Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-27, 15:55   #31
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez a-n-ia Pokaż wiadomość
serdecznie dziękuję za odpowiedź, bo już sie bałam , że wydałam kasę na darmo- i będę musiała wyrzucic wszystko do śmietnika,
kochane jesteście, że odpowiadacie,
pozdrawiam a-n-ia

nie ma za co

a co do strony - to ja też na początu usiłowałam znaleźć jakieś info o tym i NIC nie było, w każdym razie na polskich stronach nic nie było. Ale wczoraj dostałam reklamę na maila że strona rusza więc pewnie będzie mega ofensywa informacyjna i jak nawet otworzysz lodókę czy drzwi do piwnicy to Ci inneov cellulit wyskoczy



edytuję - ta strona już działa: http://www.inneov-cellulit.pl/. Zapisałam się na newsletter, może się załapię na jeszcze jedno darmowe opakowanie

Edytowane przez miss dare
Czas edycji: 2007-03-28 o 11:47
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 13:38   #32
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

dziś rano zrobiłam sobie zdjęcia porównawcze. Ale jak policzyłam ile zjadłam tego Inneov to mi wyszło że dopiero 6 saszetek więc w sumie chyba efektu nie powinno być widać na razie, ale wydaje mi się (może tylko się oszukuję?) że coś już widać.

I tak mi głupio , że te zdjęcia publikuję, zwłaszcza, że mega pięknym pośladkiem się nie mogę poszczycić. wycięłam malutkie fragmenty tych zdjęć.


Poniżej są w następującej kolejności:
lewy na początku kuracji
lewy po 6 saszetkach

prawy przed kuracją
prawy po 6 saszetkach


uf - zjem teraz tę paczkę do końca i zrobię zdjęcie i potem jeszcze jedną i znowu zrobię... Ale się załamałam dziś stanem mojego tyłka, na codzień tam sobie nie oglądam, a teraz złapałam mega doła, że mam takie dziurska tam ;( :sad:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed_lewy.jpg (21,0 KB, 1214 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po6_lewy.jpg (15,8 KB, 928 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg przed_prawy.jpg (22,3 KB, 915 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg po6_prawy.jpg (21,8 KB, 866 załadowań)

Edytowane przez miss dare
Czas edycji: 2007-03-29 o 13:41 Powód: opis zdjęć
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 20:18   #33
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Jeżeli mam być szczera (a chyba o to chodzi ) to przed kuracją nie wyglądało to za ciekawie, ale teraz Miss Dare, jest o wiele lepiej i jeżeli to tylko dzięki tym saszetkom, to jest niezle zwazywszy na to, że tak krótko pijesz ta miksture. Gratuluje I chyba sama sie skusze...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 13:14   #34
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

no to mnie zmobilizowałaś! od razu wypiłam poranną saszetkę Bo tak w sumie nie byłam pewno, czy to mi się wydaje, że jest lepiej czy rzeczywiście jest lepiej...

Chciałabym kupić też jakiś dobry krem antycellulitowy, albo wyszczuplający, może ten Vichy Lipometric? Albo to serum antycellulitowe Erisu? Bo Nivea to pewnie taki masowy produkt więc nie wiem czy mocny na tyle, żeby pomóc?
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 13:27   #35
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

miss dare - rzeczywiście na początku Twoja pupa nie wyglądała zbyt ładnie ale po zdjęcach widać, że jest coraz lepiej największą różnicę widzę na prawym posladku-zdjęcia przed i po tych saszetkach inneov są nieporównywalne naprawdę zmienia się na plus

jeśli chodzi o jakieś kremiki to dobre opinie słyszałam o tych produktach:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=14248
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9801

ja sama ze dwa lata temu stoswałam spray do pośladków z Yves Rocher
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=3345
mogę o nim napisać,że faktycznie - jak go stoswałam codziennie wieczorem to posladki były ładnie uniesione, napięte, skóra na nich się poprawiła, ale to był z lekka krótkotrwały efekt, bo po jego odstawieniu nie było juz tak gładko na pupie

EDIT:
wg KWC najlepsze opinie z preparatów wyszczuplającyh itp. mają:
GALENIC - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1732
DERMEDIC - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4654
te dwa produkty są najlepsze wg wizażanek w tej kategorii

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2007-03-30 o 13:30 Powód: dopisek:)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 14:05   #36
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

o rany! to na serio się cieszę, że Waszym zdaniem widać poprawę, bo się cały czas martwiłam, że to jest jakies moje pobożne życzenie z tym Inneovem.

