Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-07-12, 11:31   #4321
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś się orientuje w brązowych kredkach do oczu? Zakupiłam sobie dr. hauschkę, jednak odcień jest dla mnie zbyt ciemny, bardziej nadaje się na wieczorne wyjście , nie lubię tak mocnego oka . Któraś wie jak na żywo prezentuje się np. logona czy benecos? Szukam jasnego/średniego brązu.

A moje krostki zaczęły przysychać po odstawieniu oleju alepii! Niestety w moim przypadku okazał się do d... w dosłownym tego słowa znaczeniu.
no nie wiem, nie wiem.... może do d... lepiej też nie używaj, bo jeszcze tam Cie obsypie
Róża Cie tak urządziła?
Zastanawiam sie, czy ktoś kiedys wymysli kosmetyk, który odpowiadałby kazdemu - bo tak to zawsze jakieś ryzyko, kurcze. Człowiek sie naczyta, wypyta, a potem i tak mu zaszkodzi.... Ale dobrze, że namierzyłas winowajcę
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 12:51   #4322
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Czy biolander daje próbki do zakupów? czy olej z róży rdzawej z Alepi ma długi termin przydatności bo się zastanawiam czy zamówić czy czekać aż skończę ambrosie z lucy?
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:14   #4323
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Czy biolander daje próbki do zakupów? czy olej z róży rdzawej z Alepi ma długi termin przydatności bo się zastanawiam czy zamówić czy czekać aż skończę ambrosie z lucy?
Próbki daja jak mają, a niestety miewaja niezbt często - ja teraz nie dostałam żadnej. Czasem miewają próbki argile provence. Właścicielka mi mówiła, że po prostu te firmy, które u siebie maja (znaczna część nie do dorwania gdzie indziej), próbek nie dołączają.
Co do terminu oleju alep - najlepiej zapytaj sklep. Mają teraz nową dostawę, więc raczej są świeże. Napewno trzeba je zuzyć w pół roku po otwarciu, ale do kiedy można otworzyć to nie wiem.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:31   #4324
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Dziś nareszcie dorwałam MF w Sephorze! Kupiłam krem na dzień i żel do mycia twarzy. (Ale mam zapłon, co?) Bardzo chciałam masło do ciała te zielone, bo cudnie pachnie i skóra po nim jest niesamowita, ale już nie było, został tylko tester. A to czerwone jakoś mi śmierdziało... Udało mi się dostać próbkę odżywki do włosów z Pat&Rub tej wzmacniającej Sicilia - pochwal mnie!
W Naturze wzięłam już drugą maseczkę z Dermaglinu Bio. Wczoraj użyłam tej dla mężczyzn i jest boska. Teraz wzięłam na spróbowanie przeciwtrądzikową. Kupiłam też krem pod oczy z AA skóra wrażliwa. Mam nadzieję, że trochę rozjaśni cienie.
Aha, jakby ktoś chciał to mogę poszukać jeszcze jakichś kosmetyków z MF i Yes to, bo widziałam, że jest sporo. Nawet pomadki do ust jeszcze są


Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dostałam paczkę z biolandera, więc czym prędzej wklejam moje nabytki:
mydło N&B bio z dzika różą - zapach zniewalający
wyczekiwany krem nawilżający african earth

a poniewaz jakis czas temu było na temat braku dat wazności na produktach ae to wklejam też zdjęcie tyłu kremu (przy okazji skład dla zainteresowanych) jako dowód na to, ze sprawa uległa absolutnej zmianie!!! Na zdjęciu widoczna zarowno data produkcji jak i termin wazności - nadruk na szkle.
Jestem usatysfakcjonowana w 120%!
I buteleczka piekna - mrożone szkło.
Kusisz tym biolanderem Jak pachnie ten krem nawilzający?
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:46   #4325
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość



