Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 14:02   #1741
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dome- za herbatki dziękuje. Ciesze sie że juz zaraz bedziesz sie cosmelanić. Domciu hren z oczami niech puchną, nie bedziesz widziała tego najgorszego, a jak wszystko przeminie to ujrzysz swoje pieeekmne lico i pieekne oczka bez zmarszczek.
Dopiero bedziesz miała widok achhh.


Mylda- jak zrobisz maklijaz przed zabiegiem to z cosmelanem Ci wszystko opdpadnie tzn. złuszczy sie. Cosmitki mają racje rób makijaż trawały po zabiegu.


Kochane a co tu tak spokojnie dzisiaj.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:21   #1742
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny-dobra wiadomosc!!! Na mazidłach pojawil sie olej Tamanu! Pisałyscie o nim ze jest naturalnym filtrem http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nu#post8202600

Biorę sie za zamówienie
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 14:51   #1743
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez madziusia777 Pokaż wiadomość

Mylda- jak zrobisz maklijaz przed zabiegiem to z cosmelanem Ci wszystko opdpadnie tzn. złuszczy sie. Cosmitki mają racje rób makijaż trawały po zabiegu.
Kochane a co tu tak spokojnie dzisiaj.
Madziusiu, kieckę szyj bo gotową w tym rozmiarze kupić to zaiste cud. I nie stresuj sie Królewno bo złość piękności szkodzi. A jakby co... to zawsze można sprzed ołtarza jak Cassattka zwiać

Odwołajcie to co powiedziałyście i to szybko . Żaden makijaż permanentny mi nie zejdzie
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:21   #1744
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Momencik ladys!!!!!!! Ominelo mnie cos???domciu bedzie sie zaraz cosmelanic,juz zaraz??????????
mylda jak bedziesz po cosmelanie sie tatuowac,to musisz 4-5 miesiecy odczekac.I bierz wczesniej tabletki na opryszczke.KONIOECZNIE
Angi a jak tam Twoje cosmelanskie plany? Dasz rade sama wymieszac?
madziusiu dziewczyny maja racje,szukaj krawcowej Ty kurdupelku i sie nie stresuj-to zle wplywa na urode.Pryszczy jakis mozesz z nerwow dostac
Wypij malinowke
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:24   #1745
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Buczuś a gdzieś Ty wyczytała, że Dome ...już... i teraz?
Buczuś zdradź swoją polską listę zakupów, może odgapię troszku.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 15:47   #1746
madziusia777
Zadomowienie
 
Avatar madziusia777
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 1 210
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
Momencik ladys!!!!!!! Ominelo mnie cos???domciu bedzie sie zaraz cosmelanic,juz zaraz??????????
mylda jak bedziesz po cosmelanie sie tatuowac,to musisz 4-5 miesiecy odczekac.I bierz wczesniej tabletki na opryszczke.KONIOECZNIE
Angi a jak tam Twoje cosmelanskie plany? Dasz rade sama wymieszac?
madziusiu dziewczyny maja racje,szukaj krawcowej Ty kurdupelku i sie nie stresuj-to zle wplywa na urode.Pryszczy jakis mozesz z nerwow dostac
Wypij malinowke
Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Madziusiu, kieckę szyj bo gotową w tym rozmiarze kupić to zaiste cud. I nie stresuj sie Królewno bo złość piękności szkodzi. A jakby co... to zawsze można sprzed ołtarza jak Cassattka zwiać

Odwołajcie to co powiedziałyście i to szybko . Żaden makijaż permanentny mi nie zejdzie
........ no tak bez krawcowej i przerobek sie nie obejdzie
Buczka - malinówka mnie odstresowuje ale wiecie czym to groziiii....
zamiat do ślubu to do klubu "AA".
Wogole odstawiłam tabletki, stres i boje sie że mi sie cera popsuje. Mam cosmelan i dużo sie cosmelanie ale żeby hormony nie nawaliły bo to dopiero byłaby załamka.
madziusia777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 16:19   #1747
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Buczuś a gdzieś Ty wyczytała, że Dome ...już... i teraz?
Buczuś zdradź swoją polską listę zakupów, może odgapię troszku.
no madziusia napisal wyzej!!! A co ??? nie mazie sie dzisiaj?
Pozniej podam Ci moja lista,ona tez odgapiona od innych dziewczyn
lece cos do jedzenia kupic
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 16:53   #1748
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
witam mam problem otóż zauwazyłam lekki nawrót plam nie wiem co robić .Czy grubiej i częściej cos2 czy maska znowu...
Witam cosmitki.Ale się tu dzieje...Ane ile jesteś po masce?Może nie używałaś cos 2?napisz dokładnie to się coś wymyśli. Domci a ty cosmelanisz twarz i szyję?Kurcze czemu ja szyi nie zrobiłam.
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 17:03   #1749
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Witajcie Kochane.Z nowym rokiem szkolnym doszło mi wiele obowiązków .Podczytuję was reguralnie ale niesty nie mam czasu się wypowiedzieć ani przylać ivonako

