makijaż permanentny- ZBIORCZY - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 12:27   #1531
kselokss
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: G.Śląsk
Wiadomości: 840
Dot.: makijaż permanentny brwi

Lavanda rozumiem i dziekuje za odp
__________________
"You touch my mind in special pleaces..."
kselokss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-24, 21:46   #1532
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez laupek Pokaż wiadomość
To, że zdecyduję się na kreskę zamiast kropeczek jest równie prawdopodobne jak to, że dziewczyny które juz tę kreskę mają, za rok nie będą mogły już na nią patrzeć. Tak, w tej chwili kreseczki- cieniutkie i grubsze są modne i wiele dziewczyn się tak maluje.
Jeśli znajdę zdjęcie ładnych kresek, które podkreślają a nie zmieniają naturalny kształt oka, to oczywiście wkleję.
ja nie uważam ze to jest kwestia mody jesli mi sie podobaja to je robie jesli nie to nie patrze ze na coś jest moda ( i tak jest ze wszystkim)
Wg mnie kreseczka(ja chce cieniutka i tylko na gornej powiece) zawsze bedzie mi sie podobała bo maluje sobie kreski od wielu lat i jakoś do tej pory mi sie nie znudziły
mami inne zdania na ten temat i ok każdy ma swoje
Moje kolezanki które maja kreseczki sa zadowolone i nie zauważyłam zeby kreski zmieniły naturalny kształt oka
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:48   #1533
eaniol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

czy mogę prosić o namiary dgzie zrobic pernamentry krakow
eaniol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:12   #1534
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny ,czy któraś z was wie,czy można zmienić kolor makijażu per. brwi? Mam świeżo zrobione,ale po fakcie niestety stwierdziłam,że kolor nie pasuje mi do włosów (( poza tym myślę też o małej korekcie,bo są ciut zadługie na przodach ale z tego co sie dowiedzialam to brzydko wyglada taki kamuflaż(korekta) ,bo trudno dobrac odpowiedni odcien skory. Ale z drugiej stronu,przeciez musi byc jakis preparat dobry,aby ratowac takie niedoskonalosci..
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 21:17   #1535
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez eaniol Pokaż wiadomość
czy mogę prosić o namiary dgzie zrobic pernamentry krakow
ja robilam w Krakowie w Der-medzie na ul.Tomasza
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 10:33   #1536
Wiktorynka8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez perliczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,czy któraś z was wie,czy można zmienić kolor makijażu per. brwi? Mam świeżo zrobione,ale po fakcie niestety stwierdziłam,że kolor nie pasuje mi do włosów (( poza tym myślę też o małej korekcie,bo są ciut zadługie na przodach ale z tego co sie dowiedzialam to brzydko wyglada taki kamuflaż(korekta) ,bo trudno dobrac odpowiedni odcien skory. Ale z drugiej stronu,przeciez musi byc jakis preparat dobry,aby ratowac takie niedoskonalosci..
Napisałaś że masz swieżo zrobione.Jesli sa za ciemne to paczekaj bo na pewno Ci sie rozjaśnia,zawsze na poczatku sa ciemne no chyba ze chcesz przyciemnić ale w tym przypadku poczekaj 2tyg i pojedz na poprawke przyciemnić mozesz zawsze.Nie wiem jak to dokładnie jest z rozjaśnieniem.Słyszałam ze można ale jak to wygląda to nie wiem
__________________
Start z Dukanem - 8.03
Było : 68kg (172cm)
25.05 zaczynam III fazę 60kg
28.02.2011 53kg
Wiktorynka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 13:33   #1537
dafne00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez olusja Pokaż wiadomość
a ja po kolejnej korekcie i w dalszym ciagu dramat, krzywo i źle rozlozony barwnik.. nie wspominajac ze mialy byc brazowe a sa szare......

U mnie jest to samo zrobiłam brwi a raczej krzywe łuki jestem załamana wyglądam jak klaun!Chciałam zwrotu pieniędzy a kobieta która mi to robiła rozesmiała mi się w twarz i powiedziala że jak mi się nie podoba to mam zrobic jej spraw w sądzie! Co robić????

