Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-01, 12:08   #781
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Trzeba trzeba dlatego zamówiłam puder matujacy w słodkim opakowaniu z wróżką i podkład Cover de Luxe w woreczku strunowym bo mam pustego biga po EDM
a ja testuję podkłady i to chyba 1 firma, która ma w swojej ofercie naprawdę żółte podkłady, az za żółte
nałożyłam dzisiaj sinnie3 i jestem za żółta
jutro nałożę sinnie 2 i moze to będzie to

ja chyba wezmę sobie puderek i podkładzik w pudełeczku
primer tez kusi, ale mam frakcje sojową...
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 12:19   #782
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Jeśli chodzi o podkład Natural coś tam coś tam to pasują mi 2 czyli Shaylee2 a jeśli chodzi o Cover to pasują mi 1 czyli Shaylee1
Tez używam frakcji (cudowny kosmetyk!) ale puder wykończeniowy zamówiłam bo pięknie buźkę wygładza
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 12:25   #783
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o podkład Natural coś tam coś tam to pasują mi 2 czyli Shaylee2 a jeśli chodzi o Cover to pasują mi 1 czyli Shaylee1
Tez używam frakcji (cudowny kosmetyk!) ale puder wykończeniowy zamówiłam bo pięknie buźkę wygładza
nie strasz że formuły tak się różnią kolorami bo z natural cos tam mam elette 1, faylinn1, i blossom 1 wszystkie mi pasują ale nie wybrałam jeszcze tego naj, ale z cover zamówiłam te same kolorki i teraz nie wiem czy nie beda zbyt jasne
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 12:48   #784
biala17a
Zadomowienie
 
Avatar biala17a
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Bieszczady
Wiadomości: 1 476
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o podkład Natural coś tam coś tam to pasują mi 2 czyli Shaylee2 a jeśli chodzi o Cover to pasują mi 1 czyli Shaylee1
Ojj, a ja zamowilam Cover w takim samym odcieniu jaki dobralam sobie przy normalnej formule, dobrze ze to tylko probka

A co do aplikacji na mokro, to troche sie jej obawialam przy mojej tlustej cerze i przezylam mile zaskoczenie wydaje mi sie ze podklad lepiej sie "wtapia" i o dziwo mniej sie blyszczy. Sposob aplikacji na mokro sciagnelam od Agabil, spryskuje twarz z nalozonym juz podkladem a nie pedzel.
biala17a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 12:53   #785
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
nie strasz że formuły tak się różnią kolorami bo z natural cos tam mam elette 1, faylinn1, i blossom 1 wszystkie mi pasują ale nie wybrałam jeszcze tego naj, ale z cover zamówiłam te same kolorki i teraz nie wiem czy nie beda zbyt jasne
Cytat:
Napisane przez biala17a Pokaż wiadomość
Ojj, a ja zamowilam Cover w takim samym odcieniu jaki dobralam sobie przy normalnej formule, dobrze ze to tylko probka

A co do aplikacji na mokro, to troche sie jej obawialam przy mojej tlustej cerze i przezylam mile zaskoczenie wydaje mi sie ze podklad lepiej sie "wtapia" i o dziwo mniej sie blyszczy. Sposob aplikacji na mokro sciagnelam od Agabil, spryskuje twarz z nalozonym juz podkladem a nie pedzel.
Dziewczyny musicie wypróbować - nic innego nie poradzę

Biała nie próbowałam jeszcze spryskiwać twarzy woda termalną - dzięki za cynka W każdym razie masz rację, podkład na mokro aplikowany lepiej się wtapia i nie podkreśla tak suchych skórek.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 13:00   #786
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Dziewczyny musicie wypróbować - nic innego nie poradzę

Biała nie próbowałam jeszcze spryskiwać twarzy woda termalną - dzięki za cynka W każdym razie masz rację, podkład na mokro aplikowany lepiej się wtapia i nie podkreśla tak suchych skórek.
ja od zawsze spryskuje termalką tzn od początku przygody z minerałkami, gdy podpatrzyłam na you tubie i mi spasowało nigdy nie psikałam na pędzel
a co do formuły to może i lepiej jeżeli okaże się lekko jaśniejsza...nic zobaczymy jak przyjdzie
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 13:06   #787
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Psikacie na twarz bez podkładu czy z podkładem (bo to wtedy nie jest nakładanie na mokro tylko psikanie na koniec)??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 13:21   #788
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Psikacie na twarz bez podkładu czy z podkładem (bo to wtedy nie jest nakładanie na mokro tylko psikanie na koniec)??
ja nie powiedziałam że nakładam na mokro
psikam na podkład pod koniec makijażu
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 13:23   #789
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja nie powiedziałam że nakładam na mokro
psikam na podkład pod koniec makijażu
Ja już wszystko testuję, dlatego pytam Problem mam z nosem tylko
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 13:29   #790
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

przyszły moje próbki coverów.już się wymalowłam calistą.podoba mi się póki co.nie robi maski .teraz lepiej wybrałam kolory (dobrze,że Sylwia dorobiła te neutrale).


