kolorówka Bobbi Brown - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-05, 22:31   #1021
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
do nudka diorowego?
Ehem
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:08   #1022
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

mi sie troche twarz swieci ok poludnia jak uzyje podkladu od rana ale generalnie jestem zadowolona
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:16   #1023
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
mi sie troche twarz swieci ok poludnia jak uzyje podkladu od rana ale generalnie jestem zadowolona
masz na myśli ten Long-Wear Bobbi ?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:19   #1024
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ten puder trochę kryje, nie jest zupełnie transparentny Soft Sand # 5 ma taki odcień, który pomaga niwelować zaczerwienienia.
Latem czasem używam go na gołą skórę - tylko porządniej pokrywam twarz - i daje całkiem niezły kamuflarz. Oczywiście nie jest to podkład, ale też nie puder transparentny Mniej kryje sypaniec BB.
O, to przejdę kiedyś potestować do SCC .
Mój jedyny trochę kryjący puder to prasowany redness solution i nie lubimy się za bardzo , więc odmiana byłaby miła.
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:24   #1025
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
masz na myśli ten Long-Wear Bobbi ?
tak jest kupilam go u mnie w Galerii teraz przydalby mi sie korektor pod oczy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:50   #1026
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ze swojego Long Weara jestem baardzo zadowolona, ale ciagnie mnie też do nowego Nudka
wg mnie ten nowy nude, jest delikatnie mowiąc słaby. Napaliłam sie, że bedzie to moj nowy podkład, a wg mnie on na mojej twarzy się w ogóle nie wtapiał tylko rozsmarowywał... niestety.

ta nowa kolekcja juz mnie oczarowała
zwlaszcza spodobały mi się cienie i ten balsam w sloiczku który mozna klaść na różne miejsca, lubie takie rzeczy
korektor tez moze byc niezly, ale ja ostatnio zaopatrzylam sie w touch eclat. Szczerze mowiac nie rozumiem, czemu tyle osób pisze, że on nie kryje. Ja jakos bardzo wiele do zakrycia nie mam, ale jak go zmywam to normalnie 'wyłażą' sińce które są pod nim niewidoczne.

Z prasowanych pudrów najbardziej lubie aero matt estee lauder.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:52   #1027
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
wg mnie ten nowy nude, jest delikatnie mowiąc słaby. Napaliłam sie, że bedzie to moj nowy podkład, a wg mnie on na mojej twarzy się w ogóle nie wtapiał tylko rozsmarowywał... niestety.
U mnie spisuje sie swietnie, trzyma sie cały dzien bez swiecenia, ujednolica buzie, kryje dosyc dobrze, no to czego chciec wiecej ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 11:58   #1028
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
U mnie spisuje sie swietnie, trzyma sie cały dzien bez swiecenia, ujednolica buzie, kryje dosyc dobrze, no to czego chciec wiecej ?
no niczego szkoda po prostu że mi on nie podpasowal bo wiązałam z nim duze nadzieje

ja jestem zadowolona z tego BB Creamu choć musze tez przyznać, że nigdy chyba nie miałam tak dobrej cery jak teraz, (no może jak byłam mała ) nie wiem czego to wpływ, czy innych kosmetyków czy diety... ale jest dobrze
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 21:56   #1029
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Kaja, gratuluję ładnej cery Ja po świętach stwierdziłam, że słodycze (i alkoholo) to zło. Zło dla mojej cery. Zostaja mi tylko żelki na pociechę

U mnie BB Cream też się nieźle spisuje. Używam go ostatnio w tygodniu codziennie, bo szybciej aplikuje się rano na twarz niż podkład.
Twarz trzyma długo mat. Obawiam się tylko lekkiego przesuszu, dlatego nie stosuję BB Creamu non top. Po kilku dniach robię przerwę i używam podkładu nawilżającego.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 11:38   #1030
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Odwiedziłam Douglasa w ZT przed Nowym Rokiem. Ta promocja 2+1 to chyba tylko w Katowicach, w ZT konsultantka Bobbi B. dowiedziała się o niej od innej Wizażanki

Miałam kupon urodzinowy -10% + bon 40 zł, więc pozwoliłam sobie na noworoczne zakupy

Kupiłam:
BB Cream SPF 35, kolor - Fair
Cień w kremie Long-Wear Cream Shadow - Sand Dollar # 15
Błyszczyk Lip Gloss - Nougat # 41
Szminka Creamy Lip Color - Pale Mauve # 31 (dzięki Corii )
Bibułki matujące
Zadowolona jesteś z cienia? Mam mocno przetłuszczające się powieki, ale dobrze współpracują z nimi cienie Shiseido i teraz zastanawiam się na BB, warto?

