L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900 - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 15:44   #91
justpl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 57
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Jeśli chodzi o farbę loreala casting gloss ( nowe odcienie blondów ).
Miałam już na swojej głowie, świetlisty blond ( włosy trochę utlenione ), miodowy blond (wyszedł rudy ) ostatnio bardzo jasny lodowy blond (pokrył odrosty, włosy jednolitego koloru z poświatą rudego).
Wszystkie kładłam na ciemny blond.

Teraz walczę ze zmyciem tej rdzawej poświaty...
Nie polecam. Przy włosach cieniutkich, bo będą przesuszone i naelektryzowane. farba nie dodaje objętości.
Przy tym odcieniu, który mam po "lodowym blondzie " mój wcześniejszy mysi blond wydawał się o wieeeeele ładniejszy.
Oto efekt po farbowaniu 2 dni temu.
1 przy oświetleniu. 2 zdjęcie za dnia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg moje wlosy.jpg (10,6 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mojewlosydzienne.jpg (16,0 KB, 269 załadowań)

Edytowane przez justpl
Czas edycji: 2010-12-05 o 16:04
justpl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-06, 10:31   #92
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

rudosci nie zmyjesz mozesz ja stonowac ja bardzo lubilam szapon joanny porzeczkowy nie wysuszal i rowno tonowal do zimnego blondu uzywalo sie co jakis czas w razie potrzeby polecam
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 18:13   #93
meganx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Hejka Mam włosy ciemny blond z pasemkami rozjaśniaczem (zdjęcie przed pasemkami) Chciałabym mieć odcień miodowego blondu.. czy świetlisty blond castinga rozjasni mi trochę te włosy?

To moje włosy:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-..._4692125_n.jpg

A o takich marzę:
http://www.opinie.senior.pl/zdjecia/...-66730-big.jpg
meganx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 10:37   #94
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

juz nie sprzedaja go niestety ale dalby rade. poszukaj w castingach jakie obecnie sa innego podobnego odcienia
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:58   #95
meganx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Kupiłam 1013 piaskowy blond myslisz ze rozjaśni trochę? I czy 1 opakowanie wystarczy na włosy długości za zapięcie stanika ale pocieniowane dosyc mocno?
meganx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:53   #96
gosiaaaa1
Rozeznanie
 
Avatar gosiaaaa1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 513
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Który teraz z dostępych creme glossy blonds jest najbardziej zbliżony do byłego już niestety nie dostępnego (czemu go wycofali...) świetlistego blondu nr 900?
gosiaaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 10:08   #97
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

nie mam pojecia ale farbiowalam ostatnia partia castinga wlosy . jak widac na fotach z poczatku watku kolor byl cudooooowny a po ostatniej farbie z rykiem lecialam do fryzjera na poprawke bo wyszlu miedziano-rude;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-29, 11:11   #98
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
nie mam pojecia ale farbiowalam ostatnia partia castinga wlosy . jak widac na fotach z poczatku watku kolor byl cudooooowny a po ostatniej farbie z rykiem lecialam do fryzjera na poprawke bo wyszlu miedziano-rude;/
Pamietam Cie z watku Castingowego-sliczy miałaś kolor po tym Castingu.
A teraz czy m farbujesz?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 12:46   #99
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

