Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-28, 01:17   #2071
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kuszę kuszę

A można to jakos w tym tygodniu się postaram zrobić makijaż tymi cieniami, no chyba ze znajdy na dysku stary to wstawię

Btw fioletów, ja swoich nie liczę, bo czasami nie wiem czy coś jest jeszcze fioletem, czy już nie, jak np. Star Violet czy też Trax
Będę czekać zatem niecierpliwie!

Wszystko, co ma w sobie choćby nutę fioletu można zdefiniować jako fiolet . Ja go widzę nawet w Satin Taupe.

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Oj, ja tam sobie tłumaczę, że każdy odcień fioletu jest Zupełnie Innym Odcieniem Fioletu

A na nazwisko mają NATYCHMIAST
De domo W KAŻDEJ ILOŚCI

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Dokładnie. Nie wiem co fiolety w sobie mają takiego ale ja jestem chora jak nie kupię regularnie jakiegoś nowego - cienia, kredki, bluzki, szala, czegokolwiek Miałam sie hamowac przy tym kolorze, bo jako żywo widzę, że 1\3 kolorówki właśnie lawendo-śliwką zalatuje, a w ciuchach, to juz zupełnie odpał mam i chyba połowa szafy w tym kolorze jest zapchana - wszystko pieknie ładnie ale jak przychodzi co do czego to wyglądam jak kolumna - z góry do dołu w fiolecie
Zaczynam przypominać znajomą staruszkę z sąsiedztwa, która właśnie głęboką miłość do fioletu uskutecznia - każdy detal jaki na siebie przywdziewa jest w tym kolorze - od kapelutka, przez płaszcz i rajstopy po "kadilaki z szyberdachem", na reklamówce w ręku kończąc - nie mam cienia wątpliwości, że wszystko pod spodem też we fiolecie pływa - i tak dzień w dzień. Zamieniam się w jej klona
Moja fioletowa pasja poza detale nie wykracza - no największym jej przejawem jest sweter (kilka ), no ale kiedy fiolet na mnie to i na oku - by nie czuły się samotnie


Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Nie mam wprawdzie tak bogatych zbiorów, jak większość z Was, ale na swatchowy wrzuciłam to, co dotąd uzbierałam z MAC'owych skarbów .
Niektórych rzeczy już nie mam, bo mi się skończyły i nowych nie dokupiłam (np. Fluidline, Oil Control, Greasepaint), ale za to pewnie już wkrótce moje zbiory się wzbogacą, głównie o pędzelki .
To, co na zdjęciach, to stan moich zbiorów na dziś .
Bardzo ciekawa kolekcja - klasyczna, acz z delikatną nutą szaleństwa, elegancka i wszystko, co trzeba jest .
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 06:58   #2072
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


tak już mamy chyba... nie przepalam, nie przepijam tylko ... przemalowuję...
He he he...kolorowy nałóg
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 07:30   #2073
who1
Raczkowanie
 
Avatar who1
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 196
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez tiniaczek Pokaż wiadomość
Juuuuu

Jeszcze zdołałam się załapać na dzienne światło. Maziany paluchem i tak też go nanoszę na oko, ma drobinki brokatu, które lubią spadać w trakcie nakładania go i dlatego trzymam go oddzielnie by mi nie robił burdelu w paletce Ja go nakładam paluchem, bo wtedy najładniej wygląda.
tiniaczku wielki buziak dla Ciebie
IE, Quarry i Yogurt trafiaja na wish
Dziekuje takze pozostałym milosniczkom maca za wlasne spostrzezenia co do cieni, nad ktorymi sie wahalam...teraz nie mam juz watplwosci
who1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 07:38   #2074
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Będę czekać zatem niecierpliwie!

