Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2003-02-26, 14:13   #1
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Arrow

Nieaktualne ogłoszenia, prośby o pomoc/o podpisy, informacje z sieci - WĄTEK ZBIORCZY


Zbiorczy wątek dla ogłoszeń nieaktualnych lub z brakiem nowych informacji nt. zwierzaka do adopcji. (przyp. mod.)

Dziewczyny, sorki, ze mnie nie ma..nawał pracy..prosze, przeczytajcie tekst ponizej i looknijcie na foty..załamałam sie..sama nie moge sie nim zaopiekowac, bo własciciel mieszkania, które wynajmujemy zgodzil sie tylko na kotka-->Finia..

Cholernie Was lubie i mam nadzieje, ze moze Wy, albo ktos ze znajomych..albo nie wiem kto, ale inaczej sie pochlastam, albo wyprowadze z chaty na Dworzec Centralny, ale psiaka wezme...

Wasza Ola.

Ps.Wleze wieczorkiem [img]icons/icon40.gif[/img] ryczec mi sei chce, jak to oglądam i czytam... [img]icons/icon9.gif[/img]

cyt.

" Drodzy!
Ktos wyrzucil suczke z dwoma szczeniakami w zime, na mroz. Jeden ze szczeniakow, ktory przezyl zostal przygarniety na wsi przez gospodarzy. Niestety spi na zewnatrz i zywi sie resztkami. Jest to najprawdopodobniej rasowy Mastiff Neapolitano. Z powodu zlej diety ma klopoty z prawidlowym rozwojem. Takie psy z reszta nie sa przyzwyczjone do zimnego klimatu, wiec trzeba mu jak najszybciej znalezc dom. Weterynarz ogladal psa i stwierdzil ze chociaz piesek nie moze na razie prawidlowo stanac na przednich lakach to przy czulej opiece, cieple, podawaniu witamin i masowaniu lap mozna go calkowicie wyleczyc. Mastiffy sa bardzo przyjacielskimi i oddanymi wlascicielowi psami.
Rozeslijcie ta wiadomosc do waszych znajomych, moze ktos go przygarnie. Szczeniak ma teraz 6 miesiecy.

Dokladne informacje: Bozena Szepietowska 0-601 88 20 04 (można się na nas powoływać) Danusia & Paweł.

ps2.tekst & zdjecia są z listy dyskusyjnej w mojej pracy, wiec wiarygodne.

plosiem Was..zobaczcie jakie on ma łapki..zmykam, bo musze..papa..
__________________
Nie cierpię zimy

Edytowane przez Laura2112
Czas edycji: 2009-03-04 o 00:59
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 14:15   #2
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pieseczek :(( brak zdjec- zło ?

Zło kochany, fotki pieseczka mi sie nie wkleiły - wysle na Twojego e-maila, a Ty wklej prosze ..

dzieki [img]icons/icon29.gif[/img] pap
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 14:35   #3
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: pieseczek :((

[img]icons/icon9.gif[/img] buuu
wierze ze znajdzie sie ktos kto bedzie mogl zapewnic psiakowi dobra opieke i cieply kat. Ja obecnie nie moge.. chociaz bardzo bym chciala. Nie mieszkam w domu.. tylko w akademiku i to jeszcze "na lewo"
Serce mi sie kraje jak slysze o takich przypadkach. Tych co wyrzucaja psy i zostawiaja je bez opieki powinni wysylac na dozywotnie roboty do kamieniolomow.
pozdrawiam
[img]icons/icon40.gif[/img]
xanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 14:58   #4
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: pieseczek - zdjecia

Olu

Zdjecia w zalaczeniu.

W okienku zalaczania zdjec masz wyraznie napisane:
Zdjęcie do załączenia do mojej wiadomości:
(Plik .jpg lub .gif o wadze max. do 100 KB)


A Twoje zdjecia maja rozszerzenie bmp i waza po 800-900 KB...

