Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-18, 10:50   #481
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

tapciu a jakbyś spojrząła na zdjęcie w Avie, to nadal jestem zima? Z góry dziękuję
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 12:43   #482
anisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 201
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

w tej chwili bardziej zblizonego zdjęcia brak...

Edytowane przez anisia
Czas edycji: 2007-10-23 o 12:53
anisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 14:42   #483
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

hihi - czy nadal zima? nie wiem czy to ja okreslałam Twój typ ale jezeli ktos okreslił Ciebie jako zime południową to słusznie.
anisia - jezeli w tym kolorze włosów jest Ci dobrze to jestes wiosna
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 14:45   #484
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
hihi - czy nadal zima? nie wiem czy to ja okreslałam Twój typ ale jezeli ktos okreslił Ciebie jako zime południową to słusznie.
Dziękuję za potwierdzenie, ale w sumie wszyscy z daleka tak mi mówią
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 14:58   #485
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Też mam wieeelki problem z określeniem swojego typu kolorystycznego. Więc proszę o pomoc:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Łatwo się opalam, nigdy na czerwonoczy różowo, zawsze od razu na złoto-brązowo.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy raczej jasne , takie szaro-zielone z żółto-pomarańczową obwódką wokół źrenicy. Załączam zdjęcie oka.(1)

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nigdy nie miałam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cere mam taką oliwkowo-beżową. Nie rumienie się.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy średni blond taki popielaty. Lekko złotawe. Nigdy nie pasowały mi (moim zdaniem) ciemne włosy. Najlepiej mi było w balejażu. W dzieciństwie jasny blond.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Raczej jasny, taki różówo-koralowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

Czuje się dobrze w kolorach bordo, ciemny róż, czarny, brąz. Nie lubie się w białym i w ogóle w pastelowych kolorach, ale to takie moje odczucia. Mam dużo szaro-srebrnych ciuchów.

Zdjęcia całej twarzy mogę wysłać na PW osobie (osobom), która zechce mi pomóc.
__________________
"Nigdy nie trać z oczu celu, jakim jest spokój, harmonia i radość. To ty myśleniem tworzysz sobie świat".
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1907.JPG (25,5 KB, 3 załadowań)
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 15:39   #486
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

I ja proszę o pomoc :
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Szybko się opalam, zawsze na brązowo, z tym, że nie jest to odcień żółtawy, tylko raczej kakaowy.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam ciemnozielone, przy źrenicy obwódka lekko rudawa. Oprawa oczu - ciemna.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Nigdy nie miałam piegów.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

W dzieciństwie ciemna, brzoskwiniowa, od kilku lat blada (w ogóle sie nie opalałam), mam skłonność do rumienienia się.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Jestem średnią szatynką, nie wiem, jakie mam przebłyski (żadne?)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Raczej jasny, taki różówo-koralowy.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Czuję się dobrze w brązowym, czarnym, pomarańczowym, zielonym, błękitnym i białym, fatalnie mi natomiast (nigdy nie noszę!) w różowym.
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-18, 22:32   #487
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Wink Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1. Jak się opalasz - w ogóle, zaraz pojawiają się zaczerwienienia, praktycznie cały rok cgodzę blada

2. Kolor oczu - ciemnozielone z niebieskimi obwódkami i brązowymi plamkami

3. Piegi - występują cały rok, nie jestm nimi obsypana, ale są zawsze na twarzy, jasne o ciepłym miodowo-złotym kolorze


4. Cera - kolor, raczej blada, brzoskwiniowa, lekko zarumienona na taki delikatny róż, rumienie się na czerwono, dość szybko

5. Naturalny kolor włosów - jak byłam mała były b. jasny blond, potem rudawe(na całej głowie), teraz miodowy blond i rudawe refleksy

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) - coś między czerwinią a rózem, raczej ciepły

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobre: midowe, złotawe, ciepłe beże, zielenie, niemal każdy odcień rózu - im bardziej wściekły tym lepiej (oprócz takich trupich róży), błękity, granaty, czerń, biel, popiel,brąz, żółty,

złe: rozmyte beże (nie widać mnie!), fiolety jasne (trup), wszelkie b. jasne pastele (po prostu mnie nie widać)

Bardzo prosze o analizę bo naprawdę nie mam pojęcia kim/czym jestem
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-18, 23:16   #488
::magda::
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
GG do ::magda::
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

witam
to może i ja się załapię na analizę

1.Jak sie opalasz??
hmm...twarz, dłonie i stopy opalają mi się bardzo szybko-na złocisty brąz; ale ogólnie ciężko mi się opalić

