U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-12, 11:10   #4321
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, u sing-sing nie ma przesyłki za 2,50$? Miałyście problem z paczką od niej? Bo nie wiem czy kliknąć u niej czy u kogoś kto ma tą płatną przesyłkę
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:28   #4322
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Co do glinek, może wypróbujcie białej lub różowej? Są delikatne.
Ja osobiście jestem zakochana w zółtej; powoli się kończy niestety. W kolejce czeka marokańska i przymierzam się do zakupu multani mati Hesh.
Może po prostu podrażniają Was konkretne marki/rodzaje glinek?
Ja osobiście uwielbiam te maseczki [choć są dość niewygodne w obyciu, ale czego się dla urody nie robi ] Uwielbiam je za to, że mogę je sobie wzbogacić wg moich własnych potrzeb czy upodobań.

Reila, miałam podobnie z tonikiem z olejkiem pichtowym i naftą... Używałam i wszytko było ok, aż któregoś dnia przecieram twarz, a tu piecze, skóra zaczerwieniona.. No wtf!? Nadal nie znam przyczyny, a tonik był dokładnie taki sam, jak wcześniej, tj ta sama ukręcona porcja... Po tym incydencie rzuciłam tę mieszankę.
Teraz pichtowego dodaję jedynie do np olejku myjącego czy innych tego typu kosmetyków. choć kusi mnie, aby wrócić do mixu, ale są obawy.
Ja dziękuję za takie efekty specjalne Glinek nie lubię. Zdecydowanie wolę teraz sleeping packi. Jeszcze się czaję na jedne maseczki tylko muszę sobie przypomnieć jak się nazywają, bo póki co pamiętam jak wyglądały
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 11:34   #4323
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym użyciu Black sugar mask wash off SF. Faktycznie, dość mocny dla mojej cery, więc robiłam delikatny masaż jedynie w miejscach, gdzie mam suche partie, resztę zostawiłam na 15min. Pachnie naprawdę ślicznie, ja osobiście kocham wszelkie cytrusowe nuty.
Po zmyciu dera była miękka, wygładzona, nawilżona, ale maska nie pozostawiła żadnej tłustej warstwy [co wydawało mi się, że możne czynić, bo jak ją nakładałam na twarzy, to wydawała mi się taka... tłustawa?]
Myślę, że raz na jakiś czas [raz w tyg, nie częściej w moim przypadku] dobrze zrobi mojej cerze Próbek mam sztuk 10, na jedno posiedzenie nie zużyłam całej saszetki, wiec na jakiś czas będzie. Spokojnie mi to wystarczy, nie muszę sie zaopatrzać w pełen wymiar.
ta cukrowa maska nie była zła, ale STRASZNIE rozszczelniała mi pory, tak więc podziękuję.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:06   #4324
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Smile Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Kupowałam do tej pory u idealseller_kr i powiem, że wszystko przebiegło jak najbardziej okej jedyną rzeczą która mnie irytuje w sprowadzaniu kosmetyków z Azji jest długi czas oczekiwania zaczęłam się trochę rozglądać na googlach i zauważyłam że w polsce pojawił się nowy sklep z azjatyckimi kosmetykami. Widzę że mają goowonsesanga w sprzedaży, więc być może się skuszę
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:10   #4325
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Kupowałam do tej pory u idealseller_kr i powiem, że wszystko przebiegło jak najbardziej okej jedyną rzeczą która mnie irytuje w sprowadzaniu kosmetyków z Azji jest długi czas oczekiwania zaczęłam się trochę rozglądać na googlach i zauważyłam że w polsce pojawił się nowy sklep z azjatyckimi kosmetykami. Widzę że mają goowonsesanga w sprzedaży, więc być może się skuszę
Długi czas oczekiwania? To nie wiem co Ty masz z pocztą
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:13   #4326
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