teraz mam swoje troche ciemniejsze wlosy + refleksy w kolorze takim jak mi dawal niegdys casting zlotawo-slomkowy "zepsuty" kolor farby wlosy pokrylam kilka razy w odstepach co kilka miesiecy pasemkami w identycznym kolorze jak moj naturalny ( woda 6 % kolor z naturalnych matrixa socolor to byl chyba odcien 7 na poczatku troche ciemniejszy wychodzi niz moj ale wiedzialam ze przy takiej wodzie to sie wyplucze do jasniejszego a nie chcialam maltretowac wlosow mocniejszymi wodami )by zatrzec roznice z odrostem z tym ze kolorem tym ciagnelam nie od skory tylko same te farbowane za 2gim razem juz mialam wlosy wygladajace jak moje z jasnymi pasemkami.dalam odpoczac wlosom tak ze mialy juz 7 cm widocznego ciemniejszego lekko odrosty od reszty wlosow i przed miesiacem poszlam kolejny raz tym razem tez poprosilam o pokrycie bez ciemnego odrostu tylko jasniejszych wlosow kolorem ciemnym tym razem na "normalnej" wodzie kolor 8 z naturalnych za to od skory refleksy w miare mozliwosci prosilam zeby ciagnela do mometu kiedy sie zaczynaja jasne a jak wybierze akurat tektore kiedystam byly przyciemnione niech przejedzie cale. to byl kolor najjasniejszy z naturalnych chyba 10. mam teraz wlosy ciemniejsze jednolite dosc z refleksami w kolorze slomkowym absolutnie nie ma efektu zebry kolor wlasciewie niemal identyczny jak ma jennifer aniston
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jennifer-aniston-8-2-08.jpg (47,3 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg matrix-socolor-paleta-NATURAL.jpg (100,1 KB, 191 załadowań)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 11:36   #100
meganx3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 13
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Robiłam wcześniej farbą z sayossa jasny blond i wyszedł mi ciemny karmelowy, ta farba pociemniła mi włosy zamiast rozjasnic i nadala mojemu ciemnemu blondowi rudawy odcien. Potem dałam castinga piaskowy blond 1013 i troche rozjaśnił i zbeżowił ale nadal są rudawe. Co pomoże mi przywrócić włosy do gamy blondów a nie rudych? Czy casting lodowy blond mi pomoze? Czy fioletowa płukanka? Olkie mówiłas cos o porzeczkowym szamponie z joanny Ile kosztuje? I co daje?
meganx3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-07, 22:21   #101
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
teraz mam swoje troche ciemniejsze wlosy + refleksy w kolorze takim jak mi dawal niegdys casting zlotawo-slomkowy "zepsuty" kolor farby wlosy pokrylam kilka razy w odstepach co kilka miesiecy pasemkami w identycznym kolorze jak moj naturalny ( woda 6 % kolor z naturalnych matrixa socolor to byl chyba odcien 7 na poczatku troche ciemniejszy wychodzi niz moj ale wiedzialam ze przy takiej wodzie to sie wyplucze do jasniejszego a nie chcialam maltretowac wlosow mocniejszymi wodami )by zatrzec roznice z odrostem z tym ze kolorem tym ciagnelam nie od skory tylko same te farbowane za 2gim razem juz mialam wlosy wygladajace jak moje z jasnymi pasemkami.dalam odpoczac wlosom tak ze mialy juz 7 cm widocznego ciemniejszego lekko odrosty od reszty wlosow i przed miesiacem poszlam kolejny raz tym razem tez poprosilam o pokrycie bez ciemnego odrostu tylko jasniejszych wlosow kolorem ciemnym tym razem na "normalnej" wodzie kolor 8 z naturalnych za to od skory refleksy w miare mozliwosci prosilam zeby ciagnela do mometu kiedy sie zaczynaja jasne a jak wybierze akurat tektore kiedystam byly przyciemnione niech przejedzie cale. to byl kolor najjasniejszy z naturalnych chyba 10. mam teraz wlosy ciemniejsze jednolite dosc z refleksami w kolorze slomkowym absolutnie nie ma efektu zebry kolor wlasciewie niemal identyczny jak ma jennifer aniston
mam foty dla zainteresowanych jak teraz wygladaja moje wlosy.osobiscie jestem bardzo zadowlona a jeszcze niecaly rok temu chodzilam z rudo-zoltymi wlosami

http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=3456
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-08, 09:51   #102
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

olkie ja wyobrazalam sobie ze masz jasniejsze, a widze że masz taki poziom 7. dość ciemne są, ale pieknie błyszcza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-30, 19:12   #103
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 743
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
olkie ja wyobrazalam sobie ze masz jasniejsze, a widze że masz taki poziom 7. dość ciemne są, ale pieknie błyszcza
A nie myślałaś o tym żeby zrobić płukankę niebieską? Powinna nieco stłumić tę miedź.
A jeśli się nie uda to i tak się wypłucze. Chyba,że masz odcień żółci to wtedy odpada.