Nie miałam za wiele kontaktu z ta firmą, mam liner żelowy, który jest genialny a niedawno kupiłam duo róż+bronzer, jednak nie miałam okazji go używać jeszcze
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 19:23   #1031
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Próbowałam kiedyś kremu BB. Zapowiadał się dobrze, bo nawet kryje i dobrze się nakłada, ale najjaśniejszy dostępny w PL jest dla mnie sporo za ciemny, szkoda, że nie sprowadzają extra light
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-07, 19:48   #1032
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Kaja, gratuluję ładnej cery Ja po świętach stwierdziłam, że słodycze (i alkoholo) to zło. Zło dla mojej cery. Zostaja mi tylko żelki na pociechę

U mnie BB Cream też się nieźle spisuje. Używam go ostatnio w tygodniu codziennie, bo szybciej aplikuje się rano na twarz niż podkład.
Twarz trzyma długo mat. Obawiam się tylko lekkiego przesuszu, dlatego nie stosuję BB Creamu non top. Po kilku dniach robię przerwę i używam podkładu nawilżającego.
dzieki u mnie jest to samo, ciagle imprezy i slodycze od razu widac na twarzy
tez go wlasnie polubilam za mat i poki co (odpukac ) nie wysuszył mi twarzy.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 16:22   #1033
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zadowolona jesteś z cienia? Mam mocno przetłuszczające się powieki, ale dobrze współpracują z nimi cienie Shiseido i teraz zastanawiam się na BB, warto?

Nie miałam za wiele kontaktu z ta firmą, mam liner żelowy, który jest genialny a niedawno kupiłam duo róż+bronzer, jednak nie miałam okazji go używać jeszcze
Bardzo lubię cienie w kremie BB, bo one nie są tłuste. Raczej takie pudrowe stają się na powiece. Troszkę zbierają się w załamaniach, ale bez przesady, nie na tyle, by to brzydko/nieestetycznie wyglądało.
Uwielbiam je za łatwość aplikacji. Mnie rano nie chce się zbytnio wysilać przy makijażu.
Ja uwielbiam kosmetyki BB m.in. za to właśnie, że tak łatwo się ich używa.
Utożsamiam się z tą panią w taksówce KLIK

Nie mam na mysli makijażu - tylko raczej akcję - makijaż oczu w 5 min, w biegu. Ciągle się spieszę

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Próbowałam kiedyś kremu BB. Zapowiadał się dobrze, bo nawet kryje i dobrze się nakłada, ale najjaśniejszy dostępny w PL jest dla mnie sporo za ciemny, szkoda, że nie sprowadzają extra light
Ojej, musisz mieć jaśniutką cerę (no w sumie tak, twój podkład to zerówka )
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 22:39   #1034
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
dzieki u mnie jest to samo, ciagle imprezy i slodycze od razu widac na twarzy
tez go wlasnie polubilam za mat i poki co (odpukac ) nie wysuszył mi twarzy.
U mnie, jeśli chodzi o walkę z niedoskonałościami, sporo dało odstawienie nabiału. Czasem pozwalam sobie na małą ilość, ale raczej staram się unikać. Postanowiłam też, że w tym roku mocno ograniczę słodycze, ale to nie jest takie proste .
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Bardzo lubię cienie w kremie BB, bo one nie są tłuste. Raczej takie pudrowe stają się na powiece. Troszkę zbierają się w załamaniach, ale bez przesady, nie na tyle, by to brzydko/nieestetycznie wyglądało.
Uwielbiam je za łatwość aplikacji. Mnie rano nie chce się zbytnio wysilać przy makijażu.
Ja uwielbiam kosmetyki BB m.in. za to właśnie, że tak łatwo się ich używa.
Utożsamiam się z tą panią w taksówce KLIK

Nie mam na mysli makijażu - tylko raczej akcję - makijaż oczu w 5 min, w biegu. Ciągle się spieszę


Ojej, musisz mieć jaśniutką cerę (no w sumie tak, twój podkład to zerówka )
Też lubię kremowe cienie. Nie miałam jeszcze tych BB, ale dobrze sprawdzają się u mnie Color Tattoo, szczególnie rano, kiedy trzeba szybko wyjść.

