Brzydkie piersi :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-23, 22:03   #1
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838

Brzydkie piersi :(


Witajcie.Mój problem polega na tym, że moje piersi mają brzydki układ. Są takie jakby odsunięte od siebie na boki da sie by wróciły "na miejsce" i były takie jak innych, czyli normalne?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-23, 22:56   #2
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Brzydkie piersi :(

nie ma czegoś takiego jak normalne piersi

jedne mają stożkowate, inne okrągłe
jedne rozchodzą się na zewnątrz, inne nie potrzebują push-upa, żeby wyglądać "do dekoltu"
jedne zwisają, inne sterczą
jedne mają dużą brodawkę, inne maleńką
jedne są małe, inne duże

modelować je możesz za pomocą odpowiednio dobranych staników, no i oczywiście operacyjnie. o wiele łatwiej będzie ci je zaakceptować i pokochać
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:12   #3
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Staram się je akceptować ale nie bardzo mi to wychodzi...Zaczęłam się ich wstydzić :/ kiedyś mogłam założyć koszulkę która miała ciut większy dekolt a teraz jak założe idąc myślę ze się wszyscy na nie patrzą komentują... wstydze się ich
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:16   #4
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Brzydkie piersi :(

Kazde piersi wygladaja nieco inaczej I kazda pewnie miala by jakies ale rowniez do swoich Ja tez nie mam piersi zaraz przy drugiej a je lubie Moj TZ tez wec reszta mnie nie obchodzi!
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:17   #5
dolare
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 506
GG do dolare
Dot.: Brzydkie piersi :(

na kompleksy najlepszy jest facet ktory powie: "sa sliczne"...
jestes mlodziutka- i zapewiam Cie, ze jeszcze je pokochasz
dolare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:22   #6
joanka18
Przyczajenie
 
Avatar joanka18
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Brzydkie piersi :(

ingerencja hirurgiczna to moim zdaniem już ostateczny krok. Na rynku jest wiele różnego rodzaju kremów modelujących ( tworzą na piersiach jakby podtrzymującą siateczkę) możesz czegoś takiego spróbować. W aptekach są też tabletki na bazie progesteronu z firmy Nivelazione, ujędrniają biust a przy dłuższej kuracji powiększają o jeden rozmiar
Jeśli chodzi o to rozchodzenie się piersi to najlepsze będą ćwiczenia wzmacniające mięśnie klatki piersiowej. Może to być na przykład pływanie.(stylami piersiowymi kraul, żabka, delfin) Ja po roku chodzenia na basen zauważyłam że mam o wiele fajniejsze piersi Także polecam buziaki
joanka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 09:53   #7
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Facet i może by się w tej sytuacji przydał ale takowego nie ma :P postawie narazie na ćwiczenia...mam nadzieje ze beda efekty
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 11:54   #8
nati__xxx
Wtajemniczenie
 
Avatar nati__xxx
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 2 211
GG do nati__xxx
Dot.: Brzydkie piersi :(

Girl ja też nie lubięswoich piersi mają beznadziejny kształt-rozchodzą się na boki, i są takie zwisające, a nie takie krąglutkie Pomimo tego że mój TŻ je uwielbia, mnie strasznie denerwują. A żeby założyć cluzkę bez stanika to nie ma mowy-bo co z tego że nie są duże (rozm. B) ale są take zwisające :P i raczej nie dlatego że są mało jędrne-taki po prostu ich kształ tak więc nie jesteś sama
__________________
"Jeśli chcesz grać w piłkę, musisz myśleć jak piłka."
nati__xxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 12:58   #9
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Ja także mam rozmiar B i one tak troszkę zwisaja w dodatku mam kształt stozka i gdy kiedys je masowałam żeby nadać kształt niewiele to dało to mi sie też nie podoba
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:00   #10
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Brzydkie piersi :(

na chodzenie bez staników mogą sobie pozwolić tylko młode posiadaczki miseczki a - wszystkie inne biusty będą zagrożone, a konkretniej mięśnie trzymające je na pozycji. w efekcie szybciej stają się mniej jędrne i obwisłe.
poza tym - w dzisiejszych czasach moda nie pozwala na brak stanika, jest to odbierane jako nieeleganckie i dopuszczalne jedynie na pokazach mody (oczywiście chodzi o modelki). staniki można kupić w tak fantazyjnych kształtach, że stają się niewidoczne nawet pod najdziwniej powycinanymi bluzeczkami.
tak więc to akurat powód do rozpaczy być nie powinien

kremy i ćwiczenia czy te kuracje może nie tyle zwiększą nam biusty, ale napewno fajnie zmienią jędrność. na niektórych siłowniach można poprosić trenerów od opracowanie zestawu ćwiczeń wzmacniającego mięśnie odpowiedziane za stabilizacje biustu (przeszukajcie forum fitnessowe - może babeczki korzystały i podzielą się z wami wrażeniami)

a na pocieszenie powiem wam, że w wieku 16 lat też mi się cycki nie podobały - niby nawet w 70b wchodziły, ale przy moim wzroście (a mam 180 cm) zwyczajnie nie było ich widać, no i jeszcze ten kształt. od paru lat natomiast rozglądam się już wyłącznie za 75/80c, mają fajny okrągły kształt i w ogóle - nic tylko głębokie dekolty
moim osobistym sposobem na pokochanie "zderzaków" było kupienie sobie mega pięknej bielizny. wydałam na to rzeczywiście kupę kasy, ale w takim otoczeniu podobały mi się o niebo bardziej
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam

Edytowane przez pani_smith
Czas edycji: 2007-08-24 o 13:02 Powód: porządek
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:37   #11
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Może moje się takie "obwisłe" zrobiły przez to, że czasem chodze całymi dniami po domu bez stanika pod bluzka...czy to nie ma aż takiego wielkiego wpływu ?
Znam wiele osob ktore śpią w stanikach?zaleca się?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 13:44   #12
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Brzydkie piersi :(

do spania to raczej niekoniecznie - wtedy leżysz, więc grawiacja nie "ściąga" biustu na dół. generalnie jeśli już ktoś chce spać w staniku, to niech zainwestuje w specjalną bieliznę do spania - schiesser miał taką właśnie bezszwową serię parę lat temu - chodzi po prostu o maksimum wygody i brak ucisku.
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:46   #13
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Może moje się takie "obwisłe" zrobiły przez to, że czasem chodze całymi dniami po domu bez stanika pod bluzka...czy to nie ma aż takiego wielkiego wpływu ?
Znam wiele osob ktore śpią w stanikach?zaleca się?
Zasadniczo raczej zaleca się noszenie stanika, który pomoże piersiom przeciwstawiać się grawitacji (jako posiadaczka 75D wiem co mówię ) obwisłe mogły się zrobić z wielu powodów - nieodpowiedniej bielizny, uprawiania sportów bez odpowiednio zabezpieczonego biustu, brak odpowiedniej pielęgnacji kosmetycznej, czy choćby zmiana wagi.

Co do spania w staniku, to ja sobie w ogóle nie wyobrażam, bo w nocy chcę się odprężyć, zrelaksować, wypocząc, co w staniku raczej by mi się nie udało, nie wspominając o tym, że Mąż by mnie pewnie pogonił z łóżka w tym sprzęcie...

Ale, ale, wracając do pytania - czytałam wiele wypowiedzi kobiet, które twierdzą, że spanie w biustonoszu nie dość, że zachowuje jędrność biustu, to zapobiega powstawaniu zmarszczek na szyi ( przy moim biuście nie miałoby to znaczenia - taka masa ciała tak, czy inaczej, w staniku czy bez przy spaniu na boku się przesuwa...), więc...
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:51   #14
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Wagi nie zmieniałam, w staniku także nie śpię. Staniki myslę, że dobieram dobrze rozmiar 75B ... Sportów w ogole nie uprawiam
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 13:55   #15
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Wagi nie zmieniałam, w staniku także nie śpię. Staniki myslę, że dobieram dobrze rozmiar 75B ... Sportów w ogole nie uprawiam
W takim razie może rzeczywiście zawsze noś (nie mówię o spaniu... bo to kwestia wyjątkowo osobista...) stanik i... idź z kimś doświadczonym go kupować?
Ja odpowiednio staniki zaczęłam kupować... późno Kiedyś to było 80C, a okazało się, że duuużo lepiej leży 75E, po schudnięciu idealne jest właśnie 75D (schudłam z biustu, ale klatka piersiowa nadal szeroka).
Próbuj różnych modeli i firm.
A! No i odpowiednio nawilżaj, bo skóra biustu jest delikatna - jak przesuszysz to też traci jędrnośc.

P.S.
Nie ćwiczysz na WFie? Ja w Twoim wieku miałam wychowanie fizyczne, gdzie się duuużo biegało i skakało ??
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:03   #16
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Wagi nie zmieniałam, w staniku także nie śpię. Staniki myslę, że dobieram dobrze rozmiar 75B ... Sportów w ogole nie uprawiam
i moze to jest blad,ze nie uprawiasz sportu,zaleca sie plywanie i cwiczenia na klatke.
do tego dobrze dobrany stanik i stanik musi byc dobrze uszyty ,nie jakies byleco,niestety.
za dobry stanik trzeba tez slono zaplacic ale zly moze deformowac biust.
byc moze taka twoja uroda i trzeba albo zaakceptowac albo zbierac kase na operacje.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:32   #17
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Mąż by mnie pewnie pogonił z łóżka w tym sprzęcie...
tjaaaa mały czy duży chłopy lubią, jak w łóżeczku jest uwilniony

pomyśl o odrobinie sportu - to chyba najlepsze wyjście w tej sytuacji, no i masz murowany pozytywny efekt - lepszej kondycji nigdy za mało. tylko pamiętaj o stabilizacji biustu - na basenie odpowiedni strój z krzyżem z tyłu, na siłowni czy wf - odpowiedni stanik. może i nie odczuwasz skutków braku podparcia tak dotkliwie, jak dziewczyny hojniej obdarowane przez naturę, ale to po prostu wyjdzie u ciebie trochę później. zawsze to jakiś plus, ale można zaradzić
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 14:40   #18
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Jaka operacja?! Nie ma mowy !! Nigdy nie będę się upiększała chirurgicznie...

