Opóźniony okres, co się dzieje? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-12-27, 00:25   #1
winnegrono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3

Opóźniony okres, co się dzieje?


Witam, na wstępie chciałam zaznaczyć, że nigdy w życiu nie spodziewałabym się po sobie, że napiszę taki wątek na forum internetowym, ale wpadłam w panikę i nie wiem, co ze sobą zrobić. Nawet nie mam o tym z kim pogadać.
Przedstawię sprawę, 25. listopada dostałam okres, trwał jak zwykle pięć dni. Ciężko powiedzieć, czy okres dostawałam każdego miesiąca regularnie, bo nie prowadzę kalendarzyka miesiączkowego.
6. grudnia wydarzył się pewien incydent z moim chłopakiem, nie będę wdawać się w szczegóły, tylko przedstawię fakt - miałam spermę na ręku, dość możliwe że również na pościeli. Byłam w tym czasie kompletnie ubrana. Wytarłam rękę papierowym ręcznikiem. Nie pamiętam, co było później - kilkanaście minut po tym poszłam chyba do toalety. Wiem że myłam ręce - ciężko powiedzieć, kiedy teraz o tym myślę nie jestem w stanie sobie przypomnieć.
Kilkanaście dni później jak zwykle w połowie drogi do kolejnego okresu zaczęły wyskakiwać mi wypryski na twarzy, następowały zmiany w wydzielanym śluzie. Teraz jednak jest 26. grudnia, okres nie nadchodzi, nawet nie zabolały mnie jajniki (a zawsze dzień przed okresem dostawałam "sygnał"). Czuję wilgotność w pochwie, jak zwykle przed miesiączką. Tyle że cały czas muszę chodzić do toalety (dużo częściej niż zwykle). Zdaję sobie sprawę z tego, że ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie w mojej sytuacji... ale jestem okropną panikarą, boję się zajścia w ciążę, bo nie jestem na to gotowa. Z chłopakiem nie współżyjemy, bo na razie nie chcę, i obiecywałam sobie że zanim podejmę decyzję o współżyciu, pójdę do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, żeby móc spać spokojnie. Teraz jednak dostaję szaleju, nie wiem co ze sobą zrobić.
Moja mama powiedziała mi parę dni temu, że okres jej się spóźnia od dłuższego czasu, a i moja przyjaciółka chyba dostała go trochę później niż zwykle. Nie wiem, czy temperatury mają na to jakiś wpływ, ale czy to możliwe aby przebywanie na mrozie miało skutki w opóźnieniu okresu?
Bardzo proszę o odpowiedzi. Przeglądam od paru dni fora i panikuję coraz bardziej z godziny na godzinę, czekając na znajome skurcze w dole brzucha na znak, że nastąpi krwawienie. Nie wiem, co ze sobą zrobić.
Pozdrawiam ciepło, winnegrono.
winnegrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 08:05   #2
Gwiazdka z Nieba
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Hej Na pewno nie jesteś w ciąży. Sama pisałaś że miałaś spermę na rękach a i sama byłaś ubrana więc plemniki nie miały szans by się dostać do Ciebie. Spóźniający się okres może być wywołany przez wiele czynników, może ostatnio chorowałaś, a może mocno się czymś stresujesz, może gdzieś podróżowałaś. Zobaczysz jeszcze troszkę i się pojawi
__________________

Edytowane przez Gwiazdka z Nieba
Czas edycji: 2009-12-27 o 08:07
Gwiazdka z Nieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 08:22   #3
PinkSlip
Różowy Jednorożec
 
Avatar PinkSlip
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 417
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Z tego co piszesz, to nie było żadnej możliwości być mogła zajść w ciążę. Poczekaj jeszcze troszkę i nie denerwuj się.
__________________
Tęcza, brokat, jednorożce.
Jeste mamą! (Wito, 22.01.2020 )
PinkSlip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 08:32   #4
madzia2306
Zakorzenienie
 
