Ulubiona kategoria. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Pokaż wyniki sondy: Jakie są twoje ulubione perfumy?
kwiatowe 40 17,54%
wodno-powietrzno-ozonowe 18 7,89%
leśne 12 5,26%
korzenno -przyprawowe 64 28,07%
pudrowe 11 4,82%
słodkie, jedzeniowe (czekoladowe, waniliowe) 56 24,56%
mleczne 4 1,75%
mleczne 2 0,88%
inne 21 9,21%
Głosujący: 228. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-27, 12:02   #1
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851

Ulubiona kategoria.


Jaka jest wasza ulubiona kategora zapachowa, co Polki lubią i kupują najczęściej. Do wyboru:
- kwiatowe
- wodno-powietrzno-ozonowe
- leśne
- korzenno -przyprawowe
- pudrowe
- słodkie, jedzeniowe (czekoladowe, waniliowe)
- mleczne
- uniseksy
- inne
Ja głosuję na jedzeniowe.
W sądzie wkradł się błąd. Przedostatnia pozycja "mleczne" proszę potraktować jako "uniseksy", bo niestety nie umiem tego poprawić
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:38   #2
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ulubiona kategoria.

Hmm od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pewien pomysł, w sumie związany z tematem Twojej sondy
Może by tak stworzyć wątek z wyróżnionymi poszczególnymi kategoriami zapachów, ich opisem i przykładami perfum w tym stylu? Taki skondensowany zbiór grup zapachowych. Ja na przykład do dziś nie wiem, co to są zapachy szyprowe
I m.in z tego powodu- nieobeznania- trudno mi jednoznacznie wskazać odpowiedź w tej sondzie Na pewno lubię zapachy ciężkie i intensywne. Z kategorii wymienionych przez Ciebie pasują mi kwiatowe, orientalne, słodkie. Odpadają uniseksy, ozonowe.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:39   #3
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Ulubiona kategoria.

Ilonka, czy to jest sonda jednokrotnego wyboru? Bo jeśli tak, to mnie osobiścię ciężko wybrać. Bo qrczę, jak tu się zdecydować między słodkimi (Angel), kwiatowymi (Stella), przyprawowymi (Belle de minuit) i mlecznymy (Le Feu)?
Mam rozdwojenie jaźni do kwadratu - nie głosuję
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 12:50   #4
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Dot.: Ulubiona kategoria.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia
Hmm od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pewien pomysł, w sumie związany z tematem Twojej sondy
Może by tak stworzyć wątek z wyróżnionymi poszczególnymi kategoriami zapachów, ich opisem i przykładami perfum w tym stylu? Taki skondensowany zbiór grup zapachowych. Ja na przykład do dziś nie wiem, co to są zapachy szyprowe
I m.in z tego powodu- nieobeznania- trudno mi jednoznacznie wskazać odpowiedź w tej sondzie Na pewno lubię zapachy ciężkie i intensywne. Z kategorii wymienionych przez Ciebie pasują mi kwiatowe, orientalne, słodkie. Odpadają uniseksy, ozonowe.
Bardzo dobry pomysł, tylko potrzeba jakiegoś eksperta, KTÓRY SIĘ ZNA BARDZIEJ W TEMACIE NIZ JA. Myślę, że charaklterystyka nut na forum perfumy jest bardz0, bardzo ważna i (z przykładami zapachów) ułatwia wybory.

Hybris, ja też się zastanawialam co lubię (bo i pudrowe i kwiatowe) ale wybrałam te, ktorych mam najwięcej i wypdło na słodkie do przesady wonie. Wiem, że kwestionariusz do wypełnienia niedoskonały (jednokrotnego wyboru) ale chodzi mi o ogólne rozeznanie w temacie. Starałam się jak umialam
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:01   #5
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Ulubiona kategoria.

Cytat:
Napisane przez ilonacb
Bardzo dobry pomysł, tylko potrzeba jakiegoś eksperta, KTÓRY SIĘ ZNA BARDZIEJ W TEMACIE NIZ JA. Myślę, że charaklterystyka nut na forum perfumy jest bardz0, bardzo ważna i (z przykładami zapachów) ułatwia wybory.
No właśnie, ja też niewiele wiem i mogę... a zatem uśmiech w stronę naszych Moderatorek i innych ekspertek w tej dziedzinie
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 13:20   #6
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Ulubiona kategoria.

Cytat:
Napisane przez ilonacb
Hybris, ja też się zastanawialam co lubię (bo i pudrowe i kwiatowe) ale wybrałam te, ktorych mam najwięcej i wypdło na słodkie do przesady wonie. Wiem, że kwestionariusz do wypełnienia niedoskonały (jednokrotnego wyboru) ale chodzi mi o ogólne rozeznanie w temacie. Starałam się jak umialam
ćwieka mi zabiłas strasznego polazłam do szafy, przejrzałam, co mam, ale jeszcze mnie gorszy paraliż decyzyjny ogarnął. Ale ponieważ jeślibym musiała zdecydować się na jeden jedyny zapach - byłby to Angel - głosuję na słodkie.
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 15:15   #7
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Ulubiona kategoria.