2.kolor oczu???
oczy wielokolorowe: w zależności od światła zielone, szare bądź brązowe, trochę żółtego...obwódki ciemnozielone

3.Piegi??
Piegi wyskakują mi zawsze po opalaniu na nosie i ramionach i znikają razem z końcem lata

4.cera??
dosyć jasna -raczej brzoskwiniowa

5.Kolor wlosow??
ciemny brąz, ale na słońcu mają jaśniejsze kasztanowe refleksy

6.kolor ust??
Brzoskwiniowo-różowe :P

7.kolory??
ulubione: pomarańczowy, czerwony, czarny, biały, żółty, brązowy
źle czuję się w każdym odcieniu niebieskiego (może poza granatowym), liliowym, w różach

Zdjęcie może nie najlepsze i niezbyt aktualne, ale inne nie chcą się załadować :P

Z góry wieeelkie dzięki za pomoc!
Pzdr
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magdusss.jpg (35,6 KB, 45 załadowań)
__________________
cruising for a bruising
::magda:: jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 11:29   #489
gosiunia22
Zadomowienie
 
Avatar gosiunia22
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 697
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

magda, śliczniutka jesteś!
__________________
"Piękno zaczyna się tam, gdzie kończy się banał, to jest - zaczyna się od deformacji"

Andre Lhote


Nina, Nina, Nina...
gosiunia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 11:48   #490
::magda::
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
GG do ::magda::
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzięki Gosiu Chociaż osobiście akurat uważam się za zupełnie przeciętną dziewczynę
Pzdr !
__________________
cruising for a bruising
::magda:: jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-19, 19:01   #491
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Zrobie analize w poniedziałek
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-19, 22:15   #492
::magda::
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
GG do ::magda::
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dzięki czekam z niecierpliwością
__________________
cruising for a bruising
::magda:: jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 10:05   #493
kinnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 229
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pomożecie?

1. Opalanie: ciężkooo, odcien jakby szaro-bezowy, chociaż czasem uda mi sie opalić na złoto-brązowo (nad morzem)


2. Kolor oczu - ciemne, brązowe, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, mają plamki. oprawa oczu ciemna, ale niecałkiem zdecydowana


3. Piegi -brak

4. Cera - odcień chłodny wpadający w róż, jestem raczej blada. rzadko sie rumienie, a jeśli już to na różowo


5. Naturalny kolor włosów - brąz, raczej mysi, ale ze złotawo-brązowymi przebłyskami


6. Kolor ust - koral

7. kolory: uwielbiam zielony, szary, zółty. nie przepadam za bordowym i granatowym
kinnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:03   #494
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tak czytam te artykuły o typach kolorystycznych i prawie w każdym moge znaleźć cos charakterystycznego co wystepuje u mnie.. i to mnie zgubilo
Zastanawiam sie czy jestem latem, czy moze wiosna? Kompletnie juz sie w tmy pogubilam. Ostatnio zmienilam kolor wlosow na blond i to mnie sklonilo do przemyslen czy aby na pewno to mi pasuje.. Mam nadzieje, ze znajda sie uprzejme wizazanki, ktore mi pomoga. Bede wdzieczna i z gory dziekuje

1. Opalanie: ciężko sie opalam.. mam jasna, blada cere. Moge dlugo lezec na sloncu, a opalenizna bedzie bardoz delikatna. Nie spalam sie na czerwono mimo przebywania dlugiego czasu na sloncu.Solarium w okresie wakacyjnym znacznie przyspiesza pozniejsze naturalne opalanie. Jak juz sie opale to opalenizna jest brzoskwiniowa- pomaranczowa:P

2. kolor oczu: szaro-niebieskie, z zółtymi plamkami. Oprawa oczu raczej posrednia, ani jasna calkowicie ani ciemna.

3. piegi- nieliczne piegi na nosie w kolorze ciepłym- złotawym

4. cera- tak jak cala skora, blada, jasna, ciezko sie opala... w sumie bez rumiencow bo taka jasna:P

5. naturalny kolor wlosow- ciemny blond z pasemkami złotymi..

6. kolor ust-raczej blade, rozowe

7. kolory: lubie czarny, bialy i blekitny..od czasu do czasu róż i to one dominuja u mnie w szafie. Nieznosze brazow i fioletow.

Pozdrawiam
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:30   #495
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Niespodzianka!

kinnia - mało szczegółów ale chyba jestes latem. Mysie refleksy i skóra w odcieniu rózowym wskazuje na chłodny typ czyli lato.

Olcik18- jesień. Dziwne jest to ze nie nosisz brązów - ponieważ opis Twojej urody w 100% pokrywa sie z ksiazkowym opisem jesieni.