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiunia2_1985 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny,ja szukam dobrego salonu w Poznaniu lub okolic np.swarzędz.lubon...chcia łabym tez zrobić sobie brwi tylko u mnie jest taki problem ze mam bardzo nisko ułożone swoje brwi i chce je podnieść więc bym miała je na skórze a nie na swoich brwiach i boje się ze bedzie to brzydko wyglądać ...pomózcie mi ,,,bo juz jedną nauczke mam do końca zycia operacja nosa którą robiłam rok temu i mam gorszy po operacji ,naturalny był ładniejszy ...więc teraz jestem uczulana jak mam robić jakieś zabiegi na twarzy PROSZE O POMOC
Mogę tylko odradzić p.Dorotę Dombrowską robiłam u niej brwi jestem załamana po prostu masakra tylko płakać!Ostrzegam bo nie ja jedna nie jestem zadowalana !
dafne00 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 15:11   #1538
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Thumbs down Dot.: makijaż permanentny brwi

Serdecznie współczują dziewczyny,że macie spartaczone aż tak brweki to porażkabo jedank jest twarz. Ja zachwycona swoimi też nie jestem,ale kształtmam bardzo ładny tylko nieco za długie są -moja linergistka nie zna chyba proporcji,jakie tyczą się brwi :/ idę napewno na korektę-choć troszkę się obawiam już tej babki ... narazie mam jeszcze strupki (ale powoli odchodzą) . Chciałabym najlepiej,żeby skróciłami troszkę przody i przyciemniła na ciemny brąz..bo teraz jakby barwnik się chyba dobrze nie przyjął-bo kolor jest grafitowy :/..mój błąd,że znów taki wybrałam,ale jest jaśniejszy jak ostatnio :/...najgorsze to to,że wg. mojej linergistki korekty raczej się nie wykonuje,bo ciężko dobrać kolor do skóry!!! Masakra..i nie wiem co z tego będzie..a miało być takpięknie..już nigdy więcej do niej nie pójdę!!!
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 18:59   #1539
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Witam ! Ja równiez jestem swieżo po makijazu permanentnym brwi i kresek na powiekach, dokladnie 2 dni .Jak narazie kolorek jest strasznie ciemny (ale to normalne ) ale jesli codzi o ksztalt to jestem bardzo zadowolona .... Wogole jestem zachwycona podejsciem i zdolnosciami mojej kosmetyczki , pod kazdym względem.... Jesli ktoras z Was poszukuje dobrej linergistki w Poznaniu z milą chęcią moge podac namiary . Zycze wszystkim zdecydowanym pięknego makijazu permanentnego

Jak obrobie zdjecia to wstawie i same ocenicie ....
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-27, 19:41   #1540
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Jestem ponownie i zlanczam fotki . Jedna przed permanentnym i 3 dwa dni po czyli jeszcze przed wyluszczeniem. Twarz mi sie strasznie swieci i rzeski posklejaly bo jestem wypaciana wazeliną ale mysle ze to w tym momencie najmniej wazne ... Pozdrawiam !
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 10:31   #1541
anna paulinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: akolor-warszawa ul. Łucka 15 lok.225
Wiadomości: 37
Send a message via Skype™ to anna paulinska
Dot.: makijaż permanentny brwi

perliczka, korektor do niwelowania barwnika jest dobrym rozwiazaniem w Twoim przypadku( tak sadze z twojego opisu dlugich btwi). Mozna je skrocic i wyszczuplic troche wlasnie korektorem. Pytanie, czy Twoja Pani linergistka posiada go?! Faktem jest, ze trzeba umiec nim pracowac. Kolor powinien w 4 tyg po zabiegu uksztaltowac sie i ustabilizowac, wiec do tego momentu moze nawet zmieniac odcien. Grunt, to cierpliwosc. Strupek zejdzie z nadmiarem barwnika i zostanie delikatny kolor. tak powinno byc. Jesli masz jakies pytania, to chetnie pomoge.
anna
akolor
__________________
Anna Paulińska