Ja też mam problem z nosem dlatego,że mam wiecznie katar i nie ma podkładu,który wytrzymuje pocieranie chusteczką co jakiś czas
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 13:57   #791
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Moje próbeczki dotarły do mnie w poniedziałek

Z formuły Cover de Luxe jestem bardzo zadowolona (dobrze kryje, nie robi maski i jest dosyć trwała) - na pewno wygląda na mnie lepiej niż EDM intensive czy Lucy Minerals original. Po całym dniu zdecydowanie mniej się warzy niż inne podkłady.
Udało mi się też znaleźć idealny kolor - Sinnie 1 (nareszcie mam wystarczająco żółty podkład ).
Mam też próbki podkładu Natural Finish, ale na razie nie miałam czasu, by przetestować tę formułę. Gratisowo dostałam też 2 próbki Cameo 1 (w obu formułach) - bardzo ładny kolor, podobny do Sinnie, ale mniej żółty.

Pozytywnie zaskoczył mnie primer (zwłaszcza, że czytałam kilka niezbyt pochlebnych opinii na jego temat) - jest bardzo delikatny, dobrze matuje, ale nie zostawia na twarzy takiej suchej powłoczki, jak np. puder ryżowy czy dry flo.

Puder Matt & Smooth również przypadł mi do gustu - jest bardzo delikatny i daje cudowny efekt wygładzenia.

Zamówiłam we wtorek wieczorem refille Cover de Luxe (Sinnie 1) i primera oraz pudełeczko ze Matt & Smooth - mam nadzieję, że jutro dotrą, bo moje próbeczki już się kończą...

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 14:52   #792
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a ja powiem, ze podkład lezy na mnie super
czyzby moje mineralne kwc powstało w Polsce
teraz tylko dopasowac kolorek
myślę, ze to będzie sinnie2
tylko mam próbkę w formule naturl, ale przetestuję
narazie nic się nie zwazyło, wreszczie jakies naprawdę zółte podkłady są i nie taki suche jak EDM
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:10   #793
201610052004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 430
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

maat7 ----> właśnie porównałam Cool Medium i Pari 0. Cool Medium jest bardziej pomarańczowy niż Pari.
201610052004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 16:51   #794
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
a ja powiem, ze podkład lezy na mnie super
czyzby moje mineralne kwc powstało w Polsce
teraz tylko dopasowac kolorek
myślę, ze to będzie sinnie2
tylko mam próbkę w formule naturl, ale przetestuję
narazie nic się nie zwazyło, wreszczie jakies naprawdę zółte podkłady są i nie taki suche jak EDM
Tak ja usłyszałam dzisiaj komplement ze tak promiennie wyglądam miałam na twarzy Pixie natutal shaylee 3 ,próbka starczyła mi na 6 razy i już sie skończyłaMam 6 innych podkładów(bigów) różnych firm teraz muszę troche wykończyć albo na wymiankowy ,bo raczej też pozostane przy pixie nawet nie chce mi sie już testowac innych firm
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 18:04   #795
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Tak ja usłyszałam dzisiaj komplement ze tak promiennie wyglądam miałam na twarzy Pixie natutal shaylee 3 ,próbka starczyła mi na 6 razy i już sie skończyłaMam 6 innych podkładów(bigów) różnych firm teraz muszę troche wykończyć albo na wymiankowy ,bo raczej też pozostane przy pixie nawet nie chce mi sie już testowac innych firm
do mnie lecą próbki innych firm i nie wiem po co
chyba tez pozostanę przy pixie i dam sobie spokój z testami
EDM mi nie służy, tylko 1 prasowaniec od nich do mnie leci, ale prasowaniec zawsze sie przyda

teraz tylko dobrac sobie ładnie odcien i będzie ok

Edytowane przez Mirelkaaa
Czas edycji: 2010-04-01 o 18:20
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:21   #796
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
do mnie lecą próbki innych firm i nie wiem po co
chyba tez pozostanę przy pixie i dam sobie spokój z testami
EDM mi nie służy, tylko 1 prasowaniec od nich do mnie leci, ale prasowaniec zawsze sie przyda

