Effaclar K La Roche-Posay - ZBIORCZY - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-06, 08:41   #1981
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
a może ta gula to taka przeziębieniowa? u mnie właśnie takie jak opisujesz pojawiają się niezmiernie sporadycznie, ale juz wiem, że zaraz za nimi nadejdzie przeziębienie lub grypa...
Nie wiem co to, bo nigdy wcześniej takiego czegos nie miałam - widać, że w środku zbiera się ropa Wygląd aokropnie, bo tego zamaskować się nie da - wypukłe, ale najgorsze jest to, że takie bolesne to
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 09:39   #1982
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
a na jak długo mniej więcej jedna tubka starcza? tyle, że ja nie będę używać codziennie a co 3 dzień...

Przy codziennym używaniu na noc tubke effaclaru wystarcza mi około na 2 miesiące

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Nie wiem co to, bo nigdy wcześniej takiego czegos nie miałam - widać, że w środku zbiera się ropa Wygląd aokropnie, bo tego zamaskować się nie da - wypukłe, ale najgorsze jest to, że takie bolesne to
Ja też taką mam na brodzie Wcześniej miałam na czole i bardzo mi nie przeszkadzała bo grzywkę mam Najgorsze jest to że taki bąbel utrzymuje się ok tygodnia
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 09:44   #1983
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja też taką mam na brodzie Wcześniej miałam na czole i bardzo mi nie przeszkadzała bo grzywkę mam Najgorsze jest to że taki bąbel utrzymuje się ok tygodnia
Przerażasz mnie
A co z tym robiłaś? Smarowałaś czyms specjalnym, czy Eff i czekałaś aż łaskawie zejdzie?
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 10:06   #1984
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

ha, dziewczyny poruszacie ważną kwestię, ja przed rozpoczęciem stosowania E. AD, Lysanelu nie miałam takich ropnych wykwitów, a teraz różnie to bywa....
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 10:31   #1985
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
ha, dziewczyny poruszacie ważną kwestię, ja przed rozpoczęciem stosowania E. AD, Lysanelu nie miałam takich ropnych wykwitów, a teraz różnie to bywa....
To mój pierwszy I mam nadzieję, ostatni, chociaż jak _magdzia_ pisze, że najpierw czoło, później broda, to az mi się gęsia skórka robi
Mam nadzieje, że to efekt dogłębnego oczyszaczania się skóry...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:00   #1986
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Przerażasz mnie
A co z tym robiłaś? Smarowałaś czyms specjalnym, czy Eff i czekałaś aż łaskawie zejdzie?
Smarowałam tylko effem i czekałam aż samo zejdzie...a nie jeszcz klęłam za każdym razem jak spojrzałam w lustro Myślałam żeby kupić jakiś punktowy preparat- effaclar a lub acnefan ale sama nie wiem czy to coś da
Hihi nie chcę Cię niepokoić ale ja miałam już 3 takie niespodzianki
Wczoraj zgrzeszyłam i zamiast effem posmarowałam twarz samoopalaczem i jakoś mniej widać
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:00   #1987
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
To mój pierwszy I mam nadzieję, ostatni, chociaż jak _magdzia_ pisze, że najpierw czoło, później broda, to az mi się gęsia skórka robi
Mam nadzieje, że to efekt dogłębnego oczyszaczania się skóry...
hmm, ja niestety ostatnio coraz więcej mam wątpliwości kwaszę się od września i myślałam, że o tej porze będzie już tylko lepiej, a wcale tak nie jest.

edit: _magdzia_
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 11:03   #1988
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Smarowałam tylko effem i czekałam aż samo zejdzie...a nie jeszcz klęłam za każdym razem jak spojrzałam w lustro Myślałam żeby kupić jakiś punktowy preparat- effaclar a lub acnefan ale sama nie wiem czy to coś da
Hihi nie chcę Cię niepokoić ale ja miałam już 3 takie niespodzianki
Wczoraj zgrzeszyłam i zamiast effem posmarowałam twarz samoopalaczem i jakoś mniej widać
No ja właśnie zamierzam się na coś punktowego, bo źle to widzę, źle...
Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
hmm, ja niestety ostatnio coraz więcej mam wątpliwości kwaszę się od września i myślałam, że o tej porze będzie już tylko lepiej, a wcale tak nie jest.
To mniej więcej tyle co ja... I dopiero teraz pojawiła się ta wątpliwość, bo wcześniej naprawdę ślicznie działał.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:48   #1989
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No ja właśnie zamierzam się na coś punktowego, bo źle to widzę, źle...