Kusisz tym biolanderem Jak pachnie ten krem nawilzający?
Krem uzywałam jakis czas temu (ze 2 miesiące - miałam dosyć pokaźna próbkę od koleżanki, starczyła mi na 5 - 6 dni uzywania rano i wieczorem). Otrzymany wczoraj czeka na swoja kolej (mam 4 lub 5 otwartych kremow na dzień ). Ale z tego co pamietam to pachnie bardzo przyjemnie i świeżo, jak dla mnie przebijał trochę zapach świeżego ogórka . Naprawde fajny, podobał mi się. Nie jest to zapach intensywny i nie zostaje długo na skórze. A ogólnie kremem byłam zachwycona.......Dlatego tyle czasu na niego czekałam Świetnie się wchłania, nie daje efektu matującego, ale paszcza sie nie świeci absolutnie. Po 3 dniach stosowaniu czułam różnice w nawilżeniu, przy dłuższym stosowaniu musi być super.

A teraz sie przyznam, że wczoraj uzyłam odzywke cytrus i neroli JMO, ale z szamponem marchewkowym yes (stosowana z szamponem JMO załałamała mnie)...... I z innym szamponem jest naprawde rewelacyjna. Włosy praktycznie same sie układają jakbym sie uparła i nie mordowała ich szczotką to myslę, że wyglądałyby niewiele gorzej niż zwykle. Na drugi dzień fryzura oklapła, jak to zwykle po nocy, ale oprócz tego naprawde świetnie sie trzyma!!
Oj niedobrze, niedobrze Mam łacznie litr odżywek yes oczekujących i odzywkę eco cosmetics, rozpoczęta alepię, argile provence, lauro, biorgane Trzymajcie mnie!!

Edit: może zakład fryzjerski otworzę? Taki stosujący naturalne szampony i odżywki? Na pierwsze 2 miesiące działania przy natężonym ruchu klientek produkty mam....
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-12 o 13:47
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 13:53   #4326
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Edit: może zakład fryzjerski otworzę? Taki stosujący naturalne szampony i odżywki? Na pierwsze 2 miesiące działania przy natężonym ruchu klientek produkty mam....
To masz we mnie pierwszą klientkę
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:06   #4327
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

[QUOTE=anula_ga;28092571
Edit: może zakład fryzjerski otworzę? Taki stosujący naturalne szampony i odżywki? Na pierwsze 2 miesiące działania przy natężonym ruchu klientek produkty mam....[/QUOTE]

we mnie też!
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 14:14   #4328
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
To masz we mnie pierwszą klientkę
To jesteśmy umówione

Co mam zrobić, żeby minerały ze mnie nie spływały? Nie chcą się trzymac paszczy, po 4-5 godzinach ślad po nich znika Nie mamjakiejs mocno tłustej skóry, mieszana ma raczej. Owszem czoło i nos mają skłonności do świecenia sie, no ale bez przesady - żeby podkład znikał????

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
we mnie też!
Czujcie się zapisane Interes sam sie rozkręca, reklama poszła w ruch, klientki sie w kolejce ustawiaja, jeszcze tylko fryzjerki, troche sprzetu i lokalu mi brakuję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:19   #4329
vea7
Zakorzenienie
 
Avatar vea7
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 4 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Ja też, ja też Weźcie mnie
__________________
Żyję, myślą żegluję...

WYMIENIĘ

2012... liczenie poszło w koperczaki

vea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:26   #4330
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Czy biolander daje próbki do zakupów?
ja zamawiam 3ci raz w biolander i tym raze dostalam kilka probek

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A ogólnie kremem byłam zachwycona.......Dlatego tyle czasu na niego czekałam Świetnie się wchłania, nie daje efektu matującego, ale paszcza sie nie świeci absolutnie. Po 3 dniach stosowaniu czułam różnice w nawilżeniu, przy dłuższym stosowaniu musi być super.

