BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 19:36   #901
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Satin'n Lace Pokaż wiadomość
Szukałam w internecie zdjęć obu odcieni, na youtubie jest też dużo recenzji. Biorąc pod uwagę odcień skóry dziewczyn recenzujących Misshe, uznałam, że 21 będzie jednak dla mnie odpowiedniejszy. Poza tym jedna z recenzentek stwierdziła, iż Missha ciemnieje na twarzy. Zresztą jest to bb cream czyli powinien dopasować się do mojego koloru skóry. Planuję również używać go w małych ilościach Dzisiaj otrzymałam wiadomość, że paczka została wysłana
Dzięki, chyba też się skuszę na jaśniejszy, czekam tylko jak kasa wpłynie na paypala
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 20:05   #902
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Mex33 Pokaż wiadomość
? ;p
Nie wiem, nie znam jeszcze tych kremów, szukaj info w sieci. Najlepiej znasz Swoją cerę, więc jak trafisz na recenzje najszybciej ocenisz, który jest dla Ciebie najodpowiedniejszy
Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała może któraś z was Lioele Beyond Solution? Nie znalazłam próbek tego podkładu, a w ciemno troche szkoda kupywać od razu 50 ml.


Chyba tak, ale nie pamiętam nicku
Chyba Shilpa.

Jeśli zebrałoby się kilka osób, można pomyśleć o rozbiórce.
Cytat:
Napisane przez paspartu Pokaż wiadomość
Wy kusicielki jedne!
Estelle, a tak mniej więcej to ile wyjdzie za taką próbeczkę?
Lemirka, dobra odpowiedz

To ja poczekam do wypłaty mamy
5,5$.
Żeby było taniej mogłabym go wysłać razem z poprzednim zamówieniem.

Cytat:
Napisane przez behata Pokaż wiadomość
Przeczytałam cały wątek i jestem zachwycona tym cudeńkiem! To co robi ten krem na twarzy kojarzy mi się tylko i wyłącznie z magią Widzę, że troszkę się spóźniłam z zamówieniem próbkowym, ale jeśli będzie organizowane jakieś następne to chętnie się dołączę
Śledź wątek i trzymaj rękę na pulsie, bo pewnie długo bez zakupów nie wytrzymamy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-15, 22:12   #903
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Wczoraj przyszła do mnie moja paczka z SHILLS Cherry Blossom limited BB Cream Foundation 6 in 1. Przyznaję że kupowałam go w ciemno, skuszona nazwą i opakowaniem xD Jednak poczytałam o nim trochę i wydawał się być całkiem dobry. Tak jak ktoś wspomniał wcześniej jest jasny z lekkim odcieniem różu. Konsystencja jest dobra i szybko się rozprowadza. Całkiem nieźle kryje, wiadomo wszystkiego nie zakryje ale za to ładnie buzia wygląda po nałożeniu. Ma dziwny zapach, wszyscy twierdzą że kwiatowy. Jednak ja uważam że pachnie podobnie do mojego żelu pod prysznic o zapachu trawy cytrynowej xD Mimo wszystko zapach jest przyjemny chociaż wąchając go z tubki czułam taki zapach chemiczny. Jedyną wadą tego BB Creamu jest to że nie kontroluje sebum, nie ma również SPF ale to mi akurat nie przeszkadza. Jeżeli ma się tłustą cerę to koniecznie trzeba ją jakoś zmatowić. Sam krem pozostawia na twarzy naturalny połysk i ją rozjaśnia. Wydaje mi się że ma w sobie drobinki brokatu (?) ponieważ moja ręka się świeci :P: Ogólnie to lubię ten krem i bardzo pomocne jest to że na odwrocie ma hologram. Jest tam oczywiście nazwa firmy, adres strony internetowej i pełno cyferek. To dzięki nim możemy sprawdzić czy dana tubka to oryginał czy też podróbka Bardzo to mi się spodobało bo nie muszę się martwić czy to na pewno jest oryginał czy też nie. Polubiłam tą firmę i planuję jeszcze zakupy u nich :P:


MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-16, 19:58   #904
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Estelle dziękuję za przesyłkę Dostałam BB creamy
Odcień idealny, przynajmniej na dłoni jest zupełnie niewidoczny.
Jutro mam uroczystości miejskie, więc nie zaryzykuję nałożenia na całą twarz, bo muszę mieć coś sprawdzonego, ale w weekend przetestuję z wielką chęcią.
Gdyby były kolejne zamówienia lub rozbiórki to chętnie dopiszę się do listy
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 05:47   #905
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

heheee a ja znam Sharon osobiście *chwila na przechwałki*

Polecam jeszcze jedną recenzję: http://everbluec.onsugar.com/Laneige...eview-10194184

