Essence cz. VII - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 18:18   #1621
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lorek1 Pokaż wiadomość
Nie da się tego otworzyć
już linka poprawiłam w poście (z http h mi zjadło jakimś cudem)

Cytat:
Napisane przez szafirowa Pokaż wiadomość
Metro Centrum ... dzisiaj wyłożono od nowa ITW
nie mam pojęcia gdzie to, ale chyba to jakaś zamierzchła galaktyka...
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:54   #1622
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
A podzielisz się tym przeznaczeniem?

hehe no pewnie ostatnio z dużym powodzeniem użyłam złotego do mojej fryzury, bo mamcia robiła mi na wesele francuza na całej głowie i te sploty warkocza posypywała brokatem w taki sposób, że tworzyła się taka ładna złota jodełka. Poza tym na jakieś dzikie imprezy to mieszam troszeczkę złotego lub srebrnego z balsamem i moje ciałko wygląda nieziemsko, zwłaszcza na dekolcie i ramionach, a w lecie również i na nogach ten myk się sprawdza
Myślałam jeszcze co by zatopić trochę tego złotego pyłku lakierach i np. końcówki nim robić jako taki ozdobny bajer, cóż trzeba te sypańce jakoś wykorzystać, a wydajne są, że ho ho

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
olaboga w sumie to lepiej nie wiedzieć czasem, bo łatwiej o szczere opinie
Moim zdaniem jedno drugiemu nie przeszkadza, o ile opinia jest konstruktywnie krytyczna, a nie po prostu złośliwa. A takie zdanie niektórych może sie dziewczynie w przyszłości przydać i dzięki temu będzie robiła jeszcze lepsze filmy

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
prawda, jest prześliczna i już kupiła nową kamerkę, w ostatnim filmiku jej używa się wprawi w używaniu to już w ogóle będzie git strasznie jej zazdroszcze urody... no ale co zrobię, wyglądam jak wyglądam.
na naszym wątku się wypowiadała?? to fajną mamy koleżankę ze swojej strony pozdrawiam, jeżeli jeszcze tu zagląda... w ogóle założyłam niedawno konto na YT żeby swoje ulubione dziewczyny subskrybować, komentować i być na bieżąco

w ogóle to bardzo polecam jej filmiki, bo robi b. fajne makijaże i to właśnie tanimi kosmetykami


o! to fajowo, bo naprawdę dobrze się ją ogląda i widać, że dziołcha się na wielu sprawach zna, ma doświadczenie i potrafi ładnie formułować swoje opinie na temat danego produktu

aha i tak, dosyć często wypowiadała się na naszym wątku i sądzę, że wiele z jej opinii pomogło innym w doborze kosmetyków.

Ja akurat nie zazdroszczę jej urody bo mi ze swoją dobrze ale podziwiać, jak najbardziej podziwiam, bardzo podoba mi się taki typ jaki ona prezentuje
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:56   #1623
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: Essence cz. VII

wlasnie chyba zgubilam zatyczke z pedzelkiem od blyszczyka z Sun Club ;( a to ostatnio moj ulubiony blyszczyk :/. Sama odkrecila sie w kieszeni.. Chyba bedzie musiala kupic nowy, bo nie wiem czy znajde jakas pasujaca zakretke w domu..

Ma ktos porownaniu miedzy blyszczykami z Sun Club, a tymi nowymi z Nude? Bo kusza mnie, ale nie wiem czy nie sa bardziej klejace i wysuszajace...

Edytowane przez lea88
Czas edycji: 2010-12-21 o 19:03
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:32   #1624
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem jedno drugiemu nie przeszkadza, o ile opinia jest konstruktywnie krytyczna, a nie po prostu złośliwa. A takie zdanie niektórych może sie dziewczynie w przyszłości przydać i dzięki temu będzie robiła jeszcze lepsze filmy
Niby tak, ale część osób bardziej krytycznej opinii nie wystawi właśnie dlatego, że "zna" kogoś - zjawisko widziane np na moich makijażach.

Szkoda, że niewiele jest filmów dotyczących Essence w polskich wersjach
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:44   #1625
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
już linka poprawiłam w poście (z http h mi zjadło jakimś cudem)



nie mam pojęcia gdzie to, ale chyba to jakaś zamierzchła galaktyka...
nie to tylko sam centrum Warszawy.
Chyba przejdę się tam po rozświetlasz/bronzer.