::magda:: - jesień albo wiosna. Czesto wiosnie zanikaja piegi ale za to jesien wprawie w ogóle sie nie rumieni.

Maria221
- jesień w 100%

gosiunia22 - hmmmm...Przydałoby sie zdjecie bo nie jestem do konca pewna. A własciwe to nie mam pojecia jakim typem mozesz być.

Eti_ - wiekszosc cech wiosny. Prosbe (rade) mam wielką do Ciebie - zapusc troche brwi (powinny być troche grubsze i dłuższe od strony nosa). A robiłas moze baleyage z cieplejszymi odcieniami blondu(?)
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 13:49   #496
Olcik18
Rozeznanie
 
Avatar Olcik18
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 670
GG do Olcik18
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

czy aby na pewno jesien? oczy i cera sa typowo zimne.. bez rumiencow ..odcienie blade i chlodne.. za to naturalne wlosy to ciemny blond ze zlota poswiata... i w brazach wygladam fatalnie..
__________________
>> jestem zagadką, której jeszcze nikt nie rozwiązał... <<

V rok- praca mgr

Olcik18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 15:17   #497
::magda::
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 11
GG do ::magda::
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Tapciu -wieeelkie dzięki!
osobiście jednak bardziej skłaniam się ku jesieni
Przeczytałam dziś, że istnieją też 2 typy mieszane (m.in. wiosna-jesień), więc może takim własnie typem jestem ja
Pzdr!
__________________
cruising for a bruising
::magda:: jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 16:25   #498
amsta1
AnitaP
 
Avatar amsta1
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 17
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny, ja też mam ogromny problem z określeniem typu urody. Gdy czytam opisy to czasami zdarza się że mam cechy właściwe dla różnych typów i jestem w kropce.
No więc:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw na czerwono,a potem kolor jest złotawo - brązowawy.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy szare, ciemniejsza obwódka tęczówek, kolor czysty. Brwi i rzęsy ciemne, praktycznie czarne.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Piegi są, złotawo ciepłe. Tylko na policzkach i nosie, więcej latem, mniej zimą.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Skóra jasna, bardzo jasna, rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy brązowe raczej z przebłyskami złotawo-brązowymi.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta jasne, różowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię brązy, czuję się najlepiej w zdecydowanych kolorach - niebieski, zielony groszek, czerwony, śliwka. Źle się czuję w czerni i beżach, raczej mam wrażenie że w tych kolorach wyglądam blado i mdło.

Proszę o pomoc i pozdrawiam
amsta1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-21, 20:04   #499
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Olcik18 - wytłusciłam i podkresliłam cechy typowe dla jesieni.
1. Opalanie: ciężko sie opalam.. mam jasna, blada cere. Moge dlugo lezec na sloncu, a opalenizna bedzie bardoz delikatna. Nie spalam sie na czerwono mimo przebywania dlugiego czasu na sloncu.Solarium w okresie wakacyjnym znacznie przyspiesza pozniejsze naturalne opalanie. Jak juz sie opale to opalenizna jest brzoskwiniowa- pomaranczowa:P

2. kolor oczu: szaro-niebieskie, z zółtymi plamkami. Oprawa oczu raczej posrednia, ani jasna calkowicie ani ciemna.

3. piegi- nieliczne piegi na nosie w kolorze ciepłym- złotawym

4. cera- tak jak cala skora, blada, jasna, ciezko sie opala... w sumie bez rumiencow bo taka jasna:P

5. naturalny kolor wlosow- ciemny blond z pasemkami złotymi

6. kolor ust-raczej blade, rozowe - z ustami bywa róznie ale jesien również moze miec je w tym kolorze


amsta1 - hmmm...ciepły typ - wiosna
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-21, 22:09   #500
orzeszty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczyny, a ja?

1. Opalanie: pierwszy dzień, dwa - skóra się trochę czerwieni, ale potem już tylko ciepły (chyba) brąz. bez problemu.

2. kolor oczu: zielono - piwne, w zalezności od swiatła. Oprawa oczu ciemna.

3. piegi- pojawiają sie latem, zwłaszcza na początku lata jak pojawia się słońce. nei wiem czy sa w ciepłym kolorze, takie...brązowawe, raczej matowe. jeśli tak można powiedzieć/

4. cera- zimą blada, bardzo blada. latem opalam sie na brązowo. ale generalnie 3/4 roku blada. raczej sino-biała niż np. ciepło-brzoskwiniowa

5. naturalny kolor wlosow- popielato-brązowe. trochę mysie, ale stosunkowo ciemne.