Hah, ja się cieszę, że trochę ściemniałam po tym lecie, bo mogę wreszcie używać 0 zamiast 00 . Alabaster dostępny jest w PL tylko w sticku, to i czasem w zimie go nadal używam, nawet jako korektora pod oczy.

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2013-01-08 o 22:47
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 22:54   #1035
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Hah, ja się cieszę, że trochę ściemniałam po tym lecie, bo mogę wreszcie używać 0 zamiast 00 . Alabaster dostępny jest w PL tylko w sticku, to i czasem w zimie go nadal używam, nawet jako korektora pod oczy.
Jak ja kiedyś bardzo sie cieszyłam, jak mnie letnie słonko ściemniło, tak teraz na stare lata wole być jaśniejsza, po ostatnich wakacjach szału dostawałam przez to, że tak wolno mi schodziła opalenizna
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 23:26   #1036
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie, jeśli chodzi o walkę z niedoskonałościami, sporo dało odstawienie nabiału. Czasem pozwalam sobie na małą ilość, ale raczej staram się unikać. Postanowiłam też, że w tym roku mocno ograniczę słodycze, ale to nie jest takie proste .
Słyszałam coś o tym, że nabiał niezbyt korzystnie wpływa na cerę (mój kot ma np. reakcje alergiczne na skórze na zbyt dużą ilość białka ).
Od jakiegoś czasu nie jem jogurtów i przetworów mlecznych, czasem biały ser, częściej żółty.
Gdybym dobrze i starannie się odżywiała to miałabym dużo lepszą cerę. Drugą sprawa jest woda - w Warszawie jest na prawdę fatalna...
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 23:37   #1037
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

u mnie na szczescie nabiał nie szkodzi, bo uwielbiam wszelkie twarożki, platki na mleku, jogurty i ser żółty
słodycze udało mi się mocno ograniczyć. Przyznaje - nie zapieram się przed ciastem po obiedzie u babci, ani przed paroma delicjami czy czymś takim, ale przede wszystkim nie kupuje sobie sama przy kazdej okazji batoników, czekolady czy żelek.

co do opalenizny, no ja lubie, lubie.. ale tylko tą naturalną, Samoopalacz dopuszczam, żeby na poczatku sezonu białe nogi odznaczaly sie od białych szortów/sukienek ale ogolnie im sie bardziej opale (na plazy czy ogrodku) tym jestem szczesliwsza
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 17:37   #1038
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak ja kiedyś bardzo sie cieszyłam, jak mnie letnie słonko ściemniło, tak teraz na stare lata wole być jaśniejsza, po ostatnich wakacjach szału dostawałam przez to, że tak wolno mi schodziła opalenizna
Ja się cieszę, bo nie mogłam znaleźć dostatecznie jasnego podkładu, a teraz Porcelain z BB jest akurat . Ciemniejsza już nie chcę być.
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Słyszałam coś o tym, że nabiał niezbyt korzystnie wpływa na cerę (mój kot ma np. reakcje alergiczne na skórze na zbyt dużą ilość białka ).
Od jakiegoś czasu nie jem jogurtów i przetworów mlecznych, czasem biały ser, częściej żółty.
Gdybym dobrze i starannie się odżywiała to miałabym dużo lepszą cerę. Drugą sprawa jest woda - w Warszawie jest na prawdę fatalna...
U mnie woda też jest kiepska. Śląsk i Zagłębie kuleją pod tym względem :/.
Cytat:
Napisane przez kaja2301 Pokaż wiadomość
u mnie na szczescie nabiał nie szkodzi, bo uwielbiam wszelkie twarożki, platki na mleku, jogurty i ser żółty
słodycze udało mi się mocno ograniczyć. Przyznaje - nie zapieram się przed ciastem po obiedzie u babci, ani przed paroma delicjami czy czymś takim, ale przede wszystkim nie kupuje sobie sama przy kazdej okazji batoników, czekolady czy żelek.