Ivonako przejrzałaś mnie Wysmarowałam się cosmelanem od stóp do głów a teraz szpanuję golizną Domcia ma w planie szyję ,dekold i ręce to na taaaaakie nogi nie ma szans. Wszystkie włosy wypadły mi z wrażenia ...z nóg oczywiście
Prosiłyście mnie więc zamieszczam zdjęcie sprzed kuracji i po.Chociaż efekty są spektakularne to nie jestem zadowolnona z obecnego wyglądu.Masima walczy z burakiem a ja jestem blada jak gejsza .Wysmarowana cosmelanem i filtrem świecę się niemiłosiernie a wczoraj przy tym upale czułam jak pot spływa ze mnie ciurkiem.....a tu jeszcze trzeba się dosmarowywać .Korci mnie by przypudrowac twarz kolorowym puderkiem.Powstrzymuję się ostatkiem sił.
Masima jak ty radzisz sobie z bez makijazu.Czy podrujesz czymś twarz?Kupiłam ten filt cien ,ale po nim też się świecę .Niedługo przechodzę na stosowanie cos 1xdziennie i zastanawiam się co dalej ? Jaką częstotliwość radzi twoja lekarka?

Muszę spadać ...ale wrócę
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 17:11   #1750
ane120
Zadomowienie
 
Avatar ane120
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 234
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

jestem prawie 3 miesiące po zabiegu a cos2 mażę się cały czas na noc.Nawet po dwóch tyg .w Egipcie nic mi nie wylazło,czemu teraz ?Wczoraj na noc posmarowałam się grubiej zrobie tak przez kilka dni i zobaczymy.
ane120 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 17:39   #1751
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny-dobra wiadomosc!!! Na mazidłach pojawil sie olej Tamanu! Pisałyscie o nim ze jest naturalnym filtrem http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nu#post8202600

Biorę sie za zamówienie
Angi czy ten TAMANU ma taki filtry jaK krem z 50??? można go używać zamiast 50? i ile za te cudeńko?

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
Dziewczyny-dobra wiadomosc!!! Na mazidłach pojawil sie olej Tamanu! Pisałyscie o nim ze jest naturalnym filtrem http://www.wizaz.pl/forum/showthread...nu#post8202600

Biorę sie za zamówienie
Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
jestem prawie 3 miesiące po zabiegu a cos2 mażę się cały czas na noc.Nawet po dwóch tyg .w Egipcie nic mi nie wylazło,czemu teraz ?Wczoraj na noc posmarowałam się grubiej zrobie tak przez kilka dni i zobaczymy.
Kurcze,to rzeczywiście straszne .może i mnie dopadnie w grudniu( po 3 m-ce).Chyba spróbowałabym 2x dziennie przez 2 tyg.zwiększając dawkę cos skóra zareaguje.Trzymam kciuki ,pisz na bierząco.Przejrzę wcześniejsze wątki może ktoś też tak miał.A ilu letnie miałaś plamy i którego dnia po masce ci zeszły?To może mieć znaczenie

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-09 o 08:33 Powód: post pod postem
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 18:24   #1752
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane.Z nowym rokiem szkolnym doszło mi wiele obowiązków .Podczytuję was reguralnie ale niesty nie mam czasu się wypowiedzieć ani przylać ivonako