A te Eveline mają rewelacyjne ceny!!! Kupię sobie bo przy 15 zł to niczym nie ryzykuję

O Gallenicu słyszałam, ale o ampułkach, opisy rzeczywiście bardzo dobrze wyglądają więc się nad tym zastanowię, a o Dermedicu to w ogóle pierwsze słyszę

CO do Yves Rocher - mieli kiedyś taki mega-rewelacyjny krem pomarańczowy z kofeiną, zostawiał czerwone aż ślady z podrażnienia, lekko nawet było takie uczucie ni to pieczenia ni zimna, ale działał rewelacyjnie. Wycofali go niestety :/ Nie wiem czemu. Ale masz rację, że efeket był natychmiastowy ale krótkotrwały bardzo.

Uf - muszę nieco przystopować z moim przebywaniem na Wizażu bo się wciągnęłam i jeszcze się uzależnię Zaczęłam już o wszystkich możliwych kosmetykach czytać
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-31, 09:41   #37
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

to norma,że wizaż uzaleznia

a te kosmetyki eveline naprawdę są dobre, a ceny mają bardzooo przystępne wiele razy jak byłam w jakiejś drogerii to słyszałam/widziałam jakd ziewczyny kupowały te właśnie preparaty
myslę,że jak będziesz brać ten inneov plus jakiś kremik wcierać to efekty będą jeszcze lepsze

choć już teraz,jak pisałam, naprawdę widać po zdjęciach poprawę, więc niczegosobie nie wmawiasz, bo jest lepiej
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 15:13   #38
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

na poczatku tego watku bardzo seceptycznie podchodziłam do tego preparatu, ale jak zobaczyłam zdjęcia miss dare to mnie wcięło i własnie wróciłam z apteki z inneov naprawde widać róznice! tak więc już sie sama nakręciłam, jeszcze skocze po dobry kremik lub żelik i też rozpoczne testowanie tylko, że moim problemem oprócz cellulitu są jeszcze rozstepy, przebarwienia i suchość skóry, wiec już w ogole mogiła lekka... ale od czegos trzeba zacząć, a jak to na mnie też tak zadziała, to chyba normalnie bedę skakać z radości

ps. szkoda, że nie ma smaku cytrynowego, bo kocham wszystko, co cytrynowe jest, ale truskawki w sumie też są pycha :P
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 15:47   #39
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

ile płacicie za ten inneov?
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 18:38   #40
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez Kalex Pokaż wiadomość
ile płacicie za ten inneov?
Podpinam się pod pytanie Kalex No i na ile to starcza, tzn. jedno opakowanie? I powiedzcie czy na ulotce są jakieś ostrzeżenia czy przeciwwskazania? Dokładnie chodzi mi o interakcje z innymi lekami? Tak sobie tłumacze, że jeżeli działa to w jakiś sposób oczyszczająco, przeczyszczająco to czy nie szkodzi zażywanym aktualnie lekom, np. antybiotykom czy innym anty tabletkom
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:33   #41
aniaaa6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Podpinam się pod pytanie Kalex No i na ile to starcza, tzn. jedno opakowanie? I powiedzcie czy na ulotce są jakieś ostrzeżenia czy przeciwwskazania? Dokładnie chodzi mi o interakcje z innymi lekami? Tak sobie tłumacze, że jeżeli działa to w jakiś sposób oczyszczająco, przeczyszczająco to czy nie szkodzi zażywanym aktualnie lekom, np. antybiotykom czy innym anty tabletkom
WITAM
Ja od 8 dni stosuje kuracje inneov jestem bardzo zadowolona naprawde widac efekty a chcialam sie pochwalic ze stosuje ja za darmo poniewaz oblecialam wszystkie apteki w miescie i w kazdej po 3 probki dostalam a w srodku jest kuracja na 1 dzien czyli 2 saszetki
wam tez radze poswiecic troche czasu i nie wydawac 90 zl
aniaaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-03, 19:34   #42
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