Wszystko, co ma w sobie choćby nutę fioletu można zdefiniować jako fiolet . Ja go widzę nawet w Satin Taupe.
Vanth, pomaziałam sie dzisiaj Parfait i Contrastem, jak sie coś będzie nadawało do wystawienia, to wrzuce wieczorem na swatchowy, a mam wątpliwości, bo kurde, kiedyś taka kombinacja mi się podobała, a dzisiaj ... umalowałam się i gdyby nie to, ze musiałam leciec do pracy, to zmyłabym najchętniej ten make up Nie podoba mi się coś i tyle :/
W ogóle ostatnio raz za razem jestem zdegustowana swoim malowaniem, zniechęcienie mnie bierze


Jesli choćby nuta fioletu sie liczy, to kurde, chyba ćwierć moich zbiorów to fiolety
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 08:58   #2075
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
OlaM świetne zdjęcia, wszystko dokładnie widać i te kolory
Podoba mi sie też "zużycie", wiadomo, że dobre
Dziękuję , ale mała uwaga, żebym kogoś nie wprowadziła w błąd - faktycznie większość cieni z "dziurką" w środku, to kolory najczęściej przez mnie używane, poza Sweet Lust, który - choć ma najbardziej widoczne zużycie - wcale nie należy do moich ulubieńców, jest po prostu jednym z najstarszych cieni w mojej kolekcji . Ten cień ma wykończenie Lustre, więc wiadomo jak to z nim jest . Za to Graphology i Seedy Pearl, choć w paletce wyglądają na prawie nie naruszone, to moi ulubieńcy i to już ich drugie opakowania .

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
OluM piękny piękny zbiór - zazdroszczę!! kolory cieni bardzo "moje" powiedz jaki masz kolor oczu bo widze denko w knight Divine - a sie z nim jakoś nie lubię... z czym łączysz KD ? i z czym yogurt? z jakich paletek sa te kwadratowe cienie?
Dziękuję .
Oczy mam zielonkawe, z żółto-sraczkowatymi plamkami przy źrenicy , generalnie nic ciekawego. Ale jak założę soczewki koloryzujące, to wychodzi dość urokliwy szmaragd .
Knight Divine bardzo lubię, tym bardzeij, że to mój "pierwszy" , choć teraz używam go mniej niż kiedyś. Łączyłam go głównie z Pink Freeze (PF na całą powiekę, a KD zewnętrznym kąciku, w załamaniu i na dolną linię rzęs). Obecnie wybieram bardziej kolorowe cienie, ale nadal, jak mam ochotę na spokojniejszy makijaż, to używam właśnie KD w połaczeniu z Vapour, Pink Freeze czy cieniem Yogurt (takie tylko dwukolorowe zestawienia).
Yogurt używam do wszystkiego - jako bazę, na całą powiekę i pod łuk brwiowy, a w załamaniu np. Nocturnelle czy Deep Truth. To wg mnie bardzo uniwersalny cień, zwłaszcza dla tych, co - tak jak ja - nie używają jasnych brązów czy cieni beżowych.
A jeśli chodzi o małe, kwadratowe cienie, to pochodzą z zimowej, świątecznej kolekcji z 2009r. - Magic, Mirth, and Mischief. Sześć wchodziło w skład paletki Sorceress, a trzy (Shhh, Don't Tell, Blue Enchantment i Deep Secret) to połowa składu paletki Mystic Cool (pozostałe trzy "wydobyłam" z zestawu i powędrowały do siostry, bo dla mnie były to zbyt ciepłe odcienie). Paletkę Mystic Cool kupiłam w zasadzie dla cienia Deep Secret, ale Shhh, Don't Tell też okazał się super i szukając podobnego cienia w stałej kolekcji kupiłam właśnie Yogurt .

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
A to nie była jakaś limitowanka? Można jeszcze gdzieś dostać?
Tak , Azalea Blossom pochodzi z limitowanej, wczesnowiosennej kolekcji z 2010r. - Spring Colour Forecast. Niestety w sklepach raczej już nie jest do dostania, dlatego ja zapobiegliwie kupiłam od razu dwie sztuki . Może gdzieś na Ebay'u albo w jakimś outlecie jeszcze trafiłaby się .