Myślę, że przydałaby się jeszcze jedna kategoria: owocowe.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 15:41   #8
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Ulubiona kategoria.

I szeroko pojęta kategoria orientalne: moje ulubione
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 17:16   #9
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Ulubiona kategoria.

Zaznaczyłam leśne ale uwielbiam też kadzidlane/orientalne albo ozonowe
Na załączonym obrazku - podział zapachów

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 18:40   #10
ekspert2002
Raczkowanie
 
Avatar ekspert2002
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 40
Dot.: Ulubiona kategoria.

Ja lubię świerze , nie lubie słodkich mdla mnie ... co nie znaczy że nie toleruję ich
ekspert2002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 19:09   #11
sitc
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 902
Dot.: Ulubiona kategoria.

Ja nie głosuje, ponieważ u moich ulubionych jest trzy
Ozonowo-zielono-wodne, owocowe, oraz kontrastowo słodko-jedzeniowe.
sitc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-27, 20:49   #12
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Ulubiona kategoria.

Nie moge zagłosować, bo nie ma kategorii orientalno-kadzidlanej
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-27, 20:59   #13
beliczek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 3 310
Dot.: Ulubiona kategoria.

Ja uwielbiam zapachy "szamańskie" - obłędne, obsesyjne, mocne, bez krzty ogórków jakiś i innych morskich świeżości. Bo cćż innego mogłaby lubić kapłanka "Shalimar"
A z drugiej strony niewinna i dumna róża bez domieszek - taka jak "sheer rose" Avonu (moje odkrycie, moja niekończące się niedowierzanie, że TEN avon stowrzył TAKI zapach. Idealna róża. Symetryczny niczym ambigram zapach, bez domieszek, bez załamania inną nutą. Majestatyczna słodycz róży rozgrzanej letnim słońcem, ale pisałam już o tym w innym wątku. jeszcze mnie Smok wyrzuci za "offtopiczność" - jak to Elve nazywa)
beliczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 00:56   #14
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ulubiona kategoria.

Nikogo za offtopiczność nie mam zamiaru wyrzucać groźny mój nick ale sama łagodnam niczym młode jagnię, ci co mnie znają to wiedzą wiadomo perfumy to tak osobista kwestia, że można sobie tylko życzyć coraz większej ilości pięknych i subiektywnych opisów no Elve jest w tym mistrzynią, jej skojarzenia są zawsze bardzo trafne a zarazem niezwykłe (chylić czoła muszę co chwila - na szczęście mam przyjemność znać Elve osobiście, i wie ona o moim cichym uwielbieniu dla niej ).

Co do kategorii - ja tu nie zagłosuję, bo nie mam jak. Lubię zbyt wiele różnych. Ze starego sentymentu chyba najbliżej mi do mocno kwiatowych, "romantycznych" kompozycji (Eternity, Champs Elysees, zapachy Niny Ricci). Ale uwielbiam również ciężkie orientalne zapachy, drzewne, kadzidlane (Shalimar, Black Cashmere, Organza Indecence). Noszę trochę zapachów o mocnej nucie szyprowej (Eau de Soir). Lubię bardzo przyprawowe zapachy (Theorema), ciągle opłakuję niesamowitą mleczność niedostępnych Le Feu. Nie lubię zapachów przesadnie świeżych, mocno owocowych. ozonowych, morskich (żadne Cool Watery nie wchodzą w rachubę). Ale lubię niektóre zapachy mocno kuchenne i jadalne, gdzie zazwyczaj nuty owocowe łączą się z paczulą czy drzewem sandałowym. Jednym słowem - pełen przekrój

Co do propozycji jaka padła wcześniej - a propos utworzenia wątku z opisem poszczególnych nut - to ja primo, nie uważam się aż za takiego eksperta (bez fłaszywej skromności), żeby to wszystko ogarnąć; secudno - na w zasadzie każdej stronie poświęconej perfumom znajdzie się jakąś klasyfikację - np tę na osmoz:
http://www.osmoz.com/encyclo/familles.asp
tertio, czytałam sporo artykułów i pełnej zgodności nie ma za grosz, ktoś klasyfikuje coś jako orient, ktoś inny jako szypr no i tak naprawdę coraz więcej zapachów wymyka się klasyfikacji - jak choćby słynny Narciso Rodriguez - ten zapach jest określany jako nowoczesny szypr, z czym po prostu ciężko się zgodzić, bo ja nie czuję w nim ani odrobiny ostrości, sama łagodność, maślana miękkość, miodowa kwiecistość

No dobra, przyznam się - nie chce mi się robić takiej rozpiski, nie mam siły ale ochotnicy mile widziani
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 08:33   #15
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Ulubiona kategoria.

