Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-03, 13:02   #571
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Adzi ja już znalazłam sposób na ten nieszczęsny odrost
Robię płukankę co mycie- taką mocniejszą 1/3 nakrętki na 2 l wody, i jak dowali włosom niebieskiego i fioletowego barwnika to sie odrost już nie odcina. A jak wlosy tłustsze to kolor po prostu jest ton ciemniejszy Spróbuj.


Bardzo tęskniłyśmy Ja to sie nawet obawiałam ze nie wrócisz jak Ewcia Ale jesteś! Włoski extra jakie gladziutkie!
No i wreszcie zadowolona z koloru- to najważniejsze.


Bo ty Adzi musisz byc jasnowlosa jak ja Innej opcji nie ma
Patrz ja też przyciemniałam a10 i co? Wrócilam do tego poziomu 10-11 ale farba ma poziom 12- woda nie daje rady, trudno
A dolce od początku mówiłam że da radę nawet w najgorszych wypadkach, tylko trzeba uważać i obserwować bo sie szybko nabudowuje we włosie i jak wlosy zaczną klapać i sie tłuścić to trzeba dać im juz luz.

A w ogóle dla dziewczyn interesujących sie troszke muzyką polecam nutę w której sie zakochalam po imprezie w palazzo- zobaczcie sobie też teledysk na you tube- polecam nie ma jak trójkącik Laska ma niesamowity wokal-miodzio.
TIM BERG- Bromance( vocal edit)
I jak?

http://www.youtube.com/watch?v=eWUC5Q0RCAA&feature=fvw
aaa Bunny jestem zakochana w tym kawałku pomimo faktu ze raczej słucham innych klimatów ! klip też mega
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:05   #572
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dziewczynki zdjęcia z dzisiaj.
1 i 2 zdj przy samym oknie
3 trochę dalej od okna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wł1.jpg (19,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł2.jpg (20,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wł3.jpg (17,2 KB, 36 załadowań)
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:12   #573
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdjęcia z dzisiaj.
1 i 2 zdj przy samym oknie
3 trochę dalej od okna
szaro,ale włoski wyglądają na zdrowe,a ty jak sie z nimi czujesz?
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:14   #574
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Daj zdjęcie jakie mas zi jakie chcesz mieć
Teraz mam minimalnie jaśniejsze włosy bo zdjęcia sprzed miesiąca. To z boku jest z fleszem więc trochę więcej rudości wyszło..Ale ogólnie takie włosy ni w pięć ni w dziewięć..trochę popielatego blondu(przez płukankę głównie) a trochę ryżawego koloru..
Ogólnie chciałabym po prostu jakiś dość jasny, chłodniejszy blond coś w tym rodzaju ale właściwie cokolwiek bez ryżego bardzo mi się podoba kolor na drugim zdjęciu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (30,3 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (83,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dlugie%20blond%201.jpg (55,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3691gross.jpg (67,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img95548.fryzury-grzywki.216140.jpg (43,8 KB, 36 załadowań)
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2011-01-03 o 13:17
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:28   #575
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

obiecałam zdjęcie mojego biało szaro żółto rudego koloru ciężko było samej sobie zrobić zdjęcie, ale akurat włosy tak się ułożyły, że dobrze widać te okropne prześwity, no i w rzeczywistości włosy są mniej białe a bardziej blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_3757.jpg (151,6 KB, 44 załadowań)
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:39   #576
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

A mam pytanie do bunny! moja siostra o dziwo chce mieć gołębi blond nie wiem co jej sie stało... no ale ok... mysle zeby zrobiła kąpiel rozjaśniająca a potem albo A10 albo C12, wklejam jej zdjecie po szamponetce ciemno brązowej z palette co robiła z miesiąc temu
(zdjecia troche przeklamują w rzeczywistości ma troche bardziej ciemne i z mniejszym rudym blaskiem)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0255.jpg (136,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0256.jpg (111,7 KB, 12 załadowań)
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:47   #577
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yatta, masz bardzo zimny taki stalowy kolorek. ładnie się błyszcza włoski. chyba gorzej jest jak wyjdzie niebiesko, fioletowo albo zielonkawo, a szary to się szybko spierze do cieplejszego kolorku

irisfeal, spodziewałam się jakiejs masakry a Ty masz śliczne włosy! Zadbane, zdrowe w pieknym odcieniu popielatozłocistego jasnego blondu. Ja mam ten sam poziom koloru i to jest jasny blond Na zdjeciach ktore podałas jest blond z poziomu 9. Dlaczego nie chcesz zrobic ich po prostu farbą? Farba rozjasnia o 1-2 tony, wiec tyle ile chcesz. Nie trzeba do tego żadnego rozjasniacza.

iguskaa, to szare na włoskach to chyba od płukanki? ma taki odcien niebieskawy. Jaki chces zmiec docelowo na calosci kolor? Całe białe? Jakies pomysły na poprawke?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 13:57   #578
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
szaro,ale włoski wyglądają na zdrowe,a ty jak sie z nimi czujesz?
No szaro szaro Czuję sie lepiej bo już trochę sie wypłukało no i włosy nie ucierpiały więc alleluja.. Ale nadal wyglądam jakbym była chora więc czekam na dalsze wypłukiwanie.