Ivonako przejrzałaś mnie Wysmarowałam się cosmelanem od stóp do głów a teraz szpanuję golizną Domcia ma w planie szyję ,dekold i ręce to na taaaaakie nogi nie ma szans. Wszystkie włosy wypadły mi z wrażenia ...z nóg oczywiście
Prosiłyście mnie więc zamieszczam zdjęcie sprzed kuracji i po.Chociaż efekty są spektakularne to nie jestem zadowolnona z obecnego wyglądu.Masima walczy z burakiem a ja jestem blada jak gejsza .Wysmarowana cosmelanem i filtrem świecę się niemiłosiernie a wczoraj przy tym upale czułam jak pot spływa ze mnie ciurkiem.....a tu jeszcze trzeba się dosmarowywać .Korci mnie by przypudrowac twarz kolorowym puderkiem.Powstrzymuję się ostatkiem sił.
Masima jak ty radzisz sobie z bez makijazu.Czy podrujesz czymś twarz?Kupiłam ten filt cien ,ale po nim też się świecę .Niedługo przechodzę na stosowanie cos 1xdziennie i zastanawiam się co dalej ? Jaką częstotliwość radzi twoja lekarka?

Muszę spadać ...ale wrócę
Megi-chyba się spóźniłam na Twoje zdjęcia z przed i po kuracji
Ale widziałam te z nogami do samego nieba! teraz już wiem o co chodziło z tym cos na nogach
Jaki kupiłaś filtr? ja to nie moge nigdzie dostać Klorane
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 18:43   #1753
ivonako
Zadomowienie
 
Avatar ivonako
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 679
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Podczytuję was reguralnie ale niesty nie mam czasu się wypowiedzieć ani przylać ivonako
Megi tak mi rób , tak mi dobrze

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
Ivonako przejrzałaś mnie Wysmarowałam się cosmelanem od stóp do głów a teraz szpanuję golizną Domcia ma w planie szyję ,dekold i ręce to na taaaaakie nogi nie ma szans. Wszystkie włosy wypadły mi z wrażenia ...z nóg oczywiście

Domcia
słyszałaś.... słyszałaś.... Ty nie będziesz miała taaaakich nóg Smaruj nogi i pokaz jej jak nooooogi wyglądają

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
no madziusia napisal wyzej!!! A co ??? nie mazie sie dzisiaj?
E... Madziusi to trzeba wybaczyć, ona coś tu pomieszała, wiesz... stres.


KAMILIA Jak tam Kazik - pozwolił Wam wypocząć? Jak buźka?

Mikaam - klorane to chyba nie dostaniesz, avene trochę łatwiej.
ivonako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:00   #1754
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Alio Alio - jestem
Kazik cudny , mój TZ cuuuuuuudny . No, po prostu komplecik . tylko ten upał tak nas powalił, że zamiast chodzić, to zwiedziliśmy wąwozy jakimś wojskowym gazikiem.
I - uwaga , zapomniałam wziąć ze sobą lusterko i malowalam się w lustereczku puderniczki. To wielka zmiana, bo do tej pory musiałam dokładnie zamalowywać moje niedoskonałości, czyli - dokłdnie całą twarz. a teraz oczy , usta i puder transp. na filt i FINITO. To tak, jakbym miała mój urlopik o cale , ja wiem ?, trzy godziny dłużyszy ?
Buczuś - ten chirurg ginekolog to jaki miał być - trzeźwy ? Jak on pół życia teraz spędza między nogami ? chłopina musi jakoś odreagowac. Wyobraź sobie jego kumple o całowaniu i takie tam z tych rejonów, a on co ? Że wargi skraca ? Te wargi ? Toć on impotencji może sę już nabawił I skoro do macierzy przybywasz, to podaję Ci jeszcze jeden tami, dobry kosmetyk - Bielenda serum wygładzajace okolice ust. Sexy look ( mmmm...). W tym sądwa kremy - drugi trochę szczypie, ale usta sa po nich takie sexy.... polecam Ci rozświetlacz Sephory ,ale to pewnie i u niema kupisz.
I patrz, Buczuś - mnie nic po tym ROC nie czerwienieje .A smaruję się codziennie wieczorem. Jakas słonica bruboskóna jestem czy co ?