już wiem ile kosztuje
stronę wcześniej dziewczyna napisała,że kosztuje 95 zł. (opakowanie ma 30 saszetek) na allegro jest za 80-85 zł.
jeśli pije się jedną saszetkę na dzień to opakowanie stracza na 30 dni...hm...trochę mało jak dla mnie, tym bardziej,że prawie stówkę to kosztuje
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:46   #43
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

na ile to starcza, tzn. jedno opakowanie?
15 dni; wystarczyło przeczytać watek
I powiedzcie czy na ulotce są jakieś ostrzeżenia czy przeciwwskazania?
nie.
Dokładnie chodzi mi o interakcje z innymi lekami?czy nie szkodzi zażywanym aktualnie lekom, np. antybiotykom czy innym anty tabletkom
nie wchodzi w interakcje.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:50   #44
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

kurczę...15 dni...mało jak za 95 zł.
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 19:50   #45
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

kurczę...15 dni...mało jak za 95 zł.

no, ale efekty widać....naprawdę...
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 22:45   #46
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

oglądałam sobie wczoraj pupę w lustrze bardzo dokładnie po kolejnych 3 dniach bardzo grzecznego picia inneovu 2 razy dziennie i muszę powiedzieć, że efekty SĄ wyraźne! już nawet ja je widzę, jestem w mega szoku, bo jeszcze żadna rzecz aż tak na mnie nie podziałała. Się nie spodziewałam i konktynuuje w związku z tym kurację, wczoraj wypiłam tylko 1 bo zapomniałam rano wypić, dziś to samo, na jutro ustawię sobie chyba alarm w telefonie, żeby pamiętać.
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-03, 23:08   #47
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Wiecie co, ja tak tylko się zastanawiam jak bedzie po odstawieniu, bo przeciez w nieskonczonośc tego pic nie będę...
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 21:05   #48
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez anetka_m Pokaż wiadomość
Wiecie co, ja tak tylko się zastanawiam jak bedzie po odstawieniu, bo przeciez w nieskonczonośc tego pic nie będę...
własnie też o tym cały czas myśle a swoja drogą ciekawe czy można przedawkować, czy w momencie jak już nie ma ani grama cellulitu, to już po prostu przestaje działać... czy np. ujedrnia dalej całe ciałko i nie dopuszcza do starzenia sie hehe to by dopiero było
ale i tak i tak, żaden krem chyba tak dobrze nie działał, wiec moze jak nie "przysiąde" na laurach i bede sie ruszać więcej jak skończe kuracje, to moze mi to zostanie

ps. dziewczyny, a Wy to pijecie raz czy dwa razy dziennie? bo nie wiem, czy strzelić se końską dawke dwa razy dziennie czy delikatnie rozpocząć od jednej dziennie?
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-05, 21:59   #49
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez flybird Pokaż wiadomość
Napisane przez anetka_m
Wiecie co, ja tak tylko się zastanawiam jak bedzie po odstawieniu, bo przeciez w nieskonczonośc tego pic nie będę...
własnie też o tym cały czas myśle
o rany.... się przeraziłam, że tak jest jak mówicie. mam nadzieję, że nie. ale teraz się denerwuję, bo to tak jak z Lacibios Femina (taki probiotyk kobiecy) - jak biorę cały czas codziennie to grzybicy nie ma, jak tylko przestanę, mam kambek. Ale z cellulitem to chyba tak, że jak się zlikwiduje i potem profilaktycznie te wszystkie masaże i kremy to chyba nie wraca??