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Teraz mam minimalnie jaśniejsze włosy bo zdjęcia sprzed miesiąca. To z boku jest z fleszem więc trochę więcej rudości wyszło..Ale ogólnie takie włosy ni w pięć ni w dziewięć..trochę popielatego blondu(przez płukankę głównie) a trochę ryżawego koloru..
Ogólnie chciałabym po prostu jakiś dość jasny, chłodniejszy blond coś w tym rodzaju ale właściwie cokolwiek bez ryżego bardzo mi się podoba kolor na drugim zdjęciu..
Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
irisfeal, spodziewałam się jakiejs masakry a Ty masz śliczne włosy! Zadbane, zdrowe w pieknym odcieniu popielatozłocistego jasnego blondu. Ja mam ten sam poziom koloru i to jest jasny blond Na zdjeciach ktore podałas jest blond z poziomu 9. Dlaczego nie chcesz zrobic ich po prostu farbą? Farba rozjasnia o 1-2 tony, wiec tyle ile chcesz. Nie trzeba do tego żadnego rozjasniacza.
No właśnie - rozjasniacz tu nie potrzebny. Może by tak Loreal Stockholm ?

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, masz bardzo zimny taki stalowy kolorek. ładnie się błyszcza włoski. chyba gorzej jest jak wyjdzie niebiesko, fioletowo albo zielonkawo, a szary to się szybko spierze do cieplejszego kolorku
Pewnie, że gorzej Ale kiedy patrze w lustro to kolor najbliższy jest temu z 3 zdjęcia - a to taki kolor nijaki nienaturalny. No ale jak pisałam czekam cierpliwie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 13:57   #579
iguskaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 18
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
iguskaa, to szare na włoskach to chyba od płukanki? ma taki odcien niebieskawy. Jaki chces zmiec docelowo na calosci kolor? Całe białe? Jakies pomysły na poprawke?
nie nie, płukanki zadnej nie używam tak jak mówiłam na zdjęciu wyszly jaśniejsze, bardziej białe, w rzeczywistości są takie troche bardziej hmm naturalne. Docelowo to wiele bym nie chciała, bo ogólnie ejstem zadowolona, ale tak jak już wspominałam, chciałabym się pozbyć tych żółtych prześwitów.

a i zapomniałam dodać ze włosy farbowałam w czwartek, wiec kolor świeży
iguskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:11   #580
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
irisfeal, spodziewałam się jakiejs masakry a Ty masz śliczne włosy! Zadbane, zdrowe w pieknym odcieniu popielatozłocistego jasnego blondu. Ja mam ten sam poziom koloru i to jest jasny blond Na zdjeciach ktore podałas jest blond z poziomu 9. Dlaczego nie chcesz zrobic ich po prostu farbą? Farba rozjasnia o 1-2 tony, wiec tyle ile chcesz. Nie trzeba do tego żadnego rozjasniacza.
Ooo.. dziękuję myślałam, że jest tragicznie ale sama nie stwierdze obiektywnie..dziękuję za opinię ja mam raczej chłodny typ urody wiec te rudawe błyski do mnie nie pasują, dlatego chcę je usunąć. Ale w takim razie daruję sobie rozjaśniacze

