Kosmetyki M.A.C. cz.7 - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-18, 08:32   #2491
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Może i lepiej już na chwilę obecną mam 2 rzeczy do kupienia, a w MAC operuje się tylko 3-cyfrowymi kwotami
Chciałabym mieć tylko 2 rzeczy do kupienia
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 09:06   #2492
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
I ciekawe jak będzie można płacić, czy np tylko kartą kredytową, bo wtedy się porządnie wkurze
poczekajmy z tym wkurzaniem...
nic nie wiadomo to co się na zapas denerwować... nie wiem czy jest w Polsce jakiś sklep online, gdzie można li i jedynie kartą kredytową płacić... ja się z takim czymś nie spotkałam
Cytat:
Napisane przez Luzia Pokaż wiadomość
Chciałabym mieć tylko 2 rzeczy do kupienia
haha ja też
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:06   #2493
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
poczekajmy z tym wkurzaniem...
nic nie wiadomo to co się na zapas denerwować... nie wiem czy jest w Polsce jakiś sklep online, gdzie można li i jedynie kartą kredytową płacić... ja się z takim czymś nie spotkałam
Nieśmiało przypuszczam, że będzie możliwość płatności kartami i PayPalem. Ostatecznie, jeśli ktoś nie ma i nie chce mieć karty kredytowej, może sobie zamówić "kartę internetową" którą się po prostu doładowuje wybraną sumą pieniędzy (i za którą - przynajmniej w WBK - się nie płaci).
Moim zdaniem większym problemem, niż kwestia płatności, jest sporządzenie takiej wishlisty, aby znalazło się na niej wszystko co najważniejsze, a jednocześnie by nie pójść z torbami
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:14   #2494
EwaLuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 150
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
poczekajmy z tym wkurzaniem...
nic nie wiadomo to co się na zapas denerwować... nie wiem czy jest w Polsce jakiś sklep online, gdzie można li i jedynie kartą kredytową płacić... ja się z takim czymś nie spotkałam

haha ja też
Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nieśmiało przypuszczam, że będzie możliwość płatności kartami i PayPalem. Ostatecznie, jeśli ktoś nie ma i nie chce mieć karty kredytowej, może sobie zamówić "kartę internetową" którą się po prostu doładowuje wybraną sumą pieniędzy (i za którą - przynajmniej w WBK - się nie płaci).
Moim zdaniem większym problemem, niż kwestia płatności, jest sporządzenie takiej wishlisty, aby znalazło się na niej wszystko co najważniejsze, a jednocześnie by nie pójść z torbami
Jeśli dadzą choćby paypal to już będę szczęśliwa Nie słyszałam o karcie internetowej, muszę się bliżej poznać z tematem A co do wishlisty zobaczymy jaki asortyment będzie dostępny na stronie, możliwe, że zredukuje moje zapędy

Edytowane przez EwaLuna
Czas edycji: 2013-10-18 o 13:17
EwaLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:35   #2495
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nieśmiało przypuszczam, że będzie możliwość płatności kartami i PayPalem. Ostatecznie, jeśli ktoś nie ma i nie chce mieć karty kredytowej, może sobie zamówić "kartę internetową" którą się po prostu doładowuje wybraną sumą pieniędzy (i za którą - przynajmniej w WBK - się nie płaci).
Moim zdaniem większym problemem, niż kwestia płatności, jest sporządzenie takiej wishlisty, aby znalazło się na niej wszystko co najważniejsze, a jednocześnie by nie pójść z torbami
Niewykonalne, a co najmniej mało realne
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 13:40   #2496
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Nieśmiało przypuszczam, że będzie możliwość płatności kartami i PayPalem. Ostatecznie, jeśli ktoś nie ma i nie chce mieć karty kredytowej, może sobie zamówić "kartę internetową" którą się po prostu doładowuje wybraną sumą pieniędzy (i za którą - przynajmniej w WBK - się nie płaci).
Moim zdaniem większym problemem, niż kwestia płatności, jest sporządzenie takiej wishlisty, aby znalazło się na niej wszystko co najważniejsze, a jednocześnie by nie pójść z torbami
a ja sądzę, że przelewy też będą wchodziły w grę
poczekamy zobaczymy
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 14:04   #2497
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ale dobra wiadomość jest jedna dzisiaj - MAC online będzie w końcu w Polsce
ale to jest wiadome od dawna . MAC zawsze tworzy w danym kraju stronę internetową po to by uruchomić sklep online .
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 14:11   #2498
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
ale to jest wiadome od dawna . MAC zawsze tworzy w danym kraju stronę internetową po to by uruchomić sklep online .
yyy no dobra...
to, że jest wiadome - strona powstała nie wiem, z półtora roku temu i do wczoraj była cisza w tej sprawie...
teraz napisali, że na dniach ma zostać wszystko uruchomione to przekazuję. ot, taka sytuacja...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 14:19   #2499
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
ale to jest wiadome od dawna . MAC zawsze tworzy w danym kraju stronę internetową po to by uruchomić sklep online .
No nie wiem, czy to było dotąd takie oczywiste, zwłaszcza, jeśli się porówna zawartość strony polskiej i stron zagranicznych (na polskiej stronie nawet nie są pokazane i wymienione konkretne produkty z poszczególnych kategorii).
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 15:28   #2500
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No nie wiem, czy to było dotąd takie oczywiste, zwłaszcza, jeśli się porówna zawartość strony polskiej i stron zagranicznych (na polskiej stronie nawet nie są pokazane i wymienione konkretne produkty z poszczególnych kategorii).
Olu, może i tak, może i MAC ma takie procedury, niemniej moim zamysłem było tylko przekazanie, że to co dotychczas istniało tylko w sferze domysłów i nadziei w końcu ma jakiś przybliżony termin
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 16:13   #2501
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
(na polskiej stronie nawet nie są pokazane i wymienione konkretne produkty z poszczególnych kategorii).
i tak samo było też np. w innym kraju, w którym MAC rozpoczął sprzedaż online w 2012