Avatar madzia2306
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 20 068
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

z tego co piszesz to stwierdzam że nie ma żadnej szansy na ciążę...plemniki to nie terminatory nie przejdą przez ubranie do twojej pochwy... czekaj cierpliwie na okres a jeśli go nadal nie dostaniesz to idz do ginekologa może coś innego jest przyczyną opóźniającego się okresu
__________________
11.10.2005-RAZEM

10.10.2009r-ZARĘCZENI

JAKO ŻONA

27.12.2011 Egzamin na prawo jazdy zdany za pierwszym podejściem
madzia2306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 11:09   #5
winnegrono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

No tak, znając życie jedyną przyczyną jest to, że wpadłam w panikę, a moje jajniki dziedzicząc charakter po właścicielce jak po złości przestały współpracować. Tyle że u mnie stres jest wręcz codziennością i nigdy nie miał nic wspólnego z opóźnieniem cyklu. Bo się zwyczajnie nie spóźniał.
No nic, czekam. Mam nadzieję że mojemu okresowi się nie odwidzi i nie odwiedzi mnie w Sylwestra. :P
Dzięki za odpowiedzi.
winnegrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-27, 19:30   #6
anula6666
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

napewno cię odwiedzi moim zdaniem nie ma szans na ciążę wbrew pozorom o ciąże nie tak łatwo jesli nie współżyjecie to tym bardziej ale jeśli miało by Cię uspokoić sumienie zrób test ciążowy a wtedy znikną wątpliwości a ty bedziesz zrelaksowana i okres nadejdzie polecam duzo warzyw i owoców z witaminą c jak okres się spóźnia!!pozdrawiam
anula6666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 07:10   #7
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Witam mam nadzieje ze ktoś pomoże mi rozwiać choć troche moje obawy.Według moich obliczeń przedwczoraj powinnam dostać okres.Zawsze pare dni przed okresem straszne bola mnie piersi a teraz nic takiego si nie dzieje ! Zawsze z moim chłopakiem kochamy sie w prezerwatywie , on nigdy nie dochodzi we mnie...raz zdarzyl sie ze troche po stosunku (umył już penisa itd) włożył mi ale dosłownie wykonał dwa ruchy i tyle
Dodam że mam nieregularne cykle od kiwetnia: 28,35,36,31,38,30,33 i teraz nic..martwi mnie najbardziej to ze dzis juz 33 dzien mojego cyklu a mi nic nie zapowiada okresu..nic a nic... jutro chce zrobic test ale tak sie boje ze nie wiem...nie moge byc w ciazy jestem chora na raka i z tego co wiem osoby chore chyba nie moga mec dzieci bo nie za dobrze moze sie to skonczyc...jestem zrozpaczona..
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-28, 12:34   #8
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Autorko watku NA PEWNO nie jestes w ciazy Wiatropylna nie jestes prawda?