co do opalenizny, no ja lubie, lubie.. ale tylko tą naturalną, Samoopalacz dopuszczam, żeby na poczatku sezonu białe nogi odznaczaly sie od białych szortów/sukienek ale ogolnie im sie bardziej opale (na plazy czy ogrodku) tym jestem szczesliwsza
Szczęściara .
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 19:06   #1039
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Bardzo lubię cienie w kremie BB, bo one nie są tłuste. Raczej takie pudrowe stają się na powiece. Troszkę zbierają się w załamaniach, ale bez przesady, nie na tyle, by to brzydko/nieestetycznie wyglądało.
Uwielbiam je za łatwość aplikacji. Mnie rano nie chce się zbytnio wysilać przy makijażu.
Ja uwielbiam kosmetyki BB m.in. za to właśnie, że tak łatwo się ich używa.
Utożsamiam się z tą panią w taksówce KLIK

Nie mam na mysli makijażu - tylko raczej akcję - makijaż oczu w 5 min, w biegu. Ciągle się spieszę

Dziękuję bardzo

U mnie czasami taki makijaż w ciągu 5 minut też jest jak najbardziej na miejscu. Czuję się mocno pokuszona
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-10, 21:15   #1040
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
U mnie, jeśli chodzi o walkę z niedoskonałościami, sporo dało odstawienie nabiału. Czasem pozwalam sobie na małą ilość, ale raczej staram się unikać. Postanowiłam też, że w tym roku mocno ograniczę słodycze, ale to nie jest takie proste .
Wychodzi mi na to, że powinnam samo mięso jeść. Nabiał nie - bo cera, węglowodany nie - bo tyłek rośnie. To co mam jeść?
A tak serio - zaintrygowałaś mnie. Żyłam w przekonaniu, że słodyczy i ostrego nie wolno. A tu nabiał zakazany też. Tylko, kurka, nabiał to ja akurat lubię. Ale chyba - w ramach testu - sprawdzę, czy to działa

Przy okazji zapytać chciałam, kto z tu obecnych poleci pędzelek do eyelinera z Bobbi? Bo poważnie rozważam zakup (urodzinowy; stara się robię, to i nagroda się należy, nie? )

Edytowane przez basiao84
Czas edycji: 2013-01-10 o 21:17
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-10, 21:20   #1041
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Wychodzi mi na to, że powinnam samo mięso jeść. Nabiał nie - bo cera, węglowodany nie - bo tyłek rośnie. To co mam jeść?
A tak serio - zaintrygowałaś mnie. Żyłam w przekonaniu, że słodyczy i ostrego nie wolno. A tu nabiał zakazany też. Tylko, kurka, nabiał to ja akurat lubię. Ale chyba - w ramach testu - sprawdzę, czy to działa

Przy okazji zapytać chciałam, kto z tu obecnych poleci pędzelek do eyelinera z Bobbi? Bo poważnie rozważam zakup (urodzinowy; stara się robię, to i nagroda się należy, nie? )
Ja też tak testowo odstawiłam i rzeczywiście jest duża różnica. Dobrze, że po ostrym mi nic nie jest, bo wtedy to już ostatnia przyjemność by mi odpadła
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:21   #1042
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

