ciąża - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-02, 16:03   #1
onajestzesnu21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17

ciąża


Witam
Mam pewne obawy i chciałabym prosić o pomoc. A więc mam dosyć nieregularny okres, raz po 30 dniach dostaje, raz po 37. Dziś jest 41 i właśnie dostałam. Wczoraj robiłam test, wyszedł negatywny. Ale od dwóch tygodni bardzo bolały mnie piersi, wczoraj powiększyły się brodawki i i pojawiły niebieskie żyły. Momentami mnie pobolewały jajniki, dziś kiedy dostałam strasznie mnie boli. Dodam że nie uprawiałam seksu, lecz petting ale mogło dojść do zapłodnienia. Czy mam powody do obaw ? Jak to u was wyglądało ?
onajestzesnu21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 17:49   #2
kotek81
Zakorzenienie
 
Avatar kotek81
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 4 690
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez onajestzesnu21 Pokaż wiadomość
Witam
Mam pewne obawy i chciałabym prosić o pomoc. A więc mam dosyć nieregularny okres, raz po 30 dniach dostaje, raz po 37. Dziś jest 41 i właśnie dostałam. Wczoraj robiłam test, wyszedł negatywny. Ale od dwóch tygodni bardzo bolały mnie piersi, wczoraj powiększyły się brodawki i i pojawiły niebieskie żyły. Momentami mnie pobolewały jajniki, dziś kiedy dostałam strasznie mnie boli. Dodam że nie uprawiałam seksu, lecz petting ale mogło dojść do zapłodnienia. Czy mam powody do obaw ? Jak to u was wyglądało ?
seksu nie było, okres dostałaś, test negatywny - o co chodzi?
kotek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 00:33   #3
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: ciąża

Raczej malo prawdopodobne,zebys zaszla w ciaze,ale dla pewnosci powtorz test. Mi tez pokazal negatywny,gdy bylam juz w ciazy.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 23:27   #4
puddle
Przyczajenie
 
Avatar puddle
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 26
Dot.: ciąża

U mnie wyglądało zupełnie inaczej, wiedziałam że zaszłam w ciążę, test od razu wyszedł pozytywny, owszem, piersi stały się bardziej wrażliwe, ale sama tkliwośc piersi nie oznacza ciąży. Możesz powtórzyc test, ale ja mimo wszystko przeszłabym się, po zakończeniu miesiączki, do ginekologa. Przecież lekarz nie gryzie. Po pierwsze - dowiesz się, czy jesteś w ciąży, czy też nie, a jeśli nie, może dowiesz się, co może byc przyczyną nieregularnych okresów, bólu brzucha... Wiele osób to bagatelizuje, a może to byc oznaką jakiejś nieprawidłowości. Nie chcę Cię straszyc, poza tym sama nie jestem osobą gnającą z każdą dolegliwością do lekarza - ale raz na pewien czas należy się zbadac.
puddle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 11:25   #5
Magdeczka978
Przyczajenie
 
Avatar Magdeczka978
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: ciąża

Witam wszystkie Pani Jestem tu nowa gdyż od kilku godzin jestem w ciąży (test + objawy) i mam w związku z tym pytanie, biorę od 2,5 miesiąca bromergon gdyż miałam za dużą prolaktynę . Na wizytę ginekologiczną idę dopiero w poniedziałek , no i mam obiekcje czy nadal brać ten bromergon czy też nie? Może któraś z Was miała podobną sytuację, więc czekam na rady? dwa lata temu poroniłam w 6 tygodniu więc teraz strasznie się tym przejmuje .
Magdeczka978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 22:28   #6
Alisiatko
Raczkowanie
 
Avatar Alisiatko
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 64
Dot.: ciąża

Cytat:
Napisane przez Magdeczka978 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Pani Jestem tu nowa gdyż od kilku godzin jestem w ciąży (test + objawy) i mam w związku z tym pytanie, biorę od 2,5 miesiąca bromergon gdyż miałam za dużą prolaktynę . Na wizytę ginekologiczną idę dopiero w poniedziałek , no i mam obiekcje czy nadal brać ten bromergon czy też nie? Może któraś z Was miała podobną sytuację, więc czekam na rady? dwa lata temu poroniłam w 6 tygodniu więc teraz strasznie się tym przejmuje .
Jeśli dobrze pamiętam, to jest oddzielny wątek o bromergonie, więc tam też możesz poszukać odpowiedzi.
Ja ze swojej strony mogę Ci powiedzieć, że byłam w takiej samej sytuacji. Brałam bmg przez 2 m-ce zanim zaszłam i po konsultacji z gin. brałam go chyba przez 2 - 2,5 m-ca ciąży stopniowo zmniejszając dawkę. Nie miałam później żadnych komplikacji w trakcie ciąży, a dzidzia urodziła się zdrowa
Alisiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.