Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 11:56   #3511
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zestaw

---------- Dopisano o 12:22 ---------- Poprzedni post napisano o 12:19 ----------


Żeby narobić trochę zamieszania to wspomnę, że słyszałam dużo dobrego o Clinique-u. Ja dopiero zaczynam przygodę z linerami także jeszcze nie mam wyrobionego zdania.
A ..... słyszałam ,że MAC-owe linery w słoiczkach szybko wysychają. Bardzo proszę użytkowniczki o wypowiedzenie się na ten temat.
Moj pierwszy FL (Dipdown) kupilam jakis rok temu i musze przyznac, ze jak do tej pory sprawuje sie super. Jedynie Macroviolet ma dziwna konsystencje i nie potrafie sie nim malowac. Blaknie tez w ciagu dnia. Za to Blacktrack jest naprawde boski

Mam do nich MACowe 266 i 209. Przewaznie uzywam ich rownoczesnie. 266 od wewnetrznego kacika do konca powieki a 209 wyciagam lekko kreske. Oczywiscie mozna ich uzywac osobno, tylko ja mam taki uklad oka, ze nie potrafie sobie zrobic rownej kreski jednym pedzelkiem


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:12   #3512
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

tak w ogóle wczoraj wpadłam do MACa wymienić Steamy na jakiś bardziej neutralny cień i w ogóle nie miałam pomysłu koniec końców wzięłam Malt, podobał mi się jeszcze Copperplate i Smut, chyba następnym razem zdecyduję się na Copperplate. no i teraz pytanie do Was, jakie są Wasze ulubione cienie na codzień? zależy mi na dość neutralnych, ale zarazem mających w sobie coś nieprzeciętnego

ach, jak wygląda cena za pigment?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:12   #3513
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
o, super, dzięki za informację, w przyszłości się zainteresuję tym Smashboxem
używam pędzelka z Sephory, z tej serii Platinum, ze ściętą końcówką, chociaż wydaje mi się, że lepszy byłby z normalną, cieniutką. oczywiście proponowano mi pędzelek BB, ale cena w wysokości bodajże 130 zł, skutecznie mnie zniechęciła
Używasz takiego może jak w załączniku?Jaka jest jego cena?
Noo sporo 130zł...
Ja chyba na początek kupię z prostą, cieniutką końcówką żeby się wprawić
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 12:17   #3514
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Używasz takiego może jak w załączniku?Jaka jest jego cena?
Noo sporo 130zł...
Ja chyba na początek kupię z prostą, cieniutką końcówką żeby się wprawić
linię Platinum wycofują z Sephory, więc udało mi się kupić go taniej, dokładnie nie pamiętam za ile, ale coś ok. 30 zł.

generalnie, najchętniej widziałabym u siebie ten: http://s7d2.scene7.com/s7ondemand/zo...zoomheight=605
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:02   #3515
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Używasz takiego może jak w załączniku?Jaka jest jego cena?
Noo sporo 130zł...
Ja chyba na początek kupię z prostą, cieniutką końcówką żeby się wprawić

Madziulka a mogłabyś mi napisać dokładną stronkę gdzie mogłabym sprawdzić te ceny? Poza tym mieszkasz w Warszawie, Krakowie,czy w Wrocławiu ? bo wiem,że w Polsce tylko tam znajdują się sklepy MAC... Czekam na odpowiedź i dzięki,że mi odpisujesz
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:11   #3516
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny, mam prośbę - czy mogłybyście zweryfikować mi tą aukcję? http://allegro.pl/item1160613547_ory...gment_0_5.html Pigmenty wyglądają na oryginały, ale sprzedającego nie ma w pierwszym poście...



