepły blond. Dlugo schodzilam z farbowanego ciemnego brązu-u fryzjera pasemkami, ale ostatnio byłam u innej niz dotychczas fryzjerki i masakra-chciałam balejaż jasny brąz ze srednim blondem i wyszłam z ciemnobrązowo-platynowymi pasmami jak u borsuka Po wyjściu od fryzjera od razu poszłam do drogerii po Casting mroźną czekoladę i zafarbowałam na ciemno.

Teraz trochę się sprało i mam na głowie ciemny blond z ciemniejszymi pasemkami. Wczoraj kupiłam palette odcień superrozjaśniajacy E20(kiedyś nim robiłam i bardzo mocno rozjaśnił mi nawet farbowane włosy) i na taki podkład dam Palette 10min Średni blond. Lubię tę Palette bo kolor się nie spłukuje i włosy lśnią-kiedys miałam Złoty blond i fajnie wyszlo Mam nadzieję, że moje włosy to przeżyją
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 07:07   #2382
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ewcia no niech ci zrobi balejaż ale daj mu foty i powiedz że nie chodzi ci tyle o typowy balejaż co gęste pasemka z jasnych blondów w zimnej tonacji- balejaż z farb a nie rozjaśniacza!
Niech ci koniecznie pokaże palete farb i niech ci palcem pokaże jakie kolory by dała- albo akceptujesz albo nie. i porównuj ze zdjęciami czy te same kolory lub chociaż podobne, bo niektórzy fryzjerzy to daltoniści
Resztę zostaw frycowi. Ma być świetliście, cieniutkie pasma. I chłodno.
no ok tylko powiedz mi czy on będzie mi je przyciemniał czy jak on to zrobi? na tych moim doda te pasemka co pisałaś??

Adzi07 i Snowhitee dlatego właśnie chce dodac też trochę pasemek w kolorze mojego naturalnego odcienia włosów ale tylko troszeczkę i to bardziej z góry...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 08:21   #2383
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
a jeszcze mam pytanie adzio na jaki kolor wzial ci odrost po skandynawskim? bo ja akutalnie uzywam loreala 03 na odrost i wychodzi slomkowy z tym ze nie robilam dotad podkladu
Wiec odrost po skanynawskim rozjaśnia sie do leciutko żółtego przechodzący w biały.Ale ten kolor jest dla mnie za ciepły dlatego nakładam na to farbkę z kolorem wyjściowym czyli takim jak chce osiagnac.

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
Adzi... kurcze chyba jednak poszukam tego skandynawskiego przynajmniej sprawdzony hihi umiesz zainspirować- wystarczy , że zobaczyłam Twoje włoski i już mi przeszła ochota na przyciemnienie no ale jak nie wyjdzie to będę zmuszona to zrobić

Thedoll nie dziękuję, by nie zapeszyć, a i ja trzymam kciuki za Twoje malowanko, oby owocne



musi być dobry, bo gdy poszłam do Rossmanna i stanęłam przed farbami to były wszystkie z tej serii prócz skandynawskiego- po nim zostało tylko wspomnienie i cena na półce
Poszukaj tez w małych sklepikach drogeryjnych.Na pewno gdzieś będzie.

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Jak tak was czytam, to zachciewa mi się zabaw z włosami by uzyskać kolor taki jak ma Adzi
Dobrze, że niedługo wyjeżdzam, włosy odpoczną od mojego eksperymentowania
Jak zrobisz sobie przerwę to na pewno dobrze zrobi to Twoim włoskom.Jak wrócisz to możesz spróbować tak zrobić i sama ocenisz.

