Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-02, 13:06   #511
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim. Jejku ja ja sie dzis wyspalam gdyby nie budzik z wczoraj to bym zaspala dzis do pracy. A tak juz dzielnie walcze od 12 i pozdrawiam wszystkie siedzace w pracy.
Snoww
Super avatarek
Teraz to juz sie pojechalas i dalas sie na okladke aby kazdemu slinka leciala

Dinara
Sorry ale wczoraj juz nie przeczytalam Twojej wiadomosci. Wiedz skoro po paru farbowaniach wloski ci rudzieja i zmieniaja odcien to jak dobrze kojaze masz za duzo czerwonego pigmentu we wlosie. Do tego wlasnie nalezy stosowac farbki popielate lub perlowe. Ale ty juz stosujesz. Wiesz tu bardzo duzo dziewczyn pisalo ze wlasnie welaton strasznie zolknie i zmienia kolor. Moze tu jest problem. Ja bym ci polecila nutrissa 111 tylko zmien wode na 12% albo potrzymaj ja 50 minut z orginalna woda na odroscie a na reszte zmalaksuj na 10 minut. Bedzie dobrze zobaczysz.

Dziekuje, chyba sprobuje wlasnie ta farbą Nutrisse, ale troszkę ciemniejszą bo nie pasuje mi jak mam zbyt jasne włoski
A to dziwne, bo naturalne włosy mam raczej ciemny mysi blond... ale jak kiedys pofarbowałam wellatonem chyba 10.0 albo 11.0 (nie pamiętam dokładnie, ale jakiś bardzo jasny) to odrost mi wyszedł taki pomarańczowawy, a reszta dosłownie biała, wyglądałam masakrycznie
no i potem właśnie zafarbowałam tymi popielami (od tego czasu już kilka razy) które się pięknie wypłukują i taki mam rezultat (ja akurat należe do tych osób, które lubią jak im się farba spłukuje).
Tylko ten początek mnie troszkę przeraża, bo są za szare na kilka dni... ale moze Nutrisse wyjdzie lepiej

Dzięki dziewczyny za porady, jakby ktoś miał jeszcze jakiś pomysł to poproszę w poprzednim moim poście macie fotkę
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 13:54   #512
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny byłam z TŻtem w Rossmanie i patrzę na te Excellki no i nie ma ani 10,13 ani 9,13, patrze na probnik,a tam wogole nie ma tych kolorów mowie do TŻta jak one farbuja jak nie ma takich kolorow

Ale poszlismy do Natury i była ta Excell 10,13 i jeszcze jakas 10,02 dla mnie one wygladaly identycznie wiecie czym sie roznia?

I teraz nie wiem czy ta Excell 10,13 czy Stockholm,ale mam jeszcze czas do lutego,żeby się zastanowić

A wloski teraz mam takie jak na fotce więc mysle,że powinno mi juz wyjść?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (12,1 KB, 101 załadowań)
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:08   #513
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam z TŻtem w Rossmanie i patrzę na te Excellki no i nie ma ani 10,13 ani 9,13, patrze na probnik,a tam wogole nie ma tych kolorów mowie do TŻta jak one farbuja jak nie ma takich kolorow

Ale poszlismy do Natury i była ta Excell 10,13 i jeszcze jakas 10,02 dla mnie one wygladaly identycznie wiecie czym sie roznia?

I teraz nie wiem czy ta Excell 10,13 czy Stockholm,ale mam jeszcze czas do lutego,żeby się zastanowić

A wloski teraz mam takie jak na fotce więc mysle,że powinno mi juz wyjść?
kobietko ale ty kombinujesz ja to bym dużo dała ,żeby taki mieć chłodny blondzik. Ostatnio robiłam było fajnie, ale teraz wypłukuje mi się jakoś na rudo;/
pytanie do was czy jak nałoże farbę co ma w nazwie perłowy blond to zgasi mi ten rudy?

jeszcze takie pytanie próbowała któraś z was castinga 1o21 jasny perłowy blond bo nic nie mogę znaleźć w wyszukiwarce..