To mniej więcej tyle co ja... I dopiero teraz pojawiła się ta wątpliwość, bo wcześniej naprawdę ślicznie działał.
powiem Ci, że nie wiem. jeżeli to rzucę to nie będę miała tych ropnych świństw, ale też nie pozbędę się zaskórników, z którymi tak zawzięcie walczę
jest jeszcze pomysł, żeby spróbować z Diacnealem, ale czy ja wiem.... nie wiem czy moja skóra jest warta takich eksperymentów.
co robić?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:52   #1990
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
powiem Ci, że nie wiem. jeżeli to rzucę to nie będę miała tych ropnych świństw, ale też nie pozbędę się zaskórników, z którymi tak zawzięcie walczę
jest jeszcze pomysł, żeby spróbować z Diacnealem, ale czy ja wiem.... nie wiem czy moja skóra jest warta takich eksperymentów.
co robić?
powiem Ci że gdybym ja nie eksperymentowała, nie doszłabym do aktualnego stanu..myslę że warto, zaczynaj z probkami, ale patrz jak cera reaguje, wtedy znajdziesz odpowiednią pielęgnację
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 11:53   #1991
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
powiem Ci, że nie wiem. jeżeli to rzucę to nie będę miała tych ropnych świństw, ale też nie pozbędę się zaskórników, z którymi tak zawzięcie walczę
jest jeszcze pomysł, żeby spróbować z Diacnealem, ale czy ja wiem.... nie wiem czy moja skóra jest warta takich eksperymentów.
co robić?
No właśnie - mnie z zaskóników eff oczyszcza I-DE-AL-NIE, ale odstawienie go kończy się nagłym i gwałtownym nawracaniem zaskórników Więc stosuję z nadzieją, że ropne niespodzianki to efekt oczyszczania i jak już się skóra oczyści, to się zakończy ta tragedia, a efektem będzie nieskazitelna cera
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 12:04   #1992
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
powiem Ci że gdybym ja nie eksperymentowała, nie doszłabym do aktualnego stanu..myslę że warto, zaczynaj z probkami, ale patrz jak cera reaguje, wtedy znajdziesz odpowiednią pielęgnację
masz oczywiście racje.
tylko, że u mnie to jest tak falami.
czasem jest ok, to co było się zagoi (mówię o ropnych wykwitach) i żadne nowe nie powstają.
zaskóniki siedzą, fakt, że może te, które nie były tak głęboko ulokowane powychodziły, ale jest jeszcze cała masa tych badzo głębokich, z którymi nie mogę sobie poradzić. myślałam nawet, że może by je mechanicznie potraktować....

teraz jadę naprzemiennie z E. i Lysanelem + nawliżaczem. AD odstawiłam, bo po drugiej tubce nic się nie poprawiło.
muszę to przemyśleć.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
No właśnie - mnie z zaskóników eff oczyszcza I-DE-AL-NIE, ale odstawienie go kończy się nagłym i gwałtownym nawracaniem zaskórników Więc stosuję z nadzieją, że ropne niespodzianki to efekt oczyszczania i jak już się skóra oczyści, to się zakończy ta tragedia, a efektem będzie nieskazitelna cera
zazdroszczę, ech. ja za to jak czasem spojrzę w lustro to mam wrażenie, że moja twarz wygląda tak jakbym w ogóle o nią nie dbała

marudzę
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:07   #1993
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
masz oczywiście racje.
tylko, że u mnie to jest tak falami.
czasem jest ok, to co było się zagoi (mówię o ropnych wykwitach) i żadne nowe nie powstają.
zaskóniki siedzą, fakt, że może te, które nie były tak głęboko ulokowane powychodziły, ale jest jeszcze cała masa tych badzo głębokich, z którymi nie mogę sobie poradzić. myślałam nawet, że może by je mechanicznie potraktować....