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
To wszystko "wina" Adzi to Ona nas poszczuła swoimi ślicznymi włoskami
Dziewczyny ja naprawdę przetestowałam już chyba wszystkie możliwości farb drogeryjnych i zawsze się zawiodłam.Moje testy (Na króliku-czyli mnie) trwały dobry rok wiedz pomyślcie ile ja przeszłam.Ale to tez wina moich włosów,są ciężkie do rozjaśnienia,po nałożeniu mocno rozjaśniającej farbki do dwóch tyg.było w miarę ok (choć nigdy nie wzięło odrostu idealnie)a potem odrost robił się żółty i rudział.A tym sposobem rębie już jakieś pól roku i za każdym razem wychodzi tak jak tego oczekuje.Także dziewczyny nie załamujcie się.Wiem ze to trochę roboty no ale jak jestem tego zdania ze jak chce się być pięknym trzeba cierpieć.
P.S.Zawsze po dwóch tygodniach bez zrobienia podkładu mój odrost robił się taki jak u Jowitki.Sorry jeśli sobie za dużo pozwoliłam biorąc twoje foto ale to idealny przykład jaki mogę wam pokazać.A teraz ten problem znikł.Tak ze jowitka nałóż ten skandynawski na ta cala zrudziała cześć odrostu wraz z twoim nowym odrostem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2010-08-10 o 08:26
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 08:49   #2384
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Sluchajcie dziewczyny, po tym farbowaniu Garnierem mam normalnie szare wloski
dolaczam fotke. Wlosy juz sa po drugim myciu szamponem przeciwlupiezowym i jakby tak ten kolor na szczescie sie troche wyplukal.
Ale probowalam wczoraj pofarbowac pasemko na jasniutki blond - farba z Loreala - i po 45 minutach nawet zadnej roznicy nie bylo
nie wiem czy wogole jakakolwiek farba pomoze mi wrocic do blondu...
Na drugiej fotce jest kolor jaki chcialabym miec.
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:04   #2385
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Blond bunny odpowiedz jeśli mogłąbym Cię o to prosic, bo chciałabym już wszytsko wiedziec i dac Ci święty spokój
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:09   #2386
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Pokaż wiadomość
kochana nie płakusiaj tylko zamow na allegro dekoloryzator color peel lub rene blanche i do dzieła, odrazu ci sciagnie ten ciemny kolor i nie zniszczy wlosów.
mi jedno opakowanie starczylo na 4 razy bo jest bardzo wydajny, tylko ze ja z czarnych dekoloryzowalam hehe
wy tu sobie fajnie o farbkach na odrost a ja musze walic rozjasniacz z wysokoprocentowa wodą hehe
ale co, na calosc polozyc? ja do tej pory joanna rozjasnialam pasemka, efekt byl nienajgorszy... ale co tu duzo mowic, sa juz niezle zniszczone, a ja mam fryzjerska traume i sie boje isc je podciac :/ ide poszukac tych rozjasniaczy, chociaz cos mi mowi ze do najtanszych nie naleza...

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Teraz trochę się sprało i mam na głowie ciemny blond z ciemniejszymi pasemkami. Wczoraj kupiłam palette odcień superrozjaśniajacy E20(kiedyś nim robiłam i bardzo mocno rozjaśnił mi nawet farbowane włosy) i na taki podkład dam Palette 10min Średni blond. Lubię tę Palette bo kolor się nie spłukuje i włosy lśnią-kiedys miałam Złoty blond i fajnie wyszlo Mam nadzieję, że moje włosy to przeżyją
Ja bym odradzala kladzenie sredniego blondu na rozjasnione wlosy, chyba ze chcesz miec z powrotem ciemne :/

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Sluchajcie dziewczyny, po tym farbowaniu Garnierem mam normalnie szare wloski
dolaczam fotke. Wlosy juz sa po drugim myciu szamponem przeciwlupiezowym i jakby tak ten kolor na szczescie sie troche wyplukal.
Ale probowalam wczoraj pofarbowac pasemko na jasniutki blond - farba z Loreala - i po 45 minutach nawet zadnej roznicy nie bylo
nie wiem czy wogole jakakolwiek farba pomoze mi wrocic do blondu...
Na drugiej fotce jest kolor jaki chcialabym miec.
Ladny masz ten kolorek, moim zdaniem powinnas teraz zrobic delikatne cieniusienkie pasemka, refleksy wrecz i wtedy Ci wyjdzie cos takiego jak na fotce bo nawet teraz masz dosc zblizone.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:26   #2387
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Ladny masz ten kolorek, moim zdaniem powinnas teraz zrobic delikatne cieniusienkie pasemka, refleksy wrecz i wtedy Ci wyjdzie cos takiego jak na fotce bo nawet teraz masz dosc zblizone.
A dziekuje za pomysl . W sumie nie myslalam o pasemkach ale skoro farba i tak nie lapie, to chociaz pasemka rozswietlilyby fryzure.
Ale to chyba jedynie rozjasniaczem by wyszly prawda? no i tylko i wylacznie u fryzjerki juz
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:35   #2388
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Sluchajcie dziewczyny, po tym farbowaniu Garnierem mam normalnie szare wloski
dolaczam fotke. Wlosy juz sa po drugim myciu szamponem przeciwlupiezowym i jakby tak ten kolor na szczescie sie troche wyplukal.
Ale probowalam wczoraj pofarbowac pasemko na jasniutki blond - farba z Loreala - i po 45 minutach nawet zadnej roznicy nie bylo
nie wiem czy wogole jakakolwiek farba pomoze mi wrocic do blondu...
Na drugiej fotce jest kolor jaki chcialabym miec.
no no..widzisz ze ladnie sie spiera! umyj jeszcze ze 2 razy tym przeciwlupiezowym i powinno byc juz ok a te refleksy to bardzo dobry pomysl..tylko fryzjerka Ci musi zrobic na maxa cieniutkie;D
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 09:37   #2389
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