EDIT: Przeszukałam wątki, i widziałam głosy, że bebe40 sprzedaje podróbki :/ Tylko, że to były głosy z 2008 roku...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję

Edytowane przez YenneferD
Czas edycji: 2010-07-28 o 13:21
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 13:27   #3517
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
linię Platinum wycofują z Sephory, więc udało mi się kupić go taniej, dokładnie nie pamiętam za ile, ale coś ok. 30 zł.

generalnie, najchętniej widziałabym u siebie ten: http://s7d2.scene7.com/s7ondemand/zo...zoomheight=605
Fajny

Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
Madziulka a mogłabyś mi napisać dokładną stronkę gdzie mogłabym sprawdzić te ceny? Poza tym mieszkasz w Warszawie, Krakowie,czy w Wrocławiu ? bo wiem,że w Polsce tylko tam znajdują się sklepy MAC... Czekam na odpowiedź i dzięki,że mi odpisujesz
Wyszukiwarka google nie boli
A poza tym co Cię obchodzi gdzie mieszkam:confus ed:
Znamy się czy co
Nie zamierzam zaśmiecać tego wątku rozmową z Tobą więc nie ma co dziękować za moje odpowiedzi bo już ich nie uzyskasz ode mnie

Sorry dziewczyny za mały off.
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 13:51   #3518
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Popieram kasiaj85 - fluidline z MACa to najlepszy eyeliner, jakiegokolwiek używałam - zdecydowanie polecam kupno . Trzyma się cały dzień bez konieczności poprawek, nie blaknie i nie trzeba z nim wielkich boi staczać jeśli chodzi o zmywanie .
Jedyny (ale malutki) minusik, który mi akurat nie absolutnie przeszkadza - wg. mnie nie jest to czerń absolutna, ale wiadomo, że odbiór koloru to rzecz subiektywna...
ja akurat czerni nie polecę bo z MACa mam Macroviolet, Rich Ground i Blue Peep ja jestem kolorowa baba!
chociaż, jeśli kiedyś mi wyjdzie/skończy się (ahahahah) mój czarny Clinique to na pewno zakupie Blacktracka!

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Hmm przy Was to skromniutko wypadam, no ale mam: satin taupe oraz shroom Malowałam się nimi sama na sesję plenerową i
Chociaż moja koleżanka-kosmetyczka twierdzi że inglot jest najjjj
spokojnie, nasze uzależnienie trwa już jakiś czas
Inglot jak dla mnie przy MACu się chowa... choć wiesz, kosmetyczki robią makijaże wyjściowe, na całą noc więc tak czy siak dają profesjonalne bazy itp. Podejrzewam, że i Miss Sporty by się trzymało ładnie na takiej zaprawie Inglot ma duży wybór kolorów itp, nie wiem ile kosztuje ich pojedynczy cień... ciekawi mnie to, przy dobrym wietrze MACa można kupić taniej niż w salonie


Cytat:
O a podasz mi przy okazji numerek tego pędzelka z Sephory?
Czytałam na forach amerykańskich że bardzo zachwalają pędzelek 266makowy
Masz też eyeliner BB czerń?
używam Pionted Eyeliner nr 17 z Sephory. a na dolną linię pod rzęsami lepiej mi się używa tego ściętego, nr 15.
Ja MACowe pędzle ubóstwiam dooczne! i na nie mogę wydać kasę pędzel do linera nie musi być jakiś cudowny... choć pewnie jak już wyczerpię moją wishlistę pędzli to w końcu i jakiś MACowy do eyelinera na nią trafi
Nie mam BB. Póki co używam Clinique na zmianę z Sephorowym linerem w pędzelku, który po tym jak przeleżakował spokojnie z rok w mojej szafce zrobił się jakiś fajny i trzyma się przyzwoicie (nie cały dzień, ale na wieczór spoko). Ale BB mnie nie zachwyciło swoimi kolorami, a ja, jak już pisałam, jestem koloromaniaczka MAC urzeka. Z tego co parzyłam to linery BB są mniej więcej o podobnej konsystencji jak MAC, łatwo się je rozprowadza na dłoni pędzelkiem. Szkoda tylko, że Bobbi ma takie kiepskie kolorki, nie ma dla mnie w czym wybierać... a szkoda, chętnie bym jakiś przetestowała