Edytowane przez OlaM
Czas edycji: 2011-06-28 o 09:15 Powód: Literówka :-)
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:05   #2076
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Kamiliu a do takiego morskiego oka z bursztynowymi plamami to co być polecił do wyciągnięcia zieleni? Załączam foto
a Sketch próbowałaś, chyba ci go polecałem ale nie pamietam już
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:11   #2077
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Kamil z czym połaczyłbyś Parfait Amour? Tylko nie pisz, ze z Contrast i Scene- przejadły mi się Moze być jakieś odważne i szalone połaczenie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 10:22   #2078
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kamil z czym połaczyłbyś Parfait Amour? Tylko nie pisz, ze z Contrast i Scene- przejadły mi się Moze być jakieś odważne i szalone połaczenie
Z Amber Lights jak duochrom, amber na górnej powiece, a parfait na dolnej przed nałożeniem parfait rozetrzyj nieco granatowej kredki najlepiej takiej dość żywo atramentowej

albo solo nieco roztartej granatowej kredki dookoła oczu, i na to na mokro Parfait, wtedy wychodzi ten jego piękny fiołkowy kolory i widać opalizację który przy akcentach z tego cienia znika, cos jasnego do kącika wewnętrznego ale bez zółtych tonów, i dużo maskary, moga być kępki żeby było na bogato, tak najczęściej kładę Parfait

Parfaur wole z Deep truth niż z Contrastem, bo Contrast go gasi
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:35   #2079
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

ej dziewczęta, używała któraś z Was MAC Studio Moisture Cream, która, ma bardzo suchą? jak się sprawdza? bo jestem na etapie testowania każdej marki pod tym kątem w celu znalezienia ideału ;]
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:38   #2080
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Z Amber Lights jak duochrom, amber na górnej powiece, a parfait na dolnej przed nałożeniem parfait rozetrzyj nieco granatowej kredki najlepiej takiej dość żywo atramentowej

albo solo nieco roztartej granatowej kredki dookoła oczu, i na to na mokro Parfait, wtedy wychodzi ten jego piękny fiołkowy kolory i widać opalizację który przy akcentach z tego cienia znika, cos jasnego do kącika wewnętrznego ale bez zółtych tonów, i dużo maskary, moga być kępki żeby było na bogato, tak najczęściej kładę Parfait

Parfaur wole z Deep truth niż z Contrastem, bo Contrast go gasi
O!! To jest myśl! Gracias! Musze wypróbowac koniecznie, bo pomysl mi się podoba
A z rózowymi cieniami na górnej powice dałoby rade go łądnie zestawić?
Własnie zastanawiam się co nie tak mi sie wydaje w zestawieniu z Contrast, a Ty to swietnie okresliłes, ze granat gasi Parfait
Zauwazyłam jakiś czas temu, ze w panie jest ładniejszy niźli na oku, mimo ze dałam go na biała baze, ale srobuję z kredka granatowa. Wiesz, myślę, ze idealnie nadawał by się pod niego Chromaline Marine Ultra - ten niebieski elektryzujący.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 10:53   #2081
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
O!! To jest myśl! Gracias! Musze wypróbowac koniecznie, bo pomysl mi się podoba
A z rózowymi cieniami na górnej powice dałoby rade go łądnie zestawić?
Własnie zastanawiam się co nie tak mi sie wydaje w zestawieniu z Contrast, a Ty to swietnie okresliłes, ze granat gasi Parfait
Zauwazyłam jakiś czas temu, ze w panie jest ładniejszy niźli na oku, mimo ze dałam go na biała baze, ale srobuję z kredka granatowa. Wiesz, myślę, ze idealnie nadawał by się pod niego Chromaline Marine Ultra - ten niebieski elektryzujący.
ja jakoś średnio lubię połączenia róż+fiolet przejadły mi się i są średnio stylowe jak dla mnie, wpadło mi do głowy że z różem Azalea mogłoby być fajnie bo to wychodzi najbardziej wściekły różowy cien do powiek jaki można sobie wyobrazić (swoja drogą że ty go jeszcze nie masz aż dziwne ), taki ostry jest wiec nie będzie kiczu w stylu ''majtki+fiołki''.