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Witam mam nadzieje ze ktoś pomoże mi rozwiać choć troche moje obawy.Według moich obliczeń przedwczoraj powinnam dostać okres.Zawsze pare dni przed okresem straszne bola mnie piersi a teraz nic takiego si nie dzieje ! Zawsze z moim chłopakiem kochamy sie w prezerwatywie , on nigdy nie dochodzi we mnie...raz zdarzyl sie ze troche po stosunku (umył już penisa itd) włożył mi ale dosłownie wykonał dwa ruchy i tyle
Dodam że mam nieregularne cykle od kiwetnia: 28,35,36,31,38,30,33 i teraz nic..martwi mnie najbardziej to ze dzis juz 33 dzien mojego cyklu a mi nic nie zapowiada okresu..nic a nic... jutro chce zrobic test ale tak sie boje ze nie wiem...nie moge byc w ciazy jestem chora na raka i z tego co wiem osoby chore chyba nie moga mec dzieci bo nie za dobrze moze sie to skonczyc...jestem zrozpaczona..
Skoro kochaliscie sie z prezerwatywa, chlopak nie skonczyl w Tobie i masz pewnosc ze gumka wam nie pekla, ani nie byla uszkodzona to nie jestes w ciazy . Nie wyliczaj sobie kiedy masz dostac okres, bo to nie ma kompletnie sensu, owszem zaznaczaj sobie gdzies ale nie wyliczaj kiedy bedziesz miala kolejny okres. Czekaj na bolace piersi, a wtedy bedziesz wiedziala kiedy mniej wiecej dostaniesz. Masz strasznie nieregularne cykle. Powinnas isc z tym do gina. A w ciazy raczej nie jestes, ale dla wlasnego swietego spokoju zrob test
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:04   #9
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Dziękuje , zrobiłam ten test w końcu i wyszło , że nie jestem w ciąży ) Ale nadal jednak niepokoi mnie brak okresu. Co do cykli to właśnie mam bardzo niereugalrne podobno ze wzgeldu na to że mam wahania wagi ( ale czy 1 kg w ta czy w ta może aż tak rpzestawiać cykl??)Miałam iść na wizyte do edokrynologa ale w końcu powiedziała , że moje nieregularne miesiaczki sa spowodowane właśnie tym..
mam nadzieje ze niedługo dostane okres , bo jednak dalej ta myśl mnie zadręcza..
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:18   #10
Kredzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Kredzia_
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 250
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Mimo wszystko powinnas isc do ginekologa i powiedziec mu jak sie maja Twoje miesiaczki. Moze problem twki w czym innym? Nie sadze aby waga az tak rzutowala na okres, chociaz moze ...
Kredzia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 20:33   #11
azsdc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Cześć. Mam 17 lat i podobny problem do kolezanki ktora załozyla ten temat więc bardo proszę o wyrozumiałość. Jest to dla mnie bardzo krępujące Mam chłopaka z którym jestem już prawie 2 lata i kiedyś postanowiliśmy "spróbować" Dużo o tym czytałam i stwierdziłam że najlepiej będzie iść do lekarza po tabletki, no więc poszłam i wszystko było ok nawet dodatkowo użyliśmy prezerwatywy. Po tabletkach miałam "plamienia" (podobno to normalne jak się bierze pierwszy raz). Kochałam się z chłopakiem w listopadzie i tabletki brałam cały miesiąc zgodzie z zaleceniem lekarza jak przyszła pora na 7 dniową przerwę to przestałam i miałam brać znów ale postanowiłam przerwać i nie zaczynałam drugiego opakowania a okres sie nie pojawił zazwyczaj miałam pod koniec miesiąca dziś juz 28 a tu nic i nie mam pojęcia czemu tak Możecie mi pomusz??? Dodam jeszcze że często się "bawię" z moim chłopakiem ale bardzo uważamy Czy to możliwe że jestem w ciąży???
azsdc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-29, 10:16   #12
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Zapomniałam jeszcze dodać że mam niedoczynność tarczycy i oczywiście biorę jeszcze leki (tzn chemie niestandartowa z powodu mojego nowotworu) i troszke nidowagi przy 162 cm waze 46 kg.ale czy nagle to mogłoby wpłynać na moj brak okresu skoro w ciagu ostatniego roku okres zawsze dostawałam?? i z reguły duży stres (jaki teraz przechodze napewno)przyspieszał mi okres a nie opoznial..mimo tego ze wczorajszy test był negatywyny nadal nie jestem spokojna..
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 00:07   #13
winnegrono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Paniki ciąg dalszy.
To już szósty dzień, kiedy spóźnia mi się okres. Od dwóch dni czuję co jakiś czas ból podbrzusza (ewidentnie jajniki). Prócz tego martwią mnie trzy rzeczy - lekkie zawroty głowy, skoki temperatury (w jednej chwili jest mi zimno, a w drugiej robi się gorąco)... i dziwny śluz. Jest wodnisty, przezroczysty, z naprawdę drobnymi, białymi grudkami. Przeczytałam, że takie upławy są normalne w pierwszych tygodniach ciąży.
Jeśli do weekendu nie dostanę miesiączki, to zrobię test, albo w poniedziałek pójdę na badanie krwi... Ale naprawdę zaczynam się martwić, i to porządnie (te upławy mnie najbardziej martwią). Ale czy to jest do cholery możliwe, żeby plemniki przedostały się do pochwy w taki durny sposób? Źle wytarłam dłoń, trochę spermy mogło zostać na palcach, a później przy podcieraniu w toalecie coś się stało? Przecież prawdopodobieństwo jest tak znikome, że niemal żadne... jak myślicie?
winnegrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-31, 11:15   #14
jlys
Zakorzenienie
 