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-01-02 o 14:13
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:13   #514
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No przeciesz masz juz bardzo jasny blond i daj im juz odpoczac. Ale bardzo ladny juz kolorek i widac ze wyrownalo sie. Teraz oby do lutego.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-02 o 14:15
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:23   #515
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
No przeciesz masz juz bardzo jasny blond i daj im juz odpoczac. Ale bardzo ladny juz kolorek i widac ze wyrownalo sie. Teraz oby do lutego.
tak,tak do lutego daje im spokój,ale juz sie zastanawiam czym zrobie w lutym

Nikola mysle,że perlowy blond powinien zgasic rudy
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:50   #516
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a miała kŧóraś z was styczność z natural and easy 532 tym jasny perłowy popielaty blond?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 14:51   #517
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Ojj ja nie patrzyłam na firme szczerze mówiąc tylko na cene Jedynie patrzyłam czy są ceramiczne - ale innych nawet ni ebyło - a kupiłam na allegro za jakieś 170 zł z przesyłką. Firma Ceramic Curlstyler - była najtańsza ale jestem z niej bardzo zadowolona
Ja kiedyś miałam taką prostownico-falownice, dawno to było, płytki takie blaszaki ale nigdy nie falowałam.

W sumie to szkoda mi tyle wydać na samą falownice..Najpierw wolałabym wypróbować bo kupic i rzucić w kąt to niezbyt..a znajac mnie tak mogłoby być


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
oj tam no dobrze kolejne zdjęcia walne w jakiejś scenerii no albo obetnę włosy to dopiero będzie szok
czekamy niecierpliwie


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Bo było ciemno - tak jak w załączniku tyle, że z szarym połyskiem.. może właśnie dlatego w świetle dziennym to się odbijało i aparat przekłamywął i pokazywał, że włosy są gołębio srebrne - co zresztą wygląda mega sztucznie Bardziej już oddaje prawdziwy kolor zdjęcie w świetle łazienkowym w tych ciemniejszych miejscach gdzie lampa aparatu nie oświetliła.

Nie mówię, że kolor nie jest ładny bo jest bardzo podobny do tego co wyszło Tobie - problem polega na tym, że u mnie nadal jest szary, a z blondem to nie ma za wiele wspólnego..

Ja w tych barwach wyglądam bardzo nie korzystnie - zupełnie jakbym była chora Czekam cierpliwie, aż się wypłucze, ale póki co załamka..
Spokojnie. Szarość sie wypłucze. Ja po jednym myciu już mam mniej popielu.

Może dla Ciebie najlepsza była by natura? 8.0 np?


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Czesc wszystkim. Jejku ja ja sie dzis wyspalam gdyby nie budzik z wczoraj to bym zaspala dzis do pracy. A tak juz dzielnie walcze od 12 i pozdrawiam wszystkie siedzace w pracy.
Ja kochana jeszcze nie doszłam do siebie po sylwku a zakwasy mnie złapały takie, że szyją ruszać nie umiem
Też byłam wczoraj na nocy w pracy, a dzis od 14 walcze.. Wytrwajmy dzielnie


Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Witam Was dziewczyny kochane!!!! bardzo dawno mnie tu nie było, nawet nie biorę się za nadrabianie, bo nie mam na tyle czasu...za dużo tego:P

Dziewczyny u mnie sylwek bardzo udany, wybawiłam się jak nigdy

u Was zapewne też było świetnie

Słuchajcie, wybieram się do fryzjera chcę podciąc końcówki, zrobic grzwykę i....balejaż chcę dalej jasne wloski, ale balejaż chcę ciemny blond, jasny blond i jakiś brązik
No właśnie. Co tak nas zaniedbałaś?
Zdjęcia prosimy po farbowaniu

Balejaż powiadasz.. ciemny blond/ jasny blond ok.. ale brązik? Kiedyś miałam takiego 'skunksa' i teraz wiem, że było to okropne. Już bym takiego nie zrobiła. Ale oczywiście Ty zrobisz jak uważasz
Może pomyśl o kolorach, jakie Snow proponowała?
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 15:26   #518
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
tak sa super moja fryzjerka robi mi ta firm...nastaepnym razem dowiem sie jakim numerkiem bo sama jestem ciekawa
To koniecznie dopytaj w koncu jak i czym Ci robi.
Prosimy o nr farb, utleniacze i cala procedure
Obowiązkowo

Fajnie że after party tez sie udalo


Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
jeszcze takie pytanie próbowała któraś z was castinga 1o21 jasny perłowy blond bo nic nie mogę znaleźć w wyszukiwarce..
Ja robila, pisalam o tym, wklejalam zdjecia i to 2 razy.
I na watku o tych kolorach tez pisalam.