teraz jadę naprzemiennie z E. i Lysanelem + nawliżaczem. AD odstawiłam, bo po drugiej tubce nic się nie poprawiło.
muszę to przemyśleć.



zazdroszczę, ech. ja za to jak czasem spojrzę w lustro to mam wrażenie, że moja twarz wygląda tak jakbym w ogóle o nią nie dbała

marudzę
może powinien ocenić to ktoś fachowy:drmatolog, bądź kosmetyczka...

....juz taki los...jednimają buzię jak po photoshopie, a inni pukaja od drzwi do drzwi z prośbą o pomoc
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:08   #1994
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
masz oczywiście racje.
tylko, że u mnie to jest tak falami.
czasem jest ok, to co było się zagoi (mówię o ropnych wykwitach) i żadne nowe nie powstają.
zaskóniki siedzą, fakt, że może te, które nie były tak głęboko ulokowane powychodziły, ale jest jeszcze cała masa tych badzo głębokich, z którymi nie mogę sobie poradzić. myślałam nawet, że może by je mechanicznie potraktować....

marudzę
Marudź, marudź, przynajmniej troszkę zwątpienia zejdzie
Ja się eksperymentów boję, bo mam skórę naczynkowo-alergiczno-wrażliwą i jakbym przegięła, to miesiącami bym dochodziła do siebie...

Co do mechanicznego oczyszczania, to... bałabym sie, że będzie gorzej,c zy częśc nie zostanie jeszcze bardziej rozbabrana, czy dokładnie usunie (a może wepchnie do środka?) itd...

Ja bym chyba Paulinki słuchała
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:11   #1995
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Ja bym chyba Paulinki słuchała
hehehe

pozostaje pozazdrościć tylko tym gładziuchom i mieć nadziejęja jej nie tracę nigdy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:14   #1996
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
hehehe

pozostaje pozazdrościć tylko tym gładziuchom i mieć nadziejęja jej nie tracę nigdy
Hehehe, ja też nadzieję mam wieczną, więc miziam się tym Eff marząc o gładziutkiej cerze bez kwiatków

Oby tylko więcej tego nie wyszło...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:16   #1997
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hehehe, ja też nadzieję mam wieczną, więc miziam się tym Eff marząc o gładziutkiej cerze bez kwiatków

Oby tylko więcej tego nie wyszło...
dokładnie, ja już trzecią tubę od wrześnie kupiłam i lada dzień zacznę

a powiedz mi hihi za co te punkty karne w profilu?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:17   #1998
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

nie wiem własnie czy moje problemy gabarytowo kwalfikują się na wizytę u derm.
gdyby nie zaskórniki to w sumie byłoby ok.
jak nie mam wykwitów to z daleka wyglądam ok haha
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 12:17   #1999
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
dokładnie, ja już trzecią tubę od wrześnie kupiłam i lada dzień zacznę

a powiedz mi hihi za co te punkty karne w profilu?
Paulinka, aż wstyd sie przyznać publicznie, więc jak chcesz, to PW moge puścić

EDIT:
yeah a co mają się nie kwalifikowac? Jak się chce, to wszystko się zakwalifikuje
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-06, 12:35   #2000
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

oki napisz..jenyyy Ty coś przeskrobałaś???!!
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:14   #2001
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
oby nie spaliło a wreszcie przyniosło wyczekiwane efekty

a może jeśli same BHA nie dają rady to dodaj jeszcze AD lub coś z AHA?
Nie moge, bo mam cere naczynkowa, dlatego tez kwas salicylowy probuje rozpuscic w glikolu, a nie w alkoholu.