Edytowane przez kalina121
Czas edycji: 2010-12-21 o 19:54
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:51   #1626
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
nie to tylko sam centrum Warszawy.
aha. w taki razie

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Niby tak, ale część osób bardziej krytycznej opinii nie wystawi właśnie dlatego, że "zna" kogoś - zjawisko widziane np na moich makijażach.

Szkoda, że niewiele jest filmów dotyczących Essence w polskich wersjach
ja ją bardzo lubię oglądać, fajnie mówi, ma koty i w ogóle sympatyczna się wydaje
a jak ktoś nie umie napisać krytycznie, ale kulturalnie to lepiej niech nic nie pisze i nie ogląda prosta recepta, szkoda tylko, że internet daje taką anonimowość i wiele osób korzysta z tego, żeby się na kimś powyżywać, czego nienawidze
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:54   #1627
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
aha. w taki razie



ja ją bardzo lubię oglądać, fajnie mówi, ma koty i w ogóle sympatyczna się wydaje
a jak ktoś nie umie napisać krytycznie, ale kulturalnie to lepiej niech nic nie pisze i nie ogląda prosta recepta, szkoda tylko, że internet daje taką anonimowość i wiele osób korzysta z tego, żeby się na kimś powyżywać, czego nienawidze
Też zwróciłam uwagę na ogoniaste coś kręcące się w tle tak można sobie zaskarbić naszą sympatię
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 19:59   #1628
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Niby tak, ale część osób bardziej krytycznej opinii nie wystawi właśnie dlatego, że "zna" kogoś - zjawisko widziane np na moich makijażach.

Szkoda, że niewiele jest filmów dotyczących Essence w polskich wersjach

Po części rozumiem te osoby, może nie chcą innych urazić, ale co do mnie to wysoko cenię te osoby, które pomimo, że mnie znają/lubią etc. potrafią powiedzieć szczerze co sądzą na dany temat (łącznie z kwestami bezpośrednio dotykającymi mnie samej).

p.s. Dziewczyny, mam pytanie, czy widziałyście u siebie gdzieś w którejś z szaf (być może drugiej) coś takiego jak odżywkę do paznokci w takim złotym opakowaniu? bo coś mi się o oczy obiło na jakimś filmiku i było bardzo zachwalane, ale ja tego u siebie na oczy nie widziałam i zastanawiam się czy to nie moje jakieś małe halucynacje
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:25   #1629
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Niby tak, ale część osób bardziej krytycznej opinii nie wystawi właśnie dlatego, że "zna" kogoś - zjawisko widziane np na moich makijażach.

Szkoda, że niewiele jest filmów dotyczących Essence w polskich wersjach
Tak..a jak się czasem zdarzy obiektywna krytyka to niektórzy nie potrafią tego przyjąć, pewności siebie zazdroszczę
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:28   #1630
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

tak zmieniając lekko temat powiem wam, że na białej kredce Essence cienie na powiekach za 5 zł utrzymały mi się w formie praktycznie niezmienionej od godziny 12 do teraz

niezły wynik, co??
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:30   #1631
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Essence cz. VII

Ile kosztuje szczotka z pocket beauty i te pierdółki niby do komórki?
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 20:47   #1632
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Ja nawet skomentowałam chyba pod jakimś filmikiem kota :P mrrrrrr
Ja zawsze mówię takie rzeczy ale staram się nie obrażać ludzi - też nie lubię jak ktoś pisze wredne komentarze (pamiętam jakiś filmik którejś azjatki o doskonałych niedoskonałościach gdzie w komentach ktoś jej napisał że ma nos jak świnia a potem dodał "bez urazy" O_o). Za to jak ktoś normalnie napisze że wydaje mu się że coś nie gra to ani ja takiego czegoś nie odbieram negatywnie ani mam nadzieję że inni moich komentarzy tak nie odbierają :P