Ja mialam kiedys balejaż, szkoda że nie mialam wtedy cyfrówki.
Jedno z moich pierwszych farbowań.
Mialam jasny blond, do tego blond (zwykły, ale nie spieral sie na zielono) i do tego delikatne pasemka czerwonawe, ale bardzo zgaszone.
Uwierzcie mi Dziewczyny, jak ja tandety i kolorowych balejazy nie cierpie, a jestem za subtelnościa i kobiecościa w 100%, to to wygladalo super, promiennie i w ogole. Delikatne, cieniutkie, przeplatajace sie pasma, jakby od slonca.
Ogolne wrazenie blond ale subtelny.
Nawet subtelniej niz jednolity kolor

Princeska 10,02 powinien byc chlodny a 10,13 mieszany, tym sie roznia.
Na opakowaniu prawie wcale
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 15:33   #519
ewkaz412
Raczkowanie
 
Avatar ewkaz412
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 46
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
W sumie to szkoda mi tyle wydać na samą falownice..Najpierw wolałabym wypróbować bo kupic i rzucić w kąt to niezbyt..a znajac mnie tak mogłoby być
Też miałam taką metalową prostownice z tymi blaszkami/nakładkami ale to zdecydowanie nie to samo :P

Z moich koleżanek żadna właśnie nie ma tej falownicy więc też nie wiedziałam jaki dokładnie daje efekt, ale przekonałam się do niej po obejrzeniu filmiku na yt.
http://www.youtube.com/watch?v=mwsip...layer_embedded
Na początku też sie załamałam bo robiła mi sie miotła na głowie i bałam sie, że wyrzuciłam pieniądze. Już miałam sprzedawać, ale spróbowałam na piance (nie wiem dlaczego nie zrobiłam tego od razu ) i wyszło świetnie i wiem już, że na pewno jej nie sprzedam i będę używać często bo uwielbiam falowane blond włosy
Wszystkie znajome są teraz tą falownicą zachwycone

Falownica wygląda tak jak na zdjęciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1337181671.jpg (11,7 KB, 18 załadowań)
ewkaz412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 15:49   #520
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny byłam z TŻtem w Rossmanie i patrzę na te Excellki no i nie ma ani 10,13 ani 9,13, patrze na probnik,a tam wogole nie ma tych kolorów mowie do TŻta jak one farbuja jak nie ma takich kolorow

Ale poszlismy do Natury i była ta Excell 10,13 i jeszcze jakas 10,02 dla mnie one wygladaly identycznie wiecie czym sie roznia?

I teraz nie wiem czy ta Excell 10,13 czy Stockholm,ale mam jeszcze czas do lutego,żeby się zastanowić

A wloski teraz mam takie jak na fotce więc mysle,że powinno mi juz wyjść?
10,02 ma pierwsze po przecinku 0 czyli naturę a drugie 2 czyli perła/opal Powinno być podobnie tak myślę ale mi się kojarzy że to baby blond na próbniku wyglądało cieplej i dlatego wzięłam 10,13

A włoski masz już w ślicznym kolorze naprawdę Teraz czymkolwiek nie zrobisz powinno być dobrze tylko żeby odrost dobrze ta farba rozjaśniła

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
a miała kŧóraś z was styczność z natural and easy 532 tym jasny perłowy popielaty blond?
Ostatnio ktoś tu pisał, że kiedyś nią robił ale nie wyszło za fajnie - tyle pamiętam


Wróciłam właśnie z reserved i kolejny sweterek kupiłam, te wyprzedaże mnie wykończą
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-02 o 15:51
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:13   #521
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Też miałam taką metalową prostownice z tymi blaszkami/nakładkami ale to zdecydowanie nie to samo :P

Z moich koleżanek żadna właśnie nie ma tej falownicy więc też nie wiedziałam jaki dokładnie daje efekt, ale przekonałam się do niej po obejrzeniu filmiku na yt.
http://www.youtube.com/watch?v=mwsip...layer_embedded
Na początku też sie załamałam bo robiła mi sie miotła na głowie i bałam sie, że wyrzuciłam pieniądze. Już miałam sprzedawać, ale spróbowałam na piance (nie wiem dlaczego nie zrobiłam tego od razu ) i wyszło świetnie i wiem już, że na pewno jej nie sprzedam i będę używać często bo uwielbiam falowane blond włosy
Wszystkie znajome są teraz tą falownicą zachwycone

Falownica wygląda tak jak na zdjęciu
Super te fale wychodzą bardzo mi się to podoba. Może sobie prezent sprawie na urodziny przemyśle jeszcze


Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z reserved i kolejny sweterek kupiłam, te wyprzedaże mnie wykończą
Co rusz to znajdziesz coś fajnego
Ja chyba w środe się wybiore na walking po wyprzedażach
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 16:14   #522
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny, Garnier Nutrisse 91 to popielaty odcien.... co jak zmieszam 2 pudelka 91 z jednym pudelkiem 89 (bardzo jasny bezowy blond).... wiem ze nie moge mieszać odcienia popielatego 1 ze złotym 3, bo wyjdzie mi zielony odcien na głowie.... a jak to jest z tym mieszaniem 91 z 89? (chodzi mi o to ze muszę uzywać 3 pudelek farby, a nie chcę mieć aż tak szarych)

dodam że wcześniej mieszałam wellatony - 9.1, 8.1 i 8.0 i wszystko było ok... ale nie wiem jak jest z tymi beżami....
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:15   #523
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snow czyli kupię Stockholm albo Excell 10,13 dziękuję

A Ty nie mów nic o ciuchach ja jestem bez kasy
a tyle dziś ladnych rzeczy widzialam
Ale ostatnio pisalas o tym sprzedawaniu ciuchów na allegro i chyba tez spróbuję,bo mam 3/4 ubran w ktorych nie chodzę
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:17   #524
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez dilara Pokaż wiadomość
Dziewczyny, Garnier Nutrisse 91 to popielaty odcien.... co jak zmieszam 2 pudelka 91 z jednym pudelkiem 89 (bardzo jasny bezowy blond).... wiem ze nie moge mieszać odcienia popielatego 1 ze złotym 3, bo wyjdzie mi zielony odcien na głowie.... a jak to jest z tym mieszaniem 91 z 89? (chodzi mi o to ze muszę uzywać 3 pudelek farby, a nie chcę mieć aż tak szarych)

dodam że wcześniej mieszałam wellatony - 9.1, 8.1 i 8.0 i wszystko było ok... ale nie wiem jak jest z tymi beżami....
ja tak mieszałam dałam 2/3 89 i 1/3 91 Choć popielatej było mniej niż połowa to i tak wyszło chłodno popielato.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Snow czyli kupię Stockholm albo Excell 10,13 dziękuję

A Ty nie mów nic o ciuchach ja jestem bez kasy
a tyle dziś ladnych rzeczy widzialam
Ale ostatnio pisalas o tym sprzedawaniu ciuchów na allegro i chyba tez spróbuję,bo mam 3/4 ubran w ktorych nie chodzę
Ja już też kasy nie mam
A z all próbuj jasne, zawsze jakiś grosz wpadnie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:24   #525
dilara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 369
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

snowhite dzięki
to chyba tak zrobię

mam nadzieję że chwyci mi na moich ciemnych blond odrostach. Jak pofarbuję to dam znać jak wyszło
dilara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 16:37   #526
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Ja robila, pisalam o tym, wklejalam zdjecia i to 2 razy.
I na watku o tych kolorach tez pisalam.
Przepraszam że zawracam tak głowę, ale serio szukałam w google i nic nie mogłam znaleźć na temat tego koloru. Mogłabyś dać mi jakieś linki.. i zdać relacje czy byłaś zadowolona? Jeszcze raz przeszukam...

znalazłam jednak.. niestety zdjęć nie da się zobaczyć. Mogłabyś jeszcze raz wkleić jeśli je jeszcze posiadasz. Byłabym wdzięczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42749&page=158

Edytowane przez Nikola17
Czas edycji: 2011-01-02 o 16:50
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:19   #527
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
Przepraszam że zawracam tak głowę, ale serio szukałam w google i nic nie mogłam znaleźć na temat tego koloru. Mogłabyś dać mi jakieś linki.. i zdać relacje czy byłaś zadowolona? Jeszcze raz przeszukam...

znalazłam jednak.. niestety zdjęć nie da się zobaczyć. Mogłabyś jeszcze raz wkleić jeśli je jeszcze posiadasz. Byłabym wdzięczna
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=42749&page=158
Wlasnie, w tym poście pokrótce wszystko wyjasnilam.
Teraz pisze nie ze swojego komputera, a co do zdjec to wieczorem popatrze w domu, ale nie jestem pewna czy je mam.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:24   #528
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Wlasnie, w tym poście pokrótce wszystko wyjasnilam.
Teraz pisze nie ze swojego komputera, a co do zdjec to wieczorem popatrze w domu, ale nie jestem pewna czy je mam.
ale byłaś zadowolona? pokrył Ci niechciane rudości? wyszedł jasno czy ciemniej?
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:26   #529
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Spokojnie. Szarość sie wypłucze. Ja po jednym myciu już mam mniej popielu.