Co do kalsyfikacji to też niekiedy mam wątpliwości. Np. Eden dość odważnie zaliczany jest do kategorii kwiatowej, choć w nucie bazowej ma cedr, paczulę, drzewo sandałowe i tonkę
Myślę, że wielbicielki kwiatowych zapachów mogłyby być Edenem cokolwiek wstrząśniete
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 09:17   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Ulubiona kategoria.

Cytat:
Napisane przez Margarita
Co do kalsyfikacji to też niekiedy mam wątpliwości. Np. Eden dość odważnie zaliczany jest do kategorii kwiatowej, choć w nucie bazowej ma cedr, paczulę, drzewo sandałowe i tonkę
Myślę, że wielbicielki kwiatowych zapachów mogłyby być Edenem cokolwiek wstrząśniete
Eden jest najczęściej zaliczany do kategorii owocowo-kwiatowo-orientalnej. Dla mnie jest on ciężki i bardzo owocowy, piżmowy, z silną nutą paczuli, słodki i przede wszystkim chłodny - ciężko wyczuć te kwiaty ale tu się właśnie kryje oryginalność kompozycji. To jeden z tak niezwykłych zapachów, ciężki i słodkawy a jednak bardzo zimny (przeważnie ciężki kaliber bywa dość ciepły), wręcz ostry. Myślę że te kwiaty tak tu wychładzają Mam dziwny stosunek do Edenu - taki klasyczny love and hate relationship - kiedyś uwielbiałam i nosiłam pasjami (był bardzo popularny jak byłam nastolatką). Ostatnio nabyłam kolejną flaszkę po latach przerwy, gnana starym sentymentem no i powiem szczerze, że uczucia mam mieszane - choć nadal mi się podoba, nie wiem czy będę go w stanie nosić. Poczekam na pierwsze chłody, w letnie dni mdli mnie okropnie
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 11:12   #17
Margarita
Rozeznanie
 
Avatar Margarita
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 879
Dot.: Ulubiona kategoria.

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Eden jest najczęściej zaliczany do kategorii owocowo-kwiatowo-orientalnej. Dla mnie jest on ciężki i bardzo owocowy, piżmowy, z silną nutą paczuli, słodki i przede wszystkim chłodny - ciężko wyczuć te kwiaty ale tu się właśnie kryje oryginalność kompozycji. To jeden z tak niezwykłych zapachów, ciężki i słodkawy a jednak bardzo zimny (przeważnie ciężki kaliber bywa dość ciepły), wręcz ostry. Myślę że te kwiaty tak tu wychładzają Mam dziwny stosunek do Edenu - taki klasyczny love and hate relationship - kiedyś uwielbiałam i nosiłam pasjami (był bardzo popularny jak byłam nastolatką). Ostatnio nabyłam kolejną flaszkę po latach przerwy, gnana starym sentymentem no i powiem szczerze, że uczucia mam mieszane - choć nadal mi się podoba, nie wiem czy będę go w stanie nosić. Poczekam na pierwsze chłody, w letnie dni mdli mnie okropnie
Ja właśnie mam słabość do perfum wywołujacych albo miłość albo niechęć Moja pierwsza trójka to: Black Cashmere, Angel i Eden - o żadnym z nich nie mozna powiedzieć, ze jest taki sobie przeciętniaczek - albo sie je kocha albo nienawidzi

Oczywiście zaliczenie Edenu do kategorii kwiatowej wynika z obecności kwiatów w nucie serca - zauważyłam, że często z duzym uproszczeniem zalicza się jakis zapach do danej kategorii właśnie na podstawie składników nuty serca. Dlatego oficjalne kategorie sa dla mnie tylko nieznaczną wskazówką.
Margarita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 12:32   #18
chiński kotek
Przyczajenie
 
Avatar chiński kotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 27
Dot.: Ulubiona kategoria.

Głosując, byłam pewna, że na "słodkie, jedzeniowe" będzie najmniej głosów - a tu niespodzianka! Naprawdę się zdziwiłam, bo większość moich znajomych nie lubi takich perfum. Faktycznie, szkoda, że nie można zaznaczyć kilku opcji - a czy nie można tego rozwiązac w ten sposób, że Ci, którzy nie mogą sie zdecydowac na tylko jedną opcję zagłosują po prostu dwa albo trzy razy? Czy można głosować tylko raz?
chiński kotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 14:32   #19
Biedronka87
Przyczajenie
 
Avatar Biedronka87
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1
Dot.: Ulubiona kategoria.