A jeszcze o tych paseczkowych różach - kupiłam jeden z tych paseczkowych brzoskwiniowych koleżance - ma ciepłą taką trochę złotawą karnację(latem zwłaszcza widać że nie opala się na brąz a na złoto) i mówi że żeby coś było widać musi się albo namachać albo używać tych najciemniejszych pasków - też tak macie?

edit: nobodygirl91 jako że zazwyczaj używam jasnych cieni to też kładę tą białą kredkę pod spód w ilości minimalnej i chociaż jakiejś poprawy wytrzymałości nie widzę to na plus że nie zbiera się szybciej w załamaniu

Edytowane przez Arrianna
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:49
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:56   #1633
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Też zwróciłam uwagę na ogoniaste coś kręcące się w tle tak można sobie zaskarbić naszą sympatię
O tak Ogoniaste i mruczaste od razu zwracają uwagę i skupiają sympatię na właścicielce

EDIT:
Dziewczyny nie pisałyście, że sypańce z MS tak ładnie pachną

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:59
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:21   #1634
nobodygirl91
Zadomowienie
 
Avatar nobodygirl91
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Gołdap / Gdańsk
Wiadomości: 1 128
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Arrianna Pokaż wiadomość
edit: nobodygirl91 jako że zazwyczaj używam jasnych cieni to też kładę tą białą kredkę pod spód w ilości minimalnej i chociaż jakiejś poprawy wytrzymałości nie widzę to na plus że nie zbiera się szybciej w załamaniu
u mnie jak na bazie (mam Joko, która jest tragiczna w rozsmarowywaniu, więc szukałam jakiejś alternatywy ). mam kilka kredek, więc będe mogła z nich pokorzystać jak bd robić jakieś kolorowsze makijaże

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
O tak Ogoniaste i mruczaste od razu zwracają uwagę i skupiają sympatię na właścicielce

EDIT:
Dziewczyny nie pisałyście, że sypańce z MS tak ładnie pachną
koty są suuuupperr :P w ogóle izabelle25D zamieściła dziś filmik w którym pies na początku mega przeszkadza jej w nagrywaniu. - słodziak :P musiała zacząć od początku

o tak, sypańce pachną jak dla mnie cukrem waniliowym
__________________
nobodygirl91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:56   #1635
Arrianna
Zakorzenienie
 
Avatar Arrianna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 134
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
u mnie jak na bazie (mam Joko, która jest tragiczna w rozsmarowywaniu, więc szukałam jakiejś alternatywy ). mam kilka kredek, więc będe mogła z nich pokorzystać jak bd robić jakieś kolorowsze makijaże
tej samej bazy używam... muszę ją wykończyć i wyrzucić ale mi ciężko bo ostatnio tylko krecha, rzęsy i wziu
Wiecie zdarzało mi się już miękkie kredki nakładać pędzelkiem i dzisiaj właśnie wpadłam na pomysł żeby ze srebrną z metallics tak zrobić... tylko kurka nie wzięłam jej akurat ze sobą...
Arrianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:17   #1636
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

a pachną pachną, nie wszystkie, ale te które posiadają zapach są jednymi z najprzyjemniejszych w nakładaniu dla mnie to wanilia albo raczej cukier wanilinowy... mniam mniam
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:23   #1637
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Oj tak Zauważyłam dopiero w domu bo bym wzięła dwa dla samego zapachu. Ciekawe czy też smakują
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:06   #1638
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Oj tak Zauważyłam dopiero w domu bo bym wzięła dwa dla samego zapachu. Ciekawe czy też smakują
Nie wpychaj tam języka!!
Wiem, ze Kasie są ciekawskie, ale bez przesady. Jak będziesz wyglądać z kolorowym językiem?


---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
prawda, jest prześliczna i już kupiła nową kamerkę, w ostatnim filmiku jej używa się wprawi w używaniu to już w ogóle będzie git strasznie jej zazdroszcze urody... no ale co zrobię, wyglądam jak wyglądam.
na naszym wątku się wypowiadała?? to fajną mamy koleżankę ze swojej strony pozdrawiam, jeżeli jeszcze tu zagląda... w ogóle założyłam niedawno konto na YT żeby swoje ulubione dziewczyny subskrybować, komentować i być na bieżąco

w ogóle to bardzo polecam jej filmiki, bo robi b. fajne makijaże i to właśnie tanimi kosmetykami
Tak, ładny typ urody
Zaciekawiła mnie recenzja korektora z E. Cały czas dumam między nim a tym z Kobo.
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:38   #1639
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VII