teraz tylko dobrac sobie ładnie odcien i będzie ok
Ja właśnie z EDM najbardziej lubię prasowanca ale tylko w kolorze Light Olive inne juz mi sie tak nie podobaja na twarzy
Już nie moge sie doczekać az asortyment Pixie będzie powiększony o cienie ,róze itd.Pewnie akurat skonczy mi się odwyk,a wtedy poszaleje
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:30   #797
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Ja właśnie z EDM najbardziej lubię prasowanca ale tylko w kolorze Light Olive inne juz mi sie tak nie podobaja na twarzy
Już nie moge sie doczekać az asortyment Pixie będzie powiększony o cienie ,róze itd.Pewnie akurat skonczy mi się odwyk,a wtedy poszaleje
do mnie golden medium leci
ja bym chciała więcej pędzli i co najwazniejsze żółty korektor
ale moze dobrze, ze narazie tak ubogo, bo mało do kuszenia
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:35   #798
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

a czy wiecie może czy te nowe kolory oliwkowo neutralne - Tinkerbell i Auperi są
w jakis sposob dostepne w formule natural??? bo na allegro nie...
( sorry jeśli to juz bylo mowione, ale przeczytalam caly watek i nie zauwazylam )
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 19:43   #799
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja dziś miałam na sobie faylinn 1 , pod spód primer na wierzch kiss of sun naprawde pięknie leżał dzionek cały i ten mat bez poprawek a miałam pod spodem dość treściwy krem ...aż umyłam pól twarzy żeby zobaczyć różnicę i czy mam coś na sobie jeszcze pory też jakieś mniejsze(choć nie wiem czy to nie dodatkowa zasługa glinek, rhassoul i tego że pogoda lepsza po prostu )..ale pokręcona ta moja wypowiedź
Jutro ponownie nałożę elette1 , bo nadal nie zdecydowałam się na faworyta z trzech odcieni które mi pasują, być może dlatego że wszystkie w podobnej tonacji ...
mirelka pytałam i korektory w niedalekiej przyszłości mają się pojawić

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiura Pokaż wiadomość
a czy wiecie może czy te nowe kolory oliwkowo neutralne - Tinkerbell i Auperi są w jakis sposob dostepne w formule natural??? bo na allegro nie...( sorry jeśli to juz bylo mowione, ale przeczytalam caly watek i nie zauwazylam )
najlepiej zapytać u źródła ja tak zrobiłam z korektorem

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Już nie moge sie doczekać az asortyment Pixie będzie powiększony o cienie ,róze itd.Pewnie akurat skonczy mi się odwyk,a wtedy poszaleje
ja też bym chciała jakieś różyki a ten odwyk to chyba nie po to by potem szaleć

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-01 o 19:44
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-01, 19:49   #800
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja dziś miałam na sobie faylinn 1 , pod spód primer na wierzch kiss of sun naprawde pięknie leżał dzionek cały i ten mat bez poprawek a miałam pod spodem dość treściwy krem ...aż umyłam pól twarzy żeby zobaczyć różnicę i czy mam coś na sobie jeszcze pory też jakieś mniejsze(choć nie wiem czy to nie dodatkowa zasługa glinek, rhassoul i tego że pogoda lepsza po prostu )..ale pokręcona ta moja wypowiedź
Jutro ponownie nałożę elette1 , bo nadal nie zdecydowałam się na faworyta z trzech odcieni które mi pasują, być może dlatego że wszystkie w podobnej tonacji ...
mirelka pytałam i korektory w niedalekiej przyszłości mają się pojawić

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:36 ----------


najlepiej zapytać u źródła ja tak zrobiłam z korektorem

---------- Dopisano o 18:43 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


ja też bym chciała jakieś różyki a ten odwyk to chyba nie po to by potem szaleć
no to czekamy

zamiast odwyku od minerałów to by się odwyk od wizazu przydał
ale ja nie dam rady
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 20:43   #801
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja jestem zadowolona z podkładu cover

co prawda 7 godzin przy książkach to nie są ekstremalne warunki (nawet nigdzie dzisiaj nie wychodzilam ) ale bede jeszcze testowac,
poki co się sprawdza, i dobrze kryje
najbardziej mnie cieszy fakt, że nie miałam problemu z dobraniem odcienia, pani Sylwia naprawde trafia w 10 i to nawet swojego zdjęcia jej nie przesłałam bardzo miła osoba
\
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 21:35   #802
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, przepraszam że nie odpisałam wcześniej ale...
straciłam dziś cierpliwość.