Avatar jlys
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 5 340
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Nie panikuj myślę ,po przeczytaniu twojej sytuacji ze nie jestes w ciazy a stres całkowicie opoznia okres. wiem to po sobie bo dzis właśnie DOSTAŁAM) Ja tez już sobie wyszukałam sto objaw ciąży przez co nie spałam tylko po nocach..teraz moge juz odetchnać z ulgą . Zrób test nawet dzisiaj to od razu chociaż trochę Ci ulży..ja go zrobiłam już 2 dni po spodziewanej miesiaczce i to pozwolilo mi troche chociaz przestac mysle o tym i spokojnie czekać na okres
Ja jak już pisałam tez zawsze przed okresem dostawałam dygnał : bolały mnie piersi, podbrzusze..teraz nic takiego nie było a okres i tka sie pojawił
Trzymam kciuki, pozdrawiam
jlys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:34   #15
Moonika207
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: okolice Kielc
Wiadomości: 26
GG do Moonika207
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Ja mam takie pytanie. Kochałam się z chłopakiem w dni płodne, miał gumke, raczej była cała. Dodam że to był mój pierwszy raz. Szanse na zajście w ciąże są małe. Okres powinnam mieć 2 dni temu. Piersi bolą mnie bardziej niż zwykle, troche boli mnie też żołądek. Pogoda w tym tygodniu też się bardzo zmieniła bo było strasznie gorąco a teraz zimno. No i do tego strasznie sie denerwuje, że moge być w ciąży :| czy przez ten stres i pogode może sie opóźniać okres i czy te bóle mogą być prawdziwymi objawami ciąży czy to tylko przez stres??? Bardzo prosze o odpowiedz
Moonika207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:50   #16
Marika27
Raczkowanie
 
Avatar Marika27
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 299
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez Moonika207 Pokaż wiadomość
Ja mam takie pytanie. Kochałam się z chłopakiem w dni płodne, miał gumke, raczej była cała. Dodam że to był mój pierwszy raz. Szanse na zajście w ciąże są małe. Okres powinnam mieć 2 dni temu. Piersi bolą mnie bardziej niż zwykle, troche boli mnie też żołądek. Pogoda w tym tygodniu też się bardzo zmieniła bo było strasznie gorąco a teraz zimno. No i do tego strasznie sie denerwuje, że moge być w ciąży :| czy przez ten stres i pogode może sie opóźniać okres i czy te bóle mogą być prawdziwymi objawami ciąży czy to tylko przez stres??? Bardzo prosze o odpowiedz
Ja bym raczej obstawiała stres i z tego powodu opróżniającą się miesiączkę, aczkolwiek jeśli się obawiasz (bo współżycie zawsze niesie ryzyko ciąży) radzę wykonać test ciążowy.
Marika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 17:31   #17
agniesia9007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Pelplin
Wiadomości: 42
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Stres albo upały. Mi obecnie miesiączka spóźnia się 8 dni i staram się nie panikować. Wmawianie sobie ciąży, czy objawów ciążowych to nie najlepszy pomysł tym bardziej jeśli stosowane było zabezpieczenie. Czasami cyklowi trzeba dać trochę tolerancji w górę lub w dół. Zrób jutro test ciążowy najlepiej z rana .
agniesia9007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:08   #18
amarela
Zakorzenienie
 
Avatar amarela
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 226
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

.