Ja dziś zrobiłam satynowy blond zmieszany pół na pół z promiennym. Wyszedł jasny karmel.
Dużo bardziej wysuszone włosy niż po poprzednio robionym samym satynowym. Za drugim razem wody zmieszałam pół na pół podobnie jak farby.Myślę,że w tym promiennym musi być 9%, bo ostro wysuszyło.
Czy po castingu wypadają wam włosy?
__________________
Klęska glodu w Rogu Afryki. Największa susza od 60 lat.
http://unicef.pl/images/stories/akcj...d_banner11.png

Edytowane przez majreg
Czas edycji: 2011-01-30 o 19:18
majreg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 18:36   #104
anna_engi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 4
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Witam!wypróbowałam właśnie na swoich włosach odcień świetlisty blond i ogólnie efekt nie jest dla mnie do końca zadowalający ,...otóż szampon kładłam na farbowane wcześniej włosy farbami blond o dojść jasnym odcieniu...więc odrost wyszedł w miarę ,rozjaśniło nawet na niezły odcień (mój naturalny kolor to ciemny blond -mysi hehhe)ale reszta włosów pofarbowała sie na szaro!!!czego nie znosze,...więc na naturalnych włosach kolor fajny a na wczesniej rozjaośnionych efekt szaroscipopielaty!!!buu uu!!ale jeszcze sie nie poddaję i mam zamiar położyć perłowy blond,..ale szczerze boję się bo gdzieś wczesniej już wyczytał że dziewczyna kładła na rozjaśnione włosy i wyszedł szaro-burypozdrawiam
anna_engi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 19:43   #105
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez anna_engi Pokaż wiadomość
Witam!wypróbowałam właśnie na swoich włosach odcień świetlisty blond i ogólnie efekt nie jest dla mnie do końca zadowalający ,...otóż szampon kładłam na farbowane wcześniej włosy farbami blond o dojść jasnym odcieniu...więc odrost wyszedł w miarę ,rozjaśniło nawet na niezły odcień (mój naturalny kolor to ciemny blond -mysi hehhe)ale reszta włosów pofarbowała sie na szaro!!!czego nie znosze,...więc na naturalnych włosach kolor fajny a na wczesniej rozjaośnionych efekt szaroscipopielaty!!!buu uu!!ale jeszcze sie nie poddaję i mam zamiar położyć perłowy blond,..ale szczerze boję się bo gdzieś wczesniej już wyczytał że dziewczyna kładła na rozjaśnione włosy i wyszedł szaro-burypozdrawiam
gdzie Ty znalazlas ten kolor jak on zostal wycofany? ostatnia partia byla tragedia! moje wlosy wyszly piewszy raz....rude

a perlowy napewno szary wyjdzie.
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 20:16   #106
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

witam moze cos poradzicie .
wlasnie próbuje wyjsc z platyny malowałam dwa razy u fryzjerki ale jestem nie zadowolona, kolor szybko sie spłukuje i odrost jest podwójny pomaranczowy i z czasem tez i czarny.co zrobic? kompletnie sie nie znam chciałabym miec włoski w kolorze cieplym sloneczny,promienny blad.Wloski moje juz nie sa takie biale jak wczesniej troche sie ociepliły czy moge sama je pomalowac castingiem sloneczny blad? czy wyjdzie?czy zlikwiduje odrosty?co byscie mi doradziły czy zrobic mam pigmentacje ? albo jakich innych farb uzyc?