ja lubię do Partfait zwykłą Avonowską kredkę wykręcaną Strarry night blue, jest średnio trwała solo ale ja używam jej do rozcierania i wtarta w bazę jest ok , bardzo lubie jej kolor bo jest taki jakby nieco cieplejszy granat, spróbuj w promocjo można ją za grosze kupić zawsze to taniej niz chromaline a i do innych cieni jest super np z pigmentem Cornflower
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 11:09   #2082
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja jakoś średnio lubię połączenia róż+fiolet przejadły mi się i są średnio stylowe jak dla mnie, wpadło mi do głowy że z różem Azalea mogłoby być fajnie bo to wychodzi najbardziej wściekły różowy cien do powiek jaki można sobie wyobrazić (swoja drogą że ty go jeszcze nie masz aż dziwne ), taki ostry jest wiec nie będzie kiczu w stylu ''majtki+fiołki''.

ja lubię do Partfait zwykłą Avonowską kredkę wykręcaną Strarry night blue, jest średnio trwała solo ale ja używam jej do rozcierania i wtarta w bazę jest ok , bardzo lubie jej kolor bo jest taki jakby nieco cieplejszy granat, spróbuj w promocjo można ją za grosze kupić zawsze to taniej niz chromaline a i do innych cieni jest super np z pigmentem Cornflower
Wiem, ze róz i fiolet to oklepane, ale nie wiem z czym jeszcze fiolet pomęczyc
Nie mam Azalea, bo do mnie nie pasuje taki róz na poliki, nawet Dainty oddałam mamie, a zeby używac tylko jako cień to ja nie wiem czy się opłaca ...
Ale dzieki za polecenie kredki - cenowo do przyjęcia wiec bede chciała ja skombinowac, bo z granatowych kredek mam tylko Fly By Blue,a ona ma drobinki.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-28 o 11:13
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:14   #2083
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem, ze róz i fiolet to oklepane, ale nie wiem z czym jeszcze fiolet pomęczyc
Nie mam Azalea, bo do mnie pasuje taki róz na poliki, nawet Dainty oddałam mamie, a zeby używac tylko jako cień to ja nie wiem czy się opłaca ...
moim zdaniem cie opłaca bo nie znajdziesz drugie tak mocnego różowego cienia, nie tylko w Mac ale wogóle, to jest jak farbka, pytanie tylko czy lubisz takie wściekłe różowe kolory
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:29   #2084
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Hola Ola - wstawiłam własnie makijażyk zrobiony dla Ciebie
Eve dziekuje ślicznie jak zawsze

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


tak już mamy chyba... nie przepalam, nie przepijam tylko ... przemalowuję...
dokładnie tajk samo sobie to tłumacze

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję , ale mała uwaga, żebym kogoś nie wprowadziła w błąd - faktycznie większość cieni z "dziurką" w środku, to kolory najczęściej przez mnie używane, poza Sweet Lust, który - choć ma najbardziej widoczne zużycie - wcale nie należy do moich ulubieńców, jest po prostu jednym z najstarszych cieni w mojej kolekcji . Ten cień ma wykończenie Lustre, więc wiadomo jak to z nim jest . Za to Graphology i Seedy Pearl, choć w paletce wyglądają na prawie nie naruszone, to moi ulubieńcy i to już ich drugie opakowania .



Dziękuję .
Oczy mam zielonkawe, z żółto-sraczkowatymi plamkami przy źrenicy , generalnie nic ciekawego. Ale jak założę soczewki koloryzujące, to wychodzi dość urokliwy szmaragd .
Knight Divine bardzo lubię, tym bardzeij, że to mój "pierwszy" , choć teraz używam go mniej niż kiedyś. Łączyłam go głównie z Pink Freeze (PF na całą powiekę, a KD zewnętrznym kąciku, w załamaniu i na dolną linię rzęs). Obecnie wybieram bardziej kolorowe cienie, ale nadal, jak mam ochotę na spokojniejszy makijaż, to używam właśnie KD w połaczeniu z Vapour, Pink Freeze czy cieniem Yogurt (takie tylko dwukolorowe zestawienia).
Yogurt używam do wszystkiego - jako bazę, na całą powiekę i pod łuk brwiowy, a w załamaniu np. Nocturnelle czy Deep Truth. To wg mnie bardzo uniwersalny cień, zwłaszcza dla tych, co - tak jak ja - nie używają jasnych brązów czy cieni beżowych.
A jeśli chodzi o małe, kwadratowe cienie, to pochodzą z zimowej, świątecznej kolekcji z 2009r. - Magic, Mirth, and Mischief. Sześć wchodziło w skład paletki Sorceress, a trzy (Shhh, Don't Tell, Blue Enchantment i Deep Secret) to połowa składu paletki Mystic Cool (pozostałe trzy "wydobyłam" z zestawu i powędrowały do siostry, bo dla mnie były to zbyt ciepłe odcienie). Paletkę Mystic Cool kupiłam w zasadzie dla cienia Deep Secret, ale Shhh, Don't Tell też okazał się super i szukając podobnego cienia w stałej kolekcji kupiłam właśnie Yogurt .
Graphology i Seedy Pearl - wpisuje na liste do kupuienia natychmiast Twoje cienie są po prostu idealne dla mnie mimo ze uwielbiam brązy i ich kombinacje, poza tym jak juz któras Wizazanka napisała Twoja kolekcja jest klasyczna z nutka szaleństw - piekna