Cytat:
Qrcze ile dziewczyn tyle opinii
życie

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Bardzo fajny zestaw


Żeby narobić trochę zamieszania to wspomnę, że słyszałam dużo dobrego o Clinique-u. Ja dopiero zaczynam przygodę z linerami także jeszcze nie mam wyrobionego zdania.
A ..... słyszałam ,że MAC-owe linery w słoiczkach szybko wysychają. Bardzo proszę użytkowniczki o wypowiedzenie się na ten temat.
Clinique mam, właśnie ten w kremie, czarny, czerń ładna, ale mimo wszystko krótsze życie na powiece ma niż MAC. Tu akurat mam porównanie. Owszem, ładnie się trzyma ale krócej wielka szkoda.
Mój Macroviolet spokojnie będzie miał już z rok i nie widzę zmian. wszystko z nim gra.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość



ja jestem świeżak w użytkowaniu tych w żelu, swój z BB mam ok. półtora miesiąca, więc nic się jeszcze nie dzieje. gdzieś czytałam, że często dzieje się tak, bo przeważnie użytkownicy eyelinera w żelu nabierają go ze środka, w ten sposób zwiększając dostęp powietrzu, lepiej ponoć nabierać z boków, słyszałam też coś nt. dodawania wit.E w olejku, ale ile w tym wszystkim prawdy
aaa to coś w tym jest, też nabieram z boku, rzeczywiście pewnie mniej powietrza dochodzi może wtedy.
Ta wit E by się przydała... a może kapka gliceryny? mam kilka próbek tych linerów, ładny oliwkowo-zielony m.in. ale zaschło na kamień :/ próbasek mniejszy- szybciej wysycha, chlip. Może coś by go ożywiło...

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Moj pierwszy FL (Dipdown) kupilam jakis rok temu i musze przyznac, ze jak do tej pory sprawuje sie super. Jedynie Macroviolet ma dziwna konsystencje i nie potrafie sie nim malowac. Blaknie tez w ciagu dnia. Za to Blacktrack jest naprawde boski
Macroviolet jest chyba, niestety najsłabszy z nich wszystkich ciężko namalować równo napigmentowaną kreskę. też masz tak, że jak po już namalowanej przejedziesz pędzlem drugi raz to się lekko ściera? tzn można to opanować, przywyknąć, dla tego koloru wszystko. Ale mimo to trochę szkoda. Za to matowy Blue Peep coś pięknego!
mnie kusi cały czas Waveline!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:31   #3519
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Thumbs down Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Fajny


Wyszukiwarka google nie boli
A poza tym co Cię obchodzi gdzie mieszkam:confus ed:
Znamy się czy co
Nie zamierzam zaśmiecać tego wątku rozmową z Tobą więc nie ma co dziękować za moje odpowiedzi bo już ich nie uzyskasz ode mnie

Sorry dziewczyny za mały off.

Zbyt miła to Ty nie jesteś ... Nie wiem kto Cię nauczył takich manier,ale mniejsza o to... Moje pytanie związane z tym gdzie mieszkasz było mi potrzebne tylko do 1 rzeczy związanej z firmą MAC,ale to już nie istotne.
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 14:49   #3520
She Wolf
Wtajemniczenie
 
Avatar She Wolf
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 327
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość

Macroviolet jest chyba, niestety najsłabszy z nich wszystkich ciężko namalować równo napigmentowaną kreskę. też masz tak, że jak po już namalowanej przejedziesz pędzlem drugi raz to się lekko ściera? tzn można to opanować, przywyknąć, dla tego koloru wszystko. Ale mimo to trochę szkoda. Za to matowy Blue Peep coś pięknego!
mnie kusi cały czas Waveline!

Dokladnie mam tak samo, albo robia sie grudki albo kolor sie nierowno naklada - zawsze cos trzeba miec do niego pewna reke i nakladac w miare mozliwosci linie ciagla zamiast krotkich pociagniec ...
Blue Peep mowisz? Moze kiedys ....


__________________

23cs
Piotrus + 04.03.2014 (*)
She Wolf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 15:14   #3521
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Dokladnie mam tak samo, albo robia sie grudki albo kolor sie nierowno naklada - zawsze cos trzeba miec do niego pewna reke i nakladac w miare mozliwosci linie ciagla zamiast krotkich pociagniec ...
Blue Peep mowisz? Moze kiedys ....