Jakoś mnie ten Snow nie kusi, wydaje się, że ma słabiutkie krycie... I kosztuje prawie 40% więcej niż Skin79
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 09:38   #906
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Kathja, Mex33...i jeszcze ktos chyba pytal o kremy BB z firmy Skin Food. Mialam dwie probki tych kremow: z grzybkiem i z aloesem (zalaczam zdjecia probek) Ten z aloesem bardzo slabo kryje i jakis taki slabo napigmentowany (nie wiem jak to opisac ale jakby w ogole nie zawieral koloru-a moze probka ma za jasny kolor dla mojej cery) natomiast ten z grzybkiem-REWELACJA, dobrze kryje, ladnie stapia sie z cera i dopasowuje do jej koloru....i teraz mam problem czy kupic ten z grzybkiem skin food czy marki missha (tez testowalam i kusi mnie)

Edytowane przez Larissa123
Czas edycji: 2010-09-17 o 09:39 Powód: zapomnialam zalaczyc zdjecia
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 10:28   #907
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Larissa123 Pokaż wiadomość
Kathja, Mex33...i jeszcze ktos chyba pytal o kremy BB z firmy Skin Food. Mialam dwie probki tych kremow: z grzybkiem i z aloesem (zalaczam zdjecia probek) Ten z aloesem bardzo slabo kryje i jakis taki slabo napigmentowany (nie wiem jak to opisac ale jakby w ogole nie zawieral koloru-a moze probka ma za jasny kolor dla mojej cery) natomiast ten z grzybkiem-REWELACJA, dobrze kryje, ladnie stapia sie z cera i dopasowuje do jej koloru....i teraz mam problem czy kupic ten z grzybkiem skin food czy marki missha (tez testowalam i kusi mnie)
Dziękować a powiedz mi jeszcze ile tego jest w tej saszetce?
Ja się czaję na grzybkowego, mam nadzieję, że znajdzie się parę osób do rozbiórki (po takiej recenzji na pewno )
Najbardziej zależy mi na leczniczych właściwościach, jak to się przedstawia, masz już jakieś rozeznanie?
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 10:53   #908
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Estelle, przepraszam za obsuw z mojej strony

Przelew poszedl wczoraj
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:27   #909
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Kathja Pokaż wiadomość
Dziękować a powiedz mi jeszcze ile tego jest w tej saszetce?
Ja się czaję na grzybkowego, mam nadzieję, że znajdzie się parę osób do rozbiórki (po takiej recenzji na pewno )
Najbardziej zależy mi na leczniczych właściwościach, jak to się przedstawia, masz już jakieś rozeznanie?

Ta saszetka maciupka jest, nawet nie jest napisane ile zawiera kosmetyku, ale mi starczyla na 4 razy, za kzdym razem dosc duzo tego nakladalam. No i niestety jak na cztery razy to chyba za malo zeby napisac cos o wlasciwosciach leczniczych tym bardziej ze nie uzywalam tej probki cztery dni pod rzad tylko w ciagu tygodnia ja zuzylam, w miedzyczasie uzywajac tez innego podkladu. Ale na pewno nie wysusza, po jego nalozeniu skora jest tak nawilzona jakby jednoczesnie nalozyc jakis krem nawilzajacy. Sprawdzilam teraz na stronie skin food ze sa dwa rodzaje tego podkladu z grzybkiem , jedynka (radiant skin) i dwojka (natural skin), moja probka to byla ta dwojka
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 11:38   #910
panna_antonina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Ja używam kremu BB Lioele - piszę moje doświadczenia, może się komuś przydadzą:
mam cerę mieszaną, suchy nos, świecące czoło, skłonność do wyprysków i zapychające się wszystkim pory. Kremu Lioele używam od 2 tygodni. Skóra jest nie do poznania - nawilżona, gładka, bez wyprysków i zapchanych porów od tych 2 tygodni. Krycie jest naturalne, ale doskonałe - przykrywa blizny po starych wypryskach.
Jedyne, co mi przeszkadza to to, że po godzinie zaczynam się świecić (choć skóra nie przetłuszcza się już nawet na czole i brodzie), więc muszę używać dużo pudru matującego. Makijaż trzyma się na bb Lioele bardzo długo.
Dla porównania napiszę, że moja mama używa BB Misha Vita nawilżającego (taki w złotym opakowaniu) i twierdzi, że mój Lioele jest lepszy, bo ma właśnie mocniejsze, a jednocześnie naturalne krycie.
panna_antonina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:24   #911
Kathja
Zadomowienie
 