Mogę prosić o przetłumaczenie pytania z kalendarza z dziś?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-22, 09:21   #1640
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

tu masz link do wersji po angielsku http://www.essence.eu/en/beauty-worl...lendar/22.html
a tu link do tłumaczenia przez google translator (bardzo przydatne urządzenie, pomaga samodzielnie rozwiązywać językowe zagadki ) http://translate.google.pl/translate...ndar%2F22.html

Oczywiście, czasem polszczyzna jest łamana, ale nietrudno dojść do sedna sprawy
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:15   #1641
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

ja kiedys spróbowałam cukrowego peelingu, bo tak bosko pachniał ale smakował do
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 11:44   #1642
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja kiedys spróbowałam cukrowego peelingu, bo tak bosko pachniał ale smakował do
o żesz Ty! to się nazywa chęć poznania nieznanego Dziweczyno, masz parcie na wiedzę
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:03   #1643
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Essence cz. VII

to była tylko odrobinka tak dla smaku przynajmniej wiem żeby juz tego nie jeść a tak by mnie za kazym razem kusiło xD
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 12:12   #1644
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

nie, no rozumiem, odrobinka balsamu na dobry początek dnia poprawi nastrój każdemu (joke of course)
U mnie w rodzinie miałam sytuację, że wujek zamiast jakiejś padlinki (czytaj: wędliny) z lodówki, wyciągnął żarcie dla psa, które do złudzenia przypominało jakiś salcefix, po czym zjadł położone na kanapkę, a następnie udał sie w wiadome miejsce, którego nie opuszczał przez kilkadziesiąt następnych minut
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 13:16   #1645
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VII

Widzę, że essence szykuje dla nas nową limitowankę aż się doczekać nie mogę
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 13:32   #1646
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VII

ja kiedyś zamiast odświeżacza do ust, psiknęłam sobie perfumami.. stanowczo odradzam! nie smakują tak dobrze, jak pachnął nawet w połowie..
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 13:36   #1647
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Widzę, że essence szykuje dla nas nową limitowankę aż się doczekać nie mogę
a gdzie to widzisz?
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 13:38   #1648
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
ja kiedyś zamiast odświeżacza do ust, psiknęłam sobie perfumami.. stanowczo odradzam! nie smakują tak dobrze, jak pachnął nawet w połowie..
Też kiedyś tak miałam. okropne!!
Essence szykuje nową limitkę, tylko kiedy wyjdzie

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
o żesz Ty! to się nazywa chęć poznania nieznanego Dziweczyno, masz parcie na wiedzę
Wariatki. Powinno być powiedzenie : nie wpychaj języka w nie swoje sprawy.
Ja staram się sobie wmówić, ze pachnie ładnie,. ale nie lizać
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 13:48   #1649
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
a gdzie to widzisz?

http://www.essence.eu/pl/products/tr...ve-berlin.html

u nas pewnie nie wiadomo kiedy się pojawi :/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 14:22   #1650
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie wpychaj tam języka!!
Wiem, ze Kasie są ciekawskie, ale bez przesady. Jak będziesz wyglądać z kolorowym językiem?
Nie z kolorowym tylko z czarnym bo na razie tylko czarnego sypańca kupiłam

Cytat:
Napisane przez NaKrawedzi Pokaż wiadomość
ja kiedys spróbowałam cukrowego peelingu, bo tak bosko pachniał ale smakował do
Ale słodki był nie?

Ja kiedyś się pomyliłam i zamiast mleka w tubce wessałam do buzi maść na siniaki... Dobrze, że nie połknęłam bo nie wiem czy by się szpitalem nie skończyło ale zęby i język to ze 3razy musiałam myć Ble...

Dziewczynki możecie mi polecić jakąś bardzo miękką czarną kredkę do oczu? Najlepiej jakby była niedroga - do 10-15zł. Potrzebuję na linię wodną górnej powieki a mam bardzo wrażliwe oczy na dotyk i niestety czarna kredka (ta do strugania) essence się nie sprawdza bo jest za twarda
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.