Edit: może zakład fryzjerski otworzę? Taki stosujący naturalne szampony i odżywki? Na pierwsze 2 miesiące działania przy natężonym ruchu klientek produkty mam....
juz sie niemoge doczekac uzycia tego kremu, czeka w kolejce a za tydz wyjeżdżam na urlop i juz bede go uzywała i serum

ja tez sie pisze na taki zakald

a czy uzywala ktoras z Was tego kremu

http://matique.pl/pl/ava-eco-linea-r...od-oczy_9.html
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:28   #4331
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez vea7 Pokaż wiadomość
Ja też, ja też Weźcie mnie
bierzemy
jeszcze trochę i zaczne się nad tym powaznie zastanawiać

A tak na powaznie to fajny byłby taki fryzjer, gdzie mogłabym pojść i ufarbowac łeb naturalnymi rzeczami, zamiast babrac się sama w domu z henna na przykład. Albo na jakis zabieg regeneracyjny, oczywiście same naturalne cuda na włosach, muzyczka, pełen relaks.... A za ściana naturalna kosmetyczka co i paszczę do porządku naturą doprowadzi, jakieś błotko rzuci i na większe wyjście umaluje....
Ale się rozmarzyłam
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 14:30   #4332
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bierzemy
jeszcze trochę i zaczne się nad tym powaznie zastanawiać

A tak na powaznie to fajny byłby taki fryzjer, gdzie mogłabym pojść i ufarbowac łeb naturalnymi rzeczami, zamiast babrac się sama w domu z henna na przykład. Albo na jakis zabieg regeneracyjny, oczywiście same naturalne cuda na włosach, muzyczka, pełen relaks.... A za ściana naturalna kosmetyczka co i paszczę do porządku naturą doprowadzi, jakieś błotko rzuci i na większe wyjście umaluje....
Ale się rozmarzyłam
To byłby hit - waliłybyśmy drzwiami i okanami - przecież w salonach kosmetycznych to w większości takim paskudstwem smarują że ja dziękuję
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:32   #4333
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Hola ola a jakie próbki dostałaś?
Krem ava pod oczy mam tylko próbkę, ale nie uzywałam jeszcze.

---------- Dopisano o 15:32 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
To byłby hit - waliłybyśmy drzwiami i okanami - przecież w salonach kosmetycznych to w większości takim paskudstwem smarują że ja dziękuję
Też myslę, że to by był hicior
a jakie ceny by były!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:36   #4334
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Dziewczyny a nie wiecie gdzie można dostać/kupić próbki podkładu lavera takiego o:
http://www.matique.pl/pl/lavera-tren...y-bez_794.html

szukam szukam i inne znajduję a tego nie
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:45   #4335
misspsychobunny
Raczkowanie
 
Avatar misspsychobunny
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 418
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

http://www.kalamis.pl/search.php?text=bedew
co o tym myślicie, specjalistki ?
__________________
Macierzyństwo jest najpełniejszą realizacją kobiecości.
misspsychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:46   #4336
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
no nie wiem, nie wiem.... może do d... lepiej też nie używaj, bo jeszcze tam Cie obsypie
Róża Cie tak urządziła?
Zastanawiam sie, czy ktoś kiedys wymysli kosmetyk, który odpowiadałby kazdemu - bo tak to zawsze jakieś ryzyko, kurcze. Człowiek sie naczyta, wypyta, a potem i tak mu zaszkodzi.... Ale dobrze, że namierzyłas winowajcę
Jakby miała mojej d... zaszkodzić to już chyba by zaszkodziła Szkoda, że tak na nią zareagowałam, bo miałam wcześniej różę piżmową innej firmy i mój ryj ją kochał. Zwyczajnie nie lubimy się z Alepią, bo ciało też mi słabo nawilża. Mam ostatnio pecha do kosmetyków, bo z kredki też jestem średnio zadowolona.
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:48   #4337
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cześć dziewczynki
Nawet nie mam czasu was nadrobićDobra mi się skurczyła o jakieś 12 godzin.

