cos ekstra na lato 2004 =) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-22, 22:07   #1
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954

cos ekstra na lato 2004 =)


czesc dziewczyny
w zwiazku z nadchodzacymi wakacjami mam dylemat zwiazany z fryzurka... moje wlosy sa bardzo geste i ciezkie, siegaja mi teraz mniej wiecej za ramiona. mam wysokie czolo i chcac je zatuszowac kazalam sobie zrobic asymetryczna grzywke zachodzaca na lewa strone teraz jest juz troche przydlugawa:P w sumie to bylam zadowolona, ale mam wlosy ktore lubia sie falowac zwlaszcza po deszczu i taka pofalowana grzywa wygladala nieciekawie ;d;d poza tym zbliza sie lato i pomyslalam ze w upaly grzywka bedzie przeszkadzac (posklejane pasma wlosow np.).
To jak wygladam widzicie mniej-wiecej na ponizszych zdjeciach, moze sa one troche niewyrazne za co z gory sorki najbardziej aktualne jest to ostatnie... na ktorym najmniej widac :P mam wiec male pytanko - jak sciac wlosy?? chcialabym je nieco zapuszczac, ale przydaloby im sie nadac jakis ksztalt, podoba mi sie np. fryzurka moniki olejnik (przyuwazylam ostatnio :P) tylko ze moje wlosy sa jeszcze nieco za krotkie moze macie jakies propozycje, sugestie?

aha no i - jakis kolorek? mialam balejaz blond z czerwienia, bardzo mi sie podobal ale niestety troszke za drogo jak na moja kieszen (wlosy mi dosc szybko odrastaja). naturalny kolor to taki nijaki szaro brazowo szatynowaty :| marzy mi sie taka fryzurka - blond gora i dol czerwony, do takiego polaczenia pasuje chyba jedynie b. jasny blond ;( a mnie by chyba w takim nie bylo do twarzy:|

coz wiecej moge powiedziec doradzcie mi cos ekstra na to sezon wiosenno letni 2004 ;D
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 22:22   #2
*Sylvia*
Raczkowanie
 
Avatar *Sylvia*
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: woj.pomorskie
Wiadomości: 175
GG do *Sylvia* Wyślij wiadomość przez MSN do *Sylvia*
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

Hi!
Mam nadzieje,ze te 2 zdjecia wspanialej oraz slicznej aktorki Audrey Hepburn Cie zainspiruja,jej grzywka nie wydaje mi sie uciazliwa w noszeniu,a wysokie czolo na pewno zatuszuje.Rowniez jej styl upinania wlosow jest bardzo elegancki a zarazem idealny wrecz na lato,szyja bedzie mogla "oddychac"pozdrawia m!
__________________
Błagamy o jakąkolwiek pomoc - http://nadzieja-dobermana.pl/
*Sylvia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-22, 22:54   #3
summer18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 153
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

Hej! Nareszcie znalazlam kogos kto mnie zrozumie Wyobraz sobie ze mam identyczne problemy jak Ty... falujace, nie podatne na ukladanie wlosy (tyle ze ja juz nie mam gestych tylko zniszczone ciaglym rozjasnianiem), wysokoe czolo, dlatego robie sobie juz wkrotce asymetryczna grzywke na bok... A jakby tego bylo malo moje (niewyrazne ) zdjecia sa na wizazu tylko troszke wczesniej pod tytulem "nowy image" Tyle tylko ze ja sama zajelam sie poszukiwaniami jakichs ciekawymi rozwiazaniami na lato dotyczacymi zmiana dotychczasowego wizerunku i udalo mi sie juz skolekcjonowac ponad 500 zdjec (ten zbior caly czas sie powieksza) pierwsze zdjecie ktore Ci wysylam jest fryzurki ktora ja sobie robie, a nastepne zdjecia to propozycje dla ciebie. I jeszcze jedno, jezeli uwazasz ze nie bedzie Ci pasowal czerwony kolor to zrob sobie czarny- moim zdaniem o wiele lepiej wyglada (wiem, bo moje kolezanki maja takie fryzurki)
summer18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 00:03   #4
Nef
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 142
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

Dziewczynki na falujące włosy niechętne do współpracy polecam wam z firmy Loreal Professionnel Liss control serum (lżejsze, bosko pachnie i nabłyszcza włoski, nie obciąża i nie natłuszcza) lub mocniejszą wersję w kremie (nie pachnie ale jest mocniejszy). Stosuje i jestem bardzo zadowolona. Szczególnie że włoski pozostają proste nawet narażone na działanie wilgoci.
Pozdrawiam
__________________
Kiziak, kiedyś Nef
Nef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-23, 08:27   #5
katarzyna_czapa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 188
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

Witam!!!!! Jak się nazywa takie farbowanie, że włosy pod spodem mają inny kolor? Na niektórych zdjęciach, na 2, 4.
Mam ochotę na takie włoski, baaardzo mi się podobają!!
pozdrawiam
katarzyna_czapa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-24, 18:05   #6
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Re: cos ekstra na lato 2004 =) kolorek?

dziekuje wszystkim za odpowiedzi

w sumie to chyba zdecyduje sie na cos takiego jak na pierwszym zdjeciu podala summer chyba mamy podobny gust ale mam tu na mysli fryzurke, a nie kolor, chyba ze macie jeszcze jakies propozycje? W skrocie to zdecydowalam ze skoncetruje sie na jak najdlzuszych wlosach, z przodu wycieniowanych, ale z tylu o jednej dlugosci (miala cieniowane z tylu, mialo to wygladac jakbym miala takie "dwie warstwy" wlosow, wiecie ocb? no a w praktyce to wszystkie wywinely sie nie tam gdzie trzeba:P).
Nie robie chyba jednak grzywki tylko bede sie czesac dalej na bok, cos takiego jak na pierwszym zdjeciu wlasnie

pozostaje kwestia wyboru koloru, bardzo mi sie podoba fryzurka na drugim zdjeciu (czy to nie christina aguilera?) ale nie jestem pewna czy bedzie mi pasowal taki b. jasny blond. co do czerwieni to nie mam raczej zastrzezen, bo mam czerwone pasemka, choc poloczenie blondu z czarnym tez wydaje sie byc ciekawe

wizazanki, co wy na to?
__________________
Było miło ale się skończyło
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-25, 08:38   #7
ziuzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 51
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

Hej dziewcini Moze Wy mi pomozecie...? Pisalam juz na ten temat wczesniej, ale nie dosatalam zadnej odpowiedzi Otoz chodzi mi o wloski tej modelki na pierwszym zdjeciu: wiecie moze CO to sa za kolorki? Jakby sie Waszym zdaniem prezentowaly na kreconych wloskach? Z gory dziekuje za pomoc... Cmok!
ziuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-05-25, 08:40   #8
ziuzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 51
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

Aha! Ta modelka jest w odpowiedzi "summer18"
ziuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-31, 21:50   #9
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

to ciemny czekoladowy braz i pasemka popielaty blond
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 10:28   #10
ziuzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 51
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

Dziekuje slicznie Pani Grazynko! Cmok
ziuzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 22:04   #11
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: cos ekstra na lato 2004 =)

zuziu

nie ma za co
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:21.