BP była limitowana, więc jeśli już to... już a nie kiedyś
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 15:36   #3522
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

tak piszecie o tych Fluidline chce ktos przygarnąć Frostline tzn ten biały ze złotym połyskiem oczywiście z zakupów londyńskich
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 17:08   #3523
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Red face Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tak piszecie o tych Fluidline chce ktos przygarnąć Frostline tzn ten biały ze złotym połyskiem oczywiście z zakupów londyńskich
Mam pytanie, kiedy będziesz robił następne zamówienie? chciałabym zamówić cienie do powiek z firmy MAC. No i jak później wygląda rozsyłanie tych paczek?
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:17   #3524
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam nr moich pędzelków :

Coastal Scents - Pro Art Detail Brush - aktualnie nie widzę go na ich stronce, ale z tego co kojarzę to dziewczyny na minerałach polecały także i ten pędzelek - KLIK - jest bardzo podobny w budowie do tego mojego
Inglot - 31T, skośny, syntetyczny

Generalnie oba pędzelki dają radę

Co od wysychania Fluidline to niestety się nie wypowiem - ja mam swojego Blacktracka od niespełna dwóch miesięcy, zmian w konsystencji nie zauważyłam, ale tak krótki okres używania nie jest w ogóle miarodajny...


Cytat:
Napisane przez orzeszek0307 Pokaż wiadomość
Madziulka a mogłabyś mi napisać dokładną stronkę gdzie mogłabym sprawdzić te ceny? Poza tym mieszkasz w Warszawie, Krakowie,czy w Wrocławiu ? bo wiem,że w Polsce tylko tam znajdują się sklepy MAC... Czekam na odpowiedź i dzięki,że mi odpisujesz
MAC nie ma polskiej strony, na której możesz sprawdzić ceny - są strony zagraniczne, ale ceny produktów w Polsce nie będą równoznaczne cenom w obcej walucie przemnożonym przez ich kurs, bo MAC w PL jest generalnie droższy ...

Odcienie możesz zawsze sprawdzić sobie na zagranicznych stronach (choć nie wszystkie kolekcje są dostępne w PL) lub na poszukać swatchy na googlach, a o ceny możesz dzwonić do któregoś z salonów MAC w Polsce (nr tel w pierwszym poście) - w każdym salonie są identyczne.
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 18:17   #3525
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
W sierpniu mam zamiar kupić kolejne dwa a może trzy cienie
To może Cię na coś namówię...
Podpowiedz mi jaki jesteś TYP urodowy
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:24   #3526
orzeszek0307
Raczkowanie
 
Avatar orzeszek0307
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 138
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

MAC nie ma polskiej strony, na której możesz sprawdzić ceny - są strony zagraniczne, ale ceny produktów w Polsce nie będą równoznaczne cenom w obcej walucie przemnożonym przez ich kurs, bo MAC w PL jest generalnie droższy ...

Odcienie możesz zawsze sprawdzić sobie na zagranicznych stronach (choć nie wszystkie kolekcje są dostępne w PL) lub na poszukać swatchy na googlach, a o ceny możesz dzwonić do któregoś z salonów MAC w Polsce (nr tel w pierwszym poście) - w każdym salonie są identyczne.[/QUOTE]



Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź... chociaż Ty mi normalnie odpisałaś dzięki
orzeszek0307 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 19:49   #3527
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
O a podasz mi przy okazji numerek tego pędzelka z Sephory?
Czytałam na forach amerykańskich że bardzo zachwalają pędzelek 266makowy
dla mnie 266 jest za duży.. moim zdecydowanym faworytem jest 208 jest dość mały, w związku z czym nie można przedobrzyć efektu, ale i wystarczająco duży, więc nie trzeba się mocno namachać
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:13   #3528
agniecha4791
Zadomowienie
 
Avatar agniecha4791
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 564
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę - czy mogłybyście zweryfikować mi tą aukcję? http://allegro.pl/item1160613547_ory...gment_0_5.html Pigmenty wyglądają na oryginały, ale sprzedającego nie ma w pierwszym poście...



EDIT: Przeszukałam wątki, i widziałam głosy, że bebe40 sprzedaje podróbki :/ Tylko, że to były głosy z 2008 roku...
Od razu zaznaczam, że nie jestem specjalistką od pigmentów.
Wszystko wygląda, jak dla mnie , profesjonalnie, sprzedający ma ogromną ilość pozytywnych opinii i rzecz najważniejsza ....pigmenty mają podane swoje NAZWY!!!! a nie jak na innych aukcjach tylko opisy kolorów. Sama wypatrzyłam kilka interesujących pigmaczy i nie wiem czy się nie skuszę na zakup odsypek.