Wczoraj doszła mi odżywka i olejek do włosów suchych JMO(a olejek chyba z nas wszystkich mam tylko ja)to będę testowała od czwartku,bo dzisiaj włosy po fryzjerze świeżutkie.
Natka mimo,że mi objętości nie potrzeba to narobiłaś mi ochoty swoją recenzją shine on

Odżwykę cytrus&pomarańcza kocham i też już wiem,że pozostanie ze mną na długo

Aaa i szampon yes pięknie czyści mi łepetyne i wytrzymuje mi głowa 2 dniuffff mam swój szamponw końcu!

Hey szmapon JMO cynk z szałwią jak dla mnie średni.Głowa średnio po nim oczyszczona tzn. niby oczyszczona,ale czułam,że nie do końca...i na drugi dzień włosy do myciaMoja głowa nie lubi szamponów JMO
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:53   #4338
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Anakazar - i co, farbnęłaś się???? Opowiadaj!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 14:55   #4339
misspsychobunny
Raczkowanie
 
Avatar misspsychobunny
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 418
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a nie wiecie gdzie można dostać/kupić próbki podkładu lavera takiego o:
http://www.matique.pl/pl/lavera-tren...y-bez_794.html

szukam szukam i inne znajduję a tego nie
jak kupuje kosmetyki ze sklepu sklepnaturalny.pl i w sumie zawsze próbkę tego podkładu dostawałam dołączoną do zakupu.
__________________
Macierzyństwo jest najpełniejszą realizacją kobiecości.
misspsychobunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-12, 15:13   #4340
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Krem uzywałam jakis czas temu (ze 2 miesiące - miałam dosyć pokaźna próbkę od koleżanki, starczyła mi na 5 - 6 dni uzywania rano i wieczorem). Otrzymany wczoraj czeka na swoja kolej (mam 4 lub 5 otwartych kremow na dzień ). Ale z tego co pamietam to pachnie bardzo przyjemnie i świeżo, jak dla mnie przebijał trochę zapach świeżego ogórka . Naprawde fajny, podobał mi się. Nie jest to zapach intensywny i nie zostaje długo na skórze. A ogólnie kremem byłam zachwycona.......Dlatego tyle czasu na niego czekałam Świetnie się wchłania, nie daje efektu matującego, ale paszcza sie nie świeci absolutnie. Po 3 dniach stosowaniu czułam różnice w nawilżeniu, przy dłuższym stosowaniu musi być super.

A teraz sie przyznam, że wczoraj uzyłam odzywke cytrus i neroli JMO, ale z szamponem marchewkowym yes (stosowana z szamponem JMO załałamała mnie)...... I z innym szamponem jest naprawde rewelacyjna. Włosy praktycznie same sie układają jakbym sie uparła i nie mordowała ich szczotką to myslę, że wyglądałyby niewiele gorzej niż zwykle. Na drugi dzień fryzura oklapła, jak to zwykle po nocy, ale oprócz tego naprawde świetnie sie trzyma!!
Oj niedobrze, niedobrze Mam łacznie litr odżywek yes oczekujących i odzywkę eco cosmetics, rozpoczęta alepię, argile provence, lauro, biorgane Trzymajcie mnie!!

Edit: może zakład fryzjerski otworzę? Taki stosujący naturalne szampony i odżywki? Na pierwsze 2 miesiące działania przy natężonym ruchu klientek produkty mam....
A widzisz wiedziałam,że się polubisz z niąMoże nawet zakochasz.Cudna ta odżywka jest.Muszę w końcu wypróbować miód&hibiskus,bo też mnie ciekawi.

A co do kremu AE to mi smutno,bo co z tego,że go mam jak musi parę miechów poczekać na swoją kolej(mam otwartych 7 kremideł)
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 15:18   #4341
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A tak na powaznie to fajny byłby taki fryzjer, gdzie mogłabym pojść i ufarbowac łeb naturalnymi rzeczami, zamiast babrac się sama w domu z henna na przykład. Albo na jakis zabieg regeneracyjny, oczywiście same naturalne cuda na włosach, muzyczka, pełen relaks.... A za ściana naturalna kosmetyczka co i paszczę do porządku naturą doprowadzi, jakieś błotko rzuci i na większe wyjście umaluje....
Ale się rozmarzyłam
mmmmm tez tak bym chciala

