pierwsze testowanie kremu do ciała Isana Q10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-17, 16:29   #1
elcia1767
Raczkowanie
 
Avatar elcia1767
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 224

pierwsze testowanie kremu do ciała Isana Q10


cześć dziś odebrałam swój kremik dziękuję za wybranie do testów po raz pierwszy.
Jeszcze go nie testowałam nastąpi to dziś wieczorem, ale do rzeczy. Krem nawet jak na swoją cenę jest tani 10 zł. konsystencja jest bardzo przyjemna- niby troszkę żelowa, ale jednak kremowa.
Zapach jest cudny! Pachnie zwykłym najprostszym kremem - uwielbiam ten zapach i za to ma u mnie ogromnego plusa. Wchłania się też ładnie.
Wypróbowałam go tylko na dłoni ale jestem bardzo zadowolona. Już niewielka ilość wystarczyła na dokładne nakremowanie więc może być fajnie wydajny. Kremu użyłam rano a do tej pory wyczuwam przyjemną powłoczkę na dłoniach.
Opakowanie jak najbardziej na plus- poręczny, stabilny słoiczek.
Minus na dzień dzisiejszy? jedynie brak etykiety oraz opisu producenta.
Więcej informacji jutro po dzisiejszym wieczornym testowaniu
elcia1767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 14:59   #2
elcia1767
Raczkowanie
 
Avatar elcia1767
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 224
Dot.: pierwsze testowanie kremu do ciała Isana Q10

skład kremu:
aqua, glycerin, ethylhexyl stearate, gryceryl stearate SE, cetaryl alcohol, caprylic/capric trigliceryde, glycine soya oil, isopropyl palmitate, carbomer, tocopheryl acetate, ubiquinone, parfum, potassium hydroxide, phenoxyethanol, methylparaben, ethylparaben, propylparaben, butylparaben, isobutylparaben.
przepraszam jeżeli znajdzie się jakaś literówka


---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

jestem po dwóch dniach testów i mam swoje pierwsze spostrzeżenia. Krem jest bardzo miły w użyciu. Ładnie pachnie tak jak mówiłam wcześniej.
Ma trochę trudną do zidentyfikowania konsystencję nie jest to konsystencja zwykłego tłustego kremu, ani też lekkiego żelowego- taka pośrednia można powiedzieć.
jest bardzo wydajny - naprawdę mała ilość wystarczy na nakremowanie sporej partii ciała.
Krem bardzo szybko się wchłania mimo iż pozostawia po sobie bardzo delikatną powłoczkę.
Na razie mnie nie uczulił co jest bardzo częstą przypadłościom wśród wszelkiego typu balsamów, mleczek, maseł czy kremów. testuje go dalej zobaczymy co przyniesie czas
elcia1767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-19, 15:02   #3
Terrorystka77
Raczkowanie
 
Avatar Terrorystka77
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 255
Cool Dot.: pierwsze testowanie kremu do ciała Isana Q10

zgadzam się z Tobą mam to samo

p.s. proszę o parę głosów baner poniżej
__________________
"Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast zwyczajnych ludzi przemieniać w nadzwyczajnych. "

Hans Urs von Balthasar

3077
Terrorystka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:50   #4
elcia1767
Raczkowanie
 
Avatar elcia1767
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 224
Dot.: pierwsze testowanie kremu do ciała Isana Q10

kolejną rzeczą którą zauważyłam podczas używania tego kremu jest lekkie uczucie napięcia gdy zaczyna on się wchłaniać. Trwa ono kilka minut. nie jest to jakieś nieprzyjemne uczucie. może to jego działanie ujędrniające, albo moja skóra tak na niego reaguje.
elcia1767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 18:48   #5
NATALA5214
Raczkowanie
 
Avatar NATALA5214
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 101
Dot.: pierwsze testowanie kremu do ciała Isana Q10

Cytat:
Napisane przez elcia1767 Pokaż wiadomość
kolejną rzeczą którą zauważyłam podczas używania tego kremu jest lekkie uczucie napięcia gdy zaczyna on się wchłaniać. Trwa ono kilka minut. nie jest to jakieś nieprzyjemne uczucie. może to jego działanie ujędrniające, albo moja skóra tak na niego reaguje.
Mam to samo.Też czuję takie jakby ściągnięcie.
NATALA5214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 13:13   #6
elcia1767
Raczkowanie
 
Avatar elcia1767
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 224
Dot.: pierwsze testowanie kremu do ciała Isana Q10

Zacznę od tego, że krem zazwyczaj wchłania się do pięciu minut. Wczoraj wykonałam ostry peeling ciała posmarowałam się kremem i o dziwo! wchłonął się w kilka sekund! pozostał po nim tylko delikatny film. Nie było czuć nawet ściągnięcia jak to się dzieje na co dzień.
elcia1767 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:54.