[img]icons/icon35.gif[/img]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1piesek1.jpg (22,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1piesek2.jpg (15,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1piesek3.jpg (17,7 KB, 7 załadowań)
Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 15:04   #5
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pieseczek - zdjecia/zlo

[img]icons/icon29.gif[/img] dziekuje zło..

nie badz na mnie zły, ze nie doczytałam..byłam tak przygnebiona jego losem, ze nie patrzyłam,co jak i w ogole..sorki za kłopot..dziekuje..
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 15:06   #6
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: pieseczek :((

a w jakim mieście mieszka ten piesek?
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 15:10   #7
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pieseczek :((

sadze, ze to gdzies pod Warszawą alinko..

..ide do domku, na szczescie juz po pracy..ale mam dzis dzien..leee..[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-02-26, 15:11   #8
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomości: 9 023
Re: pieseczek :(( brak zdjec- zło ?

biedny piesek [img]icons/icon9.gif[/img]

ja nie mogę [img]icons/icon9.gif[/img] mam w domu już jednego amstaffa a mieszkanko nie za duże.. niedługo się wyporwadzam od rodziców, ale mój Ukochany ma uczulenie na psy i pieką go oczy i skóra czerwienieje.. chyba bym go wykończyła takim zwierzakiem.
__________________
Naucz się zachowywać obojętność wobec fałszywych sądów o Tobie.
Bez takiej obojętności człowiek nie może być wolny.
Lew Mikołajewicz Tołstoj

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 15:53   #9
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: pieseczek :((

Ja mam już dwa pieski i mieszkanko 2 pokoje [img]icons/icon9.gif[/img], ale zaraz rozsyłam po znajomych [img]icons/1cmok.gif[/img]

Oluś jak znajdziesz czas, dzisiaj, jutro, zerknij na Babci prośbę w pytaniach do wizażystki, OK? Liczę na Ciebie [img]icons/1cmok.gif[/img]
Papapa
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 16:50   #10
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pieseczek/babcia:)

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Ja mam już dwa pieski i mieszkanko 2 pokoje [img]icons/icon9.gif[/img], ale zaraz rozsyłam po znajomych [img]icons/1cmok.gif[/img]
>
> Oluś jak znajdziesz czas, dzisiaj, jutro, zerknij na Babci prośbę w pytaniach do wizażystki, OK? Liczę na Ciebie [img]icons/1cmok.gif[/img]
> Papapa

wiem...Babus, wiem... [img]icons/icon9.gif[/img] moze ktos sei znajdzie..

zmieniajac ten smutny temat..

Babciu juz jestem w domku [img]icons/icon7.gif[/img] zjemy cos z Finią, troche posprzatamy i wkleimy Ci fotki [img]icons/icon7.gif[/img] znalazłam kilka [img]icons/icon7.gif[/img] fajne [img]icons/icon7.gif[/img] znaczy mi sie podobają, zobaczymy jak Tobie tylko daj nam godzinke, bo sie za soba steskniłysmy i musiamy sei poprzytulac, zjesc i przywitac godnie wracającego Tygrysa [img]icons/icon12.gif[/img] Nie zejdzie sie nam długo [img]icons/icon12.gif[/img] Ledwie zywe dopadniemy kompa i wkleimy Ci foty [img]icons/icon7.gif[/img]

Ps. Jak dla mnie blondzik, grzyweczka na bok, sredniej długosci- Twoja ostatnia fota > bomba ! [img]icons/icon7.gif[/img] dobra, dobra- spoko- znalazłam i krótkie, jakbys sei uparła [img]icons/icon7.gif[/img]

makijaz tez se Babcia zyczy ? [img]icons/icon7.gif[/img]

[img]icons/1list.gif[/img] [img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 17:03   #11
BabciaWeatherwax
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 5 504
Re: pieseczek/babcia:)

Piesek poleciał do wszystkich z książki adresowej, znanych i nieznanych, nawet do wyborczej i tvp najwyżej mnie zabiją... [img]icons/icon31.gif[/img]

Pokaż, co byś dla mnie widziała, ale uzględnij też ciemniejsze, bo blondzik już mnie nudzi zdziebko. [img]icons/icon34.gif[/img]

Makijażyk i owszem, ciekawa jestem... [img]icons/icon24.gif[/img]

Dorzucam jeszce Babcię bez okularków, to rzadki widok jest, bo kontakty mnie uczulają i często nie mogę.