Avatar Kathja
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 179
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

panna_antonina cenna recenzja nad lioele też się zastanawiam, shilpa chyba też pisała o nim, że fajny
__________________
Hold The Line..
Scorpions

Kathja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 14:04   #912
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

No dobra Dziewczyny!
Otrzymałam swojego SkinFooda Mushroom #1 po 6 dniach testowałam przez dwa dni.
Narazie załączam pierwsze zdjęcia . Foto buźki wstawię może za jakiś czas(narazie z kilku powodów nie mogę).
Ostatnio należę do tych bardziej bladolicych, mam dziwny kolor skóry..żółty w stronę lekkich brzoskwiniowych tonów.
Porównuję z Misshką 21.
SkinFood jest bardziej brzoskwiniowy niż Misshka <--to napewno ---> i ciut ciemniejszy. Zanim otrzymałam Mushrooma Misshka wydawała mi sie różowa (w gruncie rzeczy jest bladym beżem z delikatnie różowymi tonami, na mojej cerze robiła jednak buraczka!) Misshki bez kremu stosować nie mogłam(mimo, iż jest bardziej kremowa niż SF). SkinFood zdecydowanie bez kremu ląduje na buzi, nie wysusza sam w sobie już jakoś nawilża(mam cerę mieszaną naczynkową).
Misshka pachnie bardziej kosmetycznie, pudrowo (dziwne określenie), SF roślinnie(mocniejszy zapach).
SF zdecydowanie fajniej zapakowany przyszedł (w folii z gratisem, który widać na zdjęciu) Mishhka w kartoniku z dwoma próbkami Misshy w kolorze 21 i serum BRTC na pory.
Porównanie Misshy i SF na mojej buzi ...zdecydowanie na korzyść SkinFooda, pełnia szczęscia byłaby gdyby był o ton jaśniejszy(niby specjalnie nie przeszkadza bo się dopasowuje do koloru buzi ale....zawsze jest ale )

W miarę upływu czasu będę dokumentowała na fotkach stan cery i spisywała uwagi.

Niestety nie mogę załadować zdjęć spróbuję odrobinę później jeszcze
Od lewej:
1 fotka: po lewej SF Mushroom po prawej Missha 21
3 fotka jak wyżej: od lewej SF , Missha

Edytowane przez MoccACaffE
Czas edycji: 2010-09-17 o 14:52
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:09   #913
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dziewczyny, możecie podsunąć mi linka do próbek tych kremików na ebay? Przeglądam, ale nie mogę znaleźć próbek.. od kogo zamawiacie same próbki?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:48   #914
Larissa123
Raczkowanie
 
Avatar Larissa123
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Hong Kong
Wiadomości: 151
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez MoccACaffE Pokaż wiadomość
No dobra Dziewczyny!
Otrzymałam swojego SkinFooda Mushroom po 6 dniach testowałam przez dwa dni.
Narazie załączam pierwsze zdjęcia . Foto buźki wstawię może za jakiś czas(narazie z kilku powodów nie mogę).
Ostatnio należę do tych bardziej bladolicych, mam dziwny kolor skóry..żółty w stronę lekkich brzoskwiniowych tonów.
Porównuję z Misshką 21.
SkinFood jest bardziej brzoskwiniowy niż Misshka <--to napewno ---> i ciut ciemniejszy. Zanim otrzymałam Mushrooma Misshka wydawała mi sie różowa (w gruncie rzeczy jest bladym beżem z delikatnie różowymi tonami, na mojej cerze robiła jednak buraczka!) Misshki bez kremu stosować nie mogłam(mimo, iż jest bardziej kremowa niż SF). SkinFood zdecydowanie bez kremu ląduje na buzi, nie wysusza sam w sobie już jakoś nawilża(mam cerę mieszaną naczynkową).
Misshka pachnie bardziej kosmetycznie, pudrowo (dziwne określenie), SF roślinnie(mocniejszy zapach).
SF zdecydowanie fajniej zapakowany przyszedł (w folii z gratisem, który widać na zdjęciu) Mishhka w kartoniku z dwoma próbkami Misshy w kolorze 21 i serum BRTC na pory.
Porównanie Misshy i SF na mojej buzi ...zdecydowanie na korzyść SkinFooda, pełnia szczęscia byłaby gdyby był o ton jaśniejszy(niby specjalnie nie przeszkadza bo się dopasowuje do koloru buzi ale....zawsze jest ale )

W miarę upływu czasu będę dokumentowała na fotkach stan cery i spisywała uwagi.