Najważniejsze i tak jest by ruszyli , w końcu trzeba sobie zrobić jakieś prezenty gwiazdkowe - najlepiej nie ruszając się z domu

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2013-10-18 o 16:15
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-18, 16:37   #2502
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olu, może i tak, może i MAC ma takie procedury, niemniej moim zamysłem było tylko przekazanie, że to co dotychczas istniało tylko w sferze domysłów i nadziei w końcu ma jakiś przybliżony termin
Ja się z info cieszę i dobrze, że o tym napisałaś , bo wcale nie miałam świadomości, że strona internetowa = wprowadzenie sprzedaży online.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 18:22   #2503
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Możesz podpowiedzieć laikowi jakie będą dobre odcienie na poliki w tej karnacji (jestem w podobnych oznaczeniach)?

Na trop Orgasm Narsa już wpadłam,ale szukam coś MACowego i utknęłam w martwym punkcie. Na szczęście już niedługo będę mogła być częstszym gościem MAC.
Takim ekspertem znowu to ja nie jestem ale spróbuję:
- Blushbaby (sheertone) - bardzo neutralny i naturalnie wyglądający, podobny do The Perfect Cheek, więc jeśli go masz to nie ma potrzeby dublować.
- Stay Pretty (Pro Longwear) jest przepięknym chłodnym różem, ślicznie ożywia twarz - limitka, ale może jeszcze gdzieś do dostania (jakiś czas temu była na Strawberrynet).
- Pink Cult (matte) - bardzo neutralny róż, dobry do mocniejszego makijażu oka, albo kiedy nie mamy pomysłu na kolor polików - też chyba limitka.
- Lovecloud (satin) - bardzo ładnie wygląda latem - ale też niedostępny w normalnej sprzedaży.
- Dainty (mineralize) - używałam głównie w cieplejsze miesiące, kiedy było cieplejsze światło - dostępny w stałej ofercie.
- Ladyblush (cremeblend blush) - róż w kremie - kolor taki brudno różowo brązowy, ale nie wtapia się całkowicie w cerę, jest widoczny. Neutralny i naturalny.

Z nie MACowych to polecam bardzo róż Bobbi Brown #9 Pale Pink To chłodny róż pięknie ożywiający twarz i ziemistą cerę. Jest bardzo dobrze napigmentowany, więc wystarczy odrobina.

Z takich mocniejszych róży, cieplejszych koralowych (do stosowania latem, jak Orgasm) to Z Bobbi Brown mogę polecić jeszcze: Nectar # 11, Apricot # 6.
Z delikatniejszych i bardziej w różu - Bobbi Brown: # 33 pastel Pink oraz # 29 Nude Pink - dobry do mocniejszych oczu (np. do grubej kreski itp.)

Oczywiście najlepiej jest sprawdzić, bo na każdej cerze kolor wygląda inaczej.