Knight divine - jakos nie mam do niego serca, nawet go wystawiłam na aukcje ale moze dam mu drugą szanse

cieni ze światecznej kolekcji zazdroszczę bardzo, moze kiedyś sie powtórzą

i wszystkim zielonookim polecam scene, wczoraj oglądałąm

http://www.youtube.com/my_liked_videos?feature=mh_lolz

i dziś wyglądam
scene na cała powieke, carbon zew kącik, vanila w kącik minimalnie i pod łuk czarna kreska i jest

poza tym zielonookim polecam blog
http://mupnorth.blogspot.com
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:32   #2085
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
moim zdaniem cie opłaca bo nie znajdziesz drugie tak mocnego różowego cienia, nie tylko w Mac ale wogóle, to jest jak farbka, pytanie tylko czy lubisz takie wściekłe różowe kolory
Lubię lubię, skoro łyknęłam Neo-Orange to i Azalea by mi pewno sie spodobała, mimo innej klorystyki,tylko szkoda by było jej uzywac tylko jako cienia, a jako jej głownego przeznaczenia nie Poza tym ostatnio szukałam takiego mocnego rózu w cieniu własnie, najbardziej by mi odpowiadał Louder, Please KLIK ale to była jakas LE i chyba juz nigdzie nie można go dostac.
A Ty mnie podpuszczasz skończy sie na tym pewno, ze poprosze Cie o dorzucenie Azalei do listy zakupów
Ona jest w PRO tylko?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2011-06-28 o 11:35
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 11:51   #2086
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Lubię lubię, skoro łyknęłam Neo-Orange to i Azalea by mi pewno sie spodobała, mimo innej klorystyki,tylko szkoda by było jej uzywac tylko jako cienia, a jako jej głownego przeznaczenia nie Poza tym ostatnio szukałam takiego mocnego rózu w cieniu własnie, najbardziej by mi odpowiadał Louder, Please KLIK ale to była jakas LE i chyba juz nigdzie nie można go dostac.
A Ty mnie podpuszczasz skończy sie na tym pewno, ze poprosze Cie o dorzucenie Azalei do listy zakupów
Ona jest w PRO tylko?
ja cie nie podpuszczam, to poprostu wyjątkowy kolor w żadnej innej firmie nie spotkałem takiego
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 12:03   #2087
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja cie nie podpuszczam, to poprostu wyjątkowy kolor w żadnej innej firmie nie spotkałem takiego
Podpuszczasz/zachwalasz/kusisz/tylko piszesz - zwał jak zwał - ja i tak czuje sie zainteresowana, ze musze temat przemyslec i dam znac na pw przy okazji czy dopisać Azaleę do listy a mam dylemat bo zastanawiam sie nad tym serum Brightening również, albo Set Powderem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 12:08   #2088
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Podpuszczasz/zachwalasz/kusisz/tylko piszesz - zwał jak zwał - ja i tak czuje sie zainteresowana, ze musze temat przemyslec i dam znac na pw przy okazji czy dopisać Azaleę do listy a mam dylemat bo zastanawiam sie nad tym serum Brightening również, albo Set Powderem
zawsze możesz wziąść set na spółkę z kimś bo jest duży a w to miejsce Azalea
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 12:11   #2089
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
zawsze możesz wziąść set na spółkę z kimś bo jest duży a w to miejsce Azalea
Przekonałes mnie :P Dopisz prosze Azalęe do listy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-28, 12:28   #2090
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

De domo W KAŻDEJ ILOŚCI
.