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
A może jakiś kosmetyk CIę zapycha? Ja jeszcze niedawno narzekałam na to że effaclar nie działa i stan mojej cery się pogarsza Dziewczyny poradziły mi żebym sprawdziła czy coś mnie nie zapycha- i okazało się że to słuszny trop. Wszystkiemu winna była baza pod podkład która wylądowała w koszu I teraz znowu jest świetnie. Złego słowa na efflaclar jak narazie powiedzieć nie mogę Trzeba pomyśleć nad 3 tubką bo zbliżam sie już do niebezpiecznej połowy i niepostrzeżenie mi się skończy
Chyba się uzależniłam
Nic mnie nie zapycha. Stan mojej cery jest wciaz taki sam, nic sie nie pogarsza, ale nic tez nie poprawia.
Z pryszczami nie mam problemow, zadko kiedy dostaje, ale zaskorniki mam zawsze i nie schodza.
Moze zaczne benzacne smarowac na nos. Tylko nie wiem jak to sie ma do cery naczynkowej. Kiedys sobie posmarowalam grubo i mnie strasznie spalilo. Cala czerwona chodzilam i przestalam uzywac. Juz sama nie wiem co robic.
fruity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 14:25   #2002
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Nie moge, bo mam cere naczynkowa, dlatego tez kwas salicylowy probuje rozpuscic w glikolu, a nie w alkoholu.


Nic mnie nie zapycha. Stan mojej cery jest wciaz taki sam, nic sie nie pogarsza, ale nic tez nie poprawia.
Z pryszczami nie mam problemow, zadko kiedy dostaje, ale zaskorniki mam zawsze i nie schodza.
Moze zaczne benzacne smarowac na nos. Tylko nie wiem jak to sie ma do cery naczynkowej. Kiedys sobie posmarowalam grubo i mnie strasznie spalilo. Cala czerwona chodzilam i przestalam uzywac. Juz sama nie wiem co robic.
Benzacne zaczyna się od 5%, może spróbuj słabszego preparatu np 2,5%. Zaczynać trzeba niewielkimi ilościami, żeby skóra mogła się przyzwyczaić. I koniecznie trzeba nawilżać, bo będzie schodzić płatami.
Niestety nie doradzę nic w sprawie naczynek i jak się to ma do nadtlenku benzoilu.

Tu jest fajna strona (może znasz) http://acne.org/regimen.html
można nawet pooglądać filmiki na temat pielęgnacji.

Właśnie próbuję znaleźć preparat z 2,5%, też w postaci żelu jak benzacne. Wszelkie sugestie mile widziane .

Yh, trochę mi OT wyszedł, bo wątek o effaclarze.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 18:23   #2003
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Hehehe, ja też nadzieję mam wieczną, więc miziam się tym Eff marząc o gładziutkiej cerze bez kwiatków

Oby tylko więcej tego nie wyszło...

Ja też mam taką nadzieję dlatego pozostaję wierna mojej miłości- effaclarowi Wierzę w niego

phadwao mam próbkę dermablendu niestety nie było koloru 25 więc mam tylko 15 i 35 ale mam nadzieję że ten jaśniejszy będzie idealny Jutro próbuję chociaż szczerze powiedziawszy to tak mnie kusi że znając życie zaraz zmyję makijaż i nałożę dermablend
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 20:04   #2004
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ja też mam taką nadzieję dlatego pozostaję wierna mojej miłości- effaclarowi Wierzę w niego

phadwao mam próbkę dermablendu niestety nie było koloru 25 więc mam tylko 15 i 35 ale mam nadzieję że ten jaśniejszy będzie idealny Jutro próbuję chociaż szczerze powiedziawszy to tak mnie kusi że znając życie zaraz zmyję makijaż i nałożę dermablend
oo to superdaj znać, dla mnie teraz 15 jest idealny
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 21:08   #2005
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Nie moge, bo mam cere naczynkowa, dlatego tez kwas salicylowy probuje rozpuscic w glikolu, a nie w alkoholu.
no to jednak AHA odpada - ja niestety bałam sie tego rozpuszczania w glikolu, że mi nie wyjdzie czy coś dlatego mam tonik z alkoholem i stosuje tylko na bezpieczne obszary - bo niestety policzki i okolice noska mam takie rumiano - naczynkowe.
bardzo chciała spróbować diacneala, ale chyba na razie za bardzo boję się ryzykować.