Edytowane przez izku22
Czas edycji: 2011-11-14 o 13:18
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 14:41   #107
Foulty
Raczkowanie
 
Avatar Foulty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Katowic.
Wiadomości: 54
GG do Foulty
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

cześć, chciałabym podbić temat, ale bardziej podchodzący pod nr 1013 piaskowy jasny blond. Mój naturalny kolor to taki jak na avatarze, przed wakacjami rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem z joanny, fajny efekt, ale na dłuższą metę nie polecam, bo bardzo się trzeba męczyć z odrostami i prześwitującym starym kolorem, który jest dosyć uciążliwy. Dlatego zastanawiam się czy zrobienie sobie takiej koloryzacji Castingiem nr 1013 wyrówna mi całe włosy i zrobi z tego dobry kolor?

wstawiam zdjęcie z wakacji, kiedy kolor był najlepszy, teraz włosy trochę zżółkły i ściemniały
http://imageshack.us/photo/my-images...759914610.jpg/
czy ktoś się orientuje czy otrzymam taki kolor jak na opakowaniu i dojdę do koloru ze zdjęcia, które wstawiłam?
Proszę o szybką pomoc i pozdrawiam!
Foulty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 17:10   #108
izku22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 196
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez Foulty Pokaż wiadomość
cześć, chciałabym podbić temat, ale bardziej podchodzący pod nr 1013 piaskowy jasny blond. Mój naturalny kolor to taki jak na avatarze, przed wakacjami rozjaśniłam włosy rozjaśniaczem z joanny, fajny efekt, ale na dłuższą metę nie polecam, bo bardzo się trzeba męczyć z odrostami i prześwitującym starym kolorem, który jest dosyć uciążliwy. Dlatego zastanawiam się czy zrobienie sobie takiej koloryzacji Castingiem nr 1013 wyrówna mi całe włosy i zrobi z tego dobry kolor?

wstawiam zdjęcie z wakacji, kiedy kolor był najlepszy, teraz włosy trochę zżółkły i ściemniały
http://imageshack.us/photo/my-images...759914610.jpg/
czy ktoś się orientuje czy otrzymam taki kolor jak na opakowaniu i dojdę do koloru ze zdjęcia, które wstawiłam?
Proszę o szybką pomoc i pozdrawiam!
ja własnie dziś zrobiłam sobie pasemko castingiem piaskowy blad na włosy wcześniej rozjasniane i wyszło mi szare,popielate pasemko
izku22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 22:14   #109
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez izku22 Pokaż wiadomość
ja własnie dziś zrobiłam sobie pasemko castingiem piaskowy blad na włosy wcześniej rozjasniane i wyszło mi szare,popielate pasemko
Rozjaśniacza nie pokryjesz Castingiem.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 12:02   #110
Foulty
Raczkowanie
 
Avatar Foulty
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: okolice Katowic.
Wiadomości: 54
GG do Foulty
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

jakby komuś miało to pomóc, to powiem, że tak z 2-3 tygodnie temu zrobiłam sobie włosy po rozjaśnianiu Joanną farbą nr 1013 i wyszedł właśnie szaro-zielono-popielaty odcień, jak dla mnie dosyć nieprzyjemny. Ogólnie zrobiłam błąd, bo na niektóre miejsca (z odrostami) nałożyłam więcej, czyli np pod grzywkę i wyszedł tam zielono-szary. Ogólnie trochę nieudane to farbowanie, ale kolor już się zmył do wyjściowego i jest blond taki jak miał być na opakowaniu. W każdym bądź razie, jeśli któraś z Was rozjaśniała w jakiś sposób włosy to radzę odpuścić sobie 1013, bo wyjdzie mało ciekawy odcień, chyba, że ktoś lubi taką mieszankę na głowie
Foulty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:06   #111
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: L'Oreal Casting creme-świetlisty blond nr 900

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Rozjaśniacza nie pokryjesz Castingiem.
pokryje pokryje - mi x czasu temu pokryl. tylko trzeba wziac ciemniejszy troche odcien. i nie martwic sie poczatkowa zielenia na wlosach bo ona zmywa sie i to dosc szybko. kolor tez sie z jasniejszych wlosow lekko zmyje
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:30.