Kasiulka - jasne, że lepiej przemalować! Mi tam rozsądek się rzadko budzi w tych kwestiach, bo widać też głupieje jak widzi niektóre kolorowe cudeńka w sklepie.

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja jakoś średnio lubię połączenia róż+fiolet przejadły mi się i są średnio stylowe jak dla mnie, wpadło mi do głowy że z różem Azalea mogłoby być fajnie bo to wychodzi najbardziej wściekły różowy cien do powiek jaki można sobie wyobrazić (swoja drogą że ty go jeszcze nie masz aż dziwne ), taki ostry jest wiec nie będzie kiczu w stylu ''majtki+fiołki''.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem, ze róz i fiolet to oklepane, ale nie wiem z czym jeszcze fiolet pomęczyc
Przyłączam sie do Was-dla mnie połączenie róż + fiolet wydaje się banalne, a u mnie osobiście daje efekt kiczowatości. Nie dość, że przy moich 28 latach wyglądam na 17, to w takim zestawieniu już całkiem.
Co do połączeń to ja lubię fiolet z granatem. Super wydobywa zielony kolor z tęczówki, a dodatkowo przy mojej jasnej cerze daje efekt lepszy niż typowe czarne smoky. Bardzo ładnie prezentuje sie też fiolet w połączeniu ze srebrem/szarością (zależy od karnacji).

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Knight divine - jakos nie mam do niego serca, nawet go wystawiłam na aukcje ale moze dam mu drugą szanse

cieni ze światecznej kolekcji zazdroszczę bardzo, moze kiedyś sie powtórzą

i wszystkim zielonookim polecam scene, wczoraj oglądałąm

http://www.youtube.com/my_liked_videos?feature=mh_lolz

i dziś wyglądam
scene na cała powieke, carbon zew kącik, vanila w kącik minimalnie i pod łuk czarna kreska i jest

poza tym zielonookim polecam blog
http://mupnorth.blogspot.com
Właśnie przywołany przez Ciebie Rycerzyk jest jednym z moich ulubionych kolorów. Uwielbiam go właśnie do fioletów, do przydymienia kącika przy jasnej reszcie oka, do granatu..... W chwilach całkowitego lenistwa sprawdza sie najprostsze: w załamaniu satin taupe, w wewnętrznym kąciku vanilla, a przy linii rzęs i leciutko w zewnętrznym kąciku właśnie knight divine.

Wielkie dzięki za wklejenie linków. Każda zielonooka inspiracja mile widziana.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 13:00   #2091
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość



Co do połączeń to ja lubię fiolet z granatem. Super wydobywa zielony kolor z tęczówki, a dodatkowo przy mojej jasnej cerze daje efekt lepszy niż typowe czarne smoky. Bardzo ładnie prezentuje sie też fiolet w połączeniu ze srebrem/szarością (zależy od karnacji).



Właśnie przywołany przez Ciebie Rycerzyk jest jednym z moich ulubionych kolorów. Uwielbiam go właśnie do fioletów, do przydymienia kącika przy jasnej reszcie oka, do granatu..... W chwilach całkowitego lenistwa sprawdza sie najprostsze: w załamaniu satin taupe, w wewnętrznym kąciku vanilla, a przy linii rzęs i leciutko w zewnętrznym kąciku właśnie knight divine.

Wielkie dzięki za wklejenie linków. Każda zielonooka inspiracja mile widziana.
jutro dam szanse Knight divine w takim razie bo skoro dwie zielonookie zachwalają to coś musi z nim być

a czy Twoje zbiory Maczków juz podziwiałyśmy?