też miałam się dziś wybrać po próbki dermablendu ale jakoś nie po drodze miałam cały dzień do apteki - innym razem. na szczeście na razie jeszcze nie mam co maskować (ODPUKAĆ!!) bo wszystkie krostki sie pogoiły, zaskórniki jakoś mniej widoczne... szkoda, że to nie na długo
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-06, 22:37   #2006
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
oo to superdaj znać, dla mnie teraz 15 jest idealny
No i nie wytrzymałam. Zmyłam makijaż i natychmiast wzięłam się za testowanie dermablendu. Pierwsz moja reakcja- co to w ogóle jest Jak tylko zrobiłam parę kropek podkładem na twarzy i chciałam go rozsmarować to wyglądał jak okropny jakiś klei o bardzo jasnym kolorze. Jednak po dokładniejszym rozsmarowaniu okazało się że jest cudowny I nie świeci się prawie wogóle u mnie ale to chyba dobrze
Zakochałam się normalnie w dermablendzie Jutro postaram sie pójść go kupić bo jest promocja i kosztuje niecałe 60 zł
Najlepsze jest to że zakrył całkowicie cienie pod oczami tak że nie potrzebuję korektora
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 06:20   #2007
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
No i nie wytrzymałam. Zmyłam makijaż i natychmiast wzięłam się za testowanie dermablendu. Pierwsz moja reakcja- co to w ogóle jest Jak tylko zrobiłam parę kropek podkładem na twarzy i chciałam go rozsmarować to wyglądał jak okropny jakiś klei o bardzo jasnym kolorze. Jednak po dokładniejszym rozsmarowaniu okazało się że jest cudowny I nie świeci się prawie wogóle u mnie ale to chyba dobrze
Zakochałam się normalnie w dermablendzie Jutro postaram sie pójść go kupić bo jest promocja i kosztuje niecałe 60 zł
Najlepsze jest to że zakrył całkowicie cienie pod oczami tak że nie potrzebuję korektora
to super że Ci się podobaja go często stosuję jako korektor
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 16:23   #2008
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

to tak odemnie o Dermablend'zie... podklad fajny ale na dluzsza mete jego nakladanie stalo sie meczarnia... musialam strasznie rozciagac skore twarzy zeby go dobrze rozprowadzic,ale jako "zakrywacz" wszystkiego co "zle" na twarzy byl idealny
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 16:30   #2009
syrnka19
Raczkowanie
 
Avatar syrnka19
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 39
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Hej ja tez stosuje effaclar k i zastanawiam sie czy moge uzyc samoopalacza do twarzy Nie wiem czy to dobry pomysl bo stosuje tez filtry rano...i kiedy ten samoopalacz?na filtr, czy na kwas wieczorem?bo w ciagu dnia nie ma mnie w domu.Dzieki z góry za podpowiedz, bo juz nie moge patrzec na swoja bladość
syrnka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-07, 17:00   #2010
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ZBIORCZY: Effaclar K La Roche-Posay

Cytat:
Napisane przez syrnka19 Pokaż wiadomość
Hej ja tez stosuje effaclar k i zastanawiam sie czy moge uzyc samoopalacza do twarzy Nie wiem czy to dobry pomysl bo stosuje tez filtry rano...i kiedy ten samoopalacz?na filtr, czy na kwas wieczorem?bo w ciagu dnia nie ma mnie w domu.Dzieki z góry za podpowiedz, bo juz nie moge patrzec na swoja bladość
Ja również niedawno zaczęłam przygodę z samoopalaczami i używam go co 4 dni na noc. Czyli tego jednego dnia rezygnuję z effeclaru
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 09:37:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.