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Hola ola a jakie próbki dostałaś?
Krem ava pod oczy mam tylko próbkę, ale nie uzywałam jeszcze.[COLOR="Silver"]
dostałam
-Rosalia serum anti age 2 szt
- Rosalia perfumetki 2 szt
- Rosalia creme anti age 2 szt
- szampon l'argile 2 szt


a moze byś użyła tej próbki co masz bo u mnie w mini galerii jest stiosko naturalne no prawie i jest ten krem i nie wiem czy kupic czy nie, ma bdb recenzje...
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 15:27   #4342
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Anakazar - i co, farbnęłaś się???? Opowiadaj!
Farbnęłam,ale w sumie nie jestem zadowolona,bo nie wyszło aż tak jak chciałam.Niby różnica jest,ale za subtelna.Poczekam znowu na siwei pójdę zrobić konkret na włosach jak chcę

---------- Dopisano o 16:27 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
ha sporo przyszlo dopiero dzisiaj wiec testy dopiero bedą ale uwielbiam moja twarz po oleju wspaniałym maska do wlosow organique alterra tez glinka zielona pęknie oczyscila i ukoila moje pole minowe
Kolejna ofiara tego oleju
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 16:10   #4343
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

U mnie dziś słońce, nawet się opalałam 3 godziny
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Czy biolander daje próbki do zakupów? czy olej z róży rdzawej z Alepi ma długi termin przydatności bo się zastanawiam czy zamówić czy czekać aż skończę ambrosie z lucy?
ja od Biolandera próek nie dostałam

Pusia84 dostałam próbkę tego podkładu jak robiłam zakupy na lilinatura.pl


Misspsychobunny - ciekawie wygląda ta firma, nie znalazłam całych składów, ale wyczytałam, ze maska i odżywka mają silikon i konserwowana pochodną formaldehydu (DMDM Hydantoin), szampon ma w miarę łagodne detergenty.
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:03   #4344
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ty nie masz za co
A olejów nie bój się! Jak raz spróbujesz to będziesz żałowała, że dopiero teraz zaczełaś Śmiało Jest bardzo dużo lekkich olejków. Anula ma rację
poczytam o tych olejkach, które masz w podpisie

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mmmmm tez tak bym chciala


dostałam
-Rosalia serum anti age 2 szt
- Rosalia perfumetki 2 szt
- Rosalia creme anti age 2 szt
- szampon l'argile 2 szt


a moze byś użyła tej próbki co masz bo u mnie w mini galerii jest stiosko naturalne no prawie i jest ten krem i nie wiem czy kupic czy nie, ma bdb recenzje...
o dokładnie takie same próbki dostałam - już próbowałam serum i creme
serum bardzo mi się podoba
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:13   #4345
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
mmmmm tez tak bym chciala


dostałam
-Rosalia serum anti age 2 szt
- Rosalia perfumetki 2 szt
- Rosalia creme anti age 2 szt
- szampon l'argile 2 szt


a moze byś użyła tej próbki co masz bo u mnie w mini galerii jest stiosko naturalne no prawie i jest ten krem i nie wiem czy kupic czy nie, ma bdb recenzje...
Ok, mogę uzyć, mam nadzieję, że nie zapomnę
Szkoda, że nie dostałas jeszcze kremu botox - bardzo fajny na dzień. I serum i krem anti-age raczej na noc polecam wypróbować, bo serum jest olejowe a krem treściwy. A szampon to najprawdopodobniej ten do codziennego stosowania.


Anakazar - a ja myślę, ze fajnie wyszło, tylko musisz sie z tym przespać
Anuś, poszło.