Edytowane przez amarela
Czas edycji: 2011-09-02 o 14:36
amarela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 18:19   #19
zwariowana4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Hej . Mam pytanie . Spóźnia mi się okres . Z żadnym facetem wiecie nie ten tego . A już 1 miesiąc od tego jak powinnam go dostać . Byłam u lekarza ( nie ginekologa) i nie wie co mi jest . Mam 14 lat . Boje sie nie wiem co to jest .
zwariowana4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-08, 19:30   #20
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez zwariowana4 Pokaż wiadomość
Hej . Mam pytanie . Spóźnia mi się okres . Z żadnym facetem wiecie nie ten tego . A już 1 miesiąc od tego jak powinnam go dostać . Byłam u lekarza ( nie ginekologa) i nie wie co mi jest . Mam 14 lat . Boje sie nie wiem co to jest .
W Twoim wieku to normalnie, okres może być nieregularny. Nie przejmuj się, ale jeżeli długo nie wystąpi powinnaś pójść do lekarza
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:38   #21
alli78
Raczkowanie
 
Avatar alli78
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: 100lica/PTB/Cz-wa
Wiadomości: 182
Dot.: Opóźniony okres, co się dzieje?

Cytat:
Napisane przez winnegrono Pokaż wiadomość
Witam, na wstępie chciałam zaznaczyć, że nigdy w życiu nie spodziewałabym się po sobie, że napiszę taki wątek na forum internetowym, ale wpadłam w panikę i nie wiem, co ze sobą zrobić. Nawet nie mam o tym z kim pogadać.
Przedstawię sprawę, 25. listopada dostałam okres, trwał jak zwykle pięć dni. Ciężko powiedzieć, czy okres dostawałam każdego miesiąca regularnie, bo nie prowadzę kalendarzyka miesiączkowego.
6. grudnia wydarzył się pewien incydent z moim chłopakiem, nie będę wdawać się w szczegóły, tylko przedstawię fakt - miałam spermę na ręku, dość możliwe że również na pościeli. Byłam w tym czasie kompletnie ubrana. Wytarłam rękę papierowym ręcznikiem. Nie pamiętam, co było później - kilkanaście minut po tym poszłam chyba do toalety. Wiem że myłam ręce - ciężko powiedzieć, kiedy teraz o tym myślę nie jestem w stanie sobie przypomnieć.
Kilkanaście dni później jak zwykle w połowie drogi do kolejnego okresu zaczęły wyskakiwać mi wypryski na twarzy, następowały zmiany w wydzielanym śluzie. Teraz jednak jest 26. grudnia, okres nie nadchodzi, nawet nie zabolały mnie jajniki (a zawsze dzień przed okresem dostawałam "sygnał"). Czuję wilgotność w pochwie, jak zwykle przed miesiączką. Tyle że cały czas muszę chodzić do toalety (dużo częściej niż zwykle). Zdaję sobie sprawę z tego, że ryzyko zajścia w ciążę jest niewielkie w mojej sytuacji... ale jestem okropną panikarą, boję się zajścia w ciążę, bo nie jestem na to gotowa. Z chłopakiem nie współżyjemy, bo na razie nie chcę, i obiecywałam sobie że zanim podejmę decyzję o współżyciu, pójdę do ginekologa po tabletki antykoncepcyjne, żeby móc spać spokojnie. Teraz jednak dostaję szaleju, nie wiem co ze sobą zrobić.
Moja mama powiedziała mi parę dni temu, że okres jej się spóźnia od dłuższego czasu, a i moja przyjaciółka chyba dostała go trochę później niż zwykle. Nie wiem, czy temperatury mają na to jakiś wpływ, ale czy to możliwe aby przebywanie na mrozie miało skutki w opóźnieniu okresu?
Bardzo proszę o odpowiedzi. Przeglądam od paru dni fora i panikuję coraz bardziej z godziny na godzinę, czekając na znajome skurcze w dole brzucha na znak, że nastąpi krwawienie. Nie wiem, co ze sobą zrobić.
Pozdrawiam ciepło, winnegrono.
Czy Ty wiesz jak dochodzi do zapłodnienia????????????? ?????????

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez zwariowana4 Pokaż wiadomość
Hej . Mam pytanie . Spóźnia mi się okres . Z żadnym facetem wiecie nie ten tego . A już 1 miesiąc od tego jak powinnam go dostać . Byłam u lekarza ( nie ginekologa) i nie wie co mi jest . Mam 14 lat . Boje sie nie wiem co to jest .
Ja w Twoim wieku czasami po 3 miesiące nie miałam okresu. W Twoim wieku Cykle dopiero się regulują i póki co szaleją no stress.
alli78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:56.