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No właśnie - rozjasniacz tu nie potrzebny. Może by tak Loreal Stockholm ?
Bardzo dziękuję za odpowiedzi, nie mam doświadczenia z farbami i nie sądziłam, że farba w ogóle może rozjaśnić mi włosy.. A to swietnie bo nie chciałam stosować teraz jakiegoś silniejszego rozjaśniacza bo próbuję zapuścić włosy i porządnie zadbać o nie
Poszukam tego Loreala poczytam o nim trochę może się skuszę
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:14   #581
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdjęcia z dzisiaj.
1 i 2 zdj przy samym oknie
3 trochę dalej od okna
nie jest zle kochana co ty tam wymyslasz
Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Teraz to już nie chodzą chłopaki ze spuszczonymi spodniami w kroku, tak samo jak eminem nie jest gwiazdą rapu Ja lubię tylko sokoła, włodiego, małpe i chade i tego mogę posłuchać. A tak to słucham tego co leci w radiu, minęła mi faza ściągania płyt z internetu
moj brat slucha takiego hip-hopu co przeklinaja a ma juz 23 prawie ubiera sie normalnie ale slucha tej muzy i mowi ze nawet jak sie ozeni to nie zmieni gustu
ja slucham jak zwykle tego co jest aktualnie na topie..oczywiscie rihanna mnie juz denerwujewole kawalki nowosci wpadajace w ucho niz starych wokalistow ktorzy juz nie wiedza co wymyslic w nowej piosence
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 14:28   #582
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Mówisz faceci w rurkach ? U mnie też tacy są - no mówię pomieszanie z poplątaniem i nie wiadomo co gorsze



Ja mam fioła na punkcie tańca, a on wiąże się jakby nie było z muzyką, raczej mi chyba to nie przejdzie
tak właśnie mówię Teraz style strasznie się miesza, dlatego nie jest wcale tak, że chłopak w opuszczonych spodniach słucha hh, ten w glanach metalu a dresiarz techno


Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdjęcia z dzisiaj.
1 i 2 zdj przy samym oknie
3 trochę dalej od okna
no jeszcze szaro jest ale już co raz mniej




Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie jest zle kochana co ty tam wymyslasz


moj brat slucha takiego hip-hopu co przeklinaja a ma juz 23 prawie ubiera sie normalnie ale slucha tej muzy i mowi ze nawet jak sie ozeni to nie zmieni gustu
ja slucham jak zwykle tego co jest aktualnie na topie..oczywiscie rihanna mnie juz denerwujewole kawalki nowosci wpadajace w ucho niz starych wokalistow ktorzy juz nie wiedza co wymyslic w nowej piosence
Ja na co dzień w pracy słucham radia, więc chcąc nie chcąc wszystkie nowinki mam obcykane, mój TŻ też ma 23lata i słucha hh ale ubiera się dobrze, nie jest huliganem i nie przeklina non stop, tu nie ma żadnej zależności Jak już pisała Kotka są gusta i guściki
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:30   #583
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

irisfeal, no pisze co widzę. Są naprawde śliczne, a Ty tak narzekasz. Uzyj farbki z poziomu 9 neutralnej bez żadnych popieli itp i bedziesz miała piaskowy jaśniejszy kolorek. Choc na poczatku to wyjdzie dosc ciepło, ale czerwony barwnik szybciutko się spłukuje. jak za bardzo ochłodzisz, to Ci wyjdzie buroszaro i bedziesz nieszczesliwa. Ja mam chłodny typ urody, a lepiej czuję się w cieplejszych kolorkach

yatta, a to rozumiem. ja miałąm taki srebrnozimny po nutrisse 91 i bardzo byłam zła, ale szybko mi się spłukało. wrzucam zdjecie, wydaje mi sie że miałam taki sam kolor jak Ty teraz.

iguska, a czym robiłas, bo chyba troche włoski dostały w kośc? Na zdjeciu przeswity są rude. Jak sa tak naprawde żołte to płukanka albo szmapon fioletowy dadza rade.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolejne2.jpg (22,6 KB, 32 załadowań)
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 14:43   #584
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
irisfeal, no pisze co widzę. Są naprawde śliczne, a Ty tak narzekasz. Uzyj farbki z poziomu 9 neutralnej bez żadnych popieli itp i bedziesz miała piaskowy jaśniejszy kolorek. Choc na poczatku to wyjdzie dosc ciepło, ale czerwony barwnik szybciutko się spłukuje. jak za bardzo ochłodzisz, to Ci wyjdzie buroszaro i bedziesz nieszczesliwa. Ja mam chłodny typ urody, a lepiej czuję się w cieplejszych kolorkach
Dzięki wielkie za radę Tak zrobię Jak już zafarbuję to się pochwalę jaki efekt
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:08   #585
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

oo matko jakie soldy tzn przeceny u mnie sie zaczely teraz sa wieksze niz latem mozna kupic wiele dobrych rzeczyczytaj kosmetyki i ciuchy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:29   #586
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
oo matko jakie soldy tzn przeceny u mnie sie zaczely teraz sa wieksze niz latem mozna kupic wiele dobrych rzeczyczytaj kosmetyki i ciuchy
u mnie też ruszyły już 27.12 ale teraz to już czekam na II turę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:40   #587
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

no dokladnie ja czekam tez na nastepny tydzien kiedy beda wieksze przeceny trzeba juz pomyslec o wiosnie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:56   #588
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no dokladnie ja czekam tez na nastepny tydzien kiedy beda wieksze przeceny trzeba juz pomyslec o wiosnie
ja w niedziele pojade oblukać a mówicie że duże wyprzedarze... ciekawe czy na AGD też???
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 15:56   #589
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
no dokladnie ja czekam tez na nastepny tydzien kiedy beda wieksze przeceny trzeba juz pomyslec o wiosnie
uuu u nas to wiosna dopiero wchodzi w kolekcję, na początku ceny są zawrotne Ale z zimowej wyprzedaży też można coś na wiosnę upolować, jakieś bluzeczki, spódniczki itp