[img]icons/1list.gif[/img] do Ciebie wysłany wrócił jako niedoręczony???

[img]icons/1cmok.gif[/img] i witaj Tygrysa gorąco. No tak ale Ty podobno wiesz, gdzie jest ów punkt [img]icons/icon12.gif[/img]

[img]icons/icon29.gif[/img]
__________________
liberalny
<tolerancyjny, nie stosujący przymusu, wolnościowy, nierygorystyczny>
(Słownik Języka Polskiego PWN)

Jędrek ma...

Forum techniczne dla katalogu kosmetyków
BabciaWeatherwax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-02-26, 17:44   #12
alinab
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 284
Re: pieseczek/babcia:)

Olu, wiesz, myślę że pieska na pewno któś przygarnie jest śliczny. Marzyłam kiedyś o Mastifo Neapolitano, gdy rozglądałam się za pieskami do kupienia. Niestety wtedy taki mastif kosztował ok. 2 1/2 tys. , a w Trójmieście nikt nie chciał sprzedać. Kupiłam więc szczeniaka amstafkę, wyglądał podobnie jak piesek ze zdjęć. Poza tym jego los wzruszył każdego, komu o tym powiedziałam. Mam tylko pytanie, czy piesek ma poważne problemy z chodzeniem [img]icons/icon21.gif[/img] , to może być pewną przeszkodą w zaadoptowaniu pieska, sama wiesz... Czy ci ludzie chca jakieś pieciążki za tego pieska, popytam jeszcze ludzi czy nie chcieliby pieska.
[img]icons/icon40.gif[/img]
alinab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 17:53   #13
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pieseczek/babcia:)

BabciaWeatherwax napisał(a):
> Piesek poleciał do wszystkich z książki adresowej, znanych i nieznanych, nawet do wyborczej i tvp najwyżej mnie zabiją... [img]icons/icon31.gif[/img]

jestes moją nadzieją Wiedzmo Kochana [img]icons/icon7.gif[/img] [img]icons/icon29.gif[/img] dziekuje

juz jestem [img]icons/icon7.gif[/img] nie chcialo nam sie jesc obiadu i zjadłysmy Kitekat (Finia), paczke ciastek (OLa) [img]icons/icon12.gif[/img] obiad dla Tygrysa w drodze [img]icons/icon12.gif[/img]znaczy- robi sei [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Pokaż, co byś dla mnie widziała, ale uzględnij też ciemniejsze, bo blondzik już mnie nudzi zdziebko. [img]icons/icon34.gif[/img]

bedą i ciemniejsze [img]icons/icon7.gif[/img]
>
> Makijażyk i owszem, ciekawa jestem... [img]icons/icon24.gif[/img]

sliczne to zdjatko bez patrzałek..ja bym Ci je troszke zmodyfikowała..zasłaniają za duzo buziaczka..pomyslimy i o patrzałkach Babciu ? [img]icons/icon7.gif[/img] ja tez sobie za m-c wymieniam, bo w tamtych juz mi sie zle spi [img]icons/icon12.gif[/img] serio [img]icons/icon7.gif[/img] nie nosze non-stop [img]icons/icon7.gif[/img] zakładam do łozka [img]icons/icon12.gif[/img] nee...to nei zboczenie ani nowy trick [img]icons/icon12.gif[/img] po prostu lubie ogladac tv jak zasypiam [img]icons/icon12.gif[/img] bo nudzą i sie twardo spi [img]icons/icon12.gif[/img]
>