6. kolor ust- różowe? koralowe?

trudne pytania. właśnie dlatego tu jestem, ponieważ w sumie nie wiem - dobrze sie czuję w fioletach, czerwieniach, ale też w brązach, złamanych popielato-niebieskich kolorach, zieleni (oliwkowej).... taki miszmasz trochę... stąd pytanie.
będę wdzięczna.
A.

w załączniku zdjęcie z początku wakacji - czyli jeszcze trochę blada

Edytowane przez orzeszty
Czas edycji: 2010-02-16 o 13:02
orzeszty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 11:49   #501
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Talking Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Och bardzo dziękuję, tak myślałam, że jestem jesienią, ale nie miałam pewności, głównie z uwagi na włosy, bo one nie są w 100% rude, tylko maja taki rudawy połysk. Cieszę się, ze jeswm jesienią. Jeszcze raz dzięki
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 12:24   #502
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

orzeszty - typ chłodny. Zima jest kontrastowa jezeli chodzi o urode wiec pozostaje lato.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 13:00   #503
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Też mogę prosić o określenie mojego typu?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Słoneczko łapie mnie dość szybko, najpierw opalam się na czerwono, potem opalenizna staje się delikatna, brązowo - złota.



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Mam szaro - niebieskie oczy, z ciemniejszą obwódką w kolorze stalowym. Oprawę oczu mam dość ciemna, ale nie czarna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Od słońca wyskakują mi piegi, mają ciepłą złotawą barwę

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

Cerę mam jasną, a nawet bardzo jasną, rumienię się chyba na czerwono


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy jasnobrązowe lub ciemny blond chyba ze złotym odcieniem, tak długo farbuję, że już nie pamiętam


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta dość ciemne czerwonawe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Lubię zielony, czarny, brązy, beże, czasem czerwienie, ale czy podkreślają one moją urodę to nie wiem

Pozdrawiam
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 13:12   #504
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

poison.iv - wiekszosc cech wiosny. A na jaki kolor farbujesz włosy?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 13:26   #505
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

mogę prosić o określenie mojego typu?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Najpierw lekkie zaczerwienienie,potem brąz.



2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

średnia oprawa oczu,oczy niebieskie.takie lazurowe.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
mało na nosie.szarawe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

nie rumienię się.cera jasna,ale nie bardzo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

naturalne-mysie.taki ciemny blond.farbuje na ciemne brązy.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona
czerwień, brzoskwinia czy koral?

koralowe

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

czuję się dobrze we wszystkich.brązy,turkusy, czerń,pomarańcz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie(20).jpg (60,8 KB, 38 załadowań)
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:04   #506
Eti_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 517
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość

Eti_ - wiekszosc cech wiosny. Prosbe (rade) mam wielką do Ciebie - zapusc troche brwi (powinny być troche grubsze i dłuższe od strony nosa). A robiłas moze baleyage z cieplejszymi odcieniami blondu(?)
Dzięki Tapcia! Już kiedyś wyszło mi że wiosna w takim teście, ale jakoś nie do końca mi to pasowało do opisu. Widocznie jestem wiosna jakaś pośrednia.

Z brwiami to masz racje, ale mam problem, bo brwi mam bardzo jasne miejscami i chyba muszę pomyśleć o hennie też. Póki co kupiłam fajną kredkę do brwi i poprawiam jak mogę. Pozdrawiam i jeszcze raz wielkie dzięki.

Edit: A co do balejażu to miałam taki, ale obecnie próbuje zregenerować włosy zniszczone rocznym prostowaniem i wykluczyłam wszelkie rozjaśniania w najbliższym czasie.
Eti_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 15:39   #507
poison.iv
Wtajemniczenie
 
Avatar poison.iv
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 465
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
poison.iv - wiekszosc cech wiosny. A na jaki kolor farbujesz włosy?
Dziękuje bardzo
Włosy już od dość dawna farbuje na kasztanowo, ale zastanawiam się czy nie zmienić na jakiś ładny jaśniejszy brązik
poison.iv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 16:01   #508
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pink69 - lato. Turkusowa bizuteria podkresla piekny kolor Twoich oczu ale takie mocne barwy przytłaczaja cała Twoja urode tzn ze widać tylko bizuterie, teczówki i nic poza tym. Spójrz na zdjecie: na pierwszym planie powinnas byc a nie bizuteria Moze być ona turkusowa ale w znacznie mniejszym formacie.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 16:05   #509
dragon_she
Rozeznanie
 
Avatar dragon_she
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 777
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja mam typ tak pomieszany, że nikt chyba nie wie do jakiego mnie można przypasować
dragon_she jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-22, 16:24   #510
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dragon_she - podpuszczasz mnie? No błagac Cie nie bede o opis urody
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.