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Nadi jaki jest Twój ukochany filote z mac?
wstyd sie przyznac ale nie mam zadnego....
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 13:17   #2092
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ja z innej beczki.
Czy któraś z Was wie ile kosztują Maczki w Kanadzie?
Wybieram się tam na urlop i może coś taniej by się udało zanabyc drogą kupna ...
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 13:28   #2093
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez who1 Pokaż wiadomość
tiniaczku wielki buziak dla Ciebie
IE, Quarry i Yogurt trafiaja na wish
Dziekuje takze pozostałym milosniczkom maca za wlasne spostrzezenia co do cieni, nad ktorymi sie wahalam...teraz nie mam juz watplwosci
A nie ma za co

A ja muuuuuuszę mieć Coppering, zakochałam się po obejrzeniu filmiku Pixi2woo:
http://www.youtube.com/watch?v=f1srz...&feature=feedu
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 15:44   #2094
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość

Bardzo ciekawa kolekcja - klasyczna, acz z delikatną nutą szaleństwa, elegancka i wszystko, co trzeba jest .
Jejku, strasznie mi miło

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Graphology i Seedy Pearl - wpisuje na liste do kupuienia natychmiast Twoje cienie są po prostu idealne dla mnie mimo ze uwielbiam brązy i ich kombinacje, poza tym jak juz któras Wizazanka napisała Twoja kolekcja jest klasyczna z nutka szaleństw - piekna

Knight divine - jakos nie mam do niego serca, nawet go wystawiłam na aukcje ale moze dam mu drugą szanse

cieni ze światecznej kolekcji zazdroszczę bardzo, moze kiedyś sie powtórzą
Twoje słowa to miód na moje serce .
Co do Graphology i Seedy Pearl to jak najbardziej polecam, tylko z Graphology możesz mieć problem, bo ponoć jest wycofany - ja wykupiłam hurtem wszytkie egzemplarze z Wro, ale może w innych sklepach, głęboko w szufladach, jeszcze jakiś zapas został .
No i koniecznie daj szansę Knight Divine, bo warto .
A niektóre cienie z kolekcji z 2009r. pojawiły się też w paletkach z Tartana, więc jest szansa, że w następnych kolekcjach coś ponownie "wypłynie".
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 16:58   #2095
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Moja fioletowa pasja poza detale nie wykracza - no największym jej przejawem jest sweter (kilka ), no ale kiedy fiolet na mnie to i na oku - by nie czuły się samotnie
Ja nawet flaszki dobieram pod kolor - jak jestem we fiolecie, to i zapach też musi byc

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wiem, ze róz i fiolet to oklepane, ale nie wiem z czym jeszcze fiolet pomęczyc
Stare, chłodne złoto; srebro; gołębi; metaliczny beż; brudna perła; turkus; petrol, granat
Majtkowy róż + fiolet Za dużo tej słodyczy.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-06-28 o 17:00
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 17:02   #2096
marynka42
Zakorzenienie
 
Avatar marynka42
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 311
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

wiem, ze w wątku toczyła się już dyskusja na ten temat, ale nie znalazłam w końcu jednoznacznej odpowiedzi - czy Mac ma w swojej ofercie podkłady w odcieniu NC10 ?
marynka42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 17:13   #2097
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
A ja z innej beczki.
Czy któraś z Was wie ile kosztują Maczki w Kanadzie?
Wybieram się tam na urlop i może coś taniej by się udało zanabyc drogą kupna ...
Na stronie internetowej masz możliwość wyboru kraju, na dole po lewej stronie i w ten sposób można dosłownie wszędzie sprawdzić ceny, w każdym kraju.
__________________
Mój blog Lepsza Wersja Samej Siebie
Zapisz
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 17:31   #2098
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

a ja się lubię malować połączeniem różu i fioletu
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 17:47   #2099
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Stare, chłodne złoto; srebro; gołębi; metaliczny beż; brudna perła; turkus; petrol, granat
Majtkowy róż + fiolet Za dużo tej słodyczy.
Z granatem już mi sie przestało podobać, nie wiem czemu, ale na oku u mnie juz taka kombinacja mi nie podchodzi. A za resztę inspiracji dziękuję -skorzystam
Zastanawiam się który cień MAC można uznać za "metaliczny beż"
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-28, 18:07   #2100
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez marynka42 Pokaż wiadomość
wiem, ze w wątku toczyła się już dyskusja na ten temat, ale nie znalazłam w końcu jednoznacznej odpowiedzi - czy Mac ma w swojej ofercie podkłady w odcieniu NC10 ?
Chyba nie najjaśniejszy to 15.
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:04.