Edytowane przez milka-pilka
Czas edycji: 2013-10-18 o 18:26
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-18, 21:01   #2504
magda bajtek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 377
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

dziewczyny który z cieni mac wybrać do smoky eyes?
magda bajtek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 08:26   #2505
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Takim ekspertem znowu to ja nie jestem ale spróbuję:
- Blushbaby (sheertone) - bardzo neutralny i naturalnie wyglądający, podobny do The Perfect Cheek, więc jeśli go masz to nie ma potrzeby dublować.
- Stay Pretty (Pro Longwear) jest przepięknym chłodnym różem, ślicznie ożywia twarz - limitka, ale może jeszcze gdzieś do dostania (jakiś czas temu była na Strawberrynet).
- Pink Cult (matte) - bardzo neutralny róż, dobry do mocniejszego makijażu oka, albo kiedy nie mamy pomysłu na kolor polików - też chyba limitka.
- Lovecloud (satin) - bardzo ładnie wygląda latem - ale też niedostępny w normalnej sprzedaży.
- Dainty (mineralize) - używałam głównie w cieplejsze miesiące, kiedy było cieplejsze światło - dostępny w stałej ofercie.
- Ladyblush (cremeblend blush) - róż w kremie - kolor taki brudno różowo brązowy, ale nie wtapia się całkowicie w cerę, jest widoczny. Neutralny i naturalny.

Z nie MACowych to polecam bardzo róż Bobbi Brown #9 Pale Pink To chłodny róż pięknie ożywiający twarz i ziemistą cerę. Jest bardzo dobrze napigmentowany, więc wystarczy odrobina.

Z takich mocniejszych róży, cieplejszych koralowych (do stosowania latem, jak Orgasm) to Z Bobbi Brown mogę polecić jeszcze: Nectar # 11, Apricot # 6.
Z delikatniejszych i bardziej w różu - Bobbi Brown: # 33 pastel Pink oraz # 29 Nude Pink - dobry do mocniejszych oczu (np. do grubej kreski itp.)

Oczywiście najlepiej jest sprawdzić, bo na każdej cerze kolor wygląda inaczej.
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź. Ekspercie.
Wiem już gdzie jestem - bardzo podobają mi się naturalne kolory, Ladyblush będzie pierwszy w kolejce. Koralowe z BB są świetne!
Chyba zwyczajnie nie czuje się dobrze w chłodniejszych odcieniach.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 11:04   #2506
dorotty94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Question paleta cieni MAC

Witam, od dawna chce kupić sobie cienie MAC i natrafiłam na allegro na te paletę i mam pytanie czy jest to oryginalna paleta jeżeli któraś z Was zna się dobrze na tym proszę o odpowiedź, i z góry dziękuje i pozdrawiam tutaj link:
http://allegro.pl/mery-macom-cienie-...608024142.html
dorotty94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 11:19   #2507
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: paleta cieni MAC

Ta paleta nie ma nic wspólnego z MAC'iem, ale i w opisie aukcji nikt tak nie twierdzi . Masz jasno podane, że to paleta firmy Mary Macom. Poza tym w MAC'u jeden cień w pełnym opkaowaniu (nie we wkładzie), kosztuje więcej niż aktualna cena paletki Mary Macom.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 11:34   #2508
dorotty94
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2
Dot.: paleta cieni MAC

dzięki wielkie!
dorotty94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 14:26   #2509
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olu, może i tak, może i MAC ma takie procedury, niemniej moim zamysłem było tylko przekazanie, że to co dotychczas istniało tylko w sferze domysłów i nadziei w końcu ma jakiś przybliżony termin
Ja już sobie nakręcam 3 rzecz do zakupienia

Co myślicie o szmince Girl about a town do cery oliwkowej (że niby deep winter, ale mam zielone oczy)? Czy lepiej impassioned?
Ma może ktoś może Brick - O - La? I może coś od siebie napisać?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-19, 18:15   #2510
ciaax85
Raczkowanie
 
Avatar ciaax85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Czy ktoś się orientuje czy to prawda z tym że MAC będzie w Gdyni?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciaax85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 20:20   #2511
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja już sobie nakręcam 3 rzecz do zakupienia

