Poradzcie jaka farbewybrac!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-13, 12:49   #1
diarika
Raczkowanie
 
Avatar diarika
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 49

Poradzcie jaka farbewybrac!!


Mam dlugie ciemne wlsosy, z natury jestem szatynka ale sciemniam je roznymi szamponami koloryzujacymi do 20 myc,najczesciem ciemna czekolada. Ale mam juz dosyc bo za szybka bledna. Wiec zdecydowalam sie na farbe. Poradzcie jakiej firmy wybrac farbe by uzyskac kolor czekoladowy?? I zeby ta farba byla naprawde dobra, by wlosy mialy polysk! I by szybko nie zbladly.
diarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 14:18   #2
kot_bury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Szczecin/Bydgoszcz
Wiadomości: 91
Dot.: Poradzcie jaka farbewybrac!!

Wszystkie farby kupowane w sklepie zawsze się będa dość szybko spłukiwać.
Ja mam włosy szatyn, ciemny blond (mega ciemny) i najładniejsza i trwała czekolada wyszła mi wellą u fryzjera (jasny brąz zmieszła z ciemnym, czekoladowym blondem).
Warto iść do fryzejra, wybrać odcień, pierwsze farbowanie zrobić u niego, a potem jak spodba ci sie kolor, to sie zapopatrzyć w tą farbę z hurtowni jakiejś fryzjerskiej (jesli chcesz włosy sama farbować).
W prawdzie wtedy dużo zpałacisz na raz, bo w hurtownaich takei farby sprzedają w dużych opakowaniach, ale to sie na pewano opłaca.
Co ja zaobserwowałam na moich włosach i farbach fryzjerekich:
-loreal: najwiekszy wybór blondów, ekstra, ale słabo trzymajace sie brązy
-wella: zawsze wychodza odcienie ciepłe, nawet z niby chodnych blondów i trzeba potem czesto jeszce na farbe szmpon koloryzjujący pakowac, zeby wychłodzć odcień
-kune: na odwrót, bo dużo odcieni wychodzi chłodnych. maja b ładny, czekoladowo-ziemisty brąz
kot_bury jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-13, 16:37   #3
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Talking Dot.: Poradzcie jaka farbewybrac!!

Cytat:
Napisane przez kot_bury
Wszystkie farby kupowane w sklepie zawsze się będa dość szybko spłukiwać.
Ja mam włosy szatyn, ciemny blond (mega ciemny) i najładniejsza i trwała czekolada wyszła mi wellą u fryzjera (jasny brąz zmieszła z ciemnym, czekoladowym blondem).
Warto iść do fryzejra, wybrać odcień, pierwsze farbowanie zrobić u niego, a potem jak spodba ci sie kolor, to sie zapopatrzyć w tą farbę z hurtowni jakiejś fryzjerskiej (jesli chcesz włosy sama farbować).
W prawdzie wtedy dużo zpałacisz na raz, bo w hurtownaich takei farby sprzedają w dużych opakowaniach, ale to sie na pewano opłaca.
Co ja zaobserwowałam na moich włosach i farbach fryzjerekich:
-loreal: najwiekszy wybór blondów, ekstra, ale słabo trzymajace sie brązy
-wella: zawsze wychodza odcienie ciepłe, nawet z niby chodnych blondów i trzeba potem czesto jeszce na farbe szmpon koloryzjujący pakowac, zeby wychłodzć odcień
-kune: na odwrót, bo dużo odcieni wychodzi chłodnych. maja b ładny, czekoladowo-ziemisty brąz

Ja a propos tych hurtowni fryzjerskich. Mozna tak po prostu kupić tam sobie farbe? No bo jak hurtwonia, to chyba nie sprzedaje pojedynczo, kazdemu kto ma ochotę sobie farbe kupić. Bo ja bym chetnie sobie farbowała włosy profesjonalnymi farbami, z tego co widziałam w salonach fryzjerskich, to jest duży wybór kolorów.
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:44.