Gdzie Ten Okres? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 15:05   #1
dzieffcyna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1

Gdzie Ten Okres?


nie wiem co się dzieje mam 18lat i miesiączkowałam zawsze regularnie (co 30 dni), ale ostatnio coś się stało i cykl się rozregulował i miałam identycznie jak moja koleżanka troszkę szybciej niż zwykle, ale był. W tym miesiącu jednak też się coś zmieniło... Dziś mija 31dzień, a ja nie mam żadnych objawów, że on niedługo powinien przyjść (zawsze pojawiają się kilka dni wcześniej). Dlatego nie wiem czy powinnam odwiedzić lekarza?Nie uprawiałam nigdy seksu, więc plemniki przy pieszczotach chyba nie miały możliwości się dostać:P
dzieffcyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:16   #2
et-ka
Zakorzenienie
 
Avatar et-ka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 6 202
GG do et-ka
Dot.: Gdzie Ten Okres?

jeszcze możesz poczekać, bo to dopiero jeden dzień opóźnienia. a może miałaś jakies stresy, chorujesz, jestes przemęczona, osłabiona? bo to wszystko może ten okres opóźnić. jeżeli kolejny cykl będziesz miała problemy, warto odwiedzić lekarza
niestety też nie ma gwarancji, że przy pieszczotach żaden plemnik się nie dostał. ale chyba sama wiesz czy była taka możliwość, czy nie. jednak nie martw się, bo to malo prawdopodobne
__________________

Dyskretnej troski trzeba mi..
et-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:42   #3
biedronka =)
Przyczajenie
 
Avatar biedronka =)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zakrzacze :D
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie Ten Okres?

qrcze ja w sumie mam 16 lat(prawie 17) i mój okres był a teraz nie ma go w ogóle ;|;| i to od 2 miesięcy (nie uprawiałam sexu ani nic z tych rzeczy żeby być w ciąży) boje się iść do ginekologa bo jeszcze nie byłam. wydaje mi się że może to być ze stresu(szkoła,dom,trening i-nerwica na okrągło) nie wiem co mam robić-boje się lekarzy.. ;|
__________________
...byliby idealni, lecz wad im zabrakło...
biedronka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:46   #4
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Gdzie Ten Okres?

Biedronko masz prawie 17 lat, więc gdy okres się wcale nie pojawił kolejny raz, to pora odwiedzić ginekologa.

Natomiast Ty Dzieffcyna nie powinnaś się stresować. Jedeń dzień, to jeszcze żadne spóźnienie. Są kobiety, które mają okres po 40-50 dniach, te to mają problem, ale nie TY. Uspokój się, a okres się pojawi.
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:32   #5
aga.vip022
Zadomowienie
 
Avatar aga.vip022
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 225
Dot.: Gdzie Ten Okres?

[QUOTE=biedronka =);3704679]qrcze ja w sumie mam 16 lat(prawie 17) i mój okres był a teraz nie ma go w ogóle ;|;| i to od 2 miesięcy (nie uprawiałam sexu ani nic z tych rzeczy żeby być w ciąży) boje się iść do ginekologa bo jeszcze nie byłam. wydaje mi się że może to być ze stresu(szkoła,dom,trening i-nerwica na okrągło) nie wiem co mam robić-boje się lekarzy.. ;|[/QUOTE


zanik okresu może być też wynikiem gwałtownego odchudzania..stosowałaś jakąś dietę ostatnio??? radziłabym mimo wszystko odwiedzić lekarza
__________________
aga.vip022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 17:33   #6
biedronka =)
Przyczajenie
 
Avatar biedronka =)
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zakrzacze :D
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie Ten Okres?

ale ja się boje lekarzy ;\;\ można powiedzieć że stosowałam coś w rodzaju diety bo przez tydzień prawie nic nie jadłam (na tle nerwowym) czy to może być tym spowodowane?
__________________
...byliby idealni, lecz wad im zabrakło...
biedronka =) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 18:23   #7
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Gdzie Ten Okres?

Biedronka, do lekarza! I nie stosuj tak drastycznych diet... Okres może Ci na dobre zniknąć i potrzebna będzie poważna interwencja lekarza.
Dziewczyna, poczekaj. Ja miałam kiedyś cykle...35-dniowe...mmm..i głupia narzekałam, zmieniły się w 24-dniowe.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.