Czy któraś przemiła Wizażanka nie odsypałaby trochę Blondyny na próbę?
agniecha4791 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 21:15   #3529
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Odsypałaby
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 21:49   #3530
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Szukając w necie swatchy prasowanych MACzków odkryłam blog, może sie komuś przyda
http://mupnorth.blogspot.com/2010/04...-and-plum.html
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-28, 23:36   #3531
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Szukając w necie swatchy prasowanych MACzków odkryłam blog, może sie komuś przyda
http://mupnorth.blogspot.com/2010/04...-and-plum.html
ooo super
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 06:41   #3532
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Mam nadzieję, że wybaczycie mi mały OT, ale skoro kilka miesięcy temu myślałam, że to właściwa data, to teraz nietaktem byłoby nie złożyć życzeń zatem:
Naszym kochanym Martom- szczęscia, zdrowia, miłości, radości, uśmiechu, spełnienia marzeń i kupę gotówki na nowe MACzki
Sto lat Dziewczynki!!!!:roz a::roza : : roza:

wracając do tematu - Yennefer - wszystko wydaje się na pierwszy rzut oka ok, podpisy i opisy, cena też, zdjęcia niektórych kolorków są jakby ciut jaśniejsze, ale może to być wina przekłamania aparatu. Nazwę allegrowicza też jakoś kojarzę - może ktoś coś tu wspominał (próbowałaś przeszukać wątek?) lub nawet sama rozważałam kiedyś zakup w tej osoby( muszę sprawdzić, w razie czego dam znać)
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:16   #3533
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

A ja trochę pokuszę - pędzel 130 do podkładu w płynie jest GENIALNY! Po prostu cudo - równomiernie nałożony podkład, równą cienka warstwą bez smug aż sama się sobie dziwię że po raz pierwszy nakładając podkład pędzlem tak dobrze wyszło.

I też dołączam się do życzeń dla Mart
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:26   #3534
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

a jaki podkladzik nakladasz?tez Macowski?
Wszystkiego naj naj naj
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 07:36   #3535
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
a jaki podkladzik nakladasz?tez Macowski?
Wszystkiego naj naj naj
Tak - Studio Fix mieszany ze Strobe Liquid.
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:25   #3536
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja akurat czerni nie polecę bo z MACa mam Macroviolet, Rich Ground i Blue Peep ja jestem kolorowa baba!
chociaż, jeśli kiedyś mi wyjdzie/skończy się (ahahahah) mój czarny Clinique to na pewno zakupie Blacktracka!


spokojnie, nasze uzależnienie trwa już jakiś czas
Inglot jak dla mnie przy MACu się chowa... choć wiesz, kosmetyczki robią makijaże wyjściowe, na całą noc więc tak czy siak dają profesjonalne bazy itp. Podejrzewam, że i Miss Sporty by się trzymało ładnie na takiej zaprawie Inglot ma duży wybór kolorów itp, nie wiem ile kosztuje ich pojedynczy cień... ciekawi mnie to, przy dobrym wietrze MACa można kupić taniej niż w salonie



używam Pionted Eyeliner nr 17 z Sephory. a na dolną linię pod rzęsami lepiej mi się używa tego ściętego, nr 15.
Ja MACowe pędzle ubóstwiam dooczne! i na nie mogę wydać kasę pędzel do linera nie musi być jakiś cudowny... choć pewnie jak już wyczerpię moją wishlistę pędzli to w końcu i jakiś MACowy do eyelinera na nią trafi
Nie mam BB. Póki co używam Clinique na zmianę z Sephorowym linerem w pędzelku, który po tym jak przeleżakował spokojnie z rok w mojej szafce zrobił się jakiś fajny i trzyma się przyzwoicie (nie cały dzień, ale na wieczór spoko). Ale BB mnie nie zachwyciło swoimi kolorami, a ja, jak już pisałam, jestem koloromaniaczka MAC urzeka. Z tego co parzyłam to linery BB są mniej więcej o podobnej konsystencji jak MAC, łatwo się je rozprowadza na dłoni pędzelkiem. Szkoda tylko, że Bobbi ma takie kiepskie kolorki, nie ma dla mnie w czym wybierać... a szkoda, chętnie bym jakiś przetestowała
Dziękuję za odpowiedźJa koniecznie chcę kupić czarny eyeliner