Kotwilka, całe szczęście, że się u Ciebie wypogodziło - tylko sie tam nie spal na raka

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:05 ----------

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
poczytam o tych olejkach, które masz w podpisie



o dokładnie takie same próbki dostałam - już próbowałam serum i creme
serum bardzo mi się podoba
A widzisz, to wstęp do uzywania olejów masz zaliczony, teraz czas na 100% olej
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 18:57   #4346
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Ok, mogę uzyć, mam nadzieję, że nie zapomnę
Szkoda, że nie dostałas jeszcze kremu botox - bardzo fajny na dzień. I serum i krem anti-age raczej na noc polecam wypróbować, bo serum jest olejowe a krem treściwy. A szampon to najprawdopodobniej ten do codziennego stosowania.
Anula jaki botox? matko dzień bez kuszenia/zasiania ciekawości to tu sie dziewczynki z Wami nie da nie moge nic zamówić bo za kilka dni wyjeżdżam ale zanotuje co mam zamawiac jak wróce

a kremisze pod oczy to tak wiesz przy okazji
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:07   #4347
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


A widzisz, to wstęp do uzywania olejów masz zaliczony, teraz czas na 100% olej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:17   #4348
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Anula jaki botox? matko dzień bez kuszenia/zasiania ciekawości to tu sie dziewczynki z Wami nie da nie moge nic zamówić bo za kilka dni wyjeżdżam ale zanotuje co mam zamawiac jak wróce

a kremisze pod oczy to tak wiesz przy okazji
To ten http://biolander.com/produkty/katego...ami-hibiskusa/
Botox to chyba jakaś jego nazwa robocza na próbce i na pełnowymiarówce figuruje jako dermo controle. Fajny, szybko sie wchłania, ale alkohol ma dośc wysoko, więc nie kazdemu przypasuje. Mi odpowiadał, twarz mi sie po nim nie świeciła i fajny pod makijaż. Ale spokojnie - póki co niedostepny, a poza tym chyba własnie kupiłas african earth - jakbym miała wybierac to jednak ae lepszy.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:22   #4349
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
To ten http://biolander.com/produkty/katego...ami-hibiskusa/
Botox to chyba jakaś jego nazwa robocza na próbce i na pełnowymiarówce figuruje jako dermo controle. Fajny, szybko sie wchłania, ale alkohol ma dośc wysoko, więc nie kazdemu przypasuje. Mi odpowiadał, twarz mi sie po nim nie świeciła i fajny pod makijaż. Ale spokojnie - póki co niedostepny, a poza tym chyba własnie kupiłas african earth - jakbym miała wybierac to jednak ae lepszy.
i to chciałam przeczytać zakusy ostudzone ale na liste wciągniety
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-07-12, 19:44   #4350
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna

Hola ola - uzyłam kremu pod oczy ava.
Konsystencja racej smietanki niz typowego kremu, ale powinien być wydajny, bo po nałożeniu i w trakcie wsmarowywania jakos go przybywa wchłania sie ładnie i do matu nieczęsto obserwuje takie zjawisko w przypadku kremu pod oczy - on naprawde wchłonął sie do absolutnego matu, pomimo, że troche za dużo go nałożyłam, bo konsystencja mnie zmyliła. Zapach delikatny, przyjemny dla nosa, nie zajeżdża chemią i sztucznością. Nie czuję żadnego dyskomfortu, pieczenia, swędzenia czy podraznienia.
Co do efektów to wątpie, zebym mogła je ocenić po zuzyciu próbki, więc pewnie nic więcej nie będę w stanie o nim napisać. W razie gdybym cos jeszcze zaobserwowała to oczywiście dam znać.

Edit:
Krem pozostawia na skórze delikatna powłoke, ale nie bardzo tłustą, określiłabym ją raczej jako odżywczą. Nie przeszkadza, nawet mi sie to podoba.

---------- Dopisano o 20:44 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Anakazar - miałaś racje z tą odżywka JMO
Zauważyłam, ze wiele tych samych rzeczy do włosów nam pasuje (lub nie)
Mam nadzieję, ze w kwestii kremów tez mamy zbiezne odczucia (sprawdziło sie co do sanoflore) i że AE bedzie Ci sie podobal.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-07-12 o 19:51
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.