Kotka
na AGD największe wyprzedaże były między świętami a sylwestrem, normalnie istny szał Ale i teraz też pewnie coś jest
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2011-01-03 o 15:57
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-03, 16:04   #590
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
uuu u nas to wiosna dopiero wchodzi w kolekcję, na początku ceny są zawrotne Ale z zimowej wyprzedaży też można coś na wiosnę upolować, jakieś bluzeczki, spódniczki itp

Kotka
na AGD największe wyprzedaże były między świętami a sylwestrem, normalnie istny szał Ale i teraz też pewnie coś jest
aha ale mam nadzieje ze coś dobrego i niedrogiego znajde bo szukam praleczki
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków

Edytowane przez Kotka17
Czas edycji: 2011-01-03 o 16:07
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:04   #591
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie jest zle kochana co ty tam wymyslasz
Nie dość, że masz piękny blond to w dodatku długie włosy i loki To i łatwo Ci mówić, że wymyślam - ciekawe czy gdybyś miała srebrno szare włosy byłabyś taka hepi

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
yatta, a to rozumiem. ja miałąm taki srebrnozimny po nutrisse 91 i bardzo byłam zła, ale szybko mi się spłukało. wrzucam zdjecie, wydaje mi sie że miałam taki sam kolor jak Ty teraz.
Ciężko mi stwierdzić. Choć myślałam dziś przez chwilę jak przeglądałam się w lustrze, że gdyby były dłuższe - chociażby do ramienia to też inaczej by to wyglądało - do tak krótkich włosów(w dodatku nierównych strasznie bo wycieniowane na maxa) nie wygląda to za dobrze.

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
u mnie też ruszyły już 27.12 ale teraz to już czekam na II turę
Dajcie spokój ja już nie mam kasy
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:09   #592
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snow no właśnie takie coś bym chciała

mi się takie coś podoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20-latka.jpg (14,9 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (12,9 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagesCAM6GE6C.jpg (8,1 KB, 14 załadowań)
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:17   #593
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
aha ale mam nadzieje ze coś dobrego i niedrogiego znajde bo szukam praleczki
jakąś praleczkę na pewno znajdziesz

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Nie dość, że masz piękny blond to w dodatku długie włosy i loki To i łatwo Ci mówić, że wymyślam - ciekawe czy gdybyś miała srebrno szare włosy byłabyś taka hepi



Ciężko mi stwierdzić. Choć myślałam dziś przez chwilę jak przeglądałam się w lustrze, że gdyby były dłuższe - chociażby do ramienia to też inaczej by to wyglądało - do tak krótkich włosów(w dodatku nierównych strasznie bo wycieniowane na maxa) nie wygląda to za dobrze.



Dajcie spokój ja już nie mam kasy
Ja już też nie mam Ale mam to szczęście, że wypłatę mam 2x w miesiącu także druga szykuje mi się akurat na II turę

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Snow no właśnie takie coś bym chciała

mi się takie coś podoba
No to jak Ci się podoba, to pewnie rób Tylko później nie zapomnij się z nami podzielić fotkami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:31   #594
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
hej moje kochane!!!!

już jestem taka stęskniona za Wami, że nawet nie wiecie

tęskniłyście za marudną mysią?

Chyba nie przebrnę przez wszytsko, co napisałyscie, ale niedługo postaram się nadrobić..

agatau, no i jak te Twoje włoski wyszły po fryzjerze? jak teraz wyglądają, zadowolona jestes? Czy jednak bedziesz robic sama?

Ja dostałąm pod choinkę profesjonalna suszarke babyliss pro 2200. Na poczatku nie bardzo umiałam sobie z nia poradzic, bo tak dmucha.. Ale po paru razach doszłam do wniosku, że jest boska. Zawsze zaraz po suszeniu włoski były troche niesforne, a teraz to sa takie gładkie, jakbym conajmniej uzyła prostownicy. Jednak technologia jonowo-ceramiczna robi swoje.