Opiszę sytuację:

2 tygodnie temu zadałam pytanie przez mail, czy korektory żółte będą dostępne we Wrocławiu, ponieważ nie chciałabym przepłacać za przesyłkę z allegro.

Dostałam odpowiedź że będą i że zostanę poinformowana.

W zeszłą środę dostałam maila że jednak nie będzie żółtych korektorów [przynajmniej na razie] i zaproponowano mi odkupienie korektora. Miałam wysłać pieniążki na konto a w zamian dostać korektor pocztą po cenie z allegro.

Wysłałam więc w środę pieniążki na konto takie samo jak na allegro z dokładnym tytułem, by nie było wątpliwości.

I... cisza.

W ten wtorek zaczęłam się lekko niecierpliwić - w końcu priorytet nie idzie niewiadomo ile. Posprawdzałam konto i kwotę czy wszystko się zgadza i wysłałam mail z wiadomością że wysłałam przelew w zeszłą środę.

Cisza.

Dzisiaj napisałam drugiego maila, czy wpłata dotarła i czy korektor został wysłany. Powiem szczerze że się zdenerwowałam - 5 dni roboczych i nic...

Dostałam maila od właścicielki że bardzo przeprasza, że musiała przeoczyć, że nie nadała listu... że jutro wyśle razem z gratisem.


Podsumowując, jestem zła.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2010-04-01 o 22:59
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-01, 21:55   #803
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Isilindi - myślę, że wlascicielka poprostu wysyla paczki patrzac na zamowienia na allegro, a nie na wplaty na koncie bankowym
wydaje mi się że to poprostu przeoczenie i dostaniesz korektor napewno ja jestem zadowolona z kontaktu z nia, wszystko sumiennie robila


kurcze tez chcialabym ten zoly korektor ;[
mimo że w tych dwoch z EDM wygladam smiesznie
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2010-04-01 o 21:56
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 08:58   #804
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przepraszam że nie odpisałam wcześniej ale...
straciłam dziś cierpliwość.

Opiszę sytuację:

2 tygodnie temu zadałam pytanie przez mail, czy korektory żółte będą dostępne we Wrocławiu, ponieważ nie chciałabym przepłacać za przesyłkę z allegro.

Dostałam odpowiedź że będą i że zostanę poinformowana.

W zeszłą środę dostałam maila że jednak nie będzie żółtych korektorów [przynajmniej na razie] i zaproponowano mi odkupienie korektora. Miałam wysłać pieniążki na konto a w zamian dostać korektor pocztą po cenie z allegro.

Wysłałam więc w środę pieniążki na konto takie samo jak na allegro z dokładnym tytułem, by nie było wątpliwości.

I... cisza.

W ten wtorek zaczęłam się lekko niecierpliwić - w końcu priorytet nie idzie niewiadomo ile. Posprawdzałam konto i kwotę czy wszystko się zgadza i wysłałam mail z wiadomością że wysłałam przelew w zeszłą środę.

Cisza.

Dzisiaj napisałam drugiego maila, czy wpłata dotarła i czy korektor został wysłany. Powiem szczerze że się zdenerwowałam - 5 dni roboczych i nic...

Dostałam maila od właścicielki że bardzo przeprasza, że musiała przeoczyć, że nie nadała listu... że jutro wyśle razem z gratisem.


Podsumowując, jestem zła.
każdemu może się zdarzyc....
a swoją drogą Ty się ciesz, ze dostaniesz żółty korektor inni by chcieli i nie mają

chyba pożegnam się z zielonymi i niebieskimi korektorami na naczynka i przezucam się na żółte, bo tez ładniej kryją i nie wybielają podkładu
i właśnie dlatego czekam na pixie
obecnie uzywam morninga ale 5$ za sampla mnie odstrasza

dzisiaj pomazialam się sinnie2
nie przypuszczałam, ze moge miec za żółty podkład

muszę spróbowac sinnie1
a jak mi nie podpasuje to co jest ciut mniej żółte od sinnie?

będę musiała zamówic z 2 głupie próbki i znowu pokrywac koszt wysyłki
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:17   #805
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość

dzisiaj pomazialam się sinnie2
nie przypuszczałam, ze moge miec za żółty podkład

muszę spróbowac sinnie1
a jak mi nie podpasuje to co jest ciut mniej żółte od sinnie?

będę musiała zamówic z 2 głupie próbki i znowu pokrywac koszt wysyłki
Mirelkaaa, ciut mniej żółty od sinnie jest cameo (do mojego zamówienia dostałam gratis próbki tego odcienia).
Na moje oko, to Cameo1 przypomina Fawn intenisve EDM - podobny poziom jasności, sporo żółtych tonów (nie tak dużo jak w Sinnie 1, ktory jest moim faworytem ).