Niestety nie mogę załadować zdjęć spróbuję odrobinę później jeszcze
Od lewej:
1 fotka: po lewej SF Mushroom po prawej Missha 21
3 fotka jak wyżej: od lewej SF , Missha
dzieki za to porownanie tych kremow, ja sie wlasnie waham pomiedzy SF a Missha, a powiedz ktory masz ten krem z Skin Food 1 czy 2? Wczesniej pisalam ze znalazlam na ich stronie ze sa dwa rodzaje tych kremow z grzybkiem 1 (radiant skin) i 2(natural skin), moja probka to byla dwojka, ale ciekawa jestem tez jedynki.
Larissa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 15:08   #915
MoccACaffE
Rozeznanie
 
Avatar MoccACaffE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: W pomieszczeniu pełnym kolorowych cieni ;)
Wiadomości: 535
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Właśnie to jest jedynka Niestety nie mogę porównać z #2, nie wiem jak się sprawuje i wygląda...moim pierwszym BB Cream'em była Missha 21 i przy niej na mojej buzi Mushroom o wiele lepiej się sprawuje tzn nie mam buraczka(choć jeszcze wcześnie na jakieś wielkie osądy o wyglądzie i leczniczych właściwościach). Chętnie bym spróbowała #2 gdybym miała możliwość.
Mam jeszcze ochotę wypróbować Lioele, Dziewczyny sporo o tym BB Creamie piszą ale boję się, że za różowo będzie, a ja szukam czegoś zółtego, brzoskwiniowego ..może nawet w kolorze złota.

Hm, odnoszę dziwne wrażenie, że ten Mushroomek#1 będzie w przypływie nadczynności naczynek robił na buzi małchewkę.

Edytowane przez MoccACaffE
Czas edycji: 2010-09-17 o 15:34
MoccACaffE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 16:19   #916
Inoue072
Przyczajenie
 
Avatar Inoue072
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez panna_antonina Pokaż wiadomość
Ja używam kremu BB Lioele
Mogłabyś napisać od którego sprzedawcy kupiłaś, jeśli na ebay'u, a jeśli nie to gdzie? Też chciałabym Lioele, upatrzyłam tu, ale nie ma 100% pozytywów... wprawdzie to tylko 3 negatywne opinie, na cale mnóstwo pozytywnych, ale jednak...
Inoue072 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 16:53   #917
Shilpa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Singapur
Wiadomości: 527
Wyślij wiadomość przez ICQ do Shilpa
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Inoue072 Pokaż wiadomość
Mogłabyś napisać od którego sprzedawcy kupiłaś, jeśli na ebay'u, a jeśli nie to gdzie? Też chciałabym Lioele, upatrzyłam tu, ale nie ma 100% pozytywów... wprawdzie to tylko 3 negatywne opinie, na cale mnóstwo pozytywnych, ale jednak...
Ja mam do Lioele mieszane uczucia - uwielbiam jego właściwości pielęgnacyjne (to naprawdę ratunek dla mojej cery!), dobre krycie, naturalne wykończenie... Ale z drugiej strony kolor trochę u mnie nie pasuje (mogę spokojnie w nim chodzić, ale to nie ta sama jakość co idealnie dopasowany Skin79), trzeba się bardziej napracować, żeby go nałożyć, trochę potrafi wyglądać "zbyt idealnie"...

W sumie polecam, jeśli ktoś ma na prawdę problemy z wypryskami, trądzikiem, naczynkami i nie jest zbyt blady. Skin79 może ładnie wygląda, ale to Lioele ma właściwości leczące w moich doświadczeniach.
__________________
Twitter
Shilpa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 17:21   #918
Mex33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Janów Lubelski
Wiadomości: 40
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Lioele występuje tylko w 1 kolorze?
Mex33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 18:50   #919
Inoue072
Przyczajenie
 
Avatar Inoue072
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 14
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Wybrałam Lioele właśnie ze względu na lecznicze właściwości. Moja cera ostatnio wygląda jakby tajfun po niej przeszedł, czyli odezwały się wypryski i naczynka właśnie, dotąd ładnie uśpione przez różne kremy apteczne. Przestałam używać podkładu nawet.
Ogólnie mam bladą cerę, ale teraz po lecie jestem "opalona", więc myślę, że z kolorem nie powinno być problemu. Oczywiście to, że jestem "opalona" tylko ja widzę, bo dla innych wciąż mam jasną skórę
Inoue072 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-17, 20:39   #920
ivana
Raczkowanie
 