Cytat:
ps. dziewczyny, a Wy to pijecie raz czy dwa razy dziennie? bo nie wiem, czy strzelić se końską dawke dwa razy dziennie czy delikatnie rozpocząć od jednej dziennie?
piję 2 razy dziennie jak pamiętam, a jak nie pamiętam to siłą rzeczy raz dziennie. niestety częściej mi wychodzi raz dziennie niż 2 razy :/ bez sensu :/

szczególnie że dziś obejrzałam sobie uda przy ściaskaniu i SZLAG MNIE TRAFI!!! na udach też mam cellulit, tylko go do tej pory nie zauważyłam bo sobie aż tak dokładnie tych nóg nie oglądałam. A robię wszystko co możliwe, żeby sobie cellulit wyhodować - bo siedze calusienki dzień przy kompie, piję hektolitry kawy, no jedyne co to nie palę i nie biorę tabletek anty, ale mała pociecha.
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-06, 14:19   #50
flybird
BAN stały
 
Avatar flybird
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 039
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Cytat:
Napisane przez miss dare Pokaż wiadomość
Ale z cellulitem to chyba tak, że jak się zlikwiduje i potem profilaktycznie te wszystkie masaże i kremy to chyba nie wraca??
ja przemyślałam to i stwierdziłam, że chyba jednak nie wróci. bo to przecież ma za zadanie zlikwidować przyczyne a nie objawy, więc jak po kremach likwiduje się tylko skutki czegoś, co ma korzenie wewnatrz, to wraca, ale jak się zlikwiduje ten korzeń, to chyba przy odpowiednich zabiegach kosmetycznych (w sensie nie przysiądnięciu na laurach i obżeraniu sie słodyczami i siedzeniu przed telewizorem), to nie powinno się spowrotem pojawić. ja w każdym razie wierze w moją teorie i pije dzielnie

a z kolei co do czestotliwości, to cholerka ja pije raz dziennie póki co, bo stwierdziłam, ze skoro sa efekty po takiej dawce, to na dłużej mi starczy... ale z kolei jeśli przy piciu dwa razy efekt byłby szybszy, to moze warto? trochę się już sama zakręcilam
flybird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 00:29   #51
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

miss dare efekty są zachęcające. chyba też się skuszę na ten preparat.
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 23:37   #52
jennifra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zacisze domowe:)
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Witam
Prześledziłam Wasze opinie i jest mi lżej na sercu hehe bo dzisiaj właśnie dostałam opakowanie 30sztuk plus 10 gratis czyli w sumie 20dni kuracji + 10 saszetek zelu wyszczuplającego VICHY LIPOMRRIC za 80zł + koszty przesyłki 10zł więc w sumie 90zł całość..
I tak sie zastanawiałam czy oby mnie nie poniosło i dałam sie złapać na dobrą reklamę w necie i moją ogromną desperację.. ale myslę że nie dopiero teraz mi ulżylo jak obejrzałam fotki Miss Dare (przepraszam jesli zle napisalam nick)..

Mam tak samo zaawansowany cellulit na pośladkach mimo że jestem instruktorką fitness i duuuużo sie ruszam!!! Cellulitt spedza mi sen z powiek bo juz stosowałam prawie wszystko.. NIestety mam problemy z przemianą materii i wydolnością żył więc znam przyczyny ale teraz wiem ze ten produkt mi w tym pomoze

Dzisiaj wypiłam pierwsza saszetke i zaraz ide pod prysznic i bede sie smarowala zelem.. mam zamiar pić dwa razy dziennie i kupic sobie jeszcze ten zel z VIVHY na zaawansowany cellulit - ZMASOWANY ATAK i chocbym miala sie zapozyczyc to przejde przynajmniej dwumiesieczna kuracje