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam nr moich pędzelków :

Coastal Scents - Pro Art Detail Brush - aktualnie nie widzę go na ich stronce, ale z tego co kojarzę to dziewczyny na minerałach polecały także i ten pędzelek - KLIK - jest bardzo podobny w budowie do tego mojego
Inglot - 31T, skośny, syntetyczny

Generalnie oba pędzelki dają radę

Co od wysychania Fluidline to niestety się nie wypowiem - ja mam swojego Blacktracka od niespełna dwóch miesięcy, zmian w konsystencji nie zauważyłam, ale tak krótki okres używania nie jest w ogóle miarodajny...
Muszę popatrzeć na te pędzelki Z tym że pędzelków Coastal Scents nie kojarzę
Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
To może Cię na coś namówię...
Podpowiedz mi jaki jesteś TYP urodowy
Mój typ to chyba zima( z tego co kiedyś sprawdzałam), bo to masz na myśli

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dla mnie 266 jest za duży.. moim zdecydowanym faworytem jest 208 jest dość mały, w związku z czym nie można przedobrzyć efektu, ale i wystarczająco duży, więc nie trzeba się mocno namachać
Właśnie w większości filmików dziewczyny używają tego 266. A mówisz że 208 jest cieńszy?

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A ja trochę pokuszę - pędzel 130 do podkładu w płynie jest GENIALNY! Po prostu cudo - równomiernie nałożony podkład, równą cienka warstwą bez smug aż sama się sobie dziwię że po raz pierwszy nakładając podkład pędzlem tak dobrze wyszło.

I też dołączam się do życzeń dla Mart
Ojjjj nie kuś
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 09:52   #3537
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam prośbę - czy mogłybyście zweryfikować mi tą aukcję? http://allegro.pl/item1160613547_ory...gment_0_5.html Pigmenty wyglądają na oryginały, ale sprzedającego nie ma w pierwszym poście...



EDIT: Przeszukałam wątki, i widziałam głosy, że bebe40 sprzedaje podróbki :/ Tylko, że to były głosy z 2008 roku...
Kochana powiem Ci tak:
Bralam ostatnio pigmenty od Bebe40 i od Georginy, chcialam sama sprawdzic bebe .
I tak: pol na pol...
Niewiem czemu ,ale czesc pigmentow obie allegrowiczki mialy takie same,a czesc sie roznila i to bardzo odcieniem.
Tak jakby Bebe miala pol orginalow i pol podrubek.
A bralam od kazdej po ok. 30 pigmentow
Mam nadzieje,ze troszke pomoglam.
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:11   #3538
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Właśnie w większości filmików dziewczyny używają tego 266. A mówisz że 208 jest cieńszy?
ja osobiście wolę 208 ale najlepiej by było jakbyś sama sobie porównała i zobaczyła, który lepiej Ci w łapce leży

dziękuję za życzenia
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:34   #3539
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
ja osobiście wolę 208 ale najlepiej by było jakbyś sama sobie porównała i zobaczyła, który lepiej Ci w łapce leży

dziękuję za życzenia
Jak tylko minie mi ból pęcherza podejdę i zobaczę te pędzelki, porównam co i jak

Widzę że również jesteś tegoroczną czerwcową żonką
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-29, 10:36   #3540
dorcia 83
Rozeznanie
 
Avatar dorcia 83
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 697
GG do dorcia 83
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny powiedzcie mi bo nie moge sie domyslec
Co oznacza dopisywane przy cieniach " e/s" ?
Caly czas sie z tym spotykam,np. na you tube.
A tak poza tym sledze was juz kilka miesiecy,i powiem,wam ,ze to prawda ,ze MAC wciaga
Jakis czas temu pytalam sie o pigmenty, tzn odsypki, a w tej chwili jestem juz szczesliwa posiadaczka parudziesieciu cieni,5 pomadek, 3 rozy.... itd
A moglam tu nie zagladac... (zartuje)
Jestescie moimi "guru"
dorcia 83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:19.