Witam wszystkichja osobiście kocham dwa zapachy:coco chanel mademoiselle i treselle z avonu bez nich nie ma mnie to chyba kategoria kwiatowa????
__________________
"Najwazniejsze w zyciu jest zycie"
Biedronka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-28, 17:26   #20
Nefretete
Zadomowienie
 
Avatar Nefretete
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 759
GG do Nefretete
Dot.: Ulubiona kategoria.

Kwiatowo- owocowa [ Kenzo, Le Monde est Beau , Gucci, Envy Me, YSL Baby Doll ], ale lubie rowniez perfumy orientalno- kwiatowe[ Kenzo, Flower by Kenzo],[ Estee Lauder Intuition].



*W tej dziedzinie dopiero sie rodze
** przepraszam za brak polskich liter, nie ma ich na tym kompie
__________________
Moje życie ->http://www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/

http://www.v10.pl

Narodowa strona Polaków-> http://www.narzekalnia.pl

Nefretete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:24   #21
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Ulubiona kategoria.

Słodkie !!!
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-28, 22:40   #22
amberia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Ulubiona kategoria.

Trudny wybór.Tym bardziej,ze w moim przypadku to się zmienia wraz z porami roku.Mam kilka ukochanych zapachów i nie umiem wybrac jednego-CHANCE Chanel,COCO Mademoiselle,EN JOY Jean Patou,Champs Elysees Guerlain,AQUA ALLEGORIA PAMPLELUNE Guerlain,UN JARDIN SUR LE NIL Hermes.Te lzejsze to wiosna i lato,cięzsze jesień i zima.
amberia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 13:56   #23
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Ulubiona kategoria.

A ja kwiatowo-owocowe (Baby Doll YSL ) szkoda, nie ma takiej kategorii, w takim razie glos oddalam na kwiatowe bo tez lubie
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-29, 14:36   #24
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Ulubiona kategoria.

ja tez nie zagłosuję, podpisuję sie pod słowami Hybris, mam zapachowe rozwarstwienie jaźni nie umiem wybrać

ogólnie najbardziej lubie grupę orientalnych zapachów oraz wszelkie słodkości, choć od klasyków w najlepszym wydaniu jak Shalimar tez nie stronię, a i w lato poratuije swoje ciało i zmysły orzeżwiającymi cytrusami
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 21:31   #25
~~~JOLA~~~
Zakorzenienie
 
Avatar ~~~JOLA~~~
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 6 464
Smile Dot.: Ulubiona kategoria.

Cytat:
Napisane przez pixie7
Myślę, że przydałaby się jeszcze jedna kategoria: owocowe.
Jestem za
~~~JOLA~~~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:23   #26
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Ulubiona kategoria.

Cytat:
Napisane przez ~~~JOLA~~~
Jestem za
Ja też.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-31, 09:24   #27
Kasiulka22
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka22
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: U Pana Boga za piecem... :)
Wiadomości: 17 816
Talking Dot.: Ulubiona kategoria.

Ja najbardziej lubię zapachy kwiatowo-owocowe, dlatego zagłosowałam na kwiatowe
Kasiulka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:33   #28
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Ulubiona kategoria.

nie znalazłam kategorii "owocowe" więc zaznaczam inne szkoda że nie można wybrać dwóch opcji: smakowite też bywają..smakowite
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-23, 19:48   #29
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Dot.: Ulubiona kategoria.

Zaznaczylam kwiatowe, bo w mojej kolekcji takowe kroluja. Mimo to, nigdy tak do konca nie wiem, jaki zapach mi sie spodoba i kupuje bardzo rozne. Chcialabym zwrocic uwage na taka rzecz: czemu nie mozna zaznaczyc opcji: owocowe? Mnostwo owocowych zapachow jest na rynku i ciesza sie duza popularnoscia, wiec nie szkoda, ze je pominieto. Choc ja osobiscie nie jestem ich zwolenniczka (juz nie).
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-24, 19:53   #30
olcia7
Zadomowienie
 
Avatar olcia7
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 615
GG do olcia7
Dot.: Ulubiona kategoria.

Hmm.. Powinien być jeszcze podział na pory roku. W zimie przepadam za orientalno-drzewnymi, korzennymi, które otulają ciepełkiem jak miękki szalik, pobrzmiewają wanilią, paczulą, kakao, piżmem i wszelakimi drzewnymi nutami. Wiosną sięgam najchętniej po kwiatowe, kwiatowo-owocowe, owocowo-orientlane .... Dominują naiwne i radosne kwiatki.
Latem nuty zielone, soczyste, max świeże, trawiaste, ziołowe, a jesienią podobnie jak zimą....
I jak tu sprecyzować?? Nie mogę zecydować się na jedną kategorię. Najbardziej cenię te, które mają z wszystkiego po trochu...
__________________
Łatwiej patyk obcinkować niż go potem pogrubasić..


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post68212696
olcia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:57.