anna paulinska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-28, 10:37   #1542
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez perliczka84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ,czy któraś z was wie,czy można zmienić kolor makijażu per. brwi? Mam świeżo zrobione,ale po fakcie niestety stwierdziłam,że kolor nie pasuje mi do włosów (( poza tym myślę też o małej korekcie,bo są ciut zadługie na przodach ale z tego co sie dowiedzialam to brzydko wyglada taki kamuflaż(korekta) ,bo trudno dobrac odpowiedni odcien skory. Ale z drugiej stronu,przeciez musi byc jakis preparat dobry,aby ratowac takie niedoskonalosci..
Mi po tygdoniu bardzo pojasnialy (i dobrze, bo jestem blondynka), potem poszlam na korekte. To byly drobne poprawki wlasnie jasnym barwnikiem. Moim zdaniem nic nie widac, ze bylo poprawiane. Brwi maja idealny ksztalt, za miesiac ide tylko na delikatne przyciemnienie. Podobno ten makijaz (tak powiedziala mi kosmetyczka) trzyma sie max 2 lata. Czasami niestety zdarza sie, ze kolor zmienia sie na lekko czerwony.. mam nadzieje, ze u mnie sie to nie zdarzy.
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:01   #1543
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Kaska_s_81 Pokaż wiadomość
Jestem ponownie i zlanczam fotki . Jedna przed permanentnym i 3 dwa dni po czyli jeszcze przed wyluszczeniem. Twarz mi sie strasznie swieci i rzeski posklejaly bo jestem wypaciana wazeliną ale mysle ze to w tym momencie najmniej wazne ... Pozdrawiam !
A jaki kolor masz? Bo ten ciemny -strupki wygladaja ,jak moj ,czyli grafitowy.
Ja chce zmienic kolor na gorzka czekolade,czy cus takiego...myslicie ,ze do ciemno brazowych wlosow bedzie pasowal? Chyba bradziej,jak grafit,co? Za pare dni wrzuce fottki przed i po..teraz mam do polowy strupki i nieciekawie wygladam ;P
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 11:09   #1544
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez perliczka84 Pokaż wiadomość
A jaki kolor masz? Bo ten ciemny -strupki wygladaja ,jak moj ,czyli grafitowy.
Ja chce zmienic kolor na gorzka czekolade,czy cus takiego...myslicie ,ze do ciemno brazowych wlosow bedzie pasowal? Chyba bradziej,jak grafit,co? Za pare dni wrzuce fottki przed i po..teraz mam do polowy strupki i nieciekawie wygladam ;P
Ja mam pomieszany cieply grafit z zimnym czyli tak na nasze jasny z ciemnym , zobaczymy jaki bedzie Efekt... Na brązowy raczej bym nie stawiala - mialabym obawy ze z czasem bedzie wpadal w odcien czerwieni bądz tez różu.

Edytowane przez Kaska_s_81
Czas edycji: 2010-03-28 o 11:12
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 15:46   #1545
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Dot.: makijaż permanentny brwi

Tak, jak obiecałam załączam fotki świeżo po zabiegu i po odpadnięciu strupków. Zwróćcie uwagę na różnicę pomiędzy jedną,a drugą brwią

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Nie mogę dodać fotek

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Mogę.....?
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:00   #1546
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Perliczka gdzie te fotki?
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 09:32   #1547
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Talking Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Kaska_s_81 Pokaż wiadomość
Perliczka gdzie te fotki?
No wlasnie nie wiem dlaczego nie moge dodac (((
fotki robilam komorka i widze,ze nie sa w odpowiednim rozszerzeniu :| ,ale bede kombinowac.
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 10:00   #1548
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Kombinuj bo ciekawi mnie jak wyszly . Ja juz tez usunelam strupy ale moje zamiast grafitu wpadają w brąz i nie wiem dlaczego :/
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 19:51   #1549
gajdaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 82
GG do gajdaania
Dot.: makijaż permanentny brwi

Poszukuje modelki na wykonanie makijazu permanentnego brwi, w trakcie szkolenia oczywiscie... w razie pytan prosze pisac do mnie

miejsce ---Poznań
__________________
Kobieta ma tyle siły---ża zadziwia mężczyzn....
gajdaania jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 20:01   #1550
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Oj ...Z tym mozesz miec problem .... Podejrzewam ze ciezko bedzie znalezc odwazną
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 21:39   #1551
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Kaska_s_81 Pokaż wiadomość
Ja juz tez usunelam strupy ale moje zamiast grafitu wpadają w brąz i nie wiem dlaczego :/
jak to.. usunęłaś?
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 08:19   #1552
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Lavanda Pokaż wiadomość
jak to.. usunęłaś?
Kiedy widzialam ze juz odchodzą to je po prostu sciągnelam

Edytowane przez Kaska_s_81
Czas edycji: 2010-03-30 o 08:24
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:56   #1553
ukee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

Czesc Dziewczyny,

Jestem tu nowa i z zapartym tchem czytam Wasze komentarze... Zdecydowalam sie na wykonanie makijazu permanentnego brwi. Szukam dobrego salonu w Katowicach. Czy mozecie mi kogos polecic?