jesli do Ciebie produkt z Korei dochodzi dwa dni po złożeniu zamówienia to koniecznie podziel się namiarami na kuriera. Do mnie produkty stamtąd dochodzą ok. 2 tygodni.
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 13:14   #4327
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Kupowałam do tej pory u idealseller_kr i powiem, że wszystko przebiegło jak najbardziej okej jedyną rzeczą która mnie irytuje w sprowadzaniu kosmetyków z Azji jest długi czas oczekiwania zaczęłam się trochę rozglądać na googlach i zauważyłam że w polsce pojawił się nowy sklep z azjatyckimi kosmetykami. Widzę że mają goowonsesanga w sprzedaży, więc być może się skuszę
Hej, podzieliłabyś się informacją jaki to sklep?
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 13:22   #4328
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Sprawdzałam ich profil na fb i wyglada na to, że dopiero wystartowali. Adres strony to urbancupid.pl
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 14:16   #4329
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Sprawdzałam ich profil na fb i wyglada na to, że dopiero wystartowali. Adres strony to urbancupid.pl
Strona wygląda fajnie, ale ceny są wyższe niż na ebay (przynajmniej z tego co mam) ... więc chyba jednak zostanę przy ebay
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 14:18   #4330
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, u sing-sing nie ma przesyłki za 2,50$? Miałyście problem z paczką od niej? Bo nie wiem czy kliknąć u niej czy u kogoś kto ma tą płatną przesyłkę
Kupowałam u niej.Przesyłka szła 8 dni, wszystko było ok.
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 14:30   #4331
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Strona wygląda fajnie, ale ceny są wyższe niż na ebay (przynajmniej z tego co mam) ... więc chyba jednak zostanę przy ebay
to prawda, ceny w tym sklepie są wyższe, ale jeśli chodzi o produkt który mnie interesuje to żaden z moich sprawdzonych sprzedawców go nie sprzedaje a nie chcę za bardzo kupować go u osób z niepewną opinią i małą liczbą komentarzy. Czas dostawy jednak też robi swoje...
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 14:47   #4332
Beth77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 426
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

dziewczyny a słyszałyście o koreańskich kosmetykach z jadem pszczelim? Tu jest link do jednego z nich sa tez na ebayu)
http://allegro.pl/benton-snail-bee-h...454622759.html
brzmi ciekawie obok ślimaków czy węży ten akurat jest z jadem ze slimaka plus pszczeli ale sa tez same z pszczelim jadem.
Beth77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 14:55   #4333
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
jesli do Ciebie produkt z Korei dochodzi dwa dni po złożeniu zamówienia to koniecznie podziel się namiarami na kuriera. Do mnie produkty stamtąd dochodzą ok. 2 tygodni.
od ideaseller już 2 razy dostałam w 3 dni robocze, a zamawiam zwykłą ekonomiczną pocztową przesyłkę, bez trackingu a tak to zazwyczaj dostaję w ciągu tygodnia.
Cytat:
Napisane przez Beth77 Pokaż wiadomość
dziewczyny a słyszałyście o koreańskich kosmetykach z jadem pszczelim? Tu jest link do jednego z nich sa tez na ebayu)
http://allegro.pl/benton-snail-bee-h...454622759.html
brzmi ciekawie obok ślimaków czy węży ten akurat jest z jadem ze slimaka plus pszczeli ale sa tez same z pszczelim jadem.
wąż się u mnie nie sprawdził, ślimak tak sobie, więc nie wiem czy mnie takie kombinacje jeszcze kuszą
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 15:41   #4334
katniewojt
Zakorzenienie
 
Avatar katniewojt
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 11 569
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Kupowałam u niej.Przesyłka szła 8 dni, wszystko było ok.
Dziękuję
katniewojt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 17:23   #4335
An Ka
Zadomowienie
 
Avatar An Ka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 812
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
to prawda, ceny w tym sklepie są wyższe, ale jeśli chodzi o produkt który mnie interesuje to żaden z moich sprawdzonych sprzedawców go nie sprzedaje a nie chcę za bardzo kupować go u osób z niepewną opinią i małą liczbą komentarzy. Czas dostawy jednak też robi swoje...
Wolę poczekać te kilka dni i zaoszczedzić drugie tyle złotówek
Jakos nieskładnie piszesz: wpier ze nie chcesz kupowac od osób z mała liczba komentarzy, a przepraszam ten sklep tez jest świeżutki..więc????