testowalam ostatnio podklad Moisture Rich 2,5 z probki
W dotyku ten podklad jest jakby oleisty,tlusty. Jak pierwszy raz go wzielam na palcce do nalozenia to myslalam ze bede miala jeden wielki tluszcz na twarzy.
Jednak po polozeniu na twarz nie ma tego efektu. Skora jest swieza, nie jest tlusta.
Kryje zdecydowanie mniej niz Long wear, trzeba nalozyc pare warstw dla jakiegos tam krycia, ale nie ma efektu maski.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 11:27   #1043
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
testowalam ostatnio podklad Moisture Rich 2,5 z probki
W dotyku ten podklad jest jakby oleisty,tlusty. Jak pierwszy raz go wzielam na palcce do nalozenia to myslalam ze bede miala jeden wielki tluszcz na twarzy.
Jednak po polozeniu na twarz nie ma tego efektu. Skora jest swieza, nie jest tlusta.
Kryje zdecydowanie mniej niz Long wear, trzeba nalozyc pare warstw dla jakiegos tam krycia, ale nie ma efektu maski.
No własnie ciagle zapominam o wzięciu próbki tego podkładu, jak jestem w Dougu
Ciekawam czy na moim mieszańsu spisałby się dobrze. Bo z Long Weara jestem bardzo zadowolona, nosze go co dzień.
Mniejsze krycie Moisture Rich by mi nie przeszkadzało, bo i tak pod spód daję ujednolicający połtransparentny BB Cream.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 14:16   #1044
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Przy okazji zapytać chciałam, kto z tu obecnych poleci pędzelek do eyelinera z Bobbi? Bo poważnie rozważam zakup (urodzinowy; stara się robię, to i nagroda się należy, nie? )
Ja ten pędzelek polecam ale przyznaję, że nie mam doświadczenia np. z MACowymi do eyelinerów.
Nie jestem super wprawiona w robieniu kresek, ale tym pędzelkiem jakoś całkiem nieźle mi one wychodzą.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
testowalam ostatnio podklad Moisture Rich 2,5 z probki
W dotyku ten podklad jest jakby oleisty,tlusty. Jak pierwszy raz go wzielam na palcce do nalozenia to myslalam ze bede miala jeden wielki tluszcz na twarzy.
Jednak po polozeniu na twarz nie ma tego efektu. Skora jest swieza, nie jest tlusta.
Kryje zdecydowanie mniej niz Long wear, trzeba nalozyc pare warstw dla jakiegos tam krycia, ale nie ma efektu maski.
Bardzo lubię ten podkład, jest moim drugim ulubionym tuz po Skin Foundation. W porówaniu do Skin Foundation jest bardziej kryjący.
Idealnie nadaje się na taką pogodę, jaka jest teraz (mróz, wiatr). Dzięki Guacamole zaczęłam go używać zimą . Wbrew pozorom nie jest jakiś mega tłusty (jest chyba na wodzie).
Mam po nim teraz bardzo ładną cerę, od rana do wieczora. Koi i nie wysusza, twarz jest pełna blasku (ale tego estetycznego, nie tłustego ). Ostatnio stosuję Ekoampułkę 1 pod podkład i ten podkład + ekoamp.1 tworzą świetny duet. Nie ściera mi się z twarzy.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-01-12 o 14:17
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 19:35   #1045
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja ten pędzelek polecam ale przyznaję, że nie mam doświadczenia np. z MACowymi do eyelinerów.
Nie jestem super wprawiona w robieniu kresek, ale tym pędzelkiem jakoś całkiem nieźle mi one wychodzą.


Bardzo lubię ten podkład, jest moim drugim ulubionym tuz po Skin Foundation. W porówaniu do Skin Foundation jest bardziej kryjący.
Idealnie nadaje się na taką pogodę, jaka jest teraz (mróz, wiatr). Dzięki Guacamole zaczęłam go używać zimą . Wbrew pozorom nie jest jakiś mega tłusty (jest chyba na wodzie).
Mam po nim teraz bardzo ładną cerę, od rana do wieczora. Koi i nie wysusza, twarz jest pełna blasku (ale tego estetycznego, nie tłustego ). Ostatnio stosuję Ekoampułkę 1 pod podkład i ten podkład + ekoamp.1 tworzą świetny duet. Nie ściera mi się z twarzy.
chyba się skuszę na ten podkład, bo kończy mi się Skin Foundation; mam w zapasie Armaniego, ale lubię mieć kilka w użyciu ... ostatnio w MAP'ie wyglądam jak maszkaron więc mam całe 30 ml i stoi
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 19:41   #1046
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