Mój kolorek pochwaliło chyba z 5 osób. Nawet obce. Takze na nastepny raz bede robic paletką migdałowym czarem. Rudy błysk spłukuje mi sie po 2 myciach i zostaje taki pszeniczny poblask. Bardzo mi się to podoba. Szarosc zniknęła całkiem i nie wychodzi. Wszyscy myśleli, że to mój naturalny kolor

Wrzucam zdjecie jak to mniej wiecej teraz wygląda- jakosc kiepska, bo ta nieszczesna kamerka nie lubi szarego dnia, ale postaram sie potem zrobic lepsze. Długosc mnie samą zaskakuje
Mysia witamy
A Twoje włoski
niedawno mialas takie krótkie,a juz masz prawie takie jak ja
i sliczny kolorek

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka dziewczyny !!! wszystkiego naj w nowym roku a ja od dzisiaj biore mertz super sie łyka bez żadnych problemów
edit;merz a nie mertz sorki...
I nawzajem wszystkiego dobrego

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Dziewczynki zdjęcia z dzisiaj.
1 i 2 zdj przy samym oknie
3 trochę dalej od okna
mi się podoba Twój kolorek

Dziewczyny ja mam chyba coś takiego ....
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1294060545

wiecie może jaki to numerek do tych wlosow przedluzanych
bo chcialam zamowic
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:31   #595
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yattamanka tez swoje przeszlam ja cie rozumiem ale naprawde nie ma tragedii wlosy rosna nie scinaj i ci urosna to raz a kolor mozna zawsze poprawic
ja kiedys potrafilam dwa razy w ciagu dnia leciec do fryzjerki na poprawke jak mnie cos wnerwilo
co prawda wlosy zawsze mialam mocne i nigdy mi nie lecialy wiec to na duzy plus

glowa do gory bedzie dobrze jak urosna i ty mozesz miec loki tak samo jaka ja moge miec proste
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:34   #596
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
mi się podoba Twój kolorek
Dzięki

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
yattamanka tez swoje przeszlam ja cie rozumiem ale naprawde nie ma tragedii wlosy rosna nie scinaj i ci urosna to raz a kolor mozna zawsze poprawic
ja kiedys potrafilam dwa razy w ciagu dnia leciec do fryzjerki na poprawke jak mnie cos wnerwilo
co prawda wlosy zawsze mialam mocne i nigdy mi nie lecialy wiec to na duzy plus

glowa do gory bedzie dobrze jak urosna i ty mozesz miec loki tak samo jaka ja moge miec proste
Dziękuję za wsparcie Bez was to ja bym miała już dawno masakrę na głowie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:36   #597
Monisia :)
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 283
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Witajcie Dziewczyny Kochane, daaawno mnie tu nie było, jakiś czas temu przestałam się bawić w farby drogeryjne, bo miałam dość tego, że albo miałam białe włosy, albo zółte.
Teraz moja fryzjerka poszła na urlop macierzynski i znów mnie korci na farbę drogeryjną, a patrząc na wasze zdjęcia, to jedak istnieja jeszcze farby warte polecenia.
Ja naturalny kolor mam ciemny blond, odrosty mam w cieplejszym odcieniu a koncówki bardziej popielate, zależy mi na wyrównaniu koloru (do zimnego popielatego) i rozjasnieniu naturalnego odrostu. Jakie farbki byście poleciły?
Kiedyś stosowałam palette permanent 100, ale włoski wyszły za jasne
Monisia :) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:43   #598
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Snoww
zapomniałam wcześniej zapytać jak się sprawował ten olejek fur mama?Jak wrażenia po użyciu?Zdaj relacje bo chciałam dziś już go kupić ale nie wiem czy warto?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:49   #599
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Snoww
zapomniałam wcześniej zapytać jak się sprawował ten olejek fur mama?Jak wrażenia po użyciu?Zdaj relacje bo chciałam dziś już go kupić ale nie wiem czy warto?
Kochana chodzę w nim od soboty Dziś właśnie zaraz idę zmywać i włoski umyć, także napiszę wrażenia, bo jak na razie nie mogę powiedzieć nic więcej jak to, że włoski są jak po oliwce takie tłustawe (położyłam tylko na długości ale tak solidnie)
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-03, 16:51   #600
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Kochana chodzę w nim od soboty Dziś właśnie zaraz idę zmywać i włoski umyć, także napiszę wrażenia, bo jak na razie nie mogę powiedzieć nic więcej jak to, że włoski są jak po oliwce takie tłustawe (położyłam tylko na długości ale tak solidnie)
Hehe dobrze kochana to jak już zmyjesz oliwkę to daj znać jak wrażenia.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.