---------- Dopisano o 18:23 ---------- Poprzedni post napisano o 18:22 ----------

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Dziękuję
Proszę
An Ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 18:16   #4336
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Czy używała któraś z Was pudrów z Azji? Właśnie przeglądam oferty i się nad nimi zastanawiam. Waham się też nad kupnem serum ze SkinFooda... Polecacie jakieś konkretne kosmetyki tej firmy (poza kremami bb)? Bo straszliwie mi się podoba.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

http://www.ebay.com/itm/The-Face-Sho...item20bf9cb1d2 znany jest Wam ten produkt?
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:44   #4337
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Czy używała któraś z Was pudrów z Azji? Właśnie przeglądam oferty i się nad nimi zastanawiam. Waham się też nad kupnem serum ze SkinFooda... Polecacie jakieś konkretne kosmetyki tej firmy (poza kremami bb)? Bo straszliwie mi się podoba.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

http://www.ebay.com/itm/The-Face-Sho...item20bf9cb1d2 znany jest Wam ten produkt?
Tak, uzywamy pudrów z Azji, tak uzywamy serum, owszem niektorzy polecają produkty skinfooda(ja je lubię).
Ten produkt jest znany, wszystko jest w wątku.
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:48   #4338
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
Czy używała któraś z Was pudrów z Azji? Właśnie przeglądam oferty i się nad nimi zastanawiam. Waham się też nad kupnem serum ze SkinFooda... Polecacie jakieś konkretne kosmetyki tej firmy (poza kremami bb)? Bo straszliwie mi się podoba.

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

http://www.ebay.com/itm/The-Face-Sho...item20bf9cb1d2 znany jest Wam ten produkt?
Ja mam tę maseczke i nie polecam:( kilka pierwszych użyć wyciągnęła coś, ale teraz już nic a nic. A niestety ma co wyciągać:( na moim bracie dokładnie to samo, kilka pierwszych użyć działała super lepiej niż na mnie a potem doopa:( na moją kuzynkę też nie działa. Na moją ciotkę za to działa super, nie wiem od czego to zależy.
odada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 19:49   #4339
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tak, uzywamy pudrów z Azji, tak uzywamy serum, owszem niektorzy polecają produkty skinfooda(ja je lubię).
Ten produkt jest znany, wszystko jest w wątku.
hihihihhihi nie mogłam się powstrzymiać


Ekehm co do Pudrów ja miałam Palangtong drobno mielony w takim pudełeczku z sitkiem i puszkiem i był dobry. Nie bielił, matował, cudów nie było, ale to dobry puder
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-12, 19:51   #4340
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Tak, uzywamy pudrów z Azji, tak uzywamy serum, owszem niektorzy polecają produkty skinfooda(ja je lubię).
Ten produkt jest znany, wszystko jest w wątku.
Tak, ale zauważ, że wątek ma 140 stron, a to tylko jedna część, naprawdę, nawet z wyszukiwarką (która wyłapuje najdrobniejsze rzeczy z wątku) to nie jest takie proste go przeczytać
Nie oczekuję przecież pełnej recenzji, tylko tak polecam/nie, nie polecam.
Przeczytałam już pół internetu o tych produktach, ale chciałam poznać Wasze zdanie, odsyłanie mnie do wątku, który regularnie przeglądam mija się z celem.