Co myślicie o szmince Girl about a town do cery oliwkowej (że niby deep winter, ale mam zielone oczy)? Czy lepiej impassioned?
Ma może ktoś może Brick - O - La? I może coś od siebie napisać?
Ja ją swego czasu pokazywałam na blogu
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 21:25   #2512
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja ją swego czasu pokazywałam na blogu
Dzięki, ona świetnie wygląda na ciemnowłosych i bladolicych Ja tego efektu nie uzyskam . Chyba powinnam pomyśleć o impassioned.
Zainteresowała mnie też lladybug. Anyone?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 21:27   #2513
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Dzięki, ona świetnie wygląda na ciemnowłosych i bladolicych Ja tego efektu nie uzyskam . Chyba powinnam pomyśleć o impassioned.
Zainteresowała mnie też lladybug. Anyone?
Ja już teraz jestem rudo-brązowowłosa i właśnie dziś miałam ją na sobie. Efekt był super choć wiadomo, że do czarnych włosów pasuje najlepiej
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-19, 21:38   #2514
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Ja już teraz jestem rudo-brązowowłosa i właśnie dziś miałam ją na sobie. Efekt był super choć wiadomo, że do czarnych włosów pasuje najlepiej
Przyznam, ze odkąd mam czerowne pióra, to tej szminki nie nosiłam
generalnie unikam rozowych szminek, przenioslam się na czerwienie i bordo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 09:22   #2515
201803261017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cześć dziewczyny
Niezmiernie się cieszę, że w końcu zamierzają uruchomić sprzedaż onlineJuż od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu kosmetyków z MACa, ale chyba najpierw czeka mnie wyprawa do sklepu (którego niestety nie ma w mojej okolicy), nie chce ryzykować z kolorówkąSzukałam też informacji, ale nie potrafię znaleźć w gąszczu tych wszystkich tematów i postów, mianowicie:
Czy w stacjonarnych sklepach MACa można płacić inną walutą niż PLN? Jeśli tak czy są to ceny obowiązujące w USA lub UK, czy może polskie ceny są przeliczane na $ lub £?
Z góry dziękuje za odpowiedź
201803261017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 10:14   #2516
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Ja już sobie nakręcam 3 rzecz do zakupienia

Co myślicie o szmince Girl about a town do cery oliwkowej (że niby deep winter, ale mam zielone oczy)? Czy lepiej impassioned?
Ma może ktoś może Brick - O - La? I może coś od siebie napisać?
Moim zdaniem GAT powinna dobrze na Tobie wyglądać, niemniej jeśli chcesz coś intensywnego, ale z cieplejszą nutą, to Impassioned będzie lepsza. W sumie to całkiem inne kolory, więc trochę trudno je porównywać .
Brick-O-La nie znam, ale po słoczach widzę, że to najbardziej stonowany kolor z wymienionych przez Ciebie i przy Twoim typie urody powinien dobrze wyglądać.

Cytat:
Napisane przez vanilija1 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Niezmiernie się cieszę, że w końcu zamierzają uruchomić sprzedaż onlineJuż od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu kosmetyków z MACa, ale chyba najpierw czeka mnie wyprawa do sklepu (którego niestety nie ma w mojej okolicy), nie chce ryzykować z kolorówkąSzukałam też informacji, ale nie potrafię znaleźć w gąszczu tych wszystkich tematów i postów, mianowicie:
Czy w stacjonarnych sklepach MACa można płacić inną walutą niż PLN? Jeśli tak czy są to ceny obowiązujące w USA lub UK, czy może polskie ceny są przeliczane na $ lub £?
Z góry dziękuje za odpowiedź
Pierwsze słyszę o płaceniu inną walutą . (A w polskim Douglasie czy Sephorze też chciałabyś płacić w dolarach lub euro?)
Ceny w polskich salonach podane są w złotówkach i nie sądzę, żeby miały cokolwiek wspólnego z cenami w innych krajach.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 11:19   #2517
201803261017
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 26
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

No w Sephorze czy Douglasie może akurat nie (nie wiem), ale w Zarze czy innych sklepach INDITEX z tego co kojarzę można płacić inną walutąW Macu byłoby to opłacalne, szkoda że nie ma takiej możliwości bo zostało mi parę $ z wakacjiDziękuje za odpowiedź
201803261017 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 11:40   #2518
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ciaax85 Pokaż wiadomość
Czy ktoś się orientuje czy to prawda z tym że MAC będzie w Gdyni?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
niestety to na chwilę obecną nieaktualne
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 13:14   #2519
ciaax85
Raczkowanie
 
Avatar ciaax85
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 73
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
niestety to na chwilę obecną nieaktualne
Dzięki za odpowiedź. Pytałaś się?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
ciaax85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-20, 18:08   #2520
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.7

Cytat:
Napisane przez ciaax85 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Pytałaś się?
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pytałam w dwóch niezależnych źródłach - raz u dziewczyn pracujących dla z tej samej korporacji (Estee Lauder?) i potem jeszcze potwierdziło mi to biuro CH Riviera mailowo
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-13 11:42:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.