Avatar ivana
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 227
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez panna_antonina Pokaż wiadomość
Ja używam kremu BB Lioele - piszę moje doświadczenia, może się komuś przydadzą:
mam cerę mieszaną, suchy nos, świecące czoło, skłonność do wyprysków i zapychające się wszystkim pory. Kremu Lioele używam od 2 tygodni. Skóra jest nie do poznania - nawilżona, gładka, bez wyprysków i zapchanych porów od tych 2 tygodni. Krycie jest naturalne, ale doskonałe - przykrywa blizny po starych wypryskach.
Jedyne, co mi przeszkadza to to, że po godzinie zaczynam się świecić (choć skóra nie przetłuszcza się już nawet na czole i brodzie), więc muszę używać dużo pudru matującego. Makijaż trzyma się na bb Lioele bardzo długo.
Dla porównania napiszę, że moja mama używa BB Misha Vita nawilżającego (taki w złotym opakowaniu) i twierdzi, że mój Lioele jest lepszy, bo ma właśnie mocniejsze, a jednocześnie naturalne krycie.
A o którym Lioele piszesz?
ivana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 22:44   #921
justkax3
Rozeznanie
 
Avatar justkax3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 636
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Wiedziałam, że nie może być tak pięknie ;p po 2 tyg stosowania Missha mnie zapchała ;/. Zastanawiam się, czy nie dać Lioele drugiej szansy. Czekam na SkinFooda z grzybkiem
justkax3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-17, 23:55   #922
catarsis
Zadomowienie
 
Avatar catarsis
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 200
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Hej dziewczyny,
mam pytanko - czy gdyby któraś z was zamawiała grzybkowego SkinFooda (#1), mogłabym przyłączyć się do zamówienia?
bo niestety póki co nie mam możliwości robienia zakupów przez ebay
__________________
„Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.”
catarsis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 12:20   #923
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

po kilku dniach aplikacji golda i pinka mam - jak na razie - następujące obserwacje: moja cera ma problemy z : nadmiernym sebum (w ciągu dnia zawsze się świeciłam - mniej lub bardziej, ale się świeciłam), rozszerzonymi porami i drobnymi przebarwieniami. Do tej pory krem pod podkład był niemożliwy do zastosowania świeciłam sie - bez względu na to jaki to był krem - jak księżyc. Teraz wiem, że pod oba mogę (muszę) nałożyć krem nawilżający bez filtrów i jest ok. Kremy ładnie wyrównują koloryt, nie świece sie w ciągu dnia.
Krycie jest ok (nie mam na twarzy przebarwień), na twarzy nie ma maski (teraz widzę różnicę między BB a np. Revlon Colorstay, który chyba komuś oddam), ale po ok 5-6 godzinach raczej makijaż wymagał poprawek (krycie nie było satysfakcjonujące).
z czasem napisze więcej i wstawię foty.
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 13:50   #924
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, mogę prosić o linka do sklepu z którego zamawiacie bo się nie mogę dokopac do niego
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 15:40   #925
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

http://www.koreabb.com.sg/

albo ebay
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 16:24   #926
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Dzięki
boziu ile tam jest różnych opcji
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 16:28   #927
Kinaa1
Wtajemniczenie
 
Avatar Kinaa1
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 595
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dzięki
boziu ile tam jest różnych opcji
uzbrój się w cierpliwość
__________________

Autorka zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny
Kinaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:37   #928
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mogę prosić o linka do sklepu z którego zamawiacie bo się nie mogę dokopac do niego
Cześć Viki .
Uważaj, to strasznie wciąga...

Dostałam dzisiaj 5 szt Skin79 Pink, poproszę o adresy
Na Iope/Mamonde jeszcze czekam.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-18, 20:50   #929
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Przeczytałam wątek i nie mogłam się powstrzymać... zamówiłam Misshę z ebaya Czekam jeszcze, żeby kasa mi wpłyneła na paypala i zamówię jeszcze jakieś próbki! Najchętniej wszystko bym przetestowała! Pewnie się zawiodę i tak, jak na więkoszści "hitów" kosmetycznych, no ale co tam, ważne, że radość z zamawiania, otrzymania paczki i testowania będzie
Chętnie też podłączę się pod wspólne zamawianie próbek
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-19, 12:21   #930
D-Girl
Przyczajenie
 
Avatar D-Girl
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2
GG do D-Girl Send a message via Skype™ to D-Girl
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

http://lotuspalace.blogspot.com/2008...omparison.html

http://lotuspalace.blogspot.com/2008...arison-ii.html

na tych 2 linkach jest porównanie łącznie 17 różnych BB Cream'ów może się komuś przyda
__________________
"You miss 100% of the shots you never take."
D-Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.