Tak czy inaczej, dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Ja mam tę maseczke i nie polecam kilka pierwszych użyć wyciągnęła coś, ale teraz już nic a nic. A niestety ma co wyciągać na moim bracie dokładnie to samo, kilka pierwszych użyć działała super lepiej niż na mnie a potem doopa na moją kuzynkę też nie działa. Na moją ciotkę za to działa super, nie wiem od czego to zależy.
No własnie też spotkałam się z takimi opiniami. W takim razie chyba lepiej, jak kupię próbki na te parę razy, a nie pełen produkt.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
hihihihhihi nie mogłam się powstrzymiać


Ekehm co do Pudrów ja miałam Palangtong drobno mielony w takim pudełeczku z sitkiem i puszkiem i był dobry. Nie bielił, matował, cudów nie było, ale to dobry puder
Dzięki za informację, przyjrzę mu się
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:01   #4341
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Bb skinfooda są okropne, pielęgnacja jest lepsza- mi odpowiada
Z pudrow mialam 3 i w sumie jakbym miala wybierac to jest duzo innych, ktore sa lepsze. (nie azjatyckie)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:13   #4342
Cara_Mel
Zadomowienie
 
Avatar Cara_Mel
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 201
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Bb skinfooda są okropne, pielęgnacja jest lepsza- mi odpowiada
Z pudrow mialam 3 i w sumie jakbym miala wybierac to jest duzo innych, ktore sa lepsze. (nie azjatyckie)
No własnie oglądam pudry skin79 (sporo ich mają, wszystkiewyglądają identycznie), m.in. Skin79 Crystal Finish Pact i zastanawiam się, czy warto brać, czy lepiej kupić tutaj coś w podobnej cenie. Zależy mi na prasowanym z lusterkiem, żeby móc go spakować do torebki. A nie ukrywam, że puder wygląda też przy okazji bardzo ładnie.
Cara_Mel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 20:58   #4343
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
No własnie oglądam pudry skin79 (sporo ich mają, wszystkiewyglądają identycznie), m.in. Skin79 Crystal Finish Pact i zastanawiam się, czy warto brać, czy lepiej kupić tutaj coś w podobnej cenie. Zależy mi na prasowanym z lusterkiem, żeby móc go spakować do torebki. A nie ukrywam, że puder wygląda też przy okazji bardzo ładnie.
Wedlug mnie nie warto bo w tej cenie kupi sie cos "naszego" i to lepszego
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 21:45   #4344
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Wolę poczekać te kilka dni i zaoszczedzić drugie tyle złotówek
Jakos nieskładnie piszesz: wpier ze nie chcesz kupowac od osób z mała liczba komentarzy, a przepraszam ten sklep tez jest świeżutki..więc????[COLOR="Silver"]
:
Chyba sprawa jest oczywista - wolę zaryzykować w sklepie prowadzonym w Polsce niż za granicą, z logicznych powodów. Gdyby rzeczywiście miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja to w granicach naszego kraju mogę szybciej i łatwiej coś odzyskać . Zawsze sklepy internetowe wzbudzały we mnie większe zaufanie niż aukcje u sprzedawców z małą liczbą komentarzy.
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-12, 22:30   #4345
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Chyba sprawa jest oczywista - wolę zaryzykować w sklepie prowadzonym w Polsce niż za granicą, z logicznych powodów. Gdyby rzeczywiście miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja to w granicach naszego kraju mogę szybciej i łatwiej coś odzyskać . Zawsze sklepy internetowe wzbudzały we mnie większe zaufanie niż aukcje u sprzedawców z małą liczbą komentarzy.
nie zgodze sie na ebay jest ochrona kupującego, oddają bez problemu kasę
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 01:09   #4346
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez An Ka Pokaż wiadomość
Wolę poczekać te kilka dni i zaoszczedzić drugie tyle złotówek
Jakos nieskładnie piszesz: wpier ze nie chcesz kupowac od osób z mała liczba komentarzy, a przepraszam ten sklep tez jest świeżutki..więc????
może to po prostu reklama, skoro taki och ach ten sklep a nowy i "nieprzetestowany"...
Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
dla mnie jest dobry, ale... robisz porządną parówę i trzymasz godzinę na buzi. wtedy działa.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:05   #4347
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Odp: Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacj

Cytat:
Napisane przez Cara_Mel Pokaż wiadomość
No własnie oglądam pudry skin79 (sporo ich mają, wszystkiewyglądają identycznie), m.in. Skin79 Crystal Finish Pact i zastanawiam się, czy warto brać, czy lepiej kupić tutaj coś w podobnej cenie. Zależy mi na prasowanym z lusterkiem, żeby móc go spakować do torebki. A nie ukrywam, że puder wygląda też przy okazji bardzo ładnie.
Jesli zalezy ci tylko na prasowanym i z lusterkiem to bierz

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:20   #4348
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Nutka d Pokaż wiadomość
Chyba sprawa jest oczywista - wolę zaryzykować w sklepie prowadzonym w Polsce niż za granicą, z logicznych powodów. Gdyby rzeczywiście miała miejsce jakaś nieprzyjemna sytuacja to w granicach naszego kraju mogę szybciej i łatwiej coś odzyskać . Zawsze sklepy internetowe wzbudzały we mnie większe zaufanie niż aukcje u sprzedawców z małą liczbą komentarzy.
żeby ten sklep to nie był taki drugi Pink Melon, przeczytaj sobie wątek co właścicielka sklepu wyprawiała Tam też teoretycznie były produkty jakich nawet na ebayu nie ma, ale tylko teoretycznie bo zakupy nigdy nie docierały.
Ja przez paypala zawsze miałam zwrot kasy, a dwa razy zdarzyło mi sie że po 4 tygodniach napisałam do sprzedawców że wciąż przesyłka nie dotarła to sami zwrócili mi kasę Nigdy nie byłam stratna przy zakupach na ebayu Co do czasu przesyłek to różnie bywa, idą często od 5 dni roboczych do 3 tygodni nawet

widziałyście adres sklepu? - Gliwice, coś Wam to mówi?

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2013-08-13 o 07:24
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 07:57   #4349
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
żeby ten sklep to nie był taki drugi Pink Melon, przeczytaj sobie wątek co właścicielka sklepu wyprawiała Tam też teoretycznie były produkty jakich nawet na ebayu nie ma, ale tylko teoretycznie bo zakupy nigdy nie docierały.
Ja przez paypala zawsze miałam zwrot kasy, a dwa razy zdarzyło mi sie że po 4 tygodniach napisałam do sprzedawców że wciąż przesyłka nie dotarła to sami zwrócili mi kasę Nigdy nie byłam stratna przy zakupach na ebayu Co do czasu przesyłek to różnie bywa, idą często od 5 dni roboczych do 3 tygodni nawet

widziałyście adres sklepu? - Gliwice, coś Wam to mówi?
Co wyprawiała?? Ja bym nie kupowala w takich sklepach, bo po co przeplacac??
Rowniez nigdy nie mialam problemu z zakupami na ebay, raz zostala mi zwrocona kasa a drugi raz rzeczy zostaly wyslane raz jeszcze.

Ta oszustka co oszukala na wizazu duzo osob jest z gliwic?!
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-13, 08:23   #4350
Nutka d
Raczkowanie
 
Avatar Nutka d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 344
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
może to po prostu reklama, skoro taki och ach ten sklep a nowy i "nieprzetestowany"...
W tym momencie powinnyście obwinić milion innych dziewczyn na wizażu, które chciały Wam pokazać nowe miejsce w sieci

a kto w Gliwicach kogo oszukał? Chodzi o jakiś sklep, czy stronę internetową?
A jeśli chodzi o pinkmelon to nie rozumiem... dlaczego powstają coraz to nowsze wątki i żale, a nikt ich jeszcze nigdzie nie zgłosił? I co by było gdyby taka sytuacja miała miejsce w Korei? Nie potrafią dziewczyny tutaj dojść do swojego a tam miałoby być łatwiej? Również kupuję u czołowych sprzedawców z ebay'a, ale zawsze warto znać alternatywy i dlatego też Wam o tym napisałam.
__________________
Nutka d jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.