Domuś
-Żono - oczka już ok ? Dobrze przeczytałm, że w tę sobotę lecisz w cos - melan ? Oj, będzie się działo

Megi - taaaak sie cieszę, że się cieszysz swoją odzyskaną i zasłużoną urodą
Dziewczynki - wszystkie , któe jesteście w naszym forum , absolutnie cosmicznym , jak ja się cieszę, że moge znowu do Was wrócić. I że mam do kogo wracać !

I widzę, że urocza L_V też lubi do nas zaglądać. Pewnie - ciagnie fajnych do fajnych
Plamki kochane - postanowiłm kupić sobie poder - podkład mineralny. Który polecacie ? Problem w tym, że ja mam bardzo jasną i chłodą karnację, a mam wrażenie, że te pudry to same takie ciemne i opalone, lub żółte, są ?
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:04   #1755
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Megi tak mi rób , tak mi dobrze



Domcia
słyszałaś.... słyszałaś.... Ty nie będziesz miała taaaakich nóg Smaruj nogi i pokaz jej jak nooooogi wyglądają



E... Madziusi to trzeba wybaczyć, ona coś tu pomieszała, wiesz... stres.


KAMILIA Jak tam Kazik - pozwolił Wam wypocząć? Jak buźka?

Mikaam - klorane to chyba nie dostaniesz, avene trochę łatwiej.
Ivonako-Siostrzyczko - Buźka ok Nadal problemem jest tylko zarost.... TZ -a. Zawsze to był problem, nawet dwie godziny po goleniu, ale teraz to już masakra.
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:10   #1756
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Megi-chyba się spóźniłam na Twoje zdjęcia z przed i po kuracji
Ale widziałam te z nogami do samego nieba! teraz już wiem o co chodziło z tym cos na nogach
Jaki kupiłaś filtr? ja to nie moge nigdzie dostać Klorane

mikaam nie spóźniłaś się.Po prostu zapomniałam załadować Jedno sprzed już jest ,z tym po mam problem Uzywalam avene a dzisiaj spróbowałam wychwalany na forum cien.Z żadnego nie jestem zadowolona i muszę szukać dalej
Nie wiedziałam,że moje nogi zrobią taką furorę Myślałam,że buty wam się spodobają
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:21   #1757
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Hej dziewczyny ,właśnie przeleciałam wątek o cos z 2007-chciełam się dowiedzieć czy te plamiska wracają po dłuższym okresie,ale żeby to przeczytać musiałaby siedzieć do rana.Czy któraś z was stosowała cos np we wrześniu 2007???Jak fajnie byłoby wiedzieć co się przeszło z cos przez rok.PS A co z tym sokiem z buraków ????Czy od tego naprawdę znikają plamy?????Buraki 1kg -5zł cos 1 kuracja 1500
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:38   #1758
buczacza
Zakorzenienie
 
Avatar buczacza
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: quasar (wioska mi sie znudzila)
Wiadomości: 4 054
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,właśnie przeleciałam wątek o cos z 2007-chciełam się dowiedzieć czy te plamiska wracają po dłuższym okresie,ale żeby to przeczytać musiałaby siedzieć do rana.Czy któraś z was stosowała cos np we wrześniu 2007???Jak fajnie byłoby wiedzieć co się przeszło z cos przez rok.PS A co z tym sokiem z buraków ????Czy od tego naprawdę znikają plamy?????Buraki 1kg -5zł cos 1 kuracja 1500
No to kup kochanie za 1500zl burakow i rob soczki,na zdrowie!!!!.
Zapomnij,odpusc sobie buraki

kamilciu fajnie,ze wrocilasZapisze sobie Bielenda na karteczce
__________________
Zastanow sie dobrze o czym marzysz,bo moze sie spelnic
buczacza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:40   #1759
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Cytat:
Napisane przez castrol Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ,właśnie przeleciałam wątek o cos z 2007-chciełam się dowiedzieć czy te plamiska wracają po dłuższym okresie,ale żeby to przeczytać musiałaby siedzieć do rana.Czy któraś z was stosowała cos np we wrześniu 2007???Jak fajnie byłoby wiedzieć co się przeszło z cos przez rok.PS A co z tym sokiem z buraków ????Czy od tego naprawdę znikają plamy?????Buraki 1kg -5zł cos 1 kuracja 1500
wiesz, ja nawet próbowałam przez parę dni te buraki w siebie wlewać i nie dało się - watroba od tej surowizny mi wysiadła. Poza tym, warto wtedy używać buraki z jakiegoś dobrego "chowu", bo wszystko co spod ziemi cudnie łapie wszystkie metale cieżkie itd. . W sumie to od nich mogła mi wysiąść wątroba, ale nie mam dostępu do ekologicznej uprawy, a z drugiej strony te z ekologicznej tez swoje pewnie kosztują. Nie wiem, czy 5 zł