Może dla Ciebie najlepsza była by natura? 8.0 np?
Mnie na razie się nie wypłukuje :/ Może dlatego, że myję J&J, a powinnam nizoralem? Jutro kupie i pomyje jeszcze nizoralem. Na razie nie będę kombinowac z farbą - muszę poczekać aż to się wypłucze, żebym nie wyglądała jak chory człowiek..

Cytat:
Napisane przez ewkaz412 Pokaż wiadomość
Z moich koleżanek żadna właśnie nie ma tej falownicy więc też nie wiedziałam jaki dokładnie daje efekt, ale przekonałam się do niej po obejrzeniu filmiku na yt.
http://www.youtube.com/watch?v=mwsip...layer_embedded
Jakie śliczne Kiedyś jak wyhoduję sobie włoski to sobie taką sprawię

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Wróciłam właśnie z reserved i kolejny sweterek kupiłam, te wyprzedaże mnie wykończą
Też się chyba wybiorę Chociaż pewnie jak się teraz wybiorę to już wszystko będzie poprzebierane
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-02, 17:33   #530
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Nikola17 Pokaż wiadomość
ale byłaś zadowolona? pokrył Ci niechciane rudości? wyszedł jasno czy ciemniej?
Bylam doś zadowolona, pokrył co trzeba, wyszedł bardzo jasno, ale wysusza dosyc wlosy
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 17:38   #531
Nikola17
Zadomowienie
 
Avatar Nikola17
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 138
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Już sama nie wiem co kupić jutro na te moje włosy
Nikola17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 18:05   #532
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja kiedyś miałam taką prostownico-falownice, dawno to było, płytki takie blaszaki ale nigdy nie falowałam.

W sumie to szkoda mi tyle wydać na samą falownice..Najpierw wolałabym wypróbować bo kupic i rzucić w kąt to niezbyt..a znajac mnie tak mogłoby być




czekamy niecierpliwie




Spokojnie. Szarość sie wypłucze. Ja po jednym myciu już mam mniej popielu.

Może dla Ciebie najlepsza była by natura? 8.0 np?




Ja kochana jeszcze nie doszłam do siebie po sylwku a zakwasy mnie złapały takie, że szyją ruszać nie umiem
Też byłam wczoraj na nocy w pracy, a dzis od 14 walcze.. Wytrwajmy dzielnie




No właśnie. Co tak nas zaniedbałaś?
Zdjęcia prosimy po farbowaniu

Balejaż powiadasz.. ciemny blond/ jasny blond ok.. ale brązik? Kiedyś miałam takiego 'skunksa' i teraz wiem, że było to okropne. Już bym takiego nie zrobiła. Ale oczywiście Ty zrobisz jak uważasz
Może pomyśl o kolorach, jakie Snow proponowała?
Oj kochana to musisz poprosić Tz aby masaż strzelił.
A ja się już troszkę ciesze ze wróciłam do pracy.Nowy rok zaczęłam z werwa może cały i taki już pozostanie.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:14   #533
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mnie na razie się nie wypłukuje :/ Może dlatego, że myję J&J, a powinnam nizoralem? Jutro kupie i pomyje jeszcze nizoralem. Na razie nie będę kombinowac z farbą - muszę poczekać aż to się wypłucze, żebym nie wyglądała jak chory człowiek..
Nie wiem, pewnie rodzaj szamponu na to wpływa, ale ja aktualnie myje Isaną różową babasu oil, czy jakoś tak, i też się ciut wymył ten popiel Może spróbuj jakieś odżywki z miodem, ponoc ociepla troszke kolor. Ale nie wiem jak na farbowanych włosach. Dziewczyny kiedyś pisały chyba jeszcze o rumianku, że ociepla


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Oj kochana to musisz poprosić Tz aby masaż strzelił.
A ja się już troszkę ciesze ze wróciłam do pracy.Nowy rok zaczęłam z werwa może cały i taki już pozostanie.
No już mu to zakomunikowałam Akurat dobrze się składa bo będzie u mnie spał to się zabierze za uzdrawianie mnie Na parkiecie hulać ze mną hulał do białego rana, to teraz musi się mną zaopiekować