Oczywiście podziele sie opinią i efektami z Wami
Pozdrawiam!!!
jennifra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 02:55   #53
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

jennifra, a gdzie kupowałaś inneov ???
o próbki sama prosiłaś czy ci dali sami??
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 17:38   #54
jennifra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zacisze domowe:)
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Kupiłam na allegro próbki były dołączone tak jak było w ofercie napisane..
Myśle że to niezła okazja była
Ale mysle żeby też coś wysępić z apteki a co zawsze to nawet te kilka saszetek gratis przyda sie bo zamierzam przeprowadzić długą kurację..
jennifra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 19:32   #55
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

w święta się zapuściłam... wczoraj w ogóle nie wypiłam, w sobotę tylko raz, dziś też zaraz idę pierwsze wypić. kremów też żadnych nie używałam, za to mam mega mocne postanowienie, że od jutra PEŁNA MOBILIZACJA: dietkowanie, 2 razy dziennie Inneov, ćwiczonka CODZIENNIE!!!, smarowanie kremem, wszystko co się da. Do tego postaram się pić dużo zielonej i czerwonej herbaty - nie lubię, ale nie dość że ma dobre działanie to jeszcze po niej strasznie mi się pić chce wiec też dodatkowo więcej wody będę piła, co mi tylko na zdrowie wyjdzie. Ogólnie wiosenny detoksik

Tak postanowiłam po obejrzeniu rodzinnego albumu i zjedzeniu połowy kajmakowego mazurka


Do Jennifra - SUPER promocja!!! ja aż takiej dobrej nigdzie nie trafiłam, a Inneov koło mnie w aptece jak pytałam jest po 84PLN - opakowanie plus 2 saszetki gratis i coś jeszcze dodają, ale nie aż tyle co ty piszesz
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 21:55   #56
marta1416
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

mam pytanko co do tego specyfiku, czy pijecie po jednej czy po dwie saszetki, i czy jeżeli pije się po jedej to są efekty. A wogóle jeżeli ktos to dłużej stosował to niech napisze jakie efekty zauważył u siebie.
marta1416 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 22:09   #57
jennifra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zacisze domowe:)
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

No niezla promocja, podaje Wam link tej pani z apteki z wawy co miała tą aukcję więc możecie śledzić kiedy znowu wystawi podobną oferte..

http://www.allegro.pl/item180309859_...r_gratisy.html

Ja narazie stosuje trzeci dzień i to w święta kiedy było okropne obżarstwo więc nie ma jeszcze efektów ale jak tylko będą to sie nimi podziele.. Jutro mój chłopak zrobi mi zdjęcia i będe porównywać jak miss dare => świetny pomysl, dzięki za inspirację MISS DARE
jennifra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 22:40   #58
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

heh wydac czy nie wydac ?:P hehe
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 23:40   #59
jennifra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zacisze domowe:)
Wiadomości: 17
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?


Mary_Q poczekaj z 7-10 dni to sie dowiesz czy wydać czy nie wydać ode mnie albo od miss mare bo obie stosujemy I obie będziemy widziały efekty na zdjęciach..
Więc myśle że jak poczekasz to najlepiej na tym wyjdziesz
Ja ryzykowałam w ciemno, moja intuicja podpowiadała mi SPRÓBUJ... SPRÓBUJ hahahaha
jennifra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 02:19   #60
nikarina
Przyczajenie
 
Avatar nikarina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7
Dot.: Inneov cellulit - czy już ktoś coś wie?

Hey dziewczyny,

ja jestem po 12 dniach kuracji....i oczywisciekuruje sie nadal oczywisscie na poczatku nie pomyslalam i ani sie nie zwazylam ani nie zrobilam zdjec probek....ale szczerze mowiac to nawet i takw idze efekty...skorka znacznie lepiej wyglada a moj cellulit ktory byl dosc mocno zaawansowany sie zmniejsza....

pije inneov dwa razy dziennie( no kilka razy przy okazji jakis biznesowych lunchow po ktorych mialam wyrzuty sumienia ze zjadlam za duzo wypilam i 3 dawke)do tego uzywam oczywiscie cala mase innych kosmetykow...ale efekty sa

inneov zamierzam brac jeszcze przez 2,5 miesiaca ( tak poradzil mi moj dietetyk)

pozdrowienia
nikarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-22 18:06:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.