No typka ze zdjecia ewidentnie ma pasemka ja tam bym sie pewnie sama bawila, masz jasne wlosy to moze i jakas mocno rozjasniajaca farba by dala rade jak masz zaufana fryzjerke to idz do niej ja bym sie troche obawiala ze machnie takie typowe, mocno odznaczajace sie, tandetne pasemka...
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-10, 09:57   #2390
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
hehe, no moze typka i ma pasemka Ale takie bardzo delikatne...
Ale pewnie lepsze pasemka niz to co teraz mam
Musze jeszcze jakies fotki wyszukac zeby pokazac fryzjerce o jakie pasemka mi chodzi - jakies bardzo cieniutkie, na pewno nie bialo - czarne hehe... Jak macie jakies fotki to mozna wklejac - ja tez czegos poszukam zaraz.
Dzieki kochane - jak sie na cos zdecyduje to na pewno wstawie fotki.

Ja znalazlam takie fryzurki z pasemkami, chyba najbardziej podoba mi sie 1 i 2 zdjecie. a na ostatniej fotce jest sliczny naturalny kolorek :P
__________________
jeanette13

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-10 o 13:48 Powód: post pod postem/korzystaj z opcji edycji i multicytowania.
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:45   #2391
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

no 3 i 4 to juz zdecydowanie za mocno kontrastowe ja niestety fotki mam tylko ciemniejszych wlosow.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:46   #2392
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
Ja znalazlam takie fryzurki z pasemkami, chyba najbardziej podoba mi sie 1 i 2 zdjecie. a na ostatniej fotce jest sliczny naturalny kolorek :P
no mi się najbardziej podoba kolorek na zdjęciu drugim
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:50   #2393
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

zgadzam sie, 3 i 4 to juz wogole za ciemny kolorek - chyba bym sie w nich zle czula. Ta dwojka super tylko ciezko bedzie ja uzyskac
Bo tam jest zdecydowanie wiecej pasemek blond.
Pokaze zdjecie fryzjerce - niech kombinuje hihi
__________________
jeanette13

Edytowane przez jeanette13
Czas edycji: 2010-08-10 o 10:51
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 10:58   #2394
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

mi się podoba 1 ,ładny kolorek tylko te odrosty...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:03   #2395
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

O! Takie pasemka chce! Jasny kolorek i malo widoczne pasemka - sliczne. podoba wam sie?
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:08   #2396
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
O! Takie pasemka chce! Jasny kolorek i malo widoczne pasemka - sliczne. podoba wam sie?
wydaje mi się ze ona ma naturalnie jasne a do tego pasemka...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:17   #2397
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez jeanette13 Pokaż wiadomość
O! Takie pasemka chce! Jasny kolorek i malo widoczne pasemka - sliczne. podoba wam sie?
no śliczny, ale mi tez się wydaje, że ona ma naturalne jasne i pasemka...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:18   #2398
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ewcia twoja fryzjerka będzie wiedziała już co ma zrobić jak jej pokażesz foty z efektem jaki chcesz uzyskać. Może zrobić ci żółtsze pasemka na twoich białych albo całość lekko przyciemnić i dać pasemka średni blond np. to już jak będziesz chciała. Niech ci pokaże paletę i wybierz z niej dwa-trzy kolory które ci się podobają i niech nimi robi.
jaki ty masz problem dziewczyno...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:20   #2399
thedoll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 67
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

ja Ci jeszcze takie znalazlam
thedoll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-10, 11:30   #2400
jeanette13
Raczkowanie
 
Avatar jeanette13
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 98
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez thedoll Pokaż wiadomość
ja Ci jeszcze takie znalazlam
Super dziekuje
zastanawiam sie tylko czy obejdzie sie bez rozjasniacza...
Wczoraj znajoma mowila mi ze jest cos takiego jak rozjasniacz ale w farbie - mniej szkodliwy. Ale to tylko w hurtowni kosmetycznej moge dostac. slyszalyscie cos moze o tym?
__________________
jeanette13
jeanette13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.