Isilindil, takie sytuacje się niestety czasami zdarzają (choć w żaden sposób nie usprawiedliwiam p.Sylwii). Oby przesyłka szybko do Ciebie dotarła, a korektor Ci się spodobał...

Mam nadzieję, że mojej wpłaty p. Sylwia nie przeoczyła... Czekam na refilla Sinnie1 Cover de Luxe - listonoszu przybywaj Moja próbka już się skończyła, więc jak przesyłka do mnie nie dotrze, to na święta będę musiała pomalować się albo Sinnie2 (za ciemny) albo Cameo1 (za mało żółty) albo zrobię mix tych odcieni (bo po efekcie, jaki daje pixie na moje twarzy nie zamierzam wracać do innych firm mineralnych - zwłaszcza, że nie znalazłam nic innego, co byłoby tak dobrze dopasowanie kolorystycznie i całkiem nieźle na mnie wyglądało).

.
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 09:28   #806
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Mirelkaaa, ciut mniej żółty od sinnie jest cameo (do mojego zamówienia dostałam gratis próbki tego odcienia).
Na moje oko, to Cameo1 przypomina Fawn intenisve EDM - podobny poziom jasności, sporo żółtych tonów (nie tak dużo jak w Sinnie 1, ktory jest moim faworytem ).

Isilindil, takie sytuacje się niestety czasami zdarzają (choć w żaden sposób nie usprawiedliwiam p.Sylwii). Oby przesyłka szybko do Ciebie dotarła, a korektor Ci się spodobał...

Mam nadzieję, że mojej wpłaty p. Sylwia nie przeoczyła... Czekam na refilla Sinnie1 Cover de Luxe - listonoszu przybywaj Moja próbka już się skończyła, więc jak przesyłka do mnie nie dotrze, to na święta będę musiała pomalować się albo Sinnie2 (za ciemny) albo Cameo1 (za mało żółty) albo zrobię mix tych odcieni (bo po efekcie, jaki daje pixie na moje twarzy nie zamierzam wracać do innych firm mineralnych - zwłaszcza, że nie znalazłam nic innego, co byłoby tak dobrze dopasowanie kolorystycznie i całkiem nieźle na mnie wyglądało).

.
ja zamówię sinnie1 i cameo, ale nie jedynke, bo fawn EDM był dla mnie ciut za jasny
tylko tak głupio znowu 2 próbki zamawiac
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 10:48   #807
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

dzis jest 3 dzień testu Kiss Of Sun
Ogólnie jestem na tak, mimo iz po paru h pojawia się swiecenie w strefie T, ale wystarczy lekko przypudrować te miejsca i jest ok
Makijaż dłużej się trzyma, nie ściera sie i nie spływa
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:11   #808
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Generalnie nie znam pudru, który matowiłby na dłużej niż 4 h.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 11:40   #809
papeteria
Zakorzenienie
 
Avatar papeteria
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 460
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zamawiałam we wtorek wieczorem a dziś już mam formułe cover i refill kiss of sun Ale z testów nowej formuły dziś nici bo już mam na sobie formułe natural.
edit: pomiziałam po ręce i chyba faktycznie formuła cover w tej samej tonacji jest ociupinke jaśniejsza, ale w moim przypadku to chyba na plus bo mam wrażenie, że pod koniec podkład lekko ciemnieje

Edytowane przez papeteria
Czas edycji: 2010-04-02 o 13:00
papeteria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-02, 13:18   #810
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Isilindil, znasz moje zdanie, ale napiszę jeszcze, że jak najbardziej masz prawo byc zła, bo umawialaś się przez maila a wiadomo, że w taki sposób bardziej zapadasz w pamięć niż któraś osoba X kupująca na allegro.
Szkoda, że musisz tyle czekać na korektor, ale ostatecznie dobrze, ze wszystko się wyjaśniło

Ja bym z chęcią spróbowała Pixie, ale wydaje mi się, ze wszystkie odcienie będą za ciemne głównym powodem dla którego nie zamówilam jeszcze próbek jest krzemionka w podkładach niestety, ale nawet małe ilości mnie wysuszają.

Edytowane przez adusiadu
Czas edycji: 2010-04-03 o 01:35
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.