A stroj wiązany na szyji i zapinany na plecach zły?
Na wf ćwicze ale nie trafiają mi się tacy nauczyciele jacy powinni na wf nic prawie nie robilismy, każdy robił co chciał teraz zmieniam szkołę moze trafi się ktoś normalny
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:06   #19
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Jaka operacja?! Nie ma mowy !! Nigdy nie będę się upiększała chirurgicznie...

A stroj wiązany na szyji i zapinany na plecach zły?
Na wf ćwicze ale nie trafiają mi się tacy nauczyciele jacy powinni na wf nic prawie nie robilismy, każdy robił co chciał teraz zmieniam szkołę moze trafi się ktoś normalny
a ja ci powiem moja droga zebys niczym sie nie martwiła, ja kiedyś tez nie lubilam swojego biustu bo nie byl (i nie jest) kraglutki, taki juz ma kształt. Mam 80C, zawsze inwestuje w push up-y, seksowne, wygodne i czuje sie w nich bardzo dobrze. Poza tym skoro dla mojego TŻ sa one skarbem narodowym czy w staniku czy bez to znaczy ze nie jest z nimi tak zle Najwazniejsze to zaakceptować siebie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-24, 15:13   #20
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Dot.: Brzydkie piersi :(

ja tez bym sie nie martwiła na Twoim miejscuJa nie dość,że mam małe piersi to tez rozchodzą mi sie na boki,wiec muszę bardzo starannie dobierac staniki,żeby było wogóle widac,że mam piersi heheh,ale sie tym nie martwiedobrze dobrany stanik,który ścisnie je troszeczkę i podniesie do góry i juz można zarzucic bluzeczke z dekoldem
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:19   #21
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Jak narazie jakoś z nimi zyję chociaz nie jest łatwo :P wystarczy ze spojrze i nastroj sie zmienia...a ćwiczenia jakie polecacie na podniesienie biustu i kształt?
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:19   #22
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
A stroj wiązany na szyji i zapinany na plecach zły?
na plażę rewelacyjny, ale absolutnie nie na basen.
trenowałam pływanie przez 6 lat, wcześniej przez 7 chodziłam po prostu na naukę i "popływać". bikini mniej lub bardziej typowe, czy stroje dwuczęściowe niestety tylko ładnie wyglądają
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:27   #23
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Źle się czuje w jednoczęsciowym... I juz zadnego nie mam
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 15:45   #24
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Źle się czuje w jednoczęsciowym... I juz zadnego nie mam
to chodz w takim w jakim czujesz sie dobrze, ale z doswiadczenia wiem ze te wiazane na karku nie formuja ladnie naszych piersi a tu znajedziesz duzo informacji na temat cwiczen poprawiajacych jedrnosc piersi http://www.google.pl/search?q=cwicze...ient=firefox-a cwiczenia poprawiaja jedrnosc ale nie zmienia kształtu wiec jesli nie jestes w stanie zaakceptowac swoich piersi to pozostaje chirurgiczna korekta, na ktora ja osobiscie bym sie nie zgodzila, bo juz polubilam swoje bąbelki
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:11   #25
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Nigdy sie na to nie zgodze...!! Troszkę mi doskwierają ale jakoś z nimi żyje chce je tylko przyblizyc ku doskonalosci :P
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:18   #26
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Talking Dot.: Brzydkie piersi :(

Poproś TŻ zeby regularnie ci je masował to też pomaga
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:21   #27
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
Poproś TŻ zeby regularnie ci je masował to też pomaga

Hmmmm.....Masowanie przez TŻ hihih dobry pomysłmoże skorzystam hihih
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:44   #28
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Brzydkie piersi :(

Nie mam TŻ więc nie ma kto masowac To mój kolejny problem :P
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:53   #29
Alishia19
Raczkowanie
 
Avatar Alishia19
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 167
GG do Alishia19
Dot.: Brzydkie piersi :(

No Troszkę Lipe Maszale Nie Ma Co Sie Przejmować,samemu Mozna Takze Masowac
Alishia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 16:58   #30
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Brzydkie piersi :(

Cytat:
Napisane przez Girl151 Pokaż wiadomość
Nie mam TŻ więc nie ma kto masowac To mój kolejny problem :P
spokojnie, masz 16 lat i morze TŻtow przed sobą a tymczasem zainwestuj w kremik ujędrniający biust i wcieraj go w piersi, pamiętam, że kiedyś w szkole mi mówiono że pompki przy ścianie dobrze wpływają na piersi
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.