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No to kup kochanie za 1500zl burakow i rob soczki,na zdrowie!!!!.
Zapomnij,odpusc sobie buraki

kamilciu fajnie,ze wrocilasZapisze sobie Bielenda na karteczce
i podkreśl wężykiem

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2008-09-09 o 08:32 Powód: post pod postem
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-08, 19:46   #1760
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Megi72 Pokaż wiadomość
mikaam nie spóźniłaś się.Po prostu zapomniałam załadować Jedno sprzed już jest ,z tym po mam problem Uzywalam avene a dzisiaj spróbowałam wychwalany na forum cien.Z żadnego nie jestem zadowolona i muszę szukać dalej
Nie wiedziałam,że moje nogi zrobią taką furorę Myślałam,że buty wam się spodobają

No to nas zrobiłaś w bambucho z tymi zdjęciami
Moje przebarwienia są bardzo podobne do Twoich.Czekam na te po kuracji,jestem strasznie ciekawa efektów
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 19:54   #1761
castrol
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 302
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez buczacza Pokaż wiadomość
No to kup kochanie za 1500zl burakow i rob soczki,na zdrowie!!!!.
Zapomnij,odpusc sobie buraki

kamilciu fajnie,ze wrocilasZapisze sobie Bielenda na karteczce
Brrrrryy! Aż słabo od tamtych nowinek,piły sok z buraków a metodę miały inną na maskę-Nakładały 3x w tygodniowych odstępach a cos 2 póżniej.A może to lepiej.Dziewczyny czy któraś maiła maskę rok temu proszę niech się ujawni i opowie o wszystkim-Będzie moim GURUBuczacza a ty buraki piłas?,że każesz odpuszczać
castrol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:20   #1762
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ivonako Pokaż wiadomość
Witaj Buczuś. Namotałam trochę przed chwilą z edycjami itp. Buczuś kiedy wyjeżdżasz do Polanda i kiedy wracasz?



Masimka a te cuda zewnętrzne to ile po masce? Kiedy to stosować? Masz oba? Drogie te specyfiki?

Stosować już teraz, po masce dwa tygodnie. Nie są drogie. Te do smarowania po 20 zł, a tabletki 18.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:21   #1763
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Jaaaaaaaaaaaaaaany jak ja Was wszystkie muszę kochać jeśli pomiędzy zwrotkami ...: Śpij Syneczku mój malutki zaśnij, zaśnij już. Ja Cię będę kołysała a Ty oczka zmruż"... albo klepie na laptopie, albo czytam Wasze zaległe posty Moja kama wrociła
Ivones: ja nawet przy Megi moich kończyn nie wyciągnę... nawet po cosmelanie. Dodzisisaj nie pamiętam za cholere jakie miła buty, za to nie zapomnę JEJ WYWALONYCH W KOSMOS .... N Ó G !!! buczka: będziesz miała taką listę kosmetyków, ze w końcu zadzwonisz z Południa by po Ciebie przyjechać ( moj TŻ ma kombi ) madziulka, a może ja Ci tą kieckę uszyje castrolek: zostaw w spokoju ten cholerny sok z buraków, jeszcze się rozchorujesz... lepiej pić malinowkę madziuli i buczki andzia wynalazła jakiś nowy cud z mazideł, ja znowu kupię i znowu spuchną mi gały i wyją na zewnątrz masimka: już masz część gehenny cosmelanowej za sobą... teraz tylko z dnia na dzień jesteś piękniejsza...
Gdyby nie brak caski - TO BYŁABY FAMILIA CAŁĄ
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:28   #1764
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez dome Pokaż wiadomość
Jaaaaaaaaaaaaaaany jak ja Was wszystkie muszę kochać jeśli pomiędzy zwrotkami ...: Śpij Syneczku mój malutki zaśnij, zaśnij już. Ja Cię będę kołysała a Ty oczka zmruż"... albo klepie na laptopie, albo czytam Wasze zaległe posty Moja kama wrociła
Ivones: ja nawet przy Megi moich kończyn nie wyciągnę... nawet po cosmelanie buczka: będziesz miała taką listę kosmetyków, ze w końcu zadzwonisz z Południa by po Ciebie przyjechać ( moj TŻ ma kombi ) madziulka, a może ja Ci tą kieckę uszyje castrolek: zostaw w spokoju ten cholerny sok z buraków, jeszcze się rozchorujesz... lepiej pić malinowkę madziuli i buczki andzia wynalazła jakiś nowy cud z mazideł, ja znowu kupię i znowu spochną mi gały i wyją na zewnątrz masimka: już masz część gehenny cosmelanowej za sobą... teraz tylko z dnia na dzień jesteś piękniejsza...
Gdyby nie brak caski - TO BYŁABY FAMILIA CAŁĄ
No dziękuję bardzo! A mnie to co? Koza w..???? Co mam zrobić żeby do rodziny należeć? No co? cosmelan na nogi położyć? malinówke zrobić? Kto mnie adoptuje?
O ja nieszczęśliwa! idę się upić!
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:40   #1765
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
No dziękuję bardzo! A mnie to co? Koza w..???? Co mam zrobić żeby do rodziny należeć? No co? cosmelan na nogi położyć? malinówke zrobić? Kto mnie adoptuje?
O ja nieszczęśliwa! idę się upić!
Mikaam - słuszny gniew Twój moje dziecko - to wybieraj - chcesz być moją córcią czy synkiem? Od razu uświadamiam, ze większą wprawę mam z synkami, ale zawsze ,marzyłam o czystej , małej dziewczynce

Mikaam - i nie pij sama - podziel się z rodziną
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:50   #1766
mikaam
Raczkowanie
 
Avatar mikaam
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 91
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez kamilia Pokaż wiadomość
Mikaam - słuszny gniew Twój moje dziecko - to wybieraj - chcesz być moją córcią czy synkiem? Od razu uświadamiam, ze większą wprawę mam z synkami, ale zawsze ,marzyłam o czystej , małej dziewczynce
Mogę być córką
mikaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:54   #1767
dome
Zadomowienie
 
Avatar dome
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stajnia
Wiadomości: 1 652
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
No dziękuję bardzo! A mnie to co? Koza w..???? Co mam zrobić żeby do rodziny należeć? No co? cosmelan na nogi położyć? malinówke zrobić? Kto mnie adoptuje?
O ja nieszczęśliwa! idę się upić!
A czytałaś mikula początek postu ??????????????????????
...skąd ja ma wiedzieć, że Ty do Rodziny chcesz... ??? A może jak bym coś powiedziała to Ty być mnie zwymyślała i do dupy nabiła

Mikuś I love You ... tylko nie wiedziałam, czy ... byś chciała co bym ja Ciebie I love You
__________________

dome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 20:57   #1768
Masima
Zadomowienie
 
Avatar Masima
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 220
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez ane120 Pokaż wiadomość
jestem prawie 3 miesiące po zabiegu a cos2 mażę się cały czas na noc.Nawet po dwóch tyg .w Egipcie nic mi nie wylazło,czemu teraz ?Wczoraj na noc posmarowałam się grubiej zrobie tak przez kilka dni i zobaczymy.
Jak to możliwe ? To potworne przecież



Megi jakoś sobie radze bez makijażu, tuszu jedynie używam na rzęsy. Nie pudruje sie bo za wcześnie jeszcze.
Masima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:03   #1769
Megi72
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wenus
Wiadomości: 1 012
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Dziewczyny wymiękam .....mój internet wlecze się jak ślimak .Dla zainteresowanych umieściłam zdjęcia.Jutro nadrobię zaleglości.

mikaam witaj w rodzinie
Megi72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-08, 21:07   #1770
kamilia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 458
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez mikaam Pokaż wiadomość
Mogę być córką
Córciu - I nie oblej się ,kiedy będziesz piła te naleweczki. Boże, jaką ja będę dobrą mamusią dla Ciebie. Córciu - mama idzie już spać wiesz, w tym wieku ...
kamilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.