Widzisz, Ty nowy rok zaczęłaś z werwą a ja ledwo co zwlekłam się z łóżka i praktycznie nieprzytomna w pracy siedze nieprzytomna i obolała..
Ale nic dziwnego jak spać poszłam przed 9:00 wczoraj

EDIT:
Adzi, a jak tam włoski Twoje? Ładnie się trzyma ta c12? nie żółknie ani nic? Bo może i ja bym nią następnym razem odrost zrobiła
__________________



Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2011-01-02 o 19:22
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:22   #534
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Bedzie dobrze zobaczysz.Tz cie już odpowiednio uzdrowi.Do jutra odeśpisz i będziesz jak nowa.To życzę udanego wieczoru.Ja już uciekam i do jutra dziewuszki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 19:37   #535
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Bedzie dobrze zobaczysz.Tz cie już odpowiednio uzdrowi.Do jutra odeśpisz i będziesz jak nowa.To życzę udanego wieczoru.Ja już uciekam i do jutra dziewuszki.
Oby kochana, oby Byleby tylko nie przesadził
Do jutra
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:05   #536
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Adzio przepraszam, nadrobię zaległości

Snow przepraszam nie bij:P to co ja mam powiedziec fryzjerce?? żeby mi przyciemniła włosy i na tych balejaż z dwóch odcieni jasnego blondu??

Enchanted jutro dam zdjęcia
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:05   #537
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczyny żyjecie??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-02, 22:52   #538
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Adzio przepraszam, nadrobię zaległości

Snow przepraszam nie bij:P to co ja mam powiedziec fryzjerce?? żeby mi przyciemniła włosy i na tych balejaż z dwóch odcieni jasnego blondu??

Enchanted jutro dam zdjęcia
Ważne jaki efekt chcesz Chcesz je ciut przyciemnić tak? I zrobić jakieś refleksy/pasemka? No to rób, napisałam tylko, że ciemny blond się wypłukuję do rudawego, wiem bo sama tak miałam 2x robione A nie chcesz już tak jak kiedyś, balejaż z kilku odcieni jasnych blondów?

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Dziewczyny żyjecie??
Też się zastanawiam

Ja uciekam oglądać film z TŻ, dobranoc wszystkim
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 07:46   #539
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dzien dobry wyszystkim. Ja juz w pracy. I kolejny dzien nowego roku. Oby jeszcz ta zima szybko sie skonczyla i bedzie super.

_eNchaNetd_
Sorry kochana ale nie widzialam juz wczoraj ze edytowalas wpis. No wiedz z kondycji wlosow z kazdym dniem jestem coraz bardziej zadowolona. Szczerze to nie wierzylam ze jaka kolwiek maska moze tak poprawiac stan wlosow. A tu sie okazalo ze dolce anti age jest wprost rewelacyjna. Nakladajac ja tylko na 2minuty bylo ok ale niepowalila mnie ale postanowilam uzyc jej i zrobic wloskom saune i wtedy to juz prawie umarlam z wrazenia. Teraz moje wlosy sa gladkie,nie odstaja, nie stercza. Jeszcze ciut nad koncowkami pracuje ale nakladam serum joanny
i jest git.
Co do kolorku to powiem ze leciutko mnie wnerwia jak mam wlosy dwu dniowe a zwlaszcza wieczorem. Gdzie juz lekko je dopada salczyk i nie wygladaja fajnie przez co moje odrosty farnowane c12 wygladaja hmmm leciutko rudawo. Ale jak sa umyte wlosy jest super. Z tym problem walczy rowniez Bunny. Dzis juz nie dam rady zrobic foteki w swietle dziennym ale moze jutro mi sie uda to wkleje. Jeszcze nie wiem jaka jutro bede miec zmiane ale fotki postaram sie jutro wstawic.
Oho ale sie rozpisalam ale co tam na dobry dzien macie lekture do kawki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30

Edytowane przez Adzi07
Czas edycji: 2011-01-03 o 08:07
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 08:37   #540
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

WITAJCIE
juz zabieram sie za kawe i nadrabianie o czym wczoraj pisalyscie wczoraj znowu mialam znowu mala goscinke

w sumie to nie ma co nadrabiac ..agatko oczywiscie dopytam bo sama jestem ciekawa patrzac na palete i niewiem co ja mam na glowie..

ale wyprzedaze sie zaczynaja i u mnie uhuhuuu
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2011-01-03 o 08:42
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.