Plastry na odciski czy ktoś je stosował - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-05, 15:07   #1
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Angry

Plastry na odciski czy ktoś je stosował


Hej! mam pytanko czy któraś z Was kobietki stosowala te plastry na odciski, dodam że odcisk jest stary, zgrubiały i jakby posiadał korzeń, nie boli ale brzydko wygląda i denerwuje. Probowałam go traktować pumeksem ale odrasta, a może macie jakieś sposoby żeby się tego pozbyć????ja znalazłam coś takiego ale boje sie bo to chińskie chyba i niewiem jak działa


Przy nagniotkach na stopie w miejscach na których się staje i w których powstały już korzenie - proszę nalepiać kolejno 6 plastrów przez 6 kolejnych dni ( tyle plastrów jest w jednym opakowaniu ). Jeśli np.w 4 dniu zaczyna w czasie chodzenia trochę szczypać, to oznacza to, że lek już doszedł wszędzie tam, gdzie miał dojść i należy zaprzestać nalepiania. Czekać spokojnie - po 2-3 dniach skóra o średnicy 2-3 cm zacznie odchodzić. Lekko namoczyć stopę i delikatnie próbować ją oderwać. Jeśli się nie da, to poczekać jeszcze dzień. Po oderwaniu i wyjściu korzenia posmarować fioletem (gencjaną).
Jeśli korzeń nie wyszedł do końca, odczekać parę dni i ponownie nalepiać plastry.
W miarę odrastania skóry koniec korzenia będzie coraz płycej i łatwiej go będzie można wyłuskać
PROSZĘ O PORADY OPINIE
DODAM ZE TE ODCISKI MAM NA MAŁYCH PALUSZKACH U STÓP
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg plastrych680.jpg (65,6 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez kasiapoprawska
Czas edycji: 2011-01-05 o 15:15
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 07:16   #2
niewojt
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 19
Dot.: Plastry na odciski czy ktoś je stosował

Kup w aptece śląski plaster na odciski. Kosztuje grosze, a jest najskuteczzniejszy. Bije na głowę wszystkie inne nowoczesne.
Tylko poza nim powinnaś kupić pastę lub maść cynkową i zwykły plaster bez opatrunku (taki szerszy).
Okolice odciski posmaruj cienką warstwą pasty cynkowej, na odcisk naklej plaster śląski, tak, żeby znajdująca się na nim grudka preparatu znalazła się dokładnie na odcisku.
Żeby się nie stersować, ze coś się wydostanie poza plaster i pobrudzi ubranie (to jest trochę klejące), zabezpiecz całość zwykłym plastrem.
Po paru dniach stosowania (jesli odcisk jest spory i stary moze to potrwać z tydzień) paznokciem zdejmiesz odcisk.
Metoda wielokrotnie sprawdzona. Osobiście. Próbowałam innych, ale lipa. A to działa na prawdę szybko. Po 2 dniach stosowania zobaczysz co się dzieje z odciskiem
Powodzenia.
niewojt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 20:04   #3
kasiapoprawska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 301
Dot.: Plastry na odciski czy ktoś je stosował

wielkie dzięki za odp. jutro smigam do apteki po sląski plaster mam nadzieje że mi też pomoże i da rade tym wstrętnym odciskom
kasiapoprawska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 09:05   #4
olivia85
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 5
Dot.: Plastry na odciski czy ktoś je stosował

Hej stosowałam plastry na odciski firmy Scholl, na pewno większość z nas o nich słyszało
xxxx jestem bardzo zadowolona, są bardzo komfortowe, to plastry dla mnie

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-01-10 o 15:09 Powód: reklama
olivia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-21, 23:41   #5
powergrzanka
Przyczajenie
 
Avatar powergrzanka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10
Dot.: Plastry na odciski czy ktoś je stosował

Cytat:
Napisane przez niewojt Pokaż wiadomość
Kup w aptece śląski plaster na odciski. Kosztuje grosze, a jest najskuteczzniejszy. Bije na głowę wszystkie inne nowoczesne.
Tylko poza nim powinnaś kupić pastę lub maść cynkową i zwykły plaster bez opatrunku (taki szerszy).
Okolice odciski posmaruj cienką warstwą pasty cynkowej, na odcisk naklej plaster śląski, tak, żeby znajdująca się na nim grudka preparatu znalazła się dokładnie na odcisku.
Żeby się nie stersować, ze coś się wydostanie poza plaster i pobrudzi ubranie (to jest trochę klejące), zabezpiecz całość zwykłym plastrem.
Po paru dniach stosowania (jesli odcisk jest spory i stary moze to potrwać z tydzień) paznokciem zdejmiesz odcisk.
Metoda wielokrotnie sprawdzona. Osobiście. Próbowałam innych, ale lipa. A to działa na prawdę szybko. Po 2 dniach stosowania zobaczysz co się dzieje z odciskiem
Powodzenia.

czy po tym jak "zdejmę" odcisk zostanie mi rana?
powergrzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-21 23:41:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:15.