ja bardzo polubilam Long weara

a ostatnio stwierdzilam ze musze kupic korektor a jako ze mam podklad z Bobbi to chyba musze kupic tez pasujacy do niego korektor. czytalam ze pojedynczy creamy concealer jest lepszy niz podwojny? ja mam siniaki pod oczami.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 20:17   #1047
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Z tego, co widziałam, jeden to Corrector (pojedynczy), a drugi Creamy Concealer (jest pojedynczy i w wersji z pudrem). Raz próbowałam któregoś przy okazji makijażu, ale szybko zebrał mi się w załamaniach skóry (bo zmarszczek jeszcze nie mam ), jak tylko zmrużyłam oczy, więc nie jestem na razie przekonana.
neath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 22:29   #1048
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie ciagle zapominam o wzięciu próbki tego podkładu, jak jestem w Dougu
Ciekawam czy na moim mieszańsu spisałby się dobrze. Bo z Long Weara jestem bardzo zadowolona, nosze go co dzień.
Mniejsze krycie Moisture Rich by mi nie przeszkadzało, bo i tak pod spód daję ujednolicający połtransparentny BB Cream.
Na moim pyszczku o cerze mieszanej w stronę tłustej MW spisuje się tak sobie. Mam całą flachę, używam jak mi się o nim przypomni i mam akurat z czym go zmieszać. Rozum mi odebrało chyba, jak go kupowałam, bo u mnie daje wrażenie, jakby się wchłonąć skubaniec nie chciał.
Także ciekawa jestem, jak na Tobie się spisze. Korci mnie Long Wear, bo ogromna próbka, jaką obdarzyła mnie miła pani przy okazji zakupów linerowych, bardzo mnie zadowoliła.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Z tego, co widziałam, jeden to Corrector (pojedynczy), a drugi Creamy Concealer (jest pojedynczy i w wersji z pudrem). Raz próbowałam któregoś przy okazji makijażu, ale szybko zebrał mi się w załamaniach skóry (bo zmarszczek jeszcze nie mam ), jak tylko zmrużyłam oczy, więc nie jestem na razie przekonana.
Testowałam kiedyś ten podwójny. Zebrał się wszędzie tam, gdzie tylko zebrać się mógł.
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 22:36   #1049
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bardzo polubilam Long weara

a ostatnio stwierdzilam ze musze kupic korektor a jako ze mam podklad z Bobbi to chyba musze kupic tez pasujacy do niego korektor. czytalam ze pojedynczy creamy concealer jest lepszy niz podwojny? ja mam siniaki pod oczami.
Korektory Bobbi są specyficzne. Jeden to kamuflaż (ten pojedynczy) - Corrector (ja mam w kolorze różowo-łososiowym, który świetnie kamufluje mi sińce, a mam duże z natury). Drugi to ten podwójny z pudrem (ale można go kupić też bez pudru) - Creamy Concealer - ten mam już żółtawy troszkę jaśniejszy od koloru podkładu i on kładziony na ten pierwszy rozświetla spojrzenie (ma trochę twardszą konsystencję).
Pół minuty po aplikacji obydwu i lekkim przypudrowaniu zbieram nadmiar z dolnej powieki i wtedy nie wchodzą mi w zmarszczki.
Pod obydwa korektory używam kremu odżywczego, żel pod oczy jest za słaby w moim przypadku.
Ja jestem bardzo zadowolona. Nigdy nie miałam lepszego kamuflażu. Szybko i sprawnie się ich używa (wklepuję palcami).

Jeśli ktoś nie ma problemu z sińcami to te korektory nie będą dla niego dobre, wystarczy wtedy jakiś rozświetlający pod oczy. Taka osoba nie będzie miała możliwości docenić ich działania Za to ta, która boryka się z sińcami pokocha te korektory bezgranicznie
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 22:43   #1050
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: kolorówka Bobbi Brown

Cytat:
Napisane przez basiao84 Pokaż wiadomość
Na moim pyszczku o cerze mieszanej w stronę tłustej MW spisuje się tak sobie. Mam całą flachę, używam jak mi się o nim przypomni i mam akurat z czym go zmieszać. Rozum mi odebrało chyba, jak go kupowałam, bo u mnie daje wrażenie, jakby się wchłonąć skubaniec nie chciał.
Także ciekawa jestem, jak na Tobie się spisze. Korci mnie Long Wear, bo ogromna próbka, jaką obdarzyła mnie miła pani przy okazji zakupów linerowych, bardzo mnie zadowoliła.
To już mnie się odechciało testow Miałam kiedys podobny podkład, co to wygladał, jakby zaschnać nie chciał, makabra

A Long Weara polecam, do cer mieszanych idealny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-16 11:44:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.