Z gory bardzo dziekuje za pomoc!
ukee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:01   #1554
kynga_waw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3
Dot.: makijaż permanentny brwi

Dziewczyny potrzebuję rady, zrobiłam sobie brwii 3 dni temu. Teraz mam strupki, które zaczynają odchodzić, czy mam im pomóc, czy poczekać aż same odpadną?
Jestem załamana bo pod strupkami mam tylko trochę zaczerwienione a nie widać żadnego ciemniejszego koloru.
Miałam kładziony zimny brąz.
Oczywiście za 2 tygodnie ide na korektę, ale nie wiem czy tak właśnie to ma wyglądać, możecie zamieścić zdjęcia juz o odpadnięciu strupków?
dzięki
kynga_waw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:22   #1555
perliczka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 11
Question Dot.: makijaż permanentny brwi

Kolejna próba.....
perliczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:04   #1556
ukee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: makijaż permanentny brwi

.

Edytowane przez ukee
Czas edycji: 2010-03-30 o 12:05
ukee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:09   #1557
malykrecik
Przyczajenie
 
Avatar malykrecik
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 23
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez kynga_waw Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję rady, zrobiłam sobie brwii 3 dni temu. Teraz mam strupki, które zaczynają odchodzić, czy mam im pomóc, czy poczekać aż same odpadną?
Jestem załamana bo pod strupkami mam tylko trochę zaczerwienione a nie widać żadnego ciemniejszego koloru.
Miałam kładziony zimny brąz.
Oczywiście za 2 tygodnie ide na korektę, ale nie wiem czy tak właśnie to ma wyglądać, możecie zamieścić zdjęcia juz o odpadnięciu strupków?
dzięki
nie 'pomagaj' strupkom schodzic bo podobno razem z nimi moze zejsc Ci barwnik
malykrecik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:24   #1558
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Kaska_s_81 Pokaż wiadomość
Kiedy widzialam ze juz odchodzą to je po prostu sciągnelam
Cytat:
Napisane przez malykrecik Pokaż wiadomość
nie 'pomagaj' strupkom schodzic bo podobno razem z nimi moze zejsc Ci barwnik
no właśnie
nie wolno grzebać w tym, samo musi poodpadać w swoim czasie
wydrapiesz sobie za wcześnie a potem luki wyjdą w makijażu
nie wolno
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:38   #1559
Kaska_s_81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 15
GG do Kaska_s_81
Dot.: makijaż permanentny brwi

Sprostowując moją odpowiedz to ja nie zdrapywalam strupów- wiadomo . Schodzily gdy smarowalam wazeliną, a juz napewno nie byla zaczerwieniona skóra.Byl to jakis 5 dzien po.... Takze Kynga poczekaj jeszcze troszke

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:31 ----------

Cytat:
Napisane przez perliczka84 Pokaż wiadomość
Kolejna próba.....
Perliczka pomóc Ci jakos ? Powiedz z czym masz problem to pomoge Ci wkleic foty
Kaska_s_81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 15:45   #1560
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: makijaż permanentny brwi

Cytat:
Napisane przez Kaska_s_81 Pokaż wiadomość
Sprostowując moją odpowiedz to ja nie zdrapywalam strupów- wiadomo . Schodzily gdy smarowalam wazeliną, a juz napewno nie byla zaczerwieniona skóra.Byl to jakis 5 dzien po.... Takze Kynga poczekaj jeszcze troszke

to super

mam nadzieję, że wstawisz fotkę brewek po wyłuszczeniu - bardzo mi się podoba Twój makijaż w wersji tuż po i ciekawa jestem tego właściwego, delikatniejszego efektu
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-04 18:17:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:41.