> [img]icons/1list.gif[/img] do Ciebie wysłany wrócił jako niedoręczony???

nei dostałam mailika [img]icons/icon9.gif[/img]
>
> [img]icons/1cmok.gif[/img] i witaj Tygrysa gorąco. No tak ale Ty podobno wiesz, gdzie jest ów punkt [img]icons/icon12.gif[/img]

> tia [img]icons/icon7.gif[/img] Tygrys pomagał na trasie cyt. "jakiejs babie, bo sie rozkraczyła - autem [img]icons/icon12.gif[/img] i trzeba było ją holowac , a mi sei jej szkoda zrobilo .."

kobieca wrażliwosc + meski sexapil = za to go kocham [img]icons/icon12.gif[/img]

> [img]icons/icon29.gif[/img]

dobra, wklejamy foty [img]icons/1cmok.gif[/img] [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-02-26, 17:58   #14
Agentka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 2 084
Re: pieseczek/alinka..

alinko..wiem,ze pewnie z tymi łapkami byłby kłopot..do dzis nie moge sobie wybaczyc, ze nasz włascicel mieszkania sobie nie zyczy pieska..jakby miał nie wiadomo jakie salony..fme, fme, fme..[img]icons/icon12.gif[/img] ale jak lekarz mowił- odrobina miłosci, cierpliwosci, lekarstwa..i mysle, ze stanie na 4 łapkach..drugi psiak nie przezył zimy..nie sadze, zeby chcieli za niego jakies $$, w koncu go znalezli..i szukają dla niego domku..u dobrych ludzi..

dziekuje alinko, za nagłosnienie..[img]icons/1cmok.gif[/img]
__________________
Nie cierpię zimy
Agentka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-16, 20:39   #15
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((


Nie mogę na to patrzeć, ani o tym myśleć
To nie są ludzie!!!!!!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-16, 21:06   #16
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

O co chodzi???
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-16, 21:11   #17
KARINCIA
Raczkowanie
 
Avatar KARINCIA
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 335
GG do KARINCIA
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

Ja też byłam w szoku jak zobaczyłam jak te biedne świnki są męczone!!
Trzeba mieć serce z kamienia żeby robić taaakiee rzeczy!!!!!
KARINCIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-16, 21:33   #18
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

Dziewczyny. Właśnie na TVN było "Pod napięciem". Przełączyłam na chwilę. Patrzyłam 10 sekund. Dalej nie mogłam. Mam łzy w oczach.
To, co zobaczyłam... nie... na to nie ma słów.
Zobaczyłam, jak wyciągają wyczerpanego konia z jakiegoś wozu, za sznur, który przywiązali mu do szyji. Koń jeszcze żył - słaniał się na nogach. Wyciągali go na siłę. Od sznura miał zakrwawioną szyję.
Zobaczyłam leżącego konia w stajni. Żył, ale był żywym trupem. Próbował podnieść głowę, ale nie mógł. Obok leżał... odrąbany kawałek pyska konia.
Wcześniej w zapowiedziach: wiszące na sznurach za szyję świnki - kwiczące i wierzgające nogami i rzeźnicy podcinający im gardła. Świnki rażone na żywca prądem, lub wrzucane żywcem do wrzątku. Pełno krwi i kwiku.
A obok w chlewie - świnki czekające na rzeź... świnki o przerażonych oczach, patrzące jakoś tak rozumnie
A nie oglądałam wszystkiego. Oglądałam łącznie jakieś 15 sekund. I nie potrafię znaleźć słowa opisującego, jak się czuję, bo oburzona to nie to. Może przerażona? Wściekła? Rozżalona?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-16, 21:37   #19
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

Ja oglądałam tylko zapowiedź I to dla mnie wystarczyło Program - nie dla mnie
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-11-17, 02:30   #20
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

Nie moglam do konca przeczytac Twej wypowiedzi, watroba mi sie przewracala...
Kochane Wizazanki, ja m.in. przez naogladanie sie kiedys podobnych reportazy juz od 7 lat jestem wegetarianka. W pewnym momencie zdalam sobie sprawe, co sie wyczynia w rzezniach i jakie katusze przed niczym niezasluzona smiercia przechodza zwierzaczki. Po prostu nie moge tego zaakceptowac, a tym bardziej byc klientem przemyslu miesnego. Dla mnie to barbarzynstwo i tyle, a zwierzaczki po prostu za bardzo kocham. Wbrew obawom wielu osob jestem zdrowa (od 5 lat lekarza na oczy nie widzialam), swietnie sie mam na ciele i ... duszy. Nie terroryzuje jednak otoczenia i nie probuje na nikogo wplynac (choc oczywiscie kazdy nowy wege to balsam na ma dusze). W jakiejs piosence ktos spiewal, ze zadne zwierze nie jest tak okrutne jak czlowiek. Jakiez to tragicznie prawdziwie w odniesieniu do niektorych...
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-17, 05:02   #21
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

Magda. napisał(a):
> Kochane Wizazanki, ja m.in. przez naogladanie sie kiedys podobnych reportazy juz od 7 lat jestem wegetarianka.

To samo chciałam napisać, tylko, że ja od dwóch lat...

> W pewnym momencie zdalam sobie sprawe, co sie wyczynia w rzezniach i jakie katusze przed niczym niezasluzona smiercia przechodza zwierzaczki.

Ciekawa jestem, czy moi mięsożerni koledzy to oglądali. Pewnie nie, a szkoda, przydałoby im się... A może oglądali, jutro prasówka. Ja im nie bronię jeść mięsa, tylko może zrozumieją, czemu ja nie jem.

> W jakiejs piosence ktos spiewal, ze zadne zwierze nie jest tak okrutne jak czlowiek. Jakiez to tragicznie prawdziwie w odniesieniu do niektorych...

No właśnie... Niedawno się o to kłóciłam z kolegą, czemu niby ludzie mają być lepsi od zwierząt. Uważam, że człowiek też jest zwierzęciem. A on, że jesteśmy istotami wyższymi, lepszymi. Jeżeli by tak było, to dlaczego świat ludzki jest pełen takiego okrucieństwa, że zwykłe prawa przyrody to przy tym nic...
lejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2003-11-17, 06:39   #22
Agassa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 37
Re: ŚWINKI!!!!!!!!!!!!!! :(((((((((((((((((((((((( (((

Ja miałam to samo,ledwo zapowiedzi przeżyłam,a co dopiero sam reportaż,nie miałam zamiaru tego oglądać ,choc dobrze ,że takie coś wychodzi na swiatło dzienne,może choć trochę przyczyni sie do zmniejszenia cierpień tym biednym zwierzaczkom
Agassa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-05, 18:01   #23
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Nieaktualne ogłoszenia adopcyjne - ZBIORCZY

Kochani - bardzo proszę o pomoc!
Szukam dobrego domu dla wspaniałego psa, którego moja znajoma przygarnęła 2 tygodnie temu.
Biedak błakał sie sam po parku w Białymstoku od kilkunastu dni.
Niestety znajoma ma już sukę pitbulla i nie jestem w stanie go zatrzymać, bo pieski nie mogą jednak być razem.
Po psa przez ten okres nie zgłosił sie nikt pomimo ogłoszeń o poszukiwaniu prawowitego właścieciela w prasie, radiu oraz poprzez ogłoszenia w całym mieście - także szukamy dla niego dobrych nowych właścicieli, którzy go nie wyrzuca po raz drugi.

Pies jest wspaniały - bardzo!!! grzeczny, prosi na podwórko, sympatyczny, wychowany w domu, podaje łapy, rozumie komendy, wspaniały do dzieci - sama słodycz!!!
Jest juz po wizytach u Weterynarza, odpchlony , odkarmiony przez te kilkanaście dni...
Jest spokrewniony prawdopodobnie ( wedug specjalistów) z rodziną molosów- a więc z cane corso lub tosa inu, także będzie to duży pies.Ma krótki ogon i fajne długie uszy.
Ma 7-8 miesięcy i jest bardzo mądry.....

Jeśli któraś lub któryś z Was chce takie piękne psisko to proszę o kontakt do mnie na maila.

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pies.jpg (71,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN1163.JPG (55,5 KB, 17 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-06, 08:24   #24
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: szukam domu dla ślicznego psa

Agnieszko, czy dostałaś mojego wczorajszego maila? Czy ten piesek jest nadal do wzięcia? Jeśli tak, to jestem chętna.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-06, 08:34   #25
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: szukam domu dla ślicznego psa

Beatko już wysłałam Ci maila z numerem telefonu

Wielkie cmoczki

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-06, 20:38   #26
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Piesek ma już dom :)

Melduję, że piesek ma już dom i nową panią. Przyjedzie do mnie w czwartek i już u mnie zostanie. Będzie się nazywał Bursztyn.

A swoją drogą takich, co wyrzucają psa, jak staje się dla nich niewygodny, to ja bym własnymi rękami ...
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-06, 20:49   #27
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: Piesek ma już dom :)

Beata napisał(a):
> Melduję, że piesek ma już dom i nową panią. Przyjedzie do mnie w czwartek i już u mnie zostanie. Będzie się nazywał Bursztyn.

Jejku, jak siuper!!!!!
Śliczny pieseczek. I ma takie mądre oczka Cudownie, że ktoś może go wziąć Często ludzie, którzy chcieliby przygarnąć takiego bezdomnego psiaka - nie mogą A ludzie, którzy by mogli - nie chcą To smutne. Ja też bym przygarnęła, ale mam bardzo chorego pieska w domu, który nie może się stresować
Na pewno będzie Cię bardzo kochał
>
> A swoją drogą takich, co wyrzucają psa, jak staje się dla nich niewygodny, to ja bym własnymi rękami ...

Oj tak !!!!!!!!!!!!!
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-06, 21:04   #28
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Piesek ma już dom :)

Beatko, cieszę się, że piesek będzie miał cieplutki dom i miłą panią, a Ty- przyjaciela

Beata napisał(a):
> A swoją drogą takich, co wyrzucają psa, jak staje się dla nich niewygodny, to ja bym własnymi rękami ...

Nie wiadomo, czy go ktoś wyrzucił. Parenaście dni temu zaczął sie okres "petardowy", może się wystraszył i uciekł. Ale swoja drogą, ja mojego pieska szukałabym aż do skutku...
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-06, 21:05   #29
admin
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Piesek ma już dom :)

Beata napisał(a):
> Melduję, że piesek ma już dom i nową panią. Przyjedzie do mnie w czwartek i już u mnie zostanie. Będzie się nazywał Bursztyn.

Eeee tam. Bursztyn. Hańba dla piesa!
Nazwij go jakoś po męsku, Kapsel (miałem kiedyś piesa o takim imieniu, nawet był identycznej maści) albo jakoś tak po chłopacku. Bursztyn. To prawie jak poseł Rokita w czerwonych skarpetkach...


p.s. Gratuluję nowego przyjaciela Fajny koleś
Zgłoś do moderatora  
Stary 2004-01-06, 21:17   #30
Komanka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 807
Re: Piesek ma już dom :)

zlosliwiec napisał(a):
> Eeee tam. Bursztyn. Hańba dla piesa!
> Nazwij go jakoś po męsku, Kapsel albo jakoś tak po chłopacku. Bursztyn. To prawie jak poseł Rokita w czerwonych skarpetkach...

Nalewka bursztynowa ponoć dobra rzecz

Ładne imię Bursztyn, taki skarb musi mieć